Pytania i porady fryzjerskie - Strona 19 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-10-14, 18:48   #541
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 058
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez anita0526 Poka wiadomo嗆
Pooooomooocyy!
Zaliczy豉m meega wpadke z farbowaniem. Malowa豉m od dawna w這sy na jasny blond, pokusi這 mnie by przyciemni. U篡豉m szamponetki z joanny ciemny blond, kt鏎a nie zmy豉 mi si do ko鎍a. Na d逝go軼i w這s闚 kolor zmy si ca造, g鏎a zosta豉 w dziwnych kolorach pomara鎍z, rudy nie wiem.. kupi豉m farbe miodowy blond, i znowu pora磬a..g鏎a ruda, reszta w這s闚 praktycznie bez zmiany.. Wypr鏏owa豉m k徙iel rozja郾iaj帷..wysz造 kanarkowo 鄴速e;( wi璚 znowu szamponetka ciemny blond by jako je ratowa i ponownie wysz造 u g鏎y rude a na d逝go軼i maj 豉dny blond kolor... Biedne w這sy przesz造 ju tylee, jak teraz wr鏂i do blonduuu? Nie chce 瞠by wysz造 鄴速e ani tak 豉ciate jak teraz.. Prosze pom騜ciee..
jak ju mia豉 tego kanarka to wystarczy這 och這dzi jasn blond popielat farb, zamiast znowu przyciemnia

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-14, 18:55   #542
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 914
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez blackberry8 Poka wiadomo嗆
Czy jest jaka oficjalna paleta do okre郵ania poziomu w這s闚? Na razie wiem tyle, 瞠 s za ciemne. Mam troch czasu, wi璚 b璠 u篡wa sprayu rozja郾iaj帷ego (na razie mam na oku TEN), 瞠by powoli schodzi z br您u. 1 czy 2 dni przed na這瞠niem tonera rozja郾i豉bym do blondu - jeszcze nie wiem czym, musz poszpera po sieci. Na to toner dark tulip i powinno wyj嗆 co TAKIEGO.
Taki mam plan, jeszcze si waham co do tego sprayu - to dobry pomys? Wtedy nie musia豉bym k豉嗆 rozja郾iacza na ciemny br您, bo b璠 ju ja郾iejsze, mo瞠 to da lepszy efekt ni rozja郾ianie na jeden raz.
daj fote swoich w這s闚 ok i nie u篡waj nic w sprayu

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-14, 20:32   #543
blackberry8
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 787

To w za陰czniku jest prawie aktualne, kolor ten sam, tylko wywijaj帷e si ko鎍闚ki 軼i窸am
Na takich 瘸den toner mi nie z豉pie, a nie chc rozja郾ia do blondu za jednym zamachem. Nie wiem co zrobi
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg moherki zl.jpg (15,1 KB, 11 za豉dowa)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=788856
blackberry8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-14, 20:35   #544
SceneQueene
Zakorzenienie

O matko jakbym mia豉 takie pi瘯ne w這sy to 瘸dn farb bym ich nie tkn窸a!!!

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2013-10-14, 20:46   #545
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 914
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez blackberry8 Poka wiadomo嗆
To w za陰czniku jest prawie aktualne, kolor ten sam, tylko wywijaj帷e si ko鎍闚ki 軼i窸am
Na takich 瘸den toner mi nie z豉pie, a nie chc rozja郾ia do blondu za jednym zamachem. Nie wiem co zrobi
nie musisz nic rozja郾ia kolor z豉pie bez problemu

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-14, 21:07   #546
blackberry8
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
O matko jakbym mia豉 takie pi瘯ne w這sy to 瘸dn farb bym ich nie tkn窸a!!!
Dzi瘯uj W這sy nie r瘯a, odrosn

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
nie musisz nic rozja郾ia kolor z豉pie bez problemu
M闚isz? Zam闚i toner i zrobi pr鏏 na ko鎍闚ce pasemka, zobacz jak wyjdzie.
Stary 2013-10-14, 21:08   #547
rudaa66
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Do blackberry. Ja uzywalam la riche directions caly czas kiedy farbowalam wlosy na jasna lub krwista czerwien.naturalnie jestem szatynka wiec musialam rozjasnic cale wlosy za pierwszym razem a potem odrosty.directions zmywa sie po okolo dwoch tygodniach(4-5 myc).nie zchodzi calkirk ale jest juz wyblakly i wymaga odswiezenia.Jesli polozysz go na cirmne wlosy (tez prubowalam) podkresli jedynie twoj obecny kolor i nada glebi i blasku w danym kolorze np dark tulip.sprawdz go sobie na swoim obecnym kolorze.moze wyjsc calkiem ladny.jesli chcesz widocznego intensywnego koloru to od jasnego brazu juz go uzyskasz
rudaa66 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-14, 21:19   #548
blackberry8
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rudaa66 Poka wiadomo嗆
Do blackberry. Ja uzywalam la riche directions caly czas kiedy farbowalam wlosy na jasna lub krwista czerwien.naturalnie jestem szatynka wiec musialam rozjasnic cale wlosy za pierwszym razem a potem odrosty.directions zmywa sie po okolo dwoch tygodniach(4-5 myc).nie zchodzi calkirk ale jest juz wyblakly i wymaga odswiezenia.Jesli polozysz go na cirmne wlosy (tez prubowalam) podkresli jedynie twoj obecny kolor i nada glebi i blasku w danym kolorze np dark tulip.sprawdz go sobie na swoim obecnym kolorze.moze wyjsc calkiem ladny.jesli chcesz widocznego intensywnego koloru to od jasnego brazu juz go uzyskasz
Dzi瘯uj za bardzo przydatne informacje B璠 testowa, mo瞠 po這穎ny na moje te wyjdzie fajnie. Na razie to musz go zam闚i
Stary 2013-10-24, 12:19   #549
omphff
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witam, mam nast瘼uj帷e pytanie.
jestem m篹czyzn i zwykle 軼inam w這sy u fryzjera tak 瞠:
boki i ty s kr鏒ko 軼i皻e maszynk, g鏎a zostawiona d逝窺za i zaczesuje j do ty逝 i na bok, z lewej na praw
tutaj pojawia si moje pytanie jak powinna wygl康a d逝go嗆 w這s闚 na gorze, czy wszystkie powinny by podobnej d逝go軼i czy np ta lewa strona powinna by d逝窺za, a mo瞠 prawa, gdzie ko鎍闚ki opadaj na m鎩 prawy kr鏒ko 軼i皻y bok
omphff jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-24, 18:25   #550
NILA243
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Co mam zrobi z w這sami?

przez ostatni rok rozja郾ia豉m szamponem koloryzuj帷ym w這sy. w wakacje przyciemni豉m na jasny br您. zrobi豉m ombre i to by b陰d bo w這sy spali豉m. posz豉m do fryzjera i chcia豉m zn闚 wr鏂i do blondu. fryzjerka 軼i窸a mi spalone ko鎍e czyli jakie 15 cm (teraz mam w這ski troszk za ramiona). na w這sy fryzjerka po這篡豉 mi dekoloryzator a potem farb. tak przyznaj si 瞠 te w這sy by造 skazane na zniszczenie jednak by這 lepiej ni jak te same ko鎍e. 1,5 miesi帷a p騧niej zn闚 posz豉m do fryzjerki, ta przefarbowa豉 mi zn闚 w這ski i obci窸a te "pozosta這軼i" po moim ombre i powiedzia豉 "musia豉m ci obci望 te w這sy bo to by造 jeszcze te spalone ale teraz ju mo瞠sz zapuszcza i masz takie mi璚iutkie jak jedwab". od tamtej pory u篡wam dobrych szampon闚, olejuje lub kremuje w這sy 1-2 razy w tygodniu, prawie co mycie nak豉dam odzywk a 1-2 razy\tydzie nak豉dam mask, stosuje frotki itp.
zauwa篡豉m popraw w這s闚. my郵a豉m 瞠 ju jest lepiej jednak by豉m dzisiaj u takiej pani to powiedzia豉 瞠 mam spalone ko鎍e i powiedzia豉 瞠bym od篡wia豉 w這sy. troch si tym za豉ma豉m.
teraz zastanawiam si czy jeszcze wyd逝篡 czas mi璠zy farbowaniem zamiast co 6 tyg. to farbowa co 8-10 tyg?
my郵a豉m te 瞠by zaprzesta farbowania ale naturalne w這sy s oklapni皻e a moje maj brzydki, ciemny blond z mysimi refleksami (bleee), a nie lubi tego mojego naturalnego a kocham si w jasnych blondach i jest mi w nich o wiele lepiej (tak s康z) a poza tym wed逝g mnie odrosty wygl康aj niechlujnie
co wi璚 mam zrobi?

baaardzo prosz o pomoc
NILA243 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-24, 20:56   #551
Lady_Caroline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 575

Cytat:
Napisane przez omphff Poka wiadomo嗆
Witam, mam nast瘼uj帷e pytanie.
jestem m篹czyzn i zwykle 軼inam w這sy u fryzjera tak 瞠:
boki i ty s kr鏒ko 軼i皻e maszynk, g鏎a zostawiona d逝窺za i zaczesuje j do ty逝 i na bok, z lewej na praw
tutaj pojawia si moje pytanie jak powinna wygl康a d逝go嗆 w這s闚 na gorze, czy wszystkie powinny by podobnej d逝go軼i czy np ta lewa strona powinna by d逝窺za, a mo瞠 prawa, gdzie ko鎍闚ki opadaj na m鎩 prawy kr鏒ko 軼i皻y bok
To zale篡, jaki efekt chcesz uzyska. Najlepiej wrzu zdj璚ie.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez NILA243 Poka wiadomo嗆
przez ostatni rok rozja郾ia豉m szamponem koloryzuj帷ym w這sy. w wakacje przyciemni豉m na jasny br您. zrobi豉m ombre i to by b陰d bo w這sy spali豉m. posz豉m do fryzjera i chcia豉m zn闚 wr鏂i do blondu. fryzjerka 軼i窸a mi spalone ko鎍e czyli jakie 15 cm (teraz mam w這ski troszk za ramiona). na w這sy fryzjerka po這篡豉 mi dekoloryzator a potem farb. tak przyznaj si 瞠 te w這sy by造 skazane na zniszczenie jednak by這 lepiej ni jak te same ko鎍e. 1,5 miesi帷a p騧niej zn闚 posz豉m do fryzjerki, ta przefarbowa豉 mi zn闚 w這ski i obci窸a te "pozosta這軼i" po moim ombre i powiedzia豉 "musia豉m ci obci望 te w這sy bo to by造 jeszcze te spalone ale teraz ju mo瞠sz zapuszcza i masz takie mi璚iutkie jak jedwab". od tamtej pory u篡wam dobrych szampon闚, olejuje lub kremuje w這sy 1-2 razy w tygodniu, prawie co mycie nak豉dam odzywk a 1-2 razy\tydzie nak豉dam mask, stosuje frotki itp.
zauwa篡豉m popraw w這s闚. my郵a豉m 瞠 ju jest lepiej jednak by豉m dzisiaj u takiej pani to powiedzia豉 瞠 mam spalone ko鎍e i powiedzia豉 瞠bym od篡wia豉 w這sy. troch si tym za豉ma豉m.
teraz zastanawiam si czy jeszcze wyd逝篡 czas mi璠zy farbowaniem zamiast co 6 tyg. to farbowa co 8-10 tyg?
my郵a豉m te 瞠by zaprzesta farbowania ale naturalne w這sy s oklapni皻e a moje maj brzydki, ciemny blond z mysimi refleksami (bleee), a nie lubi tego mojego naturalnego a kocham si w jasnych blondach i jest mi w nich o wiele lepiej (tak s康z) a poza tym wed逝g mnie odrosty wygl康aj niechlujnie
co wi璚 mam zrobi?

baaardzo prosz o pomoc
A nie mo瞠sz farbowa samych odrostow? Najlepiej reszty w這sow nie rusza. Poza tym w這sy farbowane zawsze b璠 bardziej zniszczone, ni naturalne, ko鎍owki s s豉bsze i szybciej si 豉mi i rozdwajaj.
Stary 2013-10-25, 14:16   #552
Yoko99
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 386
GG do Yoko99

Dziewczyny polecicie jak捷 profesjonaln farb - jasny popielaty blond. Ostatnio u篡wa豉m Loreal Excellence 9.1 i by w miar ok, ale nie wzi掖 siwych pasm. Aha i na jakiej wodzie to robi - 6%? M鎩 naturalny kolor to taki mysi br您. Z g鏎y dzi瘯uj za o鈍iecenie
Yoko99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-25, 19:55   #553
Lady_Caroline
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Yoko99 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny polecicie jak捷 profesjonaln farb - jasny popielaty blond. Ostatnio u篡wa豉m Loreal Excellence 9.1 i by w miar ok, ale nie wzi掖 siwych pasm. Aha i na jakiej wodzie to robi - 6%? M鎩 naturalny kolor to taki mysi br您. Z g鏎y dzi瘯uj za o鈍iecenie
Polecam blondy Cece Color Creme. Farby s do嗆 delikatne, a kolory wychodz jak w palecie i s trwa貫.
Stary 2013-10-25, 19:57   #554
Dziecko3
BAN sta造

Wiadomo軼i: 85

Ja ostatnio pojecha貫m pierwszy raz do "stylisty" jak mu pokaza貫m zdj璚ie jak ma mnie mniej wi璚ej obci掖 to chyba za bardzo zaakcentowa貫m na mniej...
Dziecko3 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-26, 11:13   #555
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 484

Cytat:
z blondow to nie wiem ale polecam farby: Wella Illumina, Wella Koleston, Vitality's.

CeCe mojej mamie wysuszyla mocno wlosy i nie chwycila siwkow dobrze. Wlasnie blond z poziomu 9 albo 8.

Panna M這da'13

hennowanie od: maj 2015

goldika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-26, 22:07   #556
Yoko99
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 386
GG do Yoko99

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Poka wiadomo嗆
Polecam blondy Cece Color Creme. Farby s do嗆 delikatne, a kolory wychodz jak w palecie i s trwa貫.
Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
z blondow to nie wiem ale polecam farby: Wella Illumina, Wella Koleston, Vitality's.

CeCe mojej mamie wysuszyla mocno wlosy i nie chwycila siwkow dobrze. Wlasnie blond z poziomu 9 albo 8.

Dzi瘯uj dziewczyny za podpowiedzi Mo瞠 nie do ko鎍a rozproszy造 one mg喚, w kt鏎ej si poruszam , ale wiem od czego zacz望 testy
Yoko99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-27, 13:16   #557
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Wella Koleston. Mo瞠 wobec tego spr鏏uj na 9%.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-10-28, 20:06   #558
LadyDevil666
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72
GG do LadyDevil666

Dziewczyny,mam tak pro軸-podpowiedzcie mi jakie kolory w這s闚 by do mnie pasowa造,bo ja ju po wielu latach farbowania si na czarno nie potrafi okre郵i nawet co mi pasuje a co nie Mam jasn karnacj,w ciep造m 鄴速awym odcieniu i piwne oczy. M鎩 naturalny kolor w這s闚 to z這cisty br您. Od fryzjerki wiem 瞠 rudawe odcienie s stworzone dla mnie,tylko 瞠 ja absolutnie takiego nie chc,nie czuj si dobrze w takim kolorze. Kiedy zapyta豉m jakie kolory jeszcze proponuje-us造sza豉m 瞠 sama nie wie,瞠 rudy jest najlepszy
Wi璚 zanim zn闚 p鎩d sobie strz瘼i nerwy do kolejnego 'mistrzunia' postanowi豉m spyta wszechwiedz帷e wiza瘸nki

od 27.09.2014 szcz窷liwa 穎na
LadyDevil666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-28, 20:24   #559
Lady_Caroline
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez LadyDevil666 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny,mam tak pro軸-podpowiedzcie mi jakie kolory w這s闚 by do mnie pasowa造,bo ja ju po wielu latach farbowania si na czarno nie potrafi okre郵i nawet co mi pasuje a co nie Mam jasn karnacj,w ciep造m 鄴速awym odcieniu i piwne oczy. M鎩 naturalny kolor w這s闚 to z這cisty br您. Od fryzjerki wiem 瞠 rudawe odcienie s stworzone dla mnie,tylko 瞠 ja absolutnie takiego nie chc,nie czuj si dobrze w takim kolorze. Kiedy zapyta豉m jakie kolory jeszcze proponuje-us造sza豉m 瞠 sama nie wie,瞠 rudy jest najlepszy
Wi璚 zanim zn闚 p鎩d sobie strz瘼i nerwy do kolejnego 'mistrzunia' postanowi豉m spyta wszechwiedz帷e wiza瘸nki
A mo瞠 taki jak masz naturalny? Albo pralina? Czerwonawy br您?
Stary 2013-10-29, 10:38   #560
napli
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 188

Cze嗆 dziewczyny!
Chcia豉bym zmieni kolor w這s闚, ale nie wiem jak si do tego zabra. Aktualnie mam pofarbowane Casting Creme Gloss Ciemna czekolada. Wcze郾iej farbowa豉m 3-4 razy od stycznia henn Khadi orzechowy br您. Szamponetka Castinga w og鏊e si nie zmywa, mimo 瞠 czyta豉m na forum, ze mo瞠 w og鏊e nie z豉pa. W ka盥ym razie chcia豉bym uzyska karmelowy/miodowy br您, lekko rudy. No i teraz nie wiem, czy musz je rozja郾ia, mo瞠 najpierw pasemka? A mo瞠 ta k徙iel rozja郾iaj帷a? Dorad嬈ie co, prosz
napli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-29, 14:50   #561
rikinhio
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Hej,
Nie wiem, czy dobrze wybra豉m w徠ek- mam nadziej, 瞠 tak.
Mam problem:
Aktualnie moje w這sy s rude, ciep貫. Chcia豉bym uzyska jaki ch這dny, br您owy odcie...
Jest na to rada?
Czyta豉m o p逝kankach, ale kompletnie nie wiem co i jak.
Czy musia豉bym najpierw pofarbowa w這sy jakim popielatym br您em i dopiero p逝kanka, czy mo瞠 od razu p逝ka?
Pom騜cie, prosz.
Pozdrawiam!
rikinhio jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-29, 18:41   #562
LadyDevil666
Raczkowanie

GG do LadyDevil666

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Poka wiadomo嗆
A mo瞠 taki jak masz naturalny? Albo pralina? Czerwonawy br您?

W豉郾ie w swoim naturalnym kolorze czuj si tak hm,bezp販iowo Jest za ma這 wyrazisty jak dla mnie. Szczerze zastanawia豉m si nad takim 鈔ednim blondem,bardzo podobaj mi si kolory popielate,przygaszone ale raczej nie b璠 mi takie pasowa ze wzgl璠u na ciep造 odcie sk鏎y,mam racj?
My郵a豉m jeszcze o czekoladowym br您ie,mo瞠 to by by dobry wyb鏎?
Obawiam si tylko w豉郾ie czerwonawych refleks闚,bo szczerze nie znosz w豉郾ie kiedy w這sy maj rudawy/czerwony poblask

Stary 2013-10-29, 20:13   #563
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez napli Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny!
Chcia豉bym zmieni kolor w這s闚, ale nie wiem jak si do tego zabra. Aktualnie mam pofarbowane Casting Creme Gloss Ciemna czekolada. Wcze郾iej farbowa豉m 3-4 razy od stycznia henn Khadi orzechowy br您. Szamponetka Castinga w og鏊e si nie zmywa, mimo 瞠 czyta豉m na forum, ze mo瞠 w og鏊e nie z豉pa. W ka盥ym razie chcia豉bym uzyska karmelowy/miodowy br您, lekko rudy. No i teraz nie wiem, czy musz je rozja郾ia, mo瞠 najpierw pasemka? A mo瞠 ta k徙iel rozja郾iaj帷a? Dorad嬈ie co, prosz
K徙iel

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-10-29, 20:20   #564
Sabriel_
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 213

Cytat:
Napisane przez rikinhio Poka wiadomo嗆
Hej,
Mam problem:
Aktualnie moje w這sy s rude, ciep貫. Chcia豉bym uzyska jaki ch這dny, br您owy odcie...
Jest na to rada?
Czy musia豉bym najpierw pofarbowa w這sy jakim popielatym br您em i dopiero p逝kanka, czy mo瞠 od razu p逝ka?
Pom騜cie, prosz.
Pozdrawiam!
Troche sie wtr帷e, ale czy Twoj naturalny kolor wlosow jest cieply (i ogolnie twoja kolorystyka)? Bo jesli tak to w twoim przypadku odradzam chlodne kolory, bo to po prostu nie twoja paleta.

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sabriel_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-29, 23:22   #565
Lady_Caroline
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rikinhio Poka wiadomo嗆
Hej,
Mam problem:
Jest na to rada?
Pom騜cie, prosz.
Pozdrawiam!
Naturalne czy farbowane? Jak naturalne to farba natura od razu. A jak farbowane to deko i natura, po幡iej popiele.

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
W豉郾ie w swoim naturalnym kolorze czuj si tak hm,bezp販iowo Jest za ma這 wyrazisty jak dla mnie. Szczerze zastanawia豉m si nad takim 鈔ednim blondem,bardzo podobaj mi si kolory popielate,przygaszone ale raczej nie b璠 mi takie pasowa ze wzgl璠u na ciep造 odcie sk鏎y,mam racj?
My郵a豉m jeszcze o czekoladowym br您ie,mo瞠 to by by dobry wyb鏎?
Obawiam si tylko w豉郾ie czerwonawych refleks闚,bo szczerze nie znosz w豉郾ie kiedy w這sy maj rudawy/czerwony poblask
Radzi豉bym 鈔edni blond, ale s這neczny lub musztardowy, zdecydowanie lepiej wygl康a w po陰czeniu z ciep陰 karnacj, ni popiele. Ja mam w豉郾ie na odwrot i w ciep造m wygl康a豉m tragicznie. My郵, 瞠 z czekolad te mog豉by sprobowa, ale one lubi wychodzi ciemno. Najwa積iejsze, 瞠by Ty si dobrze czu豉 ze swoim kolorem w這sow.

Edytowane przez Lady_Caroline
Czas edycji: 2013-10-29 o 23:19
Lady_Caroline jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-30, 01:21   #566
LadyDevil666
Raczkowanie

GG do LadyDevil666

[/COLOR]
Radzi豉bym 鈔edni blond, ale s這neczny lub musztardowy, zdecydowanie lepiej wygl康a w po陰czeniu z ciep陰 karnacj, ni popiele. Ja mam w豉郾ie na odwrot i w ciep造m wygl康a豉m tragicznie. My郵, 瞠 z czekolad te mog豉by sprobowa, ale one lubi wychodzi ciemno. Najwa積iejsze, 瞠by Ty si dobrze czu豉 ze swoim kolorem w這sow.[/QUOTE]

Chyba musz przetestowa na sobie r騜ne kolory 瞠by stwierdzi w kt鏎ym si czuj najlepiej,jak narazie sz豉m na 豉twizn i od kilku 豉dnych lat farbuj czupryn na czarno bo nie chcia這 mi si kombinowa z innymi kolorami...Ju mnie kusi mnie ten s這neczny blondzik Ale chyba z rozs康ku zaczn od czekolady i powoli b璠 sobie i嗆 w stron s這鎍a
Dzi瘯uj za podpowied!

Stary 2013-10-30, 12:04   #567
Lady_Caroline
Zadomowienie

Cytat:
[/COLOR]
Radzi豉bym 鈔edni blond, ale s這neczny lub musztardowy, zdecydowanie lepiej wygl康a w po陰czeniu z ciep陰 karnacj, ni popiele. Ja mam w豉郾ie na odwrot i w ciep造m wygl康a豉m tragicznie. My郵, 瞠 z czekolad te mog豉by sprobowa, ale one lubi wychodzi ciemno. Najwa積iejsze, 瞠by Ty si dobrze czu豉 ze swoim kolorem w這sow.

Chyba musz przetestowa na sobie r騜ne kolory 瞠by stwierdzi w kt鏎ym si czuj najlepiej,jak narazie sz豉m na 豉twizn i od kilku 豉dnych lat farbuj czupryn na czarno bo nie chcia這 mi si kombinowa z innymi kolorami...Ju mnie kusi mnie ten s這neczny blondzik Ale chyba z rozs康ku zaczn od czekolady i powoli b璠 sobie i嗆 w stron s這鎍a
Dzi瘯uj za podpowied![/QUOTE]
Nie ma sprawy. Powodzenia.
Stary 2013-11-01, 11:02   #568
mariaka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Hej moim marzeniem jest pi瘯ny, be穎wy blond, taki jaki nosi na w這sach Kasia Tusk. Moje w這sy s obecnie po dekoloryzacji dekoloryzatorem z Chantall - color peel Czy mo瞠 mi kto doradzi kt鏎ego odcienia farby (z Alfaparfu) i jakiego oksy u篡, 瞠by uzyska ten cudowny kolor?
Za陰czam zdj璚ie po deko i upragniony kolor
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg deko.jpg (133,2 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w這s.jpg (52,2 KB, 19 za豉dowa)
mariaka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-01, 12:11   #569
rudaa66
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Hej dziewczyny. Mam pytanko Ostatnio bardzo wypadaja mi wlosy.Nawet jak delikatnie przeczesuje je dlonia to zostaje ich pelno miedzy palcami.Podczas mycia to juz caly pukiel uzbieram. Juz mam nawet wrazenie ze robia mi sie przeswity. Nie wiem co jest tego powodem. Czesto farbowalam wlosy. Po ostatnim rozjasnianiu zauwazylam ze bardziej zaczely wypadac a do tego bylam na diecie w tym samym czasie i juz sama nie wiem co jest tego powodem.Nie zmienia to faktu ze lysieje !!! Pomozcie dziewczyny.Moze wiecie czego uzywac zeby ohraniczyc wypadanie? Czy one odrosna czy juz beda takie rzadkie caly czas?? Chce dodac ze z natury mam mocne wlosy.Przez ostatnie dwa lata przezyly masakre(dekoloryzacja, rozjasnianie okolo 8 razy i ciagle farbowanie,prostownica) a i tak nie sa bardzo przesuszone.Zawsze byly geste ale ostatnie dws miesiace dzieje sie z nimi cos nie tak

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
rudaa66 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-01, 13:37   #570
wopsie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32
ile opakowa farby wellaton zu篡造軼ie?

HejMalouje w這sy t farb, ale nie wiem czy starczy jedno opakowanie na w這sy do 這patek, bo r騜nie wszyscy pisz, a dzisiaj nie kupi drugiej bo jest 鈍i皻o , wi璚 farbowa dzisiaj czy w przysz造m tygodniu?
wopsie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-01 22:31:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.