Pytania i porady fryzjerskie - Strona 38 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-06-04, 17:21   #1111
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 100
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez patunia0161 Poka wiadomo嗆
Ty to jeste naprawd dobra dzi by豉m u fryzjerki i gada豉m z ni i powiedzia豉 mi, 瞠bym zrobi豉 dok豉dnie tak jak Ty piszesz (aczkolwiek rozja郾iacz nie na 7,5 tylko na 6, hehe ale chyba zrobi tak jak Ty m闚isz - na ciut wy窺zym procencie 7,5. Tylko jak wtedy po陰czy 6 z 9 - ile czego? Kupi sobie na Allegro litra 9% (zejdzie szybciej, ni 6%, bo do farby potrzebuj a 120 ml oxy) i chyba jedn ma陰 buteleczk 60 ml 6% oxy. Co o tym my郵isz? B璠zie ok? Jak do 60 ml 6% oxy dodam 10-20 ml 9%?
Chocia nie wiem kurcz, czy kupowa tego litra 9%, bo je瞠li na 1 farbowanie schodzi 120 ml, to starczy mi na ok. rok, a wydaje mi si, 瞠 oxy po roku od otwarcia ju nie ma takich w豉軼iwo軼i jak na pocz徠ku... mo瞠 jednak pokupuj same ma貫 butelki 60 ml ;] jakie masz zdanie na ten temat?

Edit... Jejku! Napatrzy豉m si na w這sy dziewczyn (bardzo ja郾iutkie, np Dominika Budzy雟ka), kt鏎e rozja郾iaj w這sy samym rozja郾iaczem (napisa豉m do niej i mi powiedzia豉, 瞠 rozja郾iacz u fryzjera) i tak zastanawiam si, czy mo瞠 nie przerzuci si ca趾iem na sam rozja郾iacz?! Wtedy ten Blondor z 9 lub 12% i mo瞠 by by造 takie ja郾iute鎥ie jak ma ona wklejam jej zdj poni瞠j!
Tylko co wtedy by by這 z reszt w這s闚 si zastanawiam, czy na nie wtedy ten rozja郾iacz te... ? Troch strach!
wi璚, powiem Ci tak- je郵i b璠ziesz u篡wa oxy d逝窺zy czas, bardziej si op豉ca kupi te litrowe. to si tak szybko nie psuje. je郵i chcesz uzyska 7,5% st篹enie, dajesz 50% jednego i 50% drugiego, czyli je郵i docelowo chcesz 50g oxydantu, 25g 6% i 25g 9%. co do stosowania samego rozja郾iacza- to kiepski pomys. zaledwie 5-10% Europejek jest w stanie po samym rozja郾iaczu uzyska a tak bia造 kolor w這s闚. mamy po prostu inny pigment. dzia豉豉bym farbami, rozja郾iaj帷 tylko odrosty- szkoda pali ca貫 w這sy. 瞠by uzyska tak biel konieczne jest ju rozja郾ianie na 12%, przynajmniej pierwszy raz.

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez takakinga Poka wiadomo嗆
Hej. Mam pewien problem, nie do ko鎍a wiem, co z tym zrobi. Mianowicie moje w這sy przesz造 ju naprawd du穎. Zniszczone jako tako nie s, ale kolor... farbowanie zacz窸am od farb permanentnych w odcieniach czerwieni, p騧niej zamarzy mi si br您, wysz豉 czer z pob造skiem czerwonym, ale oczywi軼ie si sp逝ka豉, p騧niej nak豉da豉m coraz to inne farby. W tym momencie mam w這sy w 5 kolorach- od nasady- odrosty popielaty blond, ni瞠j blond, ni瞠j rudy, p騧niej czerwony i coraz ciemniej w d馧. Wida to dopiero w 鈍ietle, ale mi to przeszkadza bardzo. Nie wiem, co z tym zrobi.... Co my郵icie? Dekoloryzator kupi? tylko pytanie czy chwyci wsz璠zie.... Chcia豚ym wyr闚na ten kolor na taki jasny br您, albo nawet i rudy, byle nie by這 tej ciemnej czerwieni. Co radzicie?
dekoloryzacja na ciemne cz窷ci (z pomini璚iem jasnych), k徙iel rozja郾iaj帷a, zaczynaj帷 od najciemniejszych i odpowiednio dobrana farba, minimalnie na 7 poziomie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-04, 19:51   #1112
patunia0161
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74
GG do patunia0161

SceneQueene, Co do tych mieszania oxydant闚, to jednak chyba zostan przy tej 6% przy rozja郾iaczu, a farb normalnie na 9% - nie b璠 kombinowa z tymi procentami, jeszcze co zepsuj i dopiero b璠zie ;P bo fryzjerka ze mnie bardzo kiepska

Co do tego rozja郾iacza samego, no to tak w豉郾ie zastanawia豉m si nad nim, bo ten Blondor podobno dobrze rozja郾ia i jednocze郾ie tonuje w這sy, niweluje 鄴速y kolor... tak sobie zastanawia豉m si, 瞠 po co mi farba 12/96, skoro prawdopodobnie mog豉bym uzyska tak jasny kolor bez u篡wania dodatkowej farby przy Blondorze z 12%? My郵isz, 瞠 b璠zie 幢e?

Dzi瘯i za wszystkie odpowiedzi
Stary 2014-06-04, 20:25   #1113
SceneQueene
Zakorzenienie

nie ma sprawy
powiem Ci tak- nie pracowa豉m nigdy na tym akurat rozja郾iaczu. ale pr鏏owa豉m kilku innych marek, o kt鏎ych te pisano, 瞠 niweluje 鄴速e tony, 瞠 ch這dny blond, blabla. w 瘸dnym przypadku niestety si to nie sprawdzi這, zawsze troch kurczaka do stonowania zostawa這. i Ci powiem, 瞠 12% strasznie przesusza w這sy, nie polecam. mo瞠sz pr鏏owa, b璠 trzyma kciuki, ale przypuszczam, ze po samym rozja郾iaczu i tak b璠ziesz musiala po這篡 farb.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2014-06-05, 13:25   #1114
patunia0161
Raczkowanie

GG do patunia0161

Dobrze zakupy zrobione wzi窸am ten rozja郾iacz, ma陰 butelk 6%, farb i litra 9% Nie op豉ca這 mi si bra dw鏂h ma造ch butelek 6%, bo 3/4 by zosta這 w pojemniczku (a ja wol kupowa na bie膨co ni zostawia jakie resztki). Zrobi tak, 瞠 dam do rozja郾iacza te 60 ml 6% i dodam 10-20 ml 9%. B璠zie wszystko ok?

Jejku, ale jestem ciekawa efektu! Nie mam poj璚ia co tym razem wyjdzie, jestem bardzo podekscytowana, bo z uwagi na pierwotne u篡cie rozja郾iacza, mo瞠 wyj嗆 bardzo jasno, a to b璠zie prze這m! Ju nie mog si doczeka, ale farbuj ok. 20-tego czerwca

Poza tym, je瞠li ju o sam zabieg chodzi, to:
- 20 min rozja郾iacz (6%)
- 30 min farba (na nast瘼ny dzie) (9%)

Tak b璠zie ok?? Czy co zmieni?
Stary 2014-06-05, 14:07   #1115
SceneQueene
Zakorzenienie

b璠zie wszystko ok. ale jak dodasz 9% to wyjdzie Ci si鏚emeczka procentowa mniej wi璚ej, nie 6 (przy rozja郾iaczu). trzymam kciuki, 瞠by by豉 zadowolona. kontroluj kolor podczas farbowania- nie rozja郾iaj odrost闚 do bieli tylko do bardzo jasnego z這ta, bo potem nier闚no chwyci. co do farbowania-

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-06-06, 11:57   #1116
patunia0161
Raczkowanie

GG do patunia0161

No to b璠zie 7% i tak mia這 by 7,5 wi璚 b璠zie ok
Mam jeszcze obawy ci庵le co do zrobienia tej miksturki rozja郾iaczowej. Troch si boj, 瞠 dam albo za du穎, albo za ma這 tego proszku rozja郾iaj帷ego do emulsji i b璠zie 幢e...
Jak nasypi tego proszku do tego kubeczka z miark ml, do kreski "30 ml" to to b璠zie 30 g?? Przecie to jest zupe軟ie inna konsystencja nie mog sobie tego wyobrazi pomocy...

PS. Je瞠li kto mi zaraz napisze, 瞠bym sz豉 do fryzjera, to niech nie traci czasu na pisanie, bo ja do fryzjera i嗆 nie mog, cho熲ym chcia豉 (chcia豉m), a raczej nie mam po co, fryzjer odm闚i wsp馧pracy ze mn tzn. z moimi w這sami, poniewa przesz造 za du穎 i nie by造 farbowane u niego, "nie wie co k豉d豉m na w這sy", wi璚 nie podejmie si z uwagi na swoje bezpiecze雟two tak瞠 musz radzi sobie sama

Edytowane przez patunia0161
Czas edycji: 2014-06-06 o 12:01
patunia0161 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-06, 14:15   #1117
SceneQueene
Zakorzenienie

ja Ci napisz, 瞠by przesta豉 panikowa, bo si zdenerwuj, o . tak wi璚, 30g=30ml. konsystencja jest inna, ale chodzi o obj皻o嗆. wsypujesz te dajmy na to 30g i do miseczki, potem oxy odmierzasz i do miseczki. mychrasz razem i na w這ski.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-06-06, 15:27   #1118
patunia0161
Raczkowanie

GG do patunia0161

Oj, oczywi軼ie, 瞠 panikuj, bo "fryzjerka" ze mnie okropna i rok temu spali豉m sobie wszystkie w這sy na g這wie musia豉m obci望 wiele z d逝go軼i i teraz cierpi na kr鏒kow這so嗆 - okropna choroba ;P (do 這patek dla mnie s kr鏒kie w por闚naniu do tego co mia豉m wcze郾iej... a i tak jeszcze ok. 20 cm zosta這 mi do 軼i璚ia, dopiero po tym czasie b璠 mog豉 zacz望 zapuszcza w這sy...)

No dobrze, my郵, 瞠 powinnam sobie poradzi W takim razie dzi瘯i za wszystkie pomoce oczywi軼ie efekty wstawi, a jak w mi璠zyczasie co mi jeszcze przyjdzie do g這wy, to napisz dzi瘯uj
Stary 2014-06-06, 17:01   #1119
SceneQueene
Zakorzenienie

pisz, mocno trzymam kciuki, 瞠by by豉 zadowolona z efektu
mia豉m kiedy w這sy na pi耩dziesi徠 cm (w bodaj瞠 drugiej klasie gimnazjum), farbowane na czarno, niezniszczone, nieprostowane, niskoporowate. po czym trzykrotnie rozja郾ia豉m je (hit) przy u篡ciu Joanny proteinowej. efekt: 鄴速y pas, potem pomara鎍z, potem br您. same skr鏂i造 si do 35. p騧niej 軼i窸am na boba, kt鏎y w zasadzie wygl康a jak pi鏎a do ucha. na szcz窷cie jednak od kilku lat nie mam ju takich problem闚, ale rozumiem panik, bo pami皻am tamto urocze kuku

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-06-06, 19:38   #1120
patunia0161
Raczkowanie

GG do patunia0161

Hahah moja historia jest identyczna! R闚nie mia豉m w這si皻a prawie po pas (ale w liceum to by這), najpierw br您owe, a po liceum zafarbowa豉m ca貫 naturalne w這sy na czarno , a p馧 roku p騧niej zachcia這 mi si rozja郾iania i r闚nie w ruch poszed rozja郾iacz Joanna - i r闚nie kilka razy pod rz康 W ci庵u 2 tygodni rozja郾ia豉m w這sy kilkakrotnie. Nie wiem o czym ja wtedy my郵a豉m, albo gdzie mia豉m g這w oczywi軼ie nie musz m闚i, 瞠 w這sy by造 pomara鎍zowe ;-))
Aha i tutaj b璠zie m鎩 hit: po tym wstr皻nym rozja郾ianiu, po miesi帷u stwierdzi豉m, 瞠 zn闚 chc czarny i zn闚 pofarbowa豉m si na czarno!! Pochodzi豉m w czerni kolejny miesi帷, po czym stwierdzi豉m zn闚, 瞠 chc jednak blond, ale tym razem posz豉m do fryzjera na odbarwienie w這s闚 (brawa dla mnie, tym razem bez ironii ) chocia co mi si wydaje, 瞠 ona i tak nie po這篡豉 mi dekoloryzatora, tylko jaki inny preparat, bo rozja郾i造 mi si moje w豉sne odrosty kt鏎e mia造 ok. 1,5 cm. A dekoloryzator 軼i庵a barwnik sztuczny z tego co wiem, a nie pigment w這sa...

W這sy b璠帷e czarnymi (przed rozja郾ieniami) akurat prostowa豉m (najbardziej nami皻nie te w okolicy twarzy - codziennie, bo najbardziej si wywija造), nast瘼nie po rozja郾ieniu w豉郾ie te pokrzywdzone w這sy przy twarzy, nawet nie zauwa篡豉m kiedy - wykruszy造 si calusie鎥ie! Mam teraz ju w tych miejscach odro郾i皻e g豉dkie w這ski, ale d逝go軼i do ucha ostatnio by豉m w豉郾ie u fryzjera je wyr闚na po obu stronach bo z lewej troszk krzywo si wykruszy造 i by造 d逝窺ze hahaha

Czas edycji: 2014-06-06 o 20:10
Stary 2014-06-06, 19:54   #1121
_Schmetterling
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 687
Wpisy w blogu: 4

rozja郾iacz Joanna w liceum - te przez to przechodzi豉m
Stary 2014-06-06, 20:08   #1122
patunia0161
Raczkowanie

GG do patunia0161

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Poka wiadomo嗆
rozja郾iacz Joanna w liceum - te przez to przechodzi豉m
Jejku, chyba wszystkie tu jeste鄉y "po przej軼iach"
Na dodatek po przej軼iach z Joann
Stary 2014-06-06, 20:19   #1123
SceneQueene
Zakorzenienie

Patunia, 鈍ietna historia . nie wiem dlaczego ten rozja郾iacz wci捫 jest na p馧kach i to wsz璠zie- pewnie dlatego sporo os鏏 go wybiera. Jak go do dzisiaj widz to mam ciarki- mam nawet pi膮瘯ne zdj璚ia z tamtego okresu .
PS Oczywi軼ie, 瞠 te wr鏂i豉m do czerni... jaki tydzie p騧niej. Hip hip hurra, 瞠 w og鏊e mi potem co 豉dnego odros這.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-06-06, 20:30   #1124
_Schmetterling
Zakorzenienie

Ojjj tak, moje w這sy zdecydowanie po przej軼iach s

czarny 豉dny by ale si znudzi. Zachcia這 si rudego i co? Rozja郾ione do blondu i heja w ten sam dzie ruda farba

Ruda si znudzi豉, by這 sraczko-br您owo-kasztanowo CO...

P騧niej znowu by czarny...

Jeszcze p騧niej uda這 mi si zapu軼i i mie prawie naturalne w這sy

Od stycznia zesz貫go roku by znowu czarny

A teraz od kwietnia, czy tam ko鎍a marca z czarnego rozja郾iam pasemkami do blondu. I na g鏎ze jest 豉dny blondzik ale na reszcie niewiele ale jednak czarnych i br您owych pasemek.

I teraz tak - fryzjerka, kt鏎a mi to robi bardzo uwa瘸, 瞠by nie poniszczy w這s闚 jak ona to m闚i. I nie wiem co zrobi - i嗆 do innej 瞠by podczas jednej wizyty mie jednolity blond? Bo do takiego d捫. Jasny jednolity blond.
Bo planuj i嗆 do niej porozmawia i powiedzie, 瞠 znam swoje w這sy, by造 ju tyle razy niszczone przeze mnie ale pani zrobi to super za jednym razem i b璠zie git

Bo sentymentalna jestem, nie lubi zmienia fryzjer闚
Stary 2014-06-06, 20:35   #1125
patunia0161
Raczkowanie

GG do patunia0161

A tak w豉軼iwie to co nie tak jest z samym rozja郾iaczem Joanny, czy chodzi o wysoki procent wody, kt鏎y jest do niego do陰czony? Bo ja w豉郾ie ostatnio jak by豉m u tej fryzjerki to gada造鄉y o Joannie i ona mi powiedzia豉, 瞠 to pewnie przez ten wysoki %, a rozja郾iacz jak rozja郾iacz, ale ja tam sama nie wiem? To ta sama fryzjerka co dekoloryzatorem mi rozja郾i豉 naturalne w這sy, wi璚 kto to wie

Te mam foteczki, wklej, a co tam
Ta pierwsza fotka jest chyba w pocz徠kowej fazie rozja郾iania, bo jeszcze nie a takie jasne i pomara鎍zowe s jak by造 ciut p騧niej :P

Edytuj! Znalaz豉m gorsze foty wklejam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg pat.jpg (14,4 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1368715026427.jpg (23,4 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg pati.jpg (103,7 KB, 3 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg pati1.jpg (110,5 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg pati2.jpg (65,5 KB, 4 za豉dowa)

Czas edycji: 2014-06-06 o 20:47
Stary 2014-06-06, 20:40   #1126
SceneQueene
Zakorzenienie

Schmetterling, Hahahaha, my naprawd jeste鄉y udane. Szczeg鏊nie z t powracaj帷 jak bumerang czerni. Ja bym si w pasemka nie bawi豉- sporo czasu i sporo zniszcze (kiedy mia豉m sianko po trzeciej wizycie... na pocz徠ku liceum, szalone czasy). Chyba, 瞠 Twoim w這skom to nie szkodzi.

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Patunia, nie幢e . Ale to jest jeszcze nic, jak Ci poka輳 swoje pi鏎a (poszukam p騧niej fotek) to s豉bo Ci si zrobi, to to by豉 masakra... Nie patrzy豉m u Joa鄂i na sk豉d, ale na pewno ma 12% oxydant, kt鏎y jest zab鎩czy, szczeg鏊nie u篡ty kilka razy pod rz康.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-06-06, 20:45   #1127
_Schmetterling
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Schmetterling, Hahahaha, my naprawd jeste鄉y udane. Szczeg鏊nie z t powracaj帷 jak bumerang czerni. Ja bym si w pasemka nie bawi豉- sporo czasu i sporo zniszcze (kiedy mia豉m sianko po trzeciej wizycie... na pocz徠ku liceum, szalone czasy). Chyba, 瞠 Twoim w這skom to nie szkodzi.
og鏊nie moja pani fryzjerka powiedzia豉, 瞠 z czarnego ona innej opcji nie widzi, tylko mo積a zej嗆 pasemkami.
No to zrobi豉 te pasemka, efekt powalaj帷y nie by na g鏎ze platyna, reszta rudo-br您owa ale fryzjerka bardzo si cieszy豉 bo m闚i, 瞠 super si z tego czarnego odbarwi造.
Drugi raz by豉m z miesi帷 temu i pasemek chyba ju nie by這 (w sensie rozja郾ianych) ale co tam mi璠zy sob m闚i造, 瞠 na czubek 6%, na reszt 9 albo odwrotnie. Sama nie wiem zbytnio o co w tym chodzi.
I wtedy te zawija豉 mi w t foli.

Czyli co mam teraz zrobi? Zaczynaj mi si ju pojawia odrosty wi璚 w przysz造m tygodniu chcia豉bym poczyni jakie kroki

Mam w這sy do do 這patki, oko這 do ucha jasny blond a reszta takie kolorowe.

Kusi mnie by pokombinowa sama, tak ju mam Ale raz 瞠 nie wiem jak a dwa - wiem, 瞠 幢e si to sko鎍zy
Stary 2014-06-06, 20:52   #1128
patunia0161
Raczkowanie

GG do patunia0161

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Patunia, nie幢e . Ale to jest jeszcze nic, jak Ci poka輳 swoje pi鏎a (poszukam p騧niej fotek) to s豉bo Ci si zrobi, to to by豉 masakra... Nie patrzy豉m u Joa鄂i na sk豉d, ale na pewno ma 12% oxydant, kt鏎y jest zab鎩czy, szczeg鏊nie u篡ty kilka razy pod rz康.
No to czekam na Twoje pi鏎a
Stary 2014-06-06, 21:56   #1129
201609062117
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 4 648

Dziewczyny, podpowiedzcie mi prosz z jakiej firmy najlepiej kupi toner zeby zniwelowa ciep造 odcie blondu a najlepiej je posrebrzy? mia豉m la riche, ale co mi nie podpasowa.
201609062117 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-07, 18:39   #1130
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
og鏊nie moja pani fryzjerka powiedzia豉, 瞠 z czarnego ona innej opcji nie widzi, tylko mo積a zej嗆 pasemkami.
No to zrobi豉 te pasemka, efekt powalaj帷y nie by na g鏎ze platyna, reszta rudo-br您owa ale fryzjerka bardzo si cieszy豉 bo m闚i, 瞠 super si z tego czarnego odbarwi造.
Drugi raz by豉m z miesi帷 temu i pasemek chyba ju nie by這 (w sensie rozja郾ianych) ale co tam mi璠zy sob m闚i造, 瞠 na czubek 6%, na reszt 9 albo odwrotnie. Sama nie wiem zbytnio o co w tym chodzi.
I wtedy te zawija豉 mi w t foli.

Czyli co mam teraz zrobi? Zaczynaj mi si ju pojawia odrosty wi璚 w przysz造m tygodniu chcia豉bym poczyni jakie kroki

Mam w這sy do do 這patki, oko這 do ucha jasny blond a reszta takie kolorowe.

Kusi mnie by pokombinowa sama, tak ju mam Ale raz 瞠 nie wiem jak a dwa - wiem, 瞠 幢e si to sko鎍zy
jak ju masz pasemka to sama bym zdecydowanie nie kombinowa豉 . c騜, albo b璠ziesz musia豉 doko鎍zy schodzenie pasemkami albo fryzjerka (je郵i ma odpowiednie umiej皻no軼i ) mo瞠 Ci od razu t ca這嗆 poja郾i.

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez patunia0161 Poka wiadomo嗆
No to czekam na Twoje pi鏎a
musz si dokopa w鈔鏚 moich 10000000... zdj耩

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-06-07, 19:41   #1131
SceneQueene
Zakorzenienie

Za陰czam zdj璚ia z okresu gimnazjalnych szale雟tw
1. W trakcie rozja郾iania Joann, po trzech takowych. Jak widzicie d逝go嗆 zmieni豉 si sama (z tej na zdj璚iu 4 i 6).
2. W這sy po podci璚iu, powrocie do czerni i kolejnym rozja郾ieniu... Joann. G鏎a nieruszona wcale, na dole pi鏎a w kolorze br您u.
3. No i hit kulminacyjny- podci皻e, rozja郾iane kilkakrotnie.
4. Moje pi瘯ne w這sy przed.
5. Zmian koloru z tego ze zdj璚ia drugiego- kolejne rozja郾iania.
6. R闚nie przed...

DLATEGO JAK WIDZ JOANN MAM CIARKI.
PS Tak, wiem, by這 si g逝pim. Na szcz窷cie dawno min窸o.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00823.jpg (92,9 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC02567.jpg (106,8 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ww1.jpg (36,2 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ww2.jpg (8,1 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ww3.jpg (53,9 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ww4.jpg (24,6 KB, 4 za豉dowa)

Okiem Julii
Facebook
Instagram

Edytowane przez SceneQueene
Czas edycji: 2014-06-07 o 19:44
Stary 2014-06-07, 20:24   #1132
patunia0161
Raczkowanie

GG do patunia0161

SceneQueene - O fuj! Ale marchewka
Stary 2014-06-07, 22:33   #1133
SceneQueene
Zakorzenienie

A nie m闚i豉m?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-06-08, 10:22   #1134
patunia0161
Raczkowanie

GG do patunia0161
Dot.: pielegnacja wlosow

Joanna - zmora gimnazjalno-licealna

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Stary 2014-06-08, 10:42   #1135
DarkDevil
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 920

Czy mo瞠cie mi poleci jaki delikatny rozja郾iacz, kt鏎y rozja郾i w這sy o 2, g鏎a 3 tony?
Potrzebuj zej嗆 z czerni do 鈔edniego br您u i pokry to farb, aby mie taki jasno鈔edni br您

https://www.instagram.com/jestem.oliwka

Edytowane przez DarkDevil
Czas edycji: 2014-06-08 o 10:43
DarkDevil jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-08, 12:32   #1136
SceneQueene
Zakorzenienie

fryzjerski czy sklepowy?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-06-08, 12:40   #1137
_Schmetterling
Zakorzenienie

SceneQueene spojrzysz? Co najlepiej zrobi 瞠by uzyska jednolity, jasny blond jak na czubku?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P6080488.jpg (43,5 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P6080489.jpg (36,5 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P6080490.jpg (32,5 KB, 3 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P6080491.jpg (39,0 KB, 3 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P6080492.jpg (36,5 KB, 4 za豉dowa)
Stary 2014-06-08, 13:43   #1138
patunia0161
Raczkowanie

GG do patunia0161

SceneQueene, a jaki by poleci豉 szampon (i od篡wk) do takich zniszczonych, przesuszonych rozja郾ianiem w這s闚? Po farbowaniu u篡wam zakwaszaj帷ego Stapiza (szampon + od篡wka), ale tak do codziennego stosowania to by poleci豉 co mo瞠? Chcia豉m kupi Garnier Fructis do w這s闚 farbowanych (szampon i od篡wk), ale mo瞠 potrafi豉by poleci mi co z profesjonalnej p馧ki do piel璕nacji takich w這s闚 jak ja mam?

Aktualnie u篡wam od d逝窺zego czasu Alterr z morel i pszenic jako szampon, a jako od篡wk - emolientowe od篡wki drogeryjne (np. Fructis Oleo Repair, Gliss Kur Oil Nutritive), ale chcia豉bym przerzuci si na profesjonaln piel璕nacj - mo瞠 maj co lepszego do zaoferowania?
Z linii profesjonalnej mam jedynie maski (np. Artego Dream Repair).

Czas edycji: 2014-06-08 o 13:50
Stary 2014-06-08, 13:44   #1139
_Schmetterling
Zakorzenienie

Zam璚zymy kole瘸nk pytaniami
Stary 2014-06-08, 13:52   #1140
patunia0161
Raczkowanie

GG do patunia0161

Cytat:
Zam璚zymy kole瘸nk pytaniami
Hahah, te o tym pomy郵a豉m!
Ale je瞠li ju si mianowa豉 "fryzjerk" tego forum, to niech cierpi i niech odpowiada haha, oczywi軼ie 鄉iej si

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-09 23:04:46

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.