Pytania i porady fryzjerskie - Strona 27 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-02-20, 19:00   #781
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 083
Dot.: Nak豉danie farby

Mo瞠sz je na這篡 r瘯oma przez r瘯awiczk jak szamponetk. Mo瞠sz zostawi je lu幡o lub po r闚nym na這瞠niu farby spi望/zwi您a w lu幡y kok, przypi望 czym do nasady g這wy. Tylko zwr鵵 uwag, 瞠by r闚no na這篡 (ty, sp鏚 szczeg鏊nie). 畝dna filozofia, bez obaw
PS Folie i r璚zniki sobie daruj.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-20, 19:32   #782
Caroliinee
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Pewnie taniej wychodzi na這瞠nie farby samemu . Ale nie b璠ziesz w stanie uzyska takiego efektu jak od fryzjera . Wi瘯szo嗆 farb w drogeriach jest bardzo trudna w usuni璚iu na przysz這嗆 w dodatku jej nie r闚ne rozprowadzenie po w這sach sprawi 瞠 fryzjer mo瞠 mie problem z jego 軼i庵ni璚iem. A co do szansonetek i farb pami皻aj ze sama nie jeste w stanie dobra koloru i nie masz 100% pewno軼i ze kolor na opakowaniu b璠zie identyczny na w這sach.
Caroliinee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-20, 20:25   #783
iamJenna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 42

Ja nie farbowalam sobie sama w這s闚 bo tego nie potrafilam. Aktualnie jestem w siudmym niebie bo powsta造 te farby w pormie pianki i efekt zawsze jest taki jak oczekuje ale trzeba uwa瘸 na czas

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
iamJenna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-20, 20:39   #784
SceneQueene
Zakorzenienie

ale to 瘸dna filozofia! pierwszy raz stresuje, oczywi軼ie, ale potem jest to tak samo proste, jak zalanie sobie herbaty. btw, da si uzyska w domu efekt koloryzacji fryzjerskiej- wystarczy pracowa na farbach profesjonalnych i odpowiednio je 陰czy. ale to ju wy窺za szko豉 jazdy

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2014-02-20, 20:59   #785
lucciola
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 559

Cytat:
Napisane przez Caroliinee Poka wiadomo嗆
Pewnie taniej wychodzi na這瞠nie farby samemu . Ale nie b璠ziesz w stanie uzyska takiego efektu jak od fryzjera . Wi瘯szo嗆 farb w drogeriach jest bardzo trudna w usuni璚iu na przysz這嗆 w dodatku jej nie r闚ne rozprowadzenie po w這sach sprawi 瞠 fryzjer mo瞠 mie problem z jego 軼i庵ni璚iem. A co do szansonetek i farb pami皻aj ze sama nie jeste w stanie dobra koloru i nie masz 100% pewno軼i ze kolor na opakowaniu b璠zie identyczny na w這sach.
Przecie mo瞠 kupi w sklepie fryzjerskim profesjonaln farb
Poza tym profesjonalne s o niebo lepsze od tych drogeryjnych i wcale nie s du穎 dro窺ze. A farbuj帷 u fryzjera p豉cisz kup kasy za us逝g czyli wymieszanie sk豉dnik闚, na這瞠nie farby i jej zmycie.
Stary 2014-02-20, 22:38   #786
FioletowyAnanas
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 524
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziewczyny czy mo瞠cie mi mniej wi璚ej powiedzie jaki b璠zie kolor w這s闚 jak rozja郾i je o 1-2 tony? Marz mi si ja郾iejsze w這sy ale wola豉bym je uzyskiwa stopniowo wi璚 mo瞠 kt鏎a b璠zie wiedzia豉 i pomo瞠?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1011786_649932055048030_35466548_n.jpg (36,7 KB, 12 za豉dowa)

FioletowyAnanas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-20, 22:50   #787
SceneQueene
Zakorzenienie

to s naturalki? obstawiam jasny rudy br您/miejscami rudy. zale篡 te od tego, bym rozja郾isz.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-02-21, 09:16   #788
shiza91xx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 255
GG do shiza91xx

Witam. Mam taki kolor wlosow: zal 5, zal 6 ... w jaki sposob moge uzyskac taki jak w zlaczniku nr 2 lub 1? probowalam juz kiedys kasztanowej czerwieni z palette ale troche za ciemno wyszla.. teraz chce zmieszac szykowny jasny kasztan (zal3) i miedziany kasztan(zal 4) z garniera.. myslicie ze cos by z tego wyszlo? wlosy moje byly farbowane ale juz daaaawno.. uzyskam taki kolor bez rozjasniacza?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 481572_389498664458424_1253823610_n.jpg (150,9 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ruddy.jpg (45,0 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PICT0010.jpg (165,4 KB, 3 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1363732929.06.jpg (30,6 KB, 4 za豉dowa)

Edytowane przez shiza91xx
Czas edycji: 2014-02-21 o 09:22
shiza91xx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-21, 09:20   #789
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

nie dodaly sie zdjecia moich wlosow: oto one
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg _s0.zmniejszacz.pl_003_zmniejszacz-pl_298511.jpg (209,9 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg _s0.zmniejszacz.pl_006_zmniejszacz-pl_389245.jpg (126,8 KB, 7 za豉dowa)
Stary 2014-02-21, 10:42   #790
FioletowyAnanas
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
to s naturalki? obstawiam jasny rudy br您/miejscami rudy. zale篡 te od tego, bym rozja郾isz.
Tak naturalne cho miejscami na ko鎍ach mam rozja郾ione po pasemkach
Po prostu pragn kolor 1 ostatecznie 2 i nie wiem czy nie lepiej i嗆 do fryzjera i czy by mi to pasowa這...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2cdc.jpg (62,4 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg d156.jpg (107,9 KB, 10 za豉dowa)

Edytowane przez FioletowyAnanas
Czas edycji: 2014-02-21 o 10:45
Stary 2014-02-21, 11:34   #791
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

Cytat:
Napisane przez FioletowyAnanas Poka wiadomo嗆
Tak naturalne cho miejscami na ko鎍ach mam rozja郾ione po pasemkach
Po prostu pragn kolor 1 ostatecznie 2 i nie wiem czy nie lepiej i嗆 do fryzjera i czy by mi to pasowa這...
ojej taki kolor jest boski
Stary 2014-02-21, 11:42   #792
Caroliinee
Przyczajenie

Trzeba zna si na mieszaniu farby a ju napewno tych kupowanych w skepach fryzjerskich. Mo積a sobie narobi k這potu z takim farbowaniem. Mo瞠 i p豉cisz ale masz pewno嗆 ze jest dobrze zmyta i na這穎na. Jestem fryzjerem i ju nie jedno widzia豉m , ludzie nie zdaj sobie sprawy jakie mog narobi sobie szkody , a przecie w這sy s wizyt闚k ka盥ej kobiety prawda ?
Stary 2014-02-21, 11:52   #793
Sekret Urody
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

Witam
Dodam tylko, 瞠 ciemne kolory kt鏎e k豉dzie si na naturalne w這sy nale篡 nak豉da od korony do ty逝 a nast瘼nie prz鏚 z bokami. Przyciemnianie od przodu nale篡 zacz望 wy陰cznie przy siwych w這sach. Blondy nak豉da si r闚nie od przodu g這wy.
Pozdrawiam i 篡cz powodzenia
Sekret Urody jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-21, 12:02   #794
lucciola
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 559

Cytat:
Napisane przez Caroliinee Poka wiadomo嗆
Trzeba zna si na mieszaniu farby a ju napewno tych kupowanych w skepach fryzjerskich. Mo積a sobie narobi k這potu z takim farbowaniem. Mo瞠 i p豉cisz ale masz pewno嗆 ze jest dobrze zmyta i na這穎na. Jestem fryzjerem i ju nie jedno widzia豉m , ludzie nie zdaj sobie sprawy jakie mog narobi sobie szkody , a przecie w這sy s wizyt闚k ka盥ej kobiety prawda ?
Tak czu豉m, 瞠 jeste fryzjerk
Stary 2014-02-21, 12:07   #795
FioletowyAnanas
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Poka wiadomo嗆
ojej taki kolor jest boski
Wiem

Stary 2014-02-21, 14:17   #796
nellady
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 025

Fryzjer te niestety nie daje nam gwarancji na uzyskanie koloru takiego jaki chcemy Pami皻am raz kole瘸nk ba豉 si zafarbowa sama w這s闚 i posz豉 do fryzjera niby chwalonego...a efektem tego by odrost koloru jasnego br您u, a dalej bardzo ciemnego to ja farbuj sama i nigdy mi tak nie wysz這, ale jednak farbuj od wielu lat, mieszam farby i lubi to

Ja ostatnio zacz窸am dodawa szamponu do farby i lepiej si nak豉da, a trwa這嗆 wcale nie jest s豉bsza

Czasem nie wolno odpu軼i i stan望 z boku,
bo w 篡ciu s sprawy du穎 wa積iejsze, ni spok鎩!
Na kolanach, po kamieniach, p鏦i tylko jest sens.
nellady jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-21, 16:03   #797
aneeetka
Przyczajenie

Witam. Bardzo prosz o pomoc. Obecnie na g這wie mam niez造 misz-masz, tzn. kilkucentymetrowe odrosty w tzw. mysim kolorze, nast瘼nie 鈔edni br您 z czerwonymi refleksami (wychodzi poprzednia farba) no i rudo-blond ko鎍闚ki. Chcia豉bym ca趾owicie zmieni kolor w這s闚 na blond. Nie jaki mega jasny, ale taki 鈔edni naturalny blond. My郵a豉m o dekoloryzacji, ale czy to co da, czy lepsza mo瞠 b璠zie k徙iel rozja郾iaj帷a? Czy mo瞠 zrobi dekoloryzacj, a potem jeszcze k徙iel rozjasniaj帷 i dopiero farb? Najbardziej martwi mnie to, 瞠 obecnie mam 3 kolory na g這wie i nie wiem jak to wyr闚nac. Czy przed dekoloryzacj wyr闚na wszystko brazow farb, czy na這篡 dekoloryzator tylko na te ciemne partie w這s闚? Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc

P.S. Za陰czam zdj璚ie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這sy.jpg (48,5 KB, 9 za豉dowa)
aneeetka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-21, 17:52   #798
SceneQueene
Zakorzenienie

shiza, owszem, jest to mo磧iwe, cho lepsza by豉by lekka k徙iel rozja郾iaj帷a przedtem. wzi窸abym ten jasny kasztan, ale zamiast tej drugiej jak捷 intensywnie rud farb.
FioletowyAnanas, mo瞠sz wykona koloryzacj w domu. najpierw k徙iel rozja郾iaj帷a, potem farba blond z popielem albo per陰
anetko, dekoloryzacja Ci nic nie da, bo ona naturalk闚 nie 豉pie. zr鏏 k徙iel- najpierw tylko na t ciemn cz窷, potem na ca這嗆 i na koniec odpowiednio dobrana blond farba.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-02-21, 18:59   #799
FioletowyAnanas
Zakorzenienie

Cytat:
FioletowyAnanas, mo瞠sz wykona koloryzacj w domu. najpierw k徙iel rozja郾iaj帷a, potem farba blond z popielem albo per陰
K徙iel rozja郾iaj帷a? A co to? Sorka ja nigdy nie robi豉m koloryzacji w domu

Stary 2014-02-21, 19:53   #800
SceneQueene
Zakorzenienie

nie szkodzi, kochana
mieszanka rozja郾iacza+oxydantu+lek kiego szamponu. co jak rozja郾ianie, tylko delikatniejsze.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-02-21, 19:57   #801
aneeetka
Przyczajenie

SceneQueene - dzi瘯i wielkie! My郵isz, 瞠 te dwie k徙iele wystarcz aby uzyska blond? A farba ma by rozja郾iaj帷a czy zwyk豉 wystarczy?
Stary 2014-02-21, 21:30   #802
FioletowyAnanas
Zakorzenienie

Cytat:
nie szkodzi, kochana
mieszanka rozja郾iacza+oxydantu+lek kiego szamponu. co jak rozja郾ianie, tylko delikatniejsze.
A one bardzo zniszcz w這sy i to trzyma jak farbe czy co? jak trzyma to ile? i na pewno rozja郾i w這sy?

Stary 2014-02-21, 22:26   #803
aneeetka
Przyczajenie

Cytat:
A one bardzo zniszcz w這sy i to trzyma jak farbe czy co? jak trzyma to ile? i na pewno rozja郾i w這sy?
Czyta豉m, 瞠 trzyma si p馧 godziny, ale trzeba oczywi軼ie co chwil sprawdza i kontrolowa stan rozja郾ienia Nak豉da si jak farb, z tym, 瞠 trzeba t mieszank wmasowywa we w這sy. Ze zniszczeniem w這s闚 sprawa indywidualna, zale篡 to tak瞠 od ich stanu w chwili rozja郾iania. Sam zabieg ingeruje we w這sy i na pewno je niszczy, ale dzi瘯i odzywce i szamponowi st篹enie rozjasniacza jest mniejsze i zniszczenie nie jest tak du瞠 jak przy u篡ciu samego rozja郾iacza

Edytowane przez aneeetka
Czas edycji: 2014-02-21 o 22:28
Stary 2014-02-22, 01:40   #804
lakowkaliliowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53

Witam
Chc pofarbowa w這sy farb Schwarzkopf Igora, jednak nie wiem jak dobra kolor 瞠by by podobny do tego kt鏎y teraz mam. Chcia豉bym te 瞠bym ewentualnie mog豉 p騧niej kupi sobie inn farb kt鏎a da bardzo podobny kolor, bo odrosty chc farbowa sama w domu.

Przez 4 lata farbowa豉m farb Casting Loreal 3.23 ciemna czekolada, jednak jest ona bez amoniaku i strasznie 豉ma造 mi si w這sy. Miesi帷 temu u篡豉m Garnier Nutrise ultra color 3.03 ale wysz造 troch ciemne, ale mo瞠 by. Chcia豉bym farb kt鏎a b璠zie podobna do tego koloru kt鏎y teraz mam, oraz 瞠bym p騧niej mog豉 zast徙i tego Igora w farbowaniu w domu odrost闚 (bo to podobno linia profesjonalna i nie kupi jej do domu).

1) Czy jestem w stanie dobra podobny kolor do tego Igora aby pokry odrosty?
2) Czy b璠 skazana na dan farb z tego Igora? Boj si innych farb, zw豉szcza 瞠 to profesjonalna kolekcja i 瞠 nie b璠 potrafi豉 dobra p騧niej podobnego koloru do odrostu.

Pom麑盧ie!

1) Wstawiam tu zdj璚ie palety farb Igora http://www.latiendadepeluqueria.com/producto/3520.jpg

2) Wstawiam zdj璚ie Farby kt鏎 teraz mam Garnier Nutrise ultra color 3.03
http://m1.agitomedia.pl/image/700x70....1952790.2.jpg

3) Wstawiam zdj璚ie dziewczyny pofarbowanej Garnier Olia nr 4.15 - mro穎na czekolada - podoba mi si ten kolor
http://4.bp.blogspot.com/-CrkbJrqbhv...0/IMG_6061.JPG
lakowkaliliowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-22, 10:25   #805
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

Cytat:
shiza, owszem, jest to mo磧iwe, cho lepsza by豉by lekka k徙iel rozja郾iaj帷a przedtem. wzi窸abym ten jasny kasztan, ale zamiast tej drugiej jak捷 intensywnie rud farb.
a jak zrobic ta kapiel rozjasniajaca prosze o rady, czytalam troche o tym ale dalej nie rozumiem, jaki rozjasniacz wybrac? potem mam go zmieszac z szamponem i odzywka? ile to trzymac na wlosach i po jakim czasie od tej kapieli nalozyc farbe? moza odrazu czy lepiej odczekac kilka dni/tydzien?
Stary 2014-02-22, 11:29   #806
Caroliinee
Przyczajenie

Niestety jest wiele fryzjer闚 kr鏎zy nie znaj si na farbowaniu. Je瞠li przyjdzie kto kto nak豉da farby drogeryjne czy nawet profesjonalne fryzjer nie b璠zie wstanie zgwarantowa ze kolor b璠zie identyczny do tego kt鏎y wybra豉 . Poniewa ka盥a farbra r騜ni si sk豉dem i je瞠li fryzjer nie pracow掖 na tych farbach b璠zie mu ci篹ko przewidzie odcie . A co do nak豉dania to powinno nak豉da si tylko i w陰cznie na odrosty a dla od鈍iezenia koloru na 5min na ko鎍e . Dlatego ze farba nie potrzebuje du穎 czasu na to aby okleic farbowany wczesniej w這s.
Stary 2014-02-22, 13:36   #807
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aneeetka Poka wiadomo嗆
SceneQueene - dzi瘯i wielkie! My郵isz, 瞠 te dwie k徙iele wystarcz aby uzyska blond? A farba ma by rozja郾iaj帷a czy zwyk豉 wystarczy?
nie ma sprawy my郵, 瞠 dwie k徙iele sporo poja郾i Ci kolor, ale g鏎a b璠zie rudawa. co do farby- trzeba j odpowiednio dobra po k徙ielach.

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
trzyma jak farbk, w這sy rozja郾i na pewno, k徙iel mo瞠sz trzyma w zale積o軼i od potrzeb 30-50 minut, ale musisz patrze na kolorek podczas zabiegu.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-02-22, 13:37   #808
nikita700
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 972
Wpisy w blogu: 2
GG do nikita700

Prosze o rade.
Mam brazowe naturalne wlosy a chcialabym uzyskac be穎wy blond bez zoltych tonow jak na pierwszym zdjeciu.jakiej farby uzyc??
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg koooolor-bezowy-blond-1.jpg (32,9 KB, 8 za豉dowa)

Edytowane przez nikita700
Czas edycji: 2014-02-22 o 13:41
nikita700 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-22, 13:42   #809
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Poka wiadomo嗆
a jak zrobic ta kapiel rozjasniajaca prosze o rady, czytalam troche o tym ale dalej nie rozumiem, jaki rozjasniacz wybrac? potem mam go zmieszac z szamponem i odzywka? ile to trzymac na wlosach i po jakim czasie od tej kapieli nalozyc farbe? moza odrazu czy lepiej odczekac kilka dni/tydzien?
ja zazwyczaj robi na Vincencie Ledierze albo Elgonie+ oxydant. je郵i bazuj na sklepowych- Garnier albo Palette me1. bierzesz np. 40g rozja郾iacza+ 40g oydantu (6%- d逝窺za k徙iel, l瞠jsza, 9%- kr鏒sza, lepszy efekt)+10g lekkiego szamponu typu rumiankowa barwa. trzymasz 30-50 minut w zale積o軼i od tego, ile chcesz w這ski poja郾i, kontroluj ich kolor podczas zabiegu. potem zmywasz normalnie jak farb. je郵i w這sy s w dobrym stanie, mo瞠sz od razu po wysuszeniu- je郵i nie daj im troch przerwy i nawil瘸j.

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez nikita700 Poka wiadomo嗆
Prosze o rade.
Mam brazowe naturalne wlosy a chcialabym uzyskac be穎wy blond bez zoltych tonow jak na pierwszym zdjeciu.jakiej farby uzyc??
wzi窸abym farb rozja郾iaj帷, bo na br您ie od razu Ci taki kolor nie wyjdzie. Garnier czy Palette maj farby rozja郾iaj帷e 2-4-6 ton闚. potem farba z per陰, przygasi rudo軼i i zbli穎ny kolor powinien Ci wyj嗆.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-02-22, 13:49   #810
nikita700
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 972
Wpisy w blogu: 2
GG do nikita700

Cytat:

wzi窸abym farb rozja郾iaj帷, bo na br您ie od razu Ci taki kolor nie wyjdzie. Garnier czy Palette maj farby rozja郾iaj帷e 2-4-6 ton闚. potem farba z per陰, przygasi rudo軼i i zbli穎ny kolor powinien Ci wyj嗆.
Dziekuje
A jakis przyklad farby z per陰 mog prosic?
nikita700 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-07 13:41:38

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.