Pytania i porady fryzjerskie - Strona 31 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-03-21, 15:36   #901
Fuzukatsu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 471
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Poka wiadomo嗆
tak tak, Joanna jest bardzo popularnym 鈔odkiem rozja郾iaj帷ym
No ale bez przesady, nie jest taka z豉

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Uda si!

"Ko軼i馧 to korporacja, a krzy to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-21, 16:17   #902
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 083

Joanna ma bardzo fajne kosmetyki w przyst瘼nych cenach, ano i s one og鏊nodost瘼ne. ale rozja郾iacz proteinowy to najwi瘯sze 鈍i雟two, jakie mia豉m w徠pliw wielce przyjemno嗆 u篡.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-21, 18:08   #903
_Schmetterling
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 686
Wpisy w blogu: 4

je郵i chodzi o kosmetyki do w這s闚 z Joanny - szampony, od篡wki i farby... u mnie si nie sprawdzaj. Mam po nich straszny 逝pie. Nie, nie i jeszcze raz nie.

Za to peeling do cia豉 truskawkowy jest boski balsamy te nie najgorsze
Stary 2014-03-22, 14:23   #904
Lily94
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 96
Question Problem z kolorem w這s闚

Cze嗆,dziewczyny! Szukam porady,poniewa mam obecnie niezidentyfikowany kolor w這s闚.Moje naturalne w這sy to taki miodowy blond...poniewa czu豉m si w nich nieco hmm sztucznie,mimo,i by to m鎩 naturalny kolor w這s闚 od roku zacz窸am farbowa si na 鈔edni br您.W這sy do嗆 mocno zniszczy造 mi si po ci庵造m farbowaniu..軼i窸am je do ramion i postanowi豉m poczeka a odrosty zaczn schodzi i pojawi si na moich w這sach dawny,utracony blond.Jednak瞠 nie mog powr鏂i do swojego blondu...obecnie moje w這sy maj kilkana軼ie odcieni-od blondu,po jasny br您 i ciemny br您,a nawet gdzieniegdzie rudo軼i,鄴速o軼i.Moja siostra zaproponowa豉 mi,瞠bym przefarbowa豉 sobie te w這sy chocia瘺y lekk piank koloryzuj帷,po prostu aby ujednolici kolor w這s闚.Tylko,瞠 ja nie wiem jaki kolor powinnam wybra.Najch皻niej wybra豉bym ciemny blond-ale boj si,瞠 w這sy nabra造by jeszcze bardziej 鄴速ego odcienia...jasny br您 cz瘰to wychodzi za ciemny.Co mog造by軼ie mi poleci? Jaki kolor? Jaka farba w piance? Od razu m闚i,瞠 nie chce jak narazie korzysta z dekoloryzacji u fryzjera czy kolejnego farbowania mocn farb,kt鏎a niszczy w這sy...

You don't need to buy a diamond key to unlock my heart
You shelter my soul
Lily94 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-22, 16:35   #905
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Problem z kolorem w這s闚

Cytat:
Napisane przez Lily94 Poka wiadomo嗆
Cze嗆,dziewczyny! Szukam porady,poniewa mam obecnie niezidentyfikowany kolor w這s闚.Moje naturalne w這sy to taki miodowy blond...poniewa czu豉m si w nich nieco hmm sztucznie,mimo,i by to m鎩 naturalny kolor w這s闚 od roku zacz窸am farbowa si na 鈔edni br您.W這sy do嗆 mocno zniszczy造 mi si po ci庵造m farbowaniu..軼i窸am je do ramion i postanowi豉m poczeka a odrosty zaczn schodzi i pojawi si na moich w這sach dawny,utracony blond.Jednak瞠 nie mog powr鏂i do swojego blondu...obecnie moje w這sy maj kilkana軼ie odcieni-od blondu,po jasny br您 i ciemny br您,a nawet gdzieniegdzie rudo軼i,鄴速o軼i.Moja siostra zaproponowa豉 mi,瞠bym przefarbowa豉 sobie te w這sy chocia瘺y lekk piank koloryzuj帷,po prostu aby ujednolici kolor w這s闚.Tylko,瞠 ja nie wiem jaki kolor powinnam wybra.Najch皻niej wybra豉bym ciemny blond-ale boj si,瞠 w這sy nabra造by jeszcze bardziej 鄴速ego odcienia...jasny br您 cz瘰to wychodzi za ciemny.Co mog造by軼ie mi poleci? Jaki kolor? Jaka farba w piance? Od razu m闚i,瞠 nie chce jak narazie korzysta z dekoloryzacji u fryzjera czy kolejnego farbowania mocn farb,kt鏎a niszczy w這sy...
Ciemny blond raczej nie pokryje br您u, mo瞠 nak豉daj tylko na ja郾iejsz cz窷 w這s闚? no i pianka czy szampon koloryzuj帷y na pewno wyp逝cze si na rudo
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-22, 18:53   #906
WmaG20
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

bo瞠 blagam o pomoc ...staram sie od 3 miesiecy przefarbowac okropny jasny blond ktory zafundowala mi frzjerka na ciemny blond raczej zimny odcien , aby powrocic do naturalnego koloru . w tym celu udalam sie do fryzjra , wydalam 230 zl efekt piekny na tydzien , po 3 blond calkowicie powrocil , wiec znow fryzjer tym razem troszke tanszy bo jedynie 120 zl , efekt koszmarny , stwierdzil ze zrobi mi cos na podobe ombre i ze bedzie to naturalnie wygladac...eee jasne , rudy odrost potem troche brazu wymieszanego z rudym i mega jasne od polowy wlosy . od tego farbowania minelo 3 tyg wiec troszke to wyplowialo (cale szczescie), chce teraz sama zafarbowac i zastawiam sie jak to zrobic. jakiej farby uzyc zeby wlosy mialy kolor ciemnego blondu i w miare to wyrownac ....
WmaG20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-23, 01:04   #907
amelliiaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Pomocy farbowalam dzis wlosy farba loreal majirel 6.46 odrost wyszedl swietnie ale po dlugosci mam wrazenie ze farba nie zlapala wyjsciowy kolor mialam taki zloty rudy jasny i odrost ciemny blond nalozylam farbe z woda 6 najpierw na odrost na 10 min a pozniej na reszte na 20 co mam robic doradzcie kolor na dlugodci wyszedl taki ze widac stary kolor jakbh byl lekko musniety nowa farba i jest jasniejszy od gory pomocy
amelliiaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-23, 13:49   #908
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez WmaG20 Poka wiadomo嗆
bo瞠 blagam o pomoc ...staram sie od 3 miesiecy przefarbowac okropny jasny blond ktory zafundowala mi frzjerka na ciemny blond raczej zimny odcien , aby powrocic do naturalnego koloru . w tym celu udalam sie do fryzjra , wydalam 230 zl efekt piekny na tydzien , po 3 blond calkowicie powrocil , wiec znow fryzjer tym razem troszke tanszy bo jedynie 120 zl , efekt koszmarny , stwierdzil ze zrobi mi cos na podobe ombre i ze bedzie to naturalnie wygladac...eee jasne , rudy odrost potem troche brazu wymieszanego z rudym i mega jasne od polowy wlosy . od tego farbowania minelo 3 tyg wiec troszke to wyplowialo (cale szczescie), chce teraz sama zafarbowac i zastawiam sie jak to zrobic. jakiej farby uzyc zeby wlosy mialy kolor ciemnego blondu i w miare to wyrownac ....
aby zrobi ten jasny blond fryzjerka zapewne rozja郾i豉 Ci w這sy i nie domkn窸a 逝sek, tote teraz wszystkie farby szybko Ci si p逝cz.
co do r闚nomiernego pofarbowania- przyda這by si zdj璚ie obecnego koloru.

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez amelliiaa Poka wiadomo嗆
Pomocy farbowalam dzis wlosy farba loreal majirel 6.46 odrost wyszedl swietnie ale po dlugosci mam wrazenie ze farba nie zlapala wyjsciowy kolor mialam taki zloty rudy jasny i odrost ciemny blond nalozylam farbe z woda 6 najpierw na odrost na 10 min a pozniej na reszte na 20 co mam robic doradzcie kolor na dlugodci wyszedl taki ze widac stary kolor jakbh byl lekko musniety nowa farba i jest jasniejszy od gory pomocy
za kr鏒ko trzyma豉 t farb, skoro k豉d豉 poziom 6 na jasne wcze郾iej w這sy. powt鏎zy豉bym zabieg, szczeg鏊nie na te 'niedofarbowane' partie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2014-03-23, 14:56   #909
WmaG20
Przyczajenie

moze zle sie wyrazilam z tym brazem ... raczej taki bardzo ciemny blond wymieszany z rudym ktory teraz jest ciemny przechodzacy w zlote tony , wiec mysle ze dekoloryzacja nie jest potrzebna, przynajmniej mam taka nadzieje;( a ze farba sie juz jakos mega nie wyplukuje tak jak ostatnio to mam nadzieje ze jednak w koncu zlapie mocniej ....tylko teraz prosilabym o pomoc w doborze farby ...
Stary 2014-03-23, 15:58   #910
_Schmetterling
Zakorzenienie

WmaG20 a mo瞠 jasny br您?
Bo z rudych do blondu...
Stary 2014-03-23, 16:14   #911
WmaG20
Przyczajenie

tez nad tym myslalam ale boje sie ze wyjda czarne albo co gorsza zielone zastanawiam sie na loreal excellence 7.0 , bo fryzjerka ktora zrobila mi ten przesliczny kolor wspominala ze przciemnianie w domu lepiej robic natura i zaczela sie smiac z cytuje; 'ograniczonej dziewuszki ktora zafundowala sobie boisko na glowie ' , wtedy pomyslalam ze bylam bardzo blisko tego samego bo juz mialam wtedy zamiar polozyc ciemny popielaty blond wiec jak widzicie koloryzacja to moja specjalnosc;p
Stary 2014-03-23, 16:24   #912
_Schmetterling
Zakorzenienie

a mo瞠 zamiast kombinowa id do DOBREJ fryzjerki? Kt鏎a przede wszystkim zobaczy i oceni co da si zrobi i zrobi to...

ale je郵i chodzi o samodzielne farbowanie to L'Oreal my郵, 瞠 nie powinien wyj嗆 幢e.
Stary 2014-03-23, 16:30   #913
WmaG20
Przyczajenie

nie mam juz kasy na to .... i do tego moje wlosy zle reaguja na te farby profesjonalne , te bez amoniaku wrecz zostawiaja wlosy w tragicznym stanie . dlatego czekam jeszcze ze dwa tyg i chyba zdecyduje sie na loreala.kusi mnie zeby do czasu farbowania wyprobowac szamponetke ciemna bo juz nie moge patrzec na ten paskudny kolor , ale troche sie boje co z tego moze wyjsc
Stary 2014-03-23, 16:36   #914
_Schmetterling
Zakorzenienie

je郵i chodzi o kolory farb - mnie bardzo si podobaj z Syossa - jednak dla moich w這s闚 ta farba odpada, strasznie by造 po niej zniszczone. Podobnie jak szampony i od篡wki tej firmy, po prostu mi nie le膨.

Ale kolor mi wyszed cudny. Mix gorzkiej z toffi. A s te fajne odcienie blondu, br您u. Poszukaj, mo瞠 Tobie b璠 s逝篡
Stary 2014-03-23, 19:07   #915
amelliiaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

[/COLOR]

za kr鏒ko trzyma豉 t farb, skoro k豉d豉 poziom 6 na jasne wcze郾iej w這sy. powt鏎zy豉bym zabieg, szczeg鏊nie na te 'niedofarbowane' partie.[/QUOTE]

ale nalozyc afrbe odrazu na cale wlosy czy jak ?
amelliiaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-24, 09:41   #916
ciuchyija
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

Witam, u篡wam szampon闚 dla dzieci i pisze na nich 瞠 maja ph neutralne dla sk鏎y , czy to oznacza 瞠 kwa郾e ?
jakie powinno by po zabiegu fryzjerskim, kupi豉m krem prostujacy i pisze aby po nim u篡 szamponu o kwa郾ym ph
ciuchyija jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-24, 16:56   #917
Lillkaa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 387

Cytat:
Napisane przez ciuchyija Poka wiadomo嗆
Witam, u篡wam szampon闚 dla dzieci i pisze na nich 瞠 maja ph neutralne dla sk鏎y , czy to oznacza 瞠 kwa郾e ?
jakie powinno by po zabiegu fryzjerskim, kupi豉m krem prostujacy i pisze aby po nim u篡 szamponu o kwa郾ym ph
Neutralne to neutralne, a kwa郾e to kwa郾e. To nie jest to samo. Mo瞠sz sp逝ka w這sy wod z octem 瞠by je "zakwasi".

Lillkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-25, 15:17   #918
ciuchyija
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Lillkaa Poka wiadomo嗆
Neutralne to neutralne, a kwa郾e to kwa郾e. To nie jest to samo. Mo瞠sz sp逝ka w這sy wod z octem 瞠by je "zakwasi".

te tak mo積a,
a 瞠 ph neutralne to neutralne to wiem
ale neutralne dla sk鏎y rozumia豉m 瞠 oboj皻ne dla sk鏎y czyli - podobne
wiem tez 瞠 neutralne to 7 a sk鏎a ma okolo 5,5 czyli kwa郾e

powiem szczerze 瞠 nie znalaz豉m szamponu na kt鏎ym pisze, 瞠 ma ph kwa郾e
Stary 2014-03-25, 16:13   #919
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 836

Cytat:
Napisane przez ciuchyija Poka wiadomo嗆
te tak mo積a,
a 瞠 ph neutralne to neutralne to wiem
ale neutralne dla sk鏎y rozumia豉m 瞠 oboj皻ne dla sk鏎y czyli - podobne
wiem tez 瞠 neutralne to 7 a sk鏎a ma okolo 5,5 czyli kwa郾e

powiem szczerze 瞠 nie znalaz豉m szamponu na kt鏎ym pisze, 瞠 ma ph kwa郾e
S szampony i maseczki o ph kwa郾ym, ale to raczej z profesjonalnych linii. Ja kojarz takie ze Stapiz. Mo瞠sz si obej嗆 bez tego wykorzystuj帷 p逝kank octow (przepisu poszukaj w google). Od篡wki do陰czone do farb drogeryjnych te s zazwyczaj o kwa郾ym ph.

Edytowane przez abercrombie&fitch
Czas edycji: 2014-03-25 o 16:15
abercrombie&fitch jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-26, 07:41   #920
ciuchyija
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Poka wiadomo嗆
S szampony i maseczki o ph kwa郾ym, ale to raczej z profesjonalnych linii. Ja kojarz takie ze Stapiz. Mo瞠sz si obej嗆 bez tego wykorzystuj帷 p逝kank octow (przepisu poszukaj w google). Od篡wki do陰czone do farb drogeryjnych te s zazwyczaj o kwa郾ym ph.

dzi瘯i, chyba wyp逝cz t wod z octem faktycznie...
akurat ten produkt co zamawiam nie posiada nic dodatkowego w zestawie
dzi瘯i za rad , kupuj krem prostuj帷y, swoj droga ciekawe jak zadzia陰 i czy w og鏊e
Stary 2014-03-27, 15:01   #921
maniana6
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Pomocy !

Wczoraj kolezanka farbowala mi wlosy na ciemna czekolade (wczesniej mialam ombre) no i moim problemem jest to ze tam gdzie bylo ombre w niektorych miejscach farba w ogole nie zlapala i mam laty na wlosach jak myslicie czy moge dzisiaj kupic farbe i to poprawic? czy odczekac tydzien ? Pomozcie bo to wyglada strasznie...
maniana6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-27, 18:45   #922
Karolllka7
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 475

Mo瞠 mi co podpowiecie. Mam problem z piel璕nacj w這s闚. Moje w這sy nigdy nie by造 farbowane, nie susz ich suszark, a prostownicy u篡wam raz na sto lat. Mam w這sy do po這wy plec闚, to chyba moja najd逝窺za d逝go嗆, ale w sobot 軼inam troch, bo s okropnie zniszczone. No w豉郾ie. Moje w這sy strasznie mi wypadaj, s suche, a ko鎍闚ki poszarpane i po豉mane (dlatego 軼inam). Nie jestem osob systematyczn, niestety. Moja piel璕nacja w這s闚 jest tak prosta, 瞠 wcale nie dziwi si, 瞠 s w takim stanie Myj w這sy co drugi dzie. Zazwyczaj szampon biovax/timotei/ barwa zio這wa. Nast瘼nie od篡wka biovax albo gliss kur w sprayu i na ko鎍闚ki serum. I to tyle.. Wiem, 瞠 na stan moich w這s闚 wp造wa ich rozczesywanie po k徙ieli, istna masakra! Ko速un zawsze robi mi si w tym samym miejscu cho delikatnie je myje i staram si nie spl徠ywa. Pom騜cie, porad嬈ie jak piel璕nowa mam swoje w這sy.
W zal帷zniku zdj. M鎩 kolor wygl康a tak jak na 2 zdj, zdj 1 jest robione na jaki dziwnych ustawieniach.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlos3.jpg (77,2 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlos11.jpg (125,2 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlos.jpg (102,0 KB, 6 za豉dowa)

Edytowane przez Karolllka7
Czas edycji: 2014-03-27 o 18:46
Karolllka7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-28, 09:06   #923
Eufoooria
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 184

Cze嗆 Mam do Was pytanie Od paru 豉dnych lat farbuj w這sy Garnier Color Naturals 110 Superjasny naturalny blond. Zim moja cera zblad豉 i nieco rozja郾i豉m w這sy (Garnier Color Naturals 113), gdy postanowi豉m wr鏂i do starego koloru okaza這 si, 瞠 wycofano go z produkcji :/ nigdzie nie mog go znale潭, pr鏏owa豉m farbowa innymi odcieniami, ale efekt nie by taki sam jak po GCN 110.. St康 pytanie do Was, czy znacie mo瞠 jak捷 inn farb i odcie, kt鏎y b璠zie odpowiednikiem tego?
Eufoooria jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-28, 09:44   #924
Fuzukatsu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 471

Cytat:
Napisane przez Eufoooria Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Mam do Was pytanie Od paru 豉dnych lat farbuj w這sy Garnier Color Naturals 110 Superjasny naturalny blond. Zim moja cera zblad豉 i nieco rozja郾i豉m w這sy (Garnier Color Naturals 113), gdy postanowi豉m wr鏂i do starego koloru okaza這 si, 瞠 wycofano go z produkcji :/ nigdzie nie mog go znale潭, pr鏏owa豉m farbowa innymi odcieniami, ale efekt nie by taki sam jak po GCN 110.. St康 pytanie do Was, czy znacie mo瞠 jak捷 inn farb i odcie, kt鏎y b璠zie odpowiednikiem tego?
A color sensation 110?

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Uda si!

"Ko軼i馧 to korporacja, a krzy to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-28, 14:38   #925
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 836

Cytat:
Napisane przez Eufoooria Poka wiadomo嗆
Ja widzia豉m ca趾iem niedawno GCN 110 nie wydaje mi si 瞠by wycofali. No i tak jak wy瞠j, Garnier Color sensation 110 powinien by podobny.
abercrombie&fitch jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-30, 12:33   #926
eura28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 212

Rozja郾i豉m swoje br您owe w這sy k徙iel rozja郾iaj帷 z rozja郾iaczem Joanny. Podzia豉這, ale odcie przypomina wiewi鏎k, co tragicznie wygl康a przy moich szarych oczach i oliwkowej cerze Po這篡豉m lodowy blond (l'oreal casting) z nadziej na och這dzenie, ale farba jedynie troch wyr闚na豉 kolor. Kupi豉m jaki szampon do blond w這s闚 usuwaj帷y 鄴速y odcie, ale pewnie nie da to 瘸dnych spektakularnych efekt闚. Co teraz? Odczeka troch i znowu pr鏏owa z jak捷 mocniejsz popielat farb?
eura28 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-30, 17:45   #927
SceneQueene
Zakorzenienie

dok豉dnie. ale skoro masz rudo嗆- nie rozja郾i Ci ona tylko och這dzi. 瞠by poja郾i musia豉by zrobi jeszcze k徙iel rozja郾iaj帷 lub u篡 farby z poziomu rozja郾iaj帷ego.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-03-30, 23:03   #928
Karolllka7
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 475

Cytat:
Napisane przez Karolllka7 Poka wiadomo嗆
Mo瞠 mi co podpowiecie. Mam problem z piel璕nacj w這s闚. Moje w這sy nigdy nie by造 farbowane, nie susz ich suszark, a prostownicy u篡wam raz na sto lat. Mam w這sy do po這wy plec闚, to chyba moja najd逝窺za d逝go嗆, ale w sobot 軼inam troch, bo s okropnie zniszczone. No w豉郾ie. Moje w這sy strasznie mi wypadaj, s suche, a ko鎍闚ki poszarpane i po豉mane (dlatego 軼inam). Nie jestem osob systematyczn, niestety. Moja piel璕nacja w這s闚 jest tak prosta, 瞠 wcale nie dziwi si, 瞠 s w takim stanie Myj w這sy co drugi dzie. Zazwyczaj szampon biovax/timotei/ barwa zio這wa. Nast瘼nie od篡wka biovax albo gliss kur w sprayu i na ko鎍闚ki serum. I to tyle.. Wiem, 瞠 na stan moich w這s闚 wp造wa ich rozczesywanie po k徙ieli, istna masakra! Ko速un zawsze robi mi si w tym samym miejscu cho delikatnie je myje i staram si nie spl徠ywa. Pom騜cie, porad嬈ie jak piel璕nowa mam swoje w這sy.
W zal帷zniku zdj. M鎩 kolor wygl康a tak jak na 2 zdj, zdj 1 jest robione na jaki dziwnych ustawieniach.
Nikt nie pomo瞠? W z造m temacie umie軼i豉m? Bo pierwszy raz na fryzjerski zago軼i豉m :P
Stary 2014-03-31, 09:04   #929
_Schmetterling
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Karolllka7 Poka wiadomo嗆
Nikt nie pomo瞠? W z造m temacie umie軼i豉m? Bo pierwszy raz na fryzjerski zago軼i豉m :P
Ja te zago軼i豉m tu niedawno i dosta豉m bardzo pomocn rad - olejowanie w這s闚.
Na這篡豉m od czubka g這wy po same ko鎍e oliw z oliwek, owin窸am foli spo篡wcz (ciep這) i zmy豉m po 3 godz. Mozna r闚nie zostawi na ca陰 noc

Edytowane przez _Schmetterling
Czas edycji: 2014-03-31 o 09:11
_Schmetterling jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-31, 12:44   #930
ciuchyija
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Poka wiadomo嗆
Ja te zago軼i豉m tu niedawno i dosta豉m bardzo pomocn rad - olejowanie w這s闚.
Na這篡豉m od czubka g這wy po same ko鎍e oliw z oliwek, owin窸am foli spo篡wcz (ciep這) i zmy豉m po 3 godz. Mozna r闚nie zostawi na ca陰 noc

a jak z olejowaniem t逝stych w這s闚?

mam przet逝szczaj帷e si ale te zniszczone i poszarpane, r闚nie rozczesuje po myciu zaraz mokre , czasem prostuj susz , farbuje tak 2 razy na rok
u nasady s t逝ste, na drugi dzie po umyciu a reszta zniszczona , taka szopa, siano
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (0 u篡tkownik闚 i 2 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-07 13:41:38

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.