Pytania i porady fryzjerskie - Strona 57 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-04-18, 23:59   #1681
maddie1221
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 478
GG do maddie1221 Send a message via Skype™ to maddie1221
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Ah, i jeszcze co... jaki kolor wybra? Nie chc mie bia造ch w這s闚, raczej wola豉bym odcienie ch這dne/be穎we ni z這te
maddie1221 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-19, 11:46   #1682
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 100

Je郵i mowa o rozja郾iaj帷ych to pewnie 01. Ze zwyk造ch 10.21.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-19, 13:52   #1683
InteligentnaBlondynka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43
Dot.: Zafarbowanie ombre na jednolity blond

foxy313 - moja odpowied dotyczy豉 pytania maddie1221
InteligentnaBlondynka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-19, 14:42   #1684
morelle
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 479

Cytat:
Napisane przez Vexxa Poka wiadomo嗆
Stwierdzi豉m, 瞠 瘸l mi 150 z na farbowanie u fryzjera wi璚 zabra豉m si sama. Pofarbowa豉m najpierw kolestonem 12/61 same ciemne odrosty, a na nast瘼ny dzie kupi豉m koleston 12/0. Ba豉m si u篡 wody 9% na ca這嗆 wi璚 j rozcienczy豉m do 6% - trzyma豉m jakie 30 minut i jestem zadowolona. W這sy poja郾ia造 tak o ton, dwa, ko鎍闚ki najja郾iejsze, s takie bia豉we miejscami, odrost nie jest ju chamsko z這tawobe穎wy. Bia造 blond to to nie jest, ale w ko鎍u s bardzo jasne, a nie jakie z這ciste, w ko鎍u jest to bardzo jasny blond, a nie 鄴速ko. Jestem zadowolona. Teraz pojawia si sprawa odrost闚 kt鏎e zapewne za 2 tyg si pojawi. Zw豉szcza teraz jak zrobi豉m sobie wcierk dosy mocno pobudzaj帷 kr捫enie. Wiem ju na pewno 瞠 u篡j koleston welli 12/0. Boje si jako na odrosty da 12% wod (kiedy robi豉m rozja郾iacz z 12% wod i poparzy豉m sobie sk鏎 g這wy - do teraz mam czerwony 郵ad przed karkiem), a 9% zn闚 mnie nie zadowoli. Wi璚 wymy郵i豉m sobie, 瞠 spr鏏uj zmiesza te wody i otrzymam 10,5%. I moje pytanie brzmi: jak du穎 ton闚 jest w stanie rozja郾i woda 10,5% trzymana 40 minut? Bo 12% pewnie mi wyjd bia貫 odrosty, a mam teraz taki ja郾iutki bardzo blond, ale nie chc by wysz造 bia貫 odrosty bo b璠 si odznacza.
Nie b鎩 si farby z wod 12 %. To nie to samo, co mieszanie jej z rozja郾iaczem. A farbk 12.61 stosuj i bardzo lubi. Pi瘯nie rozja郾ia na 郵iczny kolor.

"Prawdziwe szcz窷cie niewiele kosztuje; je郵i jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-19, 16:23   #1685
maddie1221
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 478
GG do maddie1221 Send a message via Skype™ to maddie1221
Dot.: pielegnacja wlosow

Dziewczyny, intuicyjnie rano kupi豉m 01. Kolor wyszed w sumie do嗆 ciep造, ciemniejszy ni na pude趾u ale z tego co czyta豉m po 2-3 myciach b璠zie idealny. Na razie jestem zadowolona, zobacz co b璠zie po tych kilku myciach.
maddie1221 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-20, 08:45   #1686
SceneQueene
Zakorzenienie

Ciesze si bardzo

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-04-20, 21:48   #1687
foxy313
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 420

Cytat:
Napisane przez morelle Poka wiadomo嗆
Nie b鎩 si farby z wod 12 %. To nie to samo, co mieszanie jej z rozja郾iaczem. A farbk 12.61 stosuj i bardzo lubi. Pi瘯nie rozja郾ia na 郵iczny kolor.
ja mam koleston 12.89 i 12.61,myslisz, ze warto je pomieszac ? czy lepiej nalozyc tylko 12.61 (odrost mam ciemny- sredni braz choc wiadomo swiezy odrost przy jasnym blondzie wyglada jak prawie czarny) boje sie troche mieszac, bo nie wiem jakie sa pigmenty i jak to wyjdzie.
foxy313 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-21, 19:41   #1688
bhoii
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Mieszanie farb do w這s闚

Hej,
Na wiosn postanowi豉m od鈍ie篡 kolor w這s闚, a mianowicie kupi豉m farb z joanny multi cream hebanow czer oraz cynamonowy br您, czy mieszaj帷 obie farby ze sob czym ryzykuj? kto pr鏏owa?
bhoii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-21, 20:15   #1689
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Mieszanie farb do w這s闚

Nie ryzykujesz. Wyjdzie po prostu czarno, mo瞠 z po鈍iat br您u w s這鎍u.

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Te refleksy si nie gryz, wi璚 spokojnie mo瞠sz miesza

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-22, 12:29   #1690
SzAnElKa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 336
Za豉mana - prosz o rad :(

Witam

Dziewczyny. Jestem ZAxMANA.
Nie mog zapu軼i w這s闚 ...
Zapuszczam ju z 12 lat i ci庵le ta sama d逝go嗆.
S cieniowane, rozja郾iane, bia貫 .... Odrosty s ale na ko鎍闚kach s kruche. Podcina ko鎍闚ek nie b璠 bo zosta這by mi z 10 cm w這s闚.
W這sy mam do ramion. A teraz pytanie:

Chc zapu軼i w這sy i nie wiem jak zrobi z tym farbowaniem:
1. Czy NIE farbowa moich bia造ch i krusz帷ych si w這s闚 i dawa farb tylko na odrosty? Czy:
2. Pofarbowa w這sy na ciemniejszy kolor 瞠by je napigmentowa i wzmocni a dopiero po zapuszczeniu troszk rozja郾i do dawnego koloru-bardzo jasny platynowy blond?

JAK B犵ZIE LEPIEJ? CHODZI O TO W KT紑EJ METODZIE SZYBCIEJ UDA MI SI ZAPU列I WΜSY.
Stary 2015-04-22, 14:52   #1691
bogini6
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

witam niedawno tu pisa豉m i doradzono Mi dekoloryzacje, w豉郾ie jestem ju po dekoloryzacji.. w這sy s w kolorze z這ty blond/rudy, czy jak na這瞠 farbe alfaparf 11.21 + utleniacz 9% to wyjdzie blond na poziomie 10 albo 11 ?
bogini6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-22, 15:18   #1692
SceneQueene
Zakorzenienie

Je郵i nie jest teraz ciemno, wyjdzie co ala 9 lub 10.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-22, 15:48   #1693
bogini6
Przyczajenie

a co p騧niej z odrostami bo b璠 je miec w kolorze ciemny blond? zwiekszyc % oksydantu by kolor wyr闚na? czy zmienic farbe?
Stary 2015-04-22, 15:54   #1694
SceneQueene
Zakorzenienie

Da farb na pe貫n czas na odrosty a na reszt tylko na ostatnie 10 minut gwoli od鈍ie瞠nia. Na spokojnie tak robi豉m z Wella Koleston 12.22 i kolor by super.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-22, 15:56   #1695
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Za豉mana - prosz o rad :(

1. Tak jasny kolor musia da w這som nie幢e do wiwatu.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-22, 16:06   #1696
bogini6
Przyczajenie

jeszcze ostatnie pytanko t farb na odrosty dalej z utelniaczem 9% ?
Stary 2015-04-22, 18:02   #1697
SceneQueene
Zakorzenienie

Tak

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-22, 18:29   #1698
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez SzAnElKa Poka wiadomo嗆
Witam

Nie mog zapu軼i w這s闚 ...
S cieniowane, rozja郾iane, bia貫 .... Odrosty s ale na ko鎍闚kach s kruche. Podcina ko鎍闚ek nie b璠 bo zosta這by mi z 10 cm w這s闚.

1. Czy NIE farbowa moich bia造ch i krusz帷ych si w這s闚 i dawa farb tylko na odrosty? Czy:
2. Pofarbowa w這sy na ciemniejszy kolor 瞠by je napigmentowa i wzmocni a dopiero po zapuszczeniu troszk rozja郾i do dawnego koloru-bardzo jasny platynowy blond?

Nie powinna dawa jasnego blondu na ca貫 w這sy. Dlatego ci nie rosn, bo si krusz. Farbujesz tylko odrost, potem przeci庵asz farbe na 5 minut! 畝dnego nak豉dania farb na farbowane w這sy.
Nie ma sensu pigmentowa na ciemno, 瞠by potem znowu rozja郾ia.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-22, 18:50   #1699
foxy313
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SzAnElKa Poka wiadomo嗆
Witam

Nie mog zapu軼i w這s闚 ...

Mialam bardzo podobnie, szczerze chodzienie do fryzjera a szczegolnie niew豉sciwego- bo o dobrego zawsze trudno, zniszczylo mi wlosy tak, 瞠 tez nie moglam zapuscic, ledwo za lopatki urosly i znow do strzyzenia..
ale !!
1. farbowanie: moje balejaze i przeciaganie wiecznie moich pasemek przez fryzjerke na rozjasniaczu i pewnie wodzie 12% (zeby szybko bylo) zakonczylo sie tym, ze wlosy sie bardzo kruszyly i wypadaly.
NIE FARBUJ CAΧCH WΜSOW, tylko odrost, reszte potraktuj szamponem fioletowym z Joanny (ale nie profesjionalnym-jest okropny) sa tez maski rozjasniajace i szmaponetki
Ja pewnego dnia juz nie wiedzialam co robic z tymi wlosami, nie chcialam znow paskow, zdecydowalam sie na caly kolor, wiec znow-fryzjer- kolor- pach-rozjasniacz na cala glowe mi polozyla i za 20 minut juz wolalala do mycia, ok, pozniej jakis toner, bylo bialo- za bia這 jak dla mnie, wiec polozylam ciemniejsza farbe - z poziomu 8 albo 9 chyba, nie pamietam, ale bylo ciemno na poczatku, pozniej fajnie sie wymylo i super, powiem Ci, 瞠 wlosow nie farbowalam po tym 9 miesiecy, jakie piekne urosly, maski i odzywki w tym czasie i co jest bardzo wazne
nie zapuscisz wlosow jesli bedziesz wiecznie je cieniowac!
cieniowanie powoduje to, 瞠 na dolnych partiach w這s闚 jest objetosciowo mniej- bo sa pocieniowane, wiec szybciej sie niszcza, ja od 2 lat - czyli odkad zapuszczam i mi to wychodzi (prosze spojrz w galerie to zobaczysz jakie mam dlugie - przez dwa lata udalo mi sie zapuscic od lopatek do pasa!) ja nie cieniuje, fryzjerka jak juz podcina mi na prosto te wlosy, i zaznaczam jej od razu ze nie chce cieniowac, ewentualnie moze boki zrobic na polokr庵lo, (wlosy obciete w U)
po 9 miesiacach pofarbowalam je znow na ciemny blond, bo tamten sie spral totalnie i mialam juz swoj odrost tak do ucha, a reszte wlsow prawie biale! teraz znow rozjasniam, i dwa czy 3 razy poszlam zrobic pasemka i narazie mi sie podoba. choc teraz wlasnie znow walacze z odrostem- bo farba nie rozjasni jak rozjasniacz, a rozjasniacz to zaufany fryzjer tylko - a ja takiego nie znam. nawet chcialam isc z moimi farbami do fryzjera, ale co mam mowic mu czy ma dodac wode 12% czy 9% i jak wymieszac? ile na glowie trzymac, fryzjerzy maja gdzies nasze wlosy, aby klientka zrobiona byla ! masakra jakas!! tu opisa豉m mniej wi璚ej jak zapu軼i豉m "si" http://foxyyhair.crazylife.pl/2014/12/23/longernlonger/
篡cze wiec wytrwalosci, na naprawde zadbaj i reszte wlosow, olejki OMO i maski, farba tylko na odrost!!!! i zero cieniowania - w litere U w這sy tez sie dobrze preznetuja, a nie tam piorka jakies pocieniowane.

Edytowane przez foxy313
Czas edycji: 2015-04-23 o 21:06
Stary 2015-04-23, 11:02   #1700
morelle
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez foxy313 Poka wiadomo嗆
ja mam koleston 12.89 i 12.61,myslisz, ze warto je pomieszac ? czy lepiej nalozyc tylko 12.61 (odrost mam ciemny- sredni braz choc wiadomo swiezy odrost przy jasnym blondzie wyglada jak prawie czarny) boje sie troche mieszac, bo nie wiem jakie sa pigmenty i jak to wyjdzie.
Wczoraj zrobi豉m odrost tak mieszank i na razie nie jestem pewna swojego zdania. Mam wra瞠nie, 瞠 jest minimalnie bardziej z這ci軼ie, ale to mo瞠 by z逝dzenie, zobacz po kilku dniach. Z samego 12.61 by豉m zdecydowanie zadowolona.

"Prawdziwe szcz窷cie niewiele kosztuje; je郵i jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
Stary 2015-04-23, 21:10   #1701
foxy313
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez morelle Poka wiadomo嗆
Wczoraj zrobi豉m odrost tak mieszank i na razie nie jestem pewna swojego zdania. Mam wra瞠nie, 瞠 jest minimalnie bardziej z這ci軼ie, ale to mo瞠 by z逝dzenie, zobacz po kilku dniach. Z samego 12.61 by豉m zdecydowanie zadowolona.
ja nie wiem czy przeci庵n帷 farbe na reszte w這s闚 na tej samej wodzie na ostatnie 10 min, czy nie, a mo瞠 baleja na 9% z tych dwoch kolorow zrobic? totalnie nie wiem jak teraz pofarbowa si.
na jakiej wodzie robi豉s i jakie proporcje morelle?????????? a i jak d逝go trzyma豉 je郵i mog wiedzie? pozdraaawiamm
Stary 2015-04-24, 02:57   #1702
SceneQueene
Zakorzenienie

Ja bym zrobi豉 odrost na normalny czas i malaks na reszt.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-24, 14:07   #1703
morelle
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez foxy313 Poka wiadomo嗆
ja nie wiem czy przeci庵n帷 farbe na reszte w這s闚 na tej samej wodzie na ostatnie 10 min, czy nie, a mo瞠 baleja na 9% z tych dwoch kolorow zrobic? totalnie nie wiem jak teraz pofarbowa si.
na jakiej wodzie robi豉s i jakie proporcje morelle?????????? a i jak d逝go trzyma豉 je郵i mog wiedzie? pozdraaawiamm
Zawsze robi na wodzie 12%, a trzymam ok. 45-50 min. Proporcje 1:2. Tylko na odrost, malaks rzadko, Koleston to trwa豉 farba.

F.-R. Chateaubriand
Stary 2015-04-26, 12:40   #1704
foxy313
Raczkowanie

super pomys, tylko zale篡 jaki masz kolor w這s闚 obecnie, na blondzie b璠zie spiera czerwie na r騜owo, bardzo fajny efekt, ale na pewno niezbyt trwa造, p騧niej musia豉by od鈍ie瘸 co chwile (co 3 tyg nawet) t czerwie.. ni瞠j pomara鎍z i blond ju lepiej sprawa wygl康a - no i fryzjer ! kt鏎y wie jak to zrobi, bo przej軼ie nie jest zbyt 豉twe.
id do fryzjera ze zdj璚iem i zapytaj wprost czy b璠zie potrafi Ci zrobi koloryzacje TAK SAMO jak na zdj璚iu i zobaczysz po reakcji, jak zrobi wielkie oczy i nie pewnie odpowie tak, to lepiej odpu嗆 i szukaj dalej.
jak pewnie odpowie 瞠 tak , to zapytaj jak to chce wykona, powinien pokaza palete z kolorami i spokojnie wyt逝maczy.
Stary 2015-04-26, 15:12   #1705
ania724724
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Question Farbowanie szamponem koloryzuj帷ym?

Cze嗆. Mam pytanie dotycz帷e farbowania w這s闚 szamponem koloryzuj帷ym z Palette. 8 miesi璚y temu zafarbowa豉m w這sy z janego blondu na 鈔edni br您 farb trwa陰 z Marion. Do tej pory moje w這sy zrobi造 si lekko rudawe i matowe oraz wida ju 2 cm odrost闚 mojego naturalnego koloru. Chc za dwa miesi帷e zafarbowa w這sy szamponem koloryzuj帷ym z Palette jasne br您, kt鏎y utrzymuje si do 24 zmy. Czyta豉m, 瞠 nie ma w tym szamponie amoniaku i utleniaczy a nie chc nizczy w這s闚 dlatego ten szampon by by idealny.Tylko teraz moje pytanie brzmi czy gdy zrobi w這sy t farb i b璠zie ona schodzi co kilka tygodni i b璠e tak ca造 czas ni koloryzowa w這sy to czy b璠 ros造 odrosty? Bo chc zrobi tak, aby wr鏂i do naturalnego koloru i dop鏦i nie odrosn mi do ko鎍a to b璠e je koloryzowa tym szamponem. Jest taka opcja? Z g鏎y dzi瘯ujeee za odpowied
ania724724 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-26, 15:25   #1706
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Farbowanie szamponem koloryzuj帷ym?

B璠 ros造 odrosty, je郵i nie b璠ziesz ich rusza farb czy tym szamponem

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-26, 15:32   #1707
ania724724
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Czyli je郵i b璠e farbowa ca貫 w這sy razem z odsrostami tym szamponem koloryzuj帷y, kt鏎y schodzi po jakim czasie to jak szampon zejdzie po tych dw鏂h tygdodniach i bede tak cz瘰to robi to nie b璠zie odrsot闚 nawet je郵i szampon zejdzie? :<
ania724724 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-26, 15:50   #1708
SceneQueene
Zakorzenienie

W這sy traktowane szamponami kilkakrotnie nie uwalniaj koloru ca趾owicie zazwyczaj- dlatego, je郵i chcesz zapu軼i naturalki, farbuj tylko w這sy wcze郾iej farbowane.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-26, 16:21   #1709
sophisticated_
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 717

dziewczyny mam pytanie otoz mam ciemnorude wlosy farbowane szamponetka i bardzo chcialabym je rozjasnic tak o 1 ton czy taki spray rozjasniajacy to dobry pomysl? kompletnie sie na tym nie znam dlatego prosze o pomoc
http://allegro.pl/joanna-blond-refle...214681015.html
ewentualnie mozecie mi poradzic jakies inne spray rozjasniajace? do wlosow ciemnorudych? czy wogole jest cos takiego?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ae12896b4211e64f.jpg (43,0 KB, 2 za豉dowa)

http://www.centaurus.org.pl/
http://psy.centaurus.org.pl/
URATUJ ZYCIE NIEWINNYCH ZWIERZAT!

Edytowane przez sophisticated_
Czas edycji: 2015-04-26 o 16:23
sophisticated_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-26, 16:23   #1710
SceneQueene
Zakorzenienie

On dzia豉 raczej na w這sy naturalne, na farbowanych efekt b璠zie raczej znikomy.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-09 23:04:46

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.