Pytania i porady fryzjerskie - Strona 5 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-11-05, 20:09   #121
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 914
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez vendettka Poka wiadomo嗆
BARDZO PROSZĘ O POMOC.
Stosuję pielęgnację CG ( włosy falowane skręt 2b/2c) , odżywki,maski,oleje, delikatne szampony lub żele do higieny intymnej polecane na blogach ( te z SLS i SLES 1-2 razy w m-cu) , silikony tylko na końc闚ki, gumki do włos闚 bez metalowych element闚,drewniany grzebień - wydawałoby się ,że wszystko jest w porządku.Nie wiem czy to czasem nie wina silikon闚... Mam cieniowane włosy,nie prostuję,suszę tylko z konieczności. Na całości są mięciutkie i nawilżone a końc闚ki to istne piekło - meeega suche i postrąkowane. Dziwi mnie tylko to,że żaden włos nie uległ rozdwojeniu,jest w idealnym stanie tylko przesuszony... Pomżcie co mam zrobić,niby je zapuszczam mam już 42cm ale w mojej głowie kłębią się myśli,żeby obciąć 10cm i zejść całkowicie z cieniowania.
To nie wina silikonow- moze zle dobrana pielegnacja? Nie kazdemu pasuje takie szampony...mi np. koltunia wlosy. Silikony jak najbardziej na konce wlosow. Ja bym sciela konce zmienila pielegnacje na dopasowana do typu wlosow. Nie katuj sie blogowymi wspanialosciami tylko obserwuj wlosy...i to co lubia. Szampon dobierasz do skory glowy - najlepiej delikatny ale rowniez taki ktory nie powoduje siana. Odzywke dobierasz do rodzaju wlosow - niektore proteiny wysuszaja wlosy...moze musisz isc bardziej w strone nawilzaczy.
Przed suszeniem zabezpieczasz konce - nie musisz rezygnowac z suszarki - wloski i tak sie niszcza przez picieranie o ubrania posciel itp.
Ogolnie wlosy ktore nie sa cieniowane a maja tendencje do suchych koncowek wygladaja zdrowiej jesli nie sa cieniowane.

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-05, 20:21   #122
vendettka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 544
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
To nie wina silikonow- moze zle dobrana pielegnacja? Nie kazdemu pasuje takie szampony...mi np. koltunia wlosy. Silikony jak najbardziej na konce wlosow. Ja bym sciela konce zmienila pielegnacje na dopasowana do typu wlosow. Nie katuj sie blogowymi wspanialosciami tylko obserwuj wlosy...i to co lubia. Szampon dobierasz do skory glowy - najlepiej delikatny ale rowniez taki ktory nie powoduje siana. Odzywke dobierasz do rodzaju wlosow - niektore proteiny wysuszaja wlosy...moze musisz isc bardziej w strone nawilzaczy.
Przed suszeniem zabezpieczasz konce - nie musisz rezygnowac z suszarki - wloski i tak sie niszcza przez picieranie o ubrania posciel itp.
Ogolnie wlosy ktore nie sa cieniowane a maja tendencje do suchych koncowek wygladaja zdrowiej jesli nie sa cieniowane.

Wys豉ne z mojego GT-I9001 za pomoc Tapatalk
Mo瞠 masz racj. Te "szampony" nie powoduj w豉郾ie siana na g這wie. Ca這嗆 jest super,tylko ko鎍闚ki nie tak...W這sy mam delikatne,cienkie ( jestem blondynk )falowane,podatne na farbowanie ( wnioskuj,瞠 wysoko porowate, aczkolwiek zmieni造 si chyba na 鈔ednio na d逝go軼i). Sk鏎a g這wy raczej normalna lekko wra磧iwa,.Nawil瘸cze,czyl i ? Dzi瘯uj z g鏎y za pomoc i zainteresowanie

W這somaniaczka - 15.05.2012
Listuj

Edytowane przez vendettka
Czas edycji: 2012-11-05 o 20:27
vendettka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-05, 21:06   #123
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez vendettka Poka wiadomo嗆
Może masz rację. Te "szampony" nie powodują właśnie siana na głowie. Całość jest super,tylko końc闚ki nie tak...Włosy mam delikatne,cienkie ( jestem blondynką )falowane,podatne na farbowanie ( wnioskuję,że wysoko porowate, aczkolwiek zmieniły się chyba na średnio na długości). Sk鏎a głowy raczej normalna lekko wrażliwa,.Nawilżacze,czyl i ? Dziękuję z g鏎y za pomoc i zainteresowanie
masła np karite, macadamia, glikol propyylenowy, mocznik, lanolina, olej jojoba - szukaj te skladniki na poczatku skladow.

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2012-12-22, 22:31   #124
RosiAbate
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

Ok, i ja mam problem z kolorem, farbuj w這sy na rudo, dotychczas robi豉m to loreal preference bardzo intensywna mied i cos mnie podkusi這 瞠by spr鏏owa z innymi markami i kupi豉m farb nouvelle kolor 8.43 w palecie wygl康al fajnie ale na moich w這sach wyszed czerowono rubinowy i teraz moje pytanie jest takie czy mog kupi loreal kt鏎 robi od zawsze i rozja郾i mi ten kolor czy mam kupi jaki blond, nie wiem co robi
RosiAbate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-23, 09:59   #125
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez RosiAbate Poka wiadomo嗆
Ok, i ja mam problem z kolorem, farbuj w這sy na rudo, dotychczas robi豉m to loreal preference bardzo intensywna mied i cos mnie podkusi這 瞠by spr鏏owa z innymi markami i kupi豉m farb nouvelle kolor 8.43 w palecie wygl康al fajnie ale na moich w這sach wyszed czerowono rubinowy i teraz moje pytanie jest takie czy mog kupi loreal kt鏎 robi od zawsze i rozja郾i mi ten kolor czy mam kupi jaki blond, nie wiem co robi
je郵i nie mo瞠sz znie teg koloru to najlepszym sposobem dora幡ym jest k徙iel rozja郾iajaca - przepis masz u mnie na blogu...jednak zanim to zrobisz proponuje umy w這sy ok 3 razy najlepiej szamponem przeciw逝pie穎wym bo kolor wtedy najcz窷ciej sie wymyje i jest ok.
Nie polecam nak豉dania nast瘼nej farby (ja郾iejszej) bo kolor mo瞠 by fatalny albo nie b璠zie widoczny na w這sach wcale a w這sy sie zniszcz.

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2013-01-03, 16:44   #126
Dzena20
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

hej chcialabym sie doradzi. Z natury jestem blondynk, ale co mnie podkusilo zeby sie pofarbowac na bardzo bardzo ciemny braz ( ktory wyszedl na czarny ). Minely dwa miesiace i moje wlost wygladaj tak :
http://s7.postimage.org/tx7695jmz/Obrazek.jpg
Ale, s miejscami jasne, a odrosty mam blond. Chcialabym wrocic do blondu, czy jest taka mozliwosc ? Prosze o rade!

)
Dzena20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-05, 09:53   #127
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Dzena20 Poka wiadomo嗆
hej chcialabym sie doradzi. Z natury jestem blondynk, ale co mnie podkusilo zeby sie pofarbowac na bardzo bardzo ciemny braz ( ktory wyszedl na czarny ). Minely dwa miesiace i moje wlost wygladaj tak :
http://s7.postimage.org/tx7695jmz/Obrazek.jpg
Ale, s miejscami jasne, a odrosty mam blond. Chcialabym wrocic do blondu, czy jest taka mozliwosc ? Prosze o rade!

)
Jakiej farby u篡wa豉? Powr鏒 do blondu istnieje jednynie poprzez dekoloryzacje, jest na ten temat ca造 w徠ek
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post35112401

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2013-01-06, 00:26   #128
Dzena20
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

moja historia farbowania jest bardzo dluga. Kolezanka farbowala sobie wlosy na ciemny granat, wiec pofarbowalam grzwywke na ten sam odcien,,, grzywke i inne wlosy .. >; wyglada豉m zabojczo w tym negatywnym znaczeniu. Chc帷 to zamazac, uzylam farby z Palett, chyba ciemny braz. Tylko to bylo 2 miesiace temu ponad, teraz mam taki eplacki juz jakby blond i jasne, jasny braz, blond, ciemny braz.. yggh. co robic ?
Dzena20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-04, 13:55   #129
julisari
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 370

Witam , mam pytanie dotycz帷e przej軼ia na ciemniejszy blond z dotychczas farbowanych w這s闚 farbami Alfaparf, 11, 11.21 oraz 10.10.21. Chcia豉bym wyr闚na w這sy kt鏎e po鄴趾造, wyr闚na odrost kt鏎y s豉bo si rozja郾ia i nie uzyska na w這sach zielonego koloru. Zastanawiam si nad majirel 9.22 , 8 ? Sama nie wiem. A mo瞠 co z Alfaparf?prosz o porad

mama 3 cudownych c鏎eczek J.S. L.kocham WAS
wojna z t逝szczykiem trwa nadal
julisari jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-04, 20:47   #130
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez julisari Poka wiadomo嗆
Witam , mam pytanie dotycz帷e przej軼ia na ciemniejszy blond z dotychczas farbowanych w這s闚 farbami Alfaparf, 11, 11.21 oraz 10.10.21. Chcia豉bym wyr闚na w這sy kt鏎e po鄴趾造, wyr闚na odrost kt鏎y s豉bo si rozja郾ia i nie uzyska na w這sach zielonego koloru. Zastanawiam si nad majirel 9.22 , 8 ? Sama nie wiem. A mo瞠 co z Alfaparf?prosz o porad
8.21 lub 9.21 woda 9% przy odro軼ie po d逝go軼i 6%

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2013-03-05, 07:13   #131
julisari
Raczkowanie

bardzo dzi瘯uje za pomoc ;-) ci篹kie jest 篡cie blondynki ;-)
A te kolorki to z Alfaparf ? czy Majirel?

Edytowane przez julisari
Czas edycji: 2013-03-05 o 08:04
Stary 2013-03-05, 08:26   #132
rezolutnajojo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 63

Pomocy! Fryzjerka ju dwa razy rozja郾ia豉 mi w這sy (pasemka)a kolor od po這wy g這wy nadal jest ciemny tylko delikatnie pasemka si rozja郾i造:-( od roku nie farbowa豉m w這s闚 tylko czasem szamponetk prawd jest, 瞠 z ciemnych w這s闚 chcia豉m przej嗆 na blond ale nie pierwszy raz to robi i zawsze wychodzi這 o co chodzi, 瞠 tym razem rozja郾iacz nie daje rady?
rezolutnajojo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-06, 07:10   #133
julisari
Raczkowanie

Mo瞠 musia豉by zrobi k徙iel rozja郾iaj帷??

Stary 2013-03-06, 08:16   #134
rezolutnajojo
Raczkowanie

Cytat:
Mo瞠 musia豉by zrobi k徙iel rozja郾iaj帷??
Co to jest k徙iel rozja郾iaj帷a?
Stary 2013-03-06, 19:56   #135
chimay
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 189

Cytat:
Napisane przez rezolutnajojo Poka wiadomo嗆
Co to jest k徙iel rozja郾iaj帷a?
Wystarczy wpisa w wyszukiwark:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243662
chimay jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-07, 08:10   #136
rezolutnajojo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez chimay Poka wiadomo嗆
Wystarczy wpisa w wyszukiwark:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243662
Dzi瘯i za link:-* poczyta豉m ale troch si boj, ejeszcze bardziej zniszcze w這sy i tak ju s w kiepskim stanie...mo瞠 udam, si do fachowca i niech on to zrobi.
Stary 2013-03-07, 09:56   #137
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
bardzo dzi瘯uje za pomoc ;-) ci篹kie jest 篡cie blondynki ;-)
A te kolorki to z Alfaparf ? czy Majirel?
Alfaparf

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez rezolutnajojo Poka wiadomo嗆
Pomocy! Fryzjerka ju dwa razy rozja郾ia豉 mi w這sy (pasemka)a kolor od po這wy g這wy nadal jest ciemny tylko delikatnie pasemka si rozja郾i造:-( od roku nie farbowa豉m w這s闚 tylko czasem szamponetk prawd jest, 瞠 z ciemnych w這s闚 chcia豉m przej嗆 na blond ale nie pierwszy raz to robi i zawsze wychodzi這 o co chodzi, 瞠 tym razem rozja郾iacz nie daje rady?
rozja郾iacz zawsze da rade, problem w braku kompetencji twojej fryzjerki...je郵i w這sy s od po這wy ciemne to k豉d帷 pasemka i tak b璠zie zawsze od po這wy ciemniej ...trzeba wymy to co ciemne wi璚 przyda豉 by si k徙iel rozja郾iaj帷a...ale po k徙ieli nie robi si ju pasemek tylko tonuje w這sy na wybrany odcie, ewentualnie farbuje.
Pasemkami mo積a w這sy rozja郾ia ale nie takie kt鏎e maja nier闚ny kolor.
k徙iel rozja郾iaj帷a link
http://kathy579.blogspot.com/2013/02...asniajaca.html

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2013-03-08, 07:41   #138
julisari
Raczkowanie

kathy dzi瘯i tak my郵a豉m ;-)

Stary 2013-03-11, 11:19   #139
Klaudysia650
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Witam, mam ma造 problem i mam nadzieje ze kto w was mi pomo瞠, a mianowicie od 3 lat chodz do tej samej fryzjerki, u篡wam tej samej farby LONDACOLOR PROFESIONAL 12/1 z utleniaczem 9% i mam pi瘯ny miodowy blond. Stwierdzi豉m i po co mam marnowa czas i pieni康ze jak mog kupi t farb sama i sama pofarbowa sobie w這sy. Tylko teraz nie wiem ile dok豉dnie mam wla utleniacza do farby, na instrukcji jest napisane ze w proporcjach od 1:1 do 1:2... zdawa這 mi si 瞠 moja fryzjerka robi豉 1:1,5 ale nie jestem pewna. Naturalne w這sy mam br您owe, a moja fryzjerka zawsze m闚i豉 ze mam ciemny pigment. Mo瞠 pomo瞠cie?

Edytowane przez Klaudysia650
Czas edycji: 2013-03-11 o 12:19
Klaudysia650 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-11, 12:47   #140
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Klaudysia650 Poka wiadomo嗆
Witam, mam ma造 problem i mam nadzieje ze kto w was mi pomo瞠, a mianowicie od 3 lat chodz do tej samej fryzjerki, u篡wam tej samej farby LONDACOLOR PROFESIONAL 12/1 z utleniaczem 9% i mam pi瘯ny miodowy blond. Stwierdzi豉m i po co mam marnowa czas i pieni康ze jak mog kupi t farb sama i sama pofarbowa sobie w這sy. Tylko teraz nie wiem ile dok豉dnie mam wla utleniacza do farby, na instrukcji jest napisane ze w proporcjach od 1:1 do 1:2... zdawa這 mi si 瞠 moja fryzjerka robi豉 1:1,5 ale nie jestem pewna. Naturalne w這sy mam br您owe, a moja fryzjerka zawsze m闚i豉 ze mam ciemny pigment. Mo瞠 pomo瞠cie?
1:2 + oxydant 9%
jak dasz 1:1.5 tez si nic nie stanie ale przy blondach jasnych uzywa si w豉郾ie 1:2

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-03-11 o 12:48
Stary 2013-03-12, 11:35   #141
Klaudysia650
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Ale nie stanie si tak, 瞠 odrosty mi wyjd zbyt ciemne lub zbyt jasne w por闚naniu do w這s闚, gdy dodam mniej lub wi璚ej utleniacza?? czy to nie ma znaczenia?
Klaudysia650 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-12, 11:51   #142
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Klaudysia650 Poka wiadomo嗆
Ale nie stanie si tak, 瞠 odrosty mi wyjd zbyt ciemne lub zbyt jasne w por闚naniu do w這s闚, gdy dodam mniej lub wi璚ej utleniacza?? czy to nie ma znaczenia?
tak to ma bardzo du瞠 znaczenie wi璚 je郵i nie jestes pewna to metod pr鏏 i b喚d闚 dowiesz sie w ci庵u 2 miesi璚y
pisa豉s 瞠 chyba fryzjerka uzywa豉 1:1.5 - wi璚 zacznij od tego.
Mo瞠sz tez zrobic test na kosmyku przy odro軼ie

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2013-03-12, 14:52   #143
Takk25
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witam. Jestem facetem i mam pewien problem./

Ot騜 mam dosy kr鏒kie w這sy, po prostu w takich gustuj, jednak kiedy ju troch rosn, to pojawiaj mi si na g這wie takie dwa 'koguciki'. Strasznie mi one przeszkadzaj, poniewa moje w這sy s wtedy dziwne, dodatkowo odstaj, co mi si nie podoba. Jak mog zwalczy ten problem?
Takk25 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-12, 15:09   #144
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Takk25 Poka wiadomo嗆
Witam. Jestem facetem i mam pewien problem./

Ot騜 mam dosy kr鏒kie w這sy, po prostu w takich gustuj, jednak kiedy ju troch rosn, to pojawiaj mi si na g這wie takie dwa 'koguciki'. Strasznie mi one przeszkadzaj, poniewa moje w這sy s wtedy dziwne, dodatkowo odstaj, co mi si nie podoba. Jak mog zwalczy ten problem?
瞠l albo krem do w這sow, taki kt鏎y spowoduje 瞠 w這sy opadn i za bardzo nie usztywni.

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2013-03-26, 10:29   #145
julisari
Raczkowanie

kathy potrzebuj Twojej pomocy. zamiast przyciemni spr鏏owa豉m raz jeszcze z kolorem niestety osi庵n窸am kolor popielato-fioletowo-niebiesko-glonowaty ( na odrostach) farba alfaparf 11.10. Musz je przyciemni my郵 o jakim z這tym blondzie farb drogeryjna bo mam wa積e wyj軼ie . my郵a豉m o piankach schwarzkopfu, lub loreal 9.1. co o tym my郵isz. Marz o piaskowym ciep造m blondzie mam do嗆 tego popielu okropnie wygl康am

Stary 2013-03-26, 10:42   #146
Heartbrokeen21
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Witam, mam pewien problem. Wczoraj farbowa豉m w這sy farb Loreal.excellence jasny miedziany bl康 numerek 7,43.
M鎩 problem polega na tym 瞠 odrost chwyci w豉郾ie na taki kolor jak na opakowaniu natomiast d逝go嗆 jest zdecydowanie ciemniejsza i nie zbyt to wygl康a. Jak farb mam zafarbowa teraz w這sy 瞠by kolor by jednolity? Dodam 瞠 wcze郾iej mia豉m czarne w這sy ale rozja郾ia豉m jakie 5 miesi璚y temu a naturalnie jestem szatynk.
Heartbrokeen21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-26, 11:51   #147
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
kathy potrzebuj Twojej pomocy. zamiast przyciemni spr鏏owa豉m raz jeszcze z kolorem niestety osi庵n窸am kolor popielato-fioletowo-niebiesko-glonowaty ( na odrostach) farba alfaparf 11.10. Musz je przyciemni my郵 o jakim z這tym blondzie farb drogeryjna bo mam wa積e wyj軼ie . my郵a豉m o piankach schwarzkopfu, lub loreal 9.1. co o tym my郵isz. Marz o piaskowym ciep造m blondzie mam do嗆 tego popielu okropnie wygl康am
zapomnij o tych piankach
po堯 naure na poziomie 9/0

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Heartbrokeen21 Poka wiadomo嗆
Witam, mam pewien problem. Wczoraj farbowa豉m w這sy farb Loreal.excellence jasny miedziany bl康 numerek 7,43.
M鎩 problem polega na tym 瞠 odrost chwyci w豉郾ie na taki kolor jak na opakowaniu natomiast d逝go嗆 jest zdecydowanie ciemniejsza i nie zbyt to wygl康a. Jak farb mam zafarbowa teraz w這sy 瞠by kolor by jednolity? Dodam 瞠 wcze郾iej mia豉m czarne w這sy ale rozja郾ia豉m jakie 5 miesi璚y temu a naturalnie jestem szatynk.
mo瞠sz da fot?

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2013-03-26, 12:03   #148
Heartbrokeen21
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

No mog tylko nie wiem za bardzo jak bo jestem tutaj nowa.

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Heartbrokeen21 Poka wiadomo嗆
no mog ale nie za bardzo wiem jak bo jestem tutaj nowa
Heartbrokeen21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-26, 13:20   #149
julisari
Raczkowanie

kathy dzi瘯uje;-) natur z loreala czy jakiejkolwiek firmy , niestety z braku czasu musz drogeryjn bo zanim zam闚i na allegro to zbyt d逝go b璠zie trwa這? taki mi wyszed zerknij
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6320.jpg (82,4 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6309.jpg (73,2 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6317.jpg (91,8 KB, 10 za豉dowa)

Stary 2013-03-26, 14:24   #150
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
kathy dzi瘯uje;-) natur z loreala czy jakiejkolwiek firmy , niestety z braku czasu musz drogeryjn bo zanim zam闚i na allegro to zbyt d逝go b璠zie trwa這? taki mi wyszed zerknij
wellaton np,

...and I will wear him
As i do thee...

Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-09 23:04:46

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.