Pytania i porady fryzjerskie - Strona 2 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-02-16, 10:39   #31
ewelinka1112
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
GG do ewelinka1112
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Zafirah bardzo ci dziekuje ))) filmiki znalaz豉m nie wiem czy wszystkie ale juz "trenuje oczy i pami璚 " ))) szkoda ze mieszkasz w innym mie軼ie zg這si豉 bym sie na praktyki i jeszcze dop豉ci豉 )))) masz nieoceniona wiedze - ))))

chcia豉m jeszcze zapyta : moja kolezanka chce 瞠bym zrobi豉 jej odrosty na pasemkachjasnych - co polecasz ???
jak wyjda rude na pewno mnie zabije )))

Edytowane przez ewelinka1112
Czas edycji: 2010-02-16 o 10:56
ewelinka1112 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-16, 16:50   #32
rapunzel8
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 092

witam,
mam pytanie czy domowymi sposobami takimi jak p逝kanie octem, sokiem z cytryny, sod, kwaskiem cytrynowym(pomys造 z netu) da sie wyp逝ka kolor z w這s闚? ewentualnie moze znacie inne metody?

mam w這sy malowane szamponem. chcia豉bym je rozja郾i o ton.
rapunzel8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-21, 12:31   #33
ewelinka1112
Przyczajenie

GG do ewelinka1112

co sie dziejenikt nie odpowiada
Stary 2010-02-22, 09:40   #34
Zafirah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 717

ewelinka1112: a bardzo jasne pasemka ma Twoja kole瘸nka? Najlepiej by這by je zrobi rozja郾iaczem a potem na chwil zapieni jakim tonerem.

rapunzel8: polecam kilkukrotne mycie szamponem przeciw逝pie穎wym, powinien troch wymyc kolor.

Zafirah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-22, 10:58   #35
ewelinka1112
Przyczajenie

GG do ewelinka1112
Talking Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Zafirah Poka wiadomo嗆
ewelinka1112: a bardzo jasne pasemka ma Twoja kole瘸nka? Najlepiej by這by je zrobi rozja郾iaczem a potem na chwil zapieni jakim tonerem.

rapunzel8: polecam kilkukrotne mycie szamponem przeciw逝pie穎wym, powinien troch wymyc kolor.

Zafirah jak sie ciesze 瞠 nadal jestes na forum . swiat si zawali dlamnie jak nie odpisywa豉 .
kolor pasemek nie jest jasny miedzy 鄴速ym a bia造m !?

jaka firme kosmetyczna polecasz ?
kiedys lakiery , szampony i odzywki kupowa豉 w firmie SELECTIVE PRPFESSIONAL rewelacja ale nigdy rozjasniaczy itp. to bedzie m鎩 debiut )) po raz pierwszy poza szko豉 ))

ps. chcia豉m zapytac ZAFIRAH prowadzisz w豉sna stone z poradami itp bezcenna wiedza potrzeba od fachowca )))

Edytowane przez ewelinka1112
Czas edycji: 2010-02-22 o 11:01
Stary 2010-02-25, 19:12   #36
karolajna8820
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

a ja chce zmienic kolor w這s闚 albo tak delikatnie albo radykalnie ... podobaja mi sie rudosci a szczeg鏊nie ten odcie
http://www.zeberka.pl/img_users/1220882803.jpg
ale boje sie 瞠 b璠e wygladac fatalnie ... zawsze mia豉m blond w這sy od malenkiego w ciemnych og鏊nie wygladam okropnie ...
Doradzcie co :P
karolajna8820 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-26, 09:58   #37
ewelinka1112
Przyczajenie

GG do ewelinka1112

Cytat:
Napisane przez karolajna8820 Poka wiadomo嗆
a ja chce zmienic kolor w這s闚 albo tak delikatnie albo radykalnie ... podobaja mi sie rudosci a szczeg鏊nie ten odcie
http://www.zeberka.pl/img_users/1220882803.jpg
ale boje sie 瞠 b璠e wygladac fatalnie ... zawsze mia豉m blond w這sy od malenkiego w ciemnych og鏊nie wygladam okropnie ...
Doradzcie co :P
powinna wstawi swoje foto obok http://www.zeberka.pl/img_users/1220882803.jpg wtedy mozna uruchomic swoj wyobraznie i miec mozno嗆 por闚nia
og鏊nie kolor bardzo 豉dny )))
Stary 2010-02-26, 10:10   #38
maartucha
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 590
GG do maartucha

A ja propnuje bys wstawila swoje zdjecie

" . . D
zisaj uwierzy豉m, 瞠 do szcz窷cia
Mi wystarczy bym przy Tobie by豉 . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-27, 22:31   #39
ewelinka1112
Przyczajenie

GG do ewelinka1112
Exclamation co lepsze ???

moja kolezanka sama farbowa豉 w這sy -na czarno fatalnie wyglada i postanowi豉 rozjasnic i po這zyc kolor braz . zastanawiam si czy aby zmyc kollor zastosowa oxydant czy emulsje utleniajaca ???
Stary 2010-02-28, 21:19   #40
Zafirah
Rozeznanie

Dot.: co lepsze ???

Cytat:
Napisane przez ewelinka1112 Poka wiadomo嗆
. zastanawiam si czy aby zmyc kollor zastosowa oxydant czy emulsje utleniajaca ???
A co rozumiesz pod poj璚iem "emulsja utleniaj帷a"? Oksydant to po prostu woda utleniona i samym oksydantem niczego si nie zdzia豉. Do rozja郾ienia czerni na ciemny br您 wystarczy k徙iel rozja郾iaj帷a.

Stary 2010-03-01, 09:34   #41
chilanes
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 300

Dziewczyny porad嬈ie co zrobi, bo oszalej ;/ chce mie pi瘯ny br您 w jednym ocieniu na ca貫j g這wie. obecnie mam 5-7 cm odrost, a dalej bardzo ciemny br您, wpadaj帷y w czer. By豉m w pi徠ek u fryzjera "specjalisty", kt鏎a na這篡豉 mi na odrost br您, potem rozsmarowa豉 go na pozosta貫 w這sy. Kolor ok, ale... miejsce odrostu jest du穎 ja郾iejsze ni reszta w這s闚, a reszta w這s闚, kt鏎a i tak by豉 ciemna praktycznei sie nei zmieni豉 Nie mam obecnie mo磧iwo軼i is ponownie do fryzjera ale innego. Co zrobi, by uzyska jednolity odcie w這s闚?
Stary 2010-03-01, 10:35   #42
ewelinka1112
Przyczajenie

GG do ewelinka1112

Zafirah bardzo dziekuje . teraz wiem jak postepowa ))
豉dne foto ! z nutka tajemniczo嗆i )))
Stary 2010-03-02, 12:11   #43
Kasia25021989
Przyczajenie

Kto ma odsprzeda ksi捫k Nowoczesne Fryzjerstwo???

Nawi您uj帷 do fryzjerstwa ma kto mo瞠 odsprzeda ksi捫k Nowoczesne Fryzjerstwo- Zuzanny Sumirskiej? Bed wdzi璚zna za info
Pozdr.
Kasia25021989 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-02, 15:20   #44
Zafirah
Rozeznanie

Dot.: Kto ma odsprzeda ksi捫k Nowoczesne Fryzjerstwo???

Cytat:
Napisane przez Kasia25021989 Poka wiadomo嗆
Nawi您uj帷 do fryzjerstwa ma kto mo瞠 odsprzeda ksi捫k Nowoczesne Fryzjerstwo- Zuzanny Sumirskiej? Bed wdzi璚zna za info
Pozdr.
Szukaj w hurtowniach fryzjerskich Eurex - prowadz sprzeda tej ksi捫ki oraz podobnych.

Stary 2010-03-02, 19:57   #45
Nolar
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
Dot.: Kto ma odsprzeda ksi捫k Nowoczesne Fryzjerstwo???

Mam pytanie
Mam jasnorude,farbowane w這sy. Planowa豉m wr鏂ic do naturalnego koloru w這sow-blondu. Posz豉m do fryzjerki, zaproponowa豉 mi pasemka blond twierdz帷 瞠 wyjdzie super, gdy posz豉m do innej ta stwierdzi豉, ze mo瞠 mo瞠 wyj軼 z馧ty kolor, w zwi您ku z czym powiedzia豉 瞠bym przysz豉 to zrobimy probk i jak wyjdzie ok, to ca貫 w這sy b璠ziemy farbowac.
Jak my郵icie, czy na w這sach jasnorudych, wr璚z blondo-rudych wyjd te pasemka? jako chce wr鏂i do tego blondu...
I co my郵icie o rozja郾iaczu? mo瞠 rozja郾i, a potem pasemka?
Moje w這sy s mniej-wi璚ej takiego koloru:
http://www.splendicity.com/styleitle...rcia-cross.jpg
Nolar jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-09, 11:48   #46
ewelinka1112
Przyczajenie

GG do ewelinka1112
Exclamation jaka farba do w這s闚 zniszczonych ?

mam bardzo zniszczone w這sy po pasemkach i zmianach koloru .teraz wygladam jak 豉ciata kr闚ka tylko 瞠 w ciemne kolory . chcia豉m po這zyc szampon lub farb na w這sy : ajka polecacie ???? nie chce zn闚 straci odrost闚 ani zniszczyc w這s
Stary 2010-03-09, 14:30   #47
wyszukiwarka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 644
Dot.: jaka farba do w這s闚 zniszczonych ?

Dziewczyny... mam pytanie...
posiadam w這sy do stanika czyli mo積a powiedzie,瞠 s p馧d逝gie/d逝gie.Ale no w豉郾ie.. ci庵le je nosz spi皻e klamr lub gumk,bo gdy je rozpuszcz,wyjd na dw鏎 i zrobi par krok闚 to jest jedna wielka szopa.Z ty逝 s nawet 豉dne,g豉dkie ale z przodu jest masakra... co mo瞠cie poleci na wyg豉dzenie/wyprostowanie tych "k豉k闚" ?

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

I jeszcze jedno
Kiedy,kiedy za czas闚 kiedy to si mia這 siano w g這wie pryska豉m cz瘰to w這sy lakierem... i tam gdzie te w這sy pryska豉m,po豉ma造 mi si w這sy...
Pryska豉m na lew skro,瞠by mi si grzywka nie rozwali豉 i tam na tej skroni zrobi這 mi si zakole,na kt鏎ym wypad這 troch w這s闚.Mam i嗆 z tym do dermatologa,czy jest na to jaka inna rada?
Stary 2010-03-10, 01:35   #48
milusiaam
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 659

Cytat:
Napisane przez wyszukiwarka Poka wiadomo嗆
Dziewczyny... mam pytanie...
posiadam w這sy do stanika czyli mo積a powiedzie,瞠 s p馧d逝gie/d逝gie.Ale no w豉郾ie.. ci庵le je nosz spi皻e klamr lub gumk,bo gdy je rozpuszcz,wyjd na dw鏎 i zrobi par krok闚 to jest jedna wielka szopa.Z ty逝 s nawet 豉dne,g豉dkie ale z przodu jest masakra... co mo瞠cie poleci na wyg豉dzenie/wyprostowanie tych "k豉k闚" ?

I jeszcze jedno
Kiedy,kiedy za czas闚 kiedy to si mia這 siano w g這wie pryska豉m cz瘰to w這sy lakierem... i tam gdzie te w這sy pryska豉m,po豉ma造 mi si w這sy...
Pryska豉m na lew skro,瞠by mi si grzywka nie rozwali豉 i tam na tej skroni zrobi這 mi si zakole,na kt鏎ym wypad這 troch w這s闚.Mam i嗆 z tym do dermatologa,czy jest na to jaka inna rada?
Pytanie pierwsze oleje np kokosowy lub oliwa z oliwek w celu nawilzenia wlos闚.+ obciazy豉bym je jakimis sylikonami np jedwabiem.Pewnie za duzo nie da jesli masz pusz帷e sie wlosy ale sprobuj a noz widelec
Jesli nie da puszace sie wlosy trzeba pokocha lub uzywac prostownicy czego nie polecam

Pytanie drugie Lakiery zawietaja ALKOHOL DENAT -ktory bardzo wysusza wloski...jezeli u篡wa sie go codziennie moga sie polamac wloski.
Po pierwsze zmien lakier na jakis lagodniejszy po drugie nie uzywaj codziennie po trzecie nawilzaj wlosy po czwarte NAWILZAJ WLOSY
milusiaam jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-10, 15:51   #49
Houston_mamy_problem
Przyczajenie

Witam, ja mam pytanie dla Muracami.
Prosi豉bym o porade. Ja mam bardzo puszyste w這sy, bez zadnego blasku, nie ktore kosmyki sie kreca nie ktore nie.. po prostu byle jakie;/ Gdy ide do fryzjerki do podciecia, to one po umyciu sa jeszcze gorsze pozniewaz sie wiecej kreca sa wtedy bardzo krotkie i jeszcze wieksza objetosc.
Czy m鏬豚y mi ktos poradzic co mam zroic abym wygladala normalnie. ( moglabym prostowac po umyciu, ae uwiezcie przy moich wlosach jest to nie dory opomysl poniewaz musze je prostowac przynajmniej godzine aby byly one proste, a po 2 to szybko mi sie niszcza) POMOZCIE! ;/
Za porady z g鏎y dziekuje
Houston_mamy_problem jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-13, 13:57   #50
nameless
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 064

Witajcie, nie wiem czy trafi豉m do odpowiedniego w徠ku, a mam taki ow這siony dylemat
Chcia豉bym zmieni myszaty kolor w這s闚 na odcie rudawy. Odkry豉m ostatnio farb L'Oreal Hi.Richesse. Spodoba豉 mi si bo wyczyta豉m, 瞠 jest 豉godna, a moje w這sy ostatnio du穎 przesz造 i nie chc ich jeszcze katowa. Z palety (internetowej) wybra豉m wst瘼nie dwa odcienie - 7.31 orzech lub 7.34 bursztyn. Czy kt鏎a z was mia豉 do czynienia z t farb? Kt鏎y z odcieni jest mniej czerwony, a bardziej z這tomiedziany, taki zbli穎ny do koloru na do陰czonym zdj璚iu? A mo瞠 macie jaki inny pomys jak uzyska odcie z foto?
B璠 wdzi璚zna za wszystkie rady

Stary 2010-03-14, 14:58   #51
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

czy jak po這瞠 na w這sy blond i bardzo jasny blond (chodzi o grzywk z tym jasym) farb 鈔edni br您 to przez w豉郾ie kolor jasny mo瞠 nie wyj嗆 mi bardzo ciemny/czarny? bo na rozja郾iane podobno gorzej farba chwyta
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-14, 12:41   #52
moniat630
Przyczajenie

Witam.
Ucz瘰czam na studium fryzjerskie do Cosinusa. W ka盥ym semestrze dopuszczeniem do egzaminu jest oddanie pracy kontrolnej z ka盥ego przedmiotu.
Nauczycielka z przedmiotu takiego jak technologia fryzjerstwa da豉 taki temat : Opisz celowo嗆 i planowo嗆 pracy fryzjera oraz znaczenie komunikacji. Niestety zupe軟ie nie wiem jak mam si zabra za t prac z innymi nie by這 problemu a z t mam wielki. W zwi您ku z tym by豉bym bardzo wdzi璚zna za jakakolwiek pomoc. Bardzo zle篡 mi na uko鎍zeniu tego kierunku a sporo przede mn, bo obecnie jestem na 1 semestrze.
Licz na pozytywna odpowied.
moniat630 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-14, 12:54   #53
adie94
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 905

hey!;* podoba mi sie ten w徠ek mam pytanie czy m鏬豚y kto mi poradzi jakie..domowe sposoby na rozdwojone ko鎍闚ki(og鏊nie suche w這sy ) ostatnio dorwa豉m olejek rycynowy ale nie wiem jak go stosowa aha i stosuj jedwab oraz serum na zniszczone ko鎍闚ki Avon

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-15, 10:10   #54
aniolekvikiusia
Przyczajenie

Unhappy Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

hej. chcia豉bym zag窷ci w這sy metoda clip in. spodoba造 mi si w這sy z tej strony

http://www.allegro.pl/item992904557_...ube_wlosy.html

tylko boje si ze to jaki badziew;/ a je郵i tak to jakie najlepiej kupi?
aniolekvikiusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-08, 11:07   #55
Lipek95
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Cze嗆! W najbli窺zym czasie chcia豉bym puj嗆 do fryzjera i chcia豉bym zrobi sobie prost grzywke.. tylko w豉郾ie problem w tym, 瞠 niewiem czy b璠zie mi pasowa... Bardzo prosz o porade, je瞠li nie bd mi pasowa豉 to mo瞠 co doradzi w tej sprawie? Jednak nie chc skraca w這s闚, poniewa mam zamiar je zapu軼i. Mam nadzieje, 瞠 kto si odezwie. By豉bym bardzo wdzi璚zna !

Jeszcze mam jedno pytanie. Czy mog co zrobi aby moje w這sy by grubsze? Bo nieiwem czy widac na zdj璚iach ale mam ich dosy ma這.. I og鏊nie jakie kosmetyki do piel璕nacji mo瞠..
Z g鏎y dzi瘯uje za odpowied!

oto moje zdj璚ia:
Lipek95 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-16, 16:04   #56
Vanessa26
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Heyka! Mam pytanko ?! Mam d逝gie kr璚one w這sy i chcia豉bym je obci望 tak aby by rzadsze i lepiej si uk豉da造 ale nie traci造 przy tym na d逝go軼i bo chce je dalej zapuszcza .. POMOCY !! jak to wyt . fryzjerowi i czy tak wog鏊e sie da ? Oo
Vanessa26 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-19, 14:00   #57
xSylwia12x
Przyczajenie

m鎩 naturalny kolor w這sow to ciemny blond. Ale farbuje je na jasny blond zawsze u fryzjera ostatnio jednak chcialam uzyskac odcien platyny wiec na wlosy na kt鏎ych bylo juz troche odrostow sama nalozylam dzisiaj rozjasniacz. Moje pytanie brzmi czy moge zaraz po rozja郾iaczu na這篡 farbe z upragnionym kolorem kt鏎y kupi豉m czy musz odczeka 3 tyg. bo tego nie wiem a ten kolor kt鏎y uzyska豉m po rozja郾iaczu mi si nie podoba. Prosz o natychmiastowa odpowied
xSylwia12x jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-19, 17:07   #58
imy
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 452

Co zrobi aby w這sy by造 sypkie i nie skleja造 si ?
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydz

imy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-05, 14:06   #59
Justynkaa99
Przyczajenie

Witam. 2 tyg. temu rozjasnialam sama wlosy ( 2 lata farbowane na ciemny br您). Zrobily sie rude, polozylam farbe ciemny blond, ale efekt nie jest zadowalaj帷y. Jutro ide od fryzjera aby je przefarbowac. Chcialam miec blond wloski, ale nie wiem czy fryzjer da rade mi je tak rozjasnic...? prosze o odp.
Justynkaa99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-24, 21:01   #60
anusia13033
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Witam
Mam problem, mianowcie miesi帷 temu zafarbowa豉m sobie w這su na "鈔edni br您" kt鏎y wyszed w niekt鏎ych miejscach czarny a w niekt鏎ych ciemny br您 .. wi璚 tydzie po farbowaniu postanowi豉m zn闚 je zafarbowa do granatowej-czerni. Wi璚 teraz mam granatowo czarne w這sy , lecz strasznie szybko mi sie sp逝kuje ta farba (Palette). Strasznie mi schodzi ten granatowy a czarny ju nie jest taki czarny jak przez piersze 2 dni ;(
Posz豉m dzi do drogerii i kupi豉m farbe Casting Loreal - Mro幡y kasztan
Moja kale瘸nka ma i jest o wiele ciemniejszy ni na zdj璚iu, ale jednak troche sie boje .. Czy jak na te czarne w這sy na這瞠 ten kasztan to mi je 豉dnie zafabuje ?
Strasznie sie boje jaki b璠zie tego efekt
Z g鏎y dzi瘯uje za odpowied履
anusia13033 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-01 22:31:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.