Pytania i porady fryzjerskie - Strona 37 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-05-19, 16:59   #1081
malka65
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Wow, jaka szybka i konkretna odpowied! Nie musi mi wyj嗆 od razu taki idealnie jak na zdj璚iu... A 瞠 mam s豉be w這sy, to mo瞠 pr鏏wa najpierw na 6%? Taki kolor, to sugestia fryzjerki, ale nie powiedzia豉 mi nic o wodzie. Poleci豉 mi krem tonuj帷y Londa 6.4 lub 7.4 lub Le Cher Geneva (r騜owy kwadracik), ale chcia豉m to jeszcze z kim skonsultowa.
Przy takiej mocnej zmianie, jak nak豉da? Najpierw odrosty? Na ile minut?
Ps. W ramach rewan簑 za wskaz闚ki, s逝輳 pomoc w j瞛yku angielskim

Edytowane przez malka65
Czas edycji: 2014-05-19 o 17:03
malka65 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-19, 17:49   #1082
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 085

Dzi瘯i Kochana. Studiuj w豉郾ie filologi angielsk.
Skoro kolor nie musi by od razu tak ja郾iutki, k豉d spokojnie na 6. A jak tam odrosty wygl康aj- ja郾iejsze, ciemniejsze? Je郵i kolor jest w miar r闚ny, k豉d od odrost闚 w d馧. Czas trzymania zale積y od farby- wi瘯szo嗆 ma t informacj w do陰czonej ulotce. Londa to fajna opcja, tylko 瞠 musisz si liczy z czerwonymi refleksami. Tej drugiej farby nie znam kompletnie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-19, 22:23   #1083
malka65
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Odrosty w podobnym kolorze To wkrotce bede probowac z Londa. Trzymaj kciuki Bardzo dziekuje za odpowied!
malka65 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-20, 07:46   #1084
xxandrass
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Witajcie!!!
Dwa dni temu by豉m jeszcze jasn blondynk, jednak ten kolor nigdy mi si nie podoba. Wczoraj postanowi豉m przyciemni troszk kolor. Chcia豉m stopniowo schodzi do br您u wi璚 na這篡豉m dzi ciemny blond z garnier natural (czy co takiego, nie mam ju opakowania). Z racji tego, i kolor cz瘰to wychodzi mi zielony (kiedy jaka fryzjerka stwierdzi豉 瞠 mam ma這 pigmentu czerwonego, nie wiem czy to mo瞠 by prawd), teraz te wszed super zielony. Posz豉m do salonu goldwell (瘸逝j 瞠 od razu tam nie posz豉m) i dali mi goldwell colorance 7RB i do tego ☠☠☠e EXCLUSIV 1,9% creme oxyde, kazali rozrobi 60ml farby do 120 ml tego cremu. MAM TERAZ SUPER CZERWONE WΜSY zw豉szcza przy odro軼ie. Oczywi軼ie kolor ten jest 豉dny jednak mi cale nie pasuje. Prosz, porad嬈ie co mog na to po這篡, zeby wyszed mi taki 豉dny br您. Za陰czy豉m zdj璚ie Edyty G鏎niak i taki br您 jasny chcia豉bym ale porad嬈ie cokolwiek, co sprawi 瞠 moje w這sy nie b璠 czerwone ani zielone. Zale篡 mi te 瞠by by豉 to koloryzacja z glodwell.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg edyta-gorniak-nowa-krotsza-fryzura.jpg (28,1 KB, 3 za豉dowa)

Edytowane przez xxandrass
Czas edycji: 2014-05-20 o 07:48
xxandrass jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-20, 09:02   #1085
ewelinka1112
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
GG do ewelinka1112
Exclamation Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Szkoda 瞠 na moje pytanie nikt nie odpowiedzia wi璚 wklej ponownie :

Witam .
Ostatnio na Youtube przegl康a豉m filmy fryzjerskie i fryzjerka pokazala preparat kt鏎ym tuszowa豉 niedoci庵ni璚ia kolorystyczne kt鏎e powsta造 podczas balejarzu tzn. powsta造 dwie bia貫 plamki na ciemnych pasmach - rozrobila dwa preparaty zostawi豉 na 5-10 min i po problemie . Jaka jest nazwa polskich preparat闚 ????

link https://www.youtube.com/watch?v=P9WHjGQrFGg

Mo瞠 tym razem uzyskam odpowiedz ???

Pozdrawiam
ewelinka1112 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-23, 01:26   #1086
anialunastachurska
Przyczajenie

witam
2 miesi帷e temu pomalowalam w這sy. wczoraj postanowi豉m farbowa je znowu, bo by造 ju spore odrosty. u篡豉m farby loreal prodigy numer 6.0 o nazwie d帳. w這sy s CZERWONE, a najgorzej jest na tych nowych w這sach, co nie by造 malowane. CO ZROBI?!?!?!?
anialunastachurska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-23, 20:33   #1087
SceneQueene
Zakorzenienie

p逝ka a potem po這篡 br您ik z metaliczn zieleni- zgasi. ewentualnie, je郵i podp逝cze si do rudego- z popielem czyli 1 po kropce.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2014-05-24, 15:35   #1088
angie83
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 342

witam. od dw鏂h lat farb si u fryzjerki goldwellem nr 8. naturalny mam ciemny br您. mia豉m rozjasnione w這sy i po這穎ny colorance. ostatnio doda豉 troch jasnych pasemek.w ramach ci耩 bud瞠towych musz pofarbowac w domu. mam spore odrosty. chcia豉bym wypr鏏owa majirel nr 8.30 z woda 6% ale nie wiem czy z豉pie mi ciemne odrosty. chcia豉bym zosta przy jasnym odcieniu.

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1400938507223.jpg (68,9 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1400938518555.jpg (71,3 KB, 2 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1400938528733.jpg (63,4 KB, 3 za豉dowa)
Stary 2014-05-24, 18:49   #1089
SceneQueene
Zakorzenienie

tak, powinno z豉pa

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-05-24, 21:38   #1090
angie83
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 342

uff ju my郵a豉m 瞠 nie ob璠zie si bez rozjasniania. miejmy nadziej 瞠 z豉pie. dzi瘯i za odpowied.

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Stary 2014-05-25, 00:45   #1091
201605161428
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 5 223

To i ja si poradz jak mo積a
Latami farbowa豉m w這sy na niemal pomara鎍zowy jasny rudy, na szcz窷cie w ko鎍u dotar這 do mnie, 瞠 maj帷 naturalnie ch這dne w這sy, w tej rudo軼i wygl康am karykaturalnie. Na chwil przed ich stonowaniem mia豉m co mi璠zy miedzi, a jasnym br您em, ale takim naprawd jasnym i ciep造m.
Dwa miesi帷e temu zrobi豉m sobie farb - ciemny blond popielaty - marijel 7.0 z wod 3%. Chwyci豉 zjawiskowo, na tak blond-szaro嗆, prawie jak mam naturalnie. Wszyscy znajomi si zachwycali, jak mi 郵icznie. Ale min窸y dwa miesi帷e i znowu pojawiaj si rude przeb造ski ze sp逝kiwaniem si farby.

Czy istnieje jaki spos鏏, na pozbycie si rudo軼i i ponowne och這dzenie w這s闚 bez ingerencji farb? Jakie p逝kanki etc. ? Chce omin望 farb, bo zobaczywszy si w tej szaro軼i, stwierdzi豉m, 瞠 wracam do naturalnych, skoro dok豉dnie tak wygl康aj na zdj璚iach, a super mi le篡 ten kolor.

Edytowane przez 201605161428
Czas edycji: 2014-05-25 o 00:50
201605161428 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-25, 13:29   #1092
SceneQueene
Zakorzenienie

Spr鏏uj srebrnej p逝kanki. Rudo軼i neutralizuje popiel- jedynka po kropce, wi璚 mo瞠 srebro pomo瞠.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-05-26, 08:37   #1093
ewelinka1112
Przyczajenie

GG do ewelinka1112

Witam
ponawiam swoje pytanie poniewa nie otrzyma豉m odpowiedzi a temat bardzo mnie ciekawi ????

Ostatnio na Youtube przegl康a豉m filmy fryzjerskie i fryzjerka pokazala preparat kt鏎ym tuszowa豉 niedoci庵ni璚ia kolorystyczne kt鏎e powsta造 podczas balejarzu tzn. powsta造 dwie bia貫 plamki na ciemnych pasmach - rozrobila dwa preparaty zostawi豉 na 5-10 min i po problemie . Jaka jest nazwa polskich preparat闚 ????

Stary 2014-05-27, 20:06   #1094
Milka99
Przyczajenie

Bardzo prosz jak捷 dobr duszyczk o pomoc!!
Witam,
Prosz o porad, po這篡豉m siostrze farb "Syoss 9-10" i w pewnym miejscu wyszed niechciany czerwonawy odcie spowodowany u篡tym miesi帷 wcze郾iej dekoloryzatorem... Zaczn od pocz徠ku...
3 miesi帷e temu robione by造 pasemka blond rozja郾iaczem na ca貫j g這wie, nast瘼nie 1,5 mie temu (gdy by odrost 4cm) siostra zafarbowa豉 ca貫 w這sy na czerwono, lecz kolor kompletnie nie pasowa, wi璚 u篡豉 dekoloryzatora i w這sy zn闚 sta造 si blond z pasemkami, a ten 4 centymetrowy odrost zrobi si jasno rudy po tym dekoloryzatorze. A dzi, jak ju zrobi si kolejny odrost na 2cm, po這篡造鄉y farb jasny blond "Syoss 9-10" (40min na ten 6-cio centymetrowy odrost i 10min reszta). Wysz這 nast瘼uj帷o, odrost przy sk鏎ze g這wy z豉pa wzgl璠nie, ko鎍闚ki w這s闚 te, ale... ten odrost 4-ro centymetrowy po dekoloryzatorze zrobi si czerwonawy. Nie jest to od sk鏎y g這wy, tylko kawa貫k dalej i nie wygl康a to dobrze...
Mam nadziej, 瞠 wiadomo o co mi chodzi?
Prosz o piln porad co z tym zrobi, dodam, 瞠 siostra chcia豉by pozosta przy blondzie...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (29,1 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (20,1 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (20,5 KB, 5 za豉dowa)
Milka99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-28, 07:46   #1095
Milka99
Przyczajenie

SceneQueene, prosz, poradzisz co?
Milka99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-28, 15:22   #1096
anialunastachurska
Przyczajenie

je郵i mia豉m problem z farb loreala to lepiej isc do salonu inoa czy do jean louis davisa?
anialunastachurska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-28, 20:23   #1097
SceneQueene
Zakorzenienie

Milko, spr鏏owa豉bym po這篡 nast瘼nym razem co na poziomie 9 z 7 po kropce. metaliczny przygasi czerwie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-05-29, 13:23   #1098
ewelinka1112
Przyczajenie

GG do ewelinka1112

SZKODA 浩 涉DEN FRYZJER NIE POTRAFI ODPOWIEDZIE NA MOJE PYTANIE (( WYNIKA Z TEGO 浩 MAMY PEWNE BRAKI W SZKOLENIU INFORMACJACH ALBO BRAKU DOST襾NYCH ARTYKU紟 NA NASZYM RYNKU (((

Szkoda 瞠 na moje pytanie nikt nie odpowiedzia wi璚 wklej ponownie :

Witam .

Mo瞠 tym razem uzyskam odpowiedz ???

Pozdrawia
Stary 2014-05-29, 19:45   #1099
SceneQueene
Zakorzenienie

Kochana, tutaj jak nie dostajesz odpowiedzi znaczy to zazwyczaj, 瞠 nikt jej nie zna- a po co wprowadza Ci w b陰d, pisz帷 co, o czym si wiele nie wie. U nas po prostu techniki s zgo豉 inne albo farbowanie wychodzi dobrze i nie trzeba go poprawiac.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-05-30, 08:21   #1100
ewelinka1112
Przyczajenie

GG do ewelinka1112

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Kochana, tutaj jak nie dostajesz odpowiedzi znaczy to zazwyczaj, 瞠 nikt jej nie zna- a po co wprowadza Ci w b陰d, pisz帷 co, o czym si wiele nie wie. U nas po prostu techniki s zgo豉 inne albo farbowanie wychodzi dobrze i nie trzeba go poprawiac.
Dzi瘯uje za odpowiedz Z w豉snego do鈍iadczenia wiem jak fryzjerka nie jedna zrobi豉 balejarz z bia造mi plamkami i koniecznie chcia豉 wiedzie jak szybko mo積a uzyska zadowalajacy efekt Jak to si m闚i ''RAZ NA 100 RAZY SI TRAFI "

Chcia豉m zapyta czy znacie mo瞠 stronki w necie instrukta穎we dotycz帷e strzy瞠 w podobie step4her z opisem Polskim -tylko darmowe ? Zagraniczne s ale naszych nie mog znale嗆 ????
Stary 2014-05-30, 11:36   #1101
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie ma sprawy, szkoda, 瞠 nie mog豉m pom鏂.
C騜, je郵i si nie zrobi tego baleja簑 dobrze to p騧niej s problemy.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-05-30, 21:55   #1102
Yasmi91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

sama nie zamaskowalabys tego, a nie kazdy fryzjer sie zaraz do tego przyzna ze narobil ci plam gdzies tam tylko inaczej uczesze wlosy a pozniej w domu wszystko wychodzi, balejaz jest z dwoch kolorow zazwyczaj wiec trzeba by bylo rozrobic troche tej ciemnej farby z oksydanten np 3 % bo on wszystko najlepiej kryje i nalozyc delikatnie na ta plamke umiejetnie oczywiscie zeby jeszcze gorsza plama nie wyszla no i pare minutek przytrzymac.. ale z reguly gdy fryzjer takie cos widzi to juz powinien przy myjce to zrobic lub cokolwiek. albo na reklamacje idz :d
Yasmi91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-01, 13:52   #1103
patunia0161
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74
GG do patunia0161

SceneQueene tak jak obieca豉m, odpisuj w tej sekcji :P
Zdecydowa豉m si ju raczej i chyba zam闚i te 400 g Blondora! A co tam, jak ju Wella, to na ca貫j linii :P b璠zie na ca造 rok u篡tkowania + kupi litrowego oxy Welloxon 6%. Bo ten 6% si nada do rozja郾iacza, jak i do p騧niejszego farbowania, tak? B璠zie dobrze? Nie b璠zie za delikatny dla moich w這s闚 do kt鏎ej z czynno軼i - rozja郾iania lub farbowania? Musz mie pewno嗆 je瞠li ma by co nie tak, to wol kupi 2 inne oxy (PS. Minimalne st篹enie w Welloxonie to 6%, jak co - nie ma 3%)
Co do tej mieszanki 120 ml + 60 g to faktycznie wyjdzie ca豉 masa, teraz dopiero sobie wyobrazi豉m. To mo瞠 zrobi tak: 60 ml oxy i 30 g rozja郾iacza ?? B璠zie ok, czy troszk wi璚ej mo瞠 trzeba?
I jeszcze ostatnia sprawa - czy Twoim zdaniem rozja郾iacz mam k豉嗆 tylko na naturalny odrost, czy na ten ciemniejszy (forever ciemny blond - wiesz o co chodzi) te po這篡 tego rozja郾iacza??
Stary 2014-06-01, 18:13   #1104
ewelinka1112
Przyczajenie

GG do ewelinka1112

Cytat:
Napisane przez Yasmi91 Poka wiadomo嗆
sama nie zamaskowalabys tego, a nie kazdy fryzjer sie zaraz do tego przyzna ze narobil ci plam gdzies tam tylko inaczej uczesze wlosy a pozniej w domu wszystko wychodzi, balejaz jest z dwoch kolorow zazwyczaj wiec trzeba by bylo rozrobic troche tej ciemnej farby z oksydanten np 3 % bo on wszystko najlepiej kryje i nalozyc delikatnie na ta plamke umiejetnie oczywiscie zeby jeszcze gorsza plama nie wyszla no i pare minutek przytrzymac.. ale z reguly gdy fryzjer takie cos widzi to juz powinien przy myjce to zrobic lub cokolwiek. albo na reklamacje idz :d

Dzi瘯uje za odpowiedz
OJ TAK ! z tymi plamami r騜nie bywa ale teraz wiem jak sobie sobie radzi z takimi kleksikami mysle 瞠 kolezanka pomoze ) i bedzie dobrze - na pewno lepiej ni nic z tym nie robi ))

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Witam .
SZukam stronek internetowych z filmami instruktazowymi ciecia w這sow podobnych do film闚 STEP4HIR w wersji polskiej .

Mo瞠 ktos ma info ....???
Stary 2014-06-01, 18:30   #1105
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez patunia0161 Poka wiadomo嗆
SceneQueene tak jak obieca豉m, odpisuj w tej sekcji :P
Zdecydowa豉m si ju raczej i chyba zam闚i te 400 g Blondora! A co tam, jak ju Wella, to na ca貫j linii :P b璠zie na ca造 rok u篡tkowania + kupi litrowego oxy Welloxon 6%. Bo ten 6% si nada do rozja郾iacza, jak i do p騧niejszego farbowania, tak? B璠zie dobrze? Nie b璠zie za delikatny dla moich w這s闚 do kt鏎ej z czynno軼i - rozja郾iania lub farbowania? Musz mie pewno嗆 je瞠li ma by co nie tak, to wol kupi 2 inne oxy (PS. Minimalne st篹enie w Welloxonie to 6%, jak co - nie ma 3%)
Co do tej mieszanki 120 ml + 60 g to faktycznie wyjdzie ca豉 masa, teraz dopiero sobie wyobrazi豉m. To mo瞠 zrobi tak: 60 ml oxy i 30 g rozja郾iacza ?? B璠zie ok, czy troszk wi璚ej mo瞠 trzeba?
I jeszcze ostatnia sprawa - czy Twoim zdaniem rozja郾iacz mam k豉嗆 tylko na naturalny odrost, czy na ten ciemniejszy (forever ciemny blond - wiesz o co chodzi) te po這篡 tego rozja郾iacza??
Masz racj, starczy na d逝go d逝go. My郵, 瞠 przy Twojej d逝go軼i odpowiednie by這by 70g oxydantu plus 35 rozja郾iacza, 90g to mo瞠 by troch za ma這 a lepiej mie wi璚ej i na這篡 porz康nie, ni odwrotnie. Do rozja郾iania ten oxydant wystarczy, ale je郵i chcesz zakupi dwa, wzi窸abym 6 i 9 i ewentualnie zrobi豉 sobie 7,5%, jak ostatnio rozja郾ia豉m odrosty w kwadrans do z這tka. Co do farb- zale篡, kt鏎ymi chcesz farbowa. W這ski masz bardzo jasne, wi璚 spokojnie na 6 pyknie. Kolejne rozja郾ianie zb璠ne, chyba, 瞠 chcesz biel . I, wiem o co chodzi, rozja郾iacz k豉d豉bym tylko na odrosty. Z ciemniejsz cz窷ci farba 12 sobie poradzi. Je郵i chcesz koniecznie t cz窷 poja郾i- 5 minut z rozja郾iaczem, nie wi璚ej.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-06-01, 19:33   #1106
patunia0161
Raczkowanie

GG do patunia0161

Szczerze m闚i帷, to tak - chc biel ale nie tak konkretn, chc platynk, ch這dn lub minimalnie ciep陰 (jak doczepki kt鏎e zaraz zobaczysz i o kt鏎ych przeczytasz ). Farbowa b璠 Kolestonem 12/96 (pisa豉m Ci ostatnio! ). Wi璚 m闚isz, 瞠 z tym Kolestonem oxy 6% pyknie? ;-) B璠zie platynka czy nie? Bo na tym mi zale篡 ;P

Co do rozja郾iacza, to zrobi tak jak m闚isz - 70 ml oxy + 35 g Blondora. No i teraz nie wiem jakie bra oxy! ;P Jaki efekt chcia豉bym uzyska to przecie te ostatnio pokazywa豉m, ale jeszcze raz wklej to zdj璚ie (jakiej dziewczyny z neta) Ona w豉郾ie u篡wa豉 do tego zabiegu Blondora i Kolestona - w豉郾ie prawdopodobnie 12/96! (Ale nie jestem pewna - czyta豉m jej bloga, ale jako nie mog豉m znale潭 informacji na temat farby, ale widzia豉m opakowanie, a kolor na jej w這sach wygl康a raczej jak 12/96). Ona ma tak samo ciemne odrosty jak ja i tak fajnie jej wysz這! Chcia豉bym uzyska podobny efekt rozja郾ienia, aczkolwiek kolor mniej siwy/szary - bardziej w豉郾ie chcia豉bym mie 鈍ietlist platynk ewentualnie z odrobink ciep豉 w豉郾ie ale moje w這sy s ciep貫, wi璚 my郵, 瞠 ten 12/96 nie zrobi mi bia造ch w這s闚 od razu :P
PS. !! Doczyta豉m u niej na blogu i jednak u篡豉 innego koloru ni my郵a豉m - 12/81 per這wego popielatego blondu (te Koleston). A wyszed jej tak siwo :O szok

Edytuj i doklejam zdj璚ie idealnej platyny ale taki ch堯d raczej by mi tak nie pasowa, my郵, 瞠 jakby odrobin cieplejsza by豉... ale tak odrobin i by by這 ok

Doklejam jeszcze jedno zdj璚ie - doczepek, kt鏎e kupi豉m - w豉郾ie w這sy chcia豉bym w takim kolorze, albo co pomi璠zy tym kolorem, a platyn (bo w tym momencie moje w這sy nie pasuj do tych doczepek, wi璚 nie mog ich nosi ). A kolor doczepek nazywa si PLATYNA w豉軼iwie to ten kolor doczepek to idealny kolor dla mnie i o takim marz
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (17,4 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlosycudowne.jpg (12,8 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg doczepiane22.jpg (104,0 KB, 15 za豉dowa)

Edytowane przez patunia0161
Czas edycji: 2014-06-01 o 20:17
patunia0161 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-01, 22:39   #1107
SceneQueene
Zakorzenienie

A przepraszam, faktycznie, widzia豉m ju t fotk. Wiesz, tyle tutaj pisz, 瞠 czasem mi si kr璚i.
Wtedy wzi窸abym i 6 i 9%- farbowanie zdecydowanie na dziewi徠ce, odrosty powinny si rozja郾i na 7,5- zrobisz sobie mieszank z oxy (p馧 a p馧). Powinno by idealnie. I tak, pi膮瘯ny kolor.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-06-02, 15:18   #1108
patunia0161
Raczkowanie

GG do patunia0161

Ty to jeste naprawd dobra dzi by豉m u fryzjerki i gada豉m z ni i powiedzia豉 mi, 瞠bym zrobi豉 dok豉dnie tak jak Ty piszesz (aczkolwiek rozja郾iacz nie na 7,5 tylko na 6, hehe ale chyba zrobi tak jak Ty m闚isz - na ciut wy窺zym procencie 7,5. Tylko jak wtedy po陰czy 6 z 9 - ile czego? Kupi sobie na Allegro litra 9% (zejdzie szybciej, ni 6%, bo do farby potrzebuj a 120 ml oxy) i chyba jedn ma陰 buteleczk 60 ml 6% oxy. Co o tym my郵isz? B璠zie ok? Jak do 60 ml 6% oxy dodam 10-20 ml 9%?
Chocia nie wiem kurcz, czy kupowa tego litra 9%, bo je瞠li na 1 farbowanie schodzi 120 ml, to starczy mi na ok. rok, a wydaje mi si, 瞠 oxy po roku od otwarcia ju nie ma takich w豉軼iwo軼i jak na pocz徠ku... mo瞠 jednak pokupuj same ma貫 butelki 60 ml ;] jakie masz zdanie na ten temat?

Edit... Jejku! Napatrzy豉m si na w這sy dziewczyn (bardzo ja郾iutkie, np Dominika Budzy雟ka), kt鏎e rozja郾iaj w這sy samym rozja郾iaczem (napisa豉m do niej i mi powiedzia豉, 瞠 rozja郾iacz u fryzjera) i tak zastanawiam si, czy mo瞠 nie przerzuci si ca趾iem na sam rozja郾iacz?! Wtedy ten Blondor z 9 lub 12% i mo瞠 by by造 takie ja郾iute鎥ie jak ma ona wklejam jej zdj poni瞠j!
Tylko co wtedy by by這 z reszt w這s闚 si zastanawiam, czy na nie wtedy ten rozja郾iacz te... ? Troch strach!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg dommmm.jpg (14,0 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg domm.jpg (40,4 KB, 8 za豉dowa)

Edytowane przez patunia0161
Czas edycji: 2014-06-03 o 11:52
patunia0161 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-02, 19:32   #1109
takakinga
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Unhappy Kolorowe w這sy

Hej. Mam pewien problem, nie do ko鎍a wiem, co z tym zrobi. Mianowicie moje w這sy przesz造 ju naprawd du穎. Zniszczone jako tako nie s, ale kolor... farbowanie zacz窸am od farb permanentnych w odcieniach czerwieni, p騧niej zamarzy mi si br您, wysz豉 czer z pob造skiem czerwonym, ale oczywi軼ie si sp逝ka豉, p騧niej nak豉da豉m coraz to inne farby. W tym momencie mam w這sy w 5 kolorach- od nasady- odrosty popielaty blond, ni瞠j blond, ni瞠j rudy, p騧niej czerwony i coraz ciemniej w d馧. Wida to dopiero w 鈍ietle, ale mi to przeszkadza bardzo. Nie wiem, co z tym zrobi.... Co my郵icie? Dekoloryzator kupi? tylko pytanie czy chwyci wsz璠zie.... Chcia豚ym wyr闚na ten kolor na taki jasny br您, albo nawet i rudy, byle nie by這 tej ciemnej czerwieni. Co radzicie?
takakinga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-03, 17:21   #1110
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 28 488
Dot.: Kolorowe w這sy

p鎩嗆 do dobrego fryzjera bo sama nie zejdziesz z kilku kolor闚 na g這wie.. no chyba 瞠 pomalujesz na czarno p騧niej rozja郾isz i mo瞠 ale to MO浩 by mia豉 w miar jednolity.. dekoloryzator nic tu nie pomo瞠

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-07 13:41:38

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.