Pytania i porady fryzjerskie - Strona 56 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-04-11, 20:43   #1651
bogini6
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Pomysle nad dekoloryzacja a gdybym miala ciemny blond to bylaby szansa? Czy ten kolor tez jest za ciemny?
bogini6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-11, 20:45   #1652
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 085

Z 7 nie osi庵niesz raczej poziomu 10, ale 8-9 ma szans si zrobi.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-12, 16:00   #1653
Marcusia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 786

Cze嗆 wszystkim
Przysz豉m do Was po porad, w這sy mam takie jak w za陰czniku (tylko 瞠 proste), wymy郵i豉m sobie ombre plus 軼i璚ie prostej grzywki. Moje pytania brzmi:
1. Jaki kolor do ombre mi proponujecie (jeszcze nigdy nie farbowa豉m w這s闚, kiedy chcia豉m uderzy w rudy, ale fryzjerka mnie u鈍iadomi豉, 瞠 to nie jest dobry pomys
2. co myslicie o grzywce przy takiej d逝go軼i w這s闚, bo og鏊nie na dzie dzisiejszy wygl康am nijak i w rozpuszczonych i w zwi您anych w這sach, pooomooocy!

Edytowane przez Marcusia
Czas edycji: 2015-04-13 o 14:01
Marcusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-12, 18:24   #1654
SceneQueene
Zakorzenienie

Kochana, 瞠by Ci doradzi jakie kolory b璠 Ci pasowa i jakie ci璚ie, potrzebujemy fotki z twarz

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-04-12, 20:21   #1655
bogini6
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Hej hej!
zam闚ilam w豉snie dekoloryzator.. i mam kolejne pytanie po 11.00 Super Rozja郾iaj帷y Naturalny Blond + 9% lub 12% otrzymam taki kolor jak na zdj? a jak nie to prosz o porade jak taki uzyska?

http://foto.scigacz.pl/cache/imgs/_w...nring_2013.jpg
bogini6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-13, 12:37   #1656
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: pielegnacja wlosow

Po deko pewnie b璠zie rudo, wi璚 farba pewnie powinna mie inny refleks ni naturalny. Najpierw zr鏏 deko, potem dobierz farb

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-13, 20:21   #1657
zimna woda
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 678

Kole瘸nka rozja郾i豉 mi w這sy z ciemnego br您u, to 鈔edniego blondu, tak mniej wi璚ej na poziomie 7, kolor mi si podoba,ale wpada w rudy, chcia豉bym bardziej ch這dny
Je瞠li po這篡豉bym na w這sy farb w odcieniu 鈔edniego popielatego blondu,nie wyjdzie mi ziele? Dzi瘯i za porad
Stary 2015-04-13, 20:22   #1658
SceneQueene
Zakorzenienie

Je郵i nie ma z這ta i jest tylko rudy odcie, mo瞠sz spokojnie po這篡 popiel.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-13, 20:36   #1659
zimna woda
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 678

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Je郵i nie ma z這ta i jest tylko rudy odcie, mo瞠sz spokojnie po這篡 popiel.

Dzi瘯i, z這ta nie ma, jest tylko rudy, mog go na razie spr鏏owa och豉dza p逝kankami?
Stary 2015-04-13, 21:20   #1660
SceneQueene
Zakorzenienie

Pr鏏uj srebrnej

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-15, 13:00   #1661
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 914
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dot.: Jak farb lub szampon koloryzuj帷y do w這s闚 wybra? Pom騜cie

Cytat:
Napisane przez Gosia X Poka wiadomo嗆
Witam wszystkich

Ostatnio zacz窸am farbowa w這sy farb bezamonikaln u fryzjerki. Niestety po trzecim farbowaniu (odst瘼y ok. 2 miesi帷e) sk鏎a g這wy wariuje, sw璠zi przez miesi帷 po farbowaniu, jest przesuszona, zaczynaj odpada suche p豉tki - stawiam na reakcj alergiczn bo mam do nich sk這nno軼i.

Je郵i kto m鏬豚y poleci dobr farb do w這s闚 lub szampon koloryzuj帷y, nie wiem co by by這 lepsze poniewa nie mam du穎 siwych w這s闚 ale nawet one s widoczne na moich kr璚onych ciemno-br您owych w這sach. Niestety z pi瘯nych, l郾i帷ych, naturalnych w這s闚 mam teraz przesuszone siano na kt鏎e nie mog patrze bo nigdy nie mia豉m zniszczonych w這s闚.

Pom騜cie prosz bo nie jestem rozeznana w tych kosmetykach i nie wiem na co zmieni i co mog這by by lepsze do koloryzacji
jaka to farba, je郵i mo積a wiedzie? Prawdopodobnie masz wra磧iw sk鏎 g這wy, farba podra積ia i wysusza, po pewnym czasie sk鏎a mo瞠 nawet p瘯a (objawy podobne do 逝pie簑).
Powinna skoncentrowa si na tym aby zadba o sk鏎 g這wy.
Po zabiegu farbowania koniecznie maska kt鏎a przywr鏂i naturalne ph sk鏎y i do tego lekko j nat逝軼i, np. Pilomaxa albo Biovax do w這s闚 suchych. Z ta雟zych niekt鏎ym pomaga maska gliceryny zmieszana z aloesem. Jantar (od篡wka do sk鏎y g這wy) stosowany par razy w tygodniu te 豉godzi i uspokaja sk鏎. Oczywi軼ie myj g這w czym delikatnym i 豉godnym uspakajaj帷ym: szampon green pharmacy do w這s闚 os豉bionych lub szampon klorane z owsem.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-15, 20:37   #1662
Harley Q
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44
Dot.: Jak farb lub szampon koloryzuj帷y do w這s闚 wybra? Pom騜cie

Hej,
mam problem!
Jaki czas temu 軼i庵a豉m czarny kolor (farbowany raz Perfect Mousse, wcze郾iej na r騜ne br您y farbami profesjonalnymi lub drogeryjnymi) dekoloryzatorem Renee Blanche. Kolor zszed dobrze, jednak na 鈔odku by nieco ciemniejszy, a przy g這wie blond. Zafarbowa豉m Alfaparfem Violet Ash Blonde (nie pami皻am dok豉dnie numeru, w ka盥ym razie by to jaki 鈔edni blond) - w這sy wysz造 br您owe. Ale nie tu le篡 problem W這sy jakie 3cm od g這wy by造 nieco ja郾iejsze, ale pomy郵a豉m, 瞠 mo瞠 z kolejnymi farbowaniami si wyr闚na. Po jakim czasie 軼i庵n窸am Alfaparf dekoloryzatorem, 瞠by uzyska ja郾iejszy kolor. Wysz這 ok, wi璚 zafarbowa豉m Well Color Touch 7/89 z wod 6%... Zale瘸這 mi na mocno popielatym kolorze, na pr鏏niku farba jest szara, a co uzyska豉m? BR╴. I to nawet nie jasny, raczej 鈔edni. Co najlepsze, nadal mam ja郾iejsze to 3 cm pasmo od g這wy, jednak odrost, jaki si w tym czasie pojawi, farba z豉pa豉 na ciemno... W rezultacie mam ciemny odrost (naturalny popielaty ciemny blond), potem jakie 3 cm br您, reszta w這s闚 minimalnie ciemniejszy br您, a grube pasmo grzywki jeszcze ciemniejsze (grzywka zawsze 豉pa豉 mi du穎 ciemniej). Ju dostaj sza逝 z tymi w這sami, aktualnie r騜nica mi璠zy tymi kolorami jest niewielka, ale ja j widz i mnie denerwuje

Co zrobi na przysz這嗆, 瞠by kolor r闚no z豉pa? No i czy da si w og鏊e osi庵n望 jaki ja郾iejszy popielaty odcie, czy ju wiecznie blond b璠zie mi wychodzi jako br您?

Za陰czam zdj璚ia po ostatniej dekoloryzacji i po farbowaniu Well (pierwsze w dziennym 鈍ietle, pozosta貫 niestety w sztucznym)

Pozdrawiam!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7190.jpg (151,4 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7189.jpg (131,7 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7188.jpg (103,2 KB, 10 za豉dowa)
Harley Q jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-15, 20:47   #1663
SceneQueene
Zakorzenienie

Kolor po dekoloryzacji czy rozja郾ianiu bardzo cz瘰to wychodzi ciemniej. Po niej najlepiej wybra farb ton ja郾iejsza.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-15, 21:41   #1664
Harley Q
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Kolor po dekoloryzacji czy rozja郾ianiu bardzo cz瘰to wychodzi ciemniej. Po niej najlepiej wybra farb ton ja郾iejsza.

dlatego w豉郾ie wybra豉m ja郾iejsze chodzi g堯wnie o to, dlaczego nawet szary nie wychodzi popielaty, no i jak pozby si tych nier闚no軼i
Harley Q jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-16, 18:41   #1665
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 545

Na這篡豉m 10.23 na 9% na 20 min na po這穎ny wczesniej 10.31. Wygl康am jakbym mia豉 ombre - od ucha w d馧 mam coraz bardziej ja郾iejsze i siwe w這sy.

Jak mam wyr闚na kolor?
o_Khaleesi_o jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-16, 18:43   #1666
SceneQueene
Zakorzenienie

No patrz, a po這篡豉s ciep豉wy odcie. Poka瞠sz zdj璚ie? Zaproponowa豉bym samo .3, ale je郵i jest popiel to mo瞠 si wtedy zrobi zielona Po鈍iata.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-17, 23:18   #1667
Vexxa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104

Stwierdzi豉m, 瞠 瘸l mi 150 z na farbowanie u fryzjera wi璚 zabra豉m si sama. Pofarbowa豉m najpierw kolestonem 12/61 same ciemne odrosty, a na nast瘼ny dzie kupi豉m koleston 12/0. Ba豉m si u篡 wody 9% na ca這嗆 wi璚 j rozcienczy豉m do 6% - trzyma豉m jakie 30 minut i jestem zadowolona. W這sy poja郾ia造 tak o ton, dwa, ko鎍闚ki najja郾iejsze, s takie bia豉we miejscami, odrost nie jest ju chamsko z這tawobe穎wy. Bia造 blond to to nie jest, ale w ko鎍u s bardzo jasne, a nie jakie z這ciste, w ko鎍u jest to bardzo jasny blond, a nie 鄴速ko. Jestem zadowolona. Teraz pojawia si sprawa odrost闚 kt鏎e zapewne za 2 tyg si pojawi. Zw豉szcza teraz jak zrobi豉m sobie wcierk dosy mocno pobudzaj帷 kr捫enie. Wiem ju na pewno 瞠 u篡j koleston welli 12/0. Boje si jako na odrosty da 12% wod (kiedy robi豉m rozja郾iacz z 12% wod i poparzy豉m sobie sk鏎 g這wy - do teraz mam czerwony 郵ad przed karkiem), a 9% zn闚 mnie nie zadowoli. Wi璚 wymy郵i豉m sobie, 瞠 spr鏏uj zmiesza te wody i otrzymam 10,5%. I moje pytanie brzmi: jak du穎 ton闚 jest w stanie rozja郾i woda 10,5% trzymana 40 minut? Bo 12% pewnie mi wyjd bia貫 odrosty, a mam teraz taki ja郾iutki bardzo blond, ale nie chc by wysz造 bia貫 odrosty bo b璠 si odznacza.
Vexxa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-18, 08:22   #1668
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez Vexxa Poka wiadomo嗆
Stwierdzi豉m, 瞠 瘸l mi 150 z na farbowanie u fryzjera wi璚 zabra豉m si sama. Pofarbowa豉m najpierw kolestonem 12/61 same ciemne odrosty, a na nast瘼ny dzie kupi豉m koleston 12/0. Ba豉m si u篡 wody 9% na ca這嗆 wi璚 j rozcienczy豉m do 6% - trzyma豉m jakie 30 minut i jestem zadowolona. W這sy poja郾ia造 tak o ton, dwa, ko鎍闚ki najja郾iejsze, s takie bia豉we miejscami, odrost nie jest ju chamsko z這tawobe穎wy. Bia造 blond to to nie jest, ale w ko鎍u s bardzo jasne, a nie jakie z這ciste, w ko鎍u jest to bardzo jasny blond, a nie 鄴速ko. Jestem zadowolona. Teraz pojawia si sprawa odrost闚 kt鏎e zapewne za 2 tyg si pojawi. Zw豉szcza teraz jak zrobi豉m sobie wcierk dosy mocno pobudzaj帷 kr捫enie. Wiem ju na pewno 瞠 u篡j koleston welli 12/0. Boje si jako na odrosty da 12% wod (kiedy robi豉m rozja郾iacz z 12% wod i poparzy豉m sobie sk鏎 g這wy - do teraz mam czerwony 郵ad przed karkiem), a 9% zn闚 mnie nie zadowoli. Wi璚 wymy郵i豉m sobie, 瞠 spr鏏uj zmiesza te wody i otrzymam 10,5%. I moje pytanie brzmi: jak du穎 ton闚 jest w stanie rozja郾i woda 10,5% trzymana 40 minut? Bo 12% pewnie mi wyjd bia貫 odrosty, a mam teraz taki ja郾iutki bardzo blond, ale nie chc by wysz造 bia貫 odrosty bo b璠 si odznacza.
Du穎 zapomnia豉m, jaki masz odrost? (tzn. b璠ziesz mia豉) ciemny blond? br您? 10.5% na pewno ci rozja郾i
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-18, 17:10   #1669
Vexxa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104

Tak naprawd nie wiem jaki mam kolor w這s闚 naturalny ._. Na pewno nie rudy, nie blond no i nie czarny, jaki chyba br您... Pierwszy raz pofarbowa豉m w這sy jak mia豉m 7 lat czym, a potem w zasadzie ci庵le co jaki czas mia豉m r騜ne farby, szamponetki, henny itp i nie pami皻am. Mam tylko jedn fotk ukazuj帷 naturalny kolor z zer闚ki, ale wtedy mog豉m mie ja郾iejsze od s這鎍a troch... Przegl康aj帷 fotki w internecie wydaje mi si (mog瘰i myli) 瞠 mam taki kolor naturalny http://m.ocdn.eu/_m/f24b4334e08732ea...a2aa,62,37.jpg na pewno jest popielaty, tyle wiem. Chyba nie jest ciemniejszy od tego za陰czonego w linku, bo ja郾iejszy na pewno nie.
Szczerze sama bardzo bym si chcia豉 dowiedzie jaki mam kolor w這s闚, jest to dla mnie 篡ciow zagadk. Za ka盥ym razem jak jest odrost to go farbuj i nie mam okazji zobaczy jakiego w豉軼iwie jest koloru xd

Edytowane przez Vexxa
Czas edycji: 2015-04-18 o 17:15
Vexxa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-18, 19:03   #1670
maddie1221
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 478
GG do maddie1221 Send a message via Skype™ to maddie1221
Zafarbowanie ombre na jednolity blond

Witam wiza瘸nki, w styczniu b璠帷 u fryzjera zdecydowa豉m si na ombre. Mia豉m wcze郾iej rudawy kolor. Z czasem blond z鄴趾 i pojawi造 si odrosty, u篡wa豉m niebieskiej p逝kanki z Joanny, aby uzyska platynowy kolor w這s闚, ale z czasem przesta豉 ona dzia豉 na moje w這sy. W ko鎍u stwierdzi豉m, 瞠 chc ca貫 w這sy ja郾iejsze, niekoniecznie platynowe. Co my郵icie o zafarbowaniu ich farb rozja郾iaj帷 Loreal Excellence Creme uwzgl璠niaj帷 to, 瞠 mam 3 kolory na w這sach. W za陰cznikach obecne zdj璚ie. Prosz o pr璠k odpowied
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 11139660_806391936080871_1922734463_n.jpg (58,1 KB, 14 za豉dowa)
maddie1221 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-18, 19:03   #1671
foxy313
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 420
Dot.: Pytania do fryzjerki-w徠ek zbiorczy

a ja mam pytanie takie: czy jesli farbe rozjasniajaca mam 2:1 a dam 1:1 to co to zmieni?
odkry豉m, 瞠 jak Goldwell 11N zmieszam z 12% oxy 1:1 to w這sy wychodza ja郾iejsze jak w proporcjach 2:1
sama juz nie wiem, teraz chcialam sprobowac ten koleston 12/61 i 12/89 z oxy 12% ale juz nie wiem jak mieszac te farby..
i jeszcze jedno, jesli chcialabym balejaz z tych 2 farb (kolestona) to czy jest to dobry pomysl? bo wtedy pasemka leca od ciemnego odrostu na cale wlosy i mysle czy to nie popali mi tych rozjasnionych wlosow..
foxy313 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-18, 19:47   #1672
InteligentnaBlondynka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43
Dot.: Zafarbowanie ombre na jednolity blond

Ja uwa瘸m, 瞠 nie uda Ci si pokry jednolicie tych w這s闚 jedn farb, dlatego, 瞠 tam gdzie masz ciemniejsze w這sy farba z豉pie inaczej ni na tych ja郾iejszych. Najlepszym rozwi您anie by豉by wizyta u fryzjera oczywi軼ie, ale je瞠li takie rozwi您anie nie wchodzi w gr to ja kupi豉bym farb fryzjersk. I do tej farby kupi豉bym dwa oxydanty. I rozrobi豉bym farb dwa razy. Raz z mocniejszym oxydantem na t ciemn g鏎, a drugi raz ze s豉bszym oxydantem na jasne ko鎍e.
InteligentnaBlondynka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-18, 20:20   #1673
SceneQueene
Zakorzenienie

Kolor z豉pie, ale mo瞠 wyj嗆 nier闚nomiernie- du穎 ja郾iej na ko鎍ach. Po這篡豉bym na d逝瞠j na g鏎 i na kr鏂ej na d馧.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-18, 20:22   #1674
SceneQueene
Zakorzenienie

To jest poziom 6, my郵, 瞠 spokojnie 10,5% Ci rozja郾i porz康nie, ja na 9% rozja郾ia豉m poziom 4 i jedyne co si dzia這- po pierwszej farbie odrost by lekko z這tawy- ale tak samo jasny jak reszta.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-18, 21:54   #1675
maddie1221
Raczkowanie

Czyli farba Excellence Creme jest dobrym pomys貫m? Najbardziej si boj o m鎩 naturalny odrost, 瞠 z豉pie za mocno farb i b璠zie to nieciekawie wygl康a

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Je瞠li d馧 b璠zie ja郾iejszy od g鏎y, to nie szkodzi a tak bardzo, chc po prostu aby ca這嗆 w這s闚 by豉 ja郾iejsza, ujednolici je troch
Stary 2015-04-18, 22:09   #1676
foxy313
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez InteligentnaBlondynka Poka wiadomo嗆
Ja uwa瘸m, 瞠 nie uda Ci si pokry jednolicie tych w這s闚 jedn farb, dlatego, 瞠 tam gdzie masz ciemniejsze w這sy farba z豉pie inaczej ni na tych ja郾iejszych. Najlepszym rozwi您anie by豉by wizyta u fryzjera oczywi軼ie, ale je瞠li takie rozwi您anie nie wchodzi w gr to ja kupi豉bym farb fryzjersk. I do tej farby kupi豉bym dwa oxydanty. I rozrobi豉bym farb dwa razy. Raz z mocniejszym oxydantem na t ciemn g鏎, a drugi raz ze s豉bszym oxydantem na jasne ko鎍e.
dziekuje slicznie za odpowiedz, koleston 12/89 i 12/61 to jest profesjonalna farba, oxy tez mam, ale samych jasnych wlosow nie mam, sa mieszane- balejaz ogolnie i odrost i farba robiony i pasmekami, ale fryzjer polozyl rozjasniacz (nawet sie nie zapytala jak i co chce, tylko jak uslyszala ze odrost to pac pac rozjasniaczem! pozniej wyszlo ze gora jasna a reszte mialam pasmeka jasny i ciemnu blond) naprawde chcialabym w koncu trafic do dobrego fryzjera i wyjsc zadowolna, ale to graniczy z cudem! prosze zobaczyc na zdjeciu - swiezo po tym jak wyszlam od fryzjera ze zrobionym odrostem (no i rozjasniacz chce odpuscic , wiem ze farba nie da super efektu jak "niebieski proszek" ale strasznie sie wlosy krusza po rozjasniaczu) a tez sam jasny blond jako na calosci wlosow jest troszke dla mnie za jasny, sama nie wiem co mam robic..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 11117384_403310129840242_92443553_n.jpg (92,9 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 11139926_403310156506906_116039684_n.jpg (94,0 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 11084587_397849397052982_348453838_n.jpg (87,1 KB, 6 za豉dowa)
Stary 2015-04-18, 22:25   #1677
foxy313
Raczkowanie

no i tez troche boje sie 瞠 bede miala rozowe wlosy po kolestonie, i zbyt jasne (choc roz szybko sie wyplukuje z tego co czytalam) myslalam o balejazu z blondu poziom 12 na odrost i pasemka z poziomu 8, np. farba 8.1 豉dnie by to bylo, ale sama tego nie zrobie.. a do fryzjera boje sie isc, sama jedynie moge ten odrost zrobic, ale znow wyjdzie jakos zolto to sie wkurze.. pytanie jeszcze co z tymi proporcjami, jesli jest 2-1 a ja zrobie 1-1, widze ze jak mam 1,5-1 to wychodzi jasniej jak 2-1. to jest skomplikowane, powinnam isc do szkoly fryzjerskiej chyba. nie chce ciapki zoltej na czubku glowy, a reszta balejaz z kilku kolorow blondu, to bedzie tragedia.

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Vexxa Poka wiadomo嗆
Tak naprawd nie wiem jaki mam kolor w這s闚 naturalny ._. Na pewno nie rudy, nie blond no i nie czarny, jaki chyba br您... Pierwszy raz pofarbowa豉m w這sy jak mia豉m 7 lat czym, a potem w zasadzie ci庵le co jaki czas mia豉m r騜ne farby, szamponetki, henny itp i nie pami皻am. Mam tylko jedn fotk ukazuj帷 naturalny kolor z zer闚ki, ale wtedy mog豉m mie ja郾iejsze od s這鎍a troch... Przegl康aj帷 fotki w internecie wydaje mi si (mog瘰i myli) 瞠 mam taki kolor naturalny http://m.ocdn.eu/_m/f24b4334e08732ea...a2aa,62,37.jpg na pewno jest popielaty, tyle wiem. Chyba nie jest ciemniejszy od tego za陰czonego w linku, bo ja郾iejszy na pewno nie.
Szczerze sama bardzo bym si chcia豉 dowiedzie jaki mam kolor w這s闚, jest to dla mnie 篡ciow zagadk. Za ka盥ym razem jak jest odrost to go farbuj i nie mam okazji zobaczy jakiego w豉軼iwie jest koloru xd
ja takze chce pofarbowac kolestonem 12/61, myslalam zeby pomieszac z 12/89 - najbardziej zalezy mi na moim ciemnym odroscie zeby zlapalo - ani na zolto ani na rudo, ale nawet jesli bedzie ciemniej niz reszta wlosow, to bardziej naturlnie zeby juz bylo.
Jestes zadowolona z tego kolestona - mozesz jakies foteczki wrzucic?
Stary 2015-04-18, 23:02   #1678
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maddie1221 Poka wiadomo嗆
Czyli farba Excellence Creme jest dobrym pomys貫m? Najbardziej si boj o m鎩 naturalny odrost, 瞠 z豉pie za mocno farb i b璠zie to nieciekawie wygl康a

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Je瞠li d馧 b璠zie ja郾iejszy od g鏎y, to nie szkodzi a tak bardzo, chc po prostu aby ca這嗆 w這s闚 by豉 ja郾iejsza, ujednolici je troch
My郵, 瞠 powinno byc w porz康ku, ale nak豉dalabym w kolejno軼i - ciemna cze嗆, odrost i jasna na ko鎍u.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Foxy, tamta odpowied Blondynki by豉 skierowana do pytania o ombre.

Koleston ma naprawd 鈍ietne farby i nie powinna si ich obawia.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-18, 23:09   #1679
maddie1221
Raczkowanie

Super, jutro w takim razie kupi farb i pochwal si efektem.
Stary 2015-04-18, 23:10   #1680
SceneQueene
Zakorzenienie

Trzymam kciuki. Mam nadziej 瞠 wyjdzie ok!

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-07 13:41:38

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.