Pytania i porady fryzjerskie - Strona 30 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-03-14, 15:47   #871
malamuszkieterka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
szybk porade poprosz!

Cze嗆, jestem tu nowa i mam straszny problem mam rozja郾iane w這sy bo zawsze chcia豉m blond i malowa豉m p騧niej farb do嗆 du穎 razy teraz przesta豉m, bo chcia豉m mie ju swoje i mam 10 cm odrost na g這wie moze nawet wi瘯szy, w這sy mam do po這wy plec闚 a odrost jest na p馧 g這wy;/ wi璚 nei wygl康a to fajnie, dzisiaj kupi豉m farb z garniera "Ciemna Czekolada 3.3" i chcia豉bym Ni pomalowa tylko, 瞠 nie wiem jak to zrobi gdy mam a dole jasne w這sy blond a na g鏎ze swoje ciemny blond ;/ prosze o pomoc!
malamuszkieterka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-14, 17:49   #872
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Chcesz zafarbowa ca貫 w這sy czy tylko jasne?
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-14, 17:52   #873
201607040946
Konto usuni皻e

Dot.: Piel璕nacja w這s闚- porady

Istnieje ju taki w徠ek - zapraszam http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=383717&page=29
Stary 2014-03-14, 18:32   #874
Fryzjerka 20
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
Dot.: szybk porade poprosz!

Cytat:
Napisane przez malamuszkieterka Poka wiadomo嗆
Cze嗆, jestem tu nowa i mam straszny problem mam rozja郾iane w這sy bo zawsze chcia豉m blond i malowa豉m p騧niej farb do嗆 du穎 razy teraz przesta豉m, bo chcia豉m mie ju swoje i mam 10 cm odrost na g這wie moze nawet wi瘯szy, w這sy mam do po這wy plec闚 a odrost jest na p馧 g這wy;/ wi璚 nei wygl康a to fajnie, dzisiaj kupi豉m farb z garniera "Ciemna Czekolada 3.3" i chcia豉bym Ni pomalowa tylko, 瞠 nie wiem jak to zrobi gdy mam a dole jasne w這sy blond a na g鏎ze swoje ciemny blond ;/ prosze o pomoc!
Ja sugeruj po這瞠nie farby najpierw na jasne ko鎍e a tak po 10-15 minutach na ca這嗆
Stary 2014-03-15, 08:34   #875
Symulation
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Fryzjerka_20
Dzi瘯uje 郵icznie za odpowiedz
Symulation jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-16, 13:33   #876
MsZet25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 327

Mam pytanie dotycz帷e w這s闚 hennowanych. Ostatnie hennowanie by這 w listopadzie 2013, czasami si璕a豉m po Venit lub inne zio這we farby, kt鏎e si niestety nie sprawdzaj. Chcia豉bym sie dowiedzie, czy mog zastosowa obecnie drogeryjn farb ? Czy henna i farba to nie najlepsze po陰czenie ?

02.04.14- Kierowca!

BLOGUJ o w這sach

Instagram

Szybkie poniedzia趾i, nami皻ne wtorki, gor帷e 鈔ody, mocne czwartki, szalone pi徠ki...
MsZet25 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-16, 14:54   #877
Fuzukatsu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 471

Cytat:
Napisane przez MsZet25 Poka wiadomo嗆
Mam pytanie dotycz帷e w這s闚 hennowanych. Ostatnie hennowanie by這 w listopadzie 2013, czasami si璕a豉m po Venit lub inne zio這we farby, kt鏎e si niestety nie sprawdzaj. Chcia豉bym sie dowiedzie, czy mog zastosowa obecnie drogeryjn farb ? Czy henna i farba to nie najlepsze po陰czenie ?
A czego konkretnie u篡wa豉?

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Uda si!

"Ko軼i馧 to korporacja, a krzy to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-16, 15:08   #878
GOCHA1980
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 415

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆

poszukaj maski do blondu Marion- mnie ona pi瘯nie ch這dzi豉.

to nic nie da bo odrost jest zupelnie w innym kolorze niz reszta, przy fioletowej masce odrost zostanie zloty a cala reszta bedzie platynowa
Stary 2014-03-16, 17:11   #879
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 083

musisz wi璚 spr鏏owa wyr闚na inn farb.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-17, 19:03   #880
kaeri92
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Zapuszczenie w這s闚 wcze郾iej rozja郾ianych

Witam,
mam w這sy rozjasniane na bardzo jasny, prawie bia造 blond. Moje naturalne w這sy s koloru ciemnego blondu, teraz po kilku latach farbowania to mo瞠 by nawet br您. Moje w這sy s w dobrej kondycji, nie rozdwojone, nawil穎ne, ale postanowi豉m wr鏂i do naturalnego koloru w這s闚, bo m璚zy mnie ci庵貫 farbowanie odrost闚, a irytuje mnie gdy mam ju nawet 0,5 cm odrost. Nie chc robi ostatniego farbowania do koloru zbli穎nego do mojego 瞠by ich nie niszczy bardziej ni zrobi這 to rozja郾ianie, ale nie znios te biegania z odrostem do po這wy g這wy, a dodatkowo zale篡 mi za zapuszczeniu w這s闚 i nie chc ich skracac, skoro s w niez造m stanie. Czy jest jaka bezbolesna metoda przej軼ia z platyny w du穎 ciemniejsze naturalki?

Edytowane przez kaeri92
Czas edycji: 2014-03-17 o 19:23
kaeri92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-17, 19:29   #881
201607040946
Konto usuni皻e

Mo瞠sz u篡 szamponetek, ale b璠 spiera si na rudo. Poza tym, farbowanie na pewno nie zniszczy bardziej ni rozjasnianie
Stary 2014-03-17, 20:02   #882
kaeri92
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

W豉郾ie rudo軼i te raczej wola豉 bym unikn望 bo moja uroda to typowa ch這dna zima. Je郵i ju farbowa to my郵a豉m o wybraniu koloru po鈔edniego miedzy naturalnym i rozja郾ianym i zrobi co na kszta速 ombre, 瞠by zniwelowa r騜nic, ale nie wiem jak to bedzie wygladalo na moich kr鏒kich w這sach. I czy do kr鏒kich to pasuje.
kaeri92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-17, 20:04   #883
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Zapuszczenie w這s闚 wcze郾iej rozja郾ianych

Cytat:
Napisane przez kaeri92 Poka wiadomo嗆
Witam,
mam w這sy rozjasniane na bardzo jasny, prawie bia造 blond. Moje naturalne w這sy s koloru ciemnego blondu, teraz po kilku latach farbowania to mo瞠 by nawet br您. Moje w這sy s w dobrej kondycji, nie rozdwojone, nawil穎ne, ale postanowi豉m wr鏂i do naturalnego koloru w這s闚, bo m璚zy mnie ci庵貫 farbowanie odrost闚, a irytuje mnie gdy mam ju nawet 0,5 cm odrost. Nie chc robi ostatniego farbowania do koloru zbli穎nego do mojego 瞠by ich nie niszczy bardziej ni zrobi這 to rozja郾ianie, ale nie znios te biegania z odrostem do po這wy g這wy, a dodatkowo zale篡 mi za zapuszczeniu w這s闚 i nie chc ich skracac, skoro s w niez造m stanie. Czy jest jaka bezbolesna metoda przej軼ia z platyny w du穎 ciemniejsze naturalki?
na razie zapuszcza豉bym naturalki i bawi豉 si przy tym szamponetkami co tydzie/dwa.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2014-03-17, 20:09   #884
Kisame
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 741

hej, czy dam rad bez du瞠go uszczerbku na zdrowiu w這s闚 przej嗆 z br您u na takie ombre jak ma pani w pierwszej minucie tego filmiku http://www.youtube.com/watch?v=wsU5g0EedUk ? No i czy by mi to pasowa這? Poni瞠j link do postu z moimi zdj璚iami:
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...2&postcount=23

Je郵i co kochasz, pu嗆 to wolno
-je郵i wr鏂i, jest Twoje,
-je郵i nie, nigdy Twoim nie by這.
Paulo Coelho

UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-17, 20:19   #885
SceneQueene
Zakorzenienie

moim zdaniem pasowa這by Ci jasne karmelowe ombre

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-03-17, 21:44   #886
LadybirdJoan
Przyczajenie

Witam serdecznie drogie Panie : )
Przez ostatni rok zmienia豉m szampony co butelk niepotrzebnie szukaj帷 lepszego ni ten, kt鏎y kiedy uzdrowi moje w這sy. Przypuszczam, 瞠 najwi璚ej szk鏚 wyrz康zi mi poprzedni mocny szampon (syos) i brak ochrony w這s闚 podczas najwi瘯szych pra瞠 s這鎍a w wakacje... Od p馧torej miesi帷a u篡wam szamponu przeciw wypadaniu w這s闚, ampu貫k w tym temacie oraz od篡wki bez sp逝kiwania GlissKur Oil Elixir i zabezpieczam ko鎍闚ki serum wzmacniaj帷ym Biosilk. Z ko鎍闚ek jestem zadowolona jednak to co dzieje si od nasady w這s闚 do ramion jest czym co nigdy mi nie dolega這. Nie wiem czy to przez brak piel璕nacji przez ostatni rok, niszcz帷e w這sy upi璚ia "widelcem" a mo瞠 jeszcze co innego. Test na porowato嗆 ze szklank wody wykaza, 瞠 w這sy w og鏊e nie opad造. M彗a r闚nie odesz豉 od nich bez problemu. W ka盥ym b康 razie chcia豉m zapyta czy istnieje jaki spos鏏 na okie透nanie tej "szopki"? Czy musz poczeka a te kr鏒kie (prawdopodobnie wcze郾iej urwane) w這sy odrosn? B璠 bardzo wdzi璚zna za odpowied, poniewa jestem zdruzgotana stanem moich w這s闚 od nasady do ramion zw豉szcza po umyciu (nie susz w這s闚 suszark). Pozdrawiam serdecznie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0112.jpg (145,3 KB, 17 za豉dowa)
LadybirdJoan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-17, 22:15   #887
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 836

A u篡wasz od篡wki do sp逝kiwania w og鏊e? Maski? Te z glisskurra zawieraj du穎 protein kt鏎e mog puszy niekt鏎e w這sy. Najlepiej na堯 od篡wk emolientowa (np. Garnier awokado i karite) po porz康nym oczyszczeniu w這s闚 szamponem bez protein. No i jedwab z biosilku zawiera alkohol kt鏎y wysusza w這sy. Niby fajnie dzia豉 a po d逝窺zy czasie mo瞠 si okaza 瞠 ma zupe軟ie odwrotny skutek. Zamieni豉bym na serum bez alkoholu (takich jest mn鏀two- biovax, marion, joanna, green pharmacy, chi itp)

Edytowane przez abercrombie&fitch
Czas edycji: 2014-03-17 o 22:18
abercrombie&fitch jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-17, 22:37   #888
LadybirdJoan
Przyczajenie

Tak, ko鎍z opakowanie maski regeneruj帷ej wella do sp逝kiwania po ka盥ym myciu. I jeszcze serum; biovax a nie biosilk u篡wam; my郵a豉m jedno napisa豉m drugie ; )
W takim razie musz zaopatrzy si w - emolientow - od篡wk bo tego w moich kosmetykach brakuje.
Bardzo dzi瘯uj za odpowied : ))

Edytowane przez LadybirdJoan
Czas edycji: 2014-03-17 o 22:40
LadybirdJoan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-18, 08:22   #889
Kisame
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 741

Cytat:
moim zdaniem pasowa這by Ci jasne karmelowe ombre
a mog豉bym poprosi Ci o jakie przyk豉dowe zdj璚ie?

Je郵i co kochasz, pu嗆 to wolno
-je郵i wr鏂i, jest Twoje,
-je郵i nie, nigdy Twoim nie by這.
Paulo Coelho

UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-18, 13:28   #890
_Schmetterling
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 686
Wpisy w blogu: 4

dok豉dnie tydzie temu mia豉m robione pasemka, by z czarnego schodzi do blondu.

W這sy s w dobrym stanie ale przy myciu bardzo si pl帷z i mam problem z rozczesywaniem. Mimo od篡wek, kt鏎e stosuj zawsze przy ka盥ym myciu...

Jakie porady?
Stary 2014-03-18, 19:19   #891
MsZet25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 327

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Poka wiadomo嗆
A czego konkretnie u篡wa豉?

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
U篡wa豉m raczej pseudo henny, bo by豉 to henna Eld. Ale tak jak pisa豉m, nie nak豉da豉m jej na w這sy od ok 3.5 miesi帷a

02.04.14- Kierowca!

BLOGUJ o w這sach

Instagram

Szybkie poniedzia趾i, nami皻ne wtorki, gor帷e 鈔ody, mocne czwartki, szalone pi徠ki...
MsZet25 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-19, 01:13   #892
Misseczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 045

Dziewczyny, strasznie po鄴趾豉 mi g鏎a w這s闚, d馧 mam rudy. U篡 na to tej p逝kanki do blond闚 czy to zrobi glony z tych rudych na dole?
Misseczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-19, 10:19   #893
agnsk
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 225

Witajcie,jak uzyska taki kolor? M鎩 naturalny to mysi,ciemny blond, farbowany ok2 lata na br您 garniera, nast瘼nie dekoloryzacja i farbowanie poziomem 8. Nast瘼ny etap to nieudana wizyta u fryzjera-brzydki,鄴趾n帷y blond, kt鏎y przefarbowa豉m sama z miesi帷 temu kolorem 8,00 schwarzkopf perfect mousse. Kolor jest ciep造,nie pasuje mi. Chcia豉bym uzyska co najbardziej zbli穎nego do ciemnego popielatego blondu,kt鏎y jest moim naturalnym kolorem. Prosz o pomoc☠
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpeg attachment.jpeg (1,3 KB, 113 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpeg attachment-1.jpeg (1,4 KB, 113 za豉dowa)
agnsk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-19, 15:51   #894
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agnsk Poka wiadomo嗆
Witajcie,jak uzyska taki kolor? M鎩 naturalny to mysi,ciemny blond, farbowany ok2 lata na br您 garniera, nast瘼nie dekoloryzacja i farbowanie poziomem 8. Nast瘼ny etap to nieudana wizyta u fryzjera-brzydki,鄴趾n帷y blond, kt鏎y przefarbowa豉m sama z miesi帷 temu kolorem 8,00 schwarzkopf perfect mousse. Kolor jest ciep造,nie pasuje mi. Chcia豉bym uzyska co najbardziej zbli穎nego do ciemnego popielatego blondu,kt鏎y jest moim naturalnym kolorem. Prosz o pomoc☠
odpowiedzia豉m Ci we w徠ku bodaj瞠 o profesjonalnej koloryzacji w domu

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Poka wiadomo嗆
dok豉dnie tydzie temu mia豉m robione pasemka, by z czarnego schodzi do blondu.

W這sy s w dobrym stanie ale przy myciu bardzo si pl帷z i mam problem z rozczesywaniem. Mimo od篡wek, kt鏎e stosuj zawsze przy ka盥ym myciu...

Jakie porady?
a olejowanie? jakich kosmetyk闚 u篡wasz?
PS do masek spr鏏uj doda kropl gliceryny. nawil篡.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Kisame Poka wiadomo嗆
a mog豉bym poprosi Ci o jakie przyk豉dowe zdj璚ie?
http://product-images.imshopping.com...83-regular.jpg - lekkie i naturalne, zdecydowanie Ci w takim widz!

http://bi.gazeta.pl/im/71/11/bc/z12325233Q.jpg - Pani po prawej.

http://estyl.pl/blog/wp-content/uplo...lary-swank.jpg - klasyk, ale to w mi鏚, nie karmel.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-03-19, 16:23   #895
_Schmetterling
Zakorzenienie

Cytat:
a olejowanie? jakich kosmetyk闚 u篡wasz?
PS do masek spr鏏uj doda kropl gliceryny. nawil篡.
olejowania nigdy nie pr鏏owa豉m.

od tego rozja郾iania u篡wam szamponu i od篡wki Timotei z這ciste refleksy.

Maski na razie nie robi豉m, mam na wyko鎍zeniu Sleek Line do w這s闚 farbowanych ale sza逝 nie ma, cho z豉 te nie jest

Edytowane przez _Schmetterling
Czas edycji: 2014-03-19 o 16:24
_Schmetterling jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-19, 21:52   #896
SceneQueene
Zakorzenienie

my郵, 瞠 powinna spr鏏owa.
do tego kosmetyk闚 do w這s闚 suchych/zniszczonych- nawet, je郵i Twoje w這sy nie s zniszczone, po pasemkach s na pewno szorstkie, a takie kosmetyki dobrze nawil瘸j.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-03-20, 14:57   #897
Misseczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 045

Cytat:
Napisane przez Misseczka Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, strasznie po鄴趾豉 mi g鏎a w這s闚, d馧 mam rudy. U篡 na to tej p逝kanki do blond闚 czy to zrobi glony z tych rudych na dole?
Nie鄉ia這 si podbij
Misseczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-20, 16:52   #898
_Schmetterling
Zakorzenienie

Cytat:
my郵, 瞠 powinna spr鏏owa.
do tego kosmetyk闚 do w這s闚 suchych/zniszczonych- nawet, je郵i Twoje w這sy nie s zniszczone, po pasemkach s na pewno szorstkie, a takie kosmetyki dobrze nawil瘸j.
bardzo dzi瘯uj za poprzedni rad - wstyd by這 przyzna, ale pierwszy raz spotka豉m si zabiegiem olejowania w這s闚.
Wczoraj od razu wpisa豉m w google i po przeczytaniu paru blog闚 na ten temat, na這篡豉m na w這sy oliw z oliwek i przykry豉m foli spo篡wcz. Zmy豉m po ok. 3 godz.
Na pocz徠ku, tragedia. Nie mog豉m rozczesa w這s闚 (ju lepiej rozczesywa造 si po samej od篡wce). Ale... dzi w這sy s mi瘯kie

Zabieg na pewno b璠 robi regularnie - planuj co najmniej raz w tyg. ale te nie chc przesadzi.

Co do samego stanu moich w這s闚 - moje w這sy wiele przesz造. Ka盥y kolor 鈍iata rozja郾ianie rozja郾iaczem z Joanny z czarnego do blondu i na這瞠nie w ten sam dzie rudej farby (mia這 si pomys造 w wieku 16 lat )
Ale 鄉ia這 mog powiedzie, 瞠 w kondycji s dobrej. Cz瘰to wypadaj w du篡ch ilo軼iach ale po prostu tego nie wida. Kiedy si tym przejmowa豉m i nie dochodzi造 do mnie ciekawostki, 瞠 cz這wiek codziennie gubi ile tam w這s闚.

Po tym rozja郾ianiu fakt, s INNE. Ale wiem, 瞠 dzi瘯i olejom b璠 lepsze
No bo czeka mnie jeszcze jedno rozja郾ianie... Chc zej嗆 do ca趾owitego, jednolitego blondu a na razie na czubku g這wy mam platyn, a na pozosta貫j cz窷ci hmmmm jasno br您owe? Powiedzmy ombre w drug stron
Ale nie b璠 si z tym spieszy, najpierw ponawil瘸m troch k豉ki, 瞠by dalej by造, jakie s
Stary 2014-03-21, 14:01   #899
SceneQueene
Zakorzenienie

bardzo si ciesz, 瞠 pozna豉 co nowego i 瞠 Twoim w這skom si przys逝篡這. trzymam kciuki, 瞠by by這 coraz lepiej
PS kiedy mia豉m szesna軼ie lat r闚nie mia豉m podobnie g逝pie pomys造- kiedy trzykrotnie rozja郾i豉m przekl皻 Joank, czym doszcz皻nie, do pi鏎 samych spali豉m sobie w這sy. dobrze, 瞠 z wiekiem cz這wiek m康rzeje. zazwyczaj.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-03-21, 15:14   #900
_Schmetterling
Zakorzenienie

tak tak, Joanna jest bardzo popularnym 鈔odkiem rozja郾iaj帷ym

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-07 13:41:38

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.