Pytania i porady fryzjerskie - Strona 61 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-05-17, 13:09   #1801
foxy313
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 420
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez mamo94 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny mam problem . Ostatnio kiedy farbowa豉m w這sy pomyli造 mi si farby i zamiast 9.03 na這篡豉m 8.3 . W這sy wysz造 ciemniejsze i kolor si nie sp逝ka . Czy mog teraz na這篡 9.03 na calosc i czy nie bedzie za duzej roznicy pomiedzy odrostem a reszt w這s闚, czy musz je wcze郾iej rozja郾i ? A mo瞠 jest jaka inna metoda 瞠by powr鏂i do ja郾iejszego koloru?
Monka
Stop!!! Nie kolejnej farbie!!!
Umyj wlosy szamponem przeciwlupiezowym potrzymaj go na wlosach nawet z 10 min i pozniej polz na godzine maske do wlosow (najlepiej specjalna do wlosow blond- np. Z biovaxu dobrze rozjasnia albo john frieda blonde) dodaj do maski trochw cytryny i 2-3 lyzki duze miodu i masz efekt rozjasnienia o 1 ton spokojnie! Po co znow farba? Tym bardziej ze mialas jasniejsze wiec bardzo latwo sie zmyje tem kolor co masz "naturalnym" sposobem a nie od razu farba, za miesiac znow mozesz pofarbowac dziewiatatka.
Jeszcze druga opacja tez malo-inwazyjna jak juz bardzo chcialabys pokombinowac z farba- to zapienienie na 5-10 min z farby ale odcien wtedy z poziomu 10 albo 11 z fioletem , oczywiscie farba+oxy+szampon+odzywka

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Poka wiadomo嗆
Kurcze, mam dylemat bo og鏊nie te w這sy s 豉dnie zrobione, w sensie te pasemka s tak 豉dnie zrobione nie byle jak, ale po prostu efekt jest s豉by.
Ona nak豉da豉 mi sam farb pasemkami nie na ca這軼, ale teraz ju po 3 razach u niej mam prawie wszystkie w這sy farbowane, swoich juz mam niewiele.
Postaram si dodac fotk.

To jest tak, 瞠 og鏊nie to one maj jaki tam kolor, ale on jest taki bardzo naturalny, 瞠 trudno odr騜ni, 瞠 to s nie moje. Po prostu wida ten kolor, ale efekt jest mega naturalny, jak od s這鎍a, co w tym stylu. Ja chcia豉m mie czekolad od g鏎y i tak od ucha, 瞠by powoli przechodzi這 na ja郾iejsze, takie ombre. Tego po prostu nie ma. te w這sy wygl康aj og鏊nie 豉dnie, ale raz - to nie jest to co chcia豉, a dwa - nikt by w 篡ciu nie zauwa篡, 瞠 co z nimi robi豉m, mo瞠 dopiero pod s這鎍e.

Powiem Wam, 瞠 r璚e mi opadaj, bo my郵a豉m, 瞠 od razu b璠 mia豉 豉dne w這sy, takie jak chcia豉m, a mam tutaj ca造 czas jakie p馧 鈔odki,a przecie co chwila farbowa si nie b璠, planuj znowu co robi dopiero za miesi帷.

Jutro postaram si zrobi fotki w r騜nym 鈍ietle jak to wygl康a.
Dodaj dodaj ta fotke, a moze ona za slaba wode daje i dlatego taka mala roznica??

Edytowane przez foxy313
Czas edycji: 2015-05-17 o 13:06
foxy313 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-17, 13:58   #1802
mamo94
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

foxy313 dzi瘯uj , b璠 pr鏏owa jak radzisz bo szczerze powiedziawszy nie chcia豉bym znowu kombinowac z chemia
mamo94 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-17, 15:40   #1803
foxy313
Raczkowanie

a nie ma problemu, ja sama wiem ze szampon przeciwlupiezowy niezle zmywa kolorek (ja to sama odkrylam przez przypadek, bo skonczyl mi sie zwykly szampon, umylam przeciwlupiezowym, bo tylko ten mialam pod reka i patrze, a tu kolor mi sie zmyl! ale fajnie wyszlo, bo czasem pod ciemniejszymi blondami wlasnie kryja sie te ladniejsze jasniejsze) , tak samo jak szmapony do blondu i maski i cytryna i miod, to wszystko rozjasnia i wyplukuje farbe, wczoraj sama sobie zafundowalam s豉wne ostatnimi czasy zapienienie, poniewaz kolor mialam nijaki (zolto bialy), a chcialam lekko jeszcze pojasnic odrost, bo tydzien temu bylam na pasemkach i tak beznadziejnie fryzjerka mi zrobila ze nadal mam bardzo widoczny odrost! masakra, az mam ochote tam wrocic i nich nakrzyczec.. zapienienie wyszlo spoko. ale jesli dopiero co farbowalas wlosy to lepiej uzyj szampon i godzina z maska z cytryna i miodem (tylko nie sztucznym, bo sztuczny miod to syrop glukozowy tylko, nie ma zadnych wlasciwosci oprocz kalorii!) pozdrawiamm

aaaaaaaaaaaaaa i czy ktos moze mi poradzic ktora farba sprawi ze odrost bedzie bardziej brazowy a nie rudy?
alfaparf 11.11 czy 11.20 ? a moze 11.21
czy opalenizujacy kolor da rudosc czyli bardziej cieply odcien, czy moze wlasnie zimny odcien?
wczoraj zrobilam sobie probke na odroscie, i spoko, trzymalam moze 10 min i mam bardzo fajny jasnobrazowy odrost, ale reszta blondu podczas mycia zlapala na szaro w tym miejscu! mysle czy lepszy efekt uzyskam moze 11.21 albo mieszajac 2 farby 11.11 i 11.20 co w sumie i tak mi chyba da 11.21?????? czy mozecie mi poradzic cos w tej sprawie? plissssssssssssssssssssss

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

i jeszzcze jedno pytanie mam Bradzo Wa積e, wiem ze niby sie nie powinno mieszac farb roznych firm, ale jesli zmieszam goldwell 11N i alfaparf 11.11 to coz sie moze wydarzyc? czy sklad farb moze miec tak bardzo znaczacy wplyw na koloryzcje? czy chodzi tylko o pigmenty?
bede niezmiernie wdzieczna za odpowiedz

Edytowane przez foxy313
Czas edycji: 2015-05-17 o 15:05
Stary 2015-05-17, 17:21   #1804
calliope86
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 508

Cytat:
Kurcze, mam dylemat bo og鏊nie te w這sy s 豉dnie zrobione, w sensie te pasemka s tak 豉dnie zrobione nie byle jak, ale po prostu efekt jest s豉by.
Ona nak豉da豉 mi sam farb pasemkami nie na ca這軼, ale teraz ju po 3 razach u niej mam prawie wszystkie w這sy farbowane, swoich juz mam niewiele.
Postaram si dodac fotk.

To jest tak, 瞠 og鏊nie to one maj jaki tam kolor, ale on jest taki bardzo naturalny, 瞠 trudno odr騜ni, 瞠 to s nie moje. Po prostu wida ten kolor, ale efekt jest mega naturalny, jak od s這鎍a, co w tym stylu. Ja chcia豉m mie czekolad od g鏎y i tak od ucha, 瞠by powoli przechodzi這 na ja郾iejsze, takie ombre. Tego po prostu nie ma. te w這sy wygl康aj og鏊nie 豉dnie, ale raz - to nie jest to co chcia豉, a dwa - nikt by w 篡ciu nie zauwa篡, 瞠 co z nimi robi豉m, mo瞠 dopiero pod s這鎍e.

Powiem Wam, 瞠 r璚e mi opadaj, bo my郵a豉m, 瞠 od razu b璠 mia豉 豉dne w這sy, takie jak chcia豉m, a mam tutaj ca造 czas jakie p馧 鈔odki,a przecie co chwila farbowa si nie b璠, planuj znowu co robi dopiero za miesi帷.

Jutro postaram si zrobi fotki w r騜nym 鈍ietle jak to wygl康a.
Moim zdaniem fryzjerka 幢e si za to zabra豉 ale na tych zdj璚iach, kt鏎e wklei豉 nie widz te tego ombre tylko w豉郾ie same refleksy . Je郵i jej je pokaza豉 to mog豉 Ci 幢e zrozumie. Najlepiej 瞠by na samym pocz徠ku po這篡豉 Ci na ca陰 g鏎 czekolad, a stopniowo w d馧 inn ja郾iejsz farb/farby. Tylko, 瞠 teraz ju masz niestety wi瘯szo嗆 w這s闚 pofarbowanych wi璚 tylko rozja郾iacz raczej by wchodzi w gr na ko鎍闚ki, a potem ewentualnie na to farba/toner. Tylko te w這sy sobie niestety poniszczysz. ;/

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez foxy313 Poka wiadomo嗆

aaaaaaaaaaaaaa i czy ktos moze mi poradzic ktora farba sprawi ze odrost bedzie bardziej brazowy a nie rudy?
alfaparf 11.11 czy 11.20 ? a moze 11.21
czy opalenizujacy kolor da rudosc czyli bardziej cieply odcien, czy moze wlasnie zimny odcien?
wczoraj zrobilam sobie probke na odroscie, i spoko, trzymalam moze 10 min i mam bardzo fajny jasnobrazowy odrost, ale reszta blondu podczas mycia zlapala na szaro w tym miejscu! mysle czy lepszy efekt uzyskam moze 11.21 albo mieszajac 2 farby 11.11 i 11.20 co w sumie i tak mi chyba da 11.21?????? czy mozecie mi poradzic cos w tej sprawie? plissssssssssssssssssssss

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

i jeszzcze jedno pytanie mam Bradzo Wa積e, wiem ze niby sie nie powinno mieszac farb roznych firm, ale jesli zmieszam goldwell 11N i alfaparf 11.11 to coz sie moze wydarzyc? czy sklad farb moze miec tak bardzo znaczacy wplyw na koloryzcje? czy chodzi tylko o pigmenty?
bede niezmiernie wdzieczna za odpowiedz
foxy nie bardzo rozumiem chcesz u篡wa poziomu 11 do super blond闚 瞠by uzyska jasny br您?

Farb r騜nych marek si nie miesza i kropka. Mo積a ewentualnie dodawa mixtony z innej firmy.

calliope86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-17, 18:52   #1805
foxy313
Raczkowanie

nie nie nie, chodzi mi odrost m鎩- bo bardzo ciemny jest, nie chce rozja郾iacza u篡wa, bo w這sny totalnie s do bani po rozja郾iaczu, po farbie mialam super, ale zawsze wychodzi z馧to-rudo-z這to, szukam farby "idealnej", wiem 瞠 m鎩 ciemny odrost nigdy nie b璠zie super jasny dzi瘯i farbie (i dobrze, bo ca豉 taka jasna 幢e sie czuje), ale chociaz 瞠by to by nie rudy poziom 8 albo 9. jak uzywalam farby 11N goldwella to wyszlo tak rudo troche, wczoraj sprobowalam 11.11 alfaparf - polozylam doslowanie na 10 min i zaraz fotke wstawie jak wyszlo, najgorsze ze przy myciu farba zalapie reszte wlosow i jestem szaro siwa i to daje kontrast duzy z tym odrostem kt鏎y w豉nie wychodzi tak jasno br您owo, czyli ciemny blond nawet..
nie wiem co jak zrobic ten odrost 瞠by by這 nie rudo.
Stary 2015-05-17, 18:59   #1806
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 067

A welli kolestonu palety 12 pr鏏owa豉? Mi ona z odrostem radzi豉 sobie najlepiej .

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-17, 19:00   #1807
foxy313
Raczkowanie

Odrost w dwoch odcieniach - moj i po 10 minutach z alfaparf
Mysle czy moze 11.11 pomieszac z 11.0 albo 11.21 albo 11.20??

I swiatlo dzienne

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
A welli kolestonu palety 12 pr鏏owa豉? Mi ona z odrostem radzi豉 sobie najlepiej .
Mam 2 farbki 12/61 i 12/89 ale Andyfromhell powiedzial
Ze to za zimne kolory i troche sie boje i to zalapie na reszcie blondu, bo malaks na koniec chcial czy nie chcial trzeba zrobic, inaczej bedzie nie rowno, a i odrostu samego bez dotkniecia reszty wlosow sie nie da zrobic! I pasemkami chyba nie da rady poleciec po caloscie tymi farbami - prawda?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (110,0 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (146,9 KB, 15 za豉dowa)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2015-05-18 o 20:29 Pow鏚: post pod postem
Stary 2015-05-17, 19:06   #1808
SceneQueene
Zakorzenienie

柝e nie jest. Ja bym spr鏏owa豉 .11 z .2.

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Ze to za zimne kolory i troche sie boje i to zalapie na reszcie blondu, bo malaks na koniec chcial czy nie chcial trzeba zrobic, inaczej bedzie nie rowno, a i odrostu samego bez dotkniecia reszty wlosow sie nie da zrobic! I pasemkami chyba nie da rady poleciec po caloscie tymi farbami - prawda?
S ch這dne, ale Ty przecie ca貫 w這ski masz ch這dne, z tego co widz, wi璚 to chyba dobrze jakby odrost te tak wyszed? Mog豉by da odrost na pe貫n czas, a malaks tylko minimalny, 5 minut na pewno Ci tragedii na g這wie nie zdzia豉 . Zreszt skoro je masz, ja bym dawno zrobi豉 test na pasemku (i potem porz康nie zakr璚i豉 tubk).

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-05-17, 19:12   #1809
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012
Dot.: pielegnacja wlosow

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Nie ma za co, Kochana, staram si :-*. Skoro to mieszanka to my郵, 瞠 tym bardziej nie ma si czego ba. Daj zna jak wysz這.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.
Nie dam zna bo ju postanowione, wracam do naturalk闚
201610111032 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-17, 20:00   #1810
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: pielegnacja wlosow

Gratulacje

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-05-17, 20:52   #1811
calliope86
Zadomowienie

Cytat:
Ja robi豉m dotychczas dwie mieszanki alfy (natura z poziomu 5): 11.11 +11.20 i 12% oxy i wychodzi這 mi ch這dno i popielato-rdzawo, teraz robi 11.10 +11.20 i jest troch mniej ch這dno i bardziej 鄴速o ni rdzawo. Wol t 2 mieszank.
Malaksu nie robi i nie zauwa篡豉m 瞠by mi sp逝kiwana farba ch這dzi豉 reszt w這s闚.
Innych farb nie pr鏏owa豉m wi璚 nie wiem jak wychodz. Darowa豉bym sobie na Twoim miejscu sam natur i raczej wybra豉 co z ch這dnych odcieni (mieszank).
Reszt w這s闚 masz potraktowan rozja郾iaczem?

Stary 2015-05-17, 23:03   #1812
Aredhel125
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 640

Cytat:
Napisane przez foxy313;51429518[COLOR=Silver
[/COLOR]Dodaj dodaj ta fotke, a moze ona za slaba wode daje i dlatego taka mala roznica??
Ona dopiero teraz za tym 3 razem doda豉 mi troch rozja郾iacza, 瞠by pasemka bardziej z豉pa這, wcze郾iej mia豉m tylko zwyk陰 farba robione.
Cytat:
Napisane przez calliope86 Poka wiadomo嗆
Moim zdaniem fryzjerka 幢e si za to zabra豉 ale na tych zdj璚iach, kt鏎e wklei豉 nie widz te tego ombre tylko w豉郾ie same refleksy . Je郵i jej je pokaza豉 to mog豉 Ci 幢e zrozumie. Najlepiej 瞠by na samym pocz徠ku po這篡豉 Ci na ca陰 g鏎 czekolad, a stopniowo w d馧 inn ja郾iejsz farb/farby. Tylko, 瞠 teraz ju masz niestety wi瘯szo嗆 w這s闚 pofarbowanych wi璚 tylko rozja郾iacz raczej by wchodzi w gr na ko鎍闚ki, a potem ewentualnie na to farba/toner. Tylko te w這sy sobie niestety poniszczysz. ;/
ja bym chcia豉 teraz, 瞠by ona mi troch przyciemni豉 g鏎 jeszcze, do這篡豉 ciemniejszego br您u. na dole mo瞠 mi pasemkami porozja郾ia i dopiero na samych ko鎍ach wi璚ej ja郾iejszego.
Mo瞠 te ko鎍e si a tak nie poniszcz? Nie chc efektu z akims bardzo blondem, taki bardziej jasny karmelowy br您 na tych ko鎍ach.

W zasadzie nie wiem na czym to wszystko polega. Sama farb tego nie mo積a zrobi, przynajmniej tego przyciemniania na czekolad?
Wydawa這 mi si, 瞠 jak mi po這篡 farb w kolorze czekoladowego br您u na w這sy to to z豉pie, a jedynie te ja郾iejsze partie potraktuje troch rozja郾iaczem. Sama farba nie da efektu?
Aredhel125 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-17, 23:15   #1813
foxy313
Raczkowanie

Cytat:
Ja robi豉m dotychczas dwie mieszanki alfy (natura z poziomu 5): 11.11 +11.20 i 12% oxy i wychodzi這 mi ch這dno i popielato-rdzawo, teraz robi 11.10 +11.20 i jest troch mniej ch這dno i bardziej 鄴速o ni rdzawo. Wol t 2 mieszank.
Malaksu nie robi i nie zauwa篡豉m 瞠by mi sp逝kiwana farba ch這dzi豉 reszt w這s闚.
Innych farb nie pr鏏owa豉m wi璚 nie wiem jak wychodz. Darowa豉bym sobie na Twoim miejscu sam natur i raczej wybra豉 co z ch這dnych odcieni (mieszank).
Reszt w這s闚 masz potraktowan rozja郾iaczem?
tak, juz od dawien dawna farbuje na blond, i taki kolor jak mam to s pasemka wiecznie dokladane - oczywsicie rozjasniaczem, ale czasem i farba, wolalabym sama farba, ale chyba zawsze odrost bedzie inny niz reszta, dlatego raz na 2 miesiace ide pasmeka dokladac (teraz mi tak zrobili, ze po瘸l sie Panie Bo瞠!!!) , a tak to sama probuje odrost farbowac,ale dlugie te wlosy i nie radze sobie z tylem. nie wiem co robic, bo raz przez 4 farbowania kladlam rozne farby i nigdy farba juz tego rudego odrostu nie chciala rozjasnic, dziekuje za porady i odpowiedzi!!
Stary 2015-05-18, 08:50   #1814
calliope86
Zadomowienie

Cytat:
Ona dopiero teraz za tym 3 razem doda豉 mi troch rozja郾iacza, 瞠by pasemka bardziej z豉pa這, wcze郾iej mia豉m tylko zwyk陰 farba robione.

ja bym chcia豉 teraz, 瞠by ona mi troch przyciemni豉 g鏎 jeszcze, do這篡豉 ciemniejszego br您u. na dole mo瞠 mi pasemkami porozja郾ia i dopiero na samych ko鎍ach wi璚ej ja郾iejszego.
Mo瞠 te ko鎍e si a tak nie poniszcz? Nie chc efektu z akims bardzo blondem, taki bardziej jasny karmelowy br您 na tych ko鎍ach.

W zasadzie nie wiem na czym to wszystko polega. Sama farb tego nie mo積a zrobi, przynajmniej tego przyciemniania na czekolad?
Wydawa這 mi si, 瞠 jak mi po這篡 farb w kolorze czekoladowego br您u na w這sy to to z豉pie, a jedynie te ja郾iejsze partie potraktuje troch rozja郾iaczem. Sama farba nie da efektu?
G鏎 da si oczywi軼ie przyciemni farb bez problemu, a d馧 r闚nie potraktowa rozja郾iaczem tylko moim zdaniem mo積a to by這 zrobi inaczej, samymi farbami bez rozja郾iacza ale teraz to ju po zawodach. Najlepiej znajd dobre zdj璚ie z efektem jaki oczekujesz i poka je fryzjerce. Powodzenia!

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Cytat:
tak, juz od dawien dawna farbuje na blond, i taki kolor jak mam to s pasemka wiecznie dokladane - oczywsicie rozjasniaczem, ale czasem i farba, wolalabym sama farba, ale chyba zawsze odrost bedzie inny niz reszta, dlatego raz na 2 miesiace ide pasmeka dokladac (teraz mi tak zrobili, ze po瘸l sie Panie Bo瞠!!!) , a tak to sama probuje odrost farbowac,ale dlugie te wlosy i nie radze sobie z tylem. nie wiem co robic, bo raz przez 4 farbowania kladlam rozne farby i nigdy farba juz tego rudego odrostu nie chciala rozjasnic, dziekuje za porady i odpowiedzi!!
Chyba prawie ka盥y to przechodzi jak schodzi z rozja郾iacza, 瞠 odrost si odznacza, ja te . Trzeba to przeczeka i tyle. Przy farbie u mnie te wida, 瞠 odrost jest lekko ciemniejszy ale po nast瘼nym farbowaniu gdzie przeci庵am p璠zlem jeszcze raz po nim to si wyr闚nuje.
Nie napisa豉 jakiego oksydantu u篡wasz ale chyba 12%? Jak sobie nie radzisz z malowaniem ty逝 to mo瞠 jak捷 kole瘸nk popro do pomocy .

Stary 2015-05-18, 11:05   #1815
foxy313
Raczkowanie

Sprobuje teraz tej mieszanki, tylko z ciemnego blondu pasemek musze dodac i tak uzywam wody 12% bo na 9% to pamarancze mam , problem jeszcze taki ze sie pomylilam i kupilam farbke na pasemka z poziomu 9 ALE do siwych wlosow! Moge uzyc ja na blond ??? Chyba powinno nawet lepiej zlapac skoro jest na siwe wlosy? Co myslicie??

Edytowane przez foxy313
Czas edycji: 2015-05-18 o 12:17
Stary 2015-05-18, 17:04   #1816
JustAFlake
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Jasny blond a lato - rozja郾i si? Przyciemnia w這sy?

Pytanie jak w opisie. Mam jasne w這sy (rozja郾iane) do poziomu mniej wi璚ej takiego http://polki.pl/we-dwoje/files/Image...e_dwoje_28.jpg
Dok豉dnie trudno mi stwierdzi, bo w r騜nym 鈍ietle wygl康a inaczej W ka盥ym razie chodzi o to, co wakacyjne s這鎍e mo瞠 z nimi zrobi Czy mam spodziewa si efektu Wied幟ina albo http://img.webme.com/pic/b/bydgoszczdlugiewlosy/pp.jpg , czy te efekt b璠zie bardziej subtelny (pasemka)? Albo si zniszcz i zaczn puszy (troch maj tendencje). I czy w takim razie da這by co lekkie przyciemnienie ich na lato? Jak my郵icie?
EDIT: odcie moich w這s闚 jest raczej ch這dniejszy ni na zdj璚iu

Edytowane przez JustAFlake
Czas edycji: 2015-05-18 o 17:05 Pow鏚: dopisanie informacji
JustAFlake jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-18, 19:34   #1817
Neyve
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 275

Dziewczyny, potrzebuj suchy spray teksturyzuj帷y, dostan cokolwiek w Polsce? Czaje si na Charles Worthington albo VO5 popularne w GB ale ju dawno ich na allegro nie widzia豉m
Neyve jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-18, 20:22   #1818
foxy313
Raczkowanie

Zamow z ebaya z Anglii, bez problemu wysylaja
Stary 2015-05-18, 20:27   #1819
Aredhel125
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 640

Cytat:
G鏎 da si oczywi軼ie przyciemni farb bez problemu, a d馧 r闚nie potraktowa rozja郾iaczem tylko moim zdaniem mo積a to by這 zrobi inaczej, samymi farbami bez rozja郾iacza ale teraz to ju po zawodach. Najlepiej znajd dobre zdj璚ie z efektem jaki oczekujesz i poka je fryzjerce. Powodzenia!
To jak to jest, mo積a w這sy na ko鎍ach poja郾ic sam farb, czy potrzebny jest rozja郾iacz? Ona m闚i豉, 瞠 jak nie ma kontrastu mi璠zy moimi w這sami, a farb to nie b璠zie tego wida, albo bardzo s豉bo. teraz m闚i豉, 瞠 doda豉 tylko troch rozja郾iacza, 瞠by z豉pa這. Co to znaczy, 瞠 po zawodach? Mam tylko ja郾iejsze blond drobne pasemka, nie mam nie wiem jak rozja郾ionych w這s闚.
Aredhel125 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-18, 20:58   #1820
Neyve
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 275

Cytat:
Zamow z ebaya z Anglii, bez problemu wysylaja
No w豉郾ie 瘸dnego z nich nie ma Jest tylko Oscar Blandi ale co do niego opinie s podzielone a jest dosy drogi wi璚 nie chce ryzykowa. No i Oribe ale najpierw musia豉bym nerk sprzeda.
Neyve jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-18, 20:58   #1821
foxy313
Raczkowanie

Rozjasniacz to zabojstwo na wlosach! Moze byc stosowany do pojasnienia, ale on strasznie noszczy wlosy, bedziesz miala koncowki tak spuszone ze zadne olejki nie pomoga, bedziesz zla i bedziesz myslala zeby je sciac! Dlatego!! Farba! Farba rozjasniajaca! Nawet na wodzie 9% powinnac uzyskac ladne rozjasnienie, przeciez i tak nie chcesz bialych miec tych koncowek? Farby z poziomu 11 z woda 9 albo 12% moze porozmawiaj o tym z fryzjerka? Bo ja widze ze kazda fryzjerka to idzie na latwizne - rozjasniacz pachnpach i dowidzenia Pani Genia!!!! Nienawidze tego, zero pytan, tylko robi co jej sie wydaje ze dobrze a pozniej wychodze niezadowolona jak zwykle i sama w domu kombinuje
Stary 2015-05-19, 08:36   #1822
calliope86
Zadomowienie

Cytat:
To jak to jest, mo積a w這sy na ko鎍ach poja郾ic sam farb, czy potrzebny jest rozja郾iacz? Ona m闚i豉, 瞠 jak nie ma kontrastu mi璠zy moimi w這sami, a farb to nie b璠zie tego wida, albo bardzo s豉bo. teraz m闚i豉, 瞠 doda豉 tylko troch rozja郾iacza, 瞠by z豉pa這. Co to znaczy, 瞠 po zawodach? Mam tylko ja郾iejsze blond drobne pasemka, nie mam nie wiem jak rozja郾ionych w這s闚.
Tyle si napisa豉m i mi ca陰 odpowied wci窸o.

Zdj璚ia w這s闚 nadal nie widz. Tego rozja郾iacza to doda豉 do br您owej farby czy po prostu porobi豉 Ci troch blond pasemek bo ju si pogubi豉m ? Chodzi這 mi o to, 瞠 jesli ju masz pofarbowane w這sy zw豉szcza na br您 to niczym innym jak rozja郾iaczem ich nie poja郾isz. Farba farby nie rozja郾i (ewentualnie czasami podobne odcienie np blondu).

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Sprobuje teraz tej mieszanki, tylko z ciemnego blondu pasemek musze dodac i tak uzywam wody 12% bo na 9% to pamarancze mam , problem jeszcze taki ze sie pomylilam i kupilam farbke na pasemka z poziomu 9 ALE do siwych wlosow! Moge uzyc ja na blond ??? Chyba powinno nawet lepiej zlapac skoro jest na siwe wlosy? Co myslicie??
nie wiem co to za tajemnicza farbka wi璚 si nie wypowiadam

Stary 2015-05-19, 09:56   #1823
foxy313
Raczkowanie

Matrix dreamage so color 9M
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (45,7 KB, 5 za豉dowa)
Stary 2015-05-19, 10:01   #1824
calliope86
Zadomowienie

Cytat:
Matrix dreamage so color 9M
Nie znam tej farby niestety i nie kojarz, 瞠by kto ni malowa w這sy.

Stary 2015-05-19, 16:41   #1825
Endzi204
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Hej dziewczyny. Chcia豉m porady bo juz w g這wie mi sie pomieszalo .... wiele lat rozjasnialam w這sy u fryzjera rozjasniaczem ale za kt鏎ym razem kolejna moja fryzjerka zachodzi豉 w ci捫 ... A ja szuka豉m nowej... Moja nowa fryzjerka stwierdzi豉 ze mam s豉be w這sy i ona b璠zie mi robic farba i na to ilumine, wychodzi mi fajny ciep造 odcie ale jednak wida delikatny 鄴速y odrost, ilumina sie zmywa i wtedy juz nie tak fajnie to wyglada stwierdzi豉m za kt鏎ym razem ze 鄴速e odrosty to i u mnie kiedy mi wysz造 jak robi豉m sama i ze teraz zrobi sama. Kupi豉m w sklepie fryzjerskim farby Wella bo na takich moja ostatnia pracowa豉, KOLESTON PERFECT 12.89 i ILLUMINA COLOR 10.36 z woda 9%.PAni w sklepie powiedzia豉 ze jest wszystko opisane.
I stad moje pytanie, jak zrobi odrost z farba KOLESTON, to czy p霩niej przeci庵n望 na dalsza cze嗆 w這s闚 ??? Odrost mam 1-1,5 cm. I co zrobic z ilumina ??? K豉嗆 ja na w這sy zrobione farba?? Czy na drugi dzie??? Boje sie ze jak zrobi farba z woda 9 i p霩niej ilumine z woda 9 to mi wypadn w這sy . Moja fryzjerka robi豉 tak ze zmywala farba i wtedy mi k豉d ilumine .
Prosz pom騜cie mi co jak nak豉da , boje sie ze jak sie zeszpece to w pracy w czapk b璠 siedzie i szuka fryzjera do poprawki
Endzi204 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-19, 17:25   #1826
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Jasny blond a lato - rozja郾i si? Przyciemnia w這sy?

Cytat:
Napisane przez JustAFlake Poka wiadomo嗆
Pytanie jak w opisie. Mam jasne w這sy (rozja郾iane) do poziomu mniej wi璚ej takiego http://polki.pl/we-dwoje/files/Image...e_dwoje_28.jpg
Dok豉dnie trudno mi stwierdzi, bo w r騜nym 鈍ietle wygl康a inaczej W ka盥ym razie chodzi o to, co wakacyjne s這鎍e mo瞠 z nimi zrobi Czy mam spodziewa si efektu Wied幟ina albo http://img.webme.com/pic/b/bydgoszczdlugiewlosy/pp.jpg , czy te efekt b璠zie bardziej subtelny (pasemka)? Albo si zniszcz i zaczn puszy (troch maj tendencje). I czy w takim razie da這by co lekkie przyciemnienie ich na lato? Jak my郵icie?
EDIT: odcie moich w這s闚 jest raczej ch這dniejszy ni na zdj璚iu
Nie spodziewaj si praktycznie 瘸dnych r騜nic. S這鎍e rozja郾ic lekko, ale farbowane w這sy na kolory ciemne i wszystkie naturalki.

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Je郵i kolor nie jest ciemny, mo瞠sz spr鏏owa farby rozja郾iajacej zamiast rozja郾iacza- ton, dwa powinno rozja郾ic.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Endzi204 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny. Chcia豉m porady bo juz w g這wie mi sie pomieszalo .... wiele lat rozjasnialam w這sy u fryzjera rozjasniaczem ale za kt鏎ym razem kolejna moja fryzjerka zachodzi豉 w ci捫 ... A ja szuka豉m nowej... Moja nowa fryzjerka stwierdzi豉 ze mam s豉be w這sy i ona b璠zie mi robic farba i na to ilumine, wychodzi mi fajny ciep造 odcie ale jednak wida delikatny 鄴速y odrost, ilumina sie zmywa i wtedy juz nie tak fajnie to wyglada stwierdzi豉m za kt鏎ym razem ze 鄴速e odrosty to i u mnie kiedy mi wysz造 jak robi豉m sama i ze teraz zrobi sama. Kupi豉m w sklepie fryzjerskim farby Wella bo na takich moja ostatnia pracowa豉, KOLESTON PERFECT 12.89 i ILLUMINA COLOR 10.36 z woda 9%.PAni w sklepie powiedzia豉 ze jest wszystko opisane.
I stad moje pytanie, jak zrobi odrost z farba KOLESTON, to czy p霩niej przeci庵n望 na dalsza cze嗆 w這s闚 ??? Odrost mam 1-1,5 cm. I co zrobic z ilumina ??? K豉嗆 ja na w這sy zrobione farba?? Czy na drugi dzie??? Boje sie ze jak zrobi farba z woda 9 i p霩niej ilumine z woda 9 to mi wypadn w這sy . Moja fryzjerka robi豉 tak ze zmywala farba i wtedy mi k豉d ilumine .
Prosz pom騜cie mi co jak nak豉da , boje sie ze jak sie zeszpece to w pracy w czapk b璠 siedzie i szuka fryzjera do poprawki
A po co Ci druga farba na pierwsz? Ja bym zrobi豉 Wella odrosty na pe貫n czas i przeci庵nela na reszt na ostatnich kilka minut.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-05-19, 17:53   #1827
Endzi204
Przyczajenie

A jak mi wyjdzie 鄴速y ?? Bo w這sy mam ciemne.
Stary 2015-05-19, 18:03   #1828
foxy313
Raczkowanie

A illuminy nie robi sie na 1,5-3% wodzie?? To jak toner jest
Ogolnie ja mialam robione po rozjasniaczu kiedys illumina, ale mialam ja nakladana doslownie na 5-10 min NA MOKRE wlosy, czyli po farbowaniu i zmyciu rozjasniacza.
Jak koleston przeciagniesz na reszte wlosow na 5-10 min na koniec i bedziesz zadowolona z efektu to po 2 tyg dopiero sobie popraw illumina, ale na pewno na niskiej wodzie sie robi, bo to nie jest jak permanentna farba
A mozesz wstawic fotke koloru jaki masz teraz , bo ja chce zrobic kolestonem 12/89 odrost i tez przeciagnac na reszte..

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Endzi204 Poka wiadomo嗆
A jak mi wyjdzie 鄴速y ?? Bo w這sy mam ciemne.
No to naloz na mokre wlosy po farbowaniu ta illumine ale z niska woda !
Stary 2015-05-19, 18:10   #1829
Endzi204
Przyczajenie

Ch皻nie wystawie zdj璚ie tylko musz ogarn望 jak to zrobic
Stary 2015-05-19, 18:18   #1830
Endzi204
Przyczajenie

Zdj璚ie doda豉m w zalaczniku
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (40,2 KB, 10 za豉dowa)

Edytowane przez Endzi204
Czas edycji: 2015-05-19 o 18:51
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-01 22:31:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.