Pytania i porady fryzjerskie - Strona 48 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-11-28, 18:59   #1411
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 083
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Poka wiadomo嗆
Dziewczyy to prawda ,gdy sie farbowalo,rozjasnialo wlosy farba bez amoniaku to pozniej nastepy razem nie mozna polozyc farby z amoniakiem ?
Nieprawda.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia J- jak Julia.

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka wiadomo嗆
Podpowiesz mi jeszcze jak d逝go trzyma na dole ? Czas dzia豉nia farby kt鏎ej chc u篡 to 35min.

Z g鏎y dzi瘯i za info
W這sy masz bardzo jasne, wi璚 ja bym skr鏂i豉 do oko這 20. Mo瞠 nawet 15, obserwuj kolor podczas.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-29, 21:48   #1412
KarolinaK
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 475

Cytat:
Napisane przez aleksjaaa Poka wiadomo嗆
powiedzcie mi prosze jak prostuje sie wlosy na plaskiej szczotce? Tak samo jak na okraglej, ze sie je wywija od dolu?
Na p豉skiej zalezy jaka masz na mysli... Mia豉m kiedys taka w ksztalcie elipsy i zwyczajnie prostowalam w這sy przesuwaj帷 ja ku do這wi i susz帷... Jesli masz na mysli taka do rozczesywania to nie radze pr鏏owa bo gor帷e powietrze suszarki moze stopi poduszk na kt鏎ej sa zeby. Na okr庵貫j zwyczajnie nawijasz pasmo po pa鄉ie i suszysz podwijaj帷. Niekt鏎e kosmyki sie i tak mimowolnie wywin a niekt鏎e zostan podwini皻e.
KarolinaK jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-29, 23:37   #1413
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 552

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Nieprawda.

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Dzieki !! Pani w sklepie fryzjerskim odradzala ,powiedziala ,ze absolutnie nie wolno klasc farby z amoniakiem jak poprzednio farbowalo sie czyms bez amoniaku...
Czlowiek Istota Marna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-30, 11:35   #1414
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 28 479

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Poka wiadomo嗆
Dzieki !! Pani w sklepie fryzjerskim odradzala ,powiedziala ,ze absolutnie nie wolno klasc farby z amoniakiem jak poprzednio farbowalo sie czyms bez amoniaku...
Ja o tym czytalam na jakims blogu i tam dziewczyna pisala ze moze sie zwiekszyc wypadanie wlosow.. jej wypadaly garsciami..
Stary 2014-11-30, 12:11   #1415
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 545

Cytat:

W這sy masz bardzo jasne, wi璚 ja bym skr鏂i豉 do oko這 20. Mo瞠 nawet 15, obserwuj kolor podczas.

Czyli jak bo nie do ko鎍a zrozumia豉m 10min na te jasne w這sy i potem da na nastepne 10 min na reszte i koniec?
o_Khaleesi_o jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-30, 16:06   #1416
SceneQueene
Zakorzenienie

na odrost na d逝瞠j, na reszt na te dziesi耩 dla od鈍ie瞠nia.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2014-12-01, 19:57   #1417
Cherychery
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Cool czerwone ko鎍闚ki?

czy jest taka mo磧iwo嗆 farbowania samych ko鎍闚ek u fryzjera? jak tak to ile to by mog這 kosztowa?
i czy mocno czerwone ko鎍闚ki mog 豉dnie wygl康a na blond w這sach?
Cherychery jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-12-02, 18:07   #1418
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: czerwone ko鎍闚ki?

Mnie si czerwie z blondem 鈔ednio podoba. Ombre robi teraz w wielu salonach, ale polecam znale潭 dobry- wpadek jest nadal sporo.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-12-14, 19:25   #1419
TakeMeHigher
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Smile Dylemat nt farbowania

Hej,

Bardzo mi chodzi po g這wie pomys na pomalowanie moich naturalnych (ciemny blond) w這s闚 na jasny blond. Ale si boj. Kiedy malowa豉m na jasny bond (prawie 3 lata co jakie 2-3 miesi帷e). Nie malowa豉m w這s闚 prawie 5 lat. Przesta豉m malowa bo mi w這sy strasznie si zniszczy造 i bardzo mi powypada造... Jednak chodzi za mn od d逝窺zego czasu ich pomalowanie. Ostatnio bardzo dbam o w這sy, zapuszczam, powoli rosn niestety (taka ich natura) bra豉m tabletki przez 90 dni o nazwie Perfectil (kupi豉m w Anglii kiedy mi zacz窸y strasznie wypada, teraz przesta豉m 2 tygodnie temu i znowu troch wypadaj). Bardzo si wzmocni造 w czasie kuracji ale teraz chyba znowu robi si to samo. Mam cienkie, rzadkie w這sy ale nie a tak rzadkie 瞠by nie by這
Co o tym my郵icie, pomalowa czy mo瞠 odpu軼i sobie?
TakeMeHigher jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-12-21, 16:01   #1420
okapi
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 591

Mam ciemnobr您owe (farbowane) w這sy. Docelowo chcia豉bym mie popielaty jasny br您 (albo popielaty ciemny blond, ale to mo瞠 by pobo積e 篡czenie z takimi ciemnymi w這sami ). M鎩 wst瘼ny plan to: dekoloryzator i potem farba (my郵 o kolestonie). Da rad?
Stary 2014-12-21, 17:14   #1421
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Dylemat nt farbowania

Cytat:
Napisane przez TakeMeHigher Poka wiadomo嗆
Hej,

Bardzo mi chodzi po g這wie pomys na pomalowanie moich naturalnych (ciemny blond) w這s闚 na jasny blond. Ale si boj. Kiedy malowa豉m na jasny bond (prawie 3 lata co jakie 2-3 miesi帷e). Nie malowa豉m w這s闚 prawie 5 lat. Przesta豉m malowa bo mi w這sy strasznie si zniszczy造 i bardzo mi powypada造... Jednak chodzi za mn od d逝窺zego czasu ich pomalowanie. Ostatnio bardzo dbam o w這sy, zapuszczam, powoli rosn niestety (taka ich natura) bra豉m tabletki przez 90 dni o nazwie Perfectil (kupi豉m w Anglii kiedy mi zacz窸y strasznie wypada, teraz przesta豉m 2 tygodnie temu i znowu troch wypadaj). Bardzo si wzmocni造 w czasie kuracji ale teraz chyba znowu robi si to samo. Mam cienkie, rzadkie w這sy ale nie a tak rzadkie 瞠by nie by這
Co o tym my郵icie, pomalowa czy mo瞠 odpu軼i sobie?
Ja bym nie niszczy豉 farbowaniem. Musia豉by rozja郾ia, potem nak豉da farby na wysokim oxy, ci庵le poprawia odrost... Je郵i masz cienkie w這sy, odradzam.

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez okapi Poka wiadomo嗆
Mam ciemnobr您owe (farbowane) w這sy. Docelowo chcia豉bym mie popielaty jasny br您 (albo popielaty ciemny blond, ale to mo瞠 by pobo積e 篡czenie z takimi ciemnymi w這sami ). M鎩 wst瘼ny plan to: dekoloryzator i potem farba (my郵 o kolestonie). Da rad?
Je郵i masz bardzo ciemny br您: dekolorzyacja, k徙iel rozja郾iaj帷a i odpowiednio dobrana farba (Koleston jest 鈍ietny).

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-12-21, 19:59   #1422
beatiska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 276

Witam,
prosz o pomoc w doborze koloru. Lubi jasny blond, ale nie 鄴速awe.

Ostatnio pod koniec pa寮ziernika/ pocz徠ek listopada mia豉m robione pasemka rozja郾iaczem u fryzjera. Zawsze wcze郾iej sama farbowa豉m na jednolity kolor farbami drogeryjnymi, najcz窷ciej 8.x lub 9.x, nigdy ja郾iej, jako si boje ja郾iej, bo jak farbuj, to te delikatne w這sy mi ju na bia這 wychodz.. Wi璚 teraz mam odrosty, pasemka rozja郾iaczem i pasemka, kt鏎e zosta造 z poprzedniej farby chyba 9.x.

Teraz mam ju odrosty i chcia豉m po這篡 farb. Mam ciemny blond, chocia po farbowaniach to ju te odrosty s jakie w kolorze bardzo bardzo ciemny blond...

Podobaj mi si kolory te z za陰cznika. Co to mog by za odcienie?
(zdaje sobie spraw, 瞠 to troch r騜ne od siebie odcienie i du穎 te robi 鈍iat這)
Najbardziej lubi jak w這sy nie s w takim jednolitym kolorze tylko z jakimi pasemkowym lub czym podobnym odcieniem, ale wiem, 瞠 sama takiego efektu nie zrobi. I dobrze jak bardziej wygl康aj na naturalne ni tlenione, jak to niekt鏎zy m闚i

Nigdy nie bawi豉m si w mieszanie, tworzenie jaki swoich 'kompozycji procentowych', te nigdy p逝kanek nie robi豉m, ale ch皻nie si pobawi, je郵i kto mi podpowie co mam robi i gdzie szuka informacji na ten temat.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg bld.jpg (76,8 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg bld1.jpg (22,5 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg bld3.jpg (92,8 KB, 5 za豉dowa)
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosa這e mgo by w niaedzi貫 i w dszalym c張gu nie pwinono to sawrzta polbem鏎w ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi co

23/6

Edytowane przez beatiska
Czas edycji: 2014-12-21 o 20:09
beatiska jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-12-23, 20:19   #1423
SceneQueene
Zakorzenienie

字odkowy kolor r騜ni si od dw鏂h pozosta造ch- to ciep造, miodowy blond, typu 9.3.
Te po bokach to raczej per豉, 2 po kropce lub be- .13. Skoro masz w這sy ciemny blond na g鏎ze, wybra豉bym farb rozja郾iaj帷 i po這篡豉 j na zalecany czas na odrosty na 9% (np. Wella Koleston 12.22- to nawet podw鎩na per豉, albo 12/89- jest 鈍ietna! mo瞠sz tak瞠 zmiesza obie). Na reszt w這s闚 przeci庵n窸abym farb na 15 minut (na odrostach trzymam j zazwyczaj 50).

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-12-24, 11:47   #1424
platekrozy
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 466

Dziewczyny poszukuj okr庵貫j szczotki do uk豉dania w這s闚 - takiej jak u篡waj fryzjerzy.Co wa積e nie potrafi uk豉da w這s闚,wi璚 wa積e,瞠by by豉 dobra dla takiego antytalenta jak ja

platekrozy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-12-24, 11:48   #1425
201605161428
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 5 223

Cytat:
Napisane przez platekrozy Poka wiadomo嗆
Dziewczyny poszukuj okr庵貫j szczotki do uk豉dania w這s闚 - takiej jak u篡waj fryzjerzy.Co wa積e nie potrafi uk豉da w這s闚,wi璚 wa積e,瞠by by豉 dobra dla takiego antytalenta jak ja
Ja swoja kupilam w rosmanie za grosze i sluzy trzeci rok jak nie lepiej
201605161428 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-12-25, 10:09   #1426
KarolinaK
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 475

Cytat:
Napisane przez platekrozy Poka wiadomo嗆
Ja poleca olivia garden. Wszystkie modele. Bo mam ich chyba 8 o ro積ych 鈔ednicach. I sa bardzo wytrzyma貫. Mam tez jedna GHD ale szczotka dro窺za kilka razy a niczym zupe軟ie sie nie r騜ni.
Jesli chodzi o 鈔ednice to zalezy jak chcesz w這sy u這篡. Czy maja byc mocniej skr璚one czy podwini皻e czy tylko pofalowane albo wyprostowane. I tak samo jesli masz w這sy d逝gie to najlepiej sie sprwdza ma豉 por璚zna suszarka. Bo maj帷 w這sy do po這wy plec闚 i modeluj帷 kazdy kosmyk to jest troche pracy i rece momentami cierpi kazdemu . Ja mam malutka ktora ma jeden nawiew silny i jeden s豉by, jeden letni i jeden ciep造 i z przodu przycisk na zupe軟ie zimny. To jest profesjonalna suszarka fryzjerska. I swietnie sie sprawdza. Bo ja w 瘸dne jakies jonizacj i inne tego typu cuda nie wierze .

Edytowane przez KarolinaK
Czas edycji: 2014-12-25 o 10:15
KarolinaK jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-12-26, 10:40   #1427
platekrozy
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 466

Bardzo dzi瘯uj

platekrozy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-12-27, 12:22   #1428
stokrotka0198
BAN sta造

Wiadomo軼i: 247

czy farby drogeryjne poziomu 8-7 beda miec wode 6%?czy 9?

jak ja rozcienczyc do 1,5%. na podstawie 6/9

do 3% to sie bierze 1:1 czyli jesli mleczko ma 40 ml to biore 20 ml wody i 20 ml mleczka, czy biore cala tubke mleczka i dolewam tyle sao wody i biore swoje 40 ml gotowej mieszanki (reszte wylewam)?

a do 1,5% to bedzie 1:2? czyli 13,3 ml mleczka i 26,6 wody w zaokragleniu ? czy 40 ml mleczka + 80 ml wody i odmierzam 40 ml?

moze zagmatwalam
stokrotka0198 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-12-28, 19:23   #1429
beatiska
Zakorzenienie

Cytat:
字odkowy kolor r騜ni si od dw鏂h pozosta造ch- to ciep造, miodowy blond, typu 9.3.
Te po bokach to raczej per豉, 2 po kropce lub be- .13. Skoro masz w這sy ciemny blond na g鏎ze, wybra豉bym farb rozja郾iaj帷 i po這篡豉 j na zalecany czas na odrosty na 9% (np. Wella Koleston 12.22- to nawet podw鎩na per豉, albo 12/89- jest 鈍ietna! mo瞠sz tak瞠 zmiesza obie). Na reszt w這s闚 przeci庵n窸abym farb na 15 minut (na odrostach trzymam j zazwyczaj 50).
Dzi瘯uj za pomoc. Natomiast przejrza豉m Tw鎩 blog i pokaza豉 efekty na wymienionej Welli i wydaje mi sie du穎 ja郾iejsza od tych zdj璚 co pokaza豉m. Chyba spr鏏uje k徙ieli rozja郾iaj帷ych, ewentualnie b璠 je pog喚bia
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosa這e mgo by w niaedzi貫 i w dszalym c張gu nie pwinono to sawrzta polbem鏎w ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi co

23/6
Stary 2014-12-28, 19:32   #1430
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: pielegnacja wlosow

A jasne, bo ja chcialam ja郾iejsze z ciemniejszych. Moglabys wzi望 te sama numeracje po kropce, tylko poziom 9 lub 10.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-12-28, 19:42   #1431
beatiska
Zakorzenienie

Dot.: pielegnacja wlosow

Cytat:
A jasne, bo ja chcialam ja郾iejsze z ciemniejszych. Moglabys wzi望 te sama numeracje po kropce, tylko poziom 9 lub 10.

I tak si w豉郾ie teraz rozgl康am. Mysl o 10 z tymi numerkami co poleci豉
Tylko teraz na firm si zdecydowa nie mog

Narysuj mi co

23/6
Stary 2014-12-28, 19:52   #1432
201605161428
Konto usuni皻e

Poprosz o porad Zapuszczam w這sy i 1/3 mam ju naturalnych. Kontrast do嗆 wyra幡y mi璠zy naturalnym ciemnym blondem, a farbowanym z這tem. Zamarzy豉 mi si szamponetka na sylwestra, obawiam si jednak, 瞠 chwyci naturalki na sta貫. Czy taka szamponetka zmyje si ca趾owicie?
Stary 2014-12-29, 16:20   #1433
SceneQueene
Zakorzenienie

Powinna

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-12-30, 19:58   #1434
thisriveriswild
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 725

hej potrzebuje porady!

naturalny kolor wlosow mam brazowy, raczej cieply odcien, od dwoch lat mniej wiecej rozjasnialam wlosy do ombre (czyli bez farbowania calosci wlosow) i w tym momencie moje ombre to raczej pozostalosc i utrzymuje sie na mniej wiecej koncowkach wlosow. bylam u fryzjera zeby pokryc wlosy farba na jednolity kolor (najbardziej zblizony do mojego naturalnego) i juz po raz drugi po okolo dwoch tygodniach ten kolor zaczyna mi schodzic i przeswituja te stare pozostalosci po ombre.
czy to znaczy ze a) farba jest kiepska b) moje wlosy nie ogarniaja c) tak zawsze bywa d) nie mam pojecia dlaczego? nie usmiecha mi sie chodzic co 3 tyg do fryzjera..
thisriveriswild jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-12-30, 20:10   #1435
201605161428
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez thisriveriswild Poka wiadomo嗆
hej potrzebuje porady!

naturalny kolor wlosow mam brazowy, raczej cieply odcien, od dwoch lat mniej wiecej rozjasnialam wlosy do ombre (czyli bez farbowania calosci wlosow) i w tym momencie moje ombre to raczej pozostalosc i utrzymuje sie na mniej wiecej koncowkach wlosow. bylam u fryzjera zeby pokryc wlosy farba na jednolity kolor (najbardziej zblizony do mojego naturalnego) i juz po raz drugi po okolo dwoch tygodniach ten kolor zaczyna mi schodzic i przeswituja te stare pozostalosci po ombre.
czy to znaczy ze a) farba jest kiepska b) moje wlosy nie ogarniaja c) tak zawsze bywa d) nie mam pojecia dlaczego? nie usmiecha mi sie chodzic co 3 tyg do fryzjera..
Wlosy rozjasniane maja rozchylone luski, wiec kolor zawsze bedzie sie duzo szybciej wyplukiwal. Trzeba zrobic pigmentacje, a miedzy farbami odswiezac szamponetka.
Stary 2014-12-30, 22:37   #1436
thisriveriswild
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 725

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka wiadomo嗆
Wlosy rozjasniane maja rozchylone luski, wiec kolor zawsze bedzie sie duzo szybciej wyplukiwal. Trzeba zrobic pigmentacje, a miedzy farbami odswiezac szamponetka.
dziekuje to bede walczyc...
thisriveriswild jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-12-31, 11:49   #1437
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka wiadomo嗆
Poprosz o porad Zapuszczam w這sy i 1/3 mam ju naturalnych. Kontrast do嗆 wyra幡y mi璠zy naturalnym ciemnym blondem, a farbowanym z這tem. Zamarzy豉 mi si szamponetka na sylwestra, obawiam si jednak, 瞠 chwyci naturalki na sta貫. Czy taka szamponetka zmyje si ca趾owicie?
Zafarbowa豉? zalezy, jaki kolor szamponetki, jak du穎 ciemniejszy (ciemny br您 np) i ciep造, to mo瞠 nie zej嗆 do ko鎍a. Ciep豉 po鈍iata raczej zostanie. No i zalezy, czy to szamponetka, taka zwyczajna.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-12-31, 11:51   #1438
201605161428
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
Zafarbowa豉? zalezy, jaki kolor szamponetki, jak du穎 ciemniejszy (ciemny br您 np) i ciep造, to mo瞠 nie zej嗆 do ko鎍a. Ciep豉 po鈍iata raczej zostanie. No i zalezy, czy to szamponetka, taka zwyczajna.
Szamponetka do 8 zmyc. Naturalki mam mniej wiecej 8.1 z majirel, a od polowy wlosow cieple zloto po starej farbie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1420023047175.jpg (72,2 KB, 4 za豉dowa)
Stary 2014-12-31, 12:00   #1439
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Jaki ten kolor zbyt 豉dny
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-12-31, 12:01   #1440
201605161428
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
Jaki ten kolor zbyt 豉dny
Joanna kasztanowy braz
Na farbowancach widze wrecz przelbyski czerwieni.

Edytowane przez 201605161428
Czas edycji: 2014-12-31 o 12:02
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-07 13:41:38

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.