Pytania i porady fryzjerskie - Strona 33 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-04-04, 14:32   #961
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 545
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
je郵i b璠ziesz chcia豉 rozja郾i odrost, nie unikniesz na這瞠nia farby na 9%.
na reszt w這s闚 tylko malaks na ostatnie kilka minut.
no i tak chce zrobi, tylko czy czeka az pojawia sie moje odrosty, czy teraz szybko zafarbowac ta roznice tym samym odcieniem na 9% i na chwile przeci庵n帷 na reszte w這sow?

Z tym, 瞠 jak tak zrobie to zn闚 te pasma kt鏎e mam rozjasnione i kt鏎e teraz po tym farbowaniu s juz siwe to beda jeszcze jasniejsze:/

Edytowane przez o_Khaleesi_o
Czas edycji: 2014-04-04 o 14:47
o_Khaleesi_o jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-04, 17:38   #962
Lillkaa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 387

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka wiadomo嗆
No w豉snie ja chce sie pozbyc tego rozjasniacza spod spodu, bo mnie to irytuje, ale chyba nie da si tego tak wyr闚na jak bym chciala.
I dlatego ja bym nie robi豉 rozja郾iaczem nic. Tylko farb profesjonaln na wodzie 9%. Je郵i nie przetrzymasz za d逝go i u篡jesz profesjonalnej, a nie sklepowej farby to ci si wyr闚na ta g鏎a niby 8. Patrz na twoje zdj璚ie i mia豉m to samo. Plus m鎩 odrost jest ciemny i ci篹ko og鏊nie si rozja郾ia. A da豉m rad.
Ja mia豉m ju sw鎩 odrost. Po堯 farb tylko do granicy tego poziomu 8 z ni瞠j rozja郾ionymi. Na koniec, ju przed samym myciem troszk dodaj wody i zmiksuj na ca貫 w這sy. Chwil potrzymaj i sp逝cz.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez ciuchyija Poka wiadomo嗆
i jeszcze jedno pytanie, czy mog na這篡 inny olej na skalp a inny na reszt w這s闚, np zawin望 na kilak godzin potem zmy?
Pewnie, ze mo瞠sz. Powodzenia

Edytowane przez Lillkaa
Czas edycji: 2014-04-04 o 17:36
Lillkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-04, 20:25   #963
optimist0
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
Question Piel璕nacja w這s闚

Witam, chcia豉bym si dowiedzie jak w tani spos鏏 poprawi swoj kondycj w這s闚 i czy mo積a zrobi co by przyspieszy porost w這s闚, poniewa s造sza豉m, 瞠 s jakie metody ^^
optimist0 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-04, 20:58   #964
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 805
Dot.: Piel璕nacja w這s闚

Rozejrzyj si po forum, podobnych temat闚 jest mn鏀two
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 805 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-04, 21:18   #965
dzulieet
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
Farbowanie w這s闚

Witam

Mam jasnobr您owo-rude w這sy i odrosty w kolorze jasnego blondu. Czy jak zafarbuje w這sy br您owym kolorem to pokryje mi sie r闚nomiernie wszystko? czy odrosty b璠 mocno ja郾iejsze(je郵i tak to jak mog豉bym je dor闚na do reszty w這s闚) ?
dzulieet jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-05, 10:15   #966
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Farbowanie w這s闚

Cytat:
Napisane przez dzulieet Poka wiadomo嗆
Witam

Mam jasnobr您owo-rude w這sy i odrosty w kolorze jasnego blondu. Czy jak zafarbuje w這sy br您owym kolorem to pokryje mi sie r闚nomiernie wszystko? czy odrosty b璠 mocno ja郾iejsze(je郵i tak to jak mog豉bym je dor闚na do reszty w這s闚) ?
Raczej tak, je郵i ten br您 b璠zie ciemniejszy od tego, kt鏎y masz.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-05, 10:27   #967
kudliczek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 596

Mam wazne pytanie, czy jest mozliwe, ze rozjasniacz konkretnej firmy mi nie sluzy, czy raczej jest to wina fryzjera? Farbowalam u fryzjera rozjasniaczem Alfaparf, przez rok bylo wszsytko ok, zapuscilam nawet wlosy, ale zmienilam fryzjerke, poniewaz nie podobalo mi sie jak sie zachowuje kolor po myciach. Robialam juz 2x u innej Joico, sadzialam, ze juz zostane przy niej, ale po ostanim farbowaniu mam upalone wlosy, poprostu mi na gorze odpadly, nie wiem czy reszta z dlugosci spadnie. Wlosow nie mam popalonych i zniszczonych, ale w paru miejscach mam tak jakby wydarte :/ zgodzilam sie na prostowanie prostownica, czego nie robie i moze to przez to.

Pytanie moje jest takie co mam zrobic dalej, jaka firme wybrac. Farba u mnie nie wchodzi w gre, poniewaz wlosy rudzieja. Moze znalesc dobrego fryzjera, ktory pracuje na L'oreal albo Goldwell. Dodam, ze bardzo dbam o wlosy, nie susze ich czesto, uzywam profesionalnych produktow, jak i lekkich.
kudliczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-05, 11:26   #968
eura28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 212

Czy faktycznie jest du瘸 r騜nica pomi璠zy tymi drogeryjnymi farbami, rozja郾iaczami etc, a takimi "profesjonalnymi" ze sklep闚 fryzjerskich? Jakiego rz璠u by造by to koszty (np. za rosja郾iacz+utleniacz)?
eura28 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-05, 13:33   #969
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez eura28 Poka wiadomo嗆
Czy faktycznie jest du瘸 r騜nica pomi璠zy tymi drogeryjnymi farbami, rozja郾iaczami etc, a takimi "profesjonalnymi" ze sklep闚 fryzjerskich? Jakiego rz璠u by造by to koszty (np. za rosja郾iacz+utleniacz)?

Je郵i masz delikatne, kr璚one, cienkie w這sy to poczujesz r騜nic, u mnie farby drogeryjne zawsze powoduj spustoszenie, czy to by blond czy br您, w這sy by造 na ca貫j d逝go軼i matowe, szorstkie i ko鎍闚ki mi sie potem strasznie 豉ma造.

Farby kosztuj w zale積o軼i od marki ok 20(alfaparf)-40(wella koleston) z za tubk mniej wi璚ej 60ml i utleniacz ok 25z? A rozja郾iacz to nie wiem ale tez nie du穎.

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kudliczek Poka wiadomo嗆
Mam wazne pytanie, czy jest mozliwe, ze rozjasniacz konkretnej firmy mi nie sluzy, czy raczej jest to wina fryzjera? Farbowalam u fryzjera rozjasniaczem Alfaparf, przez rok bylo wszsytko ok, zapuscilam nawet wlosy, ale zmienilam fryzjerke, poniewaz nie podobalo mi sie jak sie zachowuje kolor po myciach. Robialam juz 2x u innej Joico, sadzialam, ze juz zostane przy niej, ale po ostanim farbowaniu mam upalone wlosy, poprostu mi na gorze odpadly, nie wiem czy reszta z dlugosci spadnie. Wlosow nie mam popalonych i zniszczonych, ale w paru miejscach mam tak jakby wydarte :/ zgodzilam sie na prostowanie prostownica, czego nie robie i moze to przez to.

Pytanie moje jest takie co mam zrobic dalej, jaka firme wybrac. Farba u mnie nie wchodzi w gre, poniewaz wlosy rudzieja. Moze znalesc dobrego fryzjera, ktory pracuje na L'oreal albo Goldwell. Dodam, ze bardzo dbam o wlosy, nie susze ich czesto, uzywam profesionalnych produktow, jak i lekkich.

Rozja郾iacz rypie w這sy, jak nie za pierwszym razem to za kolejnym, no i u篡cie prostownicy bezpo鈔ednio po rozja郾ieniu te robi swoje. L'oreal nie jest delikatny.
Stary 2014-04-05, 17:18   #970
201607040946
Konto usuni皻e

Tak, profesjonalne rozja郾iacze troch mniej niszcz w這sy. No i zawsze mo瞠sz zmieni wod na ni窺z.
Stary 2014-04-05, 17:56   #971
kudliczek
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
Tak, profesjonalne rozja郾iacze troch mniej niszcz w這sy. No i zawsze mo瞠sz zmieni wod na ni窺z.
a moglybyscie mi polecic dobry rozjasniacz o ile jest taki i na tej podstawie bede szukac nowego fryzjera. dobry w sensie nieagresywny? sama nie wiem jak do tego podjesc juz. Alfaparf mi nie podchodzil, a Joico teraz mi chyba zniszczy這 wlosy.

Edytowane przez kudliczek
Czas edycji: 2014-04-05 o 17:57
Stary 2014-04-05, 18:01   #972
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 085

Vincent Ledier to m鎩 ulubiony

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-05, 21:33   #973
Enireth
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

no na kolejny odrost zn闚 ta mieszanka i wybrana farba.
Reklamacja to bardzo dobry pomys. Chyba najlepszy.
Co jak co, ale fryzjerka powinna wiedzie co robi. A je郵i uwa瘸 瞠 nie da si uzyska efektu kt鏎y chcia豉, to nie powinna w og鏊e zaczyna roboty.
Id do salonu i niech naprawi to co zepsuli.
Enireth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-05, 22:17   #974
ciuchyija
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

Cytat:
Napisane przez Lillkaa Poka wiadomo嗆

Osobi軼ie poleci豉bym olej arganowy. Kokos nie na ka盥ych w這sach sie sprawdza.
I nie nak豉daj czepka foliowego na d逝窺zy czas, tylko zawi w這sy suchym r璚znikiem (najlepiej jako podgrzanym. W folii ciep這 nie jest odprowadzane, w這sy si paruj (jakby efekt "gotowania").
olejek arganowy , mam zamiar zam闚i ten http://allegro.pl/olej-arganowy-100-...108713048.html
nadaje si on??

Edytowane przez ciuchyija
Czas edycji: 2014-04-05 o 22:58
ciuchyija jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-06, 12:32   #975
Lillkaa
Zadomowienie

Cytat:
olejek arganowy , mam zamiar zam闚i ten http://allegro.pl/olej-arganowy-100-...108713048.html
nadaje si on??
Ci篹ko powiedzie co to i czy faktycznie oryginalny. Ja zawsze kupuj w sklepach zielarskich lub aptece. Masz szybciej, pewny produkt, wi瘯sz butelk i nie p豉cisz za wysy趾.
Prawdziwy, 100% olej arganowy jest 鈍ietny - nie tylko do w這s闚, ale r闚nie dla sk鏎y. Mo積a stosowa zamiast kremu, ja u篡wam na noc i jestem mega zadowolona.

Edytowane przez Lillkaa
Czas edycji: 2014-04-06 o 12:34
Stary 2014-04-06, 17:19   #976
ciuchyija
Raczkowanie

Cytat:
Ci篹ko powiedzie co to i czy faktycznie oryginalny. Ja zawsze kupuj w sklepach zielarskich lub aptece. Masz szybciej, pewny produkt, wi瘯sz butelk i nie p豉cisz za wysy趾.
Prawdziwy, 100% olej arganowy jest 鈍ietny - nie tylko do w這s闚, ale r闚nie dla sk鏎y. Mo積a stosowa zamiast kremu, ja u篡wam na noc i jestem mega zadowolona.

to nic musz skoczy w miasto i si poorientowa co i jak , mo瞠 co znajd

rano mia豉m rycyn w sk鏎 g這wy wtart z godzin, nawet si zmy
kusi mnie jeszcze ten arganowy

tylko jak sprawdzi czy to oryginalny, wystarczy przeczyta sk豉d?
na tym chyba nie oszukuj

Czas edycji: 2014-04-06 o 17:22
Stary 2014-04-06, 18:41   #977
Lillkaa
Zadomowienie

Cytat:
to nic musz skoczy w miasto i si poorientowa co i jak , mo瞠 co znajd

rano mia豉m rycyn w sk鏎 g這wy wtart z godzin, nawet si zmy
kusi mnie jeszcze ten arganowy

tylko jak sprawdzi czy to oryginalny, wystarczy przeczyta sk豉d?
na tym chyba nie oszukuj
Patrz czy na butelce jest napisane olej arganowy organiczny 100% albo bio. Ja np. mam ten:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg argan.jpg (11,0 KB, 6 za豉dowa)

Stary 2014-04-07, 08:13   #978
ciuchyija
Raczkowanie

Cytat:
Patrz czy na butelce jest napisane olej arganowy organiczny 100% albo bio. Ja np. mam ten:
no no, to jak pisze 100% olej arganowy to powinno tak by...pono go mo積a pozna tez po zapachu, podobny do orzeszk闚

no c騜 upoluj sobie takowy
lub inny zale篡 jaki znajd

Czas edycji: 2014-04-07 o 08:20
Stary 2014-04-07, 22:03   #979
dolij
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Witam!
Z racji tego , 瞠 do嗆 szybko wyp逝kuje mi si farba z w這s闚 postanowi豉m pobawi si sama w domu,ale efekt nie do ko鎍a jest zadowalaj帷y. Kupi豉m farb Subrina w odcieniu ciemny popielaty blond 6.1 z wod 6%(tak poleci豉 mi pani w sklepie). Zale瘸這 mi na delikatnym przyciemnieniu w這s闚. W rezultacie w這sy jakby delikatnie rozja郾i造 si, w dodatku wysz造 z rudawym a nie popielatym odcieniem. Sam odrost jest tak瞠 ciut ja郾iejszy, nie jest to jaka ogromna r騜nica ale ja j widz. Co z tym teraz zrobi? Co mog這 p鎩嗆 nie tak?
dolij jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-08, 11:18   #980
ciuchyija
Raczkowanie

ja mam jeszcze jedn udr瘯 z w這sami, nie wiem czy s ma這 spr篹yste czy co
ale mam teraz prawie do ramion, czasem mam ochot spi望 w kucyk, tylko 瞠 po kilku dniach w KUCYKU potem przez kilka miesiecy mam odbity 郵ad z gumki, po ka盥ym myciu , ju nie chc tego prostowa , w這sy mi sie wywijaj ka盥y w inn stron , niby s proste ale maj takie dziwne co 瞠 musia豉bym je chyba z godzin m璚zy aby wyprostowac tak na cacy
wiecznie chodz taki poszarpaniec
Stary 2014-04-10, 09:15   #981
Atreyka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 82
Farbowanie z pomini璚iem odrostu- czyli rzecz zupe軟ie odwrotna :)

Hej. Jako, 瞠 wierz, 瞠 tu znajd samych ekspert闚 mam kilka pyta

Nie mia豉m ostatnio pomys逝 na w這sy i na jaki kolor zmieni m鎩 farbowany blond kt鏎ego odcie nigdy mi si nie podoba oboj皻nie ile bym nie zap豉ci豉 i czego nie zrobi豉. Przez to zwlekanie wyhodowa豉m ju ca趾iem niez造 mysi odrost i patrz帷 na ten kolor kt鏎ego zawsze nienawidzi豉m i nie widzia豉m od ponad 10 lat chwilami my郵 czy nie uda這by mi si do niego wr鏂i... Powiedzmy, 瞠 tak bym podj窸a decyzj i tu jest moje pytanie- czy jak ju odrost b璠zie taki np 7 cm kto pocisn掖by temat zafarbowania tych blond ale nie ruszaj帷 odrostu? Spotka豉m si z takimi opiniami, 瞠 tak mo積a, ale wydaje mi si to trudne, 瞠by nie z豉pa przypadkiem wyhodowanego w ci篹kich trudach odrostu...

Kolor pono ten mysi co ja mam, jest niemo磧iwy do uzyskania farb ale wierz, 瞠 i tak wygl康a這by to lepiej ni taki kontrast jak teraz. Wiem, 瞠 mog豉m to zrobi przed decyzj o zapuszczaniu naturalnych (cho i ta nie jest jeszcze podj皻a ) ale same wiecie, 瘸l mi tych centymetr闚 teraz A 軼ian na kr鏒ko nie chc bo ju kr鏒kie mia豉m kup lat.

Ma kto takie do鈍iadczenia? Z jakim skutkiem? Na sam my郵 o powierzeni tego jakiemu fryzjerowi to mnie ogarnia trwoga, bo niestety nie uda這 mi si w 篡ciu na naprawd dobrego trafi (cho wierz, 瞠 s tacy )

Licz na jakie podpowiedzi co robi i czy warto si m璚zy.
Atreyka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-10, 12:16   #982
201607040946
Konto usuni皻e

Dot.: Farbowanie z pomini璚iem odrostu- czyli rzecz zupe軟ie odwrotna :)

Cytat:
Napisane przez Atreyka Poka wiadomo嗆
Hej. Jako, 瞠 wierz, 瞠 tu znajd samych ekspert闚 mam kilka pyta

Nie mia豉m ostatnio pomys逝 na w這sy i na jaki kolor zmieni m鎩 farbowany blond kt鏎ego odcie nigdy mi si nie podoba oboj皻nie ile bym nie zap豉ci豉 i czego nie zrobi豉. Przez to zwlekanie wyhodowa豉m ju ca趾iem niez造 mysi odrost i patrz帷 na ten kolor kt鏎ego zawsze nienawidzi豉m i nie widzia豉m od ponad 10 lat chwilami my郵 czy nie uda這by mi si do niego wr鏂i... Powiedzmy, 瞠 tak bym podj窸a decyzj i tu jest moje pytanie- czy jak ju odrost b璠zie taki np 7 cm kto pocisn掖by temat zafarbowania tych blond ale nie ruszaj帷 odrostu? Spotka豉m si z takimi opiniami, 瞠 tak mo積a, ale wydaje mi si to trudne, 瞠by nie z豉pa przypadkiem wyhodowanego w ci篹kich trudach odrostu...

Kolor pono ten mysi co ja mam, jest niemo磧iwy do uzyskania farb ale wierz, 瞠 i tak wygl康a這by to lepiej ni taki kontrast jak teraz. Wiem, 瞠 mog豉m to zrobi przed decyzj o zapuszczaniu naturalnych (cho i ta nie jest jeszcze podj皻a ) ale same wiecie, 瘸l mi tych centymetr闚 teraz A 軼ian na kr鏒ko nie chc bo ju kr鏒kie mia豉m kup lat.

Ma kto takie do鈍iadczenia? Z jakim skutkiem? Na sam my郵 o powierzeni tego jakiemu fryzjerowi to mnie ogarnia trwoga, bo niestety nie uda這 mi si w 篡ciu na naprawd dobrego trafi (cho wierz, 瞠 s tacy )

Licz na jakie podpowiedzi co robi i czy warto si m璚zy.
a czemu nie chcesz u篡 szamponetki? przyciemnisz w這sy, no i nawet je郵i nie uda si omin望 milimetra odrostu, to tragedii nie b璠zie
Ja pr鏏owa豉m wiele razy, na odro軼ie 4 cm, to do嗆 trudne.
Stary 2014-04-10, 12:59   #983
kudliczek
Rozeznanie

Potrzebuje porady, mam zamiar na這篡 na w這sy farbe Wellaton,a dokladnie zmieszac dwa kolory 12/1 i 1/2 12/0. Chce podmienic wode w tej mieszance z 9% na 12%. Czyli bede miala 60ml farby i nie wiem ile mam dodac tych 12%. W opakowaniu mam 80ml wody 9%. Wiec powinnam dodac 20ml wiecej? Pytam poniewaz 12% to silna woda i nie chcialabym spalic wlosow.
Stary 2014-04-10, 13:05   #984
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Czy jak na farb 9.31 (kt鏎a wychodzi troch szaro), na這輳 9.3 to czy to zniweluje t szaro嗆? i czy na odro軼ie nie wyjdzie mi z這to a na reszcie szaro?
Stary 2014-04-10, 14:08   #985
SceneQueene
Zakorzenienie

kudliczek, palet 12 nak豉dasz z oxy w stosunku 1:2, czyli je郵i farby masz np. 60g, oxy dajesz do niej 120 (to du穎 mieszanki, zmniejszy豉bym porcj, chyba 瞠 masz bardzo g瘰te w這sy).
Khalessi, nie ryzykowa豉bym nak豉dania z這ta na popielu, mo瞠 si pojawi zielona po鈍iata. wybierz per喚 (2 po kropce).

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2014-04-10, 14:18   #986
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Cytat:
kudliczek, palet 12 nak豉dasz z oxy w stosunku 1:2, czyli je郵i farby masz np. 60g, oxy dajesz do niej 120 (to du穎 mieszanki, zmniejszy豉bym porcj, chyba 瞠 masz bardzo g瘰te w這sy).
Khalessi, nie ryzykowa豉bym nak豉dania z這ta na popielu, mo瞠 si pojawi zielona po鈍iata. wybierz per喚 (2 po kropce).
Hmm, a to te nie b璠zie szare? Z kolei te si boj jak to 9.3 wychodzi, czy nie rudawo? Nie mam wog鏊e do鈍iadczenia w farbowaniu na blondy

Mam w palecie alfaparfu 9.21 very light violet ash blonde - boj si tego violet w nazwie?
Stary 2014-04-10, 14:18   #987
kudliczek
Rozeznanie

Cytat:
dzi瘯uj bardzo, faktycznie stosunek jest 1:2, a nie ze o 20ml oxy wi璚ej
Stary 2014-04-10, 18:15   #988
SceneQueene
Zakorzenienie

kudliczek, nie ma za co cz瘰to u篡wam tych farb, wi璚 czego si ju nauczy豉m.
Khalessi, przeczytaj: http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...wpadki-po.html spr鏏owa豉bym tej maseczki kt鏎a jest opisana przy szarym a potem po這篡豉bym .2 lub .0

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-04-12, 03:53   #989
eura28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 212

Da si jako uzyska w "domowych warunkach" lodowy blond, czy lepiej nie zawraca sobie g這wy i od razu zacz望 odk豉da pieni康ze na wizyt u fryzjera?

Jestem ch這dn zim. M鎩 naturalny kolor w這s闚 to bardzo ciemny br您, oczywi軼ie popielaty. Ostatnio mia豉m kilka przyg鏚 z samodzielnym rozja郾ianiem w這s闚 drogeryjnymi produktami i niby mam ten ciemny blond, ale wszelkie pr鏏y och這dzenia go (farby w popielatych odcieniach, p逝kanki, szampony, gencjana) nie daj zadowalaj帷ych efekt闚. Na razie dam w這som troch odpocz望, ale za jakie 2-3 miesi帷e b璠 musia豉 zafarbowa odrosty i nie wiem, co zrobi. Taki z這tawy blond, jaki mam aktualnie, prezentuje si fatalnie przy mojej karnacji

Pierwsze zdj璚ie to kolor zbli穎ny do mojego aktualnego, na drugim jest taki, jaki bym chcia豉 uzyska.

My郵a豉m o potraktowaniu jakim konkretniejszym rozja郾iaczem i farbie, ale boj si, 瞠 znowu wyjdzie jaki bli瞠j niezidentyfikowany z這to-miedziany odcie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 28920.jpg (51,5 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 015_0.jpg (38,6 KB, 14 za豉dowa)
Stary 2014-04-12, 13:42   #990
SceneQueene
Zakorzenienie

Da si . Zrobi豉bym k徙iel rozja郾iaj帷 i potem po這篡豉 farb- popatrz na Well Koleston, paleta 12. Maj bardzo du穎 odcieni zbli穎nych do tego

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (0 u篡tkownik闚 i 2 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-07 13:41:38

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:21.