Pytania i porady fryzjerskie - Strona 32 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-03-31, 13:33   #931
_Schmetterling
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 678
Wpisy w blogu: 4
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez ciuchyija Poka wiadomo嗆
a jak z olejowaniem t逝stych w這s闚?

mam przet逝szczaj帷e si ale te zniszczone i poszarpane, r闚nie rozczesuje po myciu zaraz mokre , czasem prostuj susz , farbuje tak 2 razy na rok
u nasady s t逝ste, na drugi dzie po umyciu a reszta zniszczona , taka szopa, siano
My郵, ze ka盥y rodzaj w這s闚 mo積a olejowa

W Twoim przypadku mo瞠 nie nak豉daj u nasady, na skore g這wy ale na w這sy po d逝go軼i
Stary 2014-03-31, 16:29   #932
Karolllka7
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 475

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Poka wiadomo嗆
Ja te zago軼i豉m tu niedawno i dosta豉m bardzo pomocn rad - olejowanie w這s闚.
Na這篡豉m od czubka g這wy po same ko鎍e oliw z oliwek, owin窸am foli spo篡wcz (ciep這) i zmy豉m po 3 godz. Mozna r闚nie zostawi na ca陰 noc
Dzi瘯i, zobacz co z tego b璠zie
Stary 2014-03-31, 18:06   #933
superspoon
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Mam pewien problem - zamarzy這 mi si zosta blondynk.
Naturalnie jestem bardzo ciemn blondynk kiedy pofarbowa豉m si na ciemn mied, jednak ta nie wysz豉 i bardziej by豉m brunetk ni ciemno-ruda.
Po 4 miesi帷ach mia豉m odrost ok 5 cm, nie chc帷 dalej tkwi w ciemnych w這sach postanowi豉m si rozja郾i. U篡豉m rozja郾iacza do 4 ton闚, jednak nie chcia豉m przesadzi i trzyma豉m go ok 15 minut. Niestety odrosty z豉pa造 du穎 mocniej ni reszta w這s闚 - u g鏎y 鄴速e, d馧 marchewkowy. Na to po這篡豉m blond Syoss'a 07, kolor z豉godnia, ale bez przesady. Troch si rozja郾i這. Nadal jednak mia豉m 鄴速ko odznaczaj帷e si na czubku g這wy. Po tygodniu si璕n窸am po Nutrisse Garnier 111+ mocno rozja郾iaj帷y... i tak sta豉m si jasnoruda wpadaj帷a w blond (nawet niebrzydko), z pi瘯nym blondem u g鏎y - niestety kolory od siebie odbiegaj i mam czubek ja郾iejszy. Tutaj pytanie - czy dalej pr鏏owa wyr闚na kolory (co chyba jest ma這 mo磧iwe domowymi sposobami), czy jednak wyda te 200z i p鎩嗆 po pomoc do profesjonalisty?
superspoon jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-31, 19:49   #934
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 060

Zrobi豉 b陰d, rozja郾iaj帷 po raz pierwszy- powinna na這篡 rozja郾iacz na odrosty tylko na ko鎍owe kilka minut. Je郵i chcesz wyr闚na w這sy- zrobi豉bym k徙iel rozja郾iaj帷 na t ciemn cz窷, pomijaj帷 jasny czubek, a potem na這篡豉 na ca這嗆 farb, gwoli wyr闚nania.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-31, 21:32   #935
dzulieet
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
Farbowanie w這s闚

Cze嗆

Mam takie pytanie: jak mam wyr闚na odrosty do reszty w這s闚? (odrosty s znacznie ja郾iejsze)
M鎩 naturalny kolor to taki popielaty blond i w pa寮zierniku pofarbowa豉m go na zimny br您 wellaton (nie pamietam jaki numer) Od grudnia zacz窸am stosowa naturalne maseczki rozja郾iaj帷e (np t z oliw, sokiem z cytryny, cynamonem i miodem naturalnym). Rozja郾i這 mi to minimalnie i sta豉m si bardziej ruda. Jako w lutym pofarbowa豉m si wellaton blond 8/0 i farbowa豉m tym z 3 razy (raz z豉pa造 g堯wnie odrosty i troch reszta w這s闚, p騧niej reszta bardziej). Obecnie jestem po 3 tygodniowej regeneracji ale strasznie przeszkadzaj mi moje 鄴速e teraz odrosty.

My郵a豉m o k徙ieli rozja郾iaj帷ej ale i tak b璠e mie odrosty ja郾iejsze wiec jak potem mam dor闚na te odrosty do reszty w這s闚?
dzulieet jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-31, 22:18   #936
Enireth
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Dot.: Farbowanie w這s闚

No c騜. Osobi軼ie radz i嗆 do fryzjera. Na w這sach masz teraz mn鏀two r騜nych pigment闚, kt鏎e r騜nie mog zareagowa na kolejn farb na這穎n samodzielnie.
My郵, 瞠 konieczne b璠zie wykonanie dekoloryzacji, a nast瘼nie dobranie odpowiedniego koloru.
Zdaj sobie spraw z tego, 瞠 farbowanie w salonie jest dro窺ze, natomiast my郵, 瞠 raz na jaki czas warto wyda troch wi璚ej kasy, ale mie 豉dne i zdrowe w這sy, ni ca陰 palet barw na g這wie.
Pozdrawiam
Enireth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-31, 22:55   #937
dzulieet
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

w豉郾ie dekoloryzacji sie boj najbardziej bo pono zabija ostatecznie w這sy
dzulieet jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-01, 00:15   #938
Doris Day
Mroczyca

Wiadomo軼i: 1 329

Cytat:
Napisane przez dzulieet Poka wiadomo嗆
Dekoloryzatory nowej generacji nie s juz tak niszcz帷e. Sama trzy miesi帷e temu przesz豉m dekoloryzacj i nikt patrz帷 na moje w這sy nie powiedzia, 瞠 przesz造 taki zabieg, ale wiele zale篡 od tego w jakiej kondycji by造 wcze郾iej.
Jak napisa豉 Ci wcze郾iej Enireth spr鏏uj poradzi si fryzjera co da si zrobi aby jak najmniej ryzykowa.

22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o w這sy

Co by這, a nie jest,
nie pisze si w rejestr

Doris Day jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-01, 09:09   #939
ciuchyija
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

Cytat:
My郵, ze ka盥y rodzaj w這s闚 mo積a olejowa

W Twoim przypadku mo瞠 nie nak豉daj u nasady, na skore g這wy ale na w這sy po d逝go軼i
czasem u篡wam jedwabiu, ale to zawsze te chemia, my郵 o kupieniu olejku rycynowego , da efekty wcieranie np po myciu na wilgotne w這sy?

na kilkugodzinne olejowanie mog nie znale潭 czasu (ew raz w tygodniu)
ciuchyija jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-01, 09:34   #940
_Schmetterling
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 678
Wpisy w blogu: 4

Cytat:
czasem u篡wam jedwabiu, ale to zawsze te chemia, my郵 o kupieniu olejku rycynowego , da efekty wcieranie np po myciu na wilgotne w這sy?

na kilkugodzinne olejowanie mog nie znale潭 czasu (ew raz w tygodniu)
Hmmm jak w umyte, wilgotne w這sy wetrzesz olej rycynowy, lub jakikolwiek inny to b璠ziesz mia豉 efekt nieumytych, t逝stych w這s闚

Nie wiem co robisz, ile godzin sp璠zasz w domu ale przyk豉dowo - rano w sobot sprz徠asz dom, na ten czas smarujesz w這sy olejkiem, przykrywasz czepkiem, i zmywasz jak sko鎍zysz
Stary 2014-04-01, 10:26   #941
Enireth
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez dzulieet Poka wiadomo嗆
Wszystko zale篡 od obecnego stanu Twoich w這s闚. Je郵i masz jakiego zaufanego fryzjera, to powinien wiedzie czy mo瞠 wykona dekoloryzacj, czy zdecydowanie nie. Jedno jest pewne. Je郵i dalej b璠ziesz eksperymentowa i nak豉da r騜ne farby z drogerii, to za chwil b璠ziesz mia豉 ca陰 t璚z na g這wie, a niestety farby nieprofesjonalne maj w sobie mn鏀two sylikonu, przez co oblepiaj w這s i bardzo ci篹ko jest p騧niej zdj望 ten kolor.
Stary 2014-04-02, 12:48   #942
Alicjaa00
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
POMOCY? Jak ociepli zimny odcie br您u ?

Witam. Mam wielki problem z moimi w這sami. s bardzo trudne w w farbowaniu. nigdy nie wychodzi to co bym chcia豉. Kiedy mia豉m w這sy jasnego blonu te farbowane by造 one jednak bardzo sztuczne i pofarbowa豉m je na brozowo wysz豉 豉dna czekolada ale z造造 sie do bardzo jasnego rudego. chcia豉m wiec wr鏂ic do swojego koloru ciemnego blondu pofarbowa豉m kolorem zblizonym do mojego naturalnego z garnioera i wysz造 mi czarno-zielone! przed d逝gi czas z tym walczy豉m i niestety dosz豉m do bardzo ciemnego odcienia br您u. zawsze gdy pofarbowa豉m by造 prawie czarne dopiero po czasie zmywa造 sie do ja郾iejszego kasztanowego br您u. uzna豉m ze chceje rozje軼ni do jasnego brazu posz豉m do fryzjera i rozjasni豉 mi je do jak to nazwa豉 "koniakoweg blondu" by造 tragniczne wiec po miesiacu posz豉m do fryzjera bo nie chcia豉m kombinowa zeby nie wysz造 zielone i co wysz造 zmielone zn闚 bardzo ciemne a prosi豉m o kolor ciep造 i jasny. maj pob造s zieleni, maj bardzo ch這dny odcie i sa ciemne. co mam zrobi zeby je ocielpi a przy tym bardzo nie pociemniac ? my軻豉m nad pomalowaniem ich na jaki rudawy oddcie mo瞠 garnier orzech laskowy lub lorea'l bursztynowy br您. co myslicie ? prosze o rady : )
Alicjaa00 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-02, 15:47   #943
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Mo瞠 czerwony mixton?
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-03, 08:34   #944
ciuchyija
Raczkowanie

Cytat:
Hmmm jak w umyte, wilgotne w這sy wetrzesz olej rycynowy, lub jakikolwiek inny to b璠ziesz mia豉 efekt nieumytych, t逝stych w這s闚

Nie wiem co robisz, ile godzin sp璠zasz w domu ale przyk豉dowo - rano w sobot sprz徠asz dom, na ten czas smarujesz w這sy olejkiem, przykrywasz czepkiem, i zmywasz jak sko鎍zysz
dlatego pisze 瞠 ew raz w tyg

a olej rycynowy to pono najlepiej na skalp nak豉da, a na w這sy inne oleje
boj si troch tego olejowania i chc zacz望 tak 豉godnie a nie z grubej rury

teraz w domu mam to jedwab-do-w這sow-farouk-biosilk.jpgfarouk_chi-silk-infusion-jedwab-do-wlosow-500x500.jpg
i nak豉dam raz w tyg na umyte wilgotne w這sy, tak na konc闚ki
na przemian raz ten i raz ten
ale chc spr鏏owac naturalnych metod
Stary 2014-04-03, 09:38   #945
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 836

Cytat:

teraz w domu mam to Za陰cznik 5638250Za陰cznik 5638251
Olejowanie to co innego ni zabezpieczanie ko鎍闚ek serum typu biosilk.
Olejowanie- nak豉dasz olej na w這sy niezbyt 鈍ie瞠 przed myciem, najlepiej jak najd逝瞠j (przynajmniej t godzin), a potem myjesz szamponem (poleca si dwa razy), od篡wka/maska i w這sy s od razu bardziej nawil穎ne. Do takiego olejowania poleca si np. olej kokosowy, oliw z oliwek, olej lniany, olej z pestek winogron (i wieeele innych naturalnych bez dodatk闚), a z drogerii mo瞠sz spr鏏owa oliwki babydream z rossmanna, alterra, green pharmacy. Najlepiej wygoogluj bo na wielu blogach o tym jest napisane.
Zabezpieczanie ko鎍闚ek- niewielk ilo嗆 serum/olejku nak豉da si na ko鎍闚ki po umyciu w這s闚, ale g堯wnym sk豉dnikiem takich produkt闚 s zabezpieczaj帷e silikony, mog mie dodatek jedwabiu (jak biosilk, chi) albo olej闚 (marion) albo witamin (biovax).
abercrombie&fitch jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-03, 13:59   #946
ciuchyija
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Poka wiadomo嗆
Olejowanie to co innego ni zabezpieczanie ko鎍闚ek serum typu biosilk.
Olejowanie- nak豉dasz olej na w這sy niezbyt 鈍ie瞠 przed myciem, najlepiej jak najd逝瞠j (przynajmniej t godzin), a potem myjesz szamponem (poleca si dwa razy), od篡wka/maska i w這sy s od razu bardziej nawil穎ne. Do takiego olejowania poleca si np. olej kokosowy, oliw z oliwek, olej lniany, olej z pestek winogron (i wieeele innych naturalnych bez dodatk闚), a z drogerii mo瞠sz spr鏏owa oliwki babydream z rossmanna, alterra, green pharmacy. Najlepiej wygoogluj bo na wielu blogach o tym jest napisane.
Zabezpieczanie ko鎍闚ek- niewielk ilo嗆 serum/olejku nak豉da si na ko鎍闚ki po umyciu w這s闚, ale g堯wnym sk豉dnikiem takich produkt闚 s zabezpieczaj帷e silikony, mog mie dodatek jedwabiu (jak biosilk, chi) albo olej闚 (marion) albo witamin (biovax).
dlatego chce nak豉dac co naturalnego i co co mog na ca貫 w這sy, jutro id po olejek rycynowy na skalp, mnie to nawet cieszy 瞠 przyciemni w這sy, chc miec ciemniejsze i co jaki czas farbuj

wiem na czym polega olejowanie, czytam o tym od paru dni
ale zatanawiam sie jaki kupi na d逝go嗆 w這s闚 , w domu mam oliw z oliwek , podobno tez mo瞠 byc , a kupi jeszcze co dodatkowego
wiem te 瞠 oleje powinny byc nierafinowane
ten jedwab stosowa豉m i jest ok ale olejowanie na pewno lepsze efekty da ni wcieranie jedwabiu

Edytowane przez ciuchyija
Czas edycji: 2014-04-03 o 14:00
Stary 2014-04-03, 14:06   #947
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 545

Hej

Dorad嬈ie mi co bo ja ju nie mam si造, po raz kolejny wychodz od fryzjera z dwu kolorowymi w這sami

Na za陰czonym zdj璚iu jest m鎩 stan wyj軼iowy z kt鏎ym posz豉m wczoraj do fryzjera. Czyli moj naturalny odrost potem do linii kt鏎 zaznaczy豉m s refleksy rozjasniaczem na ciemniejszym gruncie blond poziom 8? i dalej blond sprany poziom 9. Wcze郾iej fryzjerka tak mi dobra豉 kolor, 瞠 po kilki myciach odrost pozosta ciemniejszy a do si spra i znow by jasny, po czym nast瘼ny fryjzer 瞠by to rozja郾i refleksami.

Kolor jaki chce uzyska to poziom 9, 鈍ietlisty z這ty blond, bez szarych popielatych ton闚.

Wczoraj u kolejnego fryzjera, pani na這篡豉 mi z Alfaparfu kolor nr 9.31 bardzo jasny z這to popielaty blond na wodzie 6%. Kolor nieco si wyr闚na, ale nadal wida 瞠 dolna cz窷 w這s闚 jest ja郾iejsza i w bardziej z這tej tonacji i ja郾iejsza od g鏎y, przy czym teraz g鏎a zn闚 jest z kolei dla mnie za ciemna, w 鈍ietle dziennym jest ok ale w sztucznym wygl康a szaro.

Jako, 瞠 mam do嗆 p豉cenia u fryzjera po 200z za takie marne efekty chcia豉bym was prosi o rad jak to wyprowadzi teraz. Czy jak na這輳 na to z kolei ten sam odcie ale na wodzie 9% to jak to wyjdzie? Czy mo瞠 da kolor 9.3 z這ty blond? Ju sama nie wiem... Z kolei na palecie ten kolor 9.31 wygl康a bardzo jasno i nie wiem czy jak dam t 9% to czasem nie wyjdzie w豉snie tak ..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.22.jpg (49,0 KB, 14 za豉dowa)
o_Khaleesi_o jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-03, 15:08   #948
eura28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 212

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka wiadomo嗆
Hej

Dorad嬈ie mi co bo ja ju nie mam si造, po raz kolejny wychodz od fryzjera z dwu kolorowymi w這sami

Na za陰czonym zdj璚iu jest m鎩 stan wyj軼iowy z kt鏎ym posz豉m wczoraj do fryzjera. Czyli moj naturalny odrost potem do linii kt鏎 zaznaczy豉m s refleksy rozjasniaczem na ciemniejszym gruncie blond poziom 8? i dalej blond sprany poziom 9. Wcze郾iej fryzjerka tak mi dobra豉 kolor, 瞠 po kilki myciach odrost pozosta ciemniejszy a do si spra i znow by jasny, po czym nast瘼ny fryjzer 瞠by to rozja郾i refleksami.

Kolor jaki chce uzyska to poziom 9, 鈍ietlisty z這ty blond, bez szarych popielatych ton闚.

Wczoraj u kolejnego fryzjera, pani na這篡豉 mi z Alfaparfu kolor nr 9.31 bardzo jasny z這to popielaty blond na wodzie 6%. Kolor nieco si wyr闚na, ale nadal wida 瞠 dolna cz窷 w這s闚 jest ja郾iejsza i w bardziej z這tej tonacji i ja郾iejsza od g鏎y, przy czym teraz g鏎a zn闚 jest z kolei dla mnie za ciemna, w 鈍ietle dziennym jest ok ale w sztucznym wygl康a szaro.

Jako, 瞠 mam do嗆 p豉cenia u fryzjera po 200z za takie marne efekty chcia豉bym was prosi o rad jak to wyprowadzi teraz. Czy jak na這輳 na to z kolei ten sam odcie ale na wodzie 9% to jak to wyjdzie? Czy mo瞠 da kolor 9.3 z這ty blond? Ju sama nie wiem... Z kolei na palecie ten kolor 9.31 wygl康a bardzo jasno i nie wiem czy jak dam t 9% to czasem nie wyjdzie w豉snie tak ..
Ja bym chyba nie odwa篡豉 si samodzielnie tego naprawia i wybra豉 do jakiego zaufanego, poleconego przez kogo fryzjera

Ale jak ju to pewnie bym na這篡豉 rozja郾iacz na t ciemn g鏎 i pod sam koniec na reszt i potrzyma豉 jeszcze chwilk na ca造ch. A potem jak kolor b璠zie wsz璠zie w miar r闚ny po這篡豉bym na ca這嗆 farb w kolorze, jaki chc uzyska.
eura28 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-03, 16:13   #949
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 836

Cytat:
dlatego chce nak豉dac co naturalnego i co co mog na ca貫 w這sy, jutro id po olejek rycynowy na skalp, mnie to nawet cieszy 瞠 przyciemni w這sy, chc miec ciemniejsze i co jaki czas farbuj

wiem na czym polega olejowanie, czytam o tym od paru dni
ale zatanawiam sie jaki kupi na d逝go嗆 w這s闚 , w domu mam oliw z oliwek , podobno tez mo瞠 byc , a kupi jeszcze co dodatkowego
wiem te 瞠 oleje powinny byc nierafinowane
ten jedwab stosowa豉m i jest ok ale olejowanie na pewno lepsze efekty da ni wcieranie jedwabiu
Olej rycynowy jest bardzo ci篹ko na這篡 i zmy bo jest bardzo g瘰ty. Ja wol osobi軼ie miesza go z innymi olejami l瞠jszymi (np. Green pharmacy) i podgrzewa. Na d逝go嗆 na pocz徠ek polecam oliwk Babydream (t lub ewentualnie t)bo jest o dobrym sk豉dzie i tania. Na moich w這sach daje bardzo dobre efekty.
abercrombie&fitch jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-04, 07:44   #950
ciuchyija
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Poka wiadomo嗆
Olej rycynowy jest bardzo ci篹ko na這篡 i zmy bo jest bardzo g瘰ty. Ja wol osobi軼ie miesza go z innymi olejami l瞠jszymi (np. Green pharmacy) i podgrzewa. Na d逝go嗆 na pocz徠ek polecam oliwk Babydream (t lub ewentualnie t)bo jest o dobrym sk豉dzie i tania. Na moich w這sach daje bardzo dobre efekty.

olej rycynowy na pewno bym podgrza豉 to fakt (podobno wspomaga zrost w這s闚 wzmacnia je, a mi ich sporo wypada), kupi豉m go ju
a nie wiedzia豉m 瞠 na w這sy mo積a stosowa olejki na rozst瘼y
ale ca貫 篡cie si cz這wiek uczy

a z jakim olejkiem mo積a po陰czy rycynowy?

dopiero jak poczyta豉m troche o tym olejowaniu dosz豉m do tego jakie siano mam na g這wie
w這sy mi si pusz i a szeleszcz , s suche , a na drugi dzie po umyciu ju prawie t逝ste
musz je my co 2 dni

ps tez jestem ze 郵御ka :-D
Stary 2014-04-04, 09:53   #951
Lillkaa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 385

Cytat:
Hej

Mia豉m identyczna sytuacje. Dos這wnie. I po ponad p馧 roku wreszcie jest ok. Rozja郾iacza bym nie nak豉da豉 - zniszczy i pokruszy w這sy. Ja na這篡豉m L'oreal Majiblond 9.2 na wodzie 9%. Wysz這 super, przykry這 to ciemno-rudawe co u g鏎y, co niby mia這 by poziomem 8. Po 2 tygodniach teraz troch si zmy造, ale specjalnie r騜nicy nie ma. Te od do逝 -po wcze郾iej u篡wanym rozja郾iaczu -s ciut ja郾iejsze po prostu, wychodzi to jak refleksy.

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:

teraz w domu mam to Za陰cznik 5638250Za陰cznik 5638251
Osobi軼ie poleci豉bym olej arganowy. Kokos nie na ka盥ych w這sach sie sprawdza.
I nie nak豉daj czepka foliowego na d逝窺zy czas, tylko zawi w這sy suchym r璚znikiem (najlepiej jako podgrzanym. W folii ciep這 nie jest odprowadzane, w這sy si paruj (jakby efekt "gotowania").

Edytowane przez Lillkaa
Czas edycji: 2014-04-04 o 09:56
Lillkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-04, 11:02   #952
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez eura28 Poka wiadomo嗆
Ja bym chyba nie odwa篡豉 si samodzielnie tego naprawia i wybra豉 do jakiego zaufanego, poleconego przez kogo fryzjera

Ale jak ju to pewnie bym na這篡豉 rozja郾iacz na t ciemn g鏎 i pod sam koniec na reszt i potrzyma豉 jeszcze chwilk na ca造ch. A potem jak kolor b璠zie wsz璠zie w miar r闚ny po這篡豉bym na ca這嗆 farb w kolorze, jaki chc uzyska.
Nie mog u篡wa rozja郾iacza. Jakbym machne豉 to rozjasniaczem to znow naturalne w這sy ktore by mi odrasta造 by wychodzi造 inaczej ?

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Lillkaa Poka wiadomo嗆
Mia豉m identyczna sytuacje. Dos這wnie. I po ponad p馧 roku wreszcie jest ok. Rozja郾iacza bym nie nak豉da豉 - zniszczy i pokruszy w這sy. Ja na這篡豉m L'oreal Majiblond 9.2 na wodzie 9%. Wysz這 super, przykry這 to ciemno-rudawe co u g鏎y, co niby mia這 by poziomem 8. Po 2 tygodniach teraz troch si zmy造, ale specjalnie r騜nicy nie ma. Te od do逝 -po wcze郾iej u篡wanym rozja郾iaczu -s ciut ja郾iejsze po prostu, wychodzi to jak refleksy.
No w豉snie ja chce sie pozbyc tego rozjasniacza spod spodu, bo mnie to irytuje, ale chyba nie da si tego tak wyr闚na jak bym chciala.

Edytowane przez o_Khaleesi_o
Czas edycji: 2014-04-04 o 11:04
Stary 2014-04-04, 11:08   #953
Enireth
Przyczajenie

Cytat:
Hej

Absolutnie nie u篡waj wody 9%! A ju na pewno nie sama. Spalisz w這sy i b璠 nie do odratowania.
Nigdy nie polecam samodzielnego wykonywania takich zabieg闚 w domu, ale tym razem, patrz帷 na zdj璚ie, my郵 瞠 mo積a zaryzykowa.
Zr鏏 sobie mieszank : 15g rozja郾iacza, 15 utleniacza (woda 3% !!!), 10 g szamponu oczyszczaj帷ego i 20 g maski nawil瘸j帷ej. Dok豉dnie wymieszaj i na堯 na odrosty, zostawiaj帷 ok 1 cm od sk鏎y g這wy. zostaw na ok 5 minut i kontroluj ca造 czas stopie rozja郾ienia. Nast瘼nie w r瘯awiczkach przeci庵nij mieszank na ko鎍e w這s闚, tak, aby kolor by r闚ny na ca貫j d逝go軼i. Sp逝cz dok豉dnie i umyj w這sy szamponem oczyszczaj帷ym, nast瘼nie na堯 do嗆 sporo maski nawil瘸j帷ej i zostaw na w這sach na ok 10 minut. Sp逝cz letni wod.
Potem mo瞠sz na這篡 farb kt鏎a Ci interesuje, natomiast polecam robi to na wodzie 3%. Odradzam farby drogeryjne.
Stary 2014-04-04, 11:15   #954
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Enireth Poka wiadomo嗆
Absolutnie nie u篡waj wody 9%! A ju na pewno nie sama. Spalisz w這sy i b璠 nie do odratowania.
Nigdy nie polecam samodzielnego wykonywania takich zabieg闚 w domu, ale tym razem, patrz帷 na zdj璚ie, my郵 瞠 mo積a zaryzykowa.
Zr鏏 sobie mieszank : 15g rozja郾iacza, 15 utleniacza (woda 3% !!!), 10 g szamponu oczyszczaj帷ego i 20 g maski nawil瘸j帷ej. Dok豉dnie wymieszaj i na堯 na odrosty, zostawiaj帷 ok 1 cm od sk鏎y g這wy. zostaw na ok 5 minut i kontroluj ca造 czas stopie rozja郾ienia. Nast瘼nie w r瘯awiczkach przeci庵nij mieszank na ko鎍e w這s闚, tak, aby kolor by r闚ny na ca貫j d逝go軼i. Sp逝cz dok豉dnie i umyj w這sy szamponem oczyszczaj帷ym, nast瘼nie na堯 do嗆 sporo maski nawil瘸j帷ej i zostaw na w這sach na ok 10 minut. Sp逝cz letni wod.
Potem mo瞠sz na這篡 farb kt鏎a Ci interesuje, natomiast polecam robi to na wodzie 3%. Odradzam farby drogeryjne.

Przecie na 3% nie wyjdzie mi tak jasny kolor, na 6% jak mi zrobi豉 blond poziom 9 i jest ciemny..
Stary 2014-04-04, 11:24   #955
201607040946
Konto usuni皻e

dok豉dnie, 9 jest do poja郾ienia 12 nie nalezy u篡wa, bo pali w這sy. 6 raczej nie rozja郾i. 3 do tonowania
Stary 2014-04-04, 11:26   #956
Enireth
Przyczajenie

Cytat:
Przecie na 3% nie wyjdzie mi tak jasny kolor, na 6% jak mi zrobi豉 blond poziom 9 i jest ciemny..
Tak, ale je郵i zrobisz tak jak pisa豉m, czyli na這篡sz t mieszank, to w這s ju b璠zie rozja郾iony, a wod 3% nadasz tylko po膨dany odcie.

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
dok豉dnie, 9 jest do poja郾ienia 12 nie nalezy u篡wa, bo pali w這sy. 6 raczej nie rozja郾i. 3 do tonowania
9% to ju jest bardzo mocna woda, kt鏎 u篡wa si coraz rzadziej. Dziewczyny zrozumcie, 瞠 czasem nie da si za pierwszym razem uzyska po膨danego koloru. Tzn mo積a, je郵i nie zale篡 wam na dobrej kondycji waszych w這s闚.
Du穎 zdrowiej jest stopniowo dochodzi do koloru, ni zabi w這sy wod 9%.
To tylko moja rada, zrobicie jak b璠ziecie chcia造.
Stary 2014-04-04, 11:43   #957
201607040946
Konto usuni皻e

A co powiesz na 12%? Niekt鏎e farby sklepowe takie maj
Stary 2014-04-04, 11:48   #958
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Enireth Poka wiadomo嗆
Tak, ale je郵i zrobisz tak jak pisa豉m, czyli na這篡sz t mieszank, to w這s ju b璠zie rozja郾iony, a wod 3% nadasz tylko po膨dany odcie.

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

9% to ju jest bardzo mocna woda, kt鏎 u篡wa si coraz rzadziej. Dziewczyny zrozumcie, 瞠 czasem nie da si za pierwszym razem uzyska po膨danego koloru. Tzn mo積a, je郵i nie zale篡 wam na dobrej kondycji waszych w這s闚.
Du穎 zdrowiej jest stopniowo dochodzi do koloru, ni zabi w這sy wod 9%.
To tylko moja rada, zrobicie jak b璠ziecie chcia造.

A potem jak mam zafarbowac odrost kt鏎y jest ciemny? I tak bede musia豉 uzyc 9%, ja chyba p鎩de z reklamacja bo nie po to p豉ci豉m 200z 瞠by si wkurzac i zn闚 mie dwukolorowe w這sy..
Stary 2014-04-04, 13:15   #959
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 060

je郵i b璠ziesz chcia豉 rozja郾i odrost, nie unikniesz na這瞠nia farby na 9%.
na reszt w這s闚 tylko malaks na ostatnie kilka minut.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-04, 13:35   #960
ciuchyija
Raczkowanie

Dzi瘯i za porady, przemy郵 je sobie i zabieram si do roboty...
na mog patrze na czupryn, mo瞠 w ko鎍u przyjdzie czas 瞠 j polubi

i jeszcze jedno pytanie, czy mog na這篡 inny olej na skalp a inny na reszt w這s闚, np zawin望 na kilak godzin potem zmy?

korci mnie popr鏏owanie tej rycyny skoro ju j mam na skalp a w這ski innym , kt鏎ym z tych co podawa造scie
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-01 22:31:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.