Pytania i porady fryzjerskie - Strona 25 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-01-21, 21:54   #721
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 083
Dot.: SPALONE/WYPADAJACE WLOSY - kiedy znow farbowac?

tak, po鈍iata.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-21, 23:55   #722
Zilka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 565
Dot.: SPALONE/WYPADAJACE WLOSY - kiedy znow farbowac?

dzi瘯uje za odpowiedzi
Zilka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-22, 21:35   #723
Bummie
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Farbowanie na rudy kolor.

Witam. :3 Chcia豉bym zafarbowa w這sy na delikatny rudy odcie. Mam odrost w kolorze ciemny blond (naprawd ciemny), a opr鏂z tego w這sy zafarbowane Syoss'em nr 6-76, kt鏎y sp逝ka si po pierwszym umyciu w這s闚 (...). Mo瞠cie mi poleci co w podobnym kolorze?
Zdj璚ie:
http://www.syoss.pl/content/dam/syos..._6-76_0113.jpg
Stary 2014-01-22, 21:48   #724
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Farbowanie na rudy kolor.

Ten Syoss mi bardzo dobrze s逝篡, 郵iczny odcie. Je郵i chcesz lekki rudy- zmieszaj w proporcjach 50/50 farb blond (poziom 8) z rudo軼i, nawet intensywn.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2014-01-23, 21:34   #725
4eternity
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 51
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam
Za這篡豉m konto, 瞠by si poradzi na tym forum... Nie wiem ju co robi...
A wi璚 w wielkim skr鏂ie... Po這篡豉m na ciemne w這sy rozja郾iacz... Latami farbowane na czarno, potem henn... i wysz這 to co ukazuj zdj璚ia Dzi瘯i Bogu, 瞠 jest zima i chowam t ''t璚z'' pod czapk...

Opis tego co na zdj璚iach si znajduj:
g鏎a: moje w這sy rozja郾ione na kolor blond - 鄴速awy
鈔odek: czarno niebieskie pasma wok馧 g這wy- czyli nie鄉iertelna henna
d馧: rudo- wi郾iowe co...

I co ja mam teraz zrobi, pom騜cie prosz...

Czy jako sama sobie z tym poradz??? Fryzjer pewnie b璠zie kosztowa mnie fortun?

Edytowane przez 4eternity
Czas edycji: 2014-08-17 o 22:30
4eternity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-24, 12:57   #726
Vermira
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 58

sci望 albo, dekoloryzacja (kt鏎a i tak nie gwarantuje tego, 瞠 wszystko p鎩dzie po Twojej mysli), pofarbowa na jakis ciemny kolor... i tak b璠zie potrzeba farbowania kilka razy a kolor dobrze wgryzie si we w這sy (o ile na hennie w og鏊e si wgryzie ). ja nie kombinowa豉bym na w豉sn r瘯, id do zaufanego fryzjera
Vermira jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-24, 18:40   #727
SceneQueene
Zakorzenienie

henny dekoloryzacj nie wyt瘼isz. musisz pr鏏owa k徙ieli rozja郾iaj帷ych i potem dobra odpowiedni farb. tak jak pisa造 dziewczyny na w徠ku o deko

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-01-24, 18:51   #728
4eternity
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
henny dekoloryzacj nie wyt瘼isz. musisz pr鏏owa k徙ieli rozja郾iaj帷ych i potem dobra odpowiedni farb. tak jak pisa造 dziewczyny na w徠ku o deko

W豉郾ie zamierzam to jutro uczyni, je郵i wyjdzie to zamieszcz foto z rezultatami.
Stary 2014-01-24, 21:20   #729
SceneQueene
Zakorzenienie

powodzenia
bez farby dla wyr闚nania si pewnie jednak nie obejdzie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-01-25, 13:56   #730
4eternity
Raczkowanie

Jestem po pierwszej k徙ieli rozja郾iaj帷ej.
W這sy raczej nie ucierpia造 (ufff..) D鏊 rozja郾i這 , ale bardzo delikatnie, teraz to bardziej ciemny rudy ni ciemna wi郾ia, jak wcze郾iej.
Niebieski bez zmian... ;/
Stary 2014-01-25, 14:09   #731
SceneQueene
Zakorzenienie

hm, zgodnie z ko貫m kolor闚 niebieski niwelujesz pomara鎍zowym, wi璚 mo瞠 przyda這by si co rudego, ale w徠pi, 瞠 rudo嗆 Ci zadowoli, a pozby si jej potem trudno.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-01-25, 18:13   #732
Dyplomatkaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Hej
Mo瞠 jeste軼ie w stanie mi co poradzi. Do po這wy d逝go軼i mam odrosty w kolorze ciemny blond, natomiast reszta to czer- lekko ju wyp逝kana.
Czy dobry fryzjer jest co w stanie z tym zrobi? Dodam, 瞠 nie chc ich radykalnie 軼ina. Bardziej interesowa這by mnie lekkie rozja郾ienie ko鎍闚ek, aby zbli篡 je do odcienia naturalnego. Zale篡 mi aby nie ruszy farb tych moich odrost闚.
Dyplomatkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-25, 19:20   #733
SceneQueene
Zakorzenienie

moglaby zrobi to nawet sama w domu- k徙iel rozja郾iaj帷a lub dekoloryzacja na t ciemn, czarn cz窷.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-01-26, 10:23   #734
Dyplomatkaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Najch皻niej tak w豉郾ie bym zrobi豉, ale....no w豉郾ie pojawia si jedno ma貫 "ale" - wiem, co pod t czarn farb si ukrywa. Historia jest mniej wi璚ej taka, 瞠 ok.1,5 roku temu mia豉m nak豉dan henn- jeden jedyny raz. Gdy czer uzyskana za jej pomoc zacz窸a znika posz豉m do salonu fryzjerskiego (oczywi軼ie przyzna豉m si do tego co mam na g這wie) no i zrobiono mi na g這wie pi瘯ny turkus ;/ 疾by go lekko zakry na這穎no szamponetk. Potem nikt nie chcia si zabra za te w這sy, a ziele po prostu wystawa豉 i bi豉 po oczach. Do czasu a pewna fryzjerka zdecydowa豉 si na這篡 na nie czer po陰czon z czerwieni. P騧niej w這sy by造 jeszcze dwa razy farbowane na czarno.

W salonie fryzjerskim zaproponowano mi zabieg "軼i庵ania ostatniej warstwy farby". Nie wiem do ko鎍a na czym to polega i nie mam te poj璚ia czy mo瞠 mi pom鏂.

A je瞠li zdecyduj si na dekoloryzacj b康 ten zabieg to czy to zielone ustrojstwo znowu si nie pojawi?

Edytowane przez Dyplomatkaa
Czas edycji: 2014-01-26 o 10:24
Dyplomatkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-26, 13:55   #735
SceneQueene
Zakorzenienie

generalnie po tylu farbowaniach ju nie powinno, chocia co w這s to obyczaj, wi璚 100%pewno軼i nie masz.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-01-26, 15:30   #736
4eternity
Raczkowanie

Unhappy Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

eh, podda豉m si, bo niebieski nie chcia ani troch si zmy...
Posz豉m dzi do fryzjera , te nic nie zdzia豉li powiedzieli, 瞠 musz poczeka, a ta partia 鈔odkowa po hennie odro郾ie na tyle, 瞠by 軼i望, a na t chwil da這 si zrobi tyle, 瞠 po這篡li na g鏎 i na ten niebieski ciemno br您ow farb, a ko鎍e zosta造 ja郾iejsze.
PO niebieskim ju ani 郵adu, tylko, 瞠 jest nowy problem!!!!
Mia to by br您owy !!! Wyszed jak czarny , przez co wr鏂i豉m do stanu, z kt鏎ego wychodzi豉m rok!!! Bo瞠 za jakie grzechy...

Mam jedno pytanie z nadziej, 瞠 co da si zrobi... Mianowicie , czy teraz p鏦i w這sy s 鈍ie穎 farbowane mog jako wyp逝ka sama ten kolor??? Ja nie chc by czarna... wygl康a to bardzo nienaturalnie... ehh.... za豉mie si zaraz.

Edytowane przez 4eternity
Czas edycji: 2014-01-26 o 15:35
Stary 2014-01-26, 18:06   #737
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Szampon przeciwlupiezowy mozesz tez czesciej myc wlosy.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-26, 20:35   #738
4eternity
Raczkowanie

ju dzisiaj my豉m dwa razy
Stary 2014-01-27, 13:10   #739
4eternity
Raczkowanie

ci庵le s czarne... wygl康am okropnie ;(
Stary 2014-01-28, 16:28   #740
vanilla25
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Witajcie
ja wiem, 瞠 to o co spytam b璠zie 鄉ieszne ale potrzebuj profesjonalnej odpowiedzi. Szuka豉m, lecz nie znalaz豉m, a 瞠 nie chc chodzi jak kurczak pofarbowana to pytam.
Pierwszy raz mlauj w這sy profesjonalna farb, nie sklepow. Poczyta豉m, poradzi豉 mi te dziewczyna u kt鏎ej zakupi豉m farb, oxydant, ale ....
Mam 6 % - 130 gramowy....? Jak mam to przeliczy na ml ? Wiem, matematyka, ale po prostu obawiam si zrobic sobie krzywd.
vanilla25 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-29, 13:19   #741
Vermira
Raczkowanie

proporcje 1:2, gdzie 1 to farba, 2 oksydant
Stary 2014-01-29, 14:47   #742
vanilla25
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Dzi瘯uj, ale ja chyba 幢e wyja郾i豉m. Wiem w jakich proporcjach, lecz bardziej chodzi mi o to, 瞠 oxydant jest w kremie o poj. 130 gram nie ml, co zastanawia mnie jak prawid這wo po豉czy to z farb. Odmierzy ten oxydant w miarce w ml ? Zwykle widywa豉m utleniacz o pojmno軼i 100 ml a nie gram. St康 moje zastanowienie jak to u篡
vanilla25 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-29, 17:42   #743
aveMars
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Witam bardzo prosz o porad jak farb uzyskam taki kolor? mam jasne blond w這sy
teraz, by豉m u fryzjera i chcia豉m 瞠by zrobi豉 mi taki ja郾iutki czerwony,niestety ufarbowa豉 mi w這sy na wi郾iowy... http://szafa.pl/c11314843-czerwone-wlosy.html http://szafa.pl/c9458663-czerwone-wlosy.html
aveMars jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-30, 10:48   #744
onethemilion
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 105
Problem z koloryzacj

Mam 鈔edniej d逝go軼i ciemnobr您owe w這sy, ostatnio farbowa豉m je na czarno i teraz robi mi si rude prze鈍ity na czubku g這wy. Fakt rok temu robi豉m rude pasemka ale my郵, 瞠 ju dawno pozby豉m si tego koloru. Czym to mo瞠 by spowodowane?

65-64-63-62-61-60-59-58-57-56

---------------------------------

Zapuszczamy w這ski
onethemilion jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-30, 13:53   #745
aveMars
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Witam mam jasne blond w這sy,a chcia豉bym przefarbowa si na czerwony ale jasny taki jak na zdj璚iu.Pare miesi璚y temu by豉m u fryzjera,aby ufarbowa豉 mi w這sy na taki kolor,niestety fryzjerka zrobi豉 mi na g這wie co strasznego moje w這sy by造 koloru ciemnej wi郾i.Prosz o porad jakiej farby powinnam urzy,aby osi庵n望 taki efekt?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg czerwone.jpg (25,9 KB, 8 za豉dowa)
aveMars jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-31, 10:38   #746
Vermira
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez vanilla25 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj, ale ja chyba 幢e wyja郾i豉m. Wiem w jakich proporcjach, lecz bardziej chodzi mi o to, 瞠 oxydant jest w kremie o poj. 130 gram nie ml, co zastanawia mnie jak prawid這wo po豉czy to z farb. Odmierzy ten oxydant w miarce w ml ? Zwykle widywa豉m utleniacz o pojmno軼i 100 ml a nie gram. St康 moje zastanowienie jak to u篡
no cos Ty po prostu 2 razy tyle oksydantu co farby, patrz na ilosc, nie trzeba nic odmierza.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez onethemilion Poka wiadomo嗆
Mam 鈔edniej d逝go軼i ciemnobr您owe w這sy, ostatnio farbowa豉m je na czarno i teraz robi mi si rude prze鈍ity na czubku g這wy. Fakt rok temu robi豉m rude pasemka ale my郵, 瞠 ju dawno pozby豉m si tego koloru. Czym to mo瞠 by spowodowane?
a te "rude przeswity na czubku glowy" to przypadkiem nie odrost?
Stary 2014-01-31, 13:17   #747
jvlka900
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 688
GG do jvlka900

Je郵i nak豉dam oleje na w這sy albo mask to najlepiej jesli zmy豉bym je szamponem bez SLS czy z nim? Spotka豉m si z dwoma pogl康ami i ju sama zg逝pia豉m

Aparatka
g鏎a: 23.03.12
d馧 : 28.06.12

jvlka900 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-31, 13:36   #748
eura28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 212

Jak uzyska jasny ch這dny blond z br您owych w這s闚? Musia豉bym najpierw u篡 samego rozja郾iacza, a potem jakiej farby dla nadania konkretnego odcienia?
eura28 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-31, 14:46   #749
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vanilla25 Poka wiadomo嗆
1g=1ml

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez eura28 Poka wiadomo嗆
Jak uzyska jasny ch這dny blond z br您owych w這s闚? Musia豉bym najpierw u篡 samego rozja郾iacza, a potem jakiej farby dla nadania konkretnego odcienia?
je郵i br您 jest w miar jasny- u篡j farby rozja郾iaj帷ej, jest w drogeriach sporo takich, kt鏎e poja郾i 2-4 tony.
je郵i nie jest- k徙iel rozja郾iaj帷a i potem farba.

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez aveMars Poka wiadomo嗆
Witam mam jasne blond w這sy,a chcia豉bym przefarbowa si na czerwony ale jasny taki jak na zdj璚iu.Pare miesi璚y temu by豉m u fryzjera,aby ufarbowa豉 mi w這sy na taki kolor,niestety fryzjerka zrobi豉 mi na g這wie co strasznego moje w這sy by造 koloru ciemnej wi郾i.Prosz o porad jakiej farby powinnam urzy,aby osi庵n望 taki efekt?
je郵i masz mo磧iwo嗆 zam闚ienia profesjonalnych farb- sporo da Ci taki efekt. ewentualnie, je郵i nie masz- 瞠by nie by這 za ciemno, pomieszaj 2/3 intensywnej czerwieni z 1/3 blondu poziom 8-9.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-01-31, 23:19   #750
Misseczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 045

Witam, chc poprosic o opini Ostatnio m鎩 ch這pak stwierdzi, 瞠 ch皻nie zobaczy豚y mnie w naturalnych w這sach. Prawda, 瞠 sama te z ch璚i zmieni豉bym znowu wygl康, wi璚 taka opcja wchodzi w gr. Pytanie tylko: czy jestem w stanie z koloru miedziano-z這cistego poziom 8 (sprane Mango Loreala) przej軼 na be穎wy blond ze z這tymi refleksami, w poziomie mi璠zy 7 a 8, w domowych warunkach? Oczywi軼ie nie od razu, ale czy jest to mo磧iwe bez wi瘯szych w這sowych zniszcze, a je郵i tak to w jaki spos鏏. Pozdrawiam

Ps. Ch這pak na paletce pokaza mi chocia瘺y takie odcienie, jak 8.0 z Loreal Prodigy, 801 z castinga, 8.3 Recitala, 9 i 9.3 z Excellence, wi璚 mog te wzi帷 takie odcienie pod uwag.

Edytowane przez Misseczka
Czas edycji: 2014-02-01 o 00:26
Misseczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-07 13:41:38

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.