Pytania i porady fryzjerskie - Strona 22 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-11-26, 13:08   #631
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 097
Dot.: czy dam rad taki odrost rozja郾i bez rozja郾iacza?

Aa, w ten spos鏏. Wybacz, nie doczyta豉m o tym bez amoniaku/z amoniakiem. Wtedy musisz mie oba produkty z, 瞠by odpowiednio wysz這. M闚i, 瞠 widz u Ciebie mniej wi璚ej sz鏀ty poziom, w zwi您ku z czym przyda豚y Ci si si鏚my, w zwi您ku z czym proponuj lekk k徙iel przed kolejn koloryzacj.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-27, 11:58   #632
luciasabogal
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 844
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Fryzjer poradzil podciecie koncowek goracymi nozyczkami na moje razdwajajace sie koncowki, ale mam watpliwosci co do tego zabiegu...

moze lepiej jakies zabiegi nawilzajaco wzmocniajace?
luciasabogal jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-27, 12:12   #633
NILA243
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

S造sza豉m, 瞠 szampony przeciw逝pie穎we 軼i庵aj kolor. PannaJoannaMakeUp m闚i豉 na swoim kanale na yt w jednym z filmik闚, 瞠 z br您u wr鏂i豉 do blondu w豉郾ie przez szampon przeciw逝pie穎wy: my豉 g這w, zostawia豉 spieniony szampon na g這wie przez kilka minut i po jakim czasie wr鏂i豉 do blondu
NILA243 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-27, 15:52   #634
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez NILA243 Poka wiadomo嗆
S造sza豉m, 瞠 szampony przeciw逝pie穎we 軼i庵aj kolor. PannaJoannaMakeUp m闚i豉 na swoim kanale na yt w jednym z filmik闚, 瞠 z br您u wr鏂i豉 do blondu w豉郾ie przez szampon przeciw逝pie穎wy: my豉 g這w, zostawia豉 spieniony szampon na g這wie przez kilka minut i po jakim czasie wr鏂i豉 do blondu
Nie 軼i庵aj, tylko troch szybciej wyp逝kuj farb. 疾by to by這 takie proste...

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez luciasabogal Poka wiadomo嗆
Fryzjer poradzil podciecie koncowek goracymi nozyczkami na moje razdwajajace sie koncowki, ale mam watpliwosci co do tego zabiegu...

moze lepiej jakies zabiegi nawilzajaco wzmocniajace?
wydaje mi si, 瞠 od篡wienie i odbudowa b璠 lepsze ni to podci璚ie

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2013-11-28, 19:48   #635
agula8811
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: Blond, br您, br您, blond...

hej mam pytanie. od kwietnia nie farbuj w這s闚. zrobi豉m to ostatnio farb cating glos mro幡a czekolada, wcze郾iej farbowa豉m w這sy na blond te lorealem. teraz mam sprany kolor bardzo bliski mojemu naturanlemu. normalnie mam ciemny blond, ale on jest taki mysi. i nosi mnie 瞠by teraz troszk rozja郾i w這sy. ale mam te odrosty i boje si, 瞠 odrosty za豉pi a reszta nie, albo b璠zie za du瘸 r騜nica w kolorze. porad嬈ie co robi.
agula8811 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-30, 14:45   #636
SceneQueene
Zakorzenienie

czyli jakie masz teraz w這sy? chcesz je rozja郾i do jakiego konkretnego koloru? nie bardzo rozumiem problem w Twojej wypowiedzi

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-11-30, 16:31   #637
epikoo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 109

Cytat:
Napisane przez agula8811 Poka wiadomo嗆
hej mam pytanie. od kwietnia nie farbuj w這s闚. zrobi豉m to ostatnio farb cating glos mro幡a czekolada, wcze郾iej farbowa豉m w這sy na blond te lorealem. teraz mam sprany kolor bardzo bliski mojemu naturanlemu. normalnie mam ciemny blond, ale on jest taki mysi. i nosi mnie 瞠by teraz troszk rozja郾i w這sy. ale mam te odrosty i boje si, 瞠 odrosty za豉pi a reszta nie, albo b璠zie za du瘸 r騜nica w kolorze. porad嬈ie co robi.
R騜nica b璠zie bo rozja郾ialabys swoje naturalne i ni瞠j juz farbowane. Chyba ze stonowa potem jeszcze ca這嗆 jak御 farbk. a chcesz uzyc rozja郾iacza czy farby rozja郾iaj帷ej?jaki kolor chcesz dokladnie uzyskac?

teraz ja mam pytanko schodze z czerni i pozbywam si odcienia rudo軼i. g鏎a 豉dna poziom 9 gdzie, ostatnie farbowanie alfaparfem odcieniami chlodniejszymi 9 i 10. po dw鏂h myciach niestety rudo嗆 zn闚 wylaz豉 瞠by jako to wyr闚na pomysla豉m 瞠by na這篡 cos z poziomu7/8 (mysle konkretnie o wella color touch) 瞠by ciut przyciemnic g鏎e i wyr闚na z do貫m. patrz帷 na palet my郵e 瞠 8.0 by豚y za jasny na moje ko鎍e i sk豉niam si ku 7.0. chcia豉bym ja jednak po陰czy z 7.07. odcie 07 to podobno ziele. jak ten odcie mo瞠 si zachowa na z這tawo jasno rudawych w這sach? co z odcieniem 71? moge prosi o pomoc?:pros i:
dodam, 瞠 chcia豉bym sch這dzi ten rudawy odcie, wiem 瞠 przyciemni mi napewno.

Edytowane przez epikoo
Czas edycji: 2013-11-30 o 16:45
epikoo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-30, 16:39   #638
Karolajna1993
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 84

Pom騜cie mi. By豉m u fryzjera robi pasemka wcze郾iej robi豉m deko. W這sy wysz造 tam gdzie odrost jasny blond czyli jakies 10cm a reszta ruda. Doradcze co zrobi by uzyska jednolity kolor. D捫 do jasnego blondu
Karolajna1993 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-30, 20:02   #639
SceneQueene
Zakorzenienie

Pisa豉 wczoraj bodaj瞠 w kt鏎ym w徠ku, 瞠 teraz czekasz z fryzjerk a w這ski troch odpoczn i robicie farb

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka wiadomo嗆
R騜nica b璠zie bo rozja郾ialabys swoje naturalne i ni瞠j juz farbowane. Chyba ze stonowa potem jeszcze ca這嗆 jak御 farbk. a chcesz uzyc rozja郾iacza czy farby rozja郾iaj帷ej?jaki kolor chcesz dokladnie uzyskac?

teraz ja mam pytanko schodze z czerni i pozbywam si odcienia rudo軼i. g鏎a 豉dna poziom 9 gdzie, ostatnie farbowanie alfaparfem odcieniami chlodniejszymi 9 i 10. po dw鏂h myciach niestety rudo嗆 zn闚 wylaz豉 瞠by jako to wyr闚na pomysla豉m 瞠by na這篡 cos z poziomu7/8 (mysle konkretnie o wella color touch) 瞠by ciut przyciemnic g鏎e i wyr闚na z do貫m. patrz帷 na palet my郵e 瞠 8.0 by豚y za jasny na moje ko鎍e i sk豉niam si ku 7.0. chcia豉bym ja jednak po陰czy z 7.07. odcie 07 to podobno ziele. jak ten odcie mo瞠 si zachowa na z這tawo jasno rudawych w這sach? co z odcieniem 71? moge prosi o pomoc?:pros i:
dodam, 瞠 chcia豉bym sch這dzi ten rudawy odcie, wiem 瞠 przyciemni mi napewno.
ojoj, na z這cie obawia豉bym si troch zieleni. je郵i chcesz mieszank to wzi窸abym raczej co z ko鎍闚k 34 albo ew. 31 plus natur. poziom 7 cz瘰to wychodzi sporo ciemniej, wi璚 skr鏂i豉bym czas albo sk這ni豉 si ku 鏀emce.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-11-30, 20:17   #640
epikoo
Raczkowanie

SCENE, jestes wsz璠zie dziekuje, bo chcia豉bym juz zam闚i i tak czekam na jakikolwiek pomys a 34 czyli z這ty a 4 to nie miedz czasem? to nie pog貫bi moich cudnych rudo軼i?

w豉郾ie sie jeszcze zastanawiam czy wole ciemniej i czekac az sie sp逝cze czy szybko po瞠gnac sie z kolorkiem bo sie sp逝cze co do poziomu 7

Edytowane przez epikoo
Czas edycji: 2013-11-30 o 20:19
Stary 2013-11-30, 20:34   #641
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
SCENE, jestes wsz璠zie dziekuje, bo chcia豉bym juz zam闚i i tak czekam na jakikolwiek pomys a 34 czyli z這ty a 4 to nie miedz czasem? to nie pog貫bi moich cudnych rudo軼i?

w豉郾ie sie jeszcze zastanawiam czy wole ciemniej i czekac az sie sp逝cze czy szybko po瞠gnac sie z kolorkiem bo sie sp逝cze co do poziomu 7
ja po prostu wsz璠zie czuwam, haha .
zacytuj z atrtyku逝:
"* popiele, czyli "1" po przecinku
ch這dzenie rudego, czyli "34" po przecinku
ch這dzenie ciep貫go be簑 , czyli "13" po przecinku

* be瞠 zimne, czyli "13" po przecinku
ch這dzenie z這tych, czyli z "3" po przecinku

Ale na這瞠nie popielatej farby na z這t - wyp逝kan, mo瞠 da ziele.
czyli po farbowaniu w這s闚 ,3 nie nak豉damy ,1 by och這dzi, ale ,13."

bo z tego co zrozumia豉m, masz na w這sach r闚nie z這tawe tony? popatrz mo瞠 wtedy na 8.13 albo 7.13

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-11-30, 20:53   #642
epikoo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
ja po prostu wsz璠zie czuwam, haha .
zacytuj z atrtyku逝:
"* popiele, czyli "1" po przecinku
ch這dzenie rudego, czyli "34" po przecinku
ch這dzenie ciep貫go be簑 , czyli "13" po przecinku

* be瞠 zimne, czyli "13" po przecinku
ch這dzenie z這tych, czyli z "3" po przecinku

Ale na這瞠nie popielatej farby na z這t - wyp逝kan, mo瞠 da ziele.
czyli po farbowaniu w這s闚 ,3 nie nak豉damy ,1 by och這dzi, ale ,13."

bo z tego co zrozumia豉m, masz na w這sach r闚nie z這tawe tony? popatrz mo瞠 wtedy na 8.13 albo 7.13

nie wiem jakie nr mia豉m k豉dzione bo to u fryzjera. k豉d豉 farbe zeby "sch這dzi" wiec wnioskuje ze by這 tam 13 lub 1. i skoro to by這 ostatnio k豉dzione to ryzyko glona nadal aktualne?
a tak wog鏊e to moge Cie jeszcze o co zapyta Scene? bo bardziej do鈍iadczona raczej ni ja. czy na te moje w這si皻a, lepiej po這篡 color touch czy farbe trwa豉? ja sk豉niam si do color touch w sumie nie wiem za bardzo czemu, boje sie ze farba wyjdzie mi bardzo ciemno a CT szybciej jak co sie wyp逝cze.. oj sama nie wiem juz co z nimi zrobi...nie wychodzi mi cos ten blond:-(

Edytowane przez epikoo
Czas edycji: 2013-11-30 o 21:22
Stary 2013-11-30, 22:30   #643
Paaaualinaaaa
Przyczajenie

Ratunku! Szamponetka Joanna Multi Effect Color Polpielaty Blond 02
Czy to normalne 瞠 ww. szamponetka jest taka ciemna niemal czarna w opakowaniu? Mam j teraz na w這sach boj si 瞠by mi jaki ciemny kolor nie wyszed.
Paaaualinaaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-01, 10:44   #644
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez Paaaualinaaaa Poka wiadomo嗆
Ratunku! Szamponetka Joanna Multi Effect Color Polpielaty Blond 02
Czy to normalne 瞠 ww. szamponetka jest taka ciemna niemal czarna w opakowaniu? Mam j teraz na w這sach boj si 瞠by mi jaki ciemny kolor nie wyszed.
Uzyskalas juz odpowiedz
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-01, 19:48   #645
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
nie wiem jakie nr mia豉m k豉dzione bo to u fryzjera. k豉d豉 farbe zeby "sch這dzi" wiec wnioskuje ze by這 tam 13 lub 1. i skoro to by這 ostatnio k豉dzione to ryzyko glona nadal aktualne?
a tak wog鏊e to moge Cie jeszcze o co zapyta Scene? bo bardziej do鈍iadczona raczej ni ja. czy na te moje w這si皻a, lepiej po這篡 color touch czy farbe trwa豉? ja sk豉niam si do color touch w sumie nie wiem za bardzo czemu, boje sie ze farba wyjdzie mi bardzo ciemno a CT szybciej jak co sie wyp逝cze.. oj sama nie wiem juz co z nimi zrobi...nie wychodzi mi cos ten blond:-(
spokojnie, cierpliwo軼i niestety nie ma tak, jak m鎩 kolega kiedy my郵a, 瞠 jak na這輳 na czarne w這sy blond farb to od razu wyjdzie. haha, farbowane czarne oczywi軼ie.

je郵i masz na w這sach jakiekolwiek bardzo mocne z這te/鄴速e tony to je郵i po這篡豉by popiel (tylko 1 po kropce), ryzykujesz zieleni.

colour touch jest z pewno軼i l瞠jsze i delikatniejsze- tak samo wyjdzie wi璚 kolor. my郵 jednak, i mo瞠sz spr鏏owa w豉郾ie od niej zacz望- zazwyczaj je郵i bior co nowego, w szczeg鏊no軼i kolor, zaczynam r闚nie od 鈔odka p馧trwa貫go.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-12-01, 22:40   #646
epikoo
Raczkowanie

Cytat:
spokojnie, cierpliwo軼i niestety nie ma tak, jak m鎩 kolega kiedy my郵a, 瞠 jak na這輳 na czarne w這sy blond farb to od razu wyjdzie. haha, farbowane czarne oczywi軼ie.

je郵i masz na w這sach jakiekolwiek bardzo mocne z這te/鄴速e tony to je郵i po這篡豉by popiel (tylko 1 po kropce), ryzykujesz zieleni.

colour touch jest z pewno軼i l瞠jsze i delikatniejsze- tak samo wyjdzie wi璚 kolor. my郵 jednak, i mo瞠sz spr鏏owa w豉郾ie od niej zacz望- zazwyczaj je郵i bior co nowego, w szczeg鏊no軼i kolor, zaczynam r闚nie od 鈔odka p馧trwa貫go.
dzieki Scene wieczrobie sama natura. jeszcze nie wiem czy 7.0 czy 8.0, moze wymieszam, zobacze po pr鏏ie pasemkowej chyba i wezme color touch. ciekawi mnie tyle zamieszania o te numerki. dzieki raz jeszcze
Stary 2013-12-03, 11:46   #647
krysia0908
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Exclamation rozjasnianie wlosow

Dzien dobry - pare lat temu wlosy mi sie znacznie przerzedzily wiec zaczelam rozjasniac farbami ziolowymi bez amoniaku.
Od roku uzywam BIOKAP (w aptece). Jestem z tej farby zadowolona ale poniewaz malo rozjasnia, zakupilam w sklepie internetowym farbe do wlosow CHI IONIC Permanent Shine Hair Color Nr 10B (bardzo jasny bezowy blond). Chce sama w domu nalozyc te farbe, ale sadze ze musi byc do niej jakis aktywator (w opakowaniu jest tylko tubka z farba, a instrukcja jak dla mnie nie bardzo czytelna).
Prosze o bardzo szybka odpowiedz co mam dokupic i gdzie?????
Z gory dziekuje.
krysia0908 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-04, 23:22   #648
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
dzieki Scene wieczrobie sama natura. jeszcze nie wiem czy 7.0 czy 8.0, moze wymieszam, zobacze po pr鏏ie pasemkowej chyba i wezme color touch. ciekawi mnie tyle zamieszania o te numerki. dzieki raz jeszcze
nie ma sprawy, Kochana
opowiadaj co tam zdzia豉豉 z w這skami dobrego, bo mnie trzy dni nie by這 i mam ty造

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez krysia0908 Poka wiadomo嗆
Dzien dobry - pare lat temu wlosy mi sie znacznie przerzedzily wiec zaczelam rozjasniac farbami ziolowymi bez amoniaku.
Od roku uzywam BIOKAP (w aptece). Jestem z tej farby zadowolona ale poniewaz malo rozjasnia, zakupilam w sklepie internetowym farbe do wlosow CHI IONIC Permanent Shine Hair Color Nr 10B (bardzo jasny bezowy blond). Chce sama w domu nalozyc te farbe, ale sadze ze musi byc do niej jakis aktywator (w opakowaniu jest tylko tubka z farba, a instrukcja jak dla mnie nie bardzo czytelna).
Prosze o bardzo szybka odpowiedz co mam dokupic i gdzie?????
Z gory dziekuje.
Tutaj to cze嗆, bo my tu 'na Ty' wszystkie.
Do farby generalnie poza ni sam musi by jeszcze oxydant, zwany dalej emulsj aktywuj帷. Skoro pokusi豉 si o poziom 10, oxydant musisz mie 9% najlepiej. Musisz go mie tyle, ile farby. Do dostania w sklepach, hurtowniach fryzjerskich i oczywi軼ie przez Internet.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-12-04, 23:28   #649
uncover
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

Witajcie, chcia豉bym prosi o rad. Obecnie m鎩 kolor to z這cisty 鈔edni blond, chcia豉bym jednak wr鏂i do natury, czyli zafarbowa w這sy na kolor zbli穎ny do odrostu i da im rosn望. Problem polega na tym, 瞠 obecnie ka盥a farba zmywa si w szybkim tempie. Zdj. 1- kolor naturalny w 鈍ietle s這necznym, zdj. 2- naturalny z lamp b造skow, zdj. 3- odrost, zdj. 4- obecny w 鈍ietle naturalnym, zdj. 5- obecny z lamp b造skow. Porad嬈ie, czym pofarbowa, 瞠by przyciemni i zneutralizowa ten z這ty odcie na w這sach. Dorad嬈ie mi prosz co z farb profesjonalnych, ale 豉two dost瘼nych. Z g鏎y dzi瘯uj.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG20110816_002.jpg (141,4 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 405631_257025137699528_1185645140_n.jpg (11,2 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0179.jpg (150,0 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0255.jpg (74,3 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0012.jpg (67,7 KB, 9 za豉dowa)

Edytowane przez uncover
Czas edycji: 2013-12-04 o 23:29
uncover jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-05, 13:15   #650
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uncover Poka wiadomo嗆
Witajcie, chcia豉bym prosi o rad. Obecnie m鎩 kolor to z這cisty 鈔edni blond, chcia豉bym jednak wr鏂i do natury, czyli zafarbowa w這sy na kolor zbli穎ny do odrostu i da im rosn望. Problem polega na tym, 瞠 obecnie ka盥a farba zmywa si w szybkim tempie. Zdj. 1- kolor naturalny w 鈍ietle s這necznym, zdj. 2- naturalny z lamp b造skow, zdj. 3- odrost, zdj. 4- obecny w 鈍ietle naturalnym, zdj. 5- obecny z lamp b造skow. Porad嬈ie, czym pofarbowa, 瞠by przyciemni i zneutralizowa ten z這ty odcie na w這sach. Dorad嬈ie mi prosz co z farb profesjonalnych, ale 豉two dost瘼nych. Z g鏎y dzi瘯uj.
Zaopatrzy豉bym si we fioletow p逝kank, kt鏎a zabija z這to a potem, je郵i szukasz koloru z pierwszego zdj璚ia, po這篡豉bym natur, czyli farb (tutaj) z numerem 7.0

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-12-05, 14:05   #651
uncover
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

Cytat:
Zaopatrzy豉bym si we fioletow p逝kank, kt鏎a zabija z這to a potem, je郵i szukasz koloru z pierwszego zdj璚ia, po這篡豉bym natur, czyli farb (tutaj) z numerem 7.0
Bardzo dzi瘯uj za odpowied A co z farb z fioletowym barwnikiem, np. 7.23 Majirel lub 7.21 Alfaparf? Czy opcja z p逝kank jest jednak mniej ryzykowna?
uncover jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-05, 14:29   #652
SceneQueene
Zakorzenienie

Wydaje mi si, 瞠 mniej, pop逝czesz troch w這ski w czym, co nie szkodzi, i mo瞠sz natur k豉嗆

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-12-08, 12:17   #653
Haniura
Przyczajenie

Witam,

mam naturalny jasny kolor w這s闚, ale od 10 lat farbuj je na ciemny br您. Jakie 4 miesi帷e temu postanowi豉m podda si dekoloryzacji, 瞠by zbli篡 si do naturalnego koloru. Mia豉m dwa zabiegi w dobrym salonie i w這sy w dobrym stanie doprowadzi豉m do koloru jasnego br您u. Niestety, postanowi豉m zaufa kole瘸nce fryzjerce i zamiast rozja郾i mi w這sy od blondu, to przyciemni豉 je do br您u, a ko鎍闚ki s w豉軼iwie czarne... Jestem za豉mana.. Ona by豉 w szoku, twierdzi, 瞠 to wina farby (stosowa豉 farb z artego N7)Co teraz?- odczeka i zacz望 wszystko od pocz徠ku, a mo瞠 skoro mia豉m ju rozja郾iane, to jedna wizyta u fryzjera pomo瞠?? Mam ochot zrobi to drastycznie raz a porz康nie... Prosz o rad
Haniura jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-08, 14:05   #654
kcc100
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Cytat:
Napisane przez Haniura Poka wiadomo嗆
Witam,

mam naturalny jasny kolor w這s闚, ale od 10 lat farbuj je na ciemny br您. Jakie 4 miesi帷e temu postanowi豉m podda si dekoloryzacji, 瞠by zbli篡 si do naturalnego koloru. Mia豉m dwa zabiegi w dobrym salonie i w這sy w dobrym stanie doprowadzi豉m do koloru jasnego br您u. Niestety, postanowi豉m zaufa kole瘸nce fryzjerce i zamiast rozja郾i mi w這sy od blondu, to przyciemni豉 je do br您u, a ko鎍闚ki s w豉軼iwie czarne... Jestem za豉mana.. Ona by豉 w szoku, twierdzi, 瞠 to wina farby (stosowa豉 farb z artego N7)Co teraz?- odczeka i zacz望 wszystko od pocz徠ku, a mo瞠 skoro mia豉m ju rozja郾iane, to jedna wizyta u fryzjera pomo瞠?? Mam ochot zrobi to drastycznie raz a porz康nie... Prosz o rad
Z jakiej firmy byla ta farba? Bardzo dziwne ze 7 N przyj窸a taki ciemny odcie ..
Wszystko zalezy od stanu twoich wlosow .. jesli masz delikatne to kolejne rozjasnianie moze zniszczyc ich strukture jednak jezeli sa w dobrym stanie to rozjasnilabym calosc jeszcze raz

Edytowane przez kcc100
Czas edycji: 2013-12-08 o 14:17
kcc100 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-08, 14:19   #655
pikari
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299

prosz o rad...jak pozby si szaro軼i z w這s闚 ? Jak farb? Ponad miesi帷 si trzyma, wi璚 mycie tutaj nic nie da...
pikari jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-08, 14:28   #656
kcc100
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Na jakim poziomie masz blond?
kcc100 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-08, 14:47   #657
pikari
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kcc100 Poka wiadomo嗆
Na jakim poziomie masz blond?
po wellatonie 12/1 po這篡豉m farb z poziomu 9.0, a teraz 10.0
Stary 2013-12-08, 14:55   #658
Haniura
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kcc100 Poka wiadomo嗆
Z jakiej firmy byla ta farba? Bardzo dziwne ze 7 N przyj窸a taki ciemny odcie ..
Wszystko zalezy od stanu twoich wlosow .. jesli masz delikatne to kolejne rozjasnianie moze zniszczyc ich strukture jednak jezeli sa w dobrym stanie to rozjasnilabym calosc jeszcze raz
Ta farba by豉 z artego. No w豉郾ie moja kole瘸nka fryzjerka bardzo si zdziwila- mowi豉, 瞠 b璠zie reklamowa farb. Ale 400zl. wydanych na porzednie rozja郾iania nikt mi nie zwr鏂i. Moje w這sy s w bardzo dobrym stanie na szcz瘰cie, wi璚 my郵, 瞠 jeszcze w tym tygodniu um闚i na na wizyt i mo瞠 u篡jemy troch mocniejszych 鈔odk闚, 瞠by efekt by mocniejszy. A to mo磧iwe, 瞠 poprzednie rozja郾iania mog sprawi, 瞠 teraz w這sy 豉twiej z豉pia koloro i 瞠 bed ja郾iejsze ni przy w這sach nigdy nie rozja郾ianych?

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez pikari Poka wiadomo嗆
prosz o rad...jak pozby si szaro軼i z w這s闚 ? Jak farb? Ponad miesi帷 si trzyma, wi璚 mycie tutaj nic nie da...
zazdroszcz Ci blondu- nawet szarego
Haniura jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-08, 17:09   #659
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pikari Poka wiadomo嗆
http://myblondehair.blogspot.com/201...n-z-wosow.html - polecam metod "po trzecie"

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-12-08, 18:46   #660
pikari
Raczkowanie

Cytat:
dzi瘯uj, ale my郵a豉m bardziej o kolejnej farbie. W徠pi, 瞠 pomo瞠 rumianek itd. skoro codzienne mycie w這s闚 nie da這 rady.
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-09 23:04:46

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.