Pytania i porady fryzjerskie - Strona 59 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-04-30, 11:29   #1741
gosia w
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29
Dot.: pielegnacja wlosow

Dzi瘯uj za rad. My郵a豉m o 9% w豉郾ie tylko obawiam si co z siwymi pewnie nie pokryje.
gosia w jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-04, 15:59   #1742
bogini6
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
Talking Dot.: farbowanie

Cze嗆, to mo瞠 ja zaczne od poczatku z ciemnego br您u robilam dekoloryzacje w這sy wysz造 rudawo z這te, kupilam farbe alfaparf 11.21 i utleniacz 9% z Joanny po na這瞠niu w這sy nic a nic sie nie zmieni造.. zacze豉m kombinowac zastanawiac sie nad farbami z loreal, olia dzis kupilam olia 10.1 bardzo jasny blond i j na這篡豉m ( g逝pia ja my郵a豉m 瞠 po takiej farbie bede miala piekne blond wlosy ) a przeciez to oczywiste 瞠 nie ma nawet takich szans no i w這sy lekko rozjasnily przy nasadzie ale doslownie ledwo to widac bo dalej jest jaki z這ty dodaje zdj璚ie bo ju sama nie wiem jaki mam w tej chwili kolor strasznie si upar豉m na ten blond i mysla豉m nad wella koleston by ju nie kombinowac z alfaparf bo nic Mi to nie da這.. polecicie jakies sprawdzone farby i co mam zrobic by ostatecznie ten blond uzyska..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg CAM01948-1-1.jpg (81,7 KB, 16 za豉dowa)
bogini6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-04, 16:00   #1743
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 085

Wella Koleston to mocna farba, wi璚 my郵, 瞠 lepiej by sobie poradzi豉. Spr鏏uj z 12.22 - je郵i chcesz mocniej rozja郾i w這sy, mo瞠 na 12%?

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-04, 16:19   #1744
bogini6
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

boje si nak豉da 12% bo do najzdrowszych to Moje w這sy niestety ju nie nale膨 po tym kombinowaniu a zalezy Mi na blondzie z poziomu 10/11
bogini6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-04, 16:37   #1745
calliope86
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 508

Cytat:
Napisane przez bogini6 Poka wiadomo嗆
boje si nak豉da 12% bo do najzdrowszych to Moje w這sy niestety ju nie nale膨 po tym kombinowaniu a zalezy Mi na blondzie z poziomu 10/11
Ci篹ko mi stwierdzi po tym zdj璚iu kt鏎e doda豉 jaki to poziom aktualnie ale na czyst, 豉dn 10 czy 11 na razie bym nie liczy豉.

calliope86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-04, 21:01   #1746
MPdiva
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Angry POMOCY-Ratujcie :(

Witam, mam do嗆 nietypowy problem ( a mo瞠 typowy ). Mia豉m w這sy blond (rozja郾ione), po czym po nieudanej wizycie u fryzjera moje w這sy by造 koszmarne, a mianowicie: przysz豉m z nadziej uzyskania 鈔edniego br您u, a na g這wie mia豉m masakr. Fryzjerka zrobi豉 mi czarne ok. 5 cm odrosty (nie rozumiem dlaczego), a na ca這軼i wyszed zielono-szary br您 . Oczywi軼ie zauwa篡豉m to na drugi dzie. Wr鏂i豉m do salonu z "reklamacj" wi璚 zafarbowano ca這嗆 na bardzo ciemny br您, po kilku myciach czarny odrost zosta, a reszta w這s闚 si powoli zmywa. Moje pytanie: " Czy jest jaki ratunek dla tych k豉k闚, aby pozby si tych ciemnych w這s闚? Dodam, 瞠 w這sy s g瘰te, ale niestety zniszczone, a naturalny odrost, oczywi軼ie mysi, wi璚 nie wiem jak si za to wszystko zabra. Fryzjer闚 odwiedzi豉m wielu, raczej podzi瘯uj ich "fachowo軼i".
MPdiva jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-05, 06:16   #1747
InteligentnaBlondynka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

MPdiva - mia豉m tak sam historie. Z blondu poziom 10, chcia豉m mie JASNY br您. Oczywi軼ie u fryzjera. I wszystko identycznie jak u ciebie. W這sy du穎 ciemniejsze ni chcia豉m i zielona poswita. Ale rozjasniane w這sy ju tak maj, 瞠 chwytaj du穎 intensywniej te ciemne kolory. Pocieszenie jest takie, 瞠 kolor si szybko wyplukuje, blaknie, bo rozjasniony w這s jest "pusty" i nie trzyma pigmentu. Chocia ja pofarbowalam jeszcze wtedy 2-3 razy tym brazem z domieszk rudgo, 瞠by si pozby tej zieleni i og鏊nie jako wygl康a. A tak poza tym to za 9 msc (licz帷 od pierwszego farbowania na braz), fryzjerka zrobi豉 mi dekoloryzacje i by豉m zn闚 blondi jako 幢e si czu豉m w ciemnych w這sach :p a ty mo瞠 myj w這sy szamponem przecuwlupiezowym, kt鏎y na pewno troch wyplucze kolor
InteligentnaBlondynka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-05, 14:29   #1748
SceneQueene
Zakorzenienie

Wybierz czerwonawy br您 o numeracji typu 6.5 lub 5.5. Zgasi ziele. Dobrze te by這by zrobi pigmentacje przed.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-05-05, 17:29   #1749
MPdiva
Przyczajenie

InteligentnaBlondynka- myj przeciw逝pie穎wym, ale problem w tym, 瞠 wszystko si sp逝kuje opr鏂z tych odrastaj帷ych czarnych odrost闚. Tak瞠 mam 3 kolory: sw鎩 ju naturalny odrost, pofarbowane odrosty 5 cm (kt鏎e si nie sp逝kuj) i sp逝kuj帷a si reszta w這s闚 (br您owych. Gdyby nie te czarne odrosty zrobione przez fryzjerk to by這by ok dobra豉bym farb, a nie chce farbowa na czarno, 瞠by w這sy by造 r闚ne tym odrostom, bo w czarnych nie wygladam najlepiej
Stary 2015-05-05, 20:39   #1750
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MPdiva Poka wiadomo嗆
InteligentnaBlondynka- myj przeciw逝pie穎wym, ale problem w tym, 瞠 wszystko si sp逝kuje opr鏂z tych odrastaj帷ych czarnych odrost闚. Tak瞠 mam 3 kolory: sw鎩 ju naturalny odrost, pofarbowane odrosty 5 cm (kt鏎e si nie sp逝kuj) i sp逝kuj帷a si reszta w這s闚 (br您owych. Gdyby nie te czarne odrosty zrobione przez fryzjerk to by這by ok dobra豉bym farb, a nie chce farbowa na czarno, 瞠by w這sy by造 r闚ne tym odrostom, bo w czarnych nie wygladam najlepiej
Mo瞠 spr鏏uj dekoloryzacji tych czarnych cz窷ci?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-05-05, 21:02   #1751
MPdiva
Przyczajenie

Do fryzjera boje si znowu p鎩嗆 i szkoda mi kasy na ich eksperymenty. My郵a豉m nad k徙iel rozja郾iaj帷 i po這篡 jak捷 farb, ale nigdy tego nie robi豉m. Polecacie mo瞠 jakie kosmetyki do tej k徙ieli ? Dodaje fotk moich w這s闚 naturalnych za czas闚 gimnazjum ( tylko od tamtej pory mia豉m blond, p騧niej czarny, nast瘼ie rudy, blond i znowu ciemny br您 i nie urywam, 瞠 chcia豉bym po tej k徙ieli rozja郾iaj帷ej wr鏂i jako do naturalnego)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Biwak 112.jpg (36,5 KB, 15 za豉dowa)
Stary 2015-05-06, 00:50   #1752
SceneQueene
Zakorzenienie

Je郵i fryzjerskie, oxydant oboj皻nie jakiej marki, rozja郾iacze polecam Alfaparf i Vincent Ledier.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-05-06, 10:43   #1753
GeluSizna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Niebiesko-zielone w這sy - prosz o pomoc :)

Witam wszystkie Forumowiczki
Postanowi豉m napisa nowy w徠ek, poniewa nie znalaz豉m na forum odpowiedzi na sw鎩 problem, a wydaje mi si on troch inny ni poruszane dotychczas Mam prawie ca貫 niebieskie w這sy, gdzieniegdzie zielony, kt鏎ego chcia豉bym si pozby. Mo瞠 zaczn od pocz徠ku..
M鎩 naturalny kolor to br您, z kt鏎ego nie jest ci篹ko zej嗆 do blondu (u mnie wystarczy rozja郾i z wod 6% i otrzymuj pi瘯ny blond). Wszystko pi瘯nie, ale... Zanim postanowi豉m zafarbowa ca貫 w這sy na niebiesko, to wcze郾iej mia豉m p馧 g這wy niebieskiego, a drugie p馧 czarne.. i przez ten czarny zacz窸y si schody :/ Przy rozja郾ianiu ca貫j g這wy z czarnego (kt鏎y mia豉m ju na g這wie 2 miesi帷e) wyszed w軼iek造 rudy. Z braku wi瘯szej ilo軼i rozja郾iacza po這篡豉m niebieski toner, co oczywi軼ie da這 turkusow ziele Po 3 miesi帷ach musia豉m odnowi kolor niebieski + rozja郾i zarosty, wi璚 przy okazji zosta造 te rozja郾ione niekt鏎e pasma zielonego. Powiem szczerze, 瞠 da這 to efekt, ale niestety nie wsz璠zie i gdzieniegdzie ta ziele si utrzymuje Szczeg鏊nie to wida gdy ten niebieski si troszk spierze.
St康 moje pytanie - czy jest jaki 鈔odek, kt鏎y skutecznie wyp逝kuje ziele? Kole瘸nka poradzi豉 mi na這篡 na zielony p逝kank z fioletowym pigmentem, bo podobno fiolet niweluje ziele. Tylko w豉郾ie taki tu problem - jak mam to zrobi, skoro ziele jest tylko w niekt鏎ych miejscach? Og鏊nie obawiam si r闚nie, 瞠 ta p逝kanka po 1 zniszczy豉 by niebieski (nie wiem jak inaczej mia豉bym j na這篡 jak nie na ca貫 w這sy) po 2 nie zesz豉by tak 豉two, przez co nie mog豉bym uzyska z powrotem mojego niebieskiego Og鏊nie mog jeszcze doda, 瞠 mam w domu fioletowy szampon, kt鏎ego u篡wam po rozja郾ianiu w這s闚, by wyp逝ka brzydk 鄴單. Kole瘸nka m闚i豉, 瞠 z jego pomoc tak瞠 mog si pozby zieleni, ale ju nie powiedzia豉 jak konkretnie mia豉bym go u篡.. Mo瞠 mog豉bym zmiesza go z od篡wk i potrzyma to jaki czas na g這wie? Jestem kompletnie pogubiona w tym temacie, dlatego postanowi豉m napisa nowy w徠ek. Mam nadziej, 瞠 przez to nikt si na mnie nie zdenerwuje. Prosz o odpowiedzi lub (je郵i s odpowiednie) linki do dobrych porad.
Z g鏎y dzi瘯uj za wszelk pomoc i pozdrawiam
GeluSizna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-06, 15:29   #1754
HeavenLeszno
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Question Trzy kolory na g這wie ! Help ! :(

cze嗆 m鎩 naturalny kolor w這s闚 to czarny jednak niedawno mia豉m zrobione ombre i wysz造 mi 3 kolory na w這sach :0 Pierwszy czarny, p騧niej rudy/ciemny br您 i na ko鎍闚kach ciemny br您, wygl康am jak szop pracz, moje pytanie to : czy je郵i na ca陰 d逝go嗆 w這s闚 na這輳 czarn farb to kolor b璠zie taki sam na g鏎ze jak i na dole ? czy mo瞠 zdarzy si 瞠 ko鎍闚ki b璠 nadal ja郾iejsze ? Jak zrobi 瞠by kolor by taki sam na ca貫j d逝go軼i w這s闚 (nie sta mnie na fryzjera ) ? Z g鏎y dzi瘯uj za wszelk pomoc :3
HeavenLeszno jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-06, 16:58   #1755
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Niebiesko-zielone w這sy - prosz o pomoc :)

Cytat:
Napisane przez GeluSizna Poka wiadomo嗆
Witam wszystkie Forumowiczki
Postanowi豉m napisa nowy w徠ek, poniewa nie znalaz豉m na forum odpowiedzi na sw鎩 problem, a wydaje mi si on troch inny ni poruszane dotychczas Mam prawie ca貫 niebieskie w這sy, gdzieniegdzie zielony, kt鏎ego chcia豉bym si pozby. Mo瞠 zaczn od pocz徠ku..
M鎩 naturalny kolor to br您, z kt鏎ego nie jest ci篹ko zej嗆 do blondu (u mnie wystarczy rozja郾i z wod 6% i otrzymuj pi瘯ny blond). Wszystko pi瘯nie, ale... Zanim postanowi豉m zafarbowa ca貫 w這sy na niebiesko, to wcze郾iej mia豉m p馧 g這wy niebieskiego, a drugie p馧 czarne.. i przez ten czarny zacz窸y si schody :/ Przy rozja郾ianiu ca貫j g這wy z czarnego (kt鏎y mia豉m ju na g這wie 2 miesi帷e) wyszed w軼iek造 rudy. Z braku wi瘯szej ilo軼i rozja郾iacza po這篡豉m niebieski toner, co oczywi軼ie da這 turkusow ziele Po 3 miesi帷ach musia豉m odnowi kolor niebieski + rozja郾i zarosty, wi璚 przy okazji zosta造 te rozja郾ione niekt鏎e pasma zielonego. Powiem szczerze, 瞠 da這 to efekt, ale niestety nie wsz璠zie i gdzieniegdzie ta ziele si utrzymuje Szczeg鏊nie to wida gdy ten niebieski si troszk spierze.
St康 moje pytanie - czy jest jaki 鈔odek, kt鏎y skutecznie wyp逝kuje ziele? Kole瘸nka poradzi豉 mi na這篡 na zielony p逝kank z fioletowym pigmentem, bo podobno fiolet niweluje ziele. Tylko w豉郾ie taki tu problem - jak mam to zrobi, skoro ziele jest tylko w niekt鏎ych miejscach? Og鏊nie obawiam si r闚nie, 瞠 ta p逝kanka po 1 zniszczy豉 by niebieski (nie wiem jak inaczej mia豉bym j na這篡 jak nie na ca貫 w這sy) po 2 nie zesz豉by tak 豉two, przez co nie mog豉bym uzyska z powrotem mojego niebieskiego Og鏊nie mog jeszcze doda, 瞠 mam w domu fioletowy szampon, kt鏎ego u篡wam po rozja郾ianiu w這s闚, by wyp逝ka brzydk 鄴單. Kole瘸nka m闚i豉, 瞠 z jego pomoc tak瞠 mog si pozby zieleni, ale ju nie powiedzia豉 jak konkretnie mia豉bym go u篡.. Mo瞠 mog豉bym zmiesza go z od篡wk i potrzyma to jaki czas na g這wie? Jestem kompletnie pogubiona w tym temacie, dlatego postanowi豉m napisa nowy w徠ek. Mam nadziej, 瞠 przez to nikt si na mnie nie zdenerwuje. Prosz o odpowiedzi lub (je郵i s odpowiednie) linki do dobrych porad.
Z g鏎y dzi瘯uj za wszelk pomoc i pozdrawiam
Kole瘸nka 幢e radzi: ziele zbija si czerwieni, nie fioletem. I nie p逝kank, nale篡 j trzyma d逝瞠j na zielonych pasmach. mo瞠sz nawet koncentratu pomidorowego spr鏏owa

Cytat:
Napisane przez HeavenLeszno Poka wiadomo嗆
cze嗆 m鎩 naturalny kolor w這s闚 to czarny jednak niedawno mia豉m zrobione ombre i wysz造 mi 3 kolory na w這sach :0 Pierwszy czarny, p騧niej rudy/ciemny br您 i na ko鎍闚kach ciemny br您, wygl康am jak szop pracz, moje pytanie to : czy je郵i na ca陰 d逝go嗆 w這s闚 na這輳 czarn farb to kolor b璠zie taki sam na g鏎ze jak i na dole ? czy mo瞠 zdarzy si 瞠 ko鎍闚ki b璠 nadal ja郾iejsze ? Jak zrobi 瞠by kolor by taki sam na ca貫j d逝go軼i w這s闚 (nie sta mnie na fryzjera ) ? Z g鏎y dzi瘯uj za wszelk pomoc :3
Teoretycznie tak, bo czer jest wieczna, ale dla pewno軼i zrobi豉bym na najja郾iejsz cz窷 pigmentacj.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-06, 20:25   #1756
Monika22997
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Unhappy fioletowe w這sy

Pomocy!
Dwa miesi帷e temu mia豉m malowan cz窷 w這s闚 na fioletowo. By to fiolet wzmocniony czerni. Kolor nie zszed przy myciach. Pare dni temu zdecydowa豉m si na dekoloryzacj w salonie fryzjerskim, ale fiolet tylko sta si ja郾iejszy i bardziej r騜owy. Nie pu軼i! Nie wiem ju co zrobi, 瞠by pozby si tego fioletu z g這wy! Mo瞠 spr鏏owa u篡 rozja郾iacza? S造sza豉m, 瞠 daje mocniejsze efekty ni dekoloryzator, cho bardziej niszczy w這sy. Jestem w stanie zrobi wszystko z tymi w這sami byleby si pozby tego fioletu!
Monika22997 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-06, 21:32   #1757
SceneQueene
Zakorzenienie

Ja bym pr鏏owa豉 dzia豉 z這tem, bo on neutralizuje fiolet (i odwrotnie).

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-05-08, 12:34   #1758
BeatryczeKefir
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48
Dot.: fioletowe w這sy

Mi na pozbycie si niebieskiego pom鏬 rozja郾iacz, ale niszczy mocno w這sy
BeatryczeKefir jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-09, 15:21   #1759
gtagta
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
do-farbowanie w這s闚

Witam serdecznie Po wielu przej軼iach z w這sami ostatecznie uda這 mi si wyhodowa odrost mniej wi璚ej za uszy. Mo瞠 a tak bardzo to nie razi, ale mam wra瞠nie jakby ka盥y si na to patrzy, 瞠 s takie niezadbane. Naturalny sw鎩 kolor mam do嗆 ciemny blond, a cz窷 w這s闚 farbowanych to taki mix blond闚, kt鏎y powsta po dekoloryzacjach etc. Mam bardzo g瘰te w這sy i z 2 miesi帷e temu by豉m u fryzjera pozby si chocia odrobiny tych brzydkich blond pozosta這軼i i nada fryzurze lekko軼i. W這sy mam r騜nej d逝go軼i i s takie przed 這patki. Wida, 瞠 te blond s zniszczone, ale nie mog ich ju obci望 bardziej. Czy mo積a zrobi tak, 瞠by tylko pofarbowa te blond ko鎍e na mniej wi璚ej m鎩 kolor odrostu? Jak m闚i豉m mam do嗆 ciemny blond, co kiedy skusi這 mnie na farbowanie na ciemno... i tzw ' pazurki'? Czy taki zabieg mo瞠 sprawi, 瞠 te ko鎍闚ki w這s闚 mog by odrobin zdrowsze, albo chocia tak wygl康a? Nie chcia豉bym farbowa odrostu. Czy fryzjer chcia豚y takie co zrobi? Pozdrawiam serdecznie
gtagta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-09, 18:56   #1760
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Mam pytanko. Zachcia這 mi si rudo軼i. Wiem, 瞠 jeszcze niedawno pisa豉m o platynie. Kobieta zmienn jest Po wakacjach my郵 nad zmian koloru. Mam ju wybran farb ale nie o tym chcia豉m pisa. Obecnie i przez jeszcze jaki czas b璠 farbowa ch這dnymi blondami. Niestety zrobi豉m ma造 zapas i chcia豉bym je jak najszybciej zu篡. Co mam zrobi by nie uzyska zielonych w這s闚? Czy wystarczy po這篡 natur i p騧niej zafarbowa docelowym kolorem? Mam kr鏒kie w這sy wi璚 p馧 tubki profesjonalnej farby mi wystarczy. Co w miar taniego z natury by軼ie mi poleci造?
201610111032 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-09, 20:20   #1761
zuzaankaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 231

Hej
mam pytanie do Pa z wyobra幡i albo tych, kt鏎e zajmuj si farbowaniem blond w這s闚 w praktyce...
chcia豉bym uzyska bardziej naturalny efekt (nawet z ciemniejszymi "prze鈍itami"mojego naturalnego koloru) przy farbowaniu odrostu na blond - czy nak豉danie na niego do嗆 cienkiej warstwy farby i oddzielanie troch grubszych pasm w這s闚 od siebie ma sens? jak to widzicie?
b璠 wdzi璚zna za pomoc!
zuzaankaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-10, 11:08   #1762
foxy313
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 420

ja farbuje wlosy na blond juz od 12 lat, wiec wiem na pewno ze pasemkami na pewno wyjdzie jasniej jak na raz na cala glowe. juz mialam roznie wlosy robione, i czy to farba czy rozjasniacz na oddzielonych pasmach zawsze jest jasniej, kolor na cale wlosy zawsze wyjdzie nie rowno, bo inna temperatura jest i wlosy sa jakby zbite w jedno i wtedy sama wiem ze dookola glowy jest jasniej a na srodku glowy ciemny rudy zawsze jest.
teraz zrobilam pasmeka,i odrost ladnie rozjasnilo, ale nie lubie tego koloru po rozjasniaczu, wlos wydaje sie pusty i suchy, moze nawet taki jest, chcialabym farbe polozyc na cale wlosy, ale moze lepiej je zapienic tylko? mam farbe goldwella 11n ale nie wiem czy moge ja uzyc, jaki oxydant uzyc do tego , ale farbe sklepowa - ale tez pytanie jaki kolor - moze casting? cos bez amoniaku? czy ktoras z Was nakladala farbe po rozjasnianu wlsosow pasmekami - rozjasniaczem???????????
foxy313 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-10, 20:13   #1763
MPdiva
Przyczajenie

Z blondu na rudy raczej nie powinno by zieleni ja gdy z blondu farbowa豉m na ciemny (ch這dny) br您 u fryzjera wyszed zielono-szaro br您owy, ale przy dodatku czerwonego pigmentu ziele znika, a w rudym taki pigment ju jest tak瞠 wydaje mi si, 瞠 problemu nie b璠zie. Pami皻aj, 瞠 rudy trzeba cz瘰to "uzupe軟ia", bo z blondu si wyp逝kuje te kiedy z blondu na rudy przesz豉m i niestety to w這sy niszczy. Pozdrawiam
Stary 2015-05-10, 20:58   #1764
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Z blondu na rudy raczej nie powinno by zieleni ja gdy z blondu farbowa豉m na ciemny (ch這dny) br您 u fryzjera wyszed zielono-szaro br您owy, ale przy dodatku czerwonego pigmentu ziele znika, a w rudym taki pigment ju jest tak瞠 wydaje mi si, 瞠 problemu nie b璠zie. Pami皻aj, 瞠 rudy trzeba cz瘰to "uzupe軟ia", bo z blondu si wyp逝kuje te kiedy z blondu na rudy przesz豉m i niestety to w這sy niszczy. Pozdrawiam
Je瞠li to by這 do mnie to powiem Ci, 瞠 obecnie k豉d na w這sy ch這dne blondy na poziomie 10. Zafarbowanie od razu na rudo lub nawet na z這to boj si, 瞠 spowoduje i b璠 mia造 zielon po鈍iat, a o typowym glonie ju nie wspomn. Tak瞠 chyba raczej nie zaryzykuj po這瞠nia od razu docelowego koloru. Chocia raz zafarbuj je naturalnym blondem. Tak si sk豉da, 瞠 w這sy mam bardzo kr鏒kie wi璚 zniszczenia jakiego tam nie b璠zie. Zreszt podcinam je co 1.5 miesi帷a. Wiem, 瞠 rudy do嗆 szybko si wyp逝kuje, mia豉m ju wszystkie mo磧iwe kolory na g這wie nawet czarne Lubi zmiany, a rudy na jesie b璠zie idealny. Ale my郵 o takim bardzo jasnym. W軼iek豉 marchewka nie dla mnie.
Stary 2015-05-10, 22:25   #1765
foxy313
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 420
Cool Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

w豉郾ie to jest myl帷e, bo jedna fryzjerka m闚i豉, 瞠 popiele mog wyjsc zielono na blondach, a druga, 瞠 to natura wychodzi zielono, wiec ja juz nie wiem..
zg逝pialam przez to forum, nawet nie mam pojecia jak teraz farbe polo篡c na moje rozjasnione rozjasniaczem wlosy! chcialabym ladna perle, opalenizujacy kolor, ale nie wiem czy jak kupie 10,21 to bedzie ok, bo wlosy mam po rozjasniaczu, wiec biale nie sa, ale jasne na pewno.. i na jaki czas wtedy farbe polozyc, bo na pewno nie na 40-50 min.. masakra
foxy313 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-11, 10:52   #1766
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Mo瞠 by ziele przy z造m dobraniu farby. Poza tym, 瞠by zapobiec p逝kaniu, starczy zrobi pigmentacje.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-05-11, 17:20   #1767
201610111032
Konto usuni皻e

A ja teraz z inne beczki. Posiadam w domu farb Matrix. Wed逝g kodu na opakowaniu data produkcji to February 2012. Niby jest ju przeterminowana bo min窸y 3 lata. Nigdy jej nie otwiera豉m i by豉 przechowywana w szafce. My郵icie, 瞠 mog豉bym jej jeszcze u篡 czy lepiej nie ryzykowa?
Stary 2015-05-11, 17:36   #1768
SceneQueene
Zakorzenienie

To troch sporo po terminie, dlatego zdecydowanie zrobi豉bym test na pasemku gdzie pod spodem w這s闚. Niby 鈍iat這 si nie dosta這 i nie by豉 otwierana, ale lepiej nie ryzykowa a tak od razu.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-05-11, 20:26   #1769
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
To troch sporo po terminie, dlatego zdecydowanie zrobi豉bym test na pasemku gdzie pod spodem w這s闚. Niby 鈍iat這 si nie dosta這 i nie by豉 otwierana, ale lepiej nie ryzykowa a tak od razu.

Data produkcji luty 2012. Nie jest nigdzie napisane ile jest wa積a. Jedynie w dekalkulatorze widnieje informacja, 瞠 36 miesi璚y. Czyli po terminie nieca貫 4 miesi帷e. Nie dam rady zrobi testu bo mam bardzo kr鏒kie w這sy i ty jest skr鏂ony maszynk. Farb chcia豉m doda do innej by minimalnie tylko zmieni kolor.
Stary 2015-05-11, 20:27   #1770
SceneQueene
Zakorzenienie

A, data produkcji! Ja to czasem nie spojrz w豉軼iwie... Wobec tego, ja bym j po這篡豉.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-07 13:41:38

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.