Pytania i porady fryzjerskie - Strona 20 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-11-01, 22:48   #571
Yoko99
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 386
GG do Yoko99
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Wella Koleston. Mo瞠 wobec tego spr鏏uj na 9%.
Dzi瘯uj - spr鏏uj. Dopiero si przymierzam do koloryzacji profesjonalnymi farbami, wi璚 zupe軟ie ciemna masa ze mnie i za ka盥 rad serdecznie dzi瘯uj
Yoko99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-02, 13:18   #572
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 060
Dot.: ile opakowa farby wellaton zu篡造軼ie?

Cytat:
Napisane przez wopsie Poka wiadomo嗆
HejMalouje w這sy t farb, ale nie wiem czy starczy jedno opakowanie na w這sy do 這patek, bo r騜nie wszyscy pisz, a dzisiaj nie kupi drugiej bo jest 鈍i皻o , wi璚 farbowa dzisiaj czy w przysz造m tygodniu?
Wszystko zale篡 od g瘰to軼i, mnie starcza這. Na styk, ale zawsze.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-05, 19:11   #573
pezayn
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Question czy jedno opakowanie pianki do farbowania w這s闚 wystarczy?

Witam, mam pytanie dotycz帷e farby do w這s闚. Chcia豉bym zmieni kolor w這s闚, ale nie mam poj璚ia, czy jedno opakowanie farby wystarczy na moje p馧d逝gie w這sy. Chodzi o farb w piance. Moje w這sy s mniej wi璚ej takiej d逝go軼i jak na zdj璚iu. Przepraszam za za鄉iecanie forum, ale nie wiem gdzie mog豉bym zwr鏂i si z tym pytaniem. Z g鏎y dzi瘯uj za odpowied
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg galeria_we_dwoje_14.jpg (33,7 KB, 4 za豉dowa)
pezayn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-05, 19:47   #574
PiszacDniem
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 511
Wpisy w blogu: 1
Dot.: czy jedno opakowanie pianki do farbowania w這s闚 wystarczy?

Mi sie wydaje ze powinna 1 wystarczyc

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-05, 21:01   #575
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: czy jedno opakowanie pianki do farbowania w這s闚 wystarczy?

tak, wystarczy

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2013-11-06, 09:47   #576
senira666
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 608
Dot.: ile opakowa farby wellaton zu篡造軼ie?

Edytowane przez senira666
Czas edycji: 2013-11-06 o 09:53
senira666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-06, 18:27   #577
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yoko99 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj - spr鏏uj. Dopiero si przymierzam do koloryzacji profesjonalnymi farbami, wi璚 zupe軟ie ciemna masa ze mnie i za ka盥 rad serdecznie dzi瘯uj
nie ma za co, powodzenia

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-11-06, 19:47   #578
lakowkaliliowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53
Unhappy Farbowa farb sta陰 po kremie koloryzuj帷ym Loreal? Czy ta farba starczy na d逝瞠j?

Mam kilka pyta co do farbowania w這s闚. Zastanawiam si nad zamienieniem kremu koloryzuj庸go na farb sta陰. Od 5 lat u篡wam kremu koloryzuj帷ego L`Oreal - Casting Creme Gloss kolor ciemna czekolada. M鎩 naturalny kolor to jasny br您. Przeszkadza mi jednak to 瞠 po 3 tygodniach kolor mi si wyp逝kuje, staje si nier闚ny i wida odrosty. Od mojej ostatniej koloryzacji tym kremem min掖 miesi帷 i z w這s闚 kolor zszed bardzo nier闚no, ko鎍闚ki mam bardzo jasne, ponadto wida du瞠 odrosty.

1) Chcia豉bym zapyta czy kiedy u篡豉bym farby trwa貫j(sta貫j?), to czy kolor pozosta豚y d逝瞠j na w這sach? Nie chce mi si co miesi帷 biega do fryzjera 瞠by nak豉da ten krem koloryzuj帷y na ca這嗆 w這s闚.

2) I czy mog na這篡 farb sta陰 na nie do ko鎍a wyp逝kany kolor? Zanim ten kolor zszed豚y mi ca趾iem min窸oby bardzo d逝go. A chcia豉bym ju pofarbowa w這ski farb sta陰, bo to co zosta這 z kremu koloryzuj帷ego wygl康a nieelegancko (niechlujnie).

3) Jak u篡 farb sta陰 瞠by by豉 bardzo podobna do kremu kt鏎ego u篡wam obecnie(ciemna czekolada)? Najlepiej 瞠by by豉 to farba po kt鏎ej nie wypadn mi w這sy, jakie dobrej marki, 瞠by w這sy b造szcza造 i nie 豉ma造 si. Niestety nigdy nie farbowa豉m w這s闚 niczym innym ni ten krem Loreala o kt鏎ym m闚i豉m, dlatego bardzo prosz o jakiekolwiek sugestie.

Mam 22 lata, w這sy d逝gie, brak siwych w這s闚, s g瘰te ale zdarza im si 豉ma. Pozdrawiam
lakowkaliliowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-06, 19:47   #579
ametystek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

Przekierowano mnie tu wi璚 jeszcze raz...

M鎩 naturalny kolor w這s闚 to taki wyp這wia造 ciemny blond wi璚 od kilku lat robi豉m sobie jasne blond pasemka u fryzjera. Wczoraj uda豉m si do fryzjera bo chcia豉m ca趾owicie przefarbowa w這sy na jasny blond.
I pope軟i豉m 2 b喚dy. Po pierwsze posz豉m do fryzjera u kt鏎ego nigdy wcze郾iej nie by豉m a po drugie da豉m si zrobi sta篡stce.
Przez pierwsze minuty fryzjerka nadzorowa豉 sta篡stk tzn. sta豉 przy niej i patrzy豉 jej na r璚e ale p騧niej zabra豉 si za swoj robot i tylko co raz dopytywa豉 sta篡stk czy jest ok.
Ju w trakcie farbowania zacz窸a mnie szczypa sk鏎a g這wy co zupe軟ie nie wzbudzi這 zainteresowania sta篡stki.
Ale przejd do sedna sprawy... Pomijaj帷 to, 瞠 w這sy wysz造 RUDO ZIELONE to wygl康aj katastrofalnie. Gdy we幟ie si w palce kosmyk w這s闚 (g堯wnie z czubka g這wy) to w這sy si naci庵aj i urywaj si w po這wie d逝go軼i.
czy mo積a chocia troch poprawi ich stan?
Najgorsze jest to, 瞠 mam kr鏒kie w這sy i nie bardzo jest z czego obcina....
ametystek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-06, 20:04   #580
megi1828
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 42

Witam. Czy jest tu jakas dobra Duszyczka ktora moglaby mi pomoc ? Juz nie wiem gdzie "zapukac" . Kopiuje moj post:

Cytat:
Napisane przez megi1828 Poka wiadomo嗆
Witam ponownie. Wciaz poszukuje koloru dla siebie. Teraz wypatrzylam sobie cos takiego:
http://www.naoprovoque.com.br/wp-con...comparadas.jpg
http://www.naoprovoque.com.br/wp-con...lfaparf866.jpg
To jest Alfaparf 8.34 + 8.66I ale... moje wlosy sa ciemniejsze i co mam zrobic - kapiel rozjasniajaca czy uzyc emulsji utleniajacej 9 % ? Przypomne, ze mam 75 % siwych odrostow, to bym musiala potraktowac je chyba natura ? A co nalozyc na reszte dlugosci ? Blagam o pomoc bo pisalam na 2 blogach ale cos mnie dziewczyny dyskryminuja nie wiem czemu . Zalaczam fotki obecnego koloru.
Link do postu ktory umiescilam wczoraj: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...9#post43573899
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2005-04-15 19.29.15.jpg (97,8 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2005-04-15 19.25.50.jpg (96,7 KB, 2 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2005-04-15 19.25.32.jpg (90,8 KB, 4 za豉dowa)
megi1828 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-06, 20:06   #581
gusia825
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 422
Dot.: Farbowa farb sta陰 po kremie koloryzuj帷ym Loreal? Czy ta farba starczy na d

My郵, 瞠 sta豉 farba b璠zie Ci si trzyma na .. sta貫 Kolor mo瞠 nieco zja郾ie, ale nie powinien si tak wyp逝ka. Co do odrost闚, to i tak si pojawi, bo w這sy przecie rosn My郵 r闚nie, 瞠 mo瞠sz 鄉ia這 si farbowa i nie czeka na ca趾owite wyp逝kanie Castinga. Z moich do鈍iadcze poleci豉bym Ci delikatn, ale fajn farb Color & Soin, jakby by豉 zainteresowana, to mam akurat tanio do zbycia kolor 3N ciemny szatyn, kt鏎y chyba m鏬豚y da Ci efekt podobny do Castinga.
Stary 2013-11-06, 22:44   #582
lakowkaliliowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53
Smile Dot.: Farbowa farb sta陰 po kremie koloryzuj帷ym Loreal? Czy ta farba starczy na d

Dzi瘯uj za odpowied, jednak chcia豉bym 瞠by kto jeszcze si wypowiedzia. Zw豉szcza co do marki farby.
Pozdrawiam
lakowkaliliowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-06, 22:53   #583
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ametystek Poka wiadomo嗆

M鎩 naturalny kolor w這s闚 to taki wyp這wia造 ciemny blond wi璚 od kilku lat robi豉m sobie jasne blond pasemka u fryzjera. Wczoraj uda豉m si do fryzjera bo chcia豉m ca趾owicie przefarbowa w這sy na jasny blond.
I pope軟i豉m 2 b喚dy. Po pierwsze posz豉m do fryzjera u kt鏎ego nigdy wcze郾iej nie by豉m a po drugie da豉m si zrobi sta篡stce.
Przez pierwsze minuty fryzjerka nadzorowa豉 sta篡stk tzn. sta豉 przy niej i patrzy豉 jej na r璚e ale p騧niej zabra豉 si za swoj robot i tylko co raz dopytywa豉 sta篡stk czy jest ok.
Ju w trakcie farbowania zacz窸a mnie szczypa sk鏎a g這wy co zupe軟ie nie wzbudzi這 zainteresowania sta篡stki.
Ale przejd do sedna sprawy... Pomijaj帷 to, 瞠 w這sy wysz造 RUDO ZIELONE to wygl康aj katastrofalnie. Gdy we幟ie si w palce kosmyk w這s闚 (g堯wnie z czubka g這wy) to w這sy si naci庵aj i urywaj si w po這wie d逝go軼i.
Kochana, jak w這ski si ci庵n to s spalone, zniszczone... Spr鏏uj koniecznie reklamowa us逝g. Co do stanu- zr鏏 sobie olejowanie na noc, wszelkie nawil瘸j帷e maski do zniszczonych, pr鏏uj nawil篡 jak si da. Oby da這 rad co z tym zrobi.

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Witam. Czy jest tu jakas dobra Duszyczka ktora moglaby mi pomoc ? Juz nie wiem gdzie "zapukac" . Kopiuje moj post:
Link do postu ktory umiescilam wczoraj: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...9#post43573899

K徙iel rozja郾iaj帷a powinna da rad. Potem mo瞠sz sobie na這篡 t mieszank, ale minimalnie na 6%, bo inaczej siwo軼i nie pokryjesz.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-11-06, 23:00   #584
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Farbowa farb sta陰 po kremie koloryzuj帷ym Loreal? Czy ta farba starczy na d

Cytat:
Napisane przez lakowkaliliowa Poka wiadomo嗆
Mam kilka pyta co do farbowania w這s闚. Zastanawiam si nad zamienieniem kremu koloryzuj庸go na farb sta陰. Od 5 lat u篡wam kremu koloryzuj帷ego L`Oreal - Casting Creme Gloss kolor ciemna czekolada. M鎩 naturalny kolor to jasny br您. Przeszkadza mi jednak to 瞠 po 3 tygodniach kolor mi si wyp逝kuje, staje si nier闚ny i wida odrosty. Od mojej ostatniej koloryzacji tym kremem min掖 miesi帷 i z w這s闚 kolor zszed bardzo nier闚no, ko鎍闚ki mam bardzo jasne, ponadto wida du瞠 odrosty.

1) Chcia豉bym zapyta czy kiedy u篡豉bym farby trwa貫j(sta貫j?), to czy kolor pozosta豚y d逝瞠j na w這sach? Nie chce mi si co miesi帷 biega do fryzjera 瞠by nak豉da ten krem koloryzuj帷y na ca這嗆 w這s闚.

2) I czy mog na這篡 farb sta陰 na nie do ko鎍a wyp逝kany kolor? Zanim ten kolor zszed豚y mi ca趾iem min窸oby bardzo d逝go. A chcia豉bym ju pofarbowa w這ski farb sta陰, bo to co zosta這 z kremu koloryzuj帷ego wygl康a nieelegancko (niechlujnie).

3) Jak u篡 farb sta陰 瞠by by豉 bardzo podobna do kremu kt鏎ego u篡wam obecnie(ciemna czekolada)? Najlepiej 瞠by by豉 to farba po kt鏎ej nie wypadn mi w這sy, jakie dobrej marki, 瞠by w這sy b造szcza造 i nie 豉ma造 si. Niestety nigdy nie farbowa豉m w這s闚 niczym innym ni ten krem Loreala o kt鏎ym m闚i豉m, dlatego bardzo prosz o jakiekolwiek sugestie.

Mam 22 lata, w這sy d逝gie, brak siwych w這s闚, s g瘰te ale zdarza im si 豉ma. Pozdrawiam
1- farby sta貫 trzymaj s na w這sach co najmniej miesi帷- przy czym zaczynaj si oczywi軼ie pojawia refleksy i odrosty od r騜nyc czynnik闚
2- mo瞠sz na spokojnie. farba poziomu 3 trwa這軼i, oczywi軼ie przy odpowiednio dobranym kolorze, pokryje poprzedniczk.
3- zdecydowanie uwa瘸j na wszelkiego rodzaju czekolady. we farbach trwa造ch prawie zawsze wychodz one czarne. proponuj wzi望 farb o ton ni窺z. je郵i szukasz profesjonalnych, ja tam sobie chwal Well Koleston / Colour Touch i og鏊nie ka盥 z nich. spokojnie, 豉ma si nie b璠.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-11-07, 00:28   #585
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Najwa積iejsze: Casting to te farba, tyle 瞠 na mo積a j okre郵i jako p馧trwa陰. Jedyna r騜nica mi璠zy castingiem a "trwa陰" farb to forma amoniaku, kt鏎a dzia豉 w czasie farbowania. Casting ma w sobie amoniak pod postaci soli amonowych (MEA), a farby trwa貫 maj zwyk造 amoniak.

No to lecim z reszt:

1) Kolor zostanie d逝瞠j je郵i podbierzesz sobie dobr farb - niestety metoda pr鏏 i b喚d闚. Jednak cud闚 nie ma - farba b璠zie si lekko sp逝kiwa i pojawi si np. z這te lub rudawe refleksy (czerwony barwnik jest najwi瘯szy cz御teczkowo i najmocniej siedzi we w這sie).

Dodatkowo farby nie ma potrzeby nak豉da po ca這軼i na pe軟y czas w ulotce. Na pe軟y czas nak豉da si mieszank na odrost, a na d逝go嗆 na ostatnie 10 minut farbowania wystarczy do od鈍ie瞠nia koloru.

2) Ten kolor nigdy nie zejdzie ci do ko鎍a, bo to tez farba. Mo瞠sz k豉嗆 ju teraz normaln farb, je郵i w這sy s w dobrej kondycji.

3) Nigdy, przenigdy nie sugeruj si nazw odcienia wed逝g producenta! Nawet zdj璚ie na kartoniku mo瞠 by czasem myl帷e.
Patrz zawsze na ten numerek na farbie.
Tw鎩 obecny Casting ma numer 323, czyli pierwsza cyfra oznacza poziom koloru, a dwie kolejne odcie. Ten tw鎩 Casting to wed逝g "fryzjerskiej" nomenklatury ciemny br您 opalizuj帷o-z這cisty. Czekolada jak wida tylko w nazwie

Tu na szybko u Blond Bunny masz rozpisk co oznaczaj numerki: http://blogblondbunny.blogspot.com/2...yczne-ich.html

Jedno co mog poradzi, to we najpierw farb z poziomu ni瞠j (pierwsza cyferka 4), 瞠by nie wysz這 za ciemno na pierwszy raz.
Dodatkowo je郵i poszukasz i por闚nasz sobie r騜ne marki farb z odcieniami /23 po przecinku to powinna trafi na podobny do Castinga.

Ja ze swojej strony polecam popatrzy na farby profesjonalne - wi瘯szy wyb鏎 odcieni.
Z profesjonalnych mog poleci ci Inebry, kt鏎a obecnie farbuj, a znowu Matrixa SoColor za nic nie polec - wysusza mi lekko w這sy
Dziewczyny chwal sobie jeszcze Kollestona, Illumin i Color Touch z Welli, Matrixa ColorSync oraz Majirel od L'Oreala.
Przy czym Color Touch od Welli i Matrix ColorSync s p馧trwa貫 tak jak Casting, bo bazuj na MEA.

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-07, 08:26   #586
ametystek
Przyczajenie

Cytat:
Kochana, jak w這ski si ci庵n to s spalone, zniszczone... Spr鏏uj koniecznie reklamowa us逝g. Co do stanu- zr鏏 sobie olejowanie na noc, wszelkie nawil瘸j帷e maski do zniszczonych, pr鏏uj nawil篡 jak si da. Oby da這 rad co z tym zrobi.
Szcz窷cie w nieszcz窷ciu pieni璠zy nie wzi瘭i. W ramach rekompensaty oferowali...kolejne farbowanie par minut p騧niej. Oczywi軼ie nie zgodzi豉m si na to co spotka這 si z okropnym zdziwieniem pani fryzjerki kt鏎a nie widzia豉 problemu w stanie w這s闚. Ma這 tego, stwierdzi豉, 瞠 w這sy wygl康aj...zdrowo.
Wczoraj porz康nie kilka razy umy豉m g這w i kolor troch si stonowa ale w這sy tragedia. Na這篡豉m jakich mia豉m od篡wek na godzin.
W這sy co prawda jako szczeg鏊nie wi璚ej nie wypadaj przy czesaniu ale w niekt鏎ych miejscach to katastrofa, Wystarczy lekkie poci庵ni璚ie i kosmyk jest kr鏒szy o po這w bo dos這wnie si rwi....
Mo瞠 mog豉 by mi Pani jakie od篡wki i maseczki do tak zniszczonych w這s闚? Na rynku jest tego ogrom.
Stary 2013-11-07, 13:41   #587
megi1828
Raczkowanie

Cytat:

K徙iel rozja郾iaj帷a powinna da rad. Potem mo瞠sz sobie na這篡 t mieszank, ale minimalnie na 6%, bo inaczej siwo軼i nie pokryjesz.

O dziekuje pieknie ! Nareszcie zostalam wysluchana

A moglbys mi jeszcze pomoc i wytlumaczyc jak zrobic taka kapiel ?

Czy mam kupic jakis rozjasniacz dp pasemek np. Schwarzkopf, Loreal czy Garnier ( Joanny tu nie kupie). Bo czytam o kapieli rozjasniajacej na jednym blogu i nic nie rozumiem, czy musze miec rozjasniacz np. Schwarzkopf do pasemek i jeszcze dodatkowo musze miec emulsje utleniajaca ? Mam w domu ale 6% . Czy wystarczy ? I jak zrobic taka miksture ?

Acha, a jak juz bede po kapieli rozjasniajacej farbowac napisales, ze minimalnie 6%, a na 9% emulsji kolor lepiej wyjdzie ?
Stary 2013-11-07, 14:05   #588
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
O dziekuje pieknie ! Nareszcie zostalam wysluchana

Czy mam kupic jakis rozjasniacz dp pasemek np. Schwarzkopf, Loreal czy Garnier ( Joanny tu nie kupie). Bo czytam o kapieli rozjasniajacej na jednym blogu i nic nie rozumiem, czy musze miec rozjasniacz np. Schwarzkopf do pasemek i jeszcze dodatkowo musze miec emulsje utleniajaca ? Mam w domu ale 6% . Czy wystarczy ? I jak zrobic taka miksture ?

Acha, a jak juz bede po kapieli rozjasniajacej farbowac napisales, ze minimalnie 6%, a na 9% emulsji kolor lepiej wyjdzie ?
ABSOLUTNIE NIE KUPUJ JOANNY. TO USTROJSTWO PALI WΜSY. co do rozja郾iaczy w sklepowych- to s po prostu rozja郾iacze. i zdecydowanie nie polecam ich do k徙ieli. je郵i wzi窸aby jaki sklepowy rozja郾iacz- w pude趾u masz ju gotowy zestaw, utleniacz (9 lub O ZGROZO 12%) plus sam proszek rozja郾iaj帷y. wniosek z tego taki, 瞠 musia豉by doda tylko szampon. jednak nie polecam. fryzjerskie rozja郾iacze s lepsze.

we sobie saszetk Vincenta Lediera zielony moim zdaniem najlepszy (jest obecnie na fryzomanii chyba), kosztuje oko這 5 z. do tego potrzebujesz oxydantu. 6% rozja郾i Ci mniej ani瞠li 9%. no i potrzebujesz jeszcze lekkiego szamponu. w zale積o軼i od d逝go軼i w這s闚, bierzesz np. (robi豉m tak ostatnio na w這sach do stanika) 40g rozja郾iacza + 40g oxydantu + 20-15g szamponu. mieszasz, nak豉dasz na w這ski jak farb, trzymasz 30-50 minut. kontrolujesz kolor podczas k徙ieli. dok豉dnie zmywasz i finito. nie przykrywasz, nie podgrzewasz podczas zabiegu. efekt nie jest tak mocny jak po zwyk造ch rozja郾iaczach, kt鏎e s mocno inwazyjne.

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Szcz窷cie w nieszcz窷ciu pieni璠zy nie wzi瘭i. W ramach rekompensaty oferowali...kolejne farbowanie par minut p騧niej. Oczywi軼ie nie zgodzi豉m si na to co spotka這 si z okropnym zdziwieniem pani fryzjerki kt鏎a nie widzia豉 problemu w stanie w這s闚. Ma這 tego, stwierdzi豉, 瞠 w這sy wygl康aj...zdrowo.
Wczoraj porz康nie kilka razy umy豉m g這w i kolor troch si stonowa ale w這sy tragedia. Na這篡豉m jakich mia豉m od篡wek na godzin.
W這sy co prawda jako szczeg鏊nie wi璚ej nie wypadaj przy czesaniu ale w niekt鏎ych miejscach to katastrofa, Wystarczy lekkie poci庵ni璚ie i kosmyk jest kr鏒szy o po這w bo dos這wnie si rwi....
Mo瞠 mog豉 by mi Pani jakie od篡wki i maseczki do tak zniszczonych w這s闚? Na rynku jest tego ogrom.
o zgrozo, takie salony powinni od razu zamyka. nie pojm tego, naprawd, co tam si czasami wyprawia.
kochana, tylko prosz Ci ja bardzo- 瘸dna pani. tutaj na forum wszyscy na 'Ty', taka starowinka jeszcze nie jestem.
musisz je olejowa i maskowa jak najlepiej si teraz da. wa積e jest nawil瞠nie. i absolutnie, ale to absolutnie nie ci庵nij ich 瘸dnymi grzebyszkami, nawet, je郵i b璠 si pl徠a. tym sposobem b璠ziesz je tylko bardziej rozci庵a.
co do olej闚, zaopatrzy豉bym si przede wszystkim w rycynowy (w aptece za jakie 3 z, mnie genialnie pom鏬 kiedy mia豉m zniszczone w這sy), z pestek winogron, lniany (ale ten ma du穎 bia趾a, nie wszystkie w這sy go lubi) lub nawet zwyczajn oliw z oliwek. oleje mo瞠sz nak豉da na tak d逝go jak masz czas- mo瞠sz pod foli i r璚znik. albo nawet na noc i pod czapk.
co do masek polecam najbardziej Waxa do w這s闚 zniszczonych (apteka lub miejsca typu Superpharm), Kallosa kokosowego (hurtownie fryzjerskie albo sklepy internetowe typu iperfumy.pl), czarn Elseve z olejkami, Sleek'a.
co do od篡wek i innych takich- Garnier awokado i karite, Regenerum (apteka), Garnier oliwa z rozmarynem, Fructis goodbye damage kuracja ekspresowa w tubie (super!).
generalnie, stosowa豉m bardzo wiele rzeczy do w這s闚 suchych i zniszczonych, ale te mi zapad造 w pami耩 jako te zdecydowanie najlepsze. trzymam kciuki! jak si wahasz co do jakiegokolwiek produktu- pisz, mo瞠 akurat b璠 mog豉 pom鏂.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-11-07, 16:20   #589
megi1828
Raczkowanie

Cytat:
ABSOLUTNIE NIE KUPUJ JOANNY. TO USTROJSTWO PALI WΜSY. co do rozja郾iaczy w sklepowych- to s po prostu rozja郾iacze. i zdecydowanie nie polecam ich do k徙ieli. je郵i wzi窸aby jaki sklepowy rozja郾iacz- w pude趾u masz ju gotowy zestaw, utleniacz (9 lub O ZGROZO 12%) plus sam proszek rozja郾iaj帷y. wniosek z tego taki, 瞠 musia豉by doda tylko szampon. jednak nie polecam. fryzjerskie rozja郾iacze s lepsze.

we sobie saszetk Vincenta Lediera zielony moim zdaniem najlepszy (jest obecnie na fryzomanii chyba), kosztuje oko這 5 z. do tego potrzebujesz oxydantu. 6% rozja郾i Ci mniej ani瞠li 9%. no i potrzebujesz jeszcze lekkiego szamponu. w zale積o軼i od d逝go軼i w這s闚, bierzesz np. (robi豉m tak ostatnio na w這sach do stanika) 40g rozja郾iacza + 40g oxydantu + 20-15g szamponu. mieszasz, nak豉dasz na w這ski jak farb, trzymasz 30-50 minut. kontrolujesz kolor podczas k徙ieli. dok豉dnie zmywasz i finito. nie przykrywasz, nie podgrzewasz podczas zabiegu. efekt nie jest tak mocny jak po zwyk造ch rozja郾iaczach, kt鏎e s mocno inwazyjne.

Chyba zaczynam rozumiec. Czyli musialabym dac emulsje utleniajaca plus rozjasniacz ( proszek) i szampon . Tylko ja mieszkam w Holandii wiec nie mam tych co w Polsce. Juz patrze, w malych opakowaniach mam Elgon :
Super
Niebieski
Bez amoniaku
Bialy

Ktory najlepiej?

Ewentualnie holenderskiej marki Kis, reszta w duzych opakowaniach. ktory polecasz ?
Stary 2013-11-07, 16:37   #590
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:

No niestety je郵i w這sy si krusz, to nic nie da si zrobi. Przeczekaj to. O us逝gach fryzjerskich ju nic nie napisz

Cytat:

Fajny w徠ek o k徙ieli rozja郾iaj帷ej http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243662&page=20
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-07, 17:01   #591
ametystek
Przyczajenie

Cytat:
o zgrozo, takie salony powinni od razu zamyka. nie pojm tego, naprawd, co tam si czasami wyprawia.
kochana, tylko prosz Ci ja bardzo- 瘸dna pani. tutaj na forum wszyscy na 'Ty', taka starowinka jeszcze nie jestem.
musisz je olejowa i maskowa jak najlepiej si teraz da. wa積e jest nawil瞠nie. i absolutnie, ale to absolutnie nie ci庵nij ich 瘸dnymi grzebyszkami, nawet, je郵i b璠 si pl徠a. tym sposobem b璠ziesz je tylko bardziej rozci庵a.
co do olej闚, zaopatrzy豉bym si przede wszystkim w rycynowy (w aptece za jakie 3 z, mnie genialnie pom鏬 kiedy mia豉m zniszczone w這sy), z pestek winogron, lniany (ale ten ma du穎 bia趾a, nie wszystkie w這sy go lubi) lub nawet zwyczajn oliw z oliwek. oleje mo瞠sz nak豉da na tak d逝go jak masz czas- mo瞠sz pod foli i r璚znik. albo nawet na noc i pod czapk.
co do masek polecam najbardziej Waxa do w這s闚 zniszczonych (apteka lub miejsca typu Superpharm), Kallosa kokosowego (hurtownie fryzjerskie albo sklepy internetowe typu iperfumy.pl), czarn Elseve z olejkami, Sleek'a.
co do od篡wek i innych takich- Garnier awokado i karite, Regenerum (apteka), Garnier oliwa z rozmarynem, Fructis goodbye damage kuracja ekspresowa w tubie (super!).
generalnie, stosowa豉m bardzo wiele rzeczy do w這s闚 suchych i zniszczonych, ale te mi zapad造 w pami耩 jako te zdecydowanie najlepsze. trzymam kciuki! jak si wahasz co do jakiegokolwiek produktu- pisz, mo瞠 akurat b璠 mog豉 pom鏂.
Nale篡 wspomnie, 瞠 to salon hmm "profesjonalny" reklamuj帷y si znan mark.
jutro postaram si co kupi z Twojej listy polece, mam nadziej, 瞠 cho troch to pomo瞠...
A powiedz mi jeszcze jedn rzecz... Czy powinnam codziennie teraz my w這sy i nak豉da te maseczki lub olejki? Czy my raczej co 2 -3 dni.
Aha no i dzis na szybko kupi豉m szampon Loreal Elseve Total Repair Extreme, nie wiem czy to dobry wyb鏎 ale w這sy po umyciu by造 wyczuwalnie g豉dsze. Teraz na這篡豉m maseczk odbudowuj帷 Provit.

Edytowane przez ametystek
Czas edycji: 2013-11-07 o 17:14
Stary 2013-11-07, 18:21   #592
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Chyba zaczynam rozumiec. Czyli musialabym dac emulsje utleniajaca plus rozjasniacz ( proszek) i szampon . Tylko ja mieszkam w Holandii wiec nie mam tych co w Polsce. Juz patrze, w malych opakowaniach mam Elgon :
Super
Niebieski
Bez amoniaku
Bialy

Ktory najlepiej?

Ewentualnie holenderskiej marki Kis, reszta w duzych opakowaniach. ktory polecasz ?
dok豉dnie ciesz si, 瞠 dobrze wyt逝maczy豉m. Elgon te dobra marka, wi璚 ten bym wzi窸a. wzi窸abym ten bez amoniaku. rozja郾ia do 7 ton闚 i wygl康a na najmniej szkodliwy. tylko pami皻aj, 瞠by nie przedobrzy z czasem. ewentualnie mo瞠sz te do k徙ieli doda z 5g od篡wki, tylko nie za mocnej, 瞠by nie zniwelowa豉 dzia豉nia k徙ieli.

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Nale篡 wspomnie, 瞠 to salon hmm "profesjonalny" reklamuj帷y si znan mark.
jutro postaram si co kupi z Twojej listy polece, mam nadziej, 瞠 cho troch to pomo瞠...
A powiedz mi jeszcze jedn rzecz... Czy powinnam codziennie teraz my w這sy i nak豉da te maseczki lub olejki? Czy my raczej co 2 -3 dni.
Aha no i dzis na szybko kupi豉m szampon Loreal Elseve Total Repair Extreme, nie wiem czy to dobry wyb鏎 ale w這sy po umyciu by造 wyczuwalnie g豉dsze. Teraz na這篡豉m maseczk odbudowuj帷 Provit.
profesjonalny, m闚isz. dobrze, 瞠 w 豉pkach napisane.
r闚nie mam tak nadziej, 瞠 w這ski Ci si szybko odbuduj. a jak to by這 wcze郾iej z Twoim myciem? ja zawsze myj codziennie i robi sobie tak, 瞠 jednego dnia z 2-3 godziny przed myciem maska albo olej pod czepek, potem myj, potem od篡wka na 15-30 minut, p逝cz, od篡wka w spray'u. a na drugi dzie tylko mycie lekkim szamponem i spray. u mnie taki system najlepiej si sprawdza, jednego dnia nawil瘸nie maksymalne, drugiego dnia daj w這som odpocz望.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-11-07, 21:17   #593
megi1828
Raczkowanie

Cytat:
dok豉dnie ciesz si, 瞠 dobrze wyt逝maczy豉m. Elgon te dobra marka, wi璚 ten bym wzi窸a. wzi窸abym ten bez amoniaku. rozja郾ia do 7 ton闚 i wygl康a na najmniej szkodliwy. tylko pami皻aj, 瞠by nie przedobrzy z czasem. ewentualnie mo瞠sz te do k徙ieli doda z 5g od篡wki, tylko nie za mocnej, 瞠by nie zniwelowa豉 dzia豉nia k徙ieli.

---
Jeszcze raz dzieki piekne. Mam nadzieje, ze sie uda. O efektach powiadomie za jakis Pozdrawiam
Stary 2013-11-08, 20:28   #594
SceneQueene
Zakorzenienie

Powodzenia

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-11-10, 16:06   #595
Szuszunia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Witam serdecznie

Pisz w nast瘼uj帷ej sprawie: moja przygoda z farbowaniem zacz窸a si dosy spokojnie - u篡wa豉m kremu Casting Creme Gloss w kolorze ciemny br您, jednak瞠 po oko這 roku stosowania kolor wychodzi czarny, a najciemniejsze by造 oczywi軼ie ko鎍闚ki. Postanowi豉m wtedy ufarbowa ca貫 w這sy na czarno - hebanowa czer tej samej firmy. Kolor mi nie pasowa i wr鏂i豉m do ciemnego br您u. D逝go zbiera豉m si na odwag, 瞠by uda si na dekoloryzacj do fryzjera, w ko鎍u si zdecydowa豉m. Fryzjerka na這篡豉 dekoloryzator (nie wiem niestety jakiej firmy) na ca貫 w這sy, przez co po zmyciu ko鎍闚ki by造 ciemnobr您owe, a czubek g這wy kurczakowo-鄴速y i na to zosta豉 na這穎na farba (niestety nie wiem jaka, gdy Pani fryzjerka nie udzieli豉 mi odpowiedzi) w kolorze miedzianego blondu. W這sy wygl康a造 przeci皻nie, ale nie by造 jako specjalnie zniszczone. Koloryzacj chcia豉m kontynuowa w domu, u篡豉m wi璚 farby Goldwell Topchic 8K (przez 2 koloryzacje), nast瘼nie 8Kg (1 koloryzacja), a potem zapragn窸am miedzianej czerwieni, kt鏎 mia豉 mi da farba Goldwell Topchic 6KR. 畝den z kolor闚 jednak mi nie pasowa. Zmieni豉m farb na Matrixa SoColor 8M ( http://static1.tradoro.pl/2790/SCMokka.jpg ) i od 2-3 miesi璚y u篡wam w豉郾ie tej farby, jednak moim marzeniem jest taki odcie: https://encrypted-tbn2.gstatic.com/i...Y4gp44yIJTpoxL
wydaje mi si, 瞠 m鏬豚y to by kolor 7A lub 7N z palety Matrixa. Problem polega na tym, 瞠 pragn koloru zimnego/naturalnego, a mam na w這sach kolor ciep造 w dodatku w wyniku dekoloryzacji mam na w這sach niezamierzone ombre (ciemniejsze ko鎍闚ki) z rudo-czerwonymi refleksami widocznymi tylko w s這鎍u - zdj璚ie z za陰cznika to moje obecne w這sy. Ponowna wizyta u fryzjera na t chwil z przyczyn finansowych nie wchodzi w gr, jednak瞠 je瞠li nie b璠zie innej opcji, oddam si w r璚e profesjonalisty chcia豉bym si dowiedzie czy jest jaki spos鏏 na uzyskanie takiego efektu i wyr闚nanie koloru oraz co trzeba zrobi, aby unikn望 zieleni oraz zniszczonych w這s闚.

Z g鏎y dzi瘯uj za wszystkie odpowiedzi!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie2046.jpg (59,7 KB, 10 za豉dowa)
Szuszunia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-10, 16:29   #596
Misseczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 045
Bardzo dziwny efekt farbowania - dlaczego?

Witam, farbuj w這sy ju od dawna, oscyluj zawsze w rejonach jasnego rudego i z這tego blondu. Niegdy farbowa豉m w這sy Vitalitys 8.44, wysz造 idealnie jak chcia豉m. Ostatnie kilka koloryzacji przeprowadzi豉m blondami, z這tym Perfect Mousse i Miodowym Blondem z Syoss. Miodowy wyszed pi瘯nie, jednak zachcia豉m znowu typowej rudo軼i, wypr鏏owa豉m Syoss P這mienn Law i... i nic. Na w這sach praktycznie 瘸dnej zmiany, my郵a豉m 瞠 to wina farby. Kupi豉m wi璚 Vitalitk, na這篡豉m... i znowu zonk Rudy z豉pa bardzo delikatnie, a na w這sach dalej mam tylko nieco pog喚biony Miodowy Blond. Przy farbowaniu Vitalitys mog豉m wzi望 nieco za ma這 utleniacza, zobaczy豉m to na 軼iance kubeczka gdy p造n osta i opad ze 軼ianek. Wi璚 chcia豉bym prosi o opini, czy taki efekt m鏬 by przez mniejsz ilo嗆 oxydantu, czy jest to kwestia jakiego sk豉dnika w Syossie, kt鏎y teraz uparcie b璠zie mi blokowa farbowanie? Jest to mo磧iwe?
Misseczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-10, 16:35   #597
mcromance
Zakorzenienie

Szuszunia, jak nak豉da豉 tego Castinga? Za ka盥ym razem po ca這軼i? Jaki w og鏊e masz naturalny kolor w這s闚?

Dodatkowo moim zdaniem trafi豉 na niezbyt dok豉dn fryzjerk Dekoloryzacj powinna zrobi tak, aby na ca貫j d逝go軼i kolor by zbli穎ny, a je郵i nie mog豉 tego osi庵n望 od razu powinna robi do skutku nawet kilka zabieg闚 w jakim odst瘼ie czasu.
Ciekawa jestem te czy na這篡豉 ci rzeczywi軼ie dekoloryzator czy zwyczajnie rozja郾iacz, bo przy dekoloryzatorze kolor przy skalpie raczej nie powinien by 鄴速y. Chocia zale篡 jaki masz kolor naturalny.
No a fakt, 瞠 nie chcia豉 ci powiedzie co ci za farb na這篡豉 to szczyt wszystkiego Klient ma prawo wiedzie co ma na g這wie, bo to nie jest tajemnica pa雟twowa i ja na pewno bym si pyta豉 o mark i odcie do skutku - jak nie pro軸 to gro嬌.
Ale niewa積e ju.

Kolor, kt鏎y ci si podoba to jak dla mnie jaka be穎wa 9 lub nawet 10 (odcie - /03 ; /13 ; /23; GB lub B zale積ie od firmy). Tw鎩 bazowy (obecny) kolor jest za ciemny, 瞠by ci wysz這 co chcesz.
Ale my郵, 瞠 nie potrzebujesz kolejnej dekoloryzacji, a jedynie k徙ieli rozja郾iaj帷ej. Wpisz sobie w wyszukiwark na wiza簑 (lub w google), to powinien ci wyskoczy w徠ek z k徙iel rozja郾iaj帷. Tam ci dziewczyny doradz lepiej co robi i jak robi.

Po k徙ieli najlepiej b璠zie po這篡 odcie naturalny o 1 poziom ni瞠j ni chcesz docelowo, 瞠by unikn望 zielonki na w這sach i zgasi rudy odcie. Mo磧iwe, 瞠 natur b璠zie trzeba k豉嗆 kolejne 2 lub nawet 3 razy, 瞠by zagruntowa poziom i wygasi rude refleksy.
Dopiero potem mo瞠sz k豉嗆 farb w odcieniu docelowym, czyli be穎wym

P.S. to tylko moje zdanie, poczekaj a inne dziewczyny si te wypowiedz

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-10 o 16:36
Stary 2013-11-10, 16:42   #598
Szuszunia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Szuszunia, jak nak豉da豉 tego Castinga? Za ka盥ym razem po ca這軼i? Jaki w og鏊e masz naturalny kolor w這s闚?

Dodatkowo moim zdaniem trafi豉 na niezbyt dok豉dn fryzjerk Dekoloryzacj powinna zrobi tak, aby na ca貫j d逝go軼i kolor by zbli穎ny, a je郵i nie mog豉 tego osi庵n望 od razu powinna robi do skutku nawet kilka zabieg闚 w jakim odst瘼ie czasu.
Ciekawa jestem te czy na這篡豉 ci rzeczywi軼ie dekoloryzator czy zwyczajnie rozja郾iacz, bo przy dekoloryzatorze kolor przy skalpie raczej nie powinien by 鄴速y. Chocia zale篡 jaki masz kolor naturalny.
No a fakt, ze nie chcia豉 ci powiedzie co ci za farb na這篡豉 to szczyt wszystkiego Klient ma prawo wiedzie co ma na g這wie, bo to nie jest tajemnica pa雟twowa i ja na pewno bym si pyta豉 o mark i odcie do skutku - jak nie pro軸 to gro嬌.
Ale niewa積e ju.

Kolor, kt鏎y ci si podoba to jak dla mnie jaka be穎wa 9 lub nawet 10 (odcie - /03 ; /13 ; /23; GB lub B zale積ie od firmy). Tw鎩 bazowy (obecny) kolor jest za ciemny, 瞠by ci wysz這 co chcesz.
Ale my郵, 瞠 nie potrzebujesz kolejnej dekoloryzacji, a jedynie k徙ieli rozja郾iaj帷ej. Wpisz sobie w wyszukiwark na wiza簑 (lub w google), to powinien ci wyskoczy w徠ek z k徙iel rozja郾iaj帷. Tam ci dziewczyny doradz lepiej co robi i jak robi.

Po k徙ieli najlepiej b璠zie po這篡 odcie naturalny o 1 poziom ni瞠j ni chcesz docelowo, 瞠by unikn望 zielonki na w這sach i zgasi rudy odcie. Mo磧iwe, 瞠 natur b璠zie trzeba k豉嗆 kolejne 2 lub nawet 3 razy, 瞠by zagruntowa poziom i wygasi rude refleksy.
Dopiero potem mo瞠sz k豉嗆 farb w odcieniu docelowym, czyli be穎wym

P.S. to tylko moje zdanie, poczekaj a inne dziewczyny si te wypowiedz
Castinga niestety nak豉da豉m na ca造ch w這sach, bo moje do鈍iadczenie w farbowaniu by這 瘸dne i sama sobie zas逝篡豉m na te ciemne ko鎍闚ki m鎩 naturalny kolor jest ci篹ko okre郵i, bo latem wygl康a podobnie do mojego wymarzonego koloru, a zim by to bardzo jasny br您 - wszystko w tonacji naturalnej. Niestety masz racj co do fryzjerki, m鎩 nowy fryzjer powiedzia mi to samo, kiedy z b鏊em 軼ina moje ko鎍闚ki, kt鏎e by造 jeszcze ciemniejsze ni obecne widoczne na zdj璚iu. Gdybym wiedzia豉 jak to b璠zie wygl康a這, to w 篡ciu bym tam nie posz豉 i nie zostawi豉, uwaga, 300 z za ten "powalaj帷y" efekt. Dzi瘯uj Ci bardzo za odpowied o k徙ieli ju gdzie czyta豉m, ale nie wiedzia豉m czy w豉郾ie tego moim w這som potrzeba

Jeszcze jedno pytanie: czy przy pomocy k徙ieli rozja郾iaj帷ej da si w jaki spos鏏 pozby tych ciemnych ko鎍闚ek?

Edytowane przez Szuszunia
Czas edycji: 2013-11-10 o 16:54
Szuszunia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-10, 16:43   #599
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Bardzo dziwny efekt farbowania - dlaczego?

Cytat:
Napisane przez Misseczka Poka wiadomo嗆
Witam, farbuj w這sy ju od dawna, oscyluj zawsze w rejonach jasnego rudego i z這tego blondu. Niegdy farbowa豉m w這sy Vitalitys 8.44, wysz造 idealnie jak chcia豉m. Ostatnie kilka koloryzacji przeprowadzi豉m blondami, z這tym Perfect Mousse i Miodowym Blondem z Syoss. Miodowy wyszed pi瘯nie, jednak zachcia豉m znowu typowej rudo軼i, wypr鏏owa豉m Syoss P這mienn Law i... i nic. Na w這sach praktycznie 瘸dnej zmiany, my郵a豉m 瞠 to wina farby. Kupi豉m wi璚 Vitalitk, na這篡豉m... i znowu zonk Rudy z豉pa bardzo delikatnie, a na w這sach dalej mam tylko nieco pog喚biony Miodowy Blond. Przy farbowaniu Vitalitys mog豉m wzi望 nieco za ma這 utleniacza, zobaczy豉m to na 軼iance kubeczka gdy p造n osta i opad ze 軼ianek. Wi璚 chcia豉bym prosi o opini, czy taki efekt m鏬 by przez mniejsz ilo嗆 oxydantu, czy jest to kwestia jakiego sk豉dnika w Syossie, kt鏎y teraz uparcie b璠zie mi blokowa farbowanie? Jest to mo磧iwe?
a ten miodowy blond to jaki poziom? Bo vitalitys mia豉 8.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-10, 16:52   #600
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Szuszunia Poka wiadomo嗆
Castinga niestety nak豉da豉m na ca造ch w這sach, bo moje do鈍iadczenie w farbowaniu by這 瘸dne i sama sobie zas逝篡豉m na te ciemne ko鎍闚ki m鎩 naturalny kolor jest ci篹ko okre郵i, bo latem wygl康a podobnie do mojego wymarzonego koloru, a zim by to bardzo jasny br您 - wszystko w tonacji naturalnej. Niestety masz racj co do fryzjerki, m鎩 nowy fryzjer powiedzia mi to samo, kiedy z b鏊em 軼ina moje ko鎍闚ki, kt鏎e by造 jeszcze ciemniejsze ni obecne widoczne na zdj璚iu. Gdybym wiedzia豉 jak to b璠zie wygl康a這, to w 篡ciu bym tam nie posz豉 i nie zostawi豉, uwaga, 300 z za ten "powalaj帷y" efekt. Dzi瘯uj Ci bardzo za odpowied o k徙ieli ju gdzie czyta豉m, ale nie wiedzia豉m czy w豉郾ie tego moim w這som potrzeba
Trzymaj si obecnego fryzjera, bo wydaje si ogarni皻y i m康rzejszy ni tamta pani.
No niestety, szkoda 瞠 jak idziesz do fryzjera to nie wiesz, czy jest fryzjerem z powo豉nia...

Je郵i kolor naturalny ci si tak zmienia to stawiam na blond lub ciemny blond u ciebie. Czyli poziomy 7 lub 6.

Farb docelow te wybieraj zawsze o 1 ton ja郾iejsz, ni to co ci si na palecie podoba, bo na pr鏏nikach s bia貫 w這sy potraktowane danym odcieniem. W這sy ludzkie ju jaki barwnik maj i wyjd ciemniej ni na palecie, dlatego ten "1 poziom ni瞠j" to takie zabezpieczenie przed "o m鎩 Bo瞠, jak cieeeemo!!!"

K徙iel dodatkowo jest do嗆 豉twa, bo mo瞠sz sobie efekt stopniowa. Czyli najpierw delikatnie, 瞠by sprawdzi czy zadzia豉 i ewentualnie nied逝go powt鏎zy zabieg.
Jedno co ci powiem to lepiej robi k徙iel na jak najni窺zej wodzie i d逝瞠j, ni na wy窺zej i szybko. Tak b璠zie bezpieczniej i zdrowiej dla w這sk闚

砰cz powodzenia w walce o wymarzony kolor

Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-01 22:31:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.