Pytania i porady fryzjerskie - Strona 49 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-12-31, 14:28   #1441
nstepek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dzien dobry w sylwestrowy dzien
Jestem tu nowa i nie wiem czy moje pytanir wrzucam w odpowiednie miejsce, jednak stwierdzilam, ze jesli nie tu, to chyba nigdzie nie dostane odpowiedzi 2 lata temu przefarbowalam sie na blond - wlosy byly wtedy rozjasniane. Od tego czasu farbowalam wlosy na blond. Rok temu postanowilam je o jeden-dwa odcienie przyciemnoc, robiona byla nawet pigmentacja, jednak nie bardzo sie to ostatecznie udalo. Wreszcir postanowilam zapuscic wlosy, bo mialam jiz dosc tego ciaglego kombinowania z blondem. Nie farbuje wlosow co najmniej od maja albo czerwca, niestety nie pamietam dokladnie. Moj naturalny kolor to mys, ciemniejszy blond. Odrosty sa juz naprawde bardzo dlugie, jednak ja stwierdzilam ze nie bede czula sie dobrze w tym kolorze, zwlaszcza, ze mam juz jedno siwe pasmo... postanowilam wiec przyciemnic kolor - chcialabym pofarbowac je jakims brazem - nie mam sprecyzowanego konkretnego odcienia, na pewno zadnych prawie czarnych czy przyrudawych wlosow zdaje soboe sprawe ze pofarbowanie ich jednym kolorem sprawi ze nie do konca beda rownomierne - koncowki zapewne beda jasniejsze, ale mysle ze taki efekt 'ombre' mi odpowiada problem w tym, jaka farbe wybrac? wlosy farbowac chce w domu, pomoze mi mama, fyzjer odpada, bo tu, gdzie mieszkam aktualnie nie ma zadnego dobrego... w zalaczniku aktualny wyglad moich wlosow - blond jest nieco bardziej zolty, zdjecoe robione bylo w slabym swietle i telefonem
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20141231_141510.jpg (101,7 KB, 3 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20141231_141134.jpg (78,3 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20141231_111944.jpg (105,1 KB, 2 za豉dowa)
nstepek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-12-31, 14:34   #1442
201605161428
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 5 223

Cytat:
Napisane przez nstepek Poka wiadomo嗆
Jestem tu nowa i nie wiem czy moje pytanir wrzucam w odpowiednie miejsce, jednak stwierdzilam, ze jesli nie tu, to chyba nigdzie nie dostane odpowiedzi 2 lata temu przefarbowalam sie na blond - wlosy byly wtedy rozjasniane. Od tego czasu farbowalam wlosy na blond. Rok temu postanowilam je o jeden-dwa odcienie przyciemnoc, robiona byla nawet pigmentacja, jednak nie bardzo sie to ostatecznie udalo. Wreszcir postanowilam zapuscic wlosy, bo mialam jiz dosc tego ciaglego kombinowania z blondem. Nie farbuje wlosow co najmniej od maja albo czerwca, niestety nie pamietam dokladnie. Moj naturalny kolor to mys, ciemniejszy blond. Odrosty sa juz naprawde bardzo dlugie, jednak ja stwierdzilam ze nie bede czula sie dobrze w tym kolorze, zwlaszcza, ze mam juz jedno siwe pasmo... postanowilam wiec przyciemnic kolor - chcialabym pofarbowac je jakims brazem - nie mam sprecyzowanego konkretnego odcienia, na pewno zadnych prawie czarnych czy przyrudawych wlosow zdaje soboe sprawe ze pofarbowanie ich jednym kolorem sprawi ze nie do konca beda rownomierne - koncowki zapewne beda jasniejsze, ale mysle ze taki efekt 'ombre' mi odpowiada problem w tym, jaka farbe wybrac? wlosy farbowac chce w domu, pomoze mi mama, fyzjer odpada, bo tu, gdzie mieszkam aktualnie nie ma zadnego dobrego... w zalaczniku aktualny wyglad moich wlosow - blond jest nieco bardziej zolty, zdjecoe robione bylo w slabym swietle i telefonem
E tam mit wychodzenia nierowno. Raz w zyciu mi wyszly nierowno, a wlosy mialam wtedy tak zniszczone, ze zostawaly mi w rekach jak przeciagnelam dlonia i ciagnely sie jak guma. Poza ta skrajnoscia zawsze mi rowny wychodzil
Sprobuj szamponetki, pokaza ci w jakim odcieniu najlepiej wygladasz, a sa zmywalne.

Edytowane przez 201605161428
Czas edycji: 2014-12-31 o 14:36
201605161428 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-12-31, 14:43   #1443
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 085

Cytat:
Napisane przez nstepek Poka wiadomo嗆
Spr鏏uj na pocz徠ek Welli Koleston 6.71 poziom 5 m鏬豚y wyj嗆 za ciemno.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia J- jak Julia.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-12-31, 16:54   #1444
nstepek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Spr鏏uj na pocz徠ek Welli Koleston 6.71 poziom 5 m鏬豚y wyj嗆 za ciemno.

Dziekuje! a co mysliscie o Naturii - odcien Mleczna czekolada lub to slodkie capuccino?
nstepek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-03, 02:39   #1445
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: pielegnacja wlosow

S這dkie wychodzi bardzo 豉dnie

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-01-03, 11:30   #1446
201605161428
Konto usuni皻e

A slodkie wpadnie raczej w ciemne czy cieple tony?
Stary 2015-01-03, 21:24   #1447
Kisia_1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 186

Mam zamiar zmiesza garnier naturals p馧 na p馧 9.13 i 8,czy nie wyjdzie mi glon?ostatnio farbowalam sam 9.13. Dzi瘯i za odpowiedzi;-)
Kisia_1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-03, 23:12   #1448
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka wiadomo嗆
A slodkie wpadnie raczej w ciemne czy cieple tony?
Ciep貫. Na google grafika s efekty

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Poka wiadomo嗆
Mam zamiar zmiesza garnier naturals p馧 na p馧 9.13 i 8,czy nie wyjdzie mi glon?ostatnio farbowalam sam 9.13. Dzi瘯i za odpowiedzi;-)
Nie wyjdzie - to natura i bez

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-01-23, 01:24   #1449
izicek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
ostre ci璚ie

W 7 odcinku sezonu 3 ostrego ci璚ia klientka poprosi豉 o zabieg "farbowania w這s闚 bez farby".. jak fachowo nazywa si taki zabieg?
izicek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-23, 13:11   #1450
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie mam poj璚ia co autor mia na my郵i :-D. Przychodzi mi na my郵 ewentualnie koloryzacja nietrwa豉, toNerem czy szamponem.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-01-23, 13:12   #1451
201605161428
Konto usuni皻e

Mi tylko henna przychodzi do glowy.
Stary 2015-01-23, 13:21   #1452
SceneQueene
Zakorzenienie

O, albo.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-01-25, 13:31   #1453
buntowniczkaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 161
Farbowanie wlosow z blond pasemkami

Hej dziewczyny!
Jakis czas temu zafarbowalam sobie wlosy Czkoladowym Brazem z Syossa i zapragnelam miec blond pasemka,chcialam uzyskac takie ladne naturalne refkleksy i efekt byl calkiem niezly,fryzjerka sie spisala Ale. teraz zaczynam miec odrosty i jak tu zafarbowac wlosy na ten czekoladowy braz ale zeby te pasemka blond zostaly? Nie znam sie na fryzjerstwie i prosze poradzcie mi cos Zalaczam wam obecne zdjecie moich wlosow
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 44444444.jpg (35,0 KB, 12 za豉dowa)

Nie wyjd dzi z tob baby na techno
Nie p鎩d z tob pod r瘯e po molo
Nigdy w 篡ciu nie pokocham ch這paka,
Kt鏎y s逝cha disco polo!
buntowniczkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-26, 10:16   #1454
SceneQueene
Zakorzenienie

Musia豉by je omija, okryc folia mo瞠. W徠pi, i samej Ci si uda, wi璚 polecam fryzjera.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-01-26, 14:16   #1455
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Farbowanie wlosow z blond pasemkami

Cytat:
Napisane przez buntowniczkaa Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny!
Jakis czas temu zafarbowalam sobie wlosy Czkoladowym Brazem z Syossa i zapragnelam miec blond pasemka,chcialam uzyskac takie ladne naturalne refkleksy i efekt byl calkiem niezly,fryzjerka sie spisala Ale. teraz zaczynam miec odrosty i jak tu zafarbowac wlosy na ten czekoladowy braz ale zeby te pasemka blond zostaly? Nie znam sie na fryzjerstwie i prosze poradzcie mi cos Zalaczam wam obecne zdjecie moich wlosow
Zafarbowa tylko odrost? Nie musisz k豉嗆 farby na ca貫j d逝go軼i.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-26, 16:05   #1456
mumi1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 58
Czy to zejdzie?

Cze嗆 dziewczyny. Po przebojach z rozja郾ianiem w這s闚 i 軼i庵aniem koloru (czerwony) pofarbowa豉m na m鎩 naturalny kolor czyli blond. Nie taki jasny, raczej odrobin ciemniejszy.
Teraz niestety sytuacja finansowa nie pozwala豉 mi na wybranie si do fryzjerki 瞠by zrobi豉 mi to farb jogurtow i sama postanowi豉m pofarbowa w這sy kt鏎e sta造 si ju 鄴速e.
Wybra豉m Syoss naturalny blond bo nie wygl康a ani na ciemny ani na a nazbyt jasny ale wyszed okropny jak br您owy. To zejdzie?
mumi1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-26, 20:08   #1457
miskovata90
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

hej, mam pytanie... u篡wam od篡wki i maski do w這s闚 i czy najpierw powinnam nak豉da od篡wk czy mask? Oczywi軼ie jedno i drugie do sp逝kiwania, od篡wka Pantene Pro - V do w這s闚 zniszczonych a maska to L`biotica, Biovax Naturalne Oleje, Intensywnie regeneruj帷a maseczka `Argan, makadamia i kokos`. Jestem po nieudanej trwa貫j i moje w這sy 豉kn od篡wienia, stosuj je 2 x w tygodniu (tyle razy myj w這sy po trwa貫j...), najpierw od篡wk Pantene, sp逝kuj po oko這 5 minutach a nast瘼nie mask Biovaxu i po 30 minutach sp逝kuj.
miskovata90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-26, 20:15   #1458
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Czy to zejdzie?

Cytat:
Napisane przez mumi1 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny. Po przebojach z rozja郾ianiem w這s闚 i 軼i庵aniem koloru (czerwony) pofarbowa豉m na m鎩 naturalny kolor czyli blond. Nie taki jasny, raczej odrobin ciemniejszy.
Teraz niestety sytuacja finansowa nie pozwala豉 mi na wybranie si do fryzjerki 瞠by zrobi豉 mi to farb jogurtow i sama postanowi豉m pofarbowa w這sy kt鏎e sta造 si ju 鄴速e.
Wybra豉m Syoss naturalny blond bo nie wygl康a ani na ciemny ani na a nazbyt jasny ale wyszed okropny jak br您owy. To zejdzie?
Myj szamponem przeciw 逝pie穎wi, r鏏 mask z 鄴速ka, miodu i cytryny. Powinno zej嗆.

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez miskovata90 Poka wiadomo嗆
hej, mam pytanie... u篡wam od篡wki i maski do w這s闚 i czy najpierw powinnam nak豉da od篡wk czy mask? Oczywi軼ie jedno i drugie do sp逝kiwania, od篡wka Pantene Pro - V do w這s闚 zniszczonych a maska to L`biotica, Biovax Naturalne Oleje, Intensywnie regeneruj帷a maseczka `Argan, makadamia i kokos`. Jestem po nieudanej trwa貫j i moje w這sy 豉kn od篡wienia, stosuj je 2 x w tygodniu (tyle razy myj w這sy po trwa貫j...), najpierw od篡wk Pantene, sp逝kuj po oko這 5 minutach a nast瘼nie mask Biovaxu i po 30 minutach sp逝kuj.
To zale篡 jak Twoje w這sy wola. Kolejno嗆 jest oboj皻na. Ja np.daje mask na d逝go, potem myje i dopiero od篡wka. Ale to zale篡 od w這s闚.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-01-26, 20:17   #1459
miskovata90
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
Dot.: Czy to zejdzie?

Cytat:

To zale篡 jak Twoje w這sy wola. Kolejno嗆 jest oboj皻na. Ja np.daje mask na d逝go, potem myje i dopiero od篡wka. Ale to zale篡 od w這s闚.

dzi瘯i bo tak si zastanawia豉m, czy dobra kolejno嗆, czy niczego nie sknoc...
miskovata90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-26, 20:22   #1460
SceneQueene
Zakorzenienie

Wi瘯szo嗆 stosuje Twoja kolejno嗆, ale to tak naprawd tylko od tego co w這sy wola i po czym 豉dniej wygl康aj

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-01-26, 20:23   #1461
201605161428
Konto usuni皻e

Ja najpierw daje mask, a potem od篡wk, bo przy od篡wcze rozczesuje.
Stary 2015-01-26, 20:42   #1462
SceneQueene
Zakorzenienie

No tak, ja jeszcze po tych obu daje od篡wk w spray'u, tak瞠... :-D

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-01-28, 17:25   #1463
okapi
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 591

Czy koleston daje rad z w這sami rozja郾ianymi/po dekoloryzacji (czy dobrze 豉pie i pokrywa rudawe refleksy)?
Stary 2015-01-28, 18:04   #1464
SceneQueene
Zakorzenienie

Tak - je郵i wybierzesz w豉軼iwy poziom i odcie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-01-29, 12:35   #1465
frikoo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

U mnie koleston innosense 7/1 nie sprawdzi si. Mam ciemny popielaty blond/jasny braz i na odroscie (z woda 6% bo inaczej siwe nie chyca) wyszed mega ciep造, z這to-rudy blond ... na reszcie farbowanych w這sow tam gdzie byly jasniejsze pasma sa siwawe, masakra... nie wiem czy to wina moich w這s闚 czy farby ...

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

B豉gam niech mi kto pomoze, cos doradzi...
M鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny popielaty blond poziom 6 latem rozjasnia sie pasmami do z這tego...
W這sy farbuje od 3 lat. W ci庵u ostatniego roku farbowa豉m w這sy u fryzjera wella illumina
1) odrost - 5/81 + 7/81 6%
2) d逝gosc - 8/69 3%
I ta kombinacja by豉 dla mnie idealna z kazdym miesiacem moje w這sy robi造 sie coraz bardziej podobne do naturalnych i wreszcie by造 ch這dnawe... ale tez coraz jasniejsze na d逝gosci, niektore pasma wrecz blond. Poprosilam wiec fryzjerke zeby dluzej przetrzyma豉 ten 8/69 ale to nic nie da這... wiec wybrala te jasniejsze pasma i od ucha poci庵豉 ta sama mieszanka co odrost... Efekt byl taki ze konce zrobily sie szaro-fioletowo z popielatym po造skiem jakby autentycznie ktos posypa w這sy popiolem, stracily rozswietlenie , generalnie ciemniejsze... Kaza豉 mi to wyp逝kiwac i ocieplac odzywka ciep造 br您...
Wynikiem tego by這 ogolne ocieplenie - z這ty refleks zrobil sie pomaranczowy,ktory tak d逝go zbija豉m a szarosc jak byla zosta豉... wrrr... po 1,5 miesiaca w這sy mocno sie wyp逝ka造 (jak zawsze) ale dol pozostal ciemniejszy od reszty i chlodniekszy... zeby wyrownac odrost z jasna ciepla g鏎a i ciemnym zimnym dolem tym razem fryzjer polozyl wella koleston innosense 7/1... no i wciaz masakra... odrost za jasny i bardzo ciep造 reszta ciemniejsza i im bardziej ku dolowi tym ch這dniej, tam gdzie kiedys byly jasniejsze pasma jest szaro-fioletowo... poszlam na poprawke z tym odrostem ... nalozona zostala znow illumina bo jednak tylko ona ch這dzi moj odrost najlepiej - tym razem 6/0 (1/4) + 7/81 (3/4). Odrost mniej rzuca sie w oczy ale i tak jest jasniejszy i cieplejszy. Czyli jednak u mnie musi byc na odrost wy陰cznie 5/81+7/81. No ale co z tym dolem? nie moge dalej go ch這dzic bo jest coraz bardziej szaro-fioletowy. Jak to ocieplic?

Ja si za豉mie.... Czy zaden fryzjer nie potrafi zrobic popielatego ciemnego blondu? ((( juz nigdy nie bede szatynk?

Pytanie moje podstawowe jest takie - czy mozna rozjasnic ta szarosc, popiel jakas kapiel pojasniajac? co z tego wyjdzie zielen czy po prostu od razu blond, bo nie widac tam zadnego cieplego barwnika tylko szaro-fioletowy.
A mo瞠 odrost robic popielami a na calosc klasc teraz przez jakis czas cos cieplego co wybije ta fioletowawa szarosc... pytanie co? czy cos z poziomu 8 z dodatkiem z這ta moze byc czy raczej spowoduje to zielen?

Wszedzie s informacje jak ch這dzic z馧ty, pomaranczowy refleks a nigdzie co robic gdy jest odwrotnie, gdy brak ciep貫go pigmentu

Nie wiem juz co mam robic, rece mi opadaja tym bardziej ze chodze do prestizowych salonych i place niemale pieniadze a potem i tak placze przed lustrem... (((( za kazda rade bede wdzieczna
frikoo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-29, 14:01   #1466
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie rozja郾iaj. To tutaj akurat pogorszy spraw. Moim zdaniem powinna klasc teraz per造 ( 2 po kropce ), bo jak polozysz z這to to b璠zie zielono. Z per造 stopniowo na bez ( .13 ).

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-01-29, 15:10   #1467
misiowamarta
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Hej

Mam pytanie odno郾ie zmiany koloru. Jaki czas temu farbowa豉m w這sy mieszank 2 op Loreal Prodigy 10.21 i 1 op 8.34. Wlosy mialam na poziomie 10.1, odrost na poziomie 7 i kolor wyszed 豉dny, my郵, 瞠 jest to ok poziomu 9. Niestety farba nie wygl康a tak 豉dnie po wielu myciach, do tego chyba utleniacz by zbyt mocny i mam przesuszone w這sy.
Chcia豉bym zmieni kolor na z這cisto-miedziany i w tym celu zastanawiam si nad zakupem Loreal Inoa 2 op 8.34 i 1.op 9.0 na 3% aktywatorze. Mam bardzo d逝gie w這sy i fryzjer niestety odpada. Prosz o rad

Pozdrawiam

Marta
misiowamarta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-29, 15:20   #1468
frikoo
Raczkowanie

Cytat:
Nie rozja郾iaj. To tutaj akurat pogorszy spraw. Moim zdaniem powinna klasc teraz per造 ( 2 po kropce ), bo jak polozysz z這to to b璠zie zielono. Z per造 stopniowo na bez ( .13 ).

Bardzo dziekuje za t sugesti... Ale wella illumina ktora k豉d豉m mia豉 wlasnie per造 5/81 (Light pearl ash brown) i 7/81 (Medium pearl ash blonde). Myslalam wiec ze perla ch這dzi, jaki to wlasciwie odcien, co on robi? Jakies dziwne oznaczenie tych farb bo w calej palecie illuminy nie ma takiego nr zeby byla 2 po ukosniku a nie chce zmieniac firmy bo ta pasuje mi najbardziej z wszystkich, ktore uzywa豉m. Tu jest gama kolorow http://w.wella.com/pl-PL/illumina-co...llections.aspx
Moze pomozesz mi cos wybrac z tej palety, bede wdzieczna! a
8/38 (Jasny blond z這to per這wy)? Czy moze,kt鏎ys z tych:
9/7 (Very light brunette blonde) lub 7/7 (Medium brunette blonde)? Nie wiem co znaczy to brunette, w sensie jaki efekt ma za zadanie dac... czy to moze ten bez?
Stary 2015-01-29, 15:32   #1469
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez frikoo Poka wiadomo嗆
Bardzo dziekuje za t sugesti... Ale wella illumina ktora k豉d豉m mia豉 wlasnie per造 5/81 (Light pearl ash brown) i 7/81 (Medium pearl ash blonde). Myslalam wiec ze perla ch這dzi, jaki to wlasciwie odcien, co on robi? Jakies dziwne oznaczenie tych farb bo w calej palecie illuminy nie ma takiego nr zeby byla 2 po ukosniku a nie chce zmieniac firmy bo ta pasuje mi najbardziej z wszystkich, ktore uzywa豉m. Tu jest gama kolorow http://w.wella.com/pl-PL/illumina-co...llections.aspx
Moze pomozesz mi cos wybrac z tej palety, bede wdzieczna! a
8/38 (Jasny blond z這to per這wy)? Czy moze,kt鏎ys z tych:
9/7 (Very light brunette blonde) lub 7/7 (Medium brunette blonde)? Nie wiem co znaczy to brunette, w sensie jaki efekt ma za zadanie dac... czy to moze ten bez?
Ach, zawsze zapomni mi si, 瞠 one maj zupe軟ie inna numeracje! Wybacz. Wobec tego my郵, 瞠 8.38 b璠zie dobra opcja. ;-)

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez misiowamarta Poka wiadomo嗆
Hej

Mam pytanie odno郾ie zmiany koloru. Jaki czas temu farbowa豉m w這sy mieszank 2 op Loreal Prodigy 10.21 i 1 op 8.34. Wlosy mialam na poziomie 10.1, odrost na poziomie 7 i kolor wyszed 豉dny, my郵, 瞠 jest to ok poziomu 9. Niestety farba nie wygl康a tak 豉dnie po wielu myciach, do tego chyba utleniacz by zbyt mocny i mam przesuszone w這sy.
Chcia豉bym zmieni kolor na z這cisto-miedziany i w tym celu zastanawiam si nad zakupem Loreal Inoa 2 op 8.34 i 1.op 9.0 na 3% aktywatorze. Mam bardzo d逝gie w這sy i fryzjer niestety odpada. Prosz o rad

Pozdrawiam

Marta
Cze嗆. Na 3% ten kolor mo瞠 Ci wyj嗆 za ciemno. Mo瞠 spr鏏uj z 6% chocia.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-01-29, 15:59   #1470
frikoo
Raczkowanie

Cytat:
Ach, zawsze zapomni mi si, 瞠 one maj zupe軟ie inna numeracje! Wybacz. Wobec tego my郵, 瞠 8.38 b璠zie dobra opcja. ;-)

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cze嗆. Na 3% ten kolor mo瞠 Ci wyj嗆 za ciemno. Mo瞠 spr鏏uj z 6% chocia.

A nie wyjdzie zielonkawo, bo jednak w tym 8,38 jest z這to opr鏂z per造...? A prosz wyt逝macz mi jak dziecku, co ta per豉 ma za zadanie zrobic z ta fioletowawa szarosci? bo na ch這pski rozum per豉 jest per這wa czyli nie ma koloru sorki za g逝pie pytanie ale nie rozumiem za bardzo ..
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-07 13:41:38

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.