Pytania i porady fryzjerskie - Strona 52 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-03-28, 11:42   #1531
zimna woda
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 678
Dot.: pielegnacja wlosow

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Skoro jest rudo, po這篡豉bym co w stylu 7.1 lub 8.1. Popiel powinien te rudo嗆 zgasic.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.
dzieki, spr鏏uj sobie poradzi, zawsze si farbowa豉m na czarno, potem br您, teraz mi si zachcia這
Stary 2015-03-28, 11:43   #1532
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 058

Kochana, domena kobiet! ;-) Ja absolutnie wszystkie kolory mia豉m. Tak瞠 nic dziwnego. M鎩 ostatni numer przed ombre, kt鏎e mam (i zapuszczaniu naturalk闚) to zej軼ie z czerni do platyny :-D

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-28, 12:24   #1533
zimna woda
Rozeznanie

Cytat:
Kochana, domena kobiet! ;-) Ja absolutnie wszystkie kolory mia豉m. Tak瞠 nic dziwnego. M鎩 ostatni numer przed ombre, kt鏎e mam (i zapuszczaniu naturalk闚) to zej軼ie z czerni do platyny :-D

Ja w豉snie chc jak najbardziej zbli穎ne do naturalek. Teraz zrobi豉m w necie ma造 przegl康 farb i nadal mam pusto w g這wie
Mia豉m czarne, czerwone, fioletowe, rude jak marchewka. Teraz to mam sprane, wyszorowane szamponem przeciw逝pie穎wym rudawe co z odrostem. M捫 si doliczy 4 kolor闚 na mojej g這wie. Ja udaj, 瞠 tego nie widz, wi璚 inni mo瞠 te nie widz.
Ja bym mia豉 jeszcze tak niesmia陰 pro軸,mog豉by mi doradzij jeden czy dwa konkretne kolory farb, mo瞠 z Palette? Bo ja si gupi w tych numerkach, na moj wyobra幡ie dzia豉j tylko opisy, ale opalizuj帷y, be穎wy, piaskowy to ju dla mnie czarna magia, mo瞠 mi to jako 這patologiczne wy這篡sz? Siostra pod koniec kwietnia si hajta, jestem 鈍iadkow i nie chc straszy,a czarnych nie chc....
Stary 2015-03-28, 12:40   #1534
SceneQueene
Zakorzenienie

A jaki odrost jest? Mam na my郵i kolor. Czy farba musi by koniecznie Palette? Mo瞠 masz mo磧iwo嗆 zakupu farby fryzjerskiej przez internet lub w hurtowni? Takie farby maj wi瘯szy wyb鏎 popieli a w豉郾ie takiej farby potrzebujesz, ju m闚i dlaczego. Ot騜 farby z 1 po kropce czyli takie kt鏎e maj popielaty refleks gasza rudo嗆- co musisz zrobi, by doj嗆 do koloru najbardziej zbli穎nego do Twojego naturalnego. Gdyby na przyk豉d mia豉 z這to czy 鄴速y, wtedy musia豉by gasic 闚 refleks per豉, czyli dw鎩ka po kropce. Wszystko zgodnie z ko貫m kolor闚, te kt鏎e s naprzeciwko siebie si r闚nowa膨, czyli si niweluja, zmieniaj帷 si w barw naturalna

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-03-28, 12:56   #1535
zimna woda
Rozeznanie

Cytat:
A jaki odrost jest? Mam na my郵i kolor. Czy farba musi by koniecznie Palette? Mo瞠 masz mo磧iwo嗆 zakupu farby fryzjerskiej przez internet lub w hurtowni? Takie farby maj wi瘯szy wyb鏎 popieli a w豉郾ie takiej farby potrzebujesz, ju m闚i dlaczego. Ot騜 farby z 1 po kropce czyli takie kt鏎e maj popielaty refleks gasza rudo嗆- co musisz zrobi, by doj嗆 do koloru najbardziej zbli穎nego do Twojego naturalnego. Gdyby na przyk豉d mia豉 z這to czy 鄴速y, wtedy musia豉by gasic 闚 refleks per豉, czyli dw鎩ka po kropce. Wszystko zgodnie z ko貫m kolor闚, te kt鏎e s naprzeciwko siebie si r闚nowa膨, czyli si niweluja, zmieniaj帷 si w barw naturalna

Mo瞠 by fryzjerska, chocia nigdy nie u篡wa豉m i mam stracha,musia豉by mnie poprowadzi za r帷zk jak dziecko we mgle
Jak zesz豉m z czerni to farbowa豉m si na br您, najcz窷ciej garnier mro幡y kasztan, potem go chcia豉m wymy szamponem p/逝pie穎wym, jak si spra, to nak豉da豉m ja郾iejszy br您, szamopn do 24 my, jaki czas temu z貫 licho mnie podkusi這 i na這篡豉m sobie na w這sy dekoloryzator, taki tani,nie pami皻am z czego. I teraz mam tak ciemne ko鎍e (do 軼i璚ia) rudawe co, jasne odrosty i odrost w豉軼iwy w naturalnym kolorze, tak bym ola豉 temat i zapu軼i豉 swoje, ale nie mog tak wyst徙i na 郵ubie. Najpro軼iej by這by uda si do fryzjera, ale do tych ta雟zych nie mam zaufania, a na tych dro窺zych mnie nie sta, dlatego staram si sama co wykombinowa
Stary 2015-03-28, 13:04   #1536
SceneQueene
Zakorzenienie

Ok. Czyli po pierwsze zacznij od sciecia tego co ciemne i zapewne zniszczone. Ch皻nie Ci pomog. B璠ziesz potrzebowa farby fryzjerskiej i do tego utleniacza (najta雟zy a dobry jest scandic) 6%, kt鏎y w proporcji 1:1 zmieszasz z farba. Ca這嗆 idzie na w這sy na normalny czas, ja bym trzyma豉 ko這 40 minut. Popatrz sobie prosz na palet - mo瞠sz wpisa nawet w Google grafika 'farba 7.1', 'farba 6.1', bo 5.1 to ju pewnie za ciemno, ale zobacz. Jaki kolor jest najbli窺zy Twojemu naturalnemu?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-28, 13:20   #1537
zimna woda
Rozeznanie

Cytat:
Ok. Czyli po pierwsze zacznij od sciecia tego co ciemne i zapewne zniszczone. Ch皻nie Ci pomog. B璠ziesz potrzebowa farby fryzjerskiej i do tego utleniacza (najta雟zy a dobry jest scandic) 6%, kt鏎y w proporcji 1:1 zmieszasz z farba. Ca這嗆 idzie na w這sy na normalny czas, ja bym trzyma豉 ko這 40 minut. Popatrz sobie prosz na palet - mo瞠sz wpisa nawet w Google grafika 'farba 7.1', 'farba 6.1', bo 5.1 to ju pewnie za ciemno, ale zobacz. Jaki kolor jest najbli窺zy Twojemu naturalnemu?

7.1, zdecydowanie. Te najciemniejsze id do 軼i璚ia dzisiaj,kole瘸nka uzdolniona fryzjersko je obetnie, pomo瞠 w na這瞠niu farby, ale na mieszaniu i odcieniach 瘸dna z nas si nie zna
Stary 2015-03-28, 13:22   #1538
SceneQueene
Zakorzenienie

Tak wi璚 ja bym po這篡豉 alfaparf 7.1 na oxydancie 6%. Obserwuj kolor podczas zabiegu, 7 czasem wychodz ciemniej, wi璚 mo瞠 Ci starczy nawet 35 minut. K豉dz od g鏎y.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-28, 13:26   #1539
shiza91xx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 255
GG do shiza91xx
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

teraz kupilam z garniera 5.15 myslisz ze tym zatuszuje troszke rudosc bo pisalas zeby wybrac farbe z jedynka po kropce a tu jest 15 to chyba moze byc?
shiza91xx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-28, 13:28   #1540
zimna woda
Rozeznanie

Cytat:
Tak wi璚 ja bym po這篡豉 alfaparf 7.1 na oxydancie 6%. Obserwuj kolor podczas zabiegu, 7 czasem wychodz ciemniej, wi璚 mo瞠 Ci starczy nawet 35 minut. K豉dz od g鏎y.

Dzi瘯i, jestem Ci dozgonnie wdzi璚zna wezm si za to po 鈍i皻ach i dam zna, jak wysz這
Stary 2015-03-28, 13:29   #1541
shiza91xx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 255
GG do shiza91xx

o tak farb kupi豉m
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg garnier-color-naturals-krem-koloryzujacy-do-wlosow-nr-5.15-gorzka-czekolada.jpg (23,3 KB, 2 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20150326_140317.jpg (75,3 KB, 3 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20150326_140336.jpg (113,0 KB, 0 za豉dowa)
shiza91xx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-28, 15:35   #1542
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zimna woda Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i, jestem Ci dozgonnie wdzi璚zna wezm si za to po 鈍i皻ach i dam zna, jak wysz這
Nie ma sprawy, trzymam kciuki.

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Poka wiadomo嗆
teraz kupilam z garniera 5.15 myslisz ze tym zatuszuje troszke rudosc bo pisalas zeby wybrac farbe z jedynka po kropce a tu jest 15 to chyba moze byc?
Oj nie Kochana. 1 jest ok, ale 5 to czerwony refleks. Musi by sam popiel 瞠by zgasic rudy. Dlatego najbardziej polecam fryzjerskie, jest super wyb鏎, w Drogerii ci篹ko popiel znale潭 taki typowy.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-28, 17:27   #1543
frikoo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Witajcie
Chc zrobi bardzo delikatn k徙iel rozja郾iaj帷 tak o p馧 tonu i na samych ko鎍ach bo s ciemniejsze niz g鏎a i ciut ch這dniejsze, a wol 瞠by by造 jasniejsze od g鏎y.
Chc u篡 rozja郾iacza alfaparf z utleniaczem tak oko這 1,8-2%, tylko nie wiem jak to wszystko zmiesza, tzn w jakiej kolejnosci i proporcjach. Nie wiem czy powinnam zmiesza najpierw proszek z wod utlenion a potem dodac szampon i mask czy wszystko razem na raz? I czy dodaje si kran闚k do tej mikstury, bo niekt鏎zy pisza, 瞠 tak inni nic nie wspominaj. No i jaka ilosc proszku i utleniacza zastosowac na same konce tak od ucha do 這patek. Kto mi doradzi? B璠e wdzi璚zna
frikoo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-28, 17:40   #1544
SceneQueene
Zakorzenienie

Wi璚 tak, ja mieszam proszek z utleniaczem, po czym dodaj troch szamponu. Woda jest zupe軟ie zb璠na (chyba, 瞠 musisz rozcie鎍zy oxydant, bo np. masz 9% a chcesz 7,5). Co do ilo軼i, zale篡 od g瘰to軼i w這s闚. Po這w tego, ile zawsze masz farby. Obstawiam jakie 50-60g minimalnie.

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Schiza, jeszcze dodam, 瞠 ta, jak kupi豉 pokryje kolor r闚niutko- ale b璠zie to br您, ciep造, w s這nku z czerwon po鈍iat.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-28, 18:08   #1545
frikoo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Zakupi豉m Alfaparf Supermeches+ Equipment Profesjonalny Rozja郾iacz 50g. Ile wi璚 utleniacza potrzeba na 25 g proszku? jak go odmierzyc? Prawde m闚i帷 zalezy mi na tym ciep造m refleksie, najlepiej miedzianym, bo w tym momencie s ciut szaro-fioletowe i chyba to powoduje ze te konce sprawiaj wrazenie ciemniejszych od g鏎y, choc nie s. G鏎a to w豉snie br您 na poziomie 6 z takim bardziej pomaranczowym refleksem.
frikoo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-28, 19:13   #1546
SceneQueene
Zakorzenienie

B璠zie mied, to na pewno . Ja to mierze na oko m闚i帷 szczerze ale to ju wprawa. Mo瞠 masz jaki kubek z podzia趾a, butelk albo cho熲y ma造 s這iczek, gdzie jest napisane 瞠 ma np 50g. Oxydantu tyle co proszku, do tego troch lekkiego szamponu.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-29, 10:48   #1547
martaaa84
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69
GG do martaaa84

Witam,

m鎩 naturalny kolor to ciemny blond. Od wielu lat rozja郾iany pasemkami. W ciagu ostatnich 3 m-cy dwa razy nieudane ombre (na g鏎 k豉dzione ciep貫 odcienie na poziomie 5 i 6, ktore szybko rudzia造). 3 tyg temu po這穎ne na ca這嗆 Loreal excellence 10.21, lekko och這dzi t rudo嗆 ale szybko si wyp逝kuje.

Chcia豉bym radykalnie zmieni kolor w這s闚 na ciemny br您. Temat "czy mi b璠zie pasowa" mam przemy郵any, chodzi mi wy陰cznie o sprawy techniczne Pomimo, i b璠 farbowa u fryzjera, chcia豉bym si troch Was podpyta Zamierzonym kolorem jest ciemny br您 z Welli Koleston 3.0. Nie wiem tylko, czy na takie jasne w這sy jak moje nie nale瘸這by k豉嗆 z tej palety 4.0 鈔edni br您, czy po prostu on r闚nie積ie wyjdzie bardzo ciemny. Powiem tak - wol, by wysz這 za ciemno ni za jasno. 畝dnych typowo ciep造ch ani ch這dnych odcieni, zwyk造 ciemny br您.

A druga sprawa - czy w moim przypadku konieczne jest zrobienie wcze郾iej pigmentacji? Szczerze w徠pi, czy fryzjerka mi j zaproponuje czy doradzi..,
Stary 2015-03-29, 12:57   #1548
finan
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 142

Witam,
mam pytanie jakiej najlepiej u篡wa od篡wki do w這s闚 farbowanych.
Zauwa篡豉m, 瞠 od jakiego czasu, mimo u篡wania od篡wki, moje w這sy sta造 si bardziej suche.
Kilka od篡wek ju wypr鏏owa豉m i kiepski efekt.
Poprosz o podpowiedzi.

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez martaaa84 Poka wiadomo嗆
Witam,

m鎩 naturalny kolor to ciemny blond. Od wielu lat rozja郾iany pasemkami. W ciagu ostatnich 3 m-cy dwa razy nieudane ombre (na g鏎 k豉dzione ciep貫 odcienie na poziomie 5 i 6, ktore szybko rudzia造). 3 tyg temu po這穎ne na ca這嗆 Loreal excellence 10.21, lekko och這dzi t rudo嗆 ale szybko si wyp逝kuje.

Chcia豉bym radykalnie zmieni kolor w這s闚 na ciemny br您. Temat "czy mi b璠zie pasowa" mam przemy郵any, chodzi mi wy陰cznie o sprawy techniczne Pomimo, i b璠 farbowa u fryzjera, chcia豉bym si troch Was podpyta Zamierzonym kolorem jest ciemny br您 z Welli Koleston 3.0. Nie wiem tylko, czy na takie jasne w這sy jak moje nie nale瘸這by k豉嗆 z tej palety 4.0 鈔edni br您, czy po prostu on r闚nie積ie wyjdzie bardzo ciemny. Powiem tak - wol, by wysz這 za ciemno ni za jasno. 畝dnych typowo ciep造ch ani ch這dnych odcieni, zwyk造 ciemny br您.

A druga sprawa - czy w moim przypadku konieczne jest zrobienie wcze郾iej pigmentacji? Szczerze w徠pi, czy fryzjerka mi j zaproponuje czy doradzi..,

Witaj martaaa84,

Cytat nie za陰czy si w cytowaniu
sprawdzi豉m, i wiem, 瞠 czyni cuda
finan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-29, 13:28   #1549
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez martaaa84 Poka wiadomo嗆
Witam,

Moim zdaniem pigmentacja by si przyda豉. Ale zdecydowanie wybra豉bym 4.0, bo 3 wyjdzie po prostu czarno.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-30, 15:53   #1550
Krewetkor
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 175
Smile Jak osi庵n望 SIWE/SZARE w這sy?

Hej dziewczyny! Ju od jakiego czasu chcia豉m zrobi co ciekawego z w這sami i pad這 na... siwe Wiecie mo瞠, jakiej farby (trwa貫j) u篡, aby osi庵n望 efekt mniej-wi璚ej jak na 1. zdj璚iu? Na drugim s moje aktualne w這sy (w rzeczywisto軼i s odrobin cieplejsze i ciemniejsze, wina 鈍iat豉). Z g鏎y dzi瘯i!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg nmnmnmn.jpg (30,6 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0017.jpg (89,5 KB, 6 za豉dowa)
Krewetkor jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-30, 18:16   #1551
niepomalowana
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

Witajcie.
Za namow kole瘸nki za這篡豉m konto na Wiza簑, jej pomog造軼ie, mo瞠 pomo瞠cie i mnie.
Do sedna:
Mam w這sy farbowane na br您- Joanna Czekoladowy br您, ostatnio zapragn窸am odmiany, chcia豉bym zej嗆 na blond, o takihttp://estelia.pl/indola-profession-color-permanent-8-1-jasny-blond-popietaty-farba-do-wlosow-60ml.html
Wiem, 瞠 musz je rozja郾i, my郵a豉m o rozja郾iaczu z tej firmy, ale nie wiem, co i jak. Pomo瞠cie? Zale篡 mi na popielatym blondzie
niepomalowana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-30, 18:18   #1552
SceneQueene
Zakorzenienie

Zr鏏 dekoloryzacje lub te k徙iel rozja郾iajaca. Je郵i chodzi o k徙iel, jedna na 9% oxydancie na 40 minut powinna starczyc. Zapewne zejdzie do rudego, wi璚 farb wybra豉 dobra, poniewa popiel gasi rudo嗆.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-30, 18:24   #1553
niepomalowana
Przyczajenie

Cytat:
Zr鏏 dekoloryzacje lub te k徙iel rozja郾iajaca. Je郵i chodzi o k徙iel, jedna na 9% oxydancie na 40 minut powinna starczyc. Zapewne zejdzie do rudego, wi璚 farb wybra豉 dobra, poniewa popiel gasi rudo嗆.

troch wcze郾iej poczyta豉m a farb na jakim oxydancie i w jakiej proporcji?
Stary 2015-03-30, 18:25   #1554
SceneQueene
Zakorzenienie

Raczej te bym robi豉 na 9%, jak to przy blondach najlepiej

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-30, 18:27   #1555
niepomalowana
Przyczajenie

Kole瘸nka mia豉 racj, jeste kochana, dzi瘯i za pomoc
Stary 2015-03-30, 18:29   #1556
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie ma sprawy. :-* Jakbys mia豉 jakie k這poty - np. po rozja郾ianiu, pytaj.

A, proporcja. Zapomnia豉m przy farbie z oxy 1-1. Przy rozja郾ianiu 1-1 proszek plus utleniacz plus mo瞠sz doda troch (造磬 np) lekkiego szamponu, wtedy b璠zie mniej inwazyjnie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-30, 18:35   #1557
niepomalowana
Przyczajenie

Cytat:
Nie ma sprawy. :-* Jakbys mia豉 jakie k這poty - np. po rozja郾ianiu, pytaj.

A, proporcja. Zapomnia豉m przy farbie z oxy 1-1. Przy rozja郾ianiu 1-1 proszek plus utleniacz plus mo瞠sz doda troch (造磬 np) lekkiego szamponu, wtedy b璠zie mniej inwazyjnie.

Poczytam sobie o k徙ieli rozja郾iaj帷ej w twoim linku, i b璠 z kole瘸nk dzia豉 w wielkanoc. W razie czego, mam w szufladzie opakowanie br您owej farby
Stary 2015-03-30, 18:38   #1558
SceneQueene
Zakorzenienie

Hej hej jak ju rozja郾isz to szkoda znowu ciemne robi. Starczy dobrze farb dobrac, a je郵i efekt b璠zie taki jak my郵 to ta powinna wyj嗆 dobrze. A, nak豉daj od ko鎍闚. Je郵i masz odrosty - jasne - albo je pomin albo po堯 na nie rozja郾iacz na kr鏒szy czas.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-30, 18:42   #1559
Krewetkor
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 175
Dot.: Jak osi庵n望 SIWE/SZARE w這sy?

up!
Krewetkor jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-30, 18:45   #1560
niepomalowana
Przyczajenie

Cytat:
Hej hej jak ju rozja郾isz to szkoda znowu ciemne robi. Starczy dobrze farb dobrac, a je郵i efekt b璠zie taki jak my郵 to ta powinna wyj嗆 dobrze. A, nak豉daj od ko鎍闚. Je郵i masz odrosty - jasne - albo je pomin albo po堯 na nie rozja郾iacz na kr鏒szy czas.

Mam odrosty, pomin je. Jak mi dobrze p鎩dzie rozja郾ianie, to ten br您 rytualnie spalimy nad rzek w ofierze
Jak b璠 si bra za farby, to sobie jeszcze raz wszystko poczytam, kupi farb i oxydant 9% z tej samej firmy co farba, o w豉郾ie, jedna saszetka czy dwie? jedna ma 50g, chcia豉bym wszystko z jednej strony,wiadomo, jeden koszt przesy趾i
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-01 22:31:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.