Pytania i porady fryzjerskie - Strona 43 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-07-13, 16:18   #1261
okapi
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 591
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Czyli jakbym przerzuci豉 si na te profesjonalne, to mog liczy na to, 瞠 wyjdzie od razu tak, jak powinno?

Bo o ile w br您ie mi do twarzy, to ju czer wygl康a strasznie nienaturalnie i sztucznie i po prostu mi nie pasuje
Stary 2014-07-13, 16:45   #1262
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 078

Cytat:
Napisane przez okapi Poka wiadomo嗆
Czyli jakbym przerzuci豉 si na te profesjonalne, to mog liczy na to, 瞠 wyjdzie od razu tak, jak powinno?

Bo o ile w br您ie mi do twarzy, to ju czer wygl康a strasznie nienaturalnie i sztucznie i po prostu mi nie pasuje
tak, powinna. lub wybierz ton ja郾iejsz, bo ciemne br您y niestety tak maj.

Wys豉ne z mojego LG-E460

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-13, 19:36   #1263
DarkDevil
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 920

Da si osi庵n望 taki efekt w domu ?

http://s.afterparty.pl/i/nowa-fryzur...AIN-100848.jpg

https://www.instagram.com/jestem.oliwka
DarkDevil jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-13, 22:03   #1264
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: pielegnacja wlosow

Tak- zale篡 oczywi軼ie od koloru wyj軼iowego.

Wys豉ne z mojego LG-E460

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2014-07-13, 22:42   #1265
DarkDevil
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 920

Mniej wi璚ej taki jak ma Ania na odro軼ie.

https://www.instagram.com/jestem.oliwka

Edytowane przez DarkDevil
Czas edycji: 2014-07-13 o 22:44
DarkDevil jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-14, 00:37   #1266
SceneQueene
Zakorzenienie

Musialaby zrobi co najmniej dwie k徙iele rozjasniajace, potem co typu 12.16 koleston bo na pewno b璠zie rudy- trzeba go b璠zie poja郾ic i och這dzi. Potem ju starczy nak豉da co typu 9.2

Wys豉ne z mojego LG-E460

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-07-14, 15:23   #1267
dosiaa17
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
....

Hej ; ) robi豉m w這sy czerwon szamponetk , zmy si do ciemnego r騜u potem i nie chcia dalej si zmywa (u篡wa豉m szamponu przeciw 堯pie穎wego , cytryny) wi璚 na這篡豉m blond farb Joanna szlachetna per豉 , i w這sy s w kolorze delikatnego r騜u . Naturalnie jestem jasn blondynk niefarbowan . Mam pytanie je郵i na這瞠 dekoloryzator to 軼i庵nie mi ten r騜 ? A potem jeszcze raz bym da豉 blond farb ?
dosiaa17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-14, 19:06   #1268
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: ....

Cytat:
Napisane przez dosiaa17 Poka wiadomo嗆
Hej ; ) robi豉m w這sy czerwon szamponetk , zmy si do ciemnego r騜u potem i nie chcia dalej si zmywa (u篡wa豉m szamponu przeciw 堯pie穎wego , cytryny) wi璚 na這篡豉m blond farb Joanna szlachetna per豉 , i w這sy s w kolorze delikatnego r騜u . Naturalnie jestem jasn blondynk niefarbowan . Mam pytanie je郵i na這瞠 dekoloryzator to 軼i庵nie mi ten r騜 ? A potem jeszcze raz bym da豉 blond farb ?
tak, powinien.

Wys豉ne z mojego LG-E460

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-07-14, 19:36   #1269
Sovilo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232
Dot.: ....

Na d逝go軼i mam spran czer-efekt szamponetki- tylko jedna, wi璚 w ko鎍u powinna si zmy Na du篡ch odrostach- 鈔edni br您. Zawsze d捫y豉m do popieli (5.1, 5.11, 4.1), ale teraz zamarzy這 mi si co ja郾iejszego i cieplejszego, mo瞠 z jakim mahoniem, z這tem, czerwieni...

By豉m u fryzjerki, kt鏎a m闚i, 瞠 :
1. trzeba by 軼i庵n望 kolor, ale szkoda w這s闚. Lepiej czeka, a kolor sam zejdzie. 2. Twierdzi, 瞠 mog豉by to ewentualnie zrobi najs豉bszym rozja郾iaczem, ''nie na proszku'' (cokolwiek to znaczy)
3. Za dekoloryzacj + nowy kolor 篡czy sobie 150 z (mieszkam w ma造m mie軼ie, jest tu ok. 10 zak豉d闚 fryzjerskich).
4. Podsun窸am jej pomys k徙ieli rozja郾iaj帷ej, 瞠by wymiesza rozja郾iacz z od篡wk, wod i szamponem, 瞠by nie by tak agresywny, ale chyba nie skuma豉 tematu...

Co s康zicie?
Stary 2014-07-14, 19:52   #1270
piniata
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 625

chyba sama boi sie zrobic ci te deko a walenie samego rozjasniacza to najgorsza mozliwosc..moze starczy ci sama kapiel rozjasniajaca zalezt czy wlosy podatne na rozjasnianie a deko masz gwarantowany efekt i znacznie mniej zniszczen..w domu tez mozna zrobic deko to nie boli
piniata jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-19, 21:30   #1271
effaf
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Thumbs down Rude refleksy-pomocy

Witam, potszebuje porady. Na wst瘼ie napisz, 瞠 jestem naturalna blondynka, stosunkowo jasny kolor. Pomalowalam na wakacje, 3 lata temu na brazowo szamponetka- moje marzenie! i po zmywaniu zostal mi rudy- doslownie. No i nie chcialam, zeby niszczyc wlosy i chekalam az odrosna. Tyle, ze zmywal sie i pozostaly RUDE refleksy. 2-3 msc temu pomalowalam revlonem odcien popielaty jasny blad, zeby wrocic do dawnego odcieniu i nadal sa refleksy i nie jest to ten sam kolor co na opakowaniu. Tak samo rudy odcien. tyle ze widoczne sa juz odrosty. Nie wiem co z nimi zrobic, mam calkiem dlugie(do tali), bez grzywki nie zniszczone. Tyle, ze chcialabym miec braz jasny i nie wiem czy nie mo積a moich wlosow farbowac z blondu? na braz. Moglabym rowniez wrocic do blondu, ale nie bardzo jasnego bladu. Nie wiem jaka farb kupic czy moze lepiej wybra si do fryzjerki?
effaf jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-20, 12:03   #1272
_Schmetterling
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 684
Wpisy w blogu: 4

ekspertem nie jestem ale niby czemu nie mo積a z blondu na br您?

Co innego jakby chcia豉 na br您owych w這sach robi blond, kupi豉 platyn i by Ci nie wysz這

ale tak?
Stary 2014-07-20, 12:29   #1273
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

To chcesz blond czy br您?
Autorce pewnie chodzi o zniwelowanie rudego odcienia, bo nawet po zafarbowaniu si na br您 (zw豉szcza jasny) ten odcie pozostanie. Celuj w popiele, czyli Jeden po kropce.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-23, 22:01   #1274
sallamandraa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Exclamation Czy to pomo瞠?

Moje w這sy maj kolor ciemnego blondu. Ostatnio by豉m u fryzjerki, aby zrobi sobie ombre, jednak nie podoba mi si efekt - mianowicie granica mi璠zy blondem a moim naturalnym kolorem jest zbyt widoczna, kolory nie zlewaj si i wygl康a to fatalnie. Dlatego mam pytanie - czy mog u篡 tego sprayu rozja郾iaj帷ego Joanna Reflex Blond do za豉godzenia tej granicy? Mo瞠 ona by nawet troch ruda, chodzi o to, 瞠 ma by 豉dne przej軼ie z koloru w kolor.
sallamandraa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-25, 12:25   #1275
Brenda
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 96

A witaj A ja w豉snie mia豉m podobn sytuacj tylko z pasemkami. Przeczytaj recenzje na KWC, produkt to Itely Riflessi barwi帷a maska. Mnie bardzo pomog豉 zreszt masz tam zdj璚ia. Na pewno nie zaszkodzi nawet je郵i nie wyjdzie bo wymywa si wg producenta po 5 myciach, stosowana reguralnie repigmentuje w這sy i wtedy mozesz je ponownie pofarbowa. Tylko przy zmianie koloru trzymaj j minimum 40 minut. Polecam, my郵 瞠 doskonale do tego si nada.
Brenda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-25, 15:49   #1276
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Czy to pomo瞠?

Cytat:
Napisane przez sallamandraa Poka wiadomo嗆
Moje w這sy maj kolor ciemnego blondu. Ostatnio by豉m u fryzjerki, aby zrobi sobie ombre, jednak nie podoba mi si efekt - mianowicie granica mi璠zy blondem a moim naturalnym kolorem jest zbyt widoczna, kolory nie zlewaj si i wygl康a to fatalnie. Dlatego mam pytanie - czy mog u篡 tego sprayu rozja郾iaj帷ego Joanna Reflex Blond do za豉godzenia tej granicy? Mo瞠 ona by nawet troch ruda, chodzi o to, 瞠 ma by 豉dne przej軼ie z koloru w kolor.
je郵i g鏎a jest naturalna- tak

Wys豉ne z mojego LG-E460

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-07-26, 18:02   #1277
sallamandraa
Przyczajenie

tak, g鏎a to m鎩 naturalny kolor

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Brenda Poka wiadomo嗆
A witaj A ja w豉snie mia豉m podobn sytuacj tylko z pasemkami. Przeczytaj recenzje na KWC, produkt to Itely Riflessi barwi帷a maska. Mnie bardzo pomog豉 zreszt masz tam zdj璚ia. Na pewno nie zaszkodzi nawet je郵i nie wyjdzie bo wymywa si wg producenta po 5 myciach, stosowana reguralnie repigmentuje w這sy i wtedy mozesz je ponownie pofarbowa. Tylko przy zmianie koloru trzymaj j minimum 40 minut. Polecam, my郵 瞠 doskonale do tego si nada.
a gdzie j kupi豉?
sallamandraa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-26, 18:54   #1278
SceneQueene
Zakorzenienie

Wobec tego jak najbardziej mo瞠sz. Albo, co mniej niszczy, casting sunkiss.

Wys豉ne z mojego LG-E460

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-07-27, 23:24   #1279
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 552
DLACZEGO tak trudno ossiagnac farbami odcien wlosow Mysi jakby szarawy odcien wlosow

Dlaczego tak trudno ,prawie zadna farba nie mozna osiagnac odcienia szarawy,mysi odcien ?? Mozna osiagnac czarne,brazowe,czerwone,r ude ,miedzaine ,filotowe, rozowe,a tak trudno osiagnac kolor jakby mysi ,szarawy blond,szarawy braz ??
Czlowiek Istota Marna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-28, 09:27   #1280
Brenda
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 96

Cytat:
Napisane przez sallamandraa Poka wiadomo嗆
tak, g鏎a to m鎩 naturalny kolor

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

a gdzie j kupi豉?
Na allegro ale jest te na pewno w hurtowni "uradka"
Brenda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-02, 21:48   #1281
Kisia_1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 186

Dziewczyny czy wiecie jaki % utleniacza ma loreal preference baikal 9.13 ?
Jaki by豚y efekt zmiany utleniacza na 3% ?
I czy mo瞠 to by utleniacz z inebrya ?
Kisia_1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-02, 21:54   #1282
SceneQueene
Zakorzenienie

Utleniacz mo瞠 by oboj皻nie jakiej marki. 3% tylko stonujesz, czyli od鈍ie篡sz kolor. W/w farba prawdopodobnie ma 9.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-08-03, 04:06   #1283
jellyx
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

cze嗆, sprawa wygl康a tak 瞠 chc z jasnego, rudawego br您u, przej嗆 w 鈔edni, ch這dny blond. W 2013 farbowa豉m w這sy co jaki czas na rudy/czerwie, m鎩 naturalny kolor to bardzo ciemny br您, ale mimo wszystko uda這 mi si bez rozja郾iacza osi庵n望 do嗆 jasny rudy, z pomoc s這鎍a. W styczniu tego roku zafarbowa豉m w這sy na ciemny br您 chc帷 wr鏂i do naturalnego koloru, w tej chwili powiedzmy 瞠 50% farby si wyp逝ka這, i mam co takiego:
http://polki.pl/we-dwoje/files/Image...je_1_14944.jpg
z kilkucentymetrowymi odrostami w kolorze ciemnego ch這dnego br您u
co chcia豉bym osi庵n望?
http://data2.whicdn.com/images/122731585/large.jpg
oczywi軼ie bez tych odrost闚 :P
chcia豉bym si dowiedzie ile powinnam trzyma rozja郾iacz i na jakiej wodzie, i jakiej farby po tym u篡

my郵a豉m o loreal 7.1 islande albo prodigy5 6.32 po rozja郾ieniu, co s康zicie?

Edytowane przez jellyx
Czas edycji: 2014-08-03 o 04:17
jellyx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-03, 10:49   #1284
SceneQueene
Zakorzenienie

Dalabym na 9 procent- kwadrans na odroscie i 35-40 na reszcie- mo瞠 kr鏂ej, kontroluj kolor podczas zabiegu. A farba po zdecydowanie powinna mie numer 7.1.

Wys豉ne z mojego LG-E460

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-08-03, 14:05   #1285
Kisia_1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 186

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Utleniacz mo瞠 by oboj皻nie jakiej marki. 3% tylko stonujesz, czyli od鈍ie篡sz kolor. W/w farba prawdopodobnie ma 9.
Dzi瘯i
Mia豉m ci napisa odno郾ie schni璚ia w這s闚 nad morzem bo akurat urlopuj si, i jest takie samo jak u mnie w g鏎ach, do rana w這sy suche
Kisia_1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-04, 22:13   #1286
weram98
Przyczajenie

Question Jak sch這dzi i zmieni kolor? A odrost?

Moje w這sy naturalnie s w kolorze bardzo ciemnego, ch這dnego br您u. Pod koniec czerwca po rozja郾ieniu k徙iel rozja郾iaj帷 ufarbowa豉m je farb Garnier Color Naturals, odcie Miedziany Blond (http://www.bdsklep.pl/garnier-color-...losow,id-50202). Od tego czasu kolor jednak wyp這wia i pojawi si widoczny, ponad centymetrowy odrost. Chcia豉bym och這dzi kolor i zmieni na ch這dny ciemny blond, np taki: http://www.syoss.pl/syoss/pl/pl/home...ark_blond.html. Zale篡 mi aby obej嗆 si bez ca趾owitej dekoloryzacji (kt鏎 proponuje mi ka盥a fryzjerka) a w salonie fryzjerskim rozja郾i jedynie ten odrost. Jak och這dzi ten kolor? Czy s jakie odcienie farb kt鏎e zniweluj t rudo嗆?
Prosz o pomoc
weram98 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-05, 11:43   #1287
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Jak sch這dzi i zmieni kolor? A odrost?

Tak- szukaj farb o numeracji 8.1 lub 7.1 - 1 po kropce niweluje rudo嗆. Albo po堯 go喚bi popiel joanny na kwadrans a potem docelow farb.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-08-05, 20:50   #1288
weram98
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Tak- szukaj farb o numeracji 8.1 lub 7.1 - 1 po kropce niweluje rudo嗆. Albo po堯 go喚bi popiel joanny na kwadrans a potem docelow farb.
Dzi瘯uj za odpowied A odrosty? Czy najpierw ufarbowac ca這軼 a potem i軼 do fryzjera i poprosic o 'dopasowanie' ich do koloru reszty?
weram98 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-05, 21:02   #1289
SceneQueene
Zakorzenienie

Je郵i odrosty s sporo ciemniejsze- musialaby je wst瘼nie lekko rozja郾i. Nie robilabym jednak tego sama, je郵i si na tym nie znasz- b璠zie widoczna r騜nica. Mo瞠sz kupi swoj farb i p鎩嗆 z ni do fryzjera lub poprosi o zrobienie takiego w豉郾ie koloru jak chcesz.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-08-06, 00:59   #1290
plnylala1996
Przyczajenie

rude refleksy na blond w這sach

czy na be穎wy blond z wyra幡ym rudym pomara鎍zowym odcieniem lepiej na這篡 bezpo鈔ednio rozja郾iacz (9%) czy k徙iel rozja郾iaj帷 ? chc wr鏂i do bardzo bardzo jasnego platynowego blondu
plnylala1996 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-07 00:00:04

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.