Pytania i porady fryzjerskie - Strona 17 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-10-05, 23:39   #481
rudaa66
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Untitled.jpg
to ja w czerwieni. musialam rozjasniac zeby ja uzyskac wiec jestem gotowa na ciemniejszy odcien. tylko czy nie wyjdzie mi fioletowy albo dziwnie zielony ?

Edytowane przez rudaa66
Czas edycji: 2013-10-05 o 23:42
rudaa66 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-05, 23:57   #482
Lady_Caroline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 575

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka wiadomo嗆
Myslisze ze 3 lub 4 mycia starcza?:/
Sp逝cze si, popiele mog tak wychodzi na pocz徠ku.
Stary 2013-10-06, 12:38   #483
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 078

Cytat:
Napisane przez rudaa66 Poka wiadomo嗆
Wszystkie loreale,kilka odcieni live xxl,garnier.najwiekszy wybor oferuje jednak loreal czyli feria,prefference,casting itp
Czyli wyb鏎 masz szeroki, bez problemu, same dobre farby. Moim zdaniem jak na這篡sz na turkus tak jasn czerwie wyjdzie Ci br您 na poziomie 6. Mo磧iwe, 瞠 z zielonym refleksem. Nie ryzykowa豉bym, bo nic fajnego to nie b璠zie. Wzi窸abym jaki br您 poziom 5. Z niego na czerwie po jakim czasie lepiej b璠zie zej嗆.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-06, 13:57   #484
rudaa66
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Czyli wyb鏎 masz szeroki, bez problemu, same dobre farby. Moim zdaniem jak na這篡sz na turkus tak jasn czerwie wyjdzie Ci br您 na poziomie 6. Mo磧iwe, 瞠 z zielonym refleksem. Nie ryzykowa豉bym, bo nic fajnego to nie b璠zie. Wzi窸abym jaki br您 poziom 5. Z niego na czerwie po jakim czasie lepiej b璠zie zej嗆.
aha rozumie.ciemna czerwien tez odpada? mam na mysli np.loreal feria odcien P37.kiedys do mialam i wychodzi duzo ciemniejszy niz na opakowaniu.wtedy jednak schodzilam z koloru mandarynkowego
Jest tez loreal casting w kolorze black cherry,intensywny ciemny wisniowy.
Jesli chodzi o brazy z loreala jaki odcien np proponujesz?
Stary 2013-10-06, 18:10   #485
aleksandrija_n
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 39
Dwie farby na g這wie

Hej Mam pytanie dotycz帷e farbowania i mam ogromn nadziej, 瞠 albo kt鏎a z Pa, kt鏎a mia豉 podobn sytuacj wypowie si na ten temat, albo kt鏎a z Pa odpowie, czy taka sytuacja nie jest dziwna

Moje w這sy s aktualnie dwukolorowe: u nasady mam odrosty w kolorze szarego ciemnego blondu + zafarbowane w ko郵awy spos鏏 na ciemny z這ty blond. Od oko這 po這wy d逝go軼i w這s闚 s one ja郾iejsze (ni ten ciemny z這ty blond) poniewa wynika to z farbowania u fryzjera plus rozja郾ianych pasemek. Nie wygl康a to 幢e, ale chcia豉bym wyr闚na kolor w這s闚 aby by jednolity na ca貫j d逝go軼i ale taki jak ja郾iejszy d馧 a nie ciemniejsza g鏎a. R騜nica mi璠zy odcieniami na mojej g這wy to mo瞠 2-3 tony (ci篹ko mi okre郵i, gdy si nie znam)
Zapisa豉m si do fryzjerki, kt鏎a powiedzia豉 mi, 瞠 tam gdzie mam ciemniejsze w這sy na這篡 mi jasn farb a tam gdzie ja郾iejsze na這篡 mi ciemniejsz ale tak aby kolor by takim z這tawym blondem.

Mo瞠 to i fajny eksperyment, ale mam kilka w徠pliwo軼i: czy kolor mimo dw鏂h innych farb b璠zie taki sam na ca貫j d逝go軼i? Czy "po陰czy" si bez widocznej granicy mi瘰zy odcieniami?

B璠 wdzieczna za ka盥 pomocn odpowied bo w razie czego, mog jeszcze zmieni termin czy fryzjera lub cokolwiek co b璠zie si dzia這 na mojej g這wie.

Z g鏎y dzi瘯uj za ka盥 odpowied i serdecznie pozdrawiam! ))
aleksandrija_n jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-06, 18:23   #486
SceneQueene
Zakorzenienie

Mo瞠sz tej ciemnej czerwieni spr鏏owa. Powinno tak jako br您owo wyj嗆. Nie gwarantuj efektu dobrego jednak- na niebieskim mo瞠 to naprawd r騜nie, kwadratowo i pod逝積ie wyj嗆.
Co do br您闚- popatrz na 5, 5.03, 4.53, 豉dne s

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2013-10-06, 18:27   #487
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Dwie farby na g這wie

Ja bym na ciemniejsz cz窷 zrobi豉 k徙iel rozja郾iaj帷. A potem na ca這嗆 jedn, t sam blond farb. Pewniejszy efekt.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-10-06, 19:06   #488
rudaa66
Przyczajenie

Cytat:
Mo瞠sz tej ciemnej czerwieni spr鏏owa. Powinno tak jako br您owo wyj嗆. Nie gwarantuj efektu dobrego jednak- na niebieskim mo瞠 to naprawd r騜nie, kwadratowo i pod逝積ie wyj嗆.
Co do br您闚- popatrz na 5, 5.03, 4.53, 豉dne s
Wlasnie sprawdzilam na internecie i domyslam sie ze chodzi o excellence.to raczej takie cieple,srednie brazy.jestes pewna ze wyjda tak jak powinny?
Nie kwestjonuje twojej wiedzy tylko troszke sie boje bo braz to nie jest moj ulubiony odcien ale jesli odcien bedzie bliski temu na opakowaniu to zaryzykuje...

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Stary 2013-10-06, 19:55   #489
___asia___
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 582

Naturalnie jestem szatynk, jednak od p馧tora roku farbuj w這sy na blond u fryzjera.
Odcienie wychodzi造 r騜ne, na pocz徠ku lekko rudawe (po rozja郾iaczu), potem bardziej be穎we. Og鏊nie jestem zadowolona, jednak kiedy farba po ok. miesi帷u troch si wyp逝kuje w這sy maj 鄴速awy odcie, g堯wnie od nasady, ko鎍闚ki pozostaj w be穎wych tonacjach.
Ostatnio bez wi瘯szego namys逝 b璠帷 w drogerii kupi豉m farb, chc帷 och這dzi i troch rozja郾i kolor wybra豉m L'Oreala Recital Preference Viking 9.1 bardzo bardzo jasny popielaty blond. Farba nada豉 ch這dny, lekko szarawy odcie, efekt bardzo mi si spodoba, jednak w這sy w og鏊e si nie rozja郾i造, mia豉m nawet wra瞠nie 瞠 kolor by lekko ciemniejszy.
Chc teraz kupi jak捷 sklepow farb o ch這dnym odcieniu, kt鏎a rozja郾i moje w這sy, prosz o pomoc.

Edytowane przez ___asia___
Czas edycji: 2013-10-08 o 14:51
___asia___ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-06, 22:25   #490
rudaa66
Przyczajenie

Do sceeneQueen: powiedz mi prosze jeszcze tylko czy loreal casting bedzie odpowiednia i czy np mleczna czekolada pokryla by niebieski?czy poprostu nie bedzie za jasna i w za cieplym kolorze?
No a potem zabieram sie do farbowania.zalacze zdjecie jak juz bedzie po wszystkim
Stary 2013-10-06, 22:43   #491
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Do sceeneQueen: powiedz mi prosze jeszcze tylko czy loreal casting bedzie odpowiednia i czy np mleczna czekolada pokryla by niebieski?czy poprostu nie bedzie za jasna i w za cieplym kolorze?
No a potem zabieram sie do farbowania.zalacze zdjecie jak juz bedzie po wszystkim
Moim zdaniem tak. Przy tym kolorze nie powinna si obawia niepokrycia albo jakiego bardzo dziwnego koloru. Mo瞠 co jedyne wyj嗆 troch ch這dniej.
PS nie trzymaj jej za d逝go. Mo瞠 wyj嗆 ciut ciemniej, bo czeko to do siebie maj. Potem jak si podp逝cze, mo瞠sz pr鏏owa z czerwieni, wi郾i uzyskasz na spokojnie. Bo z niebieskiego czerwieni naprawd bym nie ryzykowa豉. Trzymam kciuki.

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez ___asia___ Poka wiadomo嗆
Naturalnie jestem szatynk, jednak od p馧tora roku farbuj w這sy na blond u fryzjera.
Odcienie wychodzi造 r騜ne, na pocz徠ku lekko rudawe (po rozja郾iaczu), potem bardziej be穎we. Og鏊nie jestem zadowolona, jednak kiedy farba po ok. miesi帷u troch si wyp逝kuje w這sy maj 鄴速awy odcie, g堯wnie od nasady, ko鎍闚ki pozostaj w be穎wych tonacjach.
Ostatnio bez wi瘯szego namys逝 b璠帷 w drogerii kupi豉m farb, chc帷 och這dzi i troch rozja郾i kolor wybra豉m L'Oreala Recital Preference Viking 9.1 bardzo bardzo jasny popielaty blond. Farba nada豉 ch這dny, lekko szarawy odcie, efekt bardzo mi si spodoba, jednak w這sy w og鏊e si nie rozja郾i造, mia豉m nawet wra瞠nie 瞠 kolor by lekko ciemniejszy.
Chc teraz kupi jak捷 sklepow farb o ch這dnym odcieniu, kt鏎a rozja郾i moje w這sy, prosz o pomoc.
Za陰czam aktualny kolor.
Rozja郾iaj帷e farby to poziom 12. Popatrz sobie na palet Welli Koleston.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-10-07, 11:28   #492
flowerboom
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 140

Hej od jakiego czasu pr鏏uj uzyska ch這dny br您 na w這sach eksperymentuj帷 z farbami fryzjerskimi. Wyczyta豉m gdzie o mixtonie niebieskim,ze dobrze neutralizuje rudo嗆 na w這sach. Kupi豉m sobie mixton firmy Le cher Geneza Blu, pani w sklepie m闚i豉,ze najcz窷ciej kupowany u niej. Wypr鏏owa豉m go mieszaj帷 z farb,ale nie widz jaki sza這wych efekt闚. I tak mnie zastanawia jaki kolor powinien mie ten mixton? Mo瞠 dziwne pytanie,ale m鎩 jest zaraz po wyci郾i璚iu z tubki 鄴速y a potem na zakr皻ce ciemnieje na ciemny br您. Czy to normalne? nie powinien by po prostu niebieski? B璠 wdzi璚zna za odpowied
Stary 2013-10-07, 13:09   #493
___asia___
Rozeznanie

Cytat:
Rozja郾iaj帷e farby to poziom 12. Popatrz sobie na palet Welli Koleston.
Ale to jest farba profesjonalna, a ja szukam farby drogeryjnej .
Poziom 12 to chyba najja郾iejszy? Mog bez obaw na這篡 na w這sy? Mam 鈔edni blond, lekko 鄴速awy a gdzie czyta豉m, 瞠 po na這瞠niu bardzo jasnej farby na ciep造 odcie w這sy mog wyj嗆 zielone. Nie znam si na tym, wi璚 prosz o rad, najlepiej o konkretn farb.
Mog spr鏏owa z L'Oreal Preference 10.21 STOCKHOLM? Rozja郾i?
Bo jak pisa豉m w poprzednim po軼ie 9.1 VIKING nie rozja郾i mi w這s闚.
Stary 2013-10-07, 16:08   #494
rudaa66
Przyczajenie

Cytat:
Moim zdaniem tak. Przy tym kolorze nie powinna si obawia niepokrycia albo jakiego bardzo dziwnego koloru. Mo瞠 co jedyne wyj嗆 troch ch這dniej.
PS nie trzymaj jej za d逝go. Mo瞠 wyj嗆 ciut ciemniej, bo czeko to do siebie maj. Potem jak si podp逝cze, mo瞠sz pr鏏owa z czerwieni, wi郾i uzyskasz na spokojnie. Bo z niebieskiego czerwieni naprawd bym nie ryzykowa豉. Trzymam kciuki.
do sceeneQueen:hej to znowu ja.wlasnie dzisiaj poszlam do sklepu po farbe i znow utknelam...jest mnostwo odcieni brazu.okolo 6-7 nawet mi sie podoba.powiedz mi jeszcze tylko czy powinnam wybrac odcienie cieplejsze czy chlodniejsze?czy srednie czy ciemne brazy?Czekolada jest np srednia i ciepla a znowu trupla albo mrozna czekolada ciemniejsze...co bedzie dla mnie lepsze? Moje wlosy maja teraz co najmniej 3 odcienie.od blekitnego przez turkus do limonkowej zieleni...mam pelne gatki ze strachu..nie chce sie golic na lyso Jeszcze raz prosze o pomoc.Ogladalam tez filmik na youtube,gdzie dziewczyna farbowala z niebieskiego na braz. Nawet rozjasniacz nie wymyl niebieskiego z jej glowy lecz tylko go rozjasnil. Nalozyla braz na ten niebieski i w rezultacie wyszedl kolor krowiego placka czyli braz z zielona poswiata.Tego sie najbardziej obawiam

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2013-10-10 o 14:28 Pow鏚: naprawa cytat闚
Stary 2013-10-07, 16:14   #495
asiunia19021
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 282

Jestem naturaln blondynk, ale ostatnio co mnie ci庵nie na ciemn stron mocy Marzy mi si 鈔edni br您, ale raczej kiepsko bym wygl康a豉 :/ Szukam okazji, 瞠by przymierzy jak捷 peruk i sprawdzi czy mi pasuje A na teraz- chcia豉bym po這篡 taki 鈔edni blond z ja郾iejszymi refleksami, ale chyba musz jeszcze dojrze to tej decyzji, bo trudno b璠zie rozsta si ze z這cistymi puklami

asiunia19021 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-07, 19:14   #496
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ___asia___ Poka wiadomo嗆
Ale to jest farba profesjonalna, a ja szukam farby drogeryjnej .
Poziom 12 to chyba najja郾iejszy? Mog bez obaw na這篡 na w這sy? Mam 鈔edni blond, lekko 鄴速awy a gdzie czyta豉m, 瞠 po na這瞠niu bardzo jasnej farby na ciep造 odcie w這sy mog wyj嗆 zielone. Nie znam si na tym, wi璚 prosz o rad, najlepiej o konkretn farb.
Mog spr鏏owa z L'Oreal Preference 10.21 STOCKHOLM? Rozja郾i?
Bo jak pisa豉m w poprzednim po軼ie 9.1 VIKING nie rozja郾i mi w這s闚.
tak. chocia w zasadzie Syoss wypu軼i ostatnio 13, m鎩 przyjaciel na niej pracowa i nic si nie sta這. tak wi璚 mog豉by bez obaw. sama ch這dzi豉m ni blond na poziomie 9.3
je郵i masz ciep造 odcie- mo瞠 wyj嗆 zielony, je郵i na這篡sz ch這dny. nie chodzi tu o poziom a nr-y po kropce.
mo瞠sz spr鏏owa tej dziesi徠ki. czyta豉m, 瞠 kilku osobom bardzo 豉dnie wyszed, ale w這sy jak to w這sy- ka盥e maj inaczej.

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
do sceeneQueen:hej to znowu ja.wlasnie dzisiaj poszlam do sklepu po farbe i znow utknelam...jest mnostwo odcieni brazu.okolo 6-7 nawet mi sie podoba.powiedz mi jeszcze tylko czy powinnam wybrac odcienie cieplejsze czy chlodniejsze?czy srednie czy ciemne brazy?Czekolada jest np srednia i ciepla a znowu trupla albo mrozna czekolada ciemniejsze...co bedzie dla mnie lepsze? Moje wlosy maja teraz co najmniej 3 odcienie.od blekitnego przez turkus do limonkowej zieleni...mam pelne gatki ze strachu..nie chce sie golic na lyso Jeszcze raz prosze o pomoc.Ogladalam tez filmik na youtube,gdzie dziewczyna farbowala z niebieskiego na braz. Nawet rozjasniacz nie wymyl niebieskiego z jej glowy lecz tylko go rozjasnil. Nalozyla braz na ten niebieski i w rezultacie wyszedl kolor krowiego placka czyli braz z zielona poswiata.Tego sie najbardziej obawiam
jasne, 瞠 jest taka opcja, 瞠 jaka po鈍iata b璠zie. dlatego z takich kolor闚 ludzie cz瘰to robi deko. je郵i masz takie, ca趾iem uzasadnione, obawy- kup od razu dwie farby. mog by te same. wzi窸abym raczej 鈔edni, nie za ciemny br您. ciemne br您y prawie zawsze, nawet przy kr鏒szym czasie, ko鎍z si czerni. ostatnio na zbli穎nym do br您u rudym poziom 3/0 ciemny br您 wyszed mi ca趾owicie czarny. ale tego akurat oczekiwa豉m. celuj w poziom 5, g鏎a 4. przy 4 musia豉by ciut skr鏂i czas, 瞠by nie by這 ciemno軼i totalnej. co do ton闚- zimne. niebieski te do nich nale篡, jak go zmieszasz np. ze z這tymi- wyjdzie zielona po鈍iata.

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez asiunia19021 Poka wiadomo嗆
Jestem naturaln blondynk, ale ostatnio co mnie ci庵nie na ciemn stron mocy Marzy mi si 鈔edni br您, ale raczej kiepsko bym wygl康a豉 :/ Szukam okazji, 瞠by przymierzy jak捷 peruk i sprawdzi czy mi pasuje A na teraz- chcia豉bym po這篡 taki 鈔edni blond z ja郾iejszymi refleksami, ale chyba musz jeszcze dojrze to tej decyzji, bo trudno b璠zie rozsta si ze z這cistymi puklami
Pr鏏uj Polecam Palette Deluxe 555. Pi瘯ny, jasny, z這cisty br您.

Okiem Julii
Facebook
Instagram

Czas edycji: 2013-10-10 o 14:29 Pow鏚: naprawa cytatu
Stary 2013-10-07, 19:40   #497
rudaa66
Przyczajenie

Cytat:

jasne, 瞠 jest taka opcja, 瞠 jaka po鈍iata b璠zie. dlatego z takich kolor闚 ludzie cz瘰to robi deko. je郵i masz takie, ca趾iem uzasadnione, obawy- kup od razu dwie farby. mog by te same. wzi窸abym raczej 鈔edni, nie za ciemny br您. ciemne br您y prawie zawsze, nawet przy kr鏒szym czasie, ko鎍z si czerni. ostatnio na zbli穎nym do br您u rudym poziom 3/0 ciemny br您 wyszed mi ca趾owicie czarny. ale tego akurat oczekiwa豉m. celuj w poziom 5, g鏎a 4. przy 4 musia豉by ciut skr鏂i czas, 瞠by nie by這 ciemno軼i totalnej. co do ton闚- zimne. niebieski te do nich nale篡, jak go zmieszasz np. ze z這tymi- wyjdzie zielona po鈍iata.

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Pr鏏uj Polecam Palette Deluxe 555. Pi瘯ny, jasny, z這cisty br您.
Do sceeneQueen:hej.palette deluxe u nas nie ma niestety.znalazlam sobie kilka kolorow.chcialabym zebyscie zobaczyly czy moge je sobie zrobic.wszystko jest w zalaczniku
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg farby.jpg (52,5 KB, 12 za豉dowa)

Czas edycji: 2013-10-10 o 14:30
Stary 2013-10-07, 22:26   #498
flowerboom
Raczkowanie

Ruda66 widz帷 po Twoich w這sach zak豉dam,ze mia豉 styczno嗆 z niebieskim mixtonem. Mog豉by mi odpowiedziec na moje pytanie (zadane wy瞠j) ? Jaki kolor mixton powinien mie po wyci郾i璚iu z tubki i jaki po utlenieniu? M鎩 jest 鄴速y potem br您owy, czy to normalne?
Stary 2013-10-07, 22:54   #499
rudaa66
Przyczajenie

do flowerboom:hej. niestety nie uzywalam tego. zeby uzyskac taki kolor poprostu rozjasnilam wlosy a potem polozylam farbe semi-pernamentna w kolorze blekitnym.
Stary 2013-10-07, 23:22   #500
___asia___
Rozeznanie

Cytat:
tak. chocia w zasadzie Syoss wypu軼i ostatnio 13, m鎩 przyjaciel na niej pracowa i nic si nie sta這. tak wi璚 mog豉by bez obaw. sama ch這dzi豉m ni blond na poziomie 9.3
je郵i masz ciep造 odcie- mo瞠 wyj嗆 zielony, je郵i na這篡sz ch這dny. nie chodzi tu o poziom a nr-y po kropce.
mo瞠sz spr鏏owa tej dziesi徠ki. czyta豉m, 瞠 kilku osobom bardzo 豉dnie wyszed, ale w這sy jak to w這sy- ka盥e maj inaczej.
przejrza豉m stron Syoss'a i te poziomy 11, 12 i 13 to s rozja郾iacze. nie chc nak豉da rozja郾iacza, szukam farby kt鏎a rozja郾i mi w這sy o ton czy dwa, nie chc uzyska platyny.
Stary 2013-10-08, 09:16   #501
GOCHA1980
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 415

___asia___ to kup farbe z poziomu 10
GOCHA1980 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-08, 10:00   #502
flowerboom
Raczkowanie

Cytat:
do flowerboom:hej. niestety nie uzywalam tego. zeby uzyskac taki kolor poprostu rozjasnilam wlosy a potem polozylam farbe semi-pernamentna w kolorze blekitnym.
Aha, rozumiem. Dzi瘯i za odpowied .
Jakby kt鏎a co wiedzia豉 na ten temat to czekam na odpowied
Stary 2013-10-08, 11:25   #503
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Do sceeneQueen:hej.palette deluxe u nas nie ma niestety.znalazlam sobie kilka kolorow.chcialabym zebyscie zobaczyly czy moge je sobie zrobic.wszystko jest w zalaczniku
Dobra, wi璚 powiem Ci, ja bym wzi窸a 5.00- br您 naturalny, neutralny, bez 瘸dnych refleks闚. Potem widz 4.15 tylko 瞠 pi徠ka nale篡 do czerwono軼i (refleks). Pomieszana z niebieskim najpewniej wyjdzie fioletowawo (najlepsza opcja, bo przy tak ryzykownych mieszankach r騜nie bywa). My郵, 瞠 mog豉by po這篡 nawet 6.0, 瞠by potem na這篡 czerwie, jak chcia豉 uzyska.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez flowerboom Poka wiadomo嗆
Hej od jakiego czasu pr鏏uj uzyska ch這dny br您 na w這sach eksperymentuj帷 z farbami fryzjerskimi. Wyczyta豉m gdzie o mixtonie niebieskim,ze dobrze neutralizuje rudo嗆 na w這sach. Kupi豉m sobie mixton firmy Le cher Geneza Blu, pani w sklepie m闚i豉,ze najcz窷ciej kupowany u niej. Wypr鏏owa豉m go mieszaj帷 z farb,ale nie widz jaki sza這wych efekt闚. I tak mnie zastanawia jaki kolor powinien mie ten mixton? Mo瞠 dziwne pytanie,ale m鎩 jest zaraz po wyci郾i璚iu z tubki 鄴速y a potem na zakr皻ce ciemnieje na ciemny br您. Czy to normalne? nie powinien by po prostu niebieski? B璠 wdzi璚zna za odpowied
Szczerze? Z nimi to r騜nie bywa. A jak wyjdzie- zale篡 od w這sk闚.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-10-08, 14:15   #504
rudaa66
Przyczajenie

Wlasnie wrocilam ze sklepu.kupilam farbe.loreal excellence naturalny braz,odcien 5.0
Jutro bede farbowac...mam nadzieje zenie bedzie katastrofy.dzieki za wszystkie porady i odpowiedzi na moje meczace pytania
Stary 2013-10-08, 14:51   #505
___asia___
Rozeznanie

kupi豉m dzisiaj Syoss'a Proffesional Performance 10-5 Blond Los Angeles, ciekawe co wyjdzie
Stary 2013-10-08, 18:21   #506
SceneQueene
Zakorzenienie

Trzymam za Was kciukasy, dziewczyny

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-10-09, 20:30   #507
rudaa66
Przyczajenie

Cytat:
Trzymam za Was kciukasy, dziewczyny
hej.wlasnie pofarbowalam wlosy,wysuszylam i wyprostowalam...a mimo tego wygladaja ja dziadostwo.Fakt sa gladkie,blyszczace i miekkie ale to jedyne dobre co mnie spotkalo.najwiekszy koszmar to KOLOR,nie dosc ze sa prawie czarne to zielen przybija wszedzie i juz nie wiem czy sa czarne czy zielone?!Normalnie masakra.jak ja mam teraz do ludzi wyjsc..okropnie wygladam.co ja moge teraz z tym zrobic???? ;(
Stary 2013-10-09, 20:57   #508
beabsei
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
whyyy?

Hey dziewczyny,mam pytanie od 2 lat farbuje sie na czarno ,niedawno na moje kilkucm odrosty na這zy豉m farbe castinga czarna porzeczka ,moje odrosty sta造 sie koloru ciemno czerwonego,i teraz zmierzam do meritum mojego pytania po paru tygodniach na te odrosty na這zy豉m farbe jasny br您 i wyszed mi ciemny braz na tych odrostach,jednak po TYGODNIU z brazu zrobi sie zn闚 kolor czerwony ten kt鏎y mia豉m wczesniej...i pytam Was drogie wiza瘸nki dlaczego farba chwyci豉 mi na br您 a potem zrobi豉 come back do czerwieni...??Chcia豉m uzyskac kolor braz na g鏎ze w這s闚,jaka farba pokryje mi ten czerwony?<ofc opr鏂z czarnego kt鏎ego nie chce>help!
beabsei jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-09, 21:31   #509
Kimara
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 115
GG do Kimara
Dot.: whyyy?

Proponuj wybra si do fryzjerki. Przy tak cz瘰tym farbowaniu w這s闚 tylko je zniszczysz :/
Stary 2013-10-09, 22:38   #510
classic_chic
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 903
Wpisy w blogu: 3
Dot.: whyyy?

R闚nie polecam fryzjerk. Wykona ona profesjonalny zabieg farbowania lub dekoloryzacji

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-01 22:31:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.