Pytania i porady fryzjerskie - Strona 47 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-11-15, 02:23   #1381
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 097
Dot.: pielegnacja wlosow

Napisz do mnie

Wys豉ne poprzez Sony Xperia J- jak Julia.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-15, 12:44   #1382
Sovilo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Hej kochane Opisz po kr鏒ce co mam na g這wie i co chcia豉bym mie

W這sy naturalne mam ciemne, ostatnio zdekoloryzowane, bo zamarzy mi si ciep造 kasztanowy br您. Wygl康a豉m okropnie wi璚 wracam do ciemnych

Jednak jako typ kolorystyczny Stonowana Jesie, nie mog mie czarnych w這s闚, a takie zawsze wychodzi造 mi 鈔ednie-ciemne br您y.

Uderzam wi璚 w farby profesjonalne Chc mie poziom jak na za陰czonym zdj璚iu, 鈔edni br您 wi璚 nie wiem czy bra 7/0 (czy z豉pie) czy od razu 6/0 (czy nie wyjdzie ciemnobr您owo?) Farbowa zamierzam Inebry, ew. Kolestonem. Najbardziej zale篡 mi na informacji, czy w farbach profesjonalnych odcienie r闚nie wychodz o ton ciemniej i lepiej bra ja郾iejszy? Wiadomo, w這s zdekoloryzowany mo瞠 陰tiwej ch這n望 barwnik.
Ostatnio w這sy przyciemniam tylko saszetkami 4-6 my (mam j na ok. 1 tydzie, bo nie mog znie嗆 tego rudego i lad ''ciemny blond'', a wychodzi mi w豉snie taki odcie jak na zdj璚iu nr 4)
Na zdj璚iach w kolejno軼i:
1,2- zdj璚ia po dekoloryzacji (na to na這zono mi Wella CT 6.03 + odrobin 7)
3. Zdj璚ie przed dekoloryzacj (czrana pofarbowana d逝go嗆 + naturalny odrost)
4. poziom koloru, kt鏎y chcia豉bym uzyska (najpierw chc stonowa w這sy sam natur, p闛niej zaczn si bawi w odcienie)
5,6- paleta Inebrya (na ka盥ym zdj璚iu 6/0 i 7/0 wychodzi inaczej)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1771.jpg (29,9 KB, 0 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1787.jpg (38,3 KB, 0 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1108.jpg (30,3 KB, 1 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 514_5.jpg (30,3 KB, 1 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg inebrya-paleta-1.jpg (99,3 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg karta_kolorow_farb_inebrya_sklep_fryzjerski_barbers.jpg (201,2 KB, 2 za豉dowa)

Edytowane przez Sovilo
Czas edycji: 2014-11-15 o 12:47 Pow鏚: dopisek
Sovilo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-16, 00:15   #1383
SceneQueene
Zakorzenienie

Poziom 7- zazwyczaj wychodzi ciemniej, jak br您. Cho z 7 si za bardzo nie lubi- nak豉dane na w這sy dekoloryzowane cz瘰to maj nieodpowiedni (nawet zielonkaw czy czarn po鈍iat), dlatego ja wzi窸abym 6 i trzyma豉 j kr鏂ej. Oczywi軼ie na 3% oxydancie, skoro przyciemniasz.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2014-11-16, 12:20   #1384
Sovilo
Zakorzenienie

3%...? Sama boj si podmieni wod. Inebrya ma 6%, a kiedy na dekoloryzowane robi豉m niby profesjonaln 6/1+3% i mia豉m czarne w這siska niestety. mo瞠 w takim razie 7/00? Zawsze b璠zie ciemniej ni zwyk豉 7, prawda? A pisz帷 ''zdekoloryzowane'' masz na my郵i tu po zdj璚iu farby? Bo ja mam na te rozja郾ione oczywi軼ie farb (z poziomu 6) + teraz szamponetk.

Ps. Trzeba czeka z na這瞠niem farby a szamponetka si ca趾iem sp逝cze?
Stary 2014-11-17, 09:35   #1385
lemi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
Obci望 w這sy czy nie?!

Cze嗆 dziewczyny mam dylemat co do moich w這sk闚. Moje wlosy sa czasami suche i zniszczone a czasami mi瘯kie i l郾i帷e. Nie wiem od czego to zale篡 ale tak jest. Kupi豉m sobie suszarko lokowke bo myslalam ze bede umia豉 je jako 豉dnie u這篡 ale nic z tego. Sa jak szopa a nie potrafie robic sama sobie jakies fryzury ewentualnie zwiazac w kitka. Chcialam je 軼i望 do ramion i gdy nie bede sie ukladac badz puszyc potraktowac je prostownica.
Dylemat jest czy obciac czy nie. Co s康zicie?
lemi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-17, 10:12   #1386
rochejaqueleinkris
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 117
Dot.: Obci望 w這sy czy nie?!

Obci望, a mo瞠 nawet kr鏂ej ni do ramion.
rochejaqueleinkris jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-17, 18:39   #1387
Sathis
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cze嗆 babeczki. Mam standardowy w sumie problem - naturalna brunetka chcia豉by zosta 鈔edni blondynk.
W這ski mam obecnie raz rozja郾ione, przypadkiem - mia造 by pasemka L'Oreala (wersja dla brunetek), ale poszala豉m i rozja郾i豉m sporo za wiele
Jak ju zacz窸am to teraz chc wi璚ej i - pierwsze foto to moje obecne w這sy. Zdj璚ie przy 瘸r闚ce - obecnie mniej pomara鎍zowe i 鈍iec帷e, bo myj fioletowym szamponem. Chyba te odrobin ja郾iejsze.
Druga fotka to m鎩 plan. Odcie mo瞠 by ch這dny lub ciep造, chocia w ch這dnych mi chyba lepiej.
W domku mam L'Oreal Preference 9.1, zam闚i豉m oxy L'Oreal (no tylko wyklika豉m kup teraz i musz jeszcze wybra %) i planuj zakup odpowiednniego (poleconego) odcienia Majirel. K徙iel rozja郾iaj帷a i na to farba, czy pr鏏owa schodzi stopniowo na farbie z oxy 9%. Dodam, 瞠 przed rozja郾ieniem w這sy nie by造 farbowane. Farba raczej z popieli, bo wychodzi sporo czerwieni, pomara鎍zy i 鄴販i. Rozja郾ianie stopniowo mi pasuje, bo pracuj w Biurze, chcia豉bym unikn望 "gwa速ownych" zmian.

Z g鏎y dzi瘯i serdeczne za pomoc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg unnamed.jpg (18,1 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 963e16aaa19b556bb44a35f735d86b5b.jpg (83,2 KB, 8 za豉dowa)

Edytowane przez Sathis
Czas edycji: 2014-11-17 o 18:44
Sathis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-20, 08:06   #1388
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka wiadomo嗆
3%...? Sama boj si podmieni wod. Inebrya ma 6%, a kiedy na dekoloryzowane robi豉m niby profesjonaln 6/1+3% i mia豉m czarne w這siska niestety. mo瞠 w takim razie 7/00? Zawsze b璠zie ciemniej ni zwyk豉 7, prawda? A pisz帷 ''zdekoloryzowane'' masz na my郵i tu po zdj璚iu farby? Bo ja mam na te rozja郾ione oczywi軼ie farb (z poziomu 6) + teraz szamponetk.

Ps. Trzeba czeka z na這瞠niem farby a szamponetka si ca趾iem sp逝cze?
Tak, we wtedy /00. Lepiej poczeka troch, by na pewno dobrze wysz這.

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Cytat:
Napisane przez lemi Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny mam dylemat co do moich w這sk闚. Moje wlosy sa czasami suche i zniszczone a czasami mi瘯kie i l郾i帷e. Nie wiem od czego to zale篡 ale tak jest. Kupi豉m sobie suszarko lokowke bo myslalam ze bede umia豉 je jako 豉dnie u這篡 ale nic z tego. Sa jak szopa a nie potrafie robic sama sobie jakies fryzury ewentualnie zwiazac w kitka. Chcialam je 軼i望 do ramion i gdy nie bede sie ukladac badz puszyc potraktowac je prostownica.
Dylemat jest czy obciac czy nie. Co s康zicie?
Spr鏏uj. Jednak daruj sobie prostownice- to tylko niszczy.

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Sathis Poka wiadomo嗆
Cze嗆 babeczki. Mam standardowy w sumie problem - naturalna brunetka chcia豉by zosta 鈔edni blondynk.
W這ski mam obecnie raz rozja郾ione, przypadkiem - mia造 by pasemka L'Oreala (wersja dla brunetek), ale poszala豉m i rozja郾i豉m sporo za wiele
Jak ju zacz窸am to teraz chc wi璚ej i - pierwsze foto to moje obecne w這sy. Zdj璚ie przy 瘸r闚ce - obecnie mniej pomara鎍zowe i 鈍iec帷e, bo myj fioletowym szamponem. Chyba te odrobin ja郾iejsze.
Druga fotka to m鎩 plan. Odcie mo瞠 by ch這dny lub ciep造, chocia w ch這dnych mi chyba lepiej.
W domku mam L'Oreal Preference 9.1, zam闚i豉m oxy L'Oreal (no tylko wyklika豉m kup teraz i musz jeszcze wybra %) i planuj zakup odpowiednniego (poleconego) odcienia Majirel. K徙iel rozja郾iaj帷a i na to farba, czy pr鏏owa schodzi stopniowo na farbie z oxy 9%. Dodam, 瞠 przed rozja郾ieniem w這sy nie by造 farbowane. Farba raczej z popieli, bo wychodzi sporo czerwieni, pomara鎍zy i 鄴販i. Rozja郾ianie stopniowo mi pasuje, bo pracuj w Biurze, chcia豉bym unikn望 "gwa速ownych" zmian.

Z g鏎y dzi瘯i serdeczne za pomoc
Zacz窸abym od k徙ieli- na 9%. Potem, zale積ie od efektu, odpowiednio dobrana farba.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-11-20, 11:29   #1389
Lynn25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145
GG do Lynn25

Bardzo prosz o pomoc - jak/ jakimi farbami profesjonalnymi uzyskam taki kolorek jak w za陰czniku - to wg mnie taki nie za ciemny br您ik z refleksem czerwieni/ fioletu?!
Obecnie farbuje w這sy Artego 6/00 ale mam takie ch這dne, dla mnie nijakie i chcia豉bym doda im lekkiego pazura
Stary 2014-11-20, 20:08   #1390
Sovilo
Zakorzenienie

A ja w豉郾ie marz o takim kolorze jak Ty

Mam pytanie- znam 2 sposoby farbowania:
1) mieszank nak豉dam na ca貫 w這sy, oczywi軼ie zaczynaj帷 od odrostu i trzymam przepisowy czas;
2) mieszank nak豉dam na odrost, a przed ko鎍em farbowania, przeci庵am farb na d逝go軼i (ostatnie 5-10 minut dla od鈍ie瞠nia koloru).

Teraz mam ulutk Inebrya i ni w z帳 nie rozumie

''Pierwsza aplikacja: na堯 mieszank na suche w這sy, na ca貫j d逝go軼i a po ko鎍e i pozostaw na 20 minut. Nast瘼nie na堯 mieszank na w這sy u podstawy i pozostaw na kolejne 20-25 minut''.

Czy kto mo瞠 mi to 這patologicznie wyjasni?
Stary 2014-11-21, 08:19   #1391
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 28 494

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka wiadomo嗆
A ja w豉郾ie marz o takim kolorze jak Ty

Mam pytanie- znam 2 sposoby farbowania:
1) mieszank nak豉dam na ca貫 w這sy, oczywi軼ie zaczynaj帷 od odrostu i trzymam przepisowy czas;
2) mieszank nak豉dam na odrost, a przed ko鎍em farbowania, przeci庵am farb na d逝go軼i (ostatnie 5-10 minut dla od鈍ie瞠nia koloru).

Teraz mam ulutk Inebrya i ni w z帳 nie rozumie

''Pierwsza aplikacja: na堯 mieszank na suche w這sy, na ca貫j d逝go軼i a po ko鎍e i pozostaw na 20 minut. Nast瘼nie na堯 mieszank na w這sy u podstawy i pozostaw na kolejne 20-25 minut''.

Czy kto mo瞠 mi to 這patologicznie wyjasni?
Szczerze m闚i帷 nie wiem co by to mia這 oznacza ale jest jeszcze sposob aby nalozyc farb na d逝go軼i a pod koniec na od NAsady.. z racji tego 瞠 w這sy zniszczone bardzo szybko ch這n pigment z farby a zdrowe odrosty d逝瞠j ale s blisko g這wy wi璚 maj cieplej i szybciej si farba utlenia.. czyli jest w miar wyrownany ten kolor
Stary 2014-11-22, 11:06   #1392
Anioleczek4
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
pro軸a o porad fryzjera

witam. mam pytanko dotyczace zmiany koloru m鎩 naturalny kolor to sredni/ciemny blond,farbuje w這ski wella koleston 12/1 i wyr闚nuje koloryt mieszank touch tej samej firmy....chcialam teraz troch zmieni odcie i nie wiem czy wystarczy 瞠 wymieni豉bym kolor闚ke touch'a czy musz farbe r闚nie zmieni?? pierwsze zdjecie to jaki chce uzyska a drugie to m鎩 aktualny.....ale pierwszy raz tutaj co pisz i si nie mog odnale踵 i nie wiem czy si wy鈍ietli
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 豉dny kolorek.jpg (37,8 KB, 5 za豉dowa)

Edytowane przez Anioleczek4
Czas edycji: 2014-11-22 o 11:21
Anioleczek4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-22, 17:20   #1393
Anioleczek4
Przyczajenie

witam. moze tutaj mi kto pomo瞠
Chcia豉bym troszk zmienic kolor w這sk闚 m鎩 naturalny to 鈔edni/ciemny blond(nie znam sie ) a farbuje na ja郾iutki blond farba wella koleston 12/1 i mieszanka wella color touch wyr闚nuje, by takiej r騜nicy miedzy odrostem a reszta nie by這 i zastanawiam si czy zeby uzyska kolor jaki chce wystarczy zmieni mieszank touch czy i farb musz zmienic...?!?! Pierwsze zdj璚ie to m鎩 kolor,鈍iat這 mog這 troch zmieni ich rzeczywisty odcie-ale stara豉m si a drugie to zdj璚ie kolorku kt鏎y bym chcia豉 uzyska
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 10433937_10203034831527917_339024340764516383_n.jpg (63,3 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 10744521_1559440207620463_123659981_n.jpg (25,9 KB, 4 za豉dowa)
Stary 2014-11-22, 18:50   #1394
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie musisz zmienia farby, wystarczy zmiana odcienia

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-11-23, 13:38   #1395
Anioleczek4
Przyczajenie

to dobra wiadomo嗆....a mo瞠 jeszcze jeste w stanie doradzi jakich touch'y u篡 by uzyska taki kolorek ?? nie wiem czy jestes zfryzjerk czy na tyle w temacie by mi pom鏂 :p ja u篡wam jak wy瞠j wymieni豉m wella color touch i mieszam dwa kolorki 9/03 i 9/16....nawet po kolor闚ce widz 瞠 nie ma co si sugerowa odcieniami bo jak mi fryzjerka powiedzia豉 jaki numerk闚 u篡wa i jak pierwszy raz posz豉m kupi,bo teraz w domku sobie robie to by豉m w szoku bo w tym katalogu wyglada ca趾iem inaczej ni u mnie na g這wie mo瞠 kt鏎a z was u篡wa touch z wella i mog豉 by doradzi,podzieli si swoimi do鈍iadczeniami b康z fotkami jak ich w這ski si prezentuj......beeeeede bardzo wdzi璚zna
Stary 2014-11-24, 04:16   #1396
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 552

Dziewczyny co sadzicie o rozjasniaczu BEZ AMONIAKU ,dekoloryzatorze

" LOREAL Majimeches" ( krem +saszetka+oxydant)- Marzysz o idealnych i perfekcyjnych pasemkach i baleja簑? Ponadto chcia豉by, by wygl康a豉 ca趾owicie naturalnie i ol郾iewa po造skiem? Teraz Twoje marzenia mog si spe軟i z kremem MAJIMECHESE L’Oreal Professionnel.

Niesamowity po造sk z kremem MAJIMECHESE
Dzi瘯i niemu rozja郾isz swoje w這sy a do 5 ton. Ponadto mo瞠sz by pewna, 瞠 Twoje w這sy b璠 wygl康a造 ca趾owicie naturalnie oraz b璠 zachwyca造 swoim po造skiem.

Spos鏏 u篡cia:

Zmieszaj 25ml kremu do pasemek z zawarto軼i jednej saszetki kremu i stopniowo dodawaj 25ml oxydantu L’Oreal Professionnel ( o maksymalnym st篹eniu 12%) a do osi庵ni璚ia jednolitej, kremowej mieszanki. Nak豉daj na suche, nieumyte w這sy. Do tworzenia pasemek u篡waj Sweet Meches lub foli aluminiow. Nie u篡waj Quick Meches lub innych podobnych folii, kt鏎e nie s kompatybilne z Majimechese. Czas trzymania:15 minut z u篡ciem 廝鏚豉 ciep豉 – ciep這 r闚nomierne i umiarkowane do 500C; natomiast 35 minut bez 廝鏚豉 ciep豉. Obficie sp逝cz w這sy wod i umy w這sy szamponem Optimiseur Post-Color .

Ktoras stosowala,,jakie wrazenia ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg krem dekoloryzator LOREAL Majimeches bez amoniaku.jpg (20,1 KB, 1 za豉dowa)
Czlowiek Istota Marna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-24, 04:20   #1397
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie

I czy ktoras z Was stosowala farbe" LOREAL DIA RICHESSE " ktorys z chlodnych odcieni ? jak sie sprawuja czy szyko nie schodza ? i czy nie spieraja sie na odcien rudawo-kasztaowy,rudawo- zolty,zloty ?? alo lepsza bedzie farba WELLA KOLESTON odcien 6 /71 ablo z seri natural odcieni 6.0 ?
boje sie ,ze 6.0 odcien -bedzie cieply bedzie wpadal w rudy,spierze sie do rudosci
nie wiem juz...

Poszukuje farby profesjonalej ktora da mi odcein PRAWDZIWY CHLODNY,ale tez nie wsciekla popiel.. cos na styl : Jasny braz popielaty ,Chlodny odcien CAPUCCINO zeby nie spral sie do rudosci ,ani zlota.

I czy to prawda ,ze im wyzszy oxydant dodany do farby ,tym bardziej rude wlosy ??

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-11-24 o 06:34
Stary 2014-11-24, 13:42   #1398
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 545

Witam
Obecnie mam na w這sach odcie 10.23 na 9%oxy, chc przyciemni do 9.3 na 6%, czy jak na這輳 normalnie najpierw na odrost a potem na reszt czasu na d逝go嗆 to si przyciemni ?
o_Khaleesi_o jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-24, 21:38   #1399
ribermona
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87
katastrofa z odrostami + zdj璚ia

(pr鏏owa豉m si naprawd streszcza by軼ie nie musia造/musieli du穎 czyta. Je郵i jest za d逝go i si Wam nie chce czyta, nie ma sprawy. Ale doceni gdy kto przez to przebrnie )

Witam, wi璚 szybko przechodz帷 do rzeczy, mam problem z kolorem w這s闚.
W wielkim skr鏂ie:
od ok 3 lat farbuj w這sy, powiedzmy 80% castingiem, reszta to eksperymenty z innymi farbami (trwa造mi). M鎩 naturalny kolor to mysi, 鈔edni blond, cho g這wy nie daje bo dawno go nie widzia豉m, nawet bym powiedzia豉 ciemny blond, wci捫 mysi, patrz帷 na odrost. I zazwyczaj farbuj na wszelkie odcienie br您u, czekolada, ciemny br您 itd. By豉m te ruda, mia豉m te mahoniowe w這sy przez chwil. Tak瞠 m鎩 obecny kolor ma w jakim stopniu "resztk" starych..

To by jako czerwiec, mia豉m wzgl璠ny odrost i ciemne w這sy. Ciemne, czyli taki jakby br您 z czerwonaw nawet po鈍iat w s這鎍u. I zachcia這 mi si blondu. Tak, nawali豉m sobie blondu. Po czym si okaza這, 瞠 kolor w這s闚 si nie zmieni a odrost mia kolor 鄴速ej jajecznicy. Na nast瘼ny dzie polecia豉m oczywi軼ie do drogerii i chcia豉m wyr闚na kolor, kupi豉m wtedy jaki 鈔edni z這ty br您 i troch mi to przyciemni這 to jajko, ale nadal wida by這 r騜nic, ale ju mo積a by這 wyj嗆 z domu. P騧niej chcia豉m da troch czasu w這s闚 na odpoczynek i jako pod koniec sierpnia zrobi豉m ch這dny br您 z l'oreal preference. Iced Chocolate je郵i si nie myl. I wygl康a豉m spoko. Pod koniec wrze郾ia chyba powt鏎zy豉m jaki ciemny kolor. Po tym czasie ju nie farbowa豉m do tego czasu.
Po jakim czasie kolor mi si wyp逝kiwa, i teraz mam kolor w這s闚 naprawd fajny, Jest to br您, taki ciep造, czekoladowy, z kilkoma ja郾iejszymi partiami z ty逝. I teraz mam dylemat co robi z odrostem. I to potr鎩nym.
Bo ten najnowszy to m鎩 mysi, p騧niej mam ten jasny a p騧niej mam jeszcze malutko troche ciemniejszego z kiedy tam i dalej kolor w這s闚.
Oczywi軼ie za陰czam zdj璚ie, i chcia豉m si zapyta jaki kolor farby mi polecacie by jak najbardziej przyr闚na te moje odrosty do reszy w這s闚. Prosz nie sugerowa polskich firm takich jak joanna, poniewa w UK nie mam do nich dost瘼u. My郵a豉m poszyka cos z tej serii l'oeral preference. Jakie sugestie?
Wiem, troch pogmatwana sytuacja, ale b璠 niezmiernie wdz璚zna za ka盥, KA浴 odpowied.
Pozdrawiam x
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20141124_124710_1.jpg (90,3 KB, 18 za豉dowa)
ribermona jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-25, 19:23   #1400
dulcetdream19
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
farbowanie w這s闚!! pomocy!

Mialam jasny br您. Dzisiaj pomalowalam wlosy farba olia odcien blond jednak zamiast mi jej choc rozjasnic wlosy staly sie bardzo ciemne . Stosowalam rozne rodzaje farb za kazdym razem ten sam efekt. Czy to wina wlosow?
dulcetdream19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-26, 10:37   #1401
aniaexplode
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 971
Wpisy w blogu: 1

Witajcie kochane! Nie wiem czy to odpowiedni w徠ek ale zaryzykuj. Szukam w sieci lub stacjonarnie spinek do w這s闚 tego typu: http://allegro.pl/spinki-z-cyrkoniam...756313063.html, tzn. 瞠by by造 z takim zapi璚iem na zatrzask. Na Allegro wszystko wrzucone jest do jednego worka czyli klamry, wsuwki, kok闚ki, spinki a stron jest 1000, i nie ma rozdzielenia na r騜nego rodzaju spinki Czy kt鏎a z Was mo瞠 zna sprzedawce/stron/sklep gdzie jest du篡 wyb鏎 taki spinek na zatrzask?

I forgot that all might see
So many beautiful things...

Zapraszam do wymiany:--> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-26, 20:30   #1402
esy_floresy_20l
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35

Pomocy !!
Dziewczyny mam ju dosy moich w這s闚.. Nie mog wr璚z na nie patrze. S szare i nijakie, zero blasku i cienkie. Si璕aj mi troch za 這patki s proste 瘸dnego cieniowania 瘸dnej grzywki. Nie mam poj璚ia co z nimi zrobi 瞠by nie by造 takie nudne... nie wiem czy warto 軼ina cienkie w這sy czy zostawi d逝gie, czy mo積a im jako doda obj皻o軼i ?
esy_floresy_20l jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-26, 21:29   #1403
aleksjaaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 838

powiedzcie mi prosze jak prostuje sie wlosy na plaskiej szczotce? Tak samo jak na okraglej, ze sie je wywija od dolu?
aleksjaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-26, 22:47   #1404
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Poka wiadomo嗆
Witajcie kochane! Nie wiem czy to odpowiedni w徠ek ale zaryzykuj. Szukam w sieci lub stacjonarnie spinek do w這s闚 tego typu: http://allegro.pl/spinki-z-cyrkoniam...756313063.html, tzn. 瞠by by造 z takim zapi璚iem na zatrzask. Na Allegro wszystko wrzucone jest do jednego worka czyli klamry, wsuwki, kok闚ki, spinki a stron jest 1000, i nie ma rozdzielenia na r騜nego rodzaju spinki Czy kt鏎a z Was mo瞠 zna sprzedawce/stron/sklep gdzie jest du篡 wyb鏎 taki spinek na zatrzask?
FARBY drogeryjne sprawiaja ze po paru myciach wlosy sa plaskie,bez polysku ,sztucznie wygladaja..oszpecaja tylko..
Stary 2014-11-27, 01:15   #1405
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie

Dziewczyny jak uzyskac taki odcien jak na obrazku CHLODNY ,na wlosach srednni blad?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kolor wlosow.jpg (43,9 KB, 3 za豉dowa)
Stary 2014-11-27, 13:45   #1406
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka wiadomo嗆
Witam
Obecnie mam na w這sach odcie 10.23 na 9%oxy, chc przyciemni do 9.3 na 6%, czy jak na這輳 normalnie najpierw na odrost a potem na reszt czasu na d逝go嗆 to si przyciemni ?
Ja bym zacz窸a od do逝, je郵i odrost jest ciemniejszy.

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Poka wiadomo嗆
I czy ktoras z Was stosowala farbe" LOREAL DIA RICHESSE " ktorys z chlodnych odcieni ? jak sie sprawuja czy szyko nie schodza ? i czy nie spieraja sie na odcien rudawo-kasztaowy,rudawo- zolty,zloty ?? alo lepsza bedzie farba WELLA KOLESTON odcien 6 /71 ablo z seri natural odcieni 6.0 ?
boje sie ,ze 6.0 odcien -bedzie cieply bedzie wpadal w rudy,spierze sie do rudosci
nie wiem juz...

Poszukuje farby profesjonalej ktora da mi odcein PRAWDZIWY CHLODNY,ale tez nie wsciekla popiel.. cos na styl : Jasny braz popielaty ,Chlodny odcien CAPUCCINO zeby nie spral sie do rudosci ,ani zlota.

I czy to prawda ,ze im wyzszy oxydant dodany do farby ,tym bardziej rude wlosy ??
To nieprawda.
Z tej marki mia豉m 9/22. Dlugo by pi瘯ny, ch這dny. Ciekawe farby.

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez ribermona Poka wiadomo嗆
(pr鏏owa豉m si naprawd streszcza by軼ie nie musia造/musieli du穎 czyta. Je郵i jest za d逝go i si Wam nie chce czyta, nie ma sprawy. Ale doceni gdy kto przez to przebrnie )

Witam, wi璚 szybko przechodz帷 do rzeczy, mam problem z kolorem w這s闚.
W wielkim skr鏂ie:
od ok 3 lat farbuj w這sy, powiedzmy 80% castingiem, reszta to eksperymenty z innymi farbami (trwa造mi). M鎩 naturalny kolor to mysi, 鈔edni blond, cho g這wy nie daje bo dawno go nie widzia豉m, nawet bym powiedzia豉 ciemny blond, wci捫 mysi, patrz帷 na odrost. I zazwyczaj farbuj na wszelkie odcienie br您u, czekolada, ciemny br您 itd. By豉m te ruda, mia豉m te mahoniowe w這sy przez chwil. Tak瞠 m鎩 obecny kolor ma w jakim stopniu "resztk" starych..

To by jako czerwiec, mia豉m wzgl璠ny odrost i ciemne w這sy. Ciemne, czyli taki jakby br您 z czerwonaw nawet po鈍iat w s這鎍u. I zachcia這 mi si blondu. Tak, nawali豉m sobie blondu. Po czym si okaza這, 瞠 kolor w這s闚 si nie zmieni a odrost mia kolor 鄴速ej jajecznicy. Na nast瘼ny dzie polecia豉m oczywi軼ie do drogerii i chcia豉m wyr闚na kolor, kupi豉m wtedy jaki 鈔edni z這ty br您 i troch mi to przyciemni這 to jajko, ale nadal wida by這 r騜nic, ale ju mo積a by這 wyj嗆 z domu. P騧niej chcia豉m da troch czasu w這s闚 na odpoczynek i jako pod koniec sierpnia zrobi豉m ch這dny br您 z l'oreal preference. Iced Chocolate je郵i si nie myl. I wygl康a豉m spoko. Pod koniec wrze郾ia chyba powt鏎zy豉m jaki ciemny kolor. Po tym czasie ju nie farbowa豉m do tego czasu.
Po jakim czasie kolor mi si wyp逝kiwa, i teraz mam kolor w這s闚 naprawd fajny, Jest to br您, taki ciep造, czekoladowy, z kilkoma ja郾iejszymi partiami z ty逝. I teraz mam dylemat co robi z odrostem. I to potr鎩nym.
Bo ten najnowszy to m鎩 mysi, p騧niej mam ten jasny a p騧niej mam jeszcze malutko troche ciemniejszego z kiedy tam i dalej kolor w這s闚.
Oczywi軼ie za陰czam zdj璚ie, i chcia豉m si zapyta jaki kolor farby mi polecacie by jak najbardziej przyr闚na te moje odrosty do reszy w這s闚. Prosz nie sugerowa polskich firm takich jak joanna, poniewa w UK nie mam do nich dost瘼u. My郵a豉m poszyka cos z tej serii l'oeral preference. Jakie sugestie?
Wiem, troch pogmatwana sytuacja, ale b璠 niezmiernie wdz璚zna za ka盥, KA浴 odpowied.
Pozdrawiam x
Polo czekolad- d逝瞠j na odrost, potem na reszt.

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez esy_floresy_20l Poka wiadomo嗆
Pomocy !!
Dziewczyny mam ju dosy moich w這s闚.. Nie mog wr璚z na nie patrze. S szare i nijakie, zero blasku i cienkie. Si璕aj mi troch za 這patki s proste 瘸dnego cieniowania 瘸dnej grzywki. Nie mam poj璚ia co z nimi zrobi 瞠by nie by造 takie nudne... nie wiem czy warto 軼ina cienkie w這sy czy zostawi d逝gie, czy mo積a im jako doda obj皻o軼i ?
Ja bym zostawi豉 i pracowa豉 nad stylizacja. Pr鏏owa豉 doda obj皻o軼i. No i dobra piel璕nacja, mo瞠 inny kolor?

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez aleksjaaa Poka wiadomo嗆
powiedzcie mi prosze jak prostuje sie wlosy na plaskiej szczotce? Tak samo jak na okraglej, ze sie je wywija od dolu?
Prawie tak.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-11-27, 13:46   #1407
aniaexplode
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 971
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Poka wiadomo嗆
FARBY drogeryjne sprawiaja ze po paru myciach wlosy sa plaskie,bez polysku ,sztucznie wygladaja..oszpecaja tylko..
yyy? Chyba pomyli豉 posty

I forgot that all might see
So many beautiful things...

Zapraszam do wymiany:--> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-27, 19:52   #1408
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: farbowanie w這s闚!! pomocy!

Cytat:
Napisane przez dulcetdream19 Poka wiadomo嗆
Mialam jasny br您. Dzisiaj pomalowalam wlosy farba olia odcien blond jednak zamiast mi jej choc rozjasnic wlosy staly sie bardzo ciemne . Stosowalam rozne rodzaje farb za kazdym razem ten sam efekt. Czy to wina wlosow?
Nie. To wina tego, jak 陰czysz farb z oksy, ile trzymasz na w這sach, jak rozumiesz kolory i poziomy. Ten "blond" to jaki? A tw鎩 jasny br您 to na pewno jasny br您? Bo np. blond poziomu 7 wygl康a dla zwyk造ch 鄉iertelnik闚 jak br您
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-27, 21:06   #1409
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 545

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Ja bym zacz窸a od do逝, je郵i odrost jest ciemniejszy.

Podpowiesz mi jeszcze jak d逝go trzyma na dole ? Czas dzia豉nia farby kt鏎ej chc u篡 to 35min.

Z g鏎y dzi瘯i za info
o_Khaleesi_o jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-27, 22:17   #1410
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie

Dziewczyy to prawda ,gdy sie farbowalo,rozjasnialo wlosy farba bez amoniaku to pozniej nastepy razem nie mozna polozyc farby z amoniakiem ?
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-09 23:04:46

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.