Pytania i porady fryzjerskie - Strona 55 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-04-06, 21:11   #1621
Gosia X
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 593
Dot.: Jak farb lub szampon koloryzuj帷y do w這s闚 wybra? Pom騜cie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Najpierw zaj望 si sk鏎 g這wy, bo to si mo瞠 幢e sko鎍zy. Dermatolog, Kochana. O koloryzacji pomy郵isz potem.
Sk鏎a g這wy ju dochodzi do siebie , odrost mam ponad 2-centymetrowy i przesta這 sw璠zie, wiec zak豉dam, 瞠 dop鏦i farbowany w這s styka si ze sk鏎 by這 幢e a teraz farba jest po prostu ni瞠j. Za dobrze znam to sw璠zenie 瞠by nie wiedzie co si dzieje.

Zapomnia豉m napisa: jestem uczulona na kobalt (jest w hennie) ale wiele rzeczy chemicznych mnie uczula dlatego chcia豉m wiedzie czy kto nie zna jakiego delikatniejszego sposobu na koloryzacj. Zastanawia這 mnie te to, 瞠 fryzjerka nak豉da mi zawsze farb na ca貫 w這sy a nie tylko na odrost. Czy naprawd konieczne jest ich farbowanie na ca貫j d逝go軼i po 2 miesi帷ach?
Stary 2015-04-06, 21:51   #1622
dominikaa9
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Pusz帷e si w這sy i taka grzywka?

Hej dziewczyny, mam pytanko. Bardzo podoba mi si fryzura Kamilli Baar http://zszywka.pl/p/kamila-baar-12879060.html Mam podobn d逝go嗆 w這s闚, tylko wszystkie r闚ne, a chcia豉bym obci望 grzywk tak jak ona ma. Jest tylko problem, 瞠 moje w這sy bardzo si pusz. Czy by豉bym skazana na lakier maj帷 tak grzywk? I czy na takich do嗆 suchych z natury w這sach wygl康a豉by ona nadal 豉dnie?
dominikaa9 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-07, 09:29   #1623
Republikanin
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Pusz mi si w這sy i powoli zaczyna mi to przeszkadza. Jakiekolwiek u這瞠nie ich czy wystylizowanie staje si sporym wyzwaniem, a na razie jedynym sposobem na nie by這 軼inanie ich ca造 czas na kr鏒ko, bo tylko wtedy mam spok鎩 od puszu. Gdy mam d逝窺ze w這sy (gdzie przy d逝go軼i Majdana, tego od nieperfekcyjnej) zaczynaj mi si kr璚i i robi loczki - wspominam o tym, bo mo瞠 to pow鏚 tego puszu. Ale spokojnie, nie interesuje mnie taka d逝go嗆 w這s闚. Problem w tym, 瞠 teraz przy obecnej, 鈔edniej d逝go軼i pusz si jak cholera.

Do rzeczy, Jedyne na co natrafi貫m pod wyszukiwaniem pusz帷ych si m瘰kich w這s闚 to jeden blog modowy, gdzie autor wspomnia o prostowaniu w這s闚 prostownic. Kiedy kole瘸nka mi prostowa豉 par razy, ale szczerze, to nie dla mnie. Boj si, 瞠 si podpal czy co. Wspomina co o jakich od篡wkach do w這s闚 i specjalnych p造nach, ale oczywi軼ie nie poda nazwy, marki, czegokolwiek - wi璚 ci篹ko. No i na koniec wspomnia o keratynowym prostowaniu u fryzjera. Co tam kiedy 郵ysza貫m, ale jeszcze nigdy si nie spotka貫m w cennikach z keratynowawym prostowaniem dla facet闚. Efekt 3-miesi璚zny g豉dkich w這s闚 by mnie zadowa豉, nie powiem, 瞠 nie. Prostownica rozwi您uje problem tylko na par dni i trzeba to powtarza, a sam nie umiem ni macha. Wi璚 mo瞠 co順 doradzicie takiemu ciemniakowi z g喚bokiego ciemnogrodu jak sobie z tym poradzi?

Z g鏎y dzi瘯i.
Czo貫m babeczki!
Republikanin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-07, 10:36   #1624
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 058
Dot.: pielegnacja wlosow

Cytat:
Napisane przez aneidra Poka wiadomo嗆
Scene Queene bardzo bardzo prosz Ci o pomoc. Od dawna pr鏏uj przekona mam na zmian koloru w這s闚, niestety z marnym skutkiem. Argumentuj swoje namowy tym, 瞠 im bardziej nak豉da jakie dziwne farby tym bardziej ma zniszczone w這sy (co bardzo wida- s bardzo suche). Ponad to za ka盥ym razem te w這sy wychodz jej zielone. Chcia豉bym, 瞠by w ko鎍u odnalaz豉 sw鎩 kolor i 瞠by si w nim czu豉 jak najlepiej i najpi瘯niej. Ale problemem jest to, 瞠 si kompletnie nie znam na farbach, a te numerki na opakowaniach nic mi nie m闚i. Conieco czyta豉m na temat farbowania, ale przy 瘸dnym do鈍iadczeniu nie jestem w stanie przewidzie co wyjdzie w efekcie ko鎍owym. Dlatego postanowi豉m napisa do Ciebie, mo瞠 je郵i zobaczy, 瞠 wiem co wyjdzie, to najdzie j entuzjazm na zmian, a jak zobaczy efekt ko鎍owy to w ko鎍u b璠zie zadowolona ze swoich w這s闚. Prosz nie krytykujcie mnie, nie chc robi niczego na si喚 i wbrew mamie, ale widz, 瞠 te koloryzacje nie do ko鎍a j uszcz窷liwiaj, a kolor jest taki z braku laku. Do sedna: najpierw u fryzjera zdj皻y zosta kolor ciemniejszego br您u i na這穎ny jaki mega ciemno czerwono- br您owy. Nast瘼nie ten zosta zdj皻y i przefarbowany na jaki dziwny ciemny blond. Teraz na w這sach ma Garnier olia 5.3, kt鏎y daje efekt ni to br您u i dziwnego blondu. Og鏊nie w這sy wygl康aj jakby by造 zielone. Zauwa篡豉m, 瞠 mamie jest bardzo 豉dnie w z這tym kolorze (ma z這ty sweterek, w kt鏎ym wygl康a bardzo dobrze) i wiem, 瞠 nie chce ciemnego br您u. My郵, 瞠 co pomi璠zy br您em a bardzo ciemnym blondem by mamie pasowa這. I by這 by fajnie gdyby to by豉 farba 豉two dost瘼na. Prosz o pomoc
Kochana, to dobrze, 瞠 chcesz, 瞠by Twoja Mama pi瘯nie wygl康a豉. Wiadomo, 瞠 kobieta czuje si jeszcze lepiej, kiedy ma 豉dny i dobrze dobrany kolor w這s闚. My郵, 瞠 dobrym pomys貫m by豚y karmelowy blond, skoro Mamie pasuj takie odcienie. 疾by jednak dobra odpowiedni farb, lub poda kilka propozycji, co ch皻nie zrobi, potrzebowa豉bym jednak bardziej szczeg馧owego opisu obecnego koloru w這s闚 lub zdj璚ia. Kiedy w這ski by造 ostatni raz farbowane? Czy ziele jest tylko Po鈍iat, czy te niekt鏎e pasma dosz造 a do takiego koloru? Prosz o szczeg馧y. My郵, 瞠 Mama da si nam闚i- tym bardziej dlatego, i C鏎ka o Ni dba- brawo dla Ciebie.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosia X Poka wiadomo嗆
Sk鏎a g這wy ju dochodzi do siebie , odrost mam ponad 2-centymetrowy i przesta這 sw璠zie, wiec zak豉dam, 瞠 dop鏦i farbowany w這s styka si ze sk鏎 by這 幢e a teraz farba jest po prostu ni瞠j. Za dobrze znam to sw璠zenie 瞠by nie wiedzie co si dzieje.

Zapomnia豉m napisa: jestem uczulona na kobalt (jest w hennie) ale wiele rzeczy chemicznych mnie uczula dlatego chcia豉m wiedzie czy kto nie zna jakiego delikatniejszego sposobu na koloryzacj. Zastanawia這 mnie te to, 瞠 fryzjerka nak豉da mi zawsze farb na ca貫 w這sy a nie tylko na odrost. Czy naprawd konieczne jest ich farbowanie na ca貫j d逝go軼i po 2 miesi帷ach?
My郵 瞠 farby bez amoniaku lub apteczne color and soin by造by dla Ciebie du穎 lepsze. Fryzjerka robi b陰d. Starczy farba na pe貫n czas na odrosty a na reszt dla od鈍ie瞠nia na kilka ostatnich minut.

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Republikanin Poka wiadomo嗆
Pusz mi si w這sy i powoli zaczyna mi to przeszkadza. Jakiekolwiek u這瞠nie ich czy wystylizowanie staje si sporym wyzwaniem, a na razie jedynym sposobem na nie by這 軼inanie ich ca造 czas na kr鏒ko, bo tylko wtedy mam spok鎩 od puszu. Gdy mam d逝窺ze w這sy (gdzie przy d逝go軼i Majdana, tego od nieperfekcyjnej) zaczynaj mi si kr璚i i robi loczki - wspominam o tym, bo mo瞠 to pow鏚 tego puszu. Ale spokojnie, nie interesuje mnie taka d逝go嗆 w這s闚. Problem w tym, 瞠 teraz przy obecnej, 鈔edniej d逝go軼i pusz si jak cholera.

Do rzeczy, Jedyne na co natrafi貫m pod wyszukiwaniem pusz帷ych si m瘰kich w這s闚 to jeden blog modowy, gdzie autor wspomnia o prostowaniu w這s闚 prostownic. Kiedy kole瘸nka mi prostowa豉 par razy, ale szczerze, to nie dla mnie. Boj si, 瞠 si podpal czy co. Wspomina co o jakich od篡wkach do w這s闚 i specjalnych p造nach, ale oczywi軼ie nie poda nazwy, marki, czegokolwiek - wi璚 ci篹ko. No i na koniec wspomnia o keratynowym prostowaniu u fryzjera. Co tam kiedy 郵ysza貫m, ale jeszcze nigdy si nie spotka貫m w cennikach z keratynowawym prostowaniem dla facet闚. Efekt 3-miesi璚zny g豉dkich w這s闚 by mnie zadowa豉, nie powiem, 瞠 nie. Prostownica rozwi您uje problem tylko na par dni i trzeba to powtarza, a sam nie umiem ni macha. Wi璚 mo瞠 co順 doradzicie takiemu ciemniakowi z g喚bokiego ciemnogrodu jak sobie z tym poradzi?

Z g鏎y dzi瘯i.
Czo貫m babeczki!
Keratynowe prostowanie rzeczywi軼ie powinno rozwi您a problem. Niekt鏎e w這sy pozostaj proste nawet do pi璚iu miesi璚y! Co do cennika - zale篡 od salonu. Cena jest oczywi軼ie taka sama jak dla kobiet, dla w這s闚 kr鏒kich. Najlepiej je郵i si przejdziesz po salonach. Polecam te w徠ek o tym prostowaniu - jest tu u nas na forum - z niego na pewno wiele si dowiesz.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-07, 10:52   #1625
Republikanin
Przyczajenie

Dzi瘯i za odpowied!
Jako 瞠 jestem ciemniak, to jeszcze pozwol sobie zada g逝pie pytanie i spyta - jako 瞠 mam kr鏒kie w這sy, a rosn mi do嗆 szybko, czy te "nowe" b康 "nowowyro郾i皻e" w這sy te b璠 proste? Bo to keratenowe prostowanie wp造wa jako na w這s, ale te ten co dopiero wyro郾ie, tak? Czy nie?

Pozdrowienia z ciemnogrodu!
Republikanin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-07, 11:08   #1626
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Dzi瘯i za odpowied!
Jako 瞠 jestem ciemniak, to jeszcze pozwol sobie zada g逝pie pytanie i spyta - jako 瞠 mam kr鏒kie w這sy, a rosn mi do嗆 szybko, czy te "nowe" b康 "nowowyro郾i皻e" w這sy te b璠 proste? Bo to keratenowe prostowanie wp造wa jako na w這s, ale te ten co dopiero wyro郾ie, tak? Czy nie?

Nie.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-07, 13:57   #1627
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Dzi瘯i za odpowied!

Nie ma za co, te pozdrawiam . Ten zabieg wp造wa tylko na Twoje obecne w這sy.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-04-07, 14:22   #1628
IvaSky
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Dot.: Jak farb lub szampon koloryzuj帷y do w這s闚 wybra? Pom騜cie

Cytat:
Najpierw zaj望 si sk鏎 g這wy, bo to si mo瞠 幢e sko鎍zy. Dermatolog, Kochana. O koloryzacji pomy郵isz potem.

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Je郵i chodzi o blond, jest z這cisty. Garnier 9.23 da mi ostatnio identyczny efekt, mam bardzo podobne ombre.

SceneQueene dzi瘯uj ci bardzo! mog豉by mi jeszcze poradzi jak p逝kank zastosowa, 瞠by otrzyma taki efekt przy miedzianym poblasku?
IvaSky jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-07, 16:34   #1629
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie ma sprawy. Masz na my郵i to, 瞠by p逝kanka z rudego zrobi z這ty bez farbowania?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-07, 17:31   #1630
Vexxa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104

Hej. B豉gam o pomoc. Nie mam jak zrobi swoich zdj耩 obecnie wi璚 pos逝瞠 si innymi. Mam obecnie kolor mniej wiecej taki http://i.pinger.pl/pgr178/a61bbb41002b721c507bdbe7/ - mam nadziej, 瞠 si wy鈍ietli - powiedzia豉bym, 瞠 to taki 鈔edni blond neutralny, mo瞠 troch ja郾iejszy ni 鈔edni - powsta przez zafarbowanie Wella Koleston Perfect 12/61. D捫 do koloru bardzo jasnego blondu, per這wego lub ciep貫j platyny. M鎩 odrost to taki kolor http://m.ocdn.eu/_m/f24b4334e08732ea...a2aa,62,37.jpg - nie wiem jak si nazywa, my郵a豉m ca貫 zycie 瞠 mam ciemny br您 a chyba jednak mam ja郾niejsze. Mam kawa貫k odrostu i zastanawiam si co mam teraz zrobi by osi庵n望 taki kolor http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/56480.jpg - mo瞠 by troch ciemniejszy - chc generalnie bardzo jasny per這wy blond. My郵a豉m, 瞠 mo瞠 by z 12% wod pofarbowa mi odrost a na reszt t sam farb z wod 6% by rozja郾i ca這嗆? Co o tym my郵isz? Chc jak najmniej m璚zy w這sy, ale zale篡 mi na bardzo jasnym blondzie. Niestety moje w這sy naturalne z wod 9% nie daj rady - wychodzi kolor 豉dny, ale nie wystarczaj帷o dla mnie jasny wychodzi t koleston perfect mi taki w豉郾ie 鈔edni albo jasny blond ale nie bardzo jasny - farbuj z wod 9% w domu.Nie chc pr鏏owa rozja郾iaczem. Jako od ucha w d馧 mam pozosta這軼i po rozja郾iaczu i w這sy tam s podniszczone. Tonerami te nie chc bo si zmyj. Wydaje mi si, 瞠 farba z mocniejsz wod na odro軼ie i pofarbowaniu reszty wystarczy. Co o tym my郵isz? Co mam powiedzie fryzjerce by mnie zrozumia豉? Czy z wod 12% ten odrost ju wyjdzie bardzo jasny blond, a na reszcie farba da rad poja郾i je do 豉dnego odcienia, kt鏎y b璠zie bardzo jasny (nie licze na bia陰 platyn - wiem 瞠 nie mi nie wyjdzie, ale czy mog liczy chocia na bardzo, bardzo jasny blond)? Choruje na bardzo jasny blond od bardzo dawna i nie wiem ju co mam zrobi. Fryzjerzy m闚i, 瞠 farba farby nie rozja郾i a u mnie jako farba farb zawsze rozja郾ia. Czy jest dla mnie jeszcze nadzieja?
Pozdrawiam

Edytowane przez Vexxa
Czas edycji: 2015-04-07 o 17:36
Vexxa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-07, 17:33   #1631
SceneQueene
Zakorzenienie

Moim zdaniem farba rozja郾iajaca - wzi窸abym Welle Koleston 12.22 albo .96 da sobie rad, bo nie masz bardzo ciemnych w這s闚. Zrobi豉bym odrost na pe貫n czas na 12% a reszt tylko dla od鈍ie瞠nia na ostatnie 10-15 minut na tej samej wodzie lub na pe貫n czas na ni窺zej wodzie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-07, 18:05   #1632
Vexxa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104

Dzi瘯uj! W takim razie kupie t 12/22 i wybior si do fryzjera bo boje si sama znowu eksperymentowa, my郵, 瞠 potem dam rad sama odrost robi z t 12% jak si psychiczne przygotuje. Mam nadziej, 瞠 moje biedne w這sy to prze篡j, do ucha co prawda s w zupe軟o軼i zdrowe ale od ucha troch poturbowane. Ale ta woda 12% nie zrobi mi ran na sk鏎ze g這wy? :/ Bo chyba jest mocna. A reszte to poprosz fryzjerk by mi z 6% wod zrobi豉 albo 9% bo 12% na reszcie nie zaryzykuje. Lepiej na reszcie 9% czy 6% wystarczy jak si d逝瞠j potrzyma (od ucha w d馧 mam w這sy kt鏎e by造 wcze郾iej traktowane rozja郾iaczem kiedy)?

Edytowane przez Vexxa
Czas edycji: 2015-04-07 o 18:07
Vexxa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-07, 19:04   #1633
SceneQueene
Zakorzenienie

Wydaje mi si, 瞠 nawet na 6 da rad, bo masz ju do嗆 jasne w這ski. Ale dobra fryzjerka na 篡wo b璠zie lepiej widzie to b璠zie wiedzie co zrobi. Mam naturalny kolor taki jak Ty i kiedy u篡wa豉m jej na ca這嗆 jasna, mia豉m pi瘯ne jasne w這sy, odrost lekko wchodzi w z這ty, ale u篡wa豉m tylko z 9%.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-07, 19:31   #1634
finan
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 142

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Poka wiadomo嗆
o tak farb kupi豉m
Od jakiego czasu zastanawiam si nad zmian farby.
Nie lubi eksperymentowa.
Jak po niej wygl康aj w這sy?
finan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-07, 22:27   #1635
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 545

Jednak stwierdzi豉m ze mi sie to 10.3 nie podoba, czy moge na to na這篡 10.31?

Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-07, 22:56   #1636
SceneQueene
Zakorzenienie

Tak.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-08, 00:00   #1637
aneidra
catsanova

Wiadomo軼i: 2 574

Cytat:
Kochana, to dobrze, 瞠 chcesz, 瞠by Twoja Mama pi瘯nie wygl康a豉. Wiadomo, 瞠 kobieta czuje si jeszcze lepiej, kiedy ma 豉dny i dobrze dobrany kolor w這s闚. My郵, 瞠 dobrym pomys貫m by豚y karmelowy blond, skoro Mamie pasuj takie odcienie. 疾by jednak dobra odpowiedni farb, lub poda kilka propozycji, co ch皻nie zrobi, potrzebowa豉bym jednak bardziej szczeg馧owego opisu obecnego koloru w這s闚 lub zdj璚ia. Kiedy w這ski by造 ostatni raz farbowane? Czy ziele jest tylko Po鈍iat, czy te niekt鏎e pasma dosz造 a do takiego koloru? Prosz o szczeg馧y. My郵, 瞠 Mama da si nam闚i- tym bardziej dlatego, i C鏎ka o Ni dba- brawo dla Ciebie.
Bardzo bym chcia豉, 瞠by odnalaz豉 sw鎩 idealny kolor i czu豉 si w nim znakomicie w ka盥ej chwili i sytuacji Podstaw s siwe w這sy, farbuje je co dwa tygodnie. Karmelowy blond mam zaintrygowa, bo nie b璠zie ani za ciemny, ani za jasny. Ten zielony kolor pojawia si przy pewnym 鈍ietle, jest refleksem. Mi這 by by這 gdyby mo積a by這 farbowanie przeprowadzi w domu, zakup farby i ewentualnie jeszcze innych rzeczy my郵, 瞠 nie b璠zie problemem, w gr wchodzi r闚nie zdj璚ie koloru u fryzjera.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0208.jpg (91,4 KB, 15 za豉dowa)
You'll become one of those hunchbacked, lonely old men, sitting in the corner of a crowded cafe,
mumbling to yourself ''My ass is twitching. You people make my ass twitch''.
aneidra jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-08, 10:02   #1638
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka wiadomo嗆
Jednak stwierdzi豉m ze mi sie to 10.3 nie podoba, czy moge na to na這篡 10.31?

Na 9% nalo篡 to na 10min?
Stary 2015-04-08, 20:26   #1639
Chaena
Przyczajenie

Wink Zmiana koloru w這s闚 - LaStrada ScandicLine

Wiza瘸nki!
Od roku (鈔ednio co dwa miesi帷e) moje w這sy traktuj farb LaStrada - Ultra Czerwie - 10.60 + oxydant 9% (moja fryzjerka dodaje troch 3%) jednak ostatnio mam obowi您kowy basen i kolor na tym cierpi, wi璚 chcia豉bym do wakacji zmieni kolor na jaki br您, ale tak, by p騧niej zn闚 wr鏂i do swojej ukochanej, p這miennej czerwieni.
Swoje naturalne w這sy (wi璚 i odrosty) mam takie.. ciemne, br您owe- ale ciemne. Do br您u chcia豉bym u篡 farby z tej samej p馧ki (LaStrada - obowi您kowo, bo drogeryjnym nie ufam).

Moje pytanie to mianowicie - jakiego odcienia br您u powinnam szuka?
http://toptek.nazwa.pl/allegro2012/l...bylasdrada.jpg
Zdj璚ie tu jest przepalone ale... innego nie mog znale潭. No i czy powinnam dalej u篡wa oxydantu 9%, czy lepiej l瞠jszy? Zale篡 mi na jasnym br您ie, nawet bardziej rudawym-blond gdy koniecznie chc p騧niej szybko wr鏂i do czerwieni a szczerze m闚i帷 - nie znam sie. :/
Chaena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-09, 02:43   #1640
IvaSky
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Cytat:
Nie ma sprawy. Masz na my郵i to, 瞠by p逝kanka z rudego zrobi z這ty bez farbowania?

SceneQueene Tak, je郵i to w og鏊e mo磧iwe Rozja郾iam stopniowo w這sy wella sunlights z utleniaczem 6%. Po dw鏂h zabiegach stwierdzam, 瞠 w這sy si 豉dnie rozja郾iaj, a r闚nocze郾ie nie niszcz tylko ten paskudny pomaranczowawy odcie... Boj si wizyt u fryzjera z powodu z造ch do鈍iadcze, wi璚 wszystko robie w domu Wi璚 prosz Ci SceneQueene porad mi, jak mog walczy z t rudo軼i w domu
IvaSky jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-10, 13:41   #1641
DulceAmargo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Witam, okropnie wypadaj mi w這sy wr璚z gar軼iami, przetestowa豉m ju sporo wcierek od dermatologa, ale efekt闚 nie by這. Ostatnio polecono mi ampu趾i placenty. Pono na rynku mo積a znale潭 z Polski i z W這ch. Chcia豉m si dowiedzie kt鏎a jest lepsza, bo obi這 mi si o uszy 瞠 polska ale nie mog jej nigdzie znale潭. Czy kto zna t polsk firm?
DulceAmargo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-10, 13:54   #1642
dziadek1503
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Co to za ksztalt twarzy ?

Tak jak w temacie.
dziadek1503 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-10, 13:56   #1643
dziadek1503
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Dot.: Co to za ksztalt twarzy ?

.

Edytowane przez dziadek1503
Czas edycji: 2015-04-12 o 15:23
dziadek1503 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-10, 14:39   #1644
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Da豉m 10.31 na 10.3 i od po這wy w這sy w dol sa jakies niebieskie, oczywi軼ie jak zwykle kolor sie r騜ni na ko鎍ach od nasady czy ja bede mia豉 kiedy w這sy w jednym kolorze? Mam juz do嗆 tego

Stary 2015-04-10, 15:50   #1645
Anonimka1988
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 933

kwadratowa
Anonimka1988 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-10, 18:05   #1646
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aneidra Poka wiadomo嗆
Bardzo bym chcia豉, 瞠by odnalaz豉 sw鎩 idealny kolor i czu豉 si w nim znakomicie w ka盥ej chwili i sytuacji Podstaw s siwe w這sy, farbuje je co dwa tygodnie. Karmelowy blond mam zaintrygowa, bo nie b璠zie ani za ciemny, ani za jasny. Ten zielony kolor pojawia si przy pewnym 鈍ietle, jest refleksem. Mi這 by by這 gdyby mo積a by這 farbowanie przeprowadzi w domu, zakup farby i ewentualnie jeszcze innych rzeczy my郵, 瞠 nie b璠zie problemem, w gr wchodzi r闚nie zdj璚ie koloru u fryzjera.
Twoja Mama ma prze郵iczne, g瘰te w這sy . Maj potencja. Widz tutaj przewag z這tych ton闚. Co do zmiany koloru, podsy豉m propozycje- najpierw koloru, 瞠by wiedzie jakie farby dobra.
1. My郵, 瞠 ca趾iem fajn opcj by這by zrobienie ombre, kt鏎e ka盥ej twarzy dodaje blasku. Oczywi軼ie, takie delikatne.
Przyk豉dowo:
http://www.salonluczak.pl/images/ombre.jpg
Takie po陰czenie naturalnych kolor闚 pasuje praktycznie ka盥emu .
2. Drug opcj jest ten karmelowy blond, przy kt鏎ym na pewno b璠zie mniej pracy. My郵 o kolorze typu:
http://fryzurki.blox.pl/resource/fab...urkibloxpl.jpg
http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/208009.jpg
3. Wpad mi jeszcze do g這wy bardziej miodowy br您, co w typie:
http://m16.m.staticedi.com/c/ca0/2cf...c13d888998.jpg (tylko ciut ciemniej)

Dobrym po陰czeniem by這by r闚nie zrobienie ombre (propozycja 1), z tym 瞠 g鏎a by豉by miodowym br您em, d馧 karmelowym blondem.

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka wiadomo嗆
Na 9% nalo篡 to na 10min?
Je郵i s康zisz, 瞠 w takim kr鏒kim czasie Twoje w這ski 豉dnie chwyc-

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Chaena Poka wiadomo嗆
Wiza瘸nki!
Od roku (鈔ednio co dwa miesi帷e) moje w這sy traktuj farb LaStrada - Ultra Czerwie - 10.60 + oxydant 9% (moja fryzjerka dodaje troch 3%) jednak ostatnio mam obowi您kowy basen i kolor na tym cierpi, wi璚 chcia豉bym do wakacji zmieni kolor na jaki br您, ale tak, by p騧niej zn闚 wr鏂i do swojej ukochanej, p這miennej czerwieni.
Swoje naturalne w這sy (wi璚 i odrosty) mam takie.. ciemne, br您owe- ale ciemne. Do br您u chcia豉bym u篡 farby z tej samej p馧ki (LaStrada - obowi您kowo, bo drogeryjnym nie ufam).

Moje pytanie to mianowicie - jakiego odcienia br您u powinnam szuka?
http://toptek.nazwa.pl/allegro2012/l...bylasdrada.jpg
Zdj璚ie tu jest przepalone ale... innego nie mog znale潭. No i czy powinnam dalej u篡wa oxydantu 9%, czy lepiej l瞠jszy? Zale篡 mi na jasnym br您ie, nawet bardziej rudawym-blond gdy koniecznie chc p騧niej szybko wr鏂i do czerwieni a szczerze m闚i帷 - nie znam sie. :/
U篡wa豉bym 6%. Mo瞠 mieszanka 5.3+6.3 lub te 7.8+6.7? My郵, 瞠 jedna i druga mieszanka na 6 powinna Ci pokry w這ski, pierwsza ciut ciemniej.

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez IvaSky Poka wiadomo嗆
SceneQueene Tak, je郵i to w og鏊e mo磧iwe Rozja郾iam stopniowo w這sy wella sunlights z utleniaczem 6%. Po dw鏂h zabiegach stwierdzam, 瞠 w這sy si 豉dnie rozja郾iaj, a r闚nocze郾ie nie niszcz tylko ten paskudny pomaranczowawy odcie... Boj si wizyt u fryzjera z powodu z造ch do鈍iadcze, wi璚 wszystko robie w domu Wi璚 prosz Ci SceneQueene porad mi, jak mog walczy z t rudo軼i w domu
No wi璚 tak Kochana, z rudo軼i na pewno nie przejdziesz do z這ta za pomoc tylko p逝kanki, bo zwyczajnie takiej nie ma . Za to z rudo軼i mo瞠sz powalczy (瞠by rudy zneutralizowa) przy pomocy srebrnej p逝kanki (np. Joanna).

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-11, 13:37   #1647
Pearl Bolger
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Jak rozja郾i w這sy wod utlenion?

Mam proste pytanie: Jak rozja郾i w這sy wod utlenion (czy wystarczy woda 9%, czy trzeba co jeszcze)?

# tak wiem, 瞠 woda utleniona zniszczy w這sy
# tak wiem, 瞠 po wodzie utlenionej mog sta si sianowate
# tak wiem, 瞠 zdaniem niekt鏎ych po wodzie utlenionej w這sy wypadaj gar軼iami

I tak wiem, 瞠 pojawi造 si ju podobne pytania na tym forym, ale zamiast odpowiedzi na pytanie zwykle pojawia造 si OPINIE, a mnie chodzi o ODPOWIED.

Chc rozja郾i w御ik i baczki, bo ze wzgl璠u na zwichrowane hormony mam z nimi coraz wi瘯szy problem, wi璚 je瞠li w御ik/baczki os豉bi si lub (daj Bo瞠) w這ski wypadn to dla mnie plus a nie minus...
Pearl Bolger jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-11, 13:58   #1648
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Jak rozja郾i w這sy wod utlenion?

Samym utleniaczem mo瞠sz tylko poniszczy w這sy- z marnym efektem, bo pewnie b璠 ja郾iejsze po kilku aplikacjach o g鏎a p馧 tonu. Zr鏏 sobie normaln k徙iel rozja郾iaj帷- i efekt b璠zie i w這sy nie b璠 wygl康a jak siano. Takie robocze "metody" nic dobrego w sobie nie maj.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

A co do w御ika- wcale bym nie ryzykowa豉- mo瞠 Ci to nie幢e podra積i sk鏎.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-11, 20:09   #1649
bogini6
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
farbowanie

Witam jestem tu nowa i moze ktos Mi pomo瞠.
Ot騜...naturalne wlosy mam na poziomie ciemny blond za soba mam juz rozjasnianie i blondy od poczatku roku wrocilam do brazu a dokladniej do "czekoladowego brazu" postanowilam ponownie zejsc do blondu lecz nie chce uzywac znow rozjasniaczy znalazlam farbe alfaparf.. i tu pytanie brzmi jaka farbe dokladnie wybrac by blond wyszedl na poziomie 10 nie za zolty ale tez nie za bialy tak samo utleniacz jaki zakupic do tego 9% czy 12% ? Myslalam nad farba o numerze 10 (najjasniejszy naturalny blond) albo 11.00 (superrozjasniajacy naturalny blond) ale nie wiem czy to dobry wybor, je郵i ktos ma pojecie na ten temat to bardzo prosilabym o jakies informacje... od tygodnia szukam pomocy na r騜nych blogach a odpowiedzi dalej zadnej nie otrzymalam
bogini6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-11, 20:31   #1650
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: farbowanie

Z czekoladowego br您u nie zejdziesz do jasnego blondu farb. Najpewniej najpierw potrzebujesz dekoloryzacji, potem mo磧iwe 瞠 jeszcze k徙ieli rozja郾iaj帷ej i dopiero mo瞠sz my郵e o farbie- Alfaparf to akurat dobry wyb鏎.
Tylko nie myl dekoloryzacji z rozja郾ianiem

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-01 22:31:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.