Pytania i porady fryzjerskie - Strona 46 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-10-26, 13:33   #1351
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 060
Dot.: pielegnacja wlosow

nestea, a ciemny ten blond?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-26, 15:11   #1352
nestea751
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: pielegnacja wlosow

taki 鈔edni, zdjecie w za陰czniku
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 10735671_926962943999978_11957626_n.jpg (46,6 KB, 5 za豉dowa)
nestea751 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-28, 18:52   #1353
foxy313
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 420
Zgupialam!

Prosze mnie przeniesc we wlasciwe miejsce, od kilku dni przegladam forum i musze zapytac wprost fryzjerki- eksperta! robilam zawsze wlosy pasemkami- rozjasniaczem, postanowilam zrobic caly odrost, po tym jak odsiedzialam u fryzjera 6 godzin! Fryzjerka w Polsce zastosowala farbe goldwell 11N i wode utleniajaca goldwell 12%
Po 5 tygodniach - w Anglii fryzjerka zrobila to samo - farba 11N i oxy 12%
Ten sam czas (jedyna roznica to temperatura - w sierpniu bylo o wiele cieplej-upal!) wszystko tak samo. Jednak wyszlo Rudo!
Co mam teraz zrobic???
Pasemka?
Jeszcze raz polozyc farbe ta sama i oxy 12%?
Rozjasniacz do momenty az sie rozjasni tak jak chce?
Co zrobic??
Poszlam do fryzjera tutaj - a on mnie pyta jak to zrobic!!!
Rece opadly mi juz.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (132,8 KB, 23 za豉dowa)
foxy313 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-28, 19:06   #1354
foxy313
Raczkowanie

Dot.: Jak osi庵n望 taki kolor w這s闚 ?

Cytat:
Napisane przez nestea751 Poka wiadomo嗆
Witam, mam pytanie jak osi庵n望 taki kolor w這s闚 oczywi軼ie bez potrzeby p鎩軼ia do fryzjera, mam naturalnie blond, ale chcia豉bym co w ten dese http://instagram.com/p/uk1e7YK78v/?modal=true
Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc
Alfaparf 11.11 z oxy 12%
Albo goldwellle top chick 12 poziom!
Stary 2014-10-28, 23:33   #1355
tyna31
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 188

Pyta豉m o to w w徠ku o doborze wody, ale nie dosta豉m odpowiedzi.. Poszukam zatem odpowiedzi tu

M鎩 obecny kolor to 10/23, ale na zim chcia豉bym zmieni kolor na ciep造, jasny br您/ bardzo ciemny blond (co jak na zdj璚iu poni瞠j).

U篡wam farby Cece (z wod 9%) i jestem z niej zadowolona, dlatego chc pozosta przy tej firmie.
M鎩 naturalny kolor to bardzo ciemny blond (mysi).
Zastanawiam si czy powinnam u篡 farby 7.3, czy mo瞠 na rozja郾ionych w這sach wyjdzie ona zbyt ciemno i lepiej spr鏏owa z 8.3?
Prawdopodobnie farba b璠zie si do嗆 szybko wyp逝kiwa, obawiam sie 瞠 z poziomu 8 po kilkunastu myciach mo瞠 niewiele zosta
No i mam problem z wod - do przyciemnienia u篡 3 czy 6%?

Zale篡 mi na unikni璚iu zielonego odcienia, chc mie z這tawy odcie w這s闚. Niestety moje w這sy maj tendecje do "zielenienia" przy przyciemnianiu (ale nigdy nie robi豉m tego z farb .3, u篡wa豉m raczej odcieni naturalnych).
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg farbaAVONupdate2.jpg (233,2 KB, 4 za豉dowa)
Stary 2014-10-29, 06:56   #1356
foxy313
Raczkowanie

Ja znalazlam podobny przypadek i tam wlasnie jest o tej zieleni na wlosach..
http://www.tosor.pl/o-wyzszosci-farb...sniaczem-1443/
Stary 2014-10-29, 08:20   #1357
magdzik911
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Exclamation JAK z ciemnych zej嗆 do blondu (pasemka)

Witam
Mam do was drogie dziewczyny pytanie. Dwa tygodnie temu zrobi豉m sobie "blond" pasemka w rzeczywisto軼i wysz造 inne ni sie spodziewa豉m, o kolorze z馧to-z這tym, na moich ciemnych w這sach nawet fajnie to wygl康a這, ale chcia豉bym w這sy o jednolitym kolorze, nie wiem jak to zrobi, dodam, 瞠 do fryzjera ju nie pojde zap豉ci豉m za pasemka 90 z, a w gruncie rzeczy az tak ich nie widac.
chcia豉bym sie zapyta czy na w這sy z pasemkami moge teraz po這篡c rozja郾iacz tj, k徙iel rozja郾iajaca, ? boje sie jedynie o te pasemka ktore mam, zeby nie zrobi造 sie bia喚. Co mi poradzicie, jak samej mam uzyskac w這sy o kolorze ciemnego blondu
magdzik911 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-29, 17:07   #1358
foxy313
Raczkowanie

Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Chyba wiem co zrobie-
Zamowie rozjasniacz z goldwella i zrobie mala kapiel rozjasniajaca na tych odrostach.. myslalam tez o castingu 1021 lodowy blond..
Nie chce zniszczyc tych wlosow!!
Ma ktoras z Was jakis pomysl na ten rudy odrost?
Moze nastepnym razem do farby dac oxy 3:1 ? Albo 2.5:1 sama juz nie wiem nic!!!
Stary 2014-10-30, 16:14   #1359
ulamisiula
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

Bardzo prosz o pomoc.
Mam bardzo d逝gie w這sy ( zsiegaj帷e za tali) proste, niestety nie uk豉daj帷e si.W這sy s niemalowane od 14 lat.Najcz窷ciej wi捫 je w "郵imaka" na g這wie.Ale mam ju do嗆.Od 10 lat mam tak sam fryzur.I teraz postanowi豉m co zmieni.
Nie chc ich obcina a na pewno nie du穎.Ale mysla豉m by zrobi trwa陰 na du篡ch wa趾ach. Czy to dobry pomys?
ulamisiula jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-30, 23:14   #1360
Zeila
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 464

Pomocy ! Jak i czym rozja郾i ten odrost ? Fajnie gdybym te na ca這嗆 mog豉 na這篡 jaki karmelowy br您/blond. K徙iel rozja郾iaj帷a ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20141029_140438.jpg (33,8 KB, 3 za豉dowa)
Zeila jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-01, 13:17   #1361
Carrigaline
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Witam 郵icznie.

Mam problemik i prosz o porad

Kilka dni temu obci窸am w這sy do ramion. Dla mnie to wielka metamorfoza, poniewa pozby豉m si popalonych koszmark闚 z mojego ombre,

Niestety fryzura kt鏎a mia豉 by d逝gim bobem sprawi豉, 瞠 ko鎍闚ki wywijaj mi si na zewn徠rz. Wygl康am przez to zupe軟ie nieciekawie. Wczoraj nawet pr鏏owa豉m wyprostowa w這sy prostownic (wiem, wiem, grzech :P) i nic to nie da這.

Strzy瞠nie to jest takie, 瞠 wszystkie w這sy mam obci皻e jak od linijki, nie ma 瘸dnego cieniowania czy "wystrz瘼ienia". S proste jak druty i takie jakby "grube". Nie wiem czy to jest "wina" ci璚ia czy po prostu tak wygl康aj w這sy kt鏎e nie s zniszczone

My郵icie 瞠by i嗆 do fryzjerki 瞠by poprawia豉 (mam absolutn fobi fryzjersk)? Samemu spr鏏owa pocieniowa (nie umiem)? Zostawi 瞠by sobie tak ros造 (zmieni kszta速 w trakcie odrastania)?

Z g鏎y dzi瘯uj za odpowiedzi
Stary 2014-11-02, 14:02   #1362
foxy313
Raczkowanie

spr鏏uj luznego kucyka zrobic sobie na noc,ale na samym czubku glowy, wtedy bedzie i objetosc fajne, nie beda oklapniete i moze nie beda sie wywyijac.. ale chyba wizyta u fryzjera nie unikniona..
tak naprawde jakby wlosy nawet przy bobie byly dobrze wycieniowane (ale bardzo lekko na koncach i we wlasciwa strone) to by same sie ukladaly, ja z wlasnego doswiadczenia wiem, ze w zaleznosci jak fryzjerka mnie obetnie i wycieniuje tak pozniej moje wlosy sie ukladaja, jak fryzjerka zle obetnie to ja moge te wlosy krecic na szczotke godzine i pozniej malterowac a one i tak sie pozniej uloza jak chca! jak sa dobrze obciete to wystarczy wysuszyc niekiedy, albo troszke na szczotke i gotowe! naprawde najwiecej zalezy od obciecia, niezaleznie czy wlosy masz krotkie czy dlugie, ile razy z grzywka tak bylo, ze zle obciela i myslalam ze kota dostane z ta grzywa!! a kiedys sama sobie obcielam i super! sama sie ukladala i nawet po kilku dniach nie mialam problemu.
idz jeszcze raz do fryzjera-niekoniecznie tego samego, i powiedz ze nie chcesz z dlugosci obcinac wlosow tylko nadac ksztalt, bo fryzjer Ci zle obcial i Ty to widzisz. fryzjerzy naprawde czasem mysla ze my glupie i slepe jestesmy!
napisz prosze co zaplanujesz i wstaw fotke jakas jak te wlosy wygladaj, ja mam bardzo dlugie, ale mysle zeby tez dlugiego boba zrobic, teraz bardzo w modzie..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 10710551_305582142967609_4936082832451300626_n.jpg (16,4 KB, 11 za豉dowa)
Stary 2014-11-02, 16:55   #1363
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Mam pytanie. Moja znajoma od d逝窺zego czasu farbuje w這sy profesjonalnymi farbami na z這ty blond. Z natury jest blondynk. Niestety od kilku miesi璚y jej buzia si jest lekko zar騜owiona i ma krostki na twarzy. W ciep造ch odcieniach nie wygl康a ju tak dobrze. Chce zacz望 farbowa w這sy na ch這dne blondy np. 9.21 Czy wystarczy, 瞠 na ten z這ty po這篡 tylko raz natur i p騧niej docelowy kolor? Pytam bo sama b璠 jej farbowa w這sy, a nie chcia豉bym 瞠by uzyska豉 ziele.
201610111032 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-02, 21:06   #1364
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 914
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez miszona Poka wiadomo嗆
Mam pytanie. Moja znajoma od d逝窺zego czasu farbuje w這sy profesjonalnymi farbami na z這ty blond. Z natury jest blondynk. Niestety od kilku miesi璚y jej buzia si jest lekko zar騜owiona i ma krostki na twarzy. W ciep造ch odcieniach nie wygl康a ju tak dobrze. Chce zacz望 farbowa w這sy na ch這dne blondy np. 9.21 Czy wystarczy, 瞠 na ten z這ty po這篡 tylko raz natur i p騧niej docelowy kolor? Pytam bo sama b璠 jej farbowa w這sy, a nie chcia豉bym 瞠by uzyska豉 ziele.
Je郵i farbuje 9.3 to ja bym da豉 od razu 9.21.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-03, 07:52   #1365
foxy313
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
A czy na rozjasnione farba wlosy 11N i woda 12% (wyszedl lekko rudy odrost- mocna 鄴單) moge polozyc jeszcze raz to samo i rozjasni ten odrost wtedy czy nie ? Czy nie ruszy to nic i musze uzyc rozjasniacza? Choc nie chce rozjasniaczem, bo wlosy mi wychodza, a po farbie jest ok..
Stary 2014-11-03, 11:05   #1366
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
Boj si, 瞠 z ka盥ym myciem b璠zie jednak wychodzi ten z這ty kolor, a tego chcemy unikn望. Poza tym mo瞠 dobrze nie z豉pa bo z這ty, kt鏎y obecnie ma nie jest taki bardzo ja郾iutki. K徙iel nie wchodzi w gr bo niepotrzebnie dodatkowo ocieplimy kolor, poza tym nie chcemy niszczy w這s闚. Kupi豉m ju jej 10N z Inebrya. Zrobimy by przykry ten z這ty i troch och這dzi. A na ten 9.21 mo積a z powodzeniem k豉嗆 p騧niej odcienie platynowe?
201610111032 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-03, 13:24   #1367
Babel1991
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 197
inne wlosy?

Witam,
Jak to jest ze niektore osoby maja tak: https://www.google.pl/search?q=geste...2F%3B375%3B375 tzn wlosy ciasno 'przylegajace' do siebie na czubku glowy przy przedzialku a niektorzy nie....
Babel1991 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-03, 14:16   #1368
Shannon_16
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 107 182
Dot.: inne wlosy?

bo tak si uczesali

I tylko przyjd.

Dotknij mnie czule, i przytul tak, abym zapomnia豉 o wszystkim.
Poca逝j tak, abym na przek鏎 samej sobie poczu豉 si szcz窷liwa.
A wtedy p鎩d za tob na koniec 鈍iata.

Ty i ja, trzy metry nad niebem

A&F
Shannon_16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-04, 10:58   #1369
foxy313
Raczkowanie

Hej hej hej!!
Mam male pytanie- co sie stanie jesli do farby rozjasniajacej z poziomu 11 lub 12 dodam wiecej utleniacza jak powinnam czyli nie 2:1 a 2.5 lub 3:1? Czy to zniszczy bardzo wlosy?
Stary 2014-11-05, 12:48   #1370
LaurkaMia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Exclamation Farba Goldwell Topchic, pomocy jaki lotion wybra!!!!

Witam, pierwszy raz kupuj farb profesjonaln przez internet i zdecydowa豉m si w豉郾ie na Goldwell Topchic kolor 4N/4NN i nie wiem jaki lotion wybra 3%? Czy 6%? Poradzcie prosz. Nie wiem te jak takie farby si miesza i na ile taka tubka 60ml wystarcza, czy wystarczy na d逝gie w這sy na jedno farbowanie?? Mam w這sy d逝gie i koloru ciemnego kasztanu/鈔ednio ciemnego br您u.

Pozdrawiam
LaurkaMia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-07, 15:50   #1371
foxy313
Raczkowanie

Hejoo, mam nadzieje ze ktos mi pomoze, moze ktoras z Was ma taki kolor, zastanawiam sie czy farba aflaparf 11.11 czy wella koleston 12/89 dalaby rade uzyskac taki odcien na jasnym juz blondzie? I czy lepiej wybrac 9% czy 12% oxy??
Pozdraawiam!!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (53,9 KB, 12 za豉dowa)

Edytowane przez foxy313
Czas edycji: 2014-11-07 o 19:14
Stary 2014-11-07, 16:02   #1372
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 914
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dot.: Farba Goldwell Topchic, pomocy jaki lotion wybra!!!!

Cytat:
Napisane przez LaurkaMia Poka wiadomo嗆
Witam, pierwszy raz kupuj farb profesjonaln przez internet i zdecydowa豉m si w豉郾ie na Goldwell Topchic kolor 4N/4NN i nie wiem jaki lotion wybra 3%? Czy 6%? Poradzcie prosz. Nie wiem te jak takie farby si miesza i na ile taka tubka 60ml wystarcza, czy wystarczy na d逝gie w這sy na jedno farbowanie?? Mam w這sy d逝gie i koloru ciemnego kasztanu/鈔ednio ciemnego br您u.

Pozdrawiam
Je郵i masz siwki i chcesz dobrze pokry to 6. Proporcje 1/1
2 tubki na twoje w這sy.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-08, 15:36   #1373
okapi
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 591

czy w這sy po dekoloryzacji reaguj na farb inaczej ni naturalne?

dla zobrazowania: br您owe w這sy, g鏎a jest naturalna i nietkni皻a farbami. d馧 jest po dekoloryzacji z czerni. czy jak na這輳 farb rozja郾iaj帷, to ca貫 w這sy r闚nomiernie j "z豉pi", czy mo瞠 ta zdekoloryzowana cz窷 wymaga jakiego specjalnego traktowania?
Stary 2014-11-08, 18:57   #1374
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 060

Cytat:
Napisane przez foxy313 Poka wiadomo嗆
A czy na rozjasnione farba wlosy 11N i woda 12% (wyszedl lekko rudy odrost- mocna 鄴單) moge polozyc jeszcze raz to samo i rozjasni ten odrost wtedy czy nie ? Czy nie ruszy to nic i musze uzyc rozjasniacza? Choc nie chce rozjasniaczem, bo wlosy mi wychodza, a po farbie jest ok..
mia豉m ostatnio podobnie z 12/89 i za drugim razem wysz這 cudnie.

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez okapi Poka wiadomo嗆
czy w這sy po dekoloryzacji reaguj na farb inaczej ni naturalne?

dla zobrazowania: br您owe w這sy, g鏎a jest naturalna i nietkni皻a farbami. d馧 jest po dekoloryzacji z czerni. czy jak na這輳 farb rozja郾iaj帷, to ca貫 w這sy r闚nomiernie j "z豉pi", czy mo瞠 ta zdekoloryzowana cz窷 wymaga jakiego specjalnego traktowania?
po deko farba mo瞠 si wymywa szybciej, czasem wychodzi te ciut ciemniej. zacz窸abym od g鏎y.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-13, 19:32   #1375
foxy313
Raczkowanie

[QUOTE=SceneQueene;4885602 1] mia豉m ostatnio podobnie z 12/89 i za drugim razem wysz這 cudnie.[COLOR="Silver"]

Dziekuje za odpowiedz! a dlugo czekalas miedzy jednym a drugim farbowaniem. boje sie zeby wlosy nie wyszly mi!! juz minelo troche od 25 pazdziernika, ale chyba przeboleje jeszcze z 10 dni i pojde robic ten odrost, choc powiem szczerze, ze ten rudy w miare sie wyplukal i kazdy mowi ze mam taaaki ladny kolor!
a ja juz chcialam na poziom 7 wskoczyc.. ale jednak zostane narazie przy blondzie bo bardzo bym chciala sprobowac wlasnie kolestona 12/89 i koniecznie alfaparf 11.11 !!
prosze wrzuc foteczke jak wygladaja wloski po 12.89? z jaka woda robilas ?
Stary 2014-11-14, 04:52   #1376
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 552

Dziewczyny prosze doradzcie jakas dobra profesjonalna farbe do wlosow ,loreal ? ktora rozjasni wlosy ,nie na pomarancz,badz zoltko,nie rudy kasztan ,ale na chlodny jakby- "orzecha wloskiego "odcien ? nie chce zrobic sobie jasnego blondu,ale chlodny jasny braz , cos w stylu jak na zalaczniku-obrazku.Ktora farbe wybrac ? jasny blond ? jakiej firmy ?

Obecny moj kolor wlosow to sredni braz / jestem typem urody CHLODNY ,najbardziej ladnie mi w chlodnych odcieniach (rudosci,pomarancze,zolte blondy-bardzo mi nie pasuja,wrecz oszpecaja) skore mam jasna mleczno-r騜ana.

Cos jak na tym obrazku , w chlodnym odcieniu ,co polecicie jaka profesjonalna farbe ? i ktory odcien z niej wybrac wlasciwy . I ZEBY NIE WYSZEDL mi jasny kasztanowy cieply odcien,ani zolty rudy

W TYM MOMENCIE moj kolor wlosow wyglada tak jak na ostatnim zdjeciu-zalaczniku te drugie wlosy ciemniejsze,a koncowki moje sa troche jasniejsze jakby wpadaja w zolty-rudy-zniszczone.

Bardzo prosze o odpowiedz

taki ODCIEN BLONDU ASH tez jest ladny,ale u nas nie ma farby rozjasniacza CLAIROL PERFECT 10 color (65a ) https://www.youtube.com/watch?v=pzoeI5dhKMg
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg docelowy kolor CHLODNY.jpg (20,4 KB, 1 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg CHlodny braz.jpg (63,5 KB, 3 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg CHLODNY JASNY BARAZ.jpg (26,8 KB, 1 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg chlodny jasny braz od prawej.jpg (41,4 KB, 2 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg chlodny jasny braz.jpg (62,4 KB, 3 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg chlodnyy jjasny raz.jpg (49,7 KB, 1 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg chlody jasny barazz.jpg (75,8 KB, 2 za豉dowa)

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-11-14 o 07:13
Czlowiek Istota Marna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-14, 14:36   #1377
lafirynda
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 85
GG do lafirynda
Farba nie chwyci豉 - kiedy mog powt鏎zy farbowanie?

Robi豉m sobie dzisiaj odrosty farb L'oreal Casting Creme Gloss i widz, 瞠 nie chwyci豉 Kiedy mog powt鏎zy farbowanie?
B璠 bardzo wdzi璚zna za pomoc!
lafirynda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-14, 14:43   #1378
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Jaki to by poziom, odcie, jaki masz kolor odrost闚?
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-14, 14:52   #1379
lafirynda
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 85
GG do lafirynda

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
Jaki to by poziom, odcie, jaki masz kolor odrost闚?
Mam odcie 515 mro幡a czekolada. W tym momencie kolor odrost闚 praktycznie si nie zmieni, no mo瞠 odrobink jest ciemniejszy, ale i tak wida, 瞠 jest odrost. Kupi豉m taki odcie bo zawsze (ale to zawsze) wychodzi mi kolor znacznie ciemniejszy ni deklaruje producent i ju si z tym pogodzi豉m, bo kolor kt鏎y uzyskuje br您ami jest naprawd fajny i naturalny.

W instrukcji tej farby jest napisane, 瞠 trzeba odczeka 15 dni gdy si wcze郾iej mia這 ondulacj lub trwa貫 prostowanie. Nie ma nic na temat farbowania. My郵, 瞠 jak odczekam kilka dni to nie powinno si nic sta. Ta farba jest raczej delikatna.

Edytowane przez lafirynda
Czas edycji: 2014-11-14 o 15:01
lafirynda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-14, 19:50   #1380
Karotka_eM
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Hej dziewczyny !!
Mam do Was bardzo wazne pytanie, szczegolnie do fryzjerek.
Mianowicie wydaje mi sie ze moje wlosy nie rosna, i czy powinnam obciac wlosy by zaczely rosnac ?
Prosze odpowiedzi na priv tam opisze dokladniej...
Odpisze na kazda odp
Karotka_eM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-01 22:31:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.