Pytania i porady fryzjerskie - Strona 23 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-12-10, 14:19   #661
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 097
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

A nie lepiej najpierw spr鏏owa domowej metody, kt鏎a w這sk闚 nie wysuszy tak, jak kolejna farba?
Je郵i ju si zdecydowa豉, pr鏏owa豉bym j wybi mahoniowymi tonami po kropce (5).

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-11, 12:51   #662
shilla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 406

Spr鏏uj w tym w徠ku bo powiem szczerze , nie wiem gdzie umie軼i swoje pytanie

Jak wyt逝maczy fryzjerowi ,瞠 chc fryzurk jak w za陰czniku? Tak , aby nie widz帷 zdj璚ia 軼i掖 mnie w豉snie tak? Znaj帷 siebie - jak ja mu wytlumacz to wyjd z czym zupe軟ie innym
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg fryzury_dlugi_bob_najpiekniejsza_fryzura_129108.jpg (25,5 KB, 5 za豉dowa)
shilla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-11, 13:00   #663
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez shilla Poka wiadomo嗆
Spr鏏uj w tym w徠ku bo powiem szczerze , nie wiem gdzie umie軼i swoje pytanie

Jak wyt逝maczy fryzjerowi ,瞠 chc fryzurk jak w za陰czniku? Tak , aby nie widz帷 zdj璚ia 軼i掖 mnie w豉snie tak? Znaj帷 siebie - jak ja mu wytlumacz to wyjd z czym zupe軟ie innym
A nie mozesz pojsc ze zdjeciem?
To prawdopodobnie dlugi bob, ale uwazaj, zeby nie podgolila ci karku, mnie to sie czesto zdarzalo, gdy prosilam o boba.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-11, 13:32   #664
shilla
Raczkowanie

Nie mam gdzie wydrukowa - st康 moje pytanie. D逝gi bob to nie wszystko - tu chodzi o kszta速 fryzury i cieniowanie -i w豉郾ie opis fryzury tak dok豉dny ,瞠by nie wyj嗆 z podgolonym ty貫m
Stary 2013-12-11, 15:36   #665
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 484

Cytat:
Napisane przez shilla Poka wiadomo嗆
Nie mam gdzie wydrukowa - st康 moje pytanie. D逝gi bob to nie wszystko - tu chodzi o kszta速 fryzury i cieniowanie -i w豉郾ie opis fryzury tak dok豉dny ,瞠by nie wyj嗆 z podgolonym ty貫m
zapisz na telefonie jak masz mo磧iwo嗆 i poka fryzjerowi
ja tak posz豉m z wybran fryzur 郵ubn.

Panna M這da'13

hennowanie od: maj 2015

goldika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-11, 18:16   #666
shilla
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
zapisz na telefonie jak masz mo磧iwo嗆 i poka fryzjerowi
ja tak posz豉m z wybran fryzur 郵ubn.

telefon mam przedpotopowy , zdj璚ia robi , ale nic na nich nie wida
Stary 2013-12-12, 13:56   #667
civicka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17
farbowanie-ciemniejszy kolor przy g這wie

Witam,
Mam pytanie odnosnie farbowania w這s闚...
jak wiadomo zazwyczaj przy farbowaniu w這s闚 wychodza nam jasniejsze odrosty a ciemniejsze po d逝gosci...
hmm jak zrobic zeby przy g逕oie byly ciemniejsze? zeby sie tak nie rzuca造 w oczy? uzywac dw鏂h odcieni farb? ktos pomoze?? tylko nie odsy豉jcie mnie do fryzjera... :P:P
civicka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-12, 14:41   #668
emagi
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 686
Dot.: farbowanie-ciemniejszy kolor przy g這wie

to jakie w這sy wychodza po d逝go軼i zalezy czy i na jaki kolor by造 wcze郾iej farbowane i zwykle tam w這sy szybciej i intensywniej 豉pi farbe bo sa bardziej zniszczone. spr鏏uj farb trzymac kr鏂ej na tej cz窷ci w這s闚 ktora ma by jasniejsza, ale du穎 zale篡 od koloru jaki masz i na jaki chcesz zrobi.
emagi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-12, 22:37   #669
Czarna_mada
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

witam. Mam w這sy ciemny br您. Ostatnio zafarbowa豉m joann jesienny li軼. Jako瞠 m鎩 naturalny kolor w這s闚 by zimny ciemny br您 to teraz mam bardziej ciemniejszy z niewielk rudaw po鈍iata (bardzo niewielk). Zastanawiam si czy gdybym zastosowa豉 np. krem rozja郾iaj帷y 2-3 tony z delii to rozja郾i豉bym w這ski do nieco ja郾iejszego br您u?
Czarna_mada jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-12, 22:43   #670
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Czarna_mada Poka wiadomo嗆
witam. Mam w這sy ciemny br您. Ostatnio zafarbowa豉m joann jesienny li軼. Jako瞠 m鎩 naturalny kolor w這s闚 by zimny ciemny br您 to teraz mam bardziej ciemniejszy z niewielk rudaw po鈍iata (bardzo niewielk). Zastanawiam si czy gdybym zastosowa豉 np. krem rozja郾iaj帷y 2-3 tony z delii to rozja郾i豉bym w這ski do nieco ja郾iejszego br您u?
doda豉 sobie jedynie po鈍iaty, bo zwyk陰 farb w這s闚 nie rozja郾icz. 2-3 tonowy rozja郾iacz poja郾i Ci lekko w這ski, aczkolwiek uwa瘸j na odrosty i nak豉daj od do逝- by nie wysz造 nier闚ne paski.

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez civicka Poka wiadomo嗆
Witam,
Mam pytanie odnosnie farbowania w這s闚...
jak wiadomo zazwyczaj przy farbowaniu w這s闚 wychodza nam jasniejsze odrosty a ciemniejsze po d逝gosci...
hmm jak zrobic zeby przy g逕oie byly ciemniejsze? zeby sie tak nie rzuca造 w oczy? uzywac dw鏂h odcieni farb? ktos pomoze?? tylko nie odsy豉jcie mnie do fryzjera... :P:P
zaczynaj aplikacj farby od odrost闚. trzymaj ciut d逝瞠j na nich- kr鏂ej na reszcie. w這sy kt鏎e odrastaj nie s jeszcze tej farby "napite" tak jak te farbowane wcze郾iej, st康 r騜nica.
nie musisz miesza dw鏂h farb- mo瞠sz za to na odrosty da inny oxydant. je郵i na przyk豉d farbujesz si na br您, kt鏎y zazwyczaj ma 6%- daj z t sz鏀tk na ca這嗆 a na odrost zarzu z 3%. powinno zadzia豉

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2013-12-13, 11:01   #671
civicka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
zaczynaj aplikacj farby od odrost闚. trzymaj ciut d逝瞠j na nich- kr鏂ej na reszcie. w這sy kt鏎e odrastaj nie s jeszcze tej farby "napite" tak jak te farbowane wcze郾iej, st康 r騜nica.
nie musisz miesza dw鏂h farb- mo瞠sz za to na odrosty da inny oxydant. je郵i na przyk豉d farbujesz si na br您, kt鏎y zazwyczaj ma 6%- daj z t sz鏀tk na ca這嗆 a na odrost zarzu z 3%. powinno zadzia豉
dzieki 郵iczne za porade, ostatnio wlasnie zafarbowalam na rubin, odrostu w sumie nie bylo ale oczywiscie na czubku g這wy wyszedl mi duzo jasniejszy, reszta taka fajna-stonowana...
od lat farowalam na czarno wiec mnie to nie dotyczylo ale teraz hm... spr鏏uje z tym oxy...
Stary 2013-12-13, 12:29   #672
SceneQueene
Zakorzenienie

spr鏏uj, mam nadziej, 瞠 pomo瞠

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-12-14, 04:31   #673
ameliax
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 718

Witam.
Od dziecka mia豉m problem z pl帷z帷ymi w這sami, ale ostatnio mam po prostu masakr. Od 4 lat farbuj na rudo, przez 3 lata w這s闚 w og鏊e nie obcina豉m. Dwa miesi帷e temu obci窸am ko鎍闚ki i zacz窸o si... Nie mog sama ich rozczesa, minimum raz w tygodniu musz i嗆 na czesanie do fryzjera. Mam szampon i od篡wk podobno dobrej firmy, co dwa dni pa熥am sobie na w這sach mask, codziennie u篡wam jedwabiu...
Prosz o pomoc.

kosmetyki
ameliax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-14, 18:30   #674
SceneQueene
Zakorzenienie

Wypisz wszystko czego u篡wasz. Wybitnie co Ci nie s逝篡.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-12-14, 19:04   #675
anka1892
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 578

Witam, mam nadziej, 瞠 w dobrym w徠ku pisz. Ot騜 my郵 nad zmian koloru - nie drastycznie, ale chcia豉bym jako "ociepli" i rozja郾i w這sy, ale nie podobaj mi si zbytnio kolory blond. Za to podobaj mi si takie hm pasemka/baleja瞠, np.w stylu Beyonce czy Jessici Alby (daj w za陰czniku pogl康owe obrazki - wiem, 瞠 w豉軼iwie na ka盥ym zdj璚iu jest co innego, ale mniej wi璚ej o tak gr kolor闚 mi chodzi). Mam pytanko jak to w og鏊e nazwa - czy to baleja, pasemka? czy to dla fryzjera du瞠 wyzwanie? Domy郵am si, 瞠 jest to efekt trudniejszy do uzyskania ni zwyk貫 farbowanie.
I jeszcze pytanko - co ile trzeba taki kolor od鈍ie瘸?

aaa no i m鎩 wyj軼iowy kolor to taki ciemny blond - taki standard w鈔鏚 Polek ;-) wrzucam co pogl康owego ;-)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg jessica-alba-poster-fac57.jpg (109,6 KB, 1 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (12,0 KB, 2 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg indek11.jpg (11,5 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1010166 kopia.jpg (64,8 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2013-10-23 10.39.00 kopia.jpg (75,3 KB, 3 za豉dowa)
anka1892 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-14, 19:43   #676
SceneQueene
Zakorzenienie

A mo瞠 spr鏏owa豉by lekkiego ombre lub flamboyage? Przy tych kombinacjach mo瞠sz nie od鈍ie瘸 koloru cz瘰to, a nawet d逝瞠j zapuszcza naturalki. Zerknij: http://www.alinarose.pl/2013/09/ombr...lamboyage.html

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-12-14, 20:24   #677
anka1892
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 578

dzi瘯i za odpowied 鈍ietny ten flamboyage, chyba w豉郾ie o takie co mi chodzi這, tylko ta nazw po raz pierwszy widz. I powiedz mi czy ka盥a "zwyczajna" fryzjerka by mi to zrobi豉? Bo w豉郾ie o to mi chodzi. I czy to bardzo niszczy w這sy, bo to si chyba rozja郾iaczem robi, tak?
anka1892 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-15, 13:37   #678
SceneQueene
Zakorzenienie

Niestety problem ma造 jest taki, 瞠 nie w ka盥ym salonie to zrobi, bo to koloryzacja na specjalnych ta鄉ach. Musia豉by poszuka w swoim pobli簑 ciut lepszego salonu. PS przy tym w這ski a tak po kondycji nie dostaj jak przy ombre np.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-12-16, 21:07   #679
Bruna1985
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Hej czy moglby ktos mi doradzic jaka farba mam pofarbowac wlosy aby mi wyszedl rudy marchewkowy ... Bylam u fryzjera i tam mi pomalowali na taki kolor jak chcialam, ale teraz za chiny nie moge dopasowac farby o takim kolorze jak chcialam ... Dziewczyny pomozcie
Bruna1985 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-17, 14:04   #680
SceneQueene
Zakorzenienie

Taki ostry? Mo瞠 Loreal-Pure Paprika albo Joanna P這mienna iskra.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-12-17, 14:57   #681
danana
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 295

hej,a co polecacie do rudych farbowanych wlos闚?zeby kolor szybko nie blak?
ii jakie farby sa najlepsze? zamierzam sobie zafarbowac ale nic nie wiem o farbach,chociaz i tak jak pojde do fryzjerki to ona swoja zrobi z tych swoich jakichs pomieszanych czy lepiej taka kupna zaniesc i powiedziec niech mi nia zrobi?
danana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-17, 16:54   #682
Mimiska89
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Witam. Farbuj w這sy od d逝窺zego czasu. Moje naturalne to taki zwyk造 br您. Obecnie farbuj w這sy na czekolad lub ciemny br您. D逝gi czas u篡wa豉m farb sayoss. Niestety po jakim czasie zauwa篡豉m, 瞠 pod czas mycia w這s闚 (nawet po dw鏂h tygodniach) woda sp造wa br您owawa... A kolor na w這sach... zamiast br您owego mia widoczn po鈍iat rudo軼i. Zmieni豉m farb my郵帷, 瞠 mo瞠 zm璚zenie materia逝. Dalej widz ten sam problem. Dodam, 瞠 farbuj w這sy sama w domu i robi wszystko zgodnie z instrukcj na opakowaniu... Prosz o rad
Mimiska89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-17, 17:13   #683
civicka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez danana Poka wiadomo嗆
ii jakie farby sa najlepsze? zamierzam sobie zafarbowac ale nic nie wiem o farbach,chociaz i tak jak pojde do fryzjerki to ona swoja zrobi z tych swoich jakichs pomieszanych czy lepiej taka kupna zaniesc i powiedziec niech mi nia zrobi?
ja ostatnio zaczelam swoj rudaw przygode hm i wiem ze nie ma idealnej rudej farby ktora bylaby trwala, te kolory bardzo szybko sie wyplukuj ;/ tak jak czerwienie... rudow這se czesto polecaja Joanne Plomienna Iskra, wychodzi podobno bardzo fajny kolor jak jej osobiscie nie uzywalam bo nie zeszlam z czarnych do tak jasnego koloru polecaja tez Mango Loreala, zajrzyj na w徠ek rudow這sych :P mi przesledzenie tego w徠ku sporo czasu zaje這, czytalam z ciekawoscia hehe
a i mam nadzieje ze trafisz na dobra fryzjerke ktora dopasuje Ci kolorek i ze po pierwszym myciu jeszcze bedzie na Twoich w這sach n:P
Stary 2013-12-17, 19:04   #684
Bruna1985
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Hej dzieki za rade ... Spr鏏uj tej farby z loreala bo ta z joanny plomienna iskra zupelnie mi sie nie podoba wlasnie teraz ja pr鏏owa豉m i to nie to ))
Bruna1985 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-18, 01:58   #685
ameliax
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ameliax Poka wiadomo嗆
Witam.
Od dziecka mia豉m problem z pl帷z帷ymi w這sami, ale ostatnio mam po prostu masakr. Od 4 lat farbuj na rudo, przez 3 lata w這s闚 w og鏊e nie obcina豉m. Dwa miesi帷e temu obci窸am ko鎍闚ki i zacz窸o si... Nie mog sama ich rozczesa, minimum raz w tygodniu musz i嗆 na czesanie do fryzjera. Mam szampon i od篡wk podobno dobrej firmy, co dwa dni pa熥am sobie na w這sach mask, codziennie u篡wam jedwabiu...
Prosz o pomoc.
Mia豉m wypisa wszystko, czego u篡wam.
1. Szampon od篡wka - Farouk CHI, Infra
2. raz, dwa razy w tygodniu maska Kallos Latte
3. Jedwab Biosilk

kosmetyki
Stary 2013-12-18, 12:36   #686
civicka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Bruna1985 Poka wiadomo嗆
Hej dzieki za rade ... Spr鏏uj tej farby z loreala bo ta z joanny plomienna iskra zupelnie mi sie nie podoba wlasnie teraz ja pr鏏owa豉m i to nie to ))
tu tez jest fajny w徠ek z farbami... sprawdz moze ktoras Ci sie spodoba
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...3#post14113293

Edytowane przez civicka
Czas edycji: 2013-12-18 o 12:37
Stary 2013-12-19, 14:29   #687
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez danana Poka wiadomo嗆
Generalnie fryzjerki pracuj zazwyczaj na farbach profesjonalnych (mieszaj帷 odpowiedni oxydant z farb), wi璚 nie jest to najlepszy pomys, by przychodzi z drogeryjn- t mo瞠sz na這篡 spokojnie sama w domu. Co do przed逝瞠nia trwa這軼i- czerwienie i rudo軼i niestety szybko si p逝cz, wi璚 zostaje Ci tylko od鈍ie瘸nie.

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Mimiska89 Poka wiadomo嗆
Witam. Farbuj w這sy od d逝窺zego czasu. Moje naturalne to taki zwyk造 br您. Obecnie farbuj w這sy na czekolad lub ciemny br您. D逝gi czas u篡wa豉m farb sayoss. Niestety po jakim czasie zauwa篡豉m, 瞠 pod czas mycia w這s闚 (nawet po dw鏂h tygodniach) woda sp造wa br您owawa... A kolor na w這sach... zamiast br您owego mia widoczn po鈍iat rudo軼i. Zmieni豉m farb my郵帷, 瞠 mo瞠 zm璚zenie materia逝. Dalej widz ten sam problem. Dodam, 瞠 farbuj w這sy sama w domu i robi wszystko zgodnie z instrukcj na opakowaniu... Prosz o rad
To normalne, 瞠 ciemne farby do嗆 szybko si p逝cz. U篡waj kosmetyk闚 do w這s闚 farbowanych i dbaj o domkni璚ie 逝sek (np. p逝kaniem czasem w這s闚 w occie jab趾owym). To troch przed逝篡 trwa這嗆 koloru. Co do rudej po鈍iaty, to te normalne. Staraj si wybiera br您y popielate- np. 4.1 czy 5.1 - popiel gasi rudo嗆 i jest ch這dny.

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ameliax Poka wiadomo嗆
Mia豉m wypisa wszystko, czego u篡wam.
1. Szampon od篡wka - Farouk CHI, Infra
2. raz, dwa razy w tygodniu maska Kallos Latte
3. Jedwab Biosilk
No i wiemy co jest nie tak.
Szampony powinna mie co najmniej dwa na zmian, coby w這sy si nie przyzwyczaja造. CHI jest do嗆 ci篹ki i mocno silikonowy. Dokup drugi lekki- Babydream czy Barwa. Co lekkiego na od鈍ie瞠nie i oczyszczenie.
Maska 鈍ietna- dobrze, 瞠 dwa razy w tygodniu. Te doda豉bym drug, bo ta pe軟a jest protein, kt鏎e mog prowadzi do przeproteinowania- st康 mo瞠 by puch i sianko.
No i Tw鎩 killer- jedwab Biosilk codziennie. Ten瞠 bestseller ma tyle alkoholu w sk豉dzie, 瞠 stosowany codziennie, miast w這sy naprawia, wysusza maksymalnie. Out! Zamiast tego dobra od篡wka w spray'u.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-12-19, 20:23   #688
ameliax
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Generalnie fryzjerki pracuj zazwyczaj na farbach profesjonalnych (mieszaj帷 odpowiedni oxydant z farb), wi璚 nie jest to najlepszy pomys, by przychodzi z drogeryjn- t mo瞠sz na這篡 spokojnie sama w domu. Co do przed逝瞠nia trwa這軼i- czerwienie i rudo軼i niestety szybko si p逝cz, wi璚 zostaje Ci tylko od鈍ie瘸nie.

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

To normalne, 瞠 ciemne farby do嗆 szybko si p逝cz. U篡waj kosmetyk闚 do w這s闚 farbowanych i dbaj o domkni璚ie 逝sek (np. p逝kaniem czasem w這s闚 w occie jab趾owym). To troch przed逝篡 trwa這嗆 koloru. Co do rudej po鈍iaty, to te normalne. Staraj si wybiera br您y popielate- np. 4.1 czy 5.1 - popiel gasi rudo嗆 i jest ch這dny.

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

No i wiemy co jest nie tak.
Szampony powinna mie co najmniej dwa na zmian, coby w這sy si nie przyzwyczaja造. CHI jest do嗆 ci篹ki i mocno silikonowy. Dokup drugi lekki- Babydream czy Barwa. Co lekkiego na od鈍ie瞠nie i oczyszczenie.
Maska 鈍ietna- dobrze, 瞠 dwa razy w tygodniu. Te doda豉bym drug, bo ta pe軟a jest protein, kt鏎e mog prowadzi do przeproteinowania- st康 mo瞠 by puch i sianko.
No i Tw鎩 killer- jedwab Biosilk codziennie. Ten瞠 bestseller ma tyle alkoholu w sk豉dzie, 瞠 stosowany codziennie, miast w這sy naprawia, wysusza maksymalnie. Out! Zamiast tego dobra od篡wka w spray'u.
W 篡ciu bym nie wpad豉! Dzi瘯uj bardzo za pomoc. Odezw si ze miesi帷 i zdam relacj.

kosmetyki
Stary 2013-12-19, 21:38   #689
BaBy Girl
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 627

Dziewczyny bardzo prosz Was o szybk odpowied,widz,瞠 znacie si na rzeczy dlatego prosz o porad.Mam obecnie w這ski cz窷ciowo rozja郾ione-pasemka a pozosta豉 cz窷 pasemek jest pofarbowana na taki miodowy/z這ty ciep造 blond. Niestety przed 安i皻ami nie za豉pa豉m si ju do mojej fryzjerki i chcia豉bym co zrobi sama w domu gdy mam ju kilku cm odrosty. Kupi豉m dzi piank rozja郾iaj帷 Schwarzkopf perfect mousse odcie nr 1000(podobno rozja郾ia delikatnie tylko do dw鏂h ton闚) Tyle,瞠 nigdy sama nie rozja郾ia豉m w這s闚 w domu i nie mam poj璚ia co mi na tej g這wie wyjdzie. Czy warto zaryzykowa? Nie chcia豉bym mie plam tylko chcia豉bym ujednolici kolor. Wi璚 mo瞠 kupi farbk?Ale jak najlepiej do blond? Mam m皻lik w g這wie...dotychczas nie za bardzo u篡wa豉m farb do blond, raczej do br您闚..a zale篡 mi na zrobieniu w這sk闚 przed 安i皻ami.Ale si rozpisa豉m
Stary 2013-12-19, 22:44   #690
SceneQueene
Zakorzenienie

BaBy Girl, odpisa豉m Ci w w徠ku o rozja郾ianiu.
ameliax, trzymam kciuki, daj zna.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-09 23:04:46

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:31.