Pytania i porady fryzjerskie - Strona 21 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-11-10, 17:02   #601
Szuszunia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Trzymaj si obecnego fryzjera, bo wydaje si ogarni皻y i m康rzejszy ni tamta pani.
No niestety, szkoda 瞠 jak idziesz do fryzjera to nie wiesz, czy jest fryzjerem z powo豉nia...

Je郵i kolor naturalny ci si tak zmienia to stawiam na blond lub ciemny blond u ciebie. Czyli poziomy 7 lub 6.

Farb docelow te wybieraj zawsze o 1 ton ja郾iejsz, ni to co ci si na palecie podoba, bo na pr鏏nikach s bia貫 w這sy potraktowane danym odcieniem. W這sy ludzkie ju jaki barwnik maj i wyjd ciemniej ni na palecie, dlatego ten "1 poziom ni瞠j" to takie zabezpieczenie przed "o m鎩 Bo瞠, jak cieeeemo!!!"

K徙iel dodatkowo jest do嗆 豉twa, bo mo瞠sz sobie efekt stopniowa. Czyli najpierw delikatnie, 瞠by sprawdzi czy zadzia豉 i ewentualnie nied逝go powt鏎zy zabieg.
Jedno co ci powiem to lepiej robi k徙iel na jak najni窺zej wodzie i d逝瞠j, ni na wy窺zej i szybko. Tak b璠zie bezpieczniej i zdrowiej dla w這sk闚

砰cz powodzenia w walce o wymarzony kolor
Po walce z czerni ju raczej za ciemno nie b璠zie haha
Dzi瘯uj! Trzymaj si ciep這!
Szuszunia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-10, 17:04   #602
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Napisane przez Szuszunia Poka wiadomo嗆
Po walce z czerni ju raczej za ciemno nie b璠zie haha
Dzi瘯uj! Trzymaj si ciep這!
Nie ma za co

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-10, 17:38   #603
Misseczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 045
Dot.: Bardzo dziwny efekt farbowania - dlaczego?

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
a ten miodowy blond to jaki poziom? Bo vitalitys mia豉 8.
R闚nie 8. Jest to 8.7
Misseczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-10, 17:59   #604
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez Misseczka Poka wiadomo嗆
R闚nie 8. Jest to 8.7
Czy dobrze rozumiem? Mialas rudy, spral sie nieco, pofarbowalas i wyszedl ci miodowy? No bo farbowalas miodowym Syossem a 8.44 jest bardziej miedziany (cyferka 4, do tego podwojna). Czy po tym tez wyszlo slabo?
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-11, 00:57   #605
lakowkaliliowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53

Chcia豉bym zapyta o jak捷 dobr farb trwa陰 w kolorze ciemnej czekolady. Do tej pory od oko這 5 lat u篡wa豉m farb L'Oreal Casting Cream Gloss ciemna czekolada nr 323. Nie chc jej jednak d逝瞠j u篡wa bo bardzo szybko, po oko這 miesi帷u kolor si nier闚nomiernie wyp逝kuje, mam du瞠 odrosty i jasne ko鎍闚ki a w這sy wygl康aj niechlujnie.
Chc na sta貫 otrzyma kolor taki jak mam po tym Loreal czyli co takiego : http://wciaznieidealna.blog.onet .pl/...449_tr_231.jpg

Zale篡 mi 瞠by farba by豉 trwa豉, czyli 瞠by nie zesz豉 mi po miesi帷u. Czyta豉m 瞠 Garnier Olia nr 4.15 - mro穎na czekolada jest bardzo nietrwa豉 i wyp逝kuje si po 2 tygodniach, cho szkoda bo kolor jest 豉dny.
P鏦i co czyta豉m o Garnier, ale nie wiem konkretnie kt鏎e farby b璠 si d逝go trzyma i b璠 豉dne.
My郵 nad Garnier color naturals 3.3 - CIEMNA CZEKOLADA i nad Garnier Nutrisse 3.03 - NATURALNY ZΜTY CIEMNY BR╴. Kt鏎e z tych farb b璠 trwalsze i bardziej podobne do mojej obecnej farby (L'Oreal Casting Cream Gloss ciemna czekolada nr 323)? Mo瞠 macie jakie inne sugestie?

http://4.bp.blogspot.com/-CrkbJrqbhv...0/IMG_6061.JPG To podobno kolor Garnier Olia nr 4.15 - mro穎na czekolada, kt鏎a podobno bardzo szybko si zmywa, ale kolor podoba mi si, mo瞠 jaka inna farba jest podoba i bardziej trwa豉?

Baardzo prosz o odpowiedzi, jaka farba da mi trwa造 efekt ciemnej czekolady.
Pozdrawiam!
lakowkaliliowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-11, 04:58   #606
Misseczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 045

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
Czy dobrze rozumiem? Mialas rudy, spral sie nieco, pofarbowalas i wyszedl ci miodowy? No bo farbowalas miodowym Syossem a 8.44 jest bardziej miedziany (cyferka 4, do tego podwojna). Czy po tym tez wyszlo slabo?
Dok豉dnie, problem w tym, 瞠 po tym miodowym obie farby wychodzi造 mi s豉biutko, prawie nie ruszaj miodowego i nie wiem o co chodzi
Misseczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-11, 13:40   #607
napli
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 188

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
K徙iel
Mam w這sy kr璚one ( na prosto do 這patek). Jestem kompletnie zielona w tych 'k徙ielach'. Mo瞠sz mi co podpowiedzie? Co kupi, jak zmiesza? Po jakim czasie od k徙ieli mo積a farbowa? Kolor jak pisa豉m chcia豉bym jasno-br您owy w odcieniu miodu/karmelu/rudego.
Dzi瘯uj za odpowied!
napli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-11, 15:41   #608
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 085

Cytat:
Napisane przez napli Poka wiadomo嗆
Mam w這sy kr璚one ( na prosto do 這patek). Jestem kompletnie zielona w tych 'k徙ielach'. Mo瞠sz mi co podpowiedzie? Co kupi, jak zmiesza? Po jakim czasie od k徙ieli mo積a farbowa? Kolor jak pisa豉m chcia豉bym jasno-br您owy w odcieniu miodu/karmelu/rudego.
Dzi瘯uj za odpowied!
Jasne . Przy tej d逝go軼i powinna starczy Ci mieszanka 30+30+10, a mo瞠 nawet 25+25+10 (zale篡 jak g瘰te masz w這sy).
Do k徙ieli mieszasz ze sob rozja郾iacz (polecam Vincent Ledier na przyk豉d zielony), fryzjerski i nie niszczy albo ewentualnie Elgon amonia free) plus oxydant (6 lub 9%, 9% rozja郾ia mocniej i lekko wysusza i rozja郾i 3-5 mo瞠 6 ton闚 przy d逝窺zym czasie), 6% nie niszczy wcale i jest delikatniejszy, rozja郾i z 2-3 tony) i delikatny szampon. Mieszasz to wszystko i nak豉dasz normalnie jak farb na czas 30-60 minut, musisz kontrolowa stan i kolor podczas rozja郾iania. Potem p逝czesz, myjesz dok豉dnie, nawet ze 2 razy. Kolejne dni to mocne od篡wienie i nawil瘸nie. Farb k豉dziesz po jakim czasie uznasz za stosowne, najlepiej po rozja郾ianiu ton ja郾iejsz ni docelow, by nie wysz豉 ciemniej.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-11, 16:04   #609
napli
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 188

gdzie mog kupi ten rozja郾iacz? a oxydant? co to w豉軼iwie jest? ;p i gdzie to dostan? a jaki przyk豉d delikatnego szamponu?
napli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-11, 16:13   #610
wopsie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32
Co zrobi aby farba si nie zmywa豉?

Hej Zrobia豉m sb farb w pi徠ek i od tego czasu umy豉m w這sy dwa razy i ju troch zesz豉 i wida teraz , 瞠 jest nier闚na (na dole ciemniejszy, na g鏎ze ja郾iejszy). W dodatku mia豉m wcze郾iej pasemka i teraz farba zesz豉 i pasemka wysz造 znowu (!!) S na rynku r騜ne szampony dla zachowania koloru i czy mo瞠 jaki z nich jest skuteczny albo inna metoda?
wopsie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-11, 16:33   #611
201607040946
Konto usuni皻e

Dot.: Co zrobi aby farba si nie zmywa豉?

Cytat:
Napisane przez wopsie Poka wiadomo嗆
Hej Zrobia豉m sb farb w pi徠ek i od tego czasu umy豉m w這sy dwa razy i ju troch zesz豉 i wida teraz , 瞠 jest nier闚na (na dole ciemniejszy, na g鏎ze ja郾iejszy). W dodatku mia豉m wcze郾iej pasemka i teraz farba zesz豉 i pasemka wysz造 znowu (!!) S na rynku r騜ne szampony dla zachowania koloru i czy mo瞠 jaki z nich jest skuteczny albo inna metoda?
Jaki kolor? Mia豉 przedtem rozja郾iane w這sy?
Stary 2013-11-12, 07:41   #612
megi1828
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 42

Cytat:
Powodzenia
Dziekuje. Paczka w drodze. Ale jeszcze mam jedno pytanie, slyszalam ze zeby wlosy nie ciemnialy trzeba zamknac luske wlosa w ten sposob, ze bardzo dobrze myjemy wlosy po kapieli lub dekoloryzacji gdy ktos wybiera te druga opcje. A pomoc w tym ma szampon o ph5.5 , gdzie indziej czytam znow ze szampon ma miec ph nizsze niz 5 a lub ze trzeba polozyc odzywke (z niskim ph?) lub plukac woda z octem lub sokiem z cytryny ? Troche mi szkoda inwestowac w buteleczke szamponu o ph4-4.5 5 euro, ale jak mus to mus , wolalabym jednak opcje z octem bo mam pod reka, czy wystarczy wyplukac wlosy letnia woda z octem ? Acha, a jeszcze gdzie indziej czytalam, zeby do ostatniego plukania dodac kilka kropli emulsji utleniajacej. Nie chce korzystac z przypadkowych porad dlatego zwracam sie do Ciebie .
megi1828 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-12, 19:52   #613
megi1828
Raczkowanie

Ps. Juz po kapieli. Nie wiedzialam co zrobic, wyplukalam porzadnie wlosy letnia woda z szamponem, potem wyplukalam 2 razy letnia woda z octem a jeszcze potem polozylam na 10 minut odzywke. Efekt jest bardzo zadawalajacy dla mnie. Praktycznie kolor jest jednolity oprocz moich siwych z odrobina czarnego odrostow. Teraz mam problem bo kupilam Schwarzkopf Igora Royal 7.77 i na odrosty 7.0 a mysle ze powinnam miec 8ke. Dolaczam fotki, wprawdzie z fleszem ale efekty widoczne. Jeszcze raz dziekuje za pomoc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2005-10-23 08.53.17.jpg (88,7 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2005-10-23 08.53.03.jpg (60,5 KB, 9 za豉dowa)
Stary 2013-11-12, 19:55   #614
SceneQueene
Zakorzenienie

Super! Pi瘯nie Ci spra這. Na堯 si鏚emk, jest przy niej pewniejsze, 瞠 pokryje te rudo軼i, bo 鏀emka nie zawsze je wyr闚nuje . Gratuluj efektu .
PS Uwa瘸j na d逝go嗆 trzymania farby (kolor podczas), bo mo瞠 wyj嗆 ciemniej.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2013-11-13, 14:46   #615
PierwotneZuo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

Witam.
Mam problem. Chcia豉bym zrobi sobie grzywk, ale problem w tym, 瞠 nie mam poj璚ia jak. Boje si, 瞠 prosta nie b璠zie pasowa, 瞠 na ukos b璠 wygl康a豉 za grzecznie - ja bym chcia豉 lekko z pazurem. Wiem, 瞠 wszystko zale篡 od kszta速u twarzy, ale mam na tyle dziwny ryjek, 瞠 nie mog stwierdzi jaki ten kszta速 mam. Jakie porady?
Stary 2013-11-13, 16:14   #616
Misschanelka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35

Cytat:
Napisane przez PierwotneZuo Poka wiadomo嗆
Witam.
Mam problem. Chcia豉bym zrobi sobie grzywk, ale problem w tym, 瞠 nie mam poj璚ia jak. Boje si, 瞠 prosta nie b璠zie pasowa, 瞠 na ukos b璠 wygl康a豉 za grzecznie - ja bym chcia豉 lekko z pazurem. Wiem, 瞠 wszystko zale篡 od kszta速u twarzy, ale mam na tyle dziwny ryjek, 瞠 nie mog stwierdzi jaki ten kszta速 mam. Jakie porady?
Chyba najlepiej b璠zie p鎩嗆 do dobrefo fryzjera - poczytaj opinie w necie. On na pewno Ci doradzi najlepiej, a je郵i chcesz co "z pazurem", to musisz sie poradzi profesjonalisty. Pozdrawiam
Stary 2013-11-13, 18:44   #617
SceneQueene
Zakorzenienie

Mnie si proste grzywki nie widz . Tutaj to tylko DOBRY fryzjer doradzi.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-11-19, 15:52   #618
CzasWrocicNaZiemie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31
GG do CzasWrocicNaZiemie

Hej
Ponownie wracam z w這sowym dylematem
Obecnie na g這wie mam ombre i zaplanowan k徙iel rozja郾iaj帷.
Chcia豉bym uzyska kolor taki jak w za陰czniku(na moje oko to ten sam kolor,a mo瞠 si myl?-niech oceni pewniejsze oko).
Po k徙ieli(b康 rozja郾ianiu-jeszcze nie wiem na co si zdecyduj)zamierzam zrobi r闚nie pigmentacj(przy blondzie tak robi豉m)-czy to b璠zie zb璠ne?W這sy na pewno b璠 kurczakowe,wi璚 docelowo b璠zie k豉dziony kolor w豉軼iwy na bardzo jasne w這sy.Czy oks 6% to b璠zie za ma這?My郵 瞠 w sam raz,ale nie jestem w豉郾ie pewna.
Jak farb mog po這篡 瞠by uzyska dok豉dnie taki kolorek?B璠 bardzo wdzi璚zna za wszelkie porady(fryzjerom w moim mie軼ie nie ufam,nie raz kole瘸nkom na w這sach masakr zaserwowali)

Kolor jest cudowny,tak bardzo mi si marzy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Brown-Hair-Color.jpg (48,5 KB, 12 za豉dowa)
CzasWrocicNaZiemie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-20, 14:34   #619
SceneQueene
Zakorzenienie

Masz na g這wie ombre- jakie, 瞠 aby uzyska br您 potrzebujesz k徙ieli rozja郾iaj帷ej? Zabrak這 mi zdecydowanie danych na temat tego, jaki masz teraz kolor w這s闚.
Po k徙ieli kolor jaki na這篡sz zapewne wyjdzie ciut ciemniejszy, wi璚 szuka豉bym farb o numeracji 6.0 (np. Garnier color sensation) albo 5.0 (np. Loreal Recital Preference). Farby z zerami po kropce s mocno napigmentowane, wi璚 pigmentacja b璠zie Ci zb璠na.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-11-20, 23:11   #620
CzasWrocicNaZiemie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31
GG do CzasWrocicNaZiemie

Po sklepowe farby nie si璕am,ju dzi瘯i mysi mia豉m zielone w這sy.
Obecnie g鏎a 8NB,d馧 10NB,z tego co ju zd捫y豉m si dowiedzie kolor ze zdj璚ia to 6,35.Polecane przez ciebie 6 identycznie jak na zdjeciu mi niestety nie wyjdzie
Chc zrobi k徙iel 瞠by wyr闚na kolor.
CzasWrocicNaZiemie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-21, 09:32   #621
megi1828
Raczkowanie

Cytat:
Super! Pi瘯nie Ci spra這. Na堯 si鏚emk, jest przy niej pewniejsze, 瞠 pokryje te rudo軼i, bo 鏀emka nie zawsze je wyr闚nuje . Gratuluj efektu .
PS Uwa瘸j na d逝go嗆 trzymania farby (kolor podczas), bo mo瞠 wyj嗆 ciemniej.
Jeszcze raz chcialabym Cie poprosic o pomoc. Jestem okolo 10 dni po kapieli rozjasniajacej, dla przypomnienia wrzucam aktualna fotke i musze sie pochwalic ze dostaje bardzo duzo komplementow, ze kolor mam ladny i mam nic juz nie robic . No nie moge nic nie robic poniewaz mam juz duzo odrostow glownie siwych, z tylu sa troche ciemniejsze no i kolor trzeba wyrwnac i go ozywic. I teraz mam pytanie - co zrobic ? Czy odrosty natura Schwarzkopf Royal 7.0 a na reszte 7.77 sredni blond miedz ekstra, jesli tak to po jakim czasie i na jak dlugo i czy na te odrosty oprocz natury dodatkowo nalozyc miedz ? Czy w ogole zmieszac pol na pol obie farby ? Jeszcze myslalam, zeby polozyc tylko nature na odrosty a potem rozczesac na reszte ale co wtedy uzyskam ? Bo nie chcialabym naturalnego koloru tylko bardziej miedziany. Schwarzkopf Igora Royal tak wyglada:

http://www.desocupadaeamae.com.br/wp...08/mariana.jpg
A tu jasniejsze:
http://ordinarygiirls.files.wordpres...4/csc_0154.jpg
moze zalezy od koloru wysciowego albo emulsji utleniajacej ? Ta pierwsza dziewczyna ma 6% bo ogladalam jej filmik. Dodam ze chcialabym zeby byly jak najmniej ciemne
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2005-10-23 08.53.17.jpg (88,7 KB, 8 za豉dowa)
Stary 2013-11-24, 12:18   #622
atena
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87

Witam
Moje pytanie dotyczy takiej kwestii: mam na w這sach farb bez amoniaku Richesse (od 2 tygodni) odcie 5.8 Odrosty by造 ok 4cm w kolorze 鈔edni br您 i tam farba jest po這穎na bezpo鈔ednio na w這sy naturalne. Czy mog u篡wa serum do wcierania w sk鏎 g這wy (takie 豉godz帷e i wzmacniaj帷e cebulki), ampu趾i itp. bez obaw, 瞠 taki preparat szybciej wyp逝cze kolor z w這s闚, czy jednak wp造nie to na szybsze pozbywanie si pigmentu farby z w這s闚?
atena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-24, 12:42   #623
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez atena Poka wiadomo嗆
Witam
Moje pytanie dotyczy takiej kwestii: mam na w這sach farb bez amoniaku Richesse (od 2 tygodni) odcie 5.8 Odrosty by造 ok 4cm w kolorze 鈔edni br您 i tam farba jest po這穎na bezpo鈔ednio na w這sy naturalne. Czy mog u篡wa serum do wcierania w sk鏎 g這wy (takie 豉godz帷e i wzmacniaj帷e cebulki), ampu趾i itp. bez obaw, 瞠 taki preparat szybciej wyp逝cze kolor z w這s闚, czy jednak wp造nie to na szybsze pozbywanie si pigmentu farby z w這s闚?
Zale篡 jakie to serum. Je郵i 瘸dne mocno sztuczne, bez dra積i帷ych sk豉dnik闚- stosuj 鄉ia這.

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez megi1828 Poka wiadomo嗆
Jeszcze raz chcialabym Cie poprosic o pomoc. Jestem okolo 10 dni po kapieli rozjasniajacej, dla przypomnienia wrzucam aktualna fotke i musze sie pochwalic ze dostaje bardzo duzo komplementow, ze kolor mam ladny i mam nic juz nie robic . No nie moge nic nie robic poniewaz mam juz duzo odrostow glownie siwych, z tylu sa troche ciemniejsze no i kolor trzeba wyrwnac i go ozywic. I teraz mam pytanie - co zrobic ? Czy odrosty natura Schwarzkopf Royal 7.0 a na reszte 7.77 sredni blond miedz ekstra, jesli tak to po jakim czasie i na jak dlugo i czy na te odrosty oprocz natury dodatkowo nalozyc miedz ? Czy w ogole zmieszac pol na pol obie farby ? Jeszcze myslalam, zeby polozyc tylko nature na odrosty a potem rozczesac na reszte ale co wtedy uzyskam ? Bo nie chcialabym naturalnego koloru tylko bardziej miedziany. Schwarzkopf Igora Royal tak wyglada:

http://www.desocupadaeamae.com.br/wp...08/mariana.jpg
A tu jasniejsze:
http://ordinarygiirls.files.wordpres...4/csc_0154.jpg
moze zalezy od koloru wysciowego albo emulsji utleniajacej ? Ta pierwsza dziewczyna ma 6% bo ogladalam jej filmik. Dodam ze chcialabym zeby byly jak najmniej ciemne
Nie dziwi si, 瞠 zbierasz komplementy, bo w這ski wysz造 wyj徠kowo 豉dnie.
Skoro podoba Ci si ta mied- mo瞠sz na obecnym poziomie pomin望 natur i uraczy w這ski tylko tym 7.77, kt鏎y Ci si podoba. Co do oxydant闚- 3% przyciemni w這sy, 6% zazwyczaj wychodzi tak jak na opakowaniu/pr鏏niku, 9% rozja郾ia. Wydaje mi si, 瞠 powinna wzi望 farbk na 6. Dodatkowo- 6 pokrywa ju siwe w這ski, wi璚 na tr鎩k nie mo瞠sz si skusi, bo ta nie da豉by sobie z nimi rady.

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez CzasWrocicNaZiemie Poka wiadomo嗆
Po sklepowe farby nie si璕am,ju dzi瘯i mysi mia豉m zielone w這sy.
Obecnie g鏎a 8NB,d馧 10NB,z tego co ju zd捫y豉m si dowiedzie kolor ze zdj璚ia to 6,35.Polecane przez ciebie 6 identycznie jak na zdjeciu mi niestety nie wyjdzie
Chc zrobi k徙iel 瞠by wyr闚na kolor.
To teraz mi rozja郾i豉 troch. To r鏏 k徙iel najpierw, potem farbuj i powodzenia.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-11-24, 21:59   #624
atena
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87

Dzi瘯uj za odpowied. U篡wam Wella, System Professional, Balance Scalp Energy Serum (Serum przeciwko wypadaniu w這s闚) Wydaje mi si delikatne, ale na sk豉dach si nie znam....
atena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-24, 22:48   #625
SceneQueene
Zakorzenienie

Z tego co wiem ich seria profesjonalna jest bardzo dobra

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-11-25, 13:40   #626
megi1828
Raczkowanie

Cytat:

Nie dziwi si, 瞠 zbierasz komplementy, bo w這ski wysz造 wyj徠kowo 豉dnie.
Skoro podoba Ci si ta mied- mo瞠sz na obecnym poziomie pomin望 natur i uraczy w這ski tylko tym 7.77, kt鏎y Ci si podoba. Co do oxydant闚- 3% przyciemni w這sy, 6% zazwyczaj wychodzi tak jak na opakowaniu/pr鏏niku, 9% rozja郾ia. Wydaje mi si, 瞠 powinna wzi望 farbk na 6. Dodatkowo- 6 pokrywa ju siwe w這ski, wi璚 na tr鎩k nie mo瞠sz si skusi, bo ta nie da豉by sobie z nimi rady.

Sie pospieszylam i nalozylam na odrosty 7.0 a po okolo 15-20 minutach na odrosty i na reszte 7.77 i to wszystko jeszcze wymieszalam poniewaz obawialam sie nierownosci. Sa duzo ciemniejsze i za bardzo brazowe, przesylam fotki, kamera slabej jakosci wiec nie wiem jak sie bedzie prezentowac. Jeszcze nie wiem co zrobie, jestem taka niezdecydowana, jesli chodzi o wybor koloru to moze z jasniejszym kolorkiem poczekam do wiosny a teraz ponosze ciemniejsze. Ale odcien to bym jeszcze zmienila, ten mi sie dosyc podoba z tego bloga:

http://www.blogsalvadordali.com/arch.../24951159.html

To jest seria do siwych Loreala ale nie gwarantuje pokrycja siwych powyzej 80% , pisze tez ze siwe trudno chwytaja rude wiec szkoda mi znow inwestowac w nowa emulsje Loreala, poszukam odpowiednikow Schwarzkopf Igora Royal poniewaz mam prawie litr emulsji.
Tu sa dwa kolory 7.35 zloty mahoniowy blond i 7.44 gleboki blond miedziany

czyli na pewno 50 % Igora 7.77 bo to jest gleboki blond miedziany i teraz musze szukac odpowiednika tego zlotego mahoniowego blondu.
Tylko na to co mam czy lekka kapiel rozjasniajaca ?
Dziekuje
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2005-11-05 02.26.10.jpg (92,4 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2005-11-05 02.26.24.jpg (85,1 KB, 12 za豉dowa)
Stary 2013-11-25, 14:50   #627
angela_s85
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 68
czy dam rad taki odrost rozja郾i bez rozja郾iacza?

w za陰czniku dodaj zdj璚ia moich w這s闚. chcia豉bym sko鎍zy z rozja郾iaczem, zacz望 farbowa w這sy jedynie jakimi jasnymi blondami. Moje pytanie - czy tak ciemny odrost pokryje farba tak, 瞠by nie wysz造 rude? jak farb mi polecacie ? b璠 wdzi璚zna za ka盥 odpowied.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SAM_9328.jpg (66,4 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w這.jpg (11,0 KB, 17 za豉dowa)
angela_s85 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-25, 15:48   #628
201607040946
Konto usuni皻e

Dot.: czy dam rad taki odrost rozja郾i bez rozja郾iacza?

Cytat:
Napisane przez angela_s85 Poka wiadomo嗆
w za陰czniku dodaj zdj璚ia moich w這s闚. chcia豉bym sko鎍zy z rozja郾iaczem, zacz望 farbowa w這sy jedynie jakimi jasnymi blondami. Moje pytanie - czy tak ciemny odrost pokryje farba tak, 瞠by nie wysz造 rude? jak farb mi polecacie ? b璠 wdzi璚zna za ka盥 odpowied.
Raczej nie.
Stary 2013-11-25, 20:19   #629
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez angela_s85 Poka wiadomo嗆
oj Kochana, to to poziom 1-2 tego odrostu jest. niestety 瘸dna ja郾iejsza farba Ci go nie chwyci...

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez megi1828 Poka wiadomo嗆
Sie pospieszylam i nalozylam na odrosty 7.0 a po okolo 15-20 minutach na odrosty i na reszte 7.77 i to wszystko jeszcze wymieszalam poniewaz obawialam sie nierownosci. Sa duzo ciemniejsze i za bardzo brazowe, przesylam fotki, kamera slabej jakosci wiec nie wiem jak sie bedzie prezentowac. Jeszcze nie wiem co zrobie, jestem taka niezdecydowana, jesli chodzi o wybor koloru to moze z jasniejszym kolorkiem poczekam do wiosny a teraz ponosze ciemniejsze. Ale odcien to bym jeszcze zmienila, ten mi sie dosyc podoba z tego bloga:

http://www.blogsalvadordali.com/arch.../24951159.html

To jest seria do siwych Loreala ale nie gwarantuje pokrycja siwych powyzej 80% , pisze tez ze siwe trudno chwytaja rude wiec szkoda mi znow inwestowac w nowa emulsje Loreala, poszukam odpowiednikow Schwarzkopf Igora Royal poniewaz mam prawie litr emulsji.
Tu sa dwa kolory 7.35 zloty mahoniowy blond i 7.44 gleboki blond miedziany

czyli na pewno 50 % Igora 7.77 bo to jest gleboki blond miedziany i teraz musze szukac odpowiednika tego zlotego mahoniowego blondu.
Tylko na to co mam czy lekka kapiel rozjasniajaca ?
Dziekuje
Nonono, 豉dnie sobie poradzi豉, dobrze wysz這!
Co do dzia豉nia dalej- chcesz mieszanki blond闚 na poziomie si鏚mym, u Ciebie widz raczej sz鏀tk, szczeg鏊nie na tym drugim zdj璚iu, w zwi您ku z czym teraz bym je 豉dnie od篡wi豉 jaki czas, potem zrobi豉 lekk k徙iel i dopiero t swoj mieszank, coby ju pewnie wysz這.
Aha, by豉bym zapomnia豉- farba i oxydant nie musz by tej samej marki.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-11-26, 01:23   #630
megi1828
Raczkowanie

Cytat:
Nonono, 豉dnie sobie poradzi豉, dobrze wysz這!
Co do dzia豉nia dalej- chcesz mieszanki blond闚 na poziomie si鏚mym, u Ciebie widz raczej sz鏀tk, szczeg鏊nie na tym drugim zdj璚iu, w zwi您ku z czym teraz bym je 豉dnie od篡wi豉 jaki czas, potem zrobi豉 lekk k徙iel i dopiero t swoj mieszank, coby ju pewnie wysz這.
Aha, by豉bym zapomnia豉- farba i oxydant nie musz by tej samej marki.
Dziekuje, jedna fotka jest z fleszem druga bez.

Ten kolorek podany w linku ( 2 zmieszane farby) to jest z serii Loreal Inoa i pisze ze zel koloryzujacy bez amoniaku i oxydant bez amoniaku to chyba nie moge polaczyc tego zelu bez amoniaku z oxydantem Igora ? Chyba jakas reakcja moze zajsc ? Boje sie.

Szukam Igory odpowiednika ale nic nie moge znalezc w kolorze mahoniowego blondu.

Boje sie zejsc na poziom 6, raz zeszlam to musialam ponownie dekoloryzowac, u mnie 6tka wychodzi ciemny braz a ja nie chce za ciemnego.
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-07 13:41:38

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.