Pytania i porady fryzjerskie - Strona 50 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-01-29, 16:05   #1471
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 085
Dot.: pielegnacja wlosow

Hm... Tak sobie my郵, 瞠 jednak na Twoim miejscu nie bra豉bym per造. W farbach fryzjerskich per豉 to jakby fioletowy pigment i mo瞠 u Ciebie jeszcze bardziej och這dzic. Poziom 9 b璠zie za to za jasny a 7 za ciemny z 9 tych innych farb, kt鏎e podalas. A mo瞠 masz tam co typu 8.7 albo 8.13? Telefon mi wszystkich stron nie czyta.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

A zasada wygl康a tak, 瞠 ziele wychodzi je郵i na popiel polozysz z這to lub odwrotnie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-29, 16:08   #1472
misiowamarta
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

SceneQueene - wydaje mi sie ze w tej ostatniej farbie (Loreal Prodigy) by utleniacz 6% i w豉snie mam teraz przez to przesuszone w這sy... My郵a豉m 瞠 3% woda rozwi捫e problem. Mo瞠 doda jaki inny odcie 瞠by nie wysz這 ciemno?
misiowamarta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-29, 16:10   #1473
SceneQueene
Zakorzenienie

Kochana, z tego co wiem to ona ma 9%, ale g這wy sobie uci望 nie dam. Przy tym poziomie jest w豉軼iwie ma貫 ryzyko, 瞠 wyjdzie za ciemno na 3%, ale dla pewno軼i zr鏏 test na pasemku.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-01-29, 16:39   #1474
frikoo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Hm... Tak sobie my郵, 瞠 jednak na Twoim miejscu nie bra豉bym per造. W farbach fryzjerskich per豉 to jakby fioletowy pigment i mo瞠 u Ciebie jeszcze bardziej och這dzic. Poziom 9 b璠zie za to za jasny a 7 za ciemny z 9 tych innych farb, kt鏎e podalas. A mo瞠 masz tam co typu 8.7 albo 8.13? Telefon mi wszystkich stron nie czyta.

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

A zasada wygl康a tak, 瞠 ziele wychodzi je郵i na popiel polozysz z這to lub odwrotnie.

to s dostepne kolory:

5/ -jasny br您
6/ -ciemny blond
7/ -鈔edni blond
8/ -jasny blond
9/ -bardzo jasny blond
10/-bardzo bardzo jasny blond
ODCIENIE CIEPΒ:
5/35 -jasny z這to fioletowy br您
5/7 -jasny br您owy br您
5/43 -jasny czerwony z這ty br您
7/35 -鈔edni z這to fioletowy blond
7/3 -鈔edni z這ty blond
7/7 -鈔edni br您owy blond
7/43 -鈔edni czerwono z這ty blond
9/7 -bardzo jasny br您owy blond
10/36-bardzo bardzo z這to fioletowy blond
ODCIENIE ZIMNE:
7/81-鈔ednio per這wo popielaty blond
7/31-鈔edni z這to popielaty blond
8/1 -jasny popielaty blond
9/60-bardzo jasny fioletowo naturalny blond
10/1-bardzo bardzo jasny popielaty blond
NOWO列I:
5/81
6/16
9/03
8/69
10/69
9/43
4/
8/05
10/05
8/38
10/38

I tak sobie mysle ze moze ten 7/7 bedzie odpowiedni na ta szarosc, ewentualnie pol na pol z 9/7 , ale ja mam teraz dosc ciemne w這sy bylo 6 z pasmami na poziomie 7, czyli jak ciemny blond a teraz przez ten zimny odcien jest jak jasny do sredniego br您u. hmm.. moze latwiej byloby ze zdjeciami ale aparatem to trudno uchwycic bez zaklamania.. no ale generalnie chodzi o zasade.. zeby nie miec nagle smiesznych kolorow na wlosach...
frikoo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-29, 17:06   #1475
SceneQueene
Zakorzenienie

Jak przeczyta豉m odcienie to w豉郾ie chcia豉m Ci napisa, 瞠 chyba skusilabym si na 7.7. Nic z貫go si tu z refleksem sta nie powinno.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-01-29, 17:23   #1476
frikoo
Raczkowanie

dziekuje Ci za pomoc... marzy mi sie kolor jak moj naturalny czyli taki jasny popielaty br您, ze z這tawymi refleksami ale to jakas masakra taki uzyskac, wrecz niemozliwe.. moze latwiej by這by uzyskac dzia豉jac w druga strone. Rozjasnic calkowicie na blond a nastepnie przyciemnic i ch這dzic... ehh.. nie wiem jak niekorym udaje sie cos takiego uzyskac..

Jest jeszcze jeden problem.. czy Wy dziewczyny macie tez taki problem z comiesieczym farbowaniem odrostu ze z kadym farbowaniem tworzy sie panterka przy odroscie? u mnie bez wzgledu na farbe mam taki efekt jakby farba kryla transparentnie i przy kolejnym farbowaniu jesli farba z odrostu przeciagnieta jest na juz farbowane miesiac wczesniej miejsce -robi sie ciemniejszy pasek wzdroz tej linii.. Czy ktos tak ma? Czy to wina fryzjera, ktory za daleko przeciaga farbe, farby czy gatunku w這s闚?
Stary 2015-01-29, 17:50   #1477
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie ma sprawy . Ch這dny br您 i z這te refleksy to chyba jeden z trudniejszych kolor闚 do uzyskania :-D niestety. Sama obecnie taki mam, ale to czysty przypadek. Co do pantery si nie wypowiem, bo nigdy tak nie mia豉m.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-01-29, 18:23   #1478
frikoo
Raczkowanie

A mozesz zdradzic tajemnice jak ten przypadek sie wydarzy?
Zaczynam zastanawiac sie nad zgoleniem g這wy i kupieniem peruki w tym kolorze..

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz z ta illumina i mieszaniem kolorow... jesli fiolet gazi z馧ty i odwrotnie to czemu 8/38 ma w tym samym sk豉dzie oba te przeciwstawne pigmenty? przeciez jeden wyklucza drugi, to jaki ma to sens

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez frikoo Poka wiadomo嗆

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz z ta illumina i mieszaniem kolorow... jesli fiolet gazi z馧ty i odwrotnie to czemu 8/38 ma w tym samym sk豉dzie oba te przeciwstawne pigmenty? przeciez jeden wyklucza drugi, to jaki ma to sens
Aaaa... i czy ten 7/7 to nie jest przypadkiem wzmocniona natura? bo w naturze zdaje sie jest zielen wiec to tez nie bylo by dobre, prawda?
Stary 2015-01-29, 18:30   #1479
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Aaaa... i czy ten 7/7 to nie jest przypadkiem wzmocniona natura? bo w naturze zdaje sie jest zielen wiec to tez nie bylo by dobre, prawda?
Nie, nie jest. Natury zawsze maj 0 po kresce albo nawet dwa. ;-) Co do mieszania, to ci篹ko poj望 - np bez to .13, a przecie popiel i z這to si gryza.
Co do tego przypadku, d逝gi czas mia豉m platyne, zrobi豉m pigmentacje czerwieni i miodowym blondem. Na to po這篡豉m granatowa czer, kt鏎a w豉郾ie do takiego pi瘯nego br您u si sp逝kala :-D. Nie gol w這s闚, szkoda!

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-01-29, 20:32   #1480
frikoo
Raczkowanie

Cytat:
Nie, nie jest. Natury zawsze maj 0 po kresce albo nawet dwa. ;-) Co do mieszania, to ci篹ko poj望 - np bez to .13, a przecie popiel i z這to si gryza.
Co do tego przypadku, d逝gi czas mia豉m platyne, zrobi豉m pigmentacje czerwieni i miodowym blondem. Na to po這篡豉m granatowa czer, kt鏎a w豉郾ie do takiego pi瘯nego br您u si sp逝kala :-D. Nie gol w這s闚, szkoda!

jenyyy... ale eksperymentazos.... ale jednak posz這 z blondu czytalam ze dziewczynnom wychodzi takie cos po na這zeniu na czekoladowy braz mieszanki joanny go貫biego i per這wego blondu.. no ale to trzeba miec jednolity kolor a nie jak u mnie w dodatku z szarymi fioletami ...ehhh... i zebym to jeszcze sama takie cos sobie zrobila...
Stary 2015-01-29, 21:25   #1481
SceneQueene
Zakorzenienie

w efekcie mog sobie spokojnie wraca do naturalk闚 .
wszystko samemu mo積a zrobi na spokojnie, tylko na pocz徠ku nie zawsze wychodzi, niestety. jakby mia豉 jednolity kolor to mog這by si uda.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-01-29, 22:53   #1482
frikoo
Raczkowanie

Cytat:
w efekcie mog sobie spokojnie wraca do naturalk闚 .
wszystko samemu mo積a zrobi na spokojnie, tylko na pocz徠ku nie zawsze wychodzi, niestety. jakby mia豉 jednolity kolor to mog這by si uda.
Och.. super .. zazdroszcze Ci.. A kiedy robi sie mieszanke to po zmieszaniu od razu naklada sie na g這w czy nalezy odstawic na jakis czas?
I czy utleniacz musi by tej samej firmy czy inny nie wp造nie na zmiane koloru?
Stary 2015-01-30, 13:56   #1483
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Och.. super .. zazdroszcze Ci.. A kiedy robi sie mieszanke to po zmieszaniu od razu naklada sie na g這w czy nalezy odstawic na jakis czas?
I czy utleniacz musi by tej samej firmy czy inny nie wp造nie na zmiane koloru?
Mieszank nak豉dasz zawsze koniecznie od razu. A co do oxy, znaczenie ma tylko %. Firma absolutnie nie ;-)

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-01-30, 17:15   #1484
frikoo
Raczkowanie

To dobrze, bo mam jakis utleniacz ale chyba to artego... a jak farbujesz sobie odrost to starsza sie precyzyjnie zeby nie wjechac na farbowane juz miejsce czy bez znaczenia, nie zwracasz uwagi? bo zastanawiaja mnie te plamy czemu takie u mnie wychodza kazdemu fryzjerowi
Stary 2015-01-31, 20:24   #1485
SceneQueene
Zakorzenienie

raczej zwracam jak si da

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-02-07, 01:18   #1486
frikoo
Raczkowanie

Cytat:
raczej zwracam jak si da
A gdybym chcia豉 zrobi bardzo delikatn k徙iel rozja郾iaj帷 tak ekspresow dla ocieplenia i pojasnienia tej szaro軼i... jakie s proporcje wykonania takiej mieszanki? my郵e o kupieniu rozjasniacza joanny + oxy 3% lub nawet mniej.... ile rozjasniacza a ile oxy nale篡 z陰czy, po r闚no czy jak uznam?
W niekt鏎ych przepisach na k徙iel podaje si te zwyk陰 letni wod z kranu. Czy to zamiast oxy czy dodatkowo do ca貫j mieszanki?
A je郵i dodatkowo to w jakiej kolejno軼i te produkty po陰czy tj. rozjasniacz, oxy, woda z kranu, szampon i odzywka?
Stary 2015-02-07, 02:02   #1487
SceneQueene
Zakorzenienie

Zdecydowanie nie radz Ci kupowa Joanny. Spali豉m ni kiedy w這sy. Rozja郾iacza tyle samo co oxy. Wody nie dodawaj - robi si to tylko wtedy kiedy chce si rozcienczyc oxy 瞠by mia這 mniejsza moc. Ja generalnie robi豉m proporcje typu oxy 50, rozja郾iacz 50, od篡wka (je郵i w og鏊e) 5, szampon 10.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-02-07, 11:10   #1488
scargott
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Question wszystkie kolory..;( pomocy:(

pomocy...m鎩 naturalny kolor to ciemny blond w這sy by造 farbowane na br您 a p騧niej na czerwono...kolor si "spra"wi璚 zrobi豉m dwa razy k徙iel rozja郾iaj帷 ale nie pomog這...pr鏏owa豉m zej嗆 na blond farbuj帷 je ciemnym blondem ale farba z豉pa豉 tylko odrosty w wyniku czego mam 4cm ciemnego blondu, 2cm ja郾iejszego blondu a reszta jest ruda w br您owe "ciapki" co mi doradzicie 瞠by wr鏂i do blondu? mam na to ok 1,5 miesi帷a...
scargott jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-07, 12:03   #1489
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Ja bym si nie bawi豉 we fryzjera, zreszt, sama nie potrafi豉bym wr鏂i do blondu.
Zreszt, o jaki blond ci chodzi? Ciemny, podobny do twojego naturalnego? Je郵i k徙iel nie pomog豉, to tylko rozja郾ianie. Na te dolne partie rozja郾iacz, potem na ca貫 w這sy pigmentacja, nawet na poziomie 7, i wtedy farba ciemny blond. Ale ja bym si ba豉.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-07, 13:25   #1490
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: wszystkie kolory..;( pomocy:(

a jak i czym robi豉 k徙iel?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-02-07, 13:50   #1491
frikoo
Raczkowanie

Cytat:
Zdecydowanie nie radz Ci kupowa Joanny. Spali豉m ni kiedy w這sy. Rozja郾iacza tyle samo co oxy. Wody nie dodawaj - robi si to tylko wtedy kiedy chce si rozcienczyc oxy 瞠by mia這 mniejsza moc. Ja generalnie robi豉m proporcje typu oxy 50, rozja郾iacz 50, od篡wka (je郵i w og鏊e) 5, szampon 10.

Naprawd..? a wszyscy tak o tej Joannie, polecaj i w ogole.. Je郵i nie Joanna to co by mi poleci豉, jaki rozjasniacz na rynku jest najlepszy jako軼iowo?
Stary 2015-02-07, 15:51   #1492
aniaaa28
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Jak uzyska taki kolor blondu? Pytanie do fryzjera/stylisty

Witam,

m鎩 problem jest taki 瞠 chcia豉bym uzyska taki kolor jak ni瞠j, a niestety nie mog...bo moje w這sy jak nie wyp這wiej to s 鄴速e albo mam kilka odcieni blondu...do tego mam odrosty w kolorze ciemny blond (mo積a go nazwa takim myszkowatym)
Chce farbowa w這sy w domu bo szkoda mi 120-150 z na fryzjera wi璚 bardzo prosz o pomoc....
Chodzi mi o taki kolor jak w za陰czniku. Dodam 瞠 mam wra磧iw sk鏎 g這wy i nie mog u篡wa tych z amoniakiem. Jak farb najlepiej zastosowa, jakiej firmy?

Pozdrawiam
Ania
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (21,3 KB, 17 za豉dowa)

Edytowane przez aniaaa28
Czas edycji: 2015-02-07 o 16:14
aniaaa28 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-07, 17:19   #1493
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Naprawd..? a wszyscy tak o tej Joannie, polecaj i w ogole.. Je郵i nie Joanna to co by mi poleci豉, jaki rozjasniacz na rynku jest najlepszy jako軼iowo?
Vincent Ledier / Alfaparf. Joanna to straszne z這...

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-02-20, 15:57   #1494
kermisia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dobrze kryjaca farba do w這s闚

Witam
Zwracam si do Was z pro軸 o porad dotycz帷 farby do w這s闚. Poszukuj takiej, kt鏎a pokryje rude w這sy. Chodzi mi o 鈔edni/ciemny blond, ewentualnie jasny br您. Chcia豉bym pozby si tera幡iejszego koloru moich w這s闚. Nie farbowa豉m ich od pa寮ziernika, ten odcie kt鏎y mam jest sp逝kany, ale pod s這鎍e strasznie wygl康a.
Mo瞠 kto z Was ma do鈍iadczenie w tej sprawie? Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc
kermisia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-20, 17:09   #1495
SceneQueene
Zakorzenienie

Skoro masz rude, musisz wybra odcie popielaty. Popatrz na numeracje typu 7.1, czy 6.1.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-02-21, 20:49   #1496
jvlka900
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 688
GG do jvlka900

Chcia豉bym samodzielnie podci望 zniszczone ko鎍闚ki i st康 moje pytanie czy lepiej na suchych czy mokrych w這sach? I jeszcze jestem ciekawa czy mog by tego jakie niekorzystne efekty, je郵i co p鎩dzie nie tak?

Aparatka
g鏎a: 23.03.12
d馧 : 28.06.12

jvlka900 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-21, 23:19   #1497
SceneQueene
Zakorzenienie

Na mokrych. Zdecydowanie r闚niej wyjdzie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-02-27, 16:24   #1498
okapi
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 591

Mam ciep造 ciemny blond, chc go znacznie och這dzi. Zawraca sobie g這w "fioletowymi" szamponami/p逝kankami, czy mo瞠 lepiej sobie darowa i po prostu podzia豉 farb w kolorze ch這dnego blondu?
Stary 2015-02-27, 16:34   #1499
SceneQueene
Zakorzenienie

Mo瞠sz pr鏏owa szampon闚 i masek - polecam Marion ultramocny i ich mask do blondu. Super ch這dzi. Wyj軼ie drugie to farba, podw鎩na per豉 czyli .22. Gencjany nie radz. Wszystko brudzi i wysusza.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-02-27, 16:42   #1500
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Mo瞠sz farbowa, ale popielate lubi szybko schodzi, wi璚 i tak b璠ziesz musia豉 u篡wa p逝kanek, toner闚 albo najlepiej mixtonu
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-07 13:41:38

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.