Pytania i porady fryzjerskie - Strona 53 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-03-30, 19:15   #1561
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 085
Dot.: Jak osi庵n望 SIWE/SZARE w這sy?

Na pewno ryzykujesz - skoro masz ciep貫 w這sy, musia豉by je najpierw sch這dzi (bo jak po這篡sz na nie popiel, mo瞠 wyskoczy ziele), na przyk豉d farbuj帷 farb typu 9.22 (per豉 je przygasi) albo te u篡waj帷 szamponu z fioletowym barwnikiem (Marion ultramocny na ten przyk豉d).

Co do siwego, kupi豉bym szary korektor koloru - http://www.cleani.co/pl/p/korektor5-...ine-100ml/1288 np - kt鏎y zmiesza豉bym z popielat farb, np. Majirel 8.11.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-30, 19:17   #1562
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: pielegnacja wlosow

Hahaha . Niez造 pomys.
To zale篡 jakie masz d逝gie w這sy - przypomnij sobie ile ml ostatnio u篡wa豉, farbuj帷 w這sy. Ja bym wzi窸a dwie, lepiej 瞠by zosta這, ni zabrak這.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-03-30, 21:01   #1563
niepomalowana
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Hahaha . Niez造 pomys.
To zale篡 jakie masz d逝gie w這sy - przypomnij sobie ile ml ostatnio u篡wa豉, farbuj帷 w這sy. Ja bym wzi窸a dwie, lepiej 瞠by zosta這, ni zabrak這.
W這sy mam do ucha, ale wezm dwie, ja przewa積ie zu篡wam ca陰 farb, ale jestem ciapa, wi璚 bior wi璚ej,bo zawsze co mi spadnie....

W豉郾ie czyta豉m na twoim blogu o k徙ieli rozja郾iaj帷ej i tak si zastanawiam, czy mo積a doda do niej kallosa czekoladowego? mam jeszcze biovax do w這s闚 wypadaj帷ych, ten z aloesem,z 豉godnych szampon闚 mam jaki z lidla i garnier g瘰te i zachwycaj帷e

Edytowane przez niepomalowana
Czas edycji: 2015-03-30 o 21:19
niepomalowana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-30, 21:22   #1564
SceneQueene
Zakorzenienie

To powinna Ci starczyc jedna saszetka, ale zawsze lepiej mie wi璚ej . Co do szamponu, lepszy b璠zie ten zwyk造 z Lidla. Co do maski, mo瞠sz doda troch tej z aloesem, tylko nie za du穎, 瞠by za mocno k徙ieli wszystko nie os豉bi這

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-30, 21:33   #1565
niepomalowana
Przyczajenie

Cytat:
To powinna Ci starczyc jedna saszetka, ale zawsze lepiej mie wi璚ej . Co do szamponu, lepszy b璠zie ten zwyk造 z Lidla. Co do maski, mo瞠sz doda troch tej z aloesem, tylko nie za du穎, 瞠by za mocno k徙ieli wszystko nie os豉bi這

Oj, ale masz ze mn roboty
Czyli tak: jedna szszetka w proporcji 1:1 z oxy 9%, do tego troch maski i szamponu, na 40minut,bez odrost闚. Farba 1:1 z takim samym oxy, na ile minut?
Stary 2015-03-30, 23:50   #1566
SceneQueene
Zakorzenienie

Ja to akurat lubi jak wiem i mog poradzi to ch皻nie to zrobi. Farb te mniej wi璚ej na tyle bym po這篡豉. Mam nadziej, 瞠 豉dnie spierze ten br您 jedna k徙iel (kiedy robi豉m z ciemnego br您u po wielu farbowaniach, musia豉m kiedy zrobi dwie).

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-31, 00:32   #1567
Krewetkor
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 175
Dot.: Jak osi庵n望 SIWE/SZARE w這sy?

SceeneQueene dzi瘯i!

Czy my郵isz, 瞠 kolor nr. 7.11, 2.10 albo Mix granatowy na dole (zastanawiam si te nad granatem) da造by u mnie dobry efekt, oczywi軼ie po uprzednim rozja郾ieniu i och這dzeniu? I je郵i tak, z jakim oksydantem powinnam to wszystko zmiesza? Z g鏎y wielkie dzi瘯i za pomoc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ghghghhgggghghghghg.jpg (80,7 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg yhyhyhyhyh.jpg (103,9 KB, 2 za豉dowa)
Krewetkor jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-31, 00:41   #1568
Klaudia93xy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witajcie
planuj w najbli窺zym czasie troch rozja郾i w這sy. Ostatnio, czyli jakie troch ponad 2 miesi帷e temu farbowa豉m w這sy Schwarzkopf Nectra Color 845 Pralina wysz造 bardzo podobne do w這s闚 pani z opakowania tylko lekko wpada w rudo軼i
Chcia豉bym uzyska kolor zbli穎ny do tego : http://nastolatka-rozpoczecie-nowej-...e2d6afa02a.jpg
U篡j k徙ieli rozja郾iaj帷ej, jak farb polecacie 瞠by nie wysz造 mi 鄴速e?
Dzi瘯i
Klaudia93xy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-31, 12:39   #1569
nataliaxoxo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
Jaki szampon po dekoloryzacji?

Cze嗆 po przeczytaniu super opinii na temat dekoloryzatora Renee Blanche skusi豉m si na to 瞠by go zam闚i Problem w tym 瞠 nie wiem jakiego szamponu u篡 po dekoloryzacji tak 瞠by w這sy nie 軼iemnia造 bo tego bardzo bym nie chcia豉.. S造sza軛 瞠 najlepiej jakim silnie oczyszczaj帷ym ale jakim np? Prosz o pomoc !!
nataliaxoxo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-31, 16:05   #1570
SceneQueene
Zakorzenienie

Albo profesjonalny zakwaszajacy albo rypacz typu Joanna rzepa czy np Barwa pokrywa.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-31, 18:07   #1571
niepomalowana
Przyczajenie

Cytat:
Ja to akurat lubi jak wiem i mog poradzi to ch皻nie to zrobi. Farb te mniej wi璚ej na tyle bym po這篡豉. Mam nadziej, 瞠 豉dnie spierze ten br您 jedna k徙iel (kiedy robi豉m z ciemnego br您u po wielu farbowaniach, musia豉m kiedy zrobi dwie).

A tak z ciekawo軼i, jakby jedna nie wystarczy豉, to co? je郵i zrobi drug, to zostan 造sa?
Stary 2015-03-31, 18:16   #1572
SceneQueene
Zakorzenienie

Raczej powinna wystarczy . Kochana, jak o w這ski dobrze dba, nic si nie stanie. Kiedy robi豉m kilka pod rz康 i mam w這sy :-D

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-31, 18:21   #1573
niepomalowana
Przyczajenie

Cytat:
Raczej powinna wystarczy . Kochana, jak o w這ski dobrze dba, nic si nie stanie. Kiedy robi豉m kilka pod rz康 i mam w這sy :-D

Pocieszy豉 mnie, bo m捫 i kole瘸nka mnie strasz. Przefarbowanie musz prze這篡 na po 鈍i皻ach, a przedtem uzupe軟i swoj szafk w 豉zience o odpowiednie mazid豉 do w這s闚
Stary 2015-03-31, 18:25   #1574
SceneQueene
Zakorzenienie

Du穎 os鏏 to robi i to bardziej drastycznie - na sklepowym rozja郾iaczu, kt鏎y po prostu pali (typu Joanna).

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-31, 18:31   #1575
niepomalowana
Przyczajenie

Cytat:
Du穎 os鏏 to robi i to bardziej drastycznie - na sklepowym rozja郾iaczu, kt鏎y po prostu pali (typu Joanna).

Wydrukuje sobie twoje posty i im poka輳 a co, jak chc by blond to b璠, jestem kobieta, wolno mi
Stary 2015-03-31, 18:38   #1576
SceneQueene
Zakorzenienie

Hahah, dobry pomys :-D. Pewnie, wszystkiego trzeba spr鏏owa.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-31, 18:40   #1577
niepomalowana
Przyczajenie

Cytat:
Hahah, dobry pomys :-D. Pewnie, wszystkiego trzeba spr鏏owa.

Bo si uparli, 瞠 spal w這sy, 瞠 mi wszystkie wylec, a ja si ju bardzo 幢e czuj w tym br您ie, a m鎩 ma鹵onek zapomnia, 瞠 ja jestem naturaln blondynk...
Kupi sobie kosmetyki do w這s闚, ka盥y pow鏚 jest dobry.....
A w豉郾ie sobie wygoogla豉m farb, kt鏎 chc kupi i znalaz豉m na innej stronie, ale nie ma na niej rozja郾iacza, jest rozja郾iacz z Kallosa....i co Wy na to? I utleniacz...warto bra czy mo瞠 lepiej nie?

Czas edycji: 2015-03-31 o 18:53
Stary 2015-03-31, 19:01   #1578
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 545

Czy przy zmianie odcienia z 10.23 na 10.3 farbuje jak w ulotce czyli najpierw odrost a na ostatnie 10 min przeci庵anie na reszt wlosow?

Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-31, 19:20   #1579
Azorczynka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dylemat dotycz帷y farbowania

Witam wszystkie Panie

Mam pewien problem....id 鈍i皻a, a ja jestem niewyra幡a
Mam na my郵i to, 瞠 wygl康am bardzo blado i.....przeci皻nie. Chcia豉bym przefarbowa w這sy, 瞠by co zacz窸o si na mnie "dzia".
Naturalny m鎩 kolor to z這ty blond z refleksami. Chcia豉bym przerobi si na jaki jasny br您. Zastanawiam si tylko, jaki rodzaj koloryzacji wybra. Wiem jedno - na 100% nie farba. I tak mam podniszczone, cienkie w這sy, bo swego czasu mia豉m problemy z wch豉nianiem i og鏊nie mia豉m niedob鏎 wszystkiego, na czym ucierpia造 te i moje w這sy. My郵a豉m o hennie KHADI ale boj si, bo efektu nie mo積a przewidzie a w razie wtopy nie bardzo jest sie jak ratowa. Pomy郵a豉m wi璚 o szamponach do 24 my i tutaj moje pytanie....czy takie szampony wnikaj w struktur w這sa i dzia豉j na niego jako niekorzystnie? Czy taki szampon na 100% zmyje mi si p騧niej z w這s闚, czy jakie pozosta這軼i po nim zostan? NBardzo prosz o porad, szczeg鏊nie Panie do鈍iadczone w tym temacie.
Azorczynka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-31, 20:59   #1580
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez niepomalowana Poka wiadomo嗆
Bo si uparli, 瞠 spal w這sy, 瞠 mi wszystkie wylec, a ja si ju bardzo 幢e czuj w tym br您ie, a m鎩 ma鹵onek zapomnia, 瞠 ja jestem naturaln blondynk...
Kupi sobie kosmetyki do w這s闚, ka盥y pow鏚 jest dobry.....
A w豉郾ie sobie wygoogla豉m farb, kt鏎 chc kupi i znalaz豉m na innej stronie, ale nie ma na niej rozja郾iacza, jest rozja郾iacz z Kallosa....i co Wy na to? I utleniacz...warto bra czy mo瞠 lepiej nie?
Od jednego czy dw鏂h zabieg闚 nie ma szrans. No chyba, 瞠 kto si bardzo postara :-D. Oxydant mo瞠sz mie oboj皻nie jakiej firmy, tutaj liczy si tylko %. Co do tego rozja郾iacza, kocham te firm za wszystkie maski, ale nie u篡wa豉m tego nigdy akurat. My郵, 瞠 powinien by ok. A co do kupowania kosmetyk闚, m鎩 Facet kiedy wracam z zakup闚 pierwsze o co pyta to co do w這s闚 kupi豉m. A potem jest - po co Ci dziesi徠a od篡wka jak 9 stoi w 豉zience? I we tu wyt逝macz :-D

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka wiadomo嗆
Czy przy zmianie odcienia z 10.23 na 10.3 farbuje jak w ulotce czyli najpierw odrost a na ostatnie 10 min przeci庵anie na reszt wlosow?

Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk
Tak. Nie ma bardzo du瞠j r騜nicy, wi璚 mo瞠sz tak zrobi.

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Azorczynka Poka wiadomo嗆
Witam wszystkie Panie

Mam pewien problem....id 鈍i皻a, a ja jestem niewyra幡a
Mam na my郵i to, 瞠 wygl康am bardzo blado i.....przeci皻nie. Chcia豉bym przefarbowa w這sy, 瞠by co zacz窸o si na mnie "dzia".
Naturalny m鎩 kolor to z這ty blond z refleksami. Chcia豉bym przerobi si na jaki jasny br您. Zastanawiam si tylko, jaki rodzaj koloryzacji wybra. Wiem jedno - na 100% nie farba. I tak mam podniszczone, cienkie w這sy, bo swego czasu mia豉m problemy z wch豉nianiem i og鏊nie mia豉m niedob鏎 wszystkiego, na czym ucierpia造 te i moje w這sy. My郵a豉m o hennie KHADI ale boj si, bo efektu nie mo積a przewidzie a w razie wtopy nie bardzo jest sie jak ratowa. Pomy郵a豉m wi璚 o szamponach do 24 my i tutaj moje pytanie....czy takie szampony wnikaj w struktur w這sa i dzia豉j na niego jako niekorzystnie? Czy taki szampon na 100% zmyje mi si p騧niej z w這s闚, czy jakie pozosta這軼i po nim zostan? NBardzo prosz o porad, szczeg鏊nie Panie do鈍iadczone w tym temacie.
Ja bym wybra豉 szampon, z uwagi na to, 瞠 masz blond- henn trudno b璠zie potem zlikwidowa, szczeg鏊nie tak np. z indygo.
Co do szampon闚, cz瘰to lubi po nich pozostawa 郵ady, mog si nawet nie sp逝ka lub p逝ka d逝go- wszystko zale篡 od w這s闚. Co do niekorzystnego dzia豉nia- nigdy nie zauwa篡豉m. To nie to samo co np. mocna farba rozja郾iaj帷a. Co do jasnego br您u, polecam http://sklep.rossnet.pl/Produkt/Pale...bh4aAu568P8HAQ

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Klaudia93xy Poka wiadomo嗆
Witajcie
planuj w najbli窺zym czasie troch rozja郾i w這sy. Ostatnio, czyli jakie troch ponad 2 miesi帷e temu farbowa豉m w這sy Schwarzkopf Nectra Color 845 Pralina wysz造 bardzo podobne do w這s闚 pani z opakowania tylko lekko wpada w rudo軼i
Chcia豉bym uzyska kolor zbli穎ny do tego : http://nastolatka-rozpoczecie-nowej-...e2d6afa02a.jpg
U篡j k徙ieli rozja郾iaj帷ej, jak farb polecacie 瞠by nie wysz造 mi 鄴速e?
Dzi瘯i
Polecam tak z 2 po kropce- per這wy blond nie wychodzi 鄴速o

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-31, 21:59   #1581
niepomalowana
Przyczajenie

Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

m鎩 te zawsze si pyta "a po co ci to, masz tego tyle w szafie, komodzie, 豉zience" za to ja nie rozumiem, po co mu te wszystkie akcesoria na ryby, jak to wszystko jest takie same?
Spr鏏uj taego rozja郾iacza z kallosa, bo chc te ich mask, kupi wszystko za jednym razem, z odbiorem w paczkomacie, m捫 si nie zorientuje
Stary 2015-04-01, 16:01   #1582
SceneQueene
Zakorzenienie

Sprytnie :-D. Kt鏎a mask bierzesz? Polecam z ca貫go serca ta z algami, absolutny hit!

Ja si zacz窸am pyta po co mojemu dwa tysi帷e historycznych ksi捫ek na pokrewne tematy. I jest cisza :-D. Kiedy nawet zadzwoni ze sklepu i m闚i - Kochanie, jest promocja na te od篡wki, chcesz? Mo瞠 dwie wzi望 od razu?
No my郵a豉m, 瞠 zemdleje! :-D

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-01, 19:52   #1583
niepomalowana
Przyczajenie

Cytat:
Sprytnie :-D. Kt鏎a mask bierzesz? Polecam z ca貫go serca ta z algami, absolutny hit!

Ja si zacz窸am pyta po co mojemu dwa tysi帷e historycznych ksi捫ek na pokrewne tematy. I jest cisza :-D. Kiedy nawet zadzwoni ze sklepu i m闚i - Kochanie, jest promocja na te od篡wki, chcesz? Mo瞠 dwie wzi望 od razu?
No my郵a豉m, 瞠 zemdleje! :-D

My郵a豉m o hair botox, m鎩 m捫 kupuj帷y mi od篡wki...chyba bym umar豉 on si boczy na ilo嗆 moich kosmetyk闚, ale mnie nie wolno si odezwa na temat robak闚 na ryby, kt鏎e trzyma w lod闚ce....
Paczkomaty to najlepsze, co wymy郵ili od czas闚 Wiza簑
Stary 2015-04-01, 19:57   #1584
SceneQueene
Zakorzenienie

Hahaha. No tak. Oczywi軼ie faceci widz wszystko w jedn stron. :-D Botox teraz b璠 bra i Omeg te, maj 鈍ietne opinie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-01, 20:02   #1585
niepomalowana
Przyczajenie

Cytat:
Hahaha. No tak. Oczywi軼ie faceci widz wszystko w jedn stron. :-D Botox teraz b璠 bra i Omeg te, maj 鈍ietne opinie.

W豉snie chc botox, bo ja mam sporo w這s闚, ale cienkie. A potem b璠 si kole瘸nkom chwali, 瞠 botox zrobi豉m , mo瞠 si zdecyduj na jeszcze jedn, ale mniejsz, bo mam dwa wielkie s這je w szafce
Stary 2015-04-01, 20:05   #1586
SceneQueene
Zakorzenienie

Pono jest niez豉, z tego co czyta豉m w w徠ku o ich maskach. Ja sobie musz zrobi projekt denko... Tylko nie wiem jak dam rad. U篡wam obecnie 3 olejk闚 na ko鎍e, dw鏂h na ca這嗆, wcierki, 2 od篡wek w sprayu, 2 masek, 10 szampon闚 i 7 odzywek... :-D

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-01, 20:18   #1587
niepomalowana
Przyczajenie

Cytat:
Pono jest niez豉, z tego co czyta豉m w w徠ku o ich maskach. Ja sobie musz zrobi projekt denko... Tylko nie wiem jak dam rad. U篡wam obecnie 3 olejk闚 na ko鎍e, dw鏂h na ca這嗆, wcierki, 2 od篡wek w sprayu, 2 masek, 10 szampon闚 i 7 odzywek... :-D

ja u篡wam szamponu i maski garnier g瘰te i zachwycaj帷e, do tego kallosa czekoladowego, maski z bingo spa na 逝pie, maski i sparyu z olejkiem 這pianowym, wcierki z kozieradki, obawiam si, 瞠 to b璠zie jednak za ma這 po rozja郾ianiu, poza tym ka盥y pow鏚 jest dobry, 瞠by kupi jak捷 nowo嗆.

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

ja kiedy mia豉m w這sy rozja郾ione, kole瘸nka si uczy豉 na fryzjerk i powiem tak, jako 豉twiej mi si piel璕nowa這 takie w這sy, teraz, jak mam ciemne, niskoporowate, przet逝szczaj帷e si, to ci篹ko mi trafi w ich gust,tym bardziej, 瞠 nie ma tyle czasu na poszukiwanie i eksperymenty w這sowe
Stary 2015-04-01, 20:29   #1588
SceneQueene
Zakorzenienie

Jasne, 瞠 tak . Nawil瘸j帷a maska zawsze si przyda. A powiedz, jak si u Ciebie czekolada sprawdza? U mnie jako bez polotu.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-01, 20:33   #1589
niepomalowana
Przyczajenie

Cytat:
Jasne, 瞠 tak . Nawil瘸j帷a maska zawsze si przyda. A powiedz, jak si u Ciebie czekolada sprawdza? U mnie jako bez polotu.

u mnie te, za 郵iskie i zbyt gladkie mam po niej w這sy, a mam cale wiadro wi璚 wykorzystuj j na nogi i u c鏎ki po myciu jej w這s闚. Mia豉m te latte i te to nie to, u mnie nie幢e dzia豉 garnier, a jak mia豉m rozja郾ione, to garnier z mas貫m karite i od篡wka b/s z avonu, by豉 tak rewelacyjna, 瞠 zu篡豉m chyba z 6 opakowa. teraz razem z farb zamawiam hair botox i w ma造m opakowaniu kallos color i srebrny szampon te z kallosa, tak na pr鏏, bo kiedy u篡wa豉m joanny

Czas edycji: 2015-04-01 o 20:35
Stary 2015-04-01, 21:45   #1590
SceneQueene
Zakorzenienie

Ten Garnier jest genialny! Po czeko mam akurat troch sianko, wi璚 dodaje olej do niej zawsze. A co do szamponu to mi najlepiej ch這dzi marion ultramocny i maska do blondu tej samej firmy.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-07 13:41:38

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.