Pytania i porady fryzjerskie - Strona 28 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-02-22, 15:37   #811
aneeetka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

SceneQueene, a jaki polecasz rozjasniacz do tych k徙ieli, mo瞠 by sklepowy czy lepiej jaki profesjonalny? Te np, kt鏎e wymieni豉. Do nich trzeba dokupi wod utlenion, jaki % najlepiej? Dzi瘯uj za pomoc
aneeetka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-22, 17:49   #812
Kori_Yoitama
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 754

A farba w piance jest taka jak zwyk豉 farba? W sensie takim, 瞠 d逝go bardzo trzyma kolor na w這sach i p騧niej trzeba farbowa odrosty, by si nie odr騜nia造 od reszty.

Mi g堯wnie chodzi o to by farbowa w這sy na kolor kt鏎y bym chcia豉 mie i zobaczy czy taki w og鏊e do mnie pasuje i czy si w nim dobrze czuje. Wi璚 wola豉bym by sp逝ka si po tygodniu lub 2, po czym bym zdecydowa豉 czy u篡 farby.

Wstawienie swojego zdj璚ia co da by軼ie pomog造 mi w doborze koloru czy to inny w徠ek na to jest?
Kori_Yoitama jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-22, 18:04   #813
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 060

Cytat:
Napisane przez nikita700 Poka wiadomo嗆
Dziekuje
A jakis przyklad farby z per陰 mog prosic?
Farby per這we to te, kt鏎e w numeracji maj 2 po kropce. Przyk豉dy- Joanna szlachetna per豉, Loreal 10.21 (ale ta akurat jest za jasna), Majirel 8.2. albo joanna be穎wy blond, je郵i po k徙ieli kolor wyjdzie w miar jasny.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-22, 18:12   #814
Zilka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 565

hej Dziewczyny mam w這sy farbowane na ciemny blond. My郵icie, 瞠 farba super rozja郾iaj帷a zmieni豉 by mi troche kolor, czy lepiej si za to nie bra, bo wyjdzie bure-rude nie-wiadomo-co?
Zilka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-22, 18:52   #815
Misseczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 045

Witam, w jednym z w徠k闚 pyta豉m co zrobic by zej軼 z rudawego na z這ty blond, ale dosta豉m od znajomej Wellaton 10/0, czy mog go u篡c dla lekkiego rozja郾ienia? Stanie si co zlego?
Chc tylko obni篡c wod z 9 na 6.
Misseczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-22, 19:58   #816
lakowkaliliowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53

Hej,
Jutro b璠 mia豉 k豉dzion farb Schwarzkopf Igora, jednak nie wiem jak dobra kolor 瞠by by podobny do tego kt鏎y teraz mam. Przegl康am palet i podoba mi si chyba 4.13.
Zale篡 mi 瞠bym mog豉 p騧niej kupi sobie inn farb kt鏎a da bardzo podobny kolor, bo odrosty chc farbowa sama w domu.

Teraz mam na w這sach Garnier Nutrise ultra color 3.03 naturalny z這ty ciemny br您.
Je郵i jutro na這輳 farb 4.13 Schwarzkopf Igora to jak kupi farb 瞠by za miesi帷 pokry豉 odrosty? Czy t moj star Garnier Nutrise ultra color 3.03? Czy efekt nie b璠zie brzydki? Odrosty b璠 chcia豉 farbowa w domu, wi璚 nie kupi tej Schwarzkopf Igora bo jest profesjonalna, poza tym w這sy mi rosn strasznie szybko i cz瘰to musia豉bym do fryzjera lata.

1) Jaka jest inna farba zbli穎na do tego koloru?
2) Czy mog u篡 mojej starej Garnier Nutrise ultra color 3.03?
3) Czy nie b璠zie efektu "innego koloru odrostu" je郵i zastosuj na odrost inn farb ni t Igora kt鏎 jutro b璠 farbowana?

Prosz o pomoc bo nie wiem czy farbowa jutro tymi Schwarzkopf Igora.
lakowkaliliowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-22, 20:31   #817
Szamanka666
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

Witam!
Chcia豉bym fryzur zakry troch mankamenty mojej twarzy. Ma ona (chyba) do嗆 prostok徠ny kszta速. Szeroka 簑chwa, puco這wate policzki. Boj si odda w r璚e fryzjerki, bo kiedy ostatnio da豉m jej woln r瘯 w nadziei, 瞠 sama co fajnego dobierze to wysz這... wol nawet nie m闚i jakie gniazdo z w這s闚 . Najlepiej gdybym nie musia豉 ich bardzo 軼ina, a pokombinowa co z kosmykami przy twarzy i z grzywk. Aby by這 豉twiej wszystko zobrazowa dam link do mojego zdj璚ia, jako嗆 mo瞠 nie jest jaka fenomenalna ale aktualnie lepszego aparatu nie mam. Z g鏎y dzi瘯uj za sugestie. Mo瞠 jeszcze jakby jakie zdj璚ia kt鏎a z Was podrzuci豉, wtedy od razu poka輳 fryzjerce o co mi chodzi. Kiedy jednej czy drugiej wyt逝macz s這wnie to one i tak tn na odwr鏒 .
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/...89356354_n.jpg
Szamanka666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-22, 20:59   #818
Kori_Yoitama
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Szamanka666 Poka wiadomo嗆
Witam!
Chcia豉bym fryzur zakry troch mankamenty mojej twarzy. Ma ona (chyba) do嗆 prostok徠ny kszta速. Szeroka 簑chwa, puco這wate policzki. Boj si odda w r璚e fryzjerki, bo kiedy ostatnio da豉m jej woln r瘯 w nadziei, 瞠 sama co fajnego dobierze to wysz這... wol nawet nie m闚i jakie gniazdo z w這s闚 . Najlepiej gdybym nie musia豉 ich bardzo 軼ina, a pokombinowa co z kosmykami przy twarzy i z grzywk. Aby by這 豉twiej wszystko zobrazowa dam link do mojego zdj璚ia, jako嗆 mo瞠 nie jest jaka fenomenalna ale aktualnie lepszego aparatu nie mam. Z g鏎y dzi瘯uj za sugestie. Mo瞠 jeszcze jakby jakie zdj璚ia kt鏎a z Was podrzuci豉, wtedy od razu poka輳 fryzjerce o co mi chodzi. Kiedy jednej czy drugiej wyt逝macz s這wnie to one i tak tn na odwr鏒 .
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1/1796502_1471669669720980_ 689356354_n.jpg
Rany... chcia豉bym tak pi瘯nie wygl康a Wg mnie nie masz nic strasznego na g這wie. Mam taki sam kszta速 twarzy, ale urodziwa nie jestem Taka fryzura jak masz super Ci pasuje i do tego d逝gie w這sy sprawiaj 瞠 taki kszta速 twarzy jest troch wyci庵ni皻y. Ja nie mog tak 豉dnie podkr璚a swoich w這s闚 bo moje prostuj si po godzinie lub 2. a jak jest wilgotno na dworze to wystarczy 30 min i s proste. Pianki i lakiery nic nie pomagaj
Stary 2014-02-22, 21:02   #819
lakowkaliliowa
Raczkowanie

Dlaczego nikt nie chce mi odpisa Mam na prawd spory dylemat z t farb. Je郵i jutro b璠 pofarbowana Royal Igora i nie dobior podobnej farby po koloryzacji to b璠 mia豉 2-kolorowe w這sy Prosz o pomoc specjalist闚
Stary 2014-02-22, 23:50   #820
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aneeetka Poka wiadomo嗆
SceneQueene, a jaki polecasz rozjasniacz do tych k徙ieli, mo瞠 by sklepowy czy lepiej jaki profesjonalny? Te np, kt鏎e wymieni豉. Do nich trzeba dokupi wod utlenion, jaki % najlepiej? Dzi瘯uj za pomoc
je郵i rozja郾iacz sklepowy to wzi窸abym Palette me1 lub Garnier- one wod ju maj, tylko szampon dodajesz.
ja jednak wol profesk i wtedy kupuj 9%

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Poka wiadomo嗆
A farba w piance jest taka jak zwyk豉 farba? W sensie takim, 瞠 d逝go bardzo trzyma kolor na w這sach i p騧niej trzeba farbowa odrosty, by si nie odr騜nia造 od reszty.

Mi g堯wnie chodzi o to by farbowa w這sy na kolor kt鏎y bym chcia豉 mie i zobaczy czy taki w og鏊e do mnie pasuje i czy si w nim dobrze czuje. Wi璚 wola豉bym by sp逝ka si po tygodniu lub 2, po czym bym zdecydowa豉 czy u篡 farby.

Wstawienie swojego zdj璚ia co da by軼ie pomog造 mi w doborze koloru czy to inny w徠ek na to jest?
pewnie, dodaj
co do pianek- trwa這嗆 taka sama jak u farby. je郵i chcesz sprawdzi kolor- wybierz szampon na 24 mycia lub szamponetk.

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Zilka Poka wiadomo嗆
hej Dziewczyny mam w這sy farbowane na ciemny blond. My郵icie, 瞠 farba super rozja郾iaj帷a zmieni豉 by mi troche kolor, czy lepiej si za to nie bra, bo wyjdzie bure-rude nie-wiadomo-co?
rozja郾i kolor. na pewn pojawi si z這ty refleks. czy rudo嗆- zale篡 od tego jaki blond masz.

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Misseczka Poka wiadomo嗆
Witam, w jednym z w徠k闚 pyta豉m co zrobic by zej軼 z rudawego na z這ty blond, ale dosta豉m od znajomej Wellaton 10/0, czy mog go u篡c dla lekkiego rozja郾ienia? Stanie si co zlego?
Chc tylko obni篡c wod z 9 na 6.
10 ma szans Ci poja郾i w這ski tylko na oxy 9%

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Cytat:
Napisane przez lakowkaliliowa Poka wiadomo嗆
Hej,
Jutro b璠 mia豉 k豉dzion farb Schwarzkopf Igora, jednak nie wiem jak dobra kolor 瞠by by podobny do tego kt鏎y teraz mam. Przegl康am palet i podoba mi si chyba 4.13.
Zale篡 mi 瞠bym mog豉 p騧niej kupi sobie inn farb kt鏎a da bardzo podobny kolor, bo odrosty chc farbowa sama w domu.

Teraz mam na w這sach Garnier Nutrise ultra color 3.03 naturalny z這ty ciemny br您.
Je郵i jutro na這輳 farb 4.13 Schwarzkopf Igora to jak kupi farb 瞠by za miesi帷 pokry豉 odrosty? Czy t moj star Garnier Nutrise ultra color 3.03? Czy efekt nie b璠zie brzydki? Odrosty b璠 chcia豉 farbowa w domu, wi璚 nie kupi tej Schwarzkopf Igora bo jest profesjonalna, poza tym w這sy mi rosn strasznie szybko i cz瘰to musia豉bym do fryzjera lata.

1) Jaka jest inna farba zbli穎na do tego koloru?
2) Czy mog u篡 mojej starej Garnier Nutrise ultra color 3.03?
3) Czy nie b璠zie efektu "innego koloru odrostu" je郵i zastosuj na odrost inn farb ni t Igora kt鏎 jutro b璠 farbowana?

Prosz o pomoc bo nie wiem czy farbowa jutro tymi Schwarzkopf Igora.
mo瞠sz zawsze zam闚i Igor przez Internet- jest sporo sklep闚 i hurtowni, kt鏎e j maj. 3.03 wyjdzie Ci ciemniej- ca貫 w這sy wyjd ciemniej, nie tylko odrosty. tak瞠 r騜nicy nie b璠zie, ale w這ski nie b璠 na pewno tego koloru co przedtem.

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Szamanka666 Poka wiadomo嗆
Witam!
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/...89356354_n.jpg
masz przepi瘯ne d逝gie w這sy i ja bym z nimi osobi軼ie nic nie robi豉 mo瞠 ewentualnie lekkie pazurki od 'lekko za ramiona' do po這wy twarzy

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2014-02-23, 00:05   #821
lakowkaliliowa
Raczkowanie

Hej, dzi瘯i za odpowied, s瘯 w tym 瞠 jutro b璠 mia豉 na這穎ne u fryzjera na ca這嗆 Schwarzkopf Igora w 4.13. Zale篡 mi 瞠bym mog豉 p騧niej kupi sobie inn farb kt鏎a da bardzo podobny kolor, bo odrosty chc farbowa sama w domu. Ale ju nie t farb Igora, bo musia豉bym sama dobra ten utleniacz a nie znam si na tym. Wi璚 chc kupi p騧niej normaln farb w sklepie kt鏎a b璠zie podobna do tego 4.13. Czy kto kojarzy tak farb jakie firmy 4.13 瞠by by豉 podobna do Schwarzkopf Igora w 4.13? Nie chc pofarbowa odrost闚 innym kolorem bo mi wyjd dwukolorowe w這sy. Ratuuunku ;(

Edytowane przez lakowkaliliowa
Czas edycji: 2014-02-23 o 00:11
Stary 2014-02-23, 01:12   #822
Malgorzat1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Inna farba na odrost ni wcze郾iej na ca貫 w這sy?

Czy mo積a k豉嗆 inn farb na odrost ni stosowa這 si wcze郾iej na ca貫 w這sy? Pytam gdy farbowa豉m miesi帷 temu jak捷 farb od Syosa, jednak nie znam numeru, chc teraz kupi farb z Loreala, wydaje mi si 瞠 to b璠zie 9.13, ale g這wy nie dam. B璠zie wida r騜nic kiedy odrost przejdzie dalej? Co mam teraz pocz望?
Malgorzat1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-23, 09:38   #823
Kori_Yoitama
Rozeznanie

No to jaki kolor do mnie by pasowa. Ja osobi軼ie my郵 o ciemniejszym br您ie, jakim burgundzie, lub bronzie z po造skiem rudawym lub miedzianym
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0733.jpg (97,8 KB, 23 za豉dowa)
Stary 2014-02-23, 10:21   #824
Misseczka
Zadomowienie

Moje biedne w這sy dobrze my郵 ze musz po這篡 od razu na d逝go嗆 a nie najpierw odrost?
Stary 2014-02-23, 12:13   #825
nikita700
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 966
Wpisy w blogu: 2
GG do nikita700

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Farby per這we to te, kt鏎e w numeracji maj 2 po kropce. Przyk豉dy- Joanna szlachetna per豉, Loreal 10.21 (ale ta akurat jest za jasna), Majirel 8.2. albo joanna be穎wy blond, je郵i po k徙ieli kolor wyjdzie w miar jasny.

Dzieki serdeczne za podpowiedz
nikita700 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-23, 18:18   #826
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lakowkaliliowa Poka wiadomo嗆
Hej, dzi瘯i za odpowied, s瘯 w tym 瞠 jutro b璠 mia豉 na這穎ne u fryzjera na ca這嗆 Schwarzkopf Igora w 4.13. Zale篡 mi 瞠bym mog豉 p騧niej kupi sobie inn farb kt鏎a da bardzo podobny kolor, bo odrosty chc farbowa sama w domu. Ale ju nie t farb Igora, bo musia豉bym sama dobra ten utleniacz a nie znam si na tym. Wi璚 chc kupi p騧niej normaln farb w sklepie kt鏎a b璠zie podobna do tego 4.13. Czy kto kojarzy tak farb jakie firmy 4.13 瞠by by豉 podobna do Schwarzkopf Igora w 4.13? Nie chc pofarbowa odrost闚 innym kolorem bo mi wyjd dwukolorowe w這sy. Ratuuunku ;(
Odpisa豉m Ci we wiadomo軼i znajdziesz zbli穎n farb.

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Malgorzat1 Poka wiadomo嗆
Czy mo積a k豉嗆 inn farb na odrost ni stosowa這 si wcze郾iej na ca貫 w這sy? Pytam gdy farbowa豉m miesi帷 temu jak捷 farb od Syosa, jednak nie znam numeru, chc teraz kupi farb z Loreala, wydaje mi si 瞠 to b璠zie 9.13, ale g這wy nie dam. B璠zie wida r騜nic kiedy odrost przejdzie dalej? Co mam teraz pocz望?
mo積a, je郵i farba ma identyczny kolor. ewentualnie mo積a po這篡 na odrost na normalny czas i na ostatnie 5-10 minut przeci庵n望 farb po ca這軼i, czyli zrobi malaks.

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Misseczka Poka wiadomo嗆
Moje biedne w這sy dobrze my郵 ze musz po這篡 od razu na d逝go嗆 a nie najpierw odrost?
odrost jest ciemniejszy? najpierw na odrost.

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez nikita700 Poka wiadomo嗆
Dzieki serdeczne za podpowiedz
nie ma sprawy

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Poka wiadomo嗆
No to jaki kolor do mnie by pasowa. Ja osobi軼ie my郵 o ciemniejszym br您ie, jakim burgundzie, lub bronzie z po造skiem rudawym lub miedzianym
my郵, 瞠 karmelowy br您 lub rudy br您 to super pomys

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-02-23, 18:19   #827
Misseczka
Zadomowienie

No niby jestem blondyn z natury ale jako odrost jest mega ciemny. Ufff , dzi瘯i, to od篡豉m bo nie wiem czy moje w這sy by z tego wysz造
Stary 2014-02-23, 18:24   #828
SceneQueene
Zakorzenienie

nie ma sprawy dziewi徠ka nie jest a taka z豉, je郵i si za d逝go niczego z ni nie trzyma. sz鏀tka niestety nie rozja郾ia. do farb z poziomu 10 zazwyczaj nawet 12 dodaj.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-02-23, 21:01   #829
Misseczka
Zadomowienie

No w豉郾ie mam okropnie cienkie i 豉mliwe w這sy, podatne na wypadanie, wi璚 si boj, ze 9 zrobi z nich gum. Stosowa豉m g堯wnie profki na 6stce, Wellaton z rozcie鎍zonym, Syossy i Feri, a to wszystko raczej na sz鏀tkach, wi璚 bedzie m鎩 pierwszy raz. Mo瞠 postaram si potrzymac kr鏂ej, zale篡 mi na poja郾ieniu max 2 tony.
Mo瞠 odbiegaj帷 nieco od tematu, widz, 瞠 masz wiedz, orientujesz si w jakiej naprawd mocno nawil瘸j帷ej masce lub od篡wce? Mo瞠 byc i prze豉dowania silikonami i olejami. Z kwc 鈔ednio mi to idzie, Latte ani Alterra ani Karite nie robi mi cud闚.
Stary 2014-02-24, 09:39   #830
shiza91xx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 255
GG do shiza91xx

SceneQueene mam pytanie do Ciebie, a co sadzisz gdybym zamiast tej kapieli rozjasniajacej kupila dekoloryzator z firmy ELGOn (wiele osob poleca ) i ze niby on calkowicie sciaga kolor i powracaja nasze naturalne wloski...gdzies tam to wyczytalam i brzmi fajnie :P moze wtedy bez rozjasniania mi lepiej chwyci farba na naturalnych, farbowalam dosc dawno , ale jedak to farowanie bylo wiec... ale wlosy mam dosc dlugie bo do polowy plecow i ponoc bym musiala 3 takie dekoloryzatory uzyc, troche drogo mi wyjdzie... hmm
shiza91xx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-24, 16:49   #831
Ingran
Psycho

Wiadomo軼i: 7 879

Witam, nie bardzo wiedzia豉m, gdzie p鎩嗆 z tym pytaniem

czy mam szanse zej嗆 z tego do br您u, tylko przy pomocy farb? na dekolor mnie nie sta :|
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1030446.jpg (16,5 KB, 7 za豉dowa)
bzdura.

Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho...

Ingran jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-24, 17:22   #832
Katina0806
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Witam. Chc przefarbowa w這sy z jasnego blondu na blond w rudym odcieniu. Mo瞠 kto poradzi mi jakiej farby u篡 aby dosta taki efekt?
W za陰czniku jest zdj璚ie z moimi w這sami i kolor jaki chc osi庵n望.
Tylko nie chc aby wyszed mi mocny rudy..
Prosz o porad
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1630.jpg (54,4 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg lekko-rudy-blond-hm-.jpg (53,3 KB, 16 za豉dowa)

Edytowane przez Katina0806
Czas edycji: 2014-02-24 o 17:25 Pow鏚: nie dodane za陰czniki
Katina0806 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-24, 19:29   #833
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Poka wiadomo嗆
SceneQueene mam pytanie do Ciebie, a co sadzisz gdybym zamiast tej kapieli rozjasniajacej kupila dekoloryzator z firmy ELGOn (wiele osob poleca ) i ze niby on calkowicie sciaga kolor i powracaja nasze naturalne wloski...gdzies tam to wyczytalam i brzmi fajnie :P moze wtedy bez rozjasniania mi lepiej chwyci farba na naturalnych, farbowalam dosc dawno , ale jedak to farowanie bylo wiec... ale wlosy mam dosc dlugie bo do polowy plecow i ponoc bym musiala 3 takie dekoloryzatory uzyc, troche drogo mi wyjdzie... hmm
dekoloryzacja dzia豉 na w這sy ciemne (g堯wnie) i p逝cze sztuczny pigment. wiele deko robi豉m i wiele widzia豉m, wiele radzi豉m w這ski zazwyczaj s jasnobr您owe lub rudawe po. trzeba je jednak zabezpieczy przed ciemnieniem- p逝kanka z octu albo jasna blond farba zaraz po zabiegu, coby zakwasi, bo znam przypadki, 瞠 dziewczyny robi造 deko, k豉d造 si spa i rano mia造 znowu ciemne w這sy.

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingran Poka wiadomo嗆
Witam, nie bardzo wiedzia豉m, gdzie p鎩嗆 z tym pytaniem

czy mam szanse zej嗆 z tego do br您u, tylko przy pomocy farb? na dekolor mnie nie sta :|
nie masz, chyba, 瞠 b璠ziesz katowa w這sy kilkoma farbami rozja郾iaj帷ymi

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Katina0806 Poka wiadomo嗆
Witam. Chc przefarbowa w這sy z jasnego blondu na blond w rudym odcieniu. Mo瞠 kto poradzi mi jakiej farby u篡 aby dosta taki efekt?
W za陰czniku jest zdj璚ie z moimi w這sami i kolor jaki chc osi庵n望.
Tylko nie chc aby wyszed mi mocny rudy..
Prosz o porad
wymieszaj p馧 farby blond z po這w rudej na oxy 9%

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-02-24, 22:02   #834
Ingran
Psycho

Wiadomo軼i: 7 879

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
dekoloryzacja dzia豉 na w這sy ciemne (g堯wnie) i p逝cze sztuczny pigment. wiele deko robi豉m i wiele widzia豉m, wiele radzi豉m w這ski zazwyczaj s jasnobr您owe lub rudawe po. trzeba je jednak zabezpieczy przed ciemnieniem- p逝kanka z octu albo jasna blond farba zaraz po zabiegu, coby zakwasi, bo znam przypadki, 瞠 dziewczyny robi造 deko, k豉d造 si spa i rano mia造 znowu ciemne w這sy.

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

nie masz, chyba, 瞠 b璠ziesz katowa w這sy kilkoma farbami rozja郾iaj帷ymi

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

wymieszaj p馧 farby blond z po這w rudej na oxy 9%
Dzi瘯uj za odpowied
bzdura.

Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho...

Ingran jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-25, 08:02   #835
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

ok czyli szkoda kasy
Stary 2014-02-25, 14:07   #836
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

SceneQueene kupilam rozjasniacz z garniera 131 mrozny bezowy blond (to do tej kapieli rozjasniajacej) i mam uzyc pol czy moze jednak caly bo ja mam dluugie wlosy , siegaja do polowy plecow z gory dziekuje za odpowiedzi i sorki ze cie tak mecze ale planuje zrobic ta kapiel jutro/pojutrze wiec nie chce miec watpliwosci
Stary 2014-02-25, 23:46   #837
Yoko99
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 386
GG do Yoko99

Hej dziewczyny. Chcia豉bym nieco bardziej rozja郾i w這sy. Mam do嗆 ciemny odrost w kolorze mysiego br您u Pani w sklepie poradzi豉 mi zastosowanie superrozja郾iaj帷ego odcienia farby cromatone montibello nr 1001 (popielaty blond) (do tej pory stosowa豉m 9.1 i 10.2). Co zrobi, 瞠by po tym superrozja郾iaj帷ym odcieniu nie wysz造 rude w這sy? Jak d逝go trzyma farb i jakiej wody u篡 - pani poleca豉 12% i widz na forum, 瞠 takie s praktyki, ale mimo to troch si boj

Z g鏎y dzi瘯uj za ka盥 odpowied
Yoko99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-26, 08:28   #838
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

zrobilam ta kapiel rozjasniajaca wlosy... i co? zero efektu... hmmm wydaje mi sie ze pol rozjasniacza to za malo poprostu na moje wlosy, siegaja za lopatki, musialam dac wiecej szamponu do mieszanki bo inaczej by mi nie wystarczylo, no i sie nie pienilo wiec podwoilam ilosc szamponu..chyba ze ten rozjasniacz jest za slaby hmm
Stary 2014-02-26, 12:46   #839
Caroliinee
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

A jakiego rozja郾iacza u篡豉 ? i z ilu procentow wod ?
Caroliinee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-27, 08:43   #840
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

to z garniera 131 mrozny blond czy cos takiego, ten byl najjasniejszy w sklepie nastepnym razem pojde do rossmana tam wiekszy wybor ale tez i wyzsze ceny :/ troche daleko mam do tego rossmana ale jakos sobie poradze :p myslalam ze ta farba da rade bo pisalo na niej ze to krem rozjasniajacy 4tony a ja sie nie znam na tym
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-01 22:31:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.