Pytania i porady fryzjerskie - Strona 4 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-09-01, 17:30   #91
kinga_pk
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam, bardzo prosz o pomoc, w這sy mam na poziomie 10- mia by popielaty ale w ka盥ym 鈍ietle jest inny a najbardziej przeszkadza mi jego z這ty odcie. W這ski robi豉m u fryzjera i my郵 teraz o samodzielnym zafarbowaniu ich farb inoa. Przede wszystkim chcia豉bym je przyciemni do koloru moich naturalnych w這s闚- 鈔edni "mysi" blond. My郵a豉m o odcieniu 8.1 i tu moje pytanie jakiego aktywatora u篡 oraz czy w這sy po tym farbowaniu nie nabior zielonego odcienia. Z g鏎y dzi瘯uj.
kinga_pk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-02, 08:00   #92
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 914
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez kinga_pk Poka wiadomo嗆
Witam, bardzo prosz o pomoc, w這sy mam na poziomie 10- mia by popielaty ale w ka盥ym 鈍ietle jest inny a najbardziej przeszkadza mi jego z這ty odcie. W這ski robi豉m u fryzjera i my郵 teraz o samodzielnym zafarbowaniu ich farb inoa. Przede wszystkim chcia豉bym je przyciemni do koloru moich naturalnych w這s闚- 鈔edni "mysi" blond. My郵a豉m o odcieniu 8.1 i tu moje pytanie jakiego aktywatora u篡 oraz czy w這sy po tym farbowaniu nie nabior zielonego odcienia. Z g鏎y dzi瘯uj.
Proponuj zrezygnowa z tej farby, poniewa zastosowanie jest bardzo ci篹kie do samodzielnego farbowania to farba olejowa kt鏎a wymaga wprawy, poza tym farba nie jest tak zdrowa jak opisuje producent i reklama - nie zawiera amoniaku ale w zast瘼stwie s sole amonowe, czyli zwi您ki amoniaku niszcz bardziej w這s ni sam amoniak. Przed farbowaniem 8.1 powinno si zrobi prepigmentacje. Dla wyr闚nania koloru od orostu 8.1 natomiast po d逝go軼i 7.1 (czyli ta sama tonacja jednak o 1 ton ni瞠j).

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-02, 13:29   #93
kinga_pk
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
Proponuj zrezygnowa z tej farby, poniewa zastosowanie jest bardzo ci篹kie do samodzielnego farbowania to farba olejowa kt鏎a wymaga wprawy, poza tym farba nie jest tak zdrowa jak opisuje producent i reklama - nie zawiera amoniaku ale w zast瘼stwie s sole amonowe, czyli zwi您ki amoniaku niszcz bardziej w這s ni sam amoniak. Przed farbowaniem 8.1 powinno si zrobi prepigmentacje. Dla wyr闚nania koloru od orostu 8.1 natomiast po d逝go軼i 7.1 (czyli ta sama tonacja jednak o 1 ton ni瞠j).
Dzi瘯uj za odpowied. Na razie chyba jednak zrezygnuj z farbowania i zainwestuj w dobry szampon z p逝kank i dobr od篡wk.
kinga_pk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-20, 11:17   #94
Justina07
Przyczajenie

witam. prosze o rade. jestem ciemna brunetka od 3 lat farbuje tzn rozjasniam wlosy poprzez pasemka <gesto i cienko > na kolor platyna. zamarzyl mi sie kolor intensywny rudy ale nie mam pojecia czy warto i czy bedzie pasowal. a pozatym czy po kilku myciach nie wyblaknie , prosze o pomoc i rady w tej sprawie
Justina07 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-21, 22:04   #95
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Justina07 Poka wiadomo嗆
witam. prosze o rade. jestem ciemna brunetka od 3 lat farbuje tzn rozjasniam wlosy poprzez pasemka <gesto i cienko > na kolor platyna. zamarzyl mi sie kolor intensywny rudy ale nie mam pojecia czy warto i czy bedzie pasowal. a pozatym czy po kilku myciach nie wyblaknie , prosze o pomoc i rady w tej sprawie
zapraszamna forum dla rudzielc闚
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...5#post30053485

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2011-10-27, 13:06   #96
Malutka1234567890
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Witam
potrzebuje pomocy moj naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond/ jasny br您. mia豉m robiony balejaz przez kilka lat9moje w這sy cie磬o sie rozjasniaja) ale teraz zachcia這 mi sie zejscia na jednolity kolor. chcia豉m dalej zachowac jasny kolor. na這篡豉m na odrosty palette 100 i wysz造 mi odrosty zo速e. P騜niej da豉m Farba Loreal Recital Preference M Baikal Bardzo Jasny Popielato Z這cisty Blond, 瞠by ujednolicic wmiare ten kolor gdyz odrosty by造 z鏊te a reszta po baleja瘸ch duzo ja郾iejsze. a wysz這 mi o masakra na w這sach po balejazach siwe. pomozcie co mam teraz na這zyc zeby nie by造 siwe a pozniej zeby nie by造 ani zielone bo tez jak czyta豉m tak sie zdaza. a chcialabym miec dalej w這sy blond.
Malutka1234567890 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-29, 12:29   #97
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Malutka1234567890 Poka wiadomo嗆
Witam
potrzebuje pomocy moj naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond/ jasny br您. mia豉m robiony balejaz przez kilka lat9moje w這sy cie磬o sie rozjasniaja) ale teraz zachcia這 mi sie zejscia na jednolity kolor. chcia豉m dalej zachowac jasny kolor. na這篡豉m na odrosty palette 100 i wysz造 mi odrosty zo速e. P騜niej da豉m Farba Loreal Recital Preference M Baikal Bardzo Jasny Popielato Z這cisty Blond, 瞠by ujednolicic wmiare ten kolor gdyz odrosty by造 z鏊te a reszta po baleja瘸ch duzo ja郾iejsze. a wysz這 mi o masakra na w這sach po balejazach siwe. pomozcie co mam teraz na這zyc zeby nie by造 siwe a pozniej zeby nie by造 ani zielone bo tez jak czyta豉m tak sie zdaza. a chcialabym miec dalej w這sy blond.
prosze o fote,

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2011-10-30, 09:59   #98
piegussss
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/ir...ura1184008.htm

Bardzo prosz o pomoc w uzyskaniu takiej fryzury. Kilka razy pr鏏owa豉m j zrobi, ale niestety nie udaje mi si((
piegussss jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-16, 20:00   #99
Anka 34
Przyczajenie

Witam.Mam pytanie odno郾ie baleyage,a mianowicie,je瞠li robi si tylko z rozja郾iacza to jak wod 6% czy 9%,czy to zale篡 od koloru w這s闚?pewnie jak ciemniejsze w這sy to trzeba u篡 mocniejszej wody?a drugie pytanie to baleyage z dw鏂h kolor闚,np.jasny i br您 ciemny,jak si go nak豉da?chodzi mi o to jak si nak豉da na w這sy,krok po kroku.Z g鏎y dzi瘯uj i pozdrawiam.
Anka 34 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-21, 19:15   #100
imy
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 452

Mo積a robi na 3%, 6%, i 9% zalezy od koloru w這sa wyj軼iowego i tego jak na nie zadziala i czy wlosy s koloryzowane wcze郾iej czy nie. no i od tego jak jasne chccesz uzyskac pasemka na rozja郾iaczu
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydz

imy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-02, 18:33   #101
gosias1305
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Potrzebuje porady fryzjera, byc moze pojawil sie tutaj na forum podobny wpis,ale ze jestem tutaj nowa to nie wiem gdzie szukac odpowiedzi na moje pytanie. Otoz jakies dwa tygodnie temu zdecydowalam sie zafarbowac wlosy na blond (wczesniej robilam pasemka w zakladzie fryzjerskim) mialam spory odrost ale moja kolezanka (rowniez fryzjerka) zapewniala mnie ze farba rowno pokryje wlosy. Kupilam farbe firmy SYOSS- MRO昧Y PEΜWY BLOND, i teraz w這sy wygladaja tak: odrost ma kolor zo速awy a teraz juz nawet rudy, a reszta w這s闚 na ktorych mialam pasemka jest bez zarzutu. Chcialabym sie dowiedziec czy jesli jeszcze raz naloze na wlosy ta farbe to czy te zo速o-rude odrosty pokryja sie( tak zapenia mnie moja kolezanka), czy moze zmienia kolor na jeszcze inny.
gosias1305 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-02, 20:47   #102
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez gosias1305 Poka wiadomo嗆
Potrzebuje porady fryzjera, byc moze pojawil sie tutaj na forum podobny wpis,ale ze jestem tutaj nowa to nie wiem gdzie szukac odpowiedzi na moje pytanie. Otoz jakies dwa tygodnie temu zdecydowalam sie zafarbowac wlosy na blond (wczesniej robilam pasemka w zakladzie fryzjerskim) mialam spory odrost ale moja kolezanka (rowniez fryzjerka) zapewniala mnie ze farba rowno pokryje wlosy. Kupilam farbe firmy SYOSS- MROŹNY PEŁOWY BLOND, i teraz włosy wygladaja tak: odrost ma kolor zołtawy a teraz juz nawet rudy, a reszta włos闚 na ktorych mialam pasemka jest bez zarzutu. Chcialabym sie dowiedziec czy jesli jeszcze raz naloze na wlosy ta farbe to czy te zołto-rude odrosty pokryja sie( tak zapenia mnie moja kolezanka), czy moze zmienia kolor na jeszcze inny.
Wszystko zalezy od twojego naturalnego koloru. Kiepsko to widze, nakladac ta sama farbe. Wstaw fote cos wymyslimy.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2011-12-06, 09:07   #103
ewunia227
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Witam
Mam pytanie najlepiej do fryzjera 5, 5 miesi帷a temu rozja郾ia豉m w這sy ( rozja郾iam od 2 lat ci庵le tym samym rozja郾iaczem, znajoma fryzjerka robi mi to w domu, rozja郾iacz jest z Matrixa) do ostatniego rozja郾iania by這 ok, ale ostatnio po umyciu rozja郾iacza w這sy mi zacz窸y wypad望 jak poci庵n窸am swoje w這ski a tu jak po chemii wypada造, nie wiem czy z cebulkami czy nie bo by豉m tak przera穎na 瞠 nic nie widzia豉m ponad swoje biedne w這sy. Teraz mam mega odrost i chce w這sy przyciemni do mojego naturalnego koloru z ma造mi blond pasemkami tak na pocz徠ek 瞠by drastycznie nie zmienia. Mam pytanie czy w這sy mi nie wypadn i czy nie zostan 造sa. Mo瞠 fryzjerka przetrzyma豉 farb i mo瞠 jak zafarbuj na ciemny blond z ma造mi pasemkami to ju nie wypadn bo wi璚ej b璠zie ciemnej farby ni rozja郾iacza.
ewunia227 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-14, 13:24   #104
Wonski1992
Przyczajenie

Witam chcia豚ym zapytac czy bedzie mi w dobrze w jakiej d逝窺zej fryzurze , sorry za s豉be zdj璚ia nie mam lepszych.

zdj璚ia :

http://imageshack.us/photo/my-images/818/mg0001k.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/263/mg0014k.gif/
Wonski1992 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-14, 13:58   #105
joanos
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Muracami Poka wiadomo嗆
Witam , jestem nowym u篡tkownikiem , jestem fryzjerem i ch皻nie pomog je瞠li b璠e potrafi oczywi軼ie ,
Witam Muracami!
Ja tez jestem nowa i mam pytanie. Naturalne w這sy to ciemny br您, mam juz odrost na ok. 1 cm a pozostale wlosy dlugosci do ramion, maja odcienie zlotych/ zoltych blondow. Wlosy zawsze robilam w dobrych salonach ale od ponad roku zmieni豉m miejsce zamieszkania i nie mog znale潭 "swego" fryzjera. St康 po ostatniej wizycie za 260 z, efekcie " bez komentarza", postanowi豉m sama sobie pomalowa w這sy. My郵 o Inoa 10,1 lub 9,1. Chcia豉bym zniwelowa bardzo 鄴速y, wr璚z brudny odcie z moich w這s闚 i nie wiem, czy uda mi si to zrobi ch這dnymi be瘸mi. Ponadto prosz porad, czy u篡wa 6% czy 9 % oxydantu. Z niecierpliwo軼i czekam na twoj odpowied.
joanos jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-14, 22:37   #106
gllosia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Witam
Mam problem z moimi w這sami: s bardzo cienkie, jest ich ma這, s 郵iskie, proste Okropnie si elektryzuj niemal瞠 ca造 rok, ale generalnie jesieni/zim. Ci篹ko jest je zwi您a, bo zaraz wszystko opada, rozwala si. Gdy sa rozpuszczone, to nie moge sie ruszy, bo przez elektryzowanie wlsy mi fruwaj ko這 twarzy i jest to strasznie wkurzaj帷e. Do tego bardzo szybko sie przetluszczaj. Chodzi mi o to, czy mog co zrobi aby te w這sy zrobi造 sie bardziej sztywne, podatne na uk豉danie, czesanie? Bo ju nie wiem co mam z nimi robi.. W rozpuszczonych 幢e, w zwi您anych 幢e..
gllosia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-16, 20:12   #107
Karolinkax3
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Witam dziewczyny,
Mam problem. Coraz bardziej zastanawiam si nad henn. ale mam pewne obawy, w這sy farbowa豉m miesi帷 temu Garnierem z這cisto miedziany blond, wyszed mi pi瘯ny marchewkowy rudy ale niestety szybko si 'spra' i po wcze郾iejszych jeszcze farbowaniach i codziennym prostowaniu mam suche, zniszczone w這sy. My郵 o pomalowaniu ich henn na rudy, chcia豉bym taki marchewkowy, Czy istnieje taka mo磧iwo嗆? i czy mog ju u篡 henny bez obaw 瞠 wyjdzie mi jaki zielony kolor.? je郵i tak to jak henn polecacie i jaki odcie.?
Z g鏎y dzi瘯uj za odpowied, pozdrawiam
Karolina
Karolinkax3 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-17, 13:21   #108
joanos
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Karolinkax3 Poka wiadomo嗆
Witam dziewczyny,
Mam problem. Coraz bardziej zastanawiam si nad henn. ale mam pewne obawy, w這sy farbowa豉m miesi帷 temu Garnierem z這cisto miedziany blond, wyszed mi pi瘯ny marchewkowy rudy ale niestety szybko si 'spra' i po wcze郾iejszych jeszcze farbowaniach i codziennym prostowaniu mam suche, zniszczone w這sy. My郵 o pomalowaniu ich henn na rudy, chcia豉bym taki marchewkowy, Czy istnieje taka mo磧iwo嗆? i czy mog ju u篡 henny bez obaw 瞠 wyjdzie mi jaki zielony kolor.? je郵i tak to jak henn polecacie i jaki odcie.?
Karolina
Na towim miejscu nie fagbowa豉bym w這s闚 henn, po pierwsze to bardzo ostry ro郵inny 鈔eodek niewsp馧graj帷y z chemicznymi- takimi jak Garnier - wi w徠pliwe czy pokryje twoje w這sy. Po drugie, je郵i pokryje to kolejny zabieg na w這sach innym 鈔eodek ni farba ro郵inna b璠zie mo磧iwy dopiero po odro郾i璚iu twoich naturalnych w這s闚.
joanos jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-18, 19:49   #109
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez gllosia Poka wiadomo嗆
Witam
Mam problem z moimi w這sami: s bardzo cienkie, jest ich ma這, s 郵iskie, proste Okropnie si elektryzuj niemal瞠 ca造 rok, ale generalnie jesieni/zim. Ci篹ko jest je zwi您a, bo zaraz wszystko opada, rozwala si. Gdy sa rozpuszczone, to nie moge sie ruszy, bo przez elektryzowanie wlsy mi fruwaj ko這 twarzy i jest to strasznie wkurzaj帷e. Do tego bardzo szybko sie przetluszczaj. Chodzi mi o to, czy mog co zrobi aby te w這sy zrobi造 sie bardziej sztywne, podatne na uk豉danie, czesanie? Bo ju nie wiem co mam z nimi robi.. W rozpuszczonych 幢e, w zwi您anych 幢e..
pianka do w這s闚 cienkich np:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20700

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Karolinkax3 Poka wiadomo嗆
Witam dziewczyny,
Karolina
mo瞠sz spr鏏owa venity henna kolor (taki p馧produkt z ekstraktem henny) - jest prosta w u篡ciu w postaci 瞠lu. Fajne jest to 瞠 po tym mo積a wr鏂i do farb chemicznych. Tycjan jest 豉dnym kolorkiem, oraz papryka i chyba henna (bardziej stonowany).

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-12-18 o 19:55
Stary 2012-04-05, 03:20   #110
miyusakoshi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 249
farbowanie a lakier do w這s闚

Witam serdecznie

Mam szybkie i proste pytanie. Chc jutro pomalowa w這sy. Zawsze robi to na "brudnych". Dzisiaj rano u篡豉m troch lakieru i pianki. Czy to im nie zaszkodzi? Maluj sama ju od paru lat, tylko 瞠 nigdy wczesniej nie robi豉m tego na w這sy wczesniej uk豉dane przy u篡ciu lakieru czy pianki, wi璚 wol si upewni.

ps. mieszkam za granic wi璚 mam inny czas

z g鏎y dzi瘯uj za wszystkie odpowiedzi

Edytowane przez miyusakoshi
Czas edycji: 2012-04-05 o 03:31
miyusakoshi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-05, 06:02   #111
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2
Dot.: farbowanie a lakier do w這s闚

Cytat:
Napisane przez miyusakoshi Poka wiadomo嗆
Witam serdecznie

Mam szybkie i proste pytanie. Chc jutro pomalowa w這sy. Zawsze robi to na "brudnych". Dzisiaj rano u篡豉m troch lakieru i pianki. Czy to im nie zaszkodzi? Maluj sama ju od paru lat, tylko 瞠 nigdy wczesniej nie robi豉m tego na w這sy wczesniej uk豉dane przy u篡ciu lakieru czy pianki, wi璚 wol si upewni.

ps. mieszkam za granic wi璚 mam inny czas

z g鏎y dzi瘯uj za wszystkie odpowiedzi
Nie zaszkodzi, w豉郾ie powinno si farbowa brudne w這sy..
przed na堯瞠niem farby tylko dorze rozczesz w這ski
Stary 2012-04-05, 22:21   #112
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

ja nami皻nie u篡wam lakieru po ka盥ym myciu i zawsze farbuj na tylko rozczesany wi璚 chyba nie ma znaczenia, bo wszystko jest zawsze ok
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-06, 03:41   #113
miyusakoshi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 249

Dziekuje bardzo za odpowiedzi

Dobrze rozczesalam wlosy tak jak napisala SugarbabyLove

Pofarbowalam wlosy i nic sie nie stalo... Wiec jesli ktos sie jeszcze bedzie zastanawial nad tym to:
nie zaszkodzi ^^
Stary 2012-04-08, 07:56   #114
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez miyusakoshi Poka wiadomo嗆
Dziekuje bardzo za odpowiedzi

Dobrze rozczesalam wlosy tak jak napisala SugarbabyLove

Pofarbowalam wlosy i nic sie nie stalo... Wiec jesli ktos sie jeszcze bedzie zastanawial nad tym to:
nie zaszkodzi ^^
no i fajnie
Stary 2012-04-08, 23:03   #115
majdzia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
piel璕nacja w這s闚

Witam. Chcia豉bym si poradzi, jakiego mam u篡wa szamponu. Mam w這sy do 這patek, niefarbowane, nie prostuj, nie susz, a s przesuszone na ko鎍ach i si przet逝szczaj u nasady. Nie mog u篡wa od篡wek, bo wtedy s strasznie t逝ste, ale po umyciu zawsze robi mi si wielki ko速un, kt鏎ego nie mog w 瘸den spos鏏 rozczesa :/ Zazwyczaj my豉m co 3 dni, ale teraz musz co 2 , nie zawsze mam czas, 瞠by my co 2 dni. Gdy myj szamponem do w這s闚 przet逝szczaj帷ych si, to wtedy mam strasznie przesuszone w這sy, kt鏎e si 豉mi, natomiast kiedy nawil瘸j帷ym, jeszcze bardziej je obci捫a. Nie mam zniszczonych w這s闚, ale chcia豉bym znale潭 w ko鎍u szampon, kt鏎y nie b璠zie przet逝szcza i wysusza w這s闚, po kt鏎ym moje w這sy b璠 puszyste i 豉dnie si rozczesywa造. Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc
majdzia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-25, 18:29   #116
izia2230
Przyczajenie

Witam!
S逝chajcie przez rok farbowa豉m w這sy na ciemny br您 Wellatonem w piance i nasz這 mnie na powr鏒 do swojego koloru.
Kupi豉m sobie dekoloryzator w profesjonalnym sklepie dla fryzjer闚, ale niestety nic nie da, wi璚 kupi豉m rozja郾iacz z Joanny i pr鏏owa豉m nim. Niestety przy g這wie s rudawe, a na ko鎍ach nadal bardzo ciemne.
W這sy teraz s bardziej 豉mliwe i gumowate.
Czy je郵i p鎩d do fryzjerki i ona mia豉by mi rozja郾i w這sy to mog je ca趾iem zniszczy? I czy to cokolwiek mo瞠 da?
Zapomnia豉bym doda, 瞠 moje to ciemny blond.

Edytowane przez izia2230
Czas edycji: 2012-09-25 o 18:30
izia2230 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-27, 13:54   #117
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez izia2230 Poka wiadomo嗆
Witam!
S逝chajcie przez rok farbowa豉m w這sy na ciemny br您 Wellatonem w piance i nasz這 mnie na powr鏒 do swojego koloru.
Kupi豉m sobie dekoloryzator w profesjonalnym sklepie dla fryzjer闚, ale niestety nic nie da, wi璚 kupi豉m rozja郾iacz z Joanny i pr鏏owa豉m nim. Niestety przy g這wie s rudawe, a na ko鎍ach nadal bardzo ciemne.
W這sy teraz s bardziej 豉mliwe i gumowate.
Czy je郵i p鎩d do fryzjerki i ona mia豉by mi rozja郾i w這sy to mog je ca趾iem zniszczy? I czy to cokolwiek mo瞠 da?
Zapomnia豉bym doda, 瞠 moje to ciemny blond.
niestety ju masz zniszczone, ni m璚z si bo to sie nie op豉ca tylko zetnij w這sy, ka盥y inny zabieg jeszcze bardziej zniszczy w這sy.

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2012-11-02, 18:51   #118
Anastacia3131
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

mam wlosy koloryzowane : matrix color sync kolor 7MM pna wodzie 3 % ostatnio 2 msc temu chciala bym obecnie przeistoczyc sie w rudowlosa przy uzyciu matrix color sync kolor 6 cg na wodzie 3 % ...czy jest mozliwe uzyskanie odpowiedniego efektu?nie chce uzywac inwazyjnych farb,moj naturalny kolor wlosow to okolice poziomu 6
Anastacia3131 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-05, 12:57   #119
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Anastacia3131 Poka wiadomo嗆
mam wlosy koloryzowane : matrix color sync kolor 7MM pna wodzie 3 % ostatnio 2 msc temu chciala bym obecnie przeistoczyc sie w rudowlosa przy uzyciu matrix color sync kolor 6 cg na wodzie 3 % ...czy jest mozliwe uzyskanie odpowiedniego efektu?nie chce uzywac inwazyjnych farb,moj naturalny kolor wlosow to okolice poziomu 6
b璠zie ciemno, ale efekt b璠zie

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2012-11-05, 15:48   #120
vendettka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 544

BARDZO PROSZ O POMOC.
Stosuj piel璕nacj CG ( w這sy falowane skr皻 2b/2c) , od篡wki,maski,oleje, delikatne szampony lub 瞠le do higieny intymnej polecane na blogach ( te z SLS i SLES 1-2 razy w m-cu) , silikony tylko na ko鎍闚ki, gumki do w這s闚 bez metalowych element闚,drewniany grzebie - wydawa這by si ,瞠 wszystko jest w porz康ku.Nie wiem czy to czasem nie wina silikon闚... Mam cieniowane w這sy,nie prostuj,susz tylko z konieczno軼i. Na ca這軼i s mi璚iutkie i nawil穎ne a ko鎍闚ki to istne piek這 - meeega suche i postr彗owane. Dziwi mnie tylko to,瞠 瘸den w這s nie uleg rozdwojeniu,jest w idealnym stanie tylko przesuszony... Pom騜cie co mam zrobi,niby je zapuszczam mam ju 42cm ale w mojej g這wie k喚bi si my郵i,瞠by obci望 10cm i zej嗆 ca趾owicie z cieniowania.

W這somaniaczka - 15.05.2012
Listuj
vendettka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-07 13:41:38

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.