Pytania i porady fryzjerskie - Strona 62 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-05-19, 19:32   #1831
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 067
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Endzi204 Poka wiadomo嗆
A jak mi wyjdzie 鄴速y ?? Bo w這sy mam ciemne.
Je郵i b璠zie 鄴速y, po堯 potem t drug farb dla stonowania, na kwadrans i g鏎a na 3%.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-20, 12:52   #1832
Vexxa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104

Jednak nadal chce mie bia貫. Ko鎍闚ki w zasadzie takie mam, ale reszta nie... :/ Troch poja郾ialy od ostatniego farbowania, ale uparlam sie na platynowy.
Czy jak naloze 12% wode z farba na lekko podniszczone, cho z nierozdwojonymi ko鎍闚kami, cienkie wlosy to one to prze篡j? Czy to jeszcze nie bedzie takie katuj帷e? Wypada mi ich troch, jak je czesze, ale wydaje mi si, 瞠 jeszcze si mieszcze w normie.
Vexxa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-20, 13:35   #1833
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: pielegnacja wlosow

Wiesz, 12% jest jednak bardzo mocne i niszczy i wysusza- zdarza si, 瞠 pali - tym bardziej w這sy po niejednym zabiegu...

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-05-20, 16:35   #1834
foxy313
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 420

Co przeczytalam u Mysi na blogu:

Przy odrostach wychodz帷ych rudawo, warto wybra 9% st篹enie wody.

Wskaz闚ka-
Je郵i po farbie rozja郾iaj帷ej uparcie uzyskujemy 鄴速y blond,mo瞠my spr鏏owa u篡 ni窺zej wody 6% z d逝窺zym czasem dzia豉nia lub wybiera farb z odcieni opalizuj帷ych

Ja juz nic z tego nie rozumiem! Moze powinnam rozjasniac 9% a dluzej trzymac??
foxy313 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-20, 16:46   #1835
SceneQueene
Zakorzenienie

Mo瞠sz spr鏏owa. Ka盥e w這sy s inne, musisz sobie wypracowa odpowiedni metod dla Twoich.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-05-20, 17:44   #1836
foxy313
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 420

A na 6% sie przciemni blond jesli bym chciala pasemek kilka z poziomu 7?
Czy plamy moga wyjsc??
foxy313 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-20, 18:17   #1837
MissScareAll
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 899

Spr鏏uj tutaj ze swoj d逝g histori.

M鎩 naturalny kolor w這s闚 to 鈔edni/ciemny blond.
Kombinowa豉m z rozja郾ianiem, jednak w ja郾iejszych czu豉m si g逝pio wi璚 farbowa豉m na jasne br您y, orzechowe, ciep貫 odcienie.
Potem przez d逝窺zy czas (ko這 3 lat) farbowa豉m w這sy na intensywne ciemne miedziane, lub po prostu rude odcienie, z poziomu jasnych br您闚 lub ciemnych blond闚. Rudy podoba mi si tylko ciemny i nasycony (nie marchewa albo czerwie), niestety do嗆 szybko wszystkie rudo軼i spiera造 mi si do ja郾iejszych, wyblak造ch, po膨danych przez wielu karmelowych ton闚. Nie by這 mi w nich 幢e, ale lubi oryginalne, wr璚z dziwne kolory, wi璚 takie spranie koloru mnie dra積i這. Cz瘰to farbowa豉m, do這篡造 si do tego inne czynniki niszcz帷e w這sy i w rezultacie doprowadzi豉m je do z貫j kondycji i przesta豉m farbowa z zamiarem powrotu do natury.

Oczywi軼ie nied逝go potem zachcia這 mi si zmiany i wymy郵i豉m sobie mo磧iwie jak najch這dniejszy, szary kolor, zanim jeszcze nasta na niego wielki bum - po prostu przeciwie雟two tego, co mia豉m do tej pory, do tego ja郾iejszy, ni moje w這sy dotychczas. Do嗆 mam ju podkre郵onych czerwono軼i na cerze, a popiele i szaro軼i 豉dnie fotoszopuj
Usi逝j zej嗆 do niego od prawie roku, dzi瘯i dzia豉niom fryzjer闚 i sko鎍zy這 mi si ju do nich zaufanie i cierpliwo嗆, ostatnio dwa razy reklamowa豉m, musia豉m te sporo 軼i望 po tym, jak fryzjerka za d逝go trzyma豉 mi farb i ko鎍闚ki si a wykruszy造 Chyba nie rozumiej, o co mi chodzi. K豉d mi popielate blondy z poziomu 8, kt鏎e wychodz bardzo ciemno i trzymaj si tydzie, dwa, po czym znowu wybijaj intensywne rudo軼i i po dawnym kolorze nie ma 郵adu. Twierdz, 瞠 nic wi璚ej nie da si zrobi, tymczasem widz w sieci, 瞠 owszem, da si, tylko sposobami, o kt鏎ych nawet mi nie wspomnieli.

Od dw鏂h tygodni regularnie tonuj w這sy gencjan, niebieskimi szamponami - szkoda, 瞠 pomagaj raczej dora幡ie, bo efekt daj bardzo 豉dny.
Wczoraj zaryzykowa豉m i zrobi豉m k徙iel rozja郾iaj帷 Joann, w這sy wysz造 jasne, ale paskudnie 鄴速awo-rudawe, jak to po k徙ieli. Do tego w r騜nych odcieniach. Straszne Wi瘯szo嗆 mniej wi璚ej jak tu, obrazek drugi od prawej (przedostatni). Pr鏏owa豉m zrobi zdj璚ie, ale przek豉muje kolor, wi璚 nie ma sensu wstawia.

I mam dylemat - co teraz? Robi jeszcze jedn k徙iel, 瞠by wymy ca趾owicie rudo軼i? K豉嗆 od razu farb? Je郵i tak, to jak? Doda szary mixton? Albo mo瞠 per這wy lub niebieski? Musz co zadzia豉, bo wstyd mi wychodzi z domu.

Mam kupione farby Wella Illumina 9/60 i 8/69 - tej pierwszej zamierza豉m da p馧, drugiej ca這嗆 z oksydantem 6%, ale nie wiem, czy po k徙ieli rozja郾iaj帷ej nie wyjd za ciemne i zbyt ciep貫...nie chc znowu 鈔edniego naturalnego blondu, tylko szary, ile mo積a czeka

W za陰cznikach fotki kolor闚, kt鏎e by mnie ucieszy造, cho na m鎩 monitor chyba jeszcze bardziej zszarza te kolory i na innych mo瞠 wygl康a inaczej. Generalnie szarawe, jasne lub, je郵i si nie da, 鈔ednio jasne.

B璠 bardzo wdzi璚zna za ka盥 wskaz闚k
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg nov18.jpg (42,3 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ash blonde.jpg (15,8 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg b3886a4e5b28734071e4f094e5fce830-205.jpg (82,2 KB, 6 za豉dowa)

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2015-05-20 o 18:18
MissScareAll jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-20, 18:44   #1838
SceneQueene
Zakorzenienie

Zdecydowanie nie k豉d豉bym teraz szaro軼i ani popielu- na 鄴速ku mo瞠 si to sko鎍zy glonem lub zieleni. Najpierw musia豉by stonowa per陰, dopiero na czystym blondzie mo積a kombinowa. Jest taki w徠ek 'srebrne/szare w這sy', czy co w tym typie- zajrzyj koniecznie

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-05-20, 18:54   #1839
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Zdecydowanie nie k豉d豉bym teraz szaro軼i ani popielu- na 鄴速ku mo瞠 si to sko鎍zy glonem lub zieleni. Najpierw musia豉by stonowa per陰, dopiero na czystym blondzie mo積a kombinowa. Jest taki w徠ek 'srebrne/szare w這sy', czy co w tym typie- zajrzyj koniecznie
Udziela豉m si ju tam Z tym, 瞠 w這sy nie s 鄴速e, a jasnopomara鎍zowe. Schodz z rudego, nie z 鄴速ego blondu.

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Kurcz, tak patrz w lustro i nie umiem nazwa tego odcienia. Przygasi豉m go gencjan, nie jest jaki odblaskowy, mocny. Wygl康a nawet do嗆 naturalnie, ale zupe軟ie nie pasuje do mojego typu urody, st康 ta panika, bo po prostu bardzo mi w nim brzydko.
Stary 2015-05-20, 18:55   #1840
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Widzia豉m tam jej wpis i w豉郾ie si zastanawia豉m, co odpisa...
Skoro ma w這sy jak na 2 zdj璚iu od ko鎍a, to chyba wpadaj w rudo嗆, nie 鄴單? Cho nie jestem pewna...
Na pewno k豉d豉bym natur (pigmentacja), potem na pasemku pr鏏a popielu (per造 na mnie nie dzia豉j albo mam fioletowe w這sy), a tak w og鏊e to Dziewi徠ka wyjdzie jasno, per這wo, b璠zie si spiera na 鄴速o (zw豉szcza je郵i piszesz, 瞠 ci rudo軼i wychodz).
Tak na szybko z wujka Google'a: Matrix ma per這wo-popielaty, o ten (鏀emka) http://ladysi.com.pl/environment/cac...9180ea933a.jpg, pewnie zafarbowa豉bym tym, a potem da豉 szary toner
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-20, 19:02   #1841
SceneQueene
Zakorzenienie

A jak z rudego to luzik . Wtedy bym bra豉 鏀emk+mixton na pocz徠ek.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-05-20, 19:09   #1842
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
Widzia豉m tam jej wpis i w豉郾ie si zastanawia豉m, co odpisa...
Skoro ma w這sy jak na 2 zdj璚iu od ko鎍a, to chyba wpadaj w rudo嗆, nie 鄴單? Cho nie jestem pewna...
Na pewno k豉d豉bym natur (pigmentacja), potem na pasemku pr鏏a popielu (per造 na mnie nie dzia豉j albo mam fioletowe w這sy), a tak w og鏊e to Dziewi徠ka wyjdzie jasno, per這wo, b璠zie si spiera na 鄴速o (zw豉szcza je郵i piszesz, 瞠 ci rudo軼i wychodz).
Tak na szybko z wujka Google'a: Matrix ma per這wo-popielaty, o ten (鏀emka) http://ladysi.com.pl/environment/cac...9180ea933a.jpg, pewnie zafarbowa豉bym tym, a potem da豉 szary toner
Dzi瘯i za zainteresowanie. Fryzjerka mi powiedzia豉, 瞠 natura u mnie wyjdzie zielono i trzeba k豉嗆 popiele i szaro軼i. Do嗆 ciemna ta dziewi徠ka Matrixa. Ale sk康 kojarz t palet, chyba dwie wizyty temu u fryzjerki w豉郾ie k豉d豉 mi t farb, tylko z poziomu 8. Kiepsko wysz這. Dopiero Artego 8.1 (popielaty jasny fioletowy blond?) da這 rad, ale szybko si spra這 i by這 ciemne.
Ta Wella Illumina to w豉郾ie "jasny blond opalizuj帷o-grafitowy 8/69" i "bardzo jasny fioletowo-naturalny blond 9/60"- nie b璠zie dobrze?

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
A jak z rudego to luzik . Wtedy bym bra豉 鏀emk+mixton na pocz徠ek.
Dzi瘯i A mixton jaki? My郵a豉m o Welli 0/81 (ja郾iejszy) lub 0/11 (le ten ju chyba za ciemny), (takie), lub Alfaparf Grafite, poleconym na w徠ku o szarych w這sach
Stary 2015-05-20, 20:51   #1843
Aredhel125
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 640

Cytat:
Napisane przez calliope86 Poka wiadomo嗆
Tyle si napisa豉m i mi ca陰 odpowied wci窸o.

Zdj璚ia w這s闚 nadal nie widz. Tego rozja郾iacza to doda豉 do br您owej farby czy po prostu porobi豉 Ci troch blond pasemek bo ju si pogubi豉m ? Chodzi這 mi o to, 瞠 jesli ju masz pofarbowane w這sy zw豉szcza na br您 to niczym innym jak rozja郾iaczem ich nie poja郾isz. Farba farby nie rozja郾i (ewentualnie czasami podobne odcienie np blondu).
Niestety dzisiaj u mnie leje ca造 dzie i w這sy zawi您a豉m koka, nie mia豉m jak zrobi foty. Postaram si jak najszybciej to nadrobi i wklei.

Ona m闚i豉, 瞠 doda豉 mi tylko troch rozja郾iacza do farby, 瞠by co by這 wida, ale ja nie mam blondu, tylko te w這sy takie br您owe, w 鈍ietle ja郾iejsze. Po prostu kolor jest ma這 intensywny i s豉bo wida, efekt jest jak bym wcale nie farbowa豉, jakby to by這 od s這鎍a.

Na razie wstawiam efekt jaki bym chcia豉 mie na w這sach.

Ja mia豉m robione w這sy troch podobnie, ale ma這 intensywnie, w og鏊e nie ma efektu, a marz mi si takie w這sy jak na tych zdj璚iach.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg a18f2997cd488fd37d18e112949fdd2b.jpg (77,3 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg aa3209ca6fbfa82d2c79139654f65814.jpg (88,8 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ddced1dcc49fb4825486b71abd7acfba.jpg (47,3 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg e1794108b8cd8b5d8460e55f4cb38fe7.jpg (56,5 KB, 6 za豉dowa)
Aredhel125 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-20, 21:07   #1844
Aredhel125
Zadomowienie

Dodaje to co uda這 mi si zrobi moim w這som, ale to jest w du篡m ciep造m 鈍ietle, prawie prosto nad lampa, wi璚 efekt jest bardziej "br您owy". W rzeczywisto軼i naprawd niewiele si r騜ni od moich naturalnych.
Ha bym potrzebowa豉 uintensywni to co mam na g這wie, wzmocni dla efektu.
Fryzjerka m闚i豉, 瞠 nast瘼nym razem mo瞠 doda tej farby co mam na g鏎 g這wy, a potem poja郾ia ko鎍闚ki. tylko ja nie chc tego rozja郾iacza, mo積a tego unikn望, 瞠by powsta efekt jak u tej dziewczyny na zdj璚iach?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20150520_205847.jpg (41,8 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20150520_205655.jpg (19,2 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20150520_205907.jpg (22,8 KB, 6 za豉dowa)
Stary 2015-05-21, 10:01   #1845
calliope86
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 508

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Poka wiadomo嗆
Dodaje to co uda這 mi si zrobi moim w這som, ale to jest w du篡m ciep造m 鈍ietle, prawie prosto nad lampa, wi璚 efekt jest bardziej "br您owy". W rzeczywisto軼i naprawd niewiele si r騜ni od moich naturalnych.
Ha bym potrzebowa豉 uintensywni to co mam na g這wie, wzmocni dla efektu.
Fryzjerka m闚i豉, 瞠 nast瘼nym razem mo瞠 doda tej farby co mam na g鏎 g這wy, a potem poja郾ia ko鎍闚ki. tylko ja nie chc tego rozja郾iacza, mo積a tego unikn望, 瞠by powsta efekt jak u tej dziewczyny na zdj璚iach?
Co tam si dzieje na Twoich w這sach ale rzeczywi軼ie niewiele tych refleks闚 . Nich Ci zrobi t g鏎 farb ale moim zdaniem bez rozja郾iacza na ko鎍闚ki si nie obejdzie.

calliope86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-21, 17:25   #1846
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i za zainteresowanie. Fryzjerka mi powiedzia豉, 瞠 natura u mnie wyjdzie zielono i trzeba k豉嗆 popiele i szaro軼i. Do嗆 ciemna ta dziewi徠ka Matrixa. Ale sk康 kojarz t palet, chyba dwie wizyty temu u fryzjerki w豉郾ie k豉d豉 mi t farb, tylko z poziomu 8. Kiepsko wysz這. Dopiero Artego 8.1 (popielaty jasny fioletowy blond?) da這 rad, ale szybko si spra這 i by這 ciemne.
Ta Wella Illumina to w豉郾ie "jasny blond opalizuj帷o-grafitowy 8/69" i "bardzo jasny fioletowo-naturalny blond 9/60"- nie b璠zie dobrze?

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Dzi瘯i A mixton jaki? My郵a豉m o Welli 0/81 (ja郾iejszy) lub 0/11 (le ten ju chyba za ciemny), (takie), lub Alfaparf Grafite, poleconym na w徠ku o szarych w這sach
B璠zie dobrze, ale nie uzyskasz szarego blondu, w這sy moga by po prostu ch這dne
Nie b鎩 si ciemnych mix ton闚, nie dodajesz ich przecie du穎. POza tym, zawsze mo積a potem (po farbowaniu) wymiesza go z od篡wk
A czemu chcesz szary, nie niebieski? Ten 0/11 to bym bra豉

Cholera, przez ciebie, niedobra kobieto, ,mam ochot na ten mix ton!
Stary 2015-05-21, 19:12   #1847
nitka0108
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Nieudane ombre - przefarbowa ponownie?

Witam. Niedawno by豉m u fryzjera i zrobi豉m ombre lecz nie wysz這 takie jakbym chcia豉 mie. Mam od g鏎y naturalne w這sy br您owe i ombre blond na dole. Wida du膨 r騜nic mi璠zy w這sami, jest linia na 鈔odku w這s闚 kt鏎a podkre郵a to oraz jest zrobione za wysoko. Wygl康a to okropnie. Min掖 miesi帷 od tego momentu przez ten czas pr鏏owa豉m je podcina bo im d逝窺ze by造 tym bardziej okropnie to wygl康a這. Mam teraz w這sy do ramion. My郵a豉m nad p鎩軼iem do innego fryzjera i przefarbowanie od po這wy w d馧 na br您 瞠by dopasowa do naturalnych w這s闚. Czyta豉m 瞠 po miesi帷u od farbowania mo積a ju ponownie pofarbowa. Tylko boje si czy chwyci mi br您 na tym blondzie czy wyjdzie jaki inny kolor. Bardzo prosz o pomoc !
nitka0108 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-21, 21:20   #1848
BloodyRedRose
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 42
Rozja郾ianie w這s闚 i tonery

Witam,
z g鏎y "uprzedzam", 瞠 to m鎩 pierwszy post.
Marz o mocnym i w-miar-trwa造m r騜u.
M鎩 problem dotyczy obecnego koloru w這s闚: 2 cm 鈔edniobr您owych, naturalnych odrost闚, 10 cm 鄴速awego blondu po samodzielnym rozja郾ianiu platynowym rozja郾iaczem z Joanny i reszta (do ramion) jest w bardzo jasnym blondzie, bez 鄴販i, jest to pozosta這嗆 po pradawnej wizycie u fryzjera.
Nie boj si rozja郾iacza, bo skrupulatnie dbam o w這sy, planuj podcinanie (jako szczeg鏊nie nie zapuszczam) a moje w這sy s grube...
...ale w zwi您ku z tym ma這 podatne. Poprzedni rozja郾iacz trzyma豉m na g這wie godzin (!) i wysz造 jasnorude (ratowa豉m je blond farb). Par dni temu zaopatrzy豉m si w hurtowni fryzjerskiej w: rozja郾iacz w saszetce, utleniacz w kremie 9% z Joanny i toner Vitality's kolor Fuxia. Pani w hurtowni powiedzia豉, 瞠 na w這sy jasne, ale potraktowane wcze郾iej farb toner nie z豉pie (?). Ot騜 pr鏏a na pasemku wykaza豉 prze郵iczny ciemnor騜owy kolor, ale boj si, 瞠 wyp逝cze si b造skawicznie. W zwi您ku z tym zdecydowa豉m si u篡 rozja郾iacza (i tak od鈍ie輳 odrosty).
Czy s康zicie, 瞠 jak na這輳 go najpierw od g鏎y, gdzie s odrosty i 鄴單, a potem przeczesz, to da po膨dany efekt i toner z豉pie potem r闚no?

Je郵i w徠ek jest "nie taki" lub z jakiego powodu nieodpowiedni to sori :brzydal:
Stary 2015-05-22, 10:48   #1849
Majka_0005
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Question czym zafarbowa szar mysz ! Pomocy..

Hej !

Opisz kr鏒ko o co mi chodzi . Moje naturalne w這sy to ciemny mysi blond ( dos這wnie szary) . Nie farbowa陰m w這sk闚 od 2 lat. Wczoraj si zdecydowa豉m i pokolorowa豉m Syoss'em ciemny blond 6-8. W這sy wysz造 nie ciemny blond lecz taki jasny br您 z odcieniem rudego ...
Mam pytanie ile musz czeka do nast瘼nego farbowania i jak farb wybra by wyszed mi ciemny blond ? Czy mo瞠 ten mysi kolor da rad z豉pa np jaki sredni blond? Bardzo zale篡 mi na kolorze blond bo w takim jest mi naj豉dniej

Dorad嬈ie co prosz je郵i mo瞠cie
Majka_0005 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-22, 11:55   #1850
Vexxa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104

Przypominam, 瞠 mam w這sy w kolorze z這cisteg bardzo jasnego blondu. W dalszym ci庵u choruje na platyne, nie chce mie bia造ch w這s闚, ale prawie bia貫. Fryzjerzy mi wszyscy odmawiaj us逝gi bo mam cienkie w這sy, ale z drugiej strony prawie wszystkie dziewczyny, kt鏎e maj blondy maj cienkie w這sy, te z bia造mi te i jako nie wy造sia造. 12% wody z farb skoro jest silna nie pr鏏uj. Nie wiem co mam robi. Czy i嗆 do fryzjera i poprosi o g瘰te bia貫 pasemka, a potem t kolejn cz窷 co zosta這 zrobi? Ale to bez sensu chyba dwa razy jak mo積a raz rozja郾i... Mo瞠 mo積aby jako lekko rozja郾i z wod 6% a potem na這篡 farb? Mam ju jasne w這sy.. A odrost to nie b璠zie problem tylko reszta.. Nie wiem co mam zrobi. Co mam powiedzie fryzjerom by mi zrobili platynowy blond i nie marudizli. Z drugiej strony 造sa nie chc by. Do ucha moje w這sy s zdrowe, tylko dwa razy farbowane, reszta jest podnieszona i troch wypada, ale co jaki czas je 軼inam.. Nie wiem ju co mam robi. Skoro woda 12% niszczy mocno to mo瞠l epszy by豚y rozja郾iacz.. A mo瞠 rozja郾iacz do ucha a potem farba.. Nie wiem :/ Chcia豉bym trafi do dobrego salonu, kt鏎y mi to zrobi, ale wszyscy mi odmawiaj albo maj ceny a 300 z nie chc p豉ci za fryzjera... Porad嬈ie co.
Mia豉m keidy bia貫 pasemko, wysz這 mi po takiej farbie kt鏎a jest wycofana i dobrze si czu豉m. Jestem blada wi璚 platyna mi bardzo pasowa豉.. Chc tak ciep陰 platyn. Nie chc czeka 2 lat a zetne resztki kt鏎e by造 rozja郾iane.. Zale篡 mi na tym kolorze, a wszysyc mnie zbywaj. Chce mie co takiego np http://ucesy-sk.happyhair.sk/celebri...lton1a1211.jpg

Edytowane przez Vexxa
Czas edycji: 2015-05-22 o 12:04
Vexxa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-22, 12:07   #1851
Zilka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 565
Dot.: czym zafarbowa szar mysz ! Pomocy..

Po co farbowa豉 ciemny blond, ciemnym blondem? Drogeryjne ciemne blondy lubi p豉ta figle, mo瞠sz to ju teraz poprawi ale wybierz farb z 1 po przecinku. (Popielaty odcie och這dzi kolor).
Zilka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-22, 15:33   #1852
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Nieudane ombre - przefarbowa ponownie?

Cytat:
Napisane przez nitka0108 Poka wiadomo嗆
Witam. Niedawno by豉m u fryzjera i zrobi豉m ombre lecz nie wysz這 takie jakbym chcia豉 mie. Mam od g鏎y naturalne w這sy br您owe i ombre blond na dole. Wida du膨 r騜nic mi璠zy w這sami, jest linia na 鈔odku w這s闚 kt鏎a podkre郵a to oraz jest zrobione za wysoko. Wygl康a to okropnie. Min掖 miesi帷 od tego momentu przez ten czas pr鏏owa豉m je podcina bo im d逝窺ze by造 tym bardziej okropnie to wygl康a這. Mam teraz w這sy do ramion. My郵a豉m nad p鎩軼iem do innego fryzjera i przefarbowanie od po這wy w d馧 na br您 瞠by dopasowa do naturalnych w這s闚. Czyta豉m 瞠 po miesi帷u od farbowania mo積a ju ponownie pofarbowa. Tylko boje si czy chwyci mi br您 na tym blondzie czy wyjdzie jaki inny kolor. Bardzo prosz o pomoc !
Chwyci. Najlepiej pigmentacja.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-05-22, 19:16   #1853
natalalaala
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
po farbowaniu wlos闚 mam wyplowiale ko鎍e

Dzie dobry
Jakie p馧 roku temu zafarbowa豉m u fryzjerki m鎩 naturalny kolor w這s闚(br您owy) na blond. By豉m z niego zadowolona i po jaki trzech miesi帷ach zn闚 posz豉m je od鈍ie篡. Ostatnio jednak zacz窸y mi si podoba rudo軼i i chcia豉m najpierw spr鏏owa pofarbowa je w domu. Wybra豉m do tego farb z loreal paris prodigy bez amoniaku o kolorze bursztynu. Zafarbowalo mi si g堯wnie odrosty, a ko鎍e jedynie si przyciemni造. Dzisiaj by豉m u tej samej fryzjerki aby mi to naprawia. W這sy co prawda s teraz ca貫 rude, ale na odrostach jest intensywniejszy kolor, a ko鎍e wygl康aj na wyp這wia貫, tak jakby by造 ju po paru myciach. Powiedzia豉m o tym fryzjerce, na co ona odpowiedzia豉 mi, 瞠 te w這sy po prostu nie przyj窸y do ko鎍a tej farby bo by造 wcze郾iej farbowane na blond, i 瞠 mo瞠 tak by, 瞠 dopiero za kt鏎ym razem jak b璠 farbowa na rudy to one wyjd normalnie. Co mog teraz z tym zrobi? Jutro mam wa積e przyj璚ie i chcia豉m wygl康a jak najlepiej.
natalalaala jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-23, 08:00   #1854
ORIENT Music
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 177
Ratunku!!!!! Refleksy we wlosach zolto-szaro-zielone POMOCY

Dziewczyny Ratunku Wlasnie umylam,wlosy i widze refleksy pod sloncem ZoltoSzarawo zielonetydzien temu rozjasnialam wlosy i polozylam po tym loreal casting odcien- 412-mrozne kakao,w poniedzialek pojade do sklepu fryzerskiego ,musze cos z tym zrobic jaki kolor polozyc by pozbyc sie tych zolto-szarawo-zielonych refleksow moze cos z Wella Koleston,ktory odcien wybrac Pomocy Co robic ?

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Dodam ze jestem chlodnym typem urody
Mam Jasna mleczna karnacje (r騜ano-be穎wa chlodna) typ Kr鏊owa Sniegu,Snie磬a.Szukam podkladu w odcieniu"Ecru ",badz Czysty be(jasny)+ r騜. I pudru kompaktowego ,niepostarzajacego w odcieniu "Ecru".do skory mieszanej dajacy wykonczenie miekkie,nie plaskie,nie twarde.
ORIENT Music jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-23, 10:52   #1855
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
B璠zie dobrze, ale nie uzyskasz szarego blondu, w這sy moga by po prostu ch這dne
Nie b鎩 si ciemnych mix ton闚, nie dodajesz ich przecie du穎. POza tym, zawsze mo積a potem (po farbowaniu) wymiesza go z od篡wk
A czemu chcesz szary, nie niebieski? Ten 0/11 to bym bra豉

Cholera, przez ciebie, niedobra kobieto, ,mam ochot na ten mix ton!
D逝gi czas mia豉m ciemne w這sy i teraz zachcia這 mi si jakiej zupe軟ej odmiany, st康 bardziej chcia豉bym mie srebrne, ni ciemno grafitowe. Z tym mixtonem 0/81 niby tak ma wyj嗆, mo瞠 dam go troch wi璚ej. Wiadomo, 瞠 ca趾owicie szare nie b璠, bo mam za ciep造 kolor wyj軼iowy, ale na pewno b璠 siwawe Poszpera豉m w necie i ten 0/81 wydaje si by przyjemny, taka 鈔ednia szaro嗆, natomiast 0/11 jest bardzo ciemny.

A Ty kt鏎y dok豉dnie chcesz? Bo 0/11 to ciemny grafit, a niebieski to 0/88. Nie bior niebieskiego, bo mam niebieski toner My color reflex Artego, kt鏎y daje cudowny efekt, zupe軟ie nie niszczy w這s闚, szybko i wygodnie si go stosuje. Wi璚 jak wszystko po陰cz, to licz na po膨dany dziwny kolor Mam te fioletowy toner z tej linii, ale po nim z kolei w這sy wychodz bak豉瘸nowe albo r騜owawe. P鏦i co lec odebra m鎩 mixton, bo dosta豉m smsa, 瞠 w豉郾ie przyszed i jutro farbowanie.
Stary 2015-05-23, 11:12   #1856
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez BloodyRedRose Poka wiadomo嗆
Witam,
z g鏎y "uprzedzam", 瞠 to m鎩 pierwszy post.
Marz o mocnym i w-miar-trwa造m r騜u.
M鎩 problem dotyczy obecnego koloru w這s闚: 2 cm 鈔edniobr您owych, naturalnych odrost闚, 10 cm 鄴速awego blondu po samodzielnym rozja郾ianiu platynowym rozja郾iaczem z Joanny i reszta (do ramion) jest w bardzo jasnym blondzie, bez 鄴販i, jest to pozosta這嗆 po pradawnej wizycie u fryzjera.
Nie boj si rozja郾iacza, bo skrupulatnie dbam o w這sy, planuj podcinanie (jako szczeg鏊nie nie zapuszczam) a moje w這sy s grube...
...ale w zwi您ku z tym ma這 podatne. Poprzedni rozja郾iacz trzyma豉m na g這wie godzin (!) i wysz造 jasnorude (ratowa豉m je blond farb). Par dni temu zaopatrzy豉m si w hurtowni fryzjerskiej w: rozja郾iacz w saszetce, utleniacz w kremie 9% z Joanny i toner Vitality's kolor Fuxia. Pani w hurtowni powiedzia豉, 瞠 na w這sy jasne, ale potraktowane wcze郾iej farb toner nie z豉pie (?). Ot騜 pr鏏a na pasemku wykaza豉 prze郵iczny ciemnor騜owy kolor, ale boj si, 瞠 wyp逝cze si b造skawicznie. W zwi您ku z tym zdecydowa豉m si u篡 rozja郾iacza (i tak od鈍ie輳 odrosty).
Czy s康zicie, 瞠 jak na這輳 go najpierw od g鏎y, gdzie s odrosty i 鄴單, a potem przeczesz, to da po膨dany efekt i toner z豉pie potem r闚no?

Je郵i w徠ek jest "nie taki" lub z jakiego powodu nieodpowiedni to sori
Pewnie Scene si ze mn zgodzi: wymiesza豉bym farb blond z odrobin farby czysto czerwonej, ale to i tak z czasem b璠zie si spiera

Cytat:
Napisane przez Majka_0005 Poka wiadomo嗆
Hej !

Opisz kr鏒ko o co mi chodzi . Moje naturalne w這sy to ciemny mysi blond ( dos這wnie szary) . Nie farbowa陰m w這sk闚 od 2 lat. Wczoraj si zdecydowa豉m i pokolorowa豉m Syoss'em ciemny blond 6-8. W這sy wysz造 nie ciemny blond lecz taki jasny br您 z odcieniem rudego ...
Mam pytanie ile musz czeka do nast瘼nego farbowania i jak farb wybra by wyszed mi ciemny blond ? Czy mo瞠 ten mysi kolor da rad z豉pa np jaki sredni blond? Bardzo zale篡 mi na kolorze blond bo w takim jest mi naj豉dniej

Dorad嬈ie co prosz je郵i mo瞠cie
Nie musisz czeka, farbuj, tylko potem dbaj o w這sy. Po co na ciemny blond k豉d豉s ciemny blond? drogeryjne lubi wychodzic rudo.
Na 鈔edni raczej nie da, ale mo瞠sz pr鏏owa. Na pewno b璠zie rudo. Farbuj ciemnym blondem popielatym, z tym 瞠 one wychodz ciemniej, wi璚 mo瞠 na pocz徠ek 鈔edni popielaty, nie b璠zie ciemny, ale i nie wyjdzie ja郾iej.

Cytat:
Napisane przez Vexxa Poka wiadomo嗆
Przypominam, 瞠 mam w這sy w kolorze z這cisteg bardzo jasnego blondu. W dalszym ci庵u choruje na platyne, nie chce mie bia造ch w這s闚, ale prawie bia貫. Fryzjerzy mi wszyscy odmawiaj us逝gi bo mam cienkie w這sy, ale z drugiej strony prawie wszystkie dziewczyny, kt鏎e maj blondy maj cienkie w這sy, te z bia造mi te i jako nie wy造sia造. 12% wody z farb skoro jest silna nie pr鏏uj. Nie wiem co mam robi. Czy i嗆 do fryzjera i poprosi o g瘰te bia貫 pasemka, a potem t kolejn cz窷 co zosta這 zrobi? Ale to bez sensu chyba dwa razy jak mo積a raz rozja郾i... Mo瞠 mo積aby jako lekko rozja郾i z wod 6% a potem na這篡 farb? Mam ju jasne w這sy.. A odrost to nie b璠zie problem tylko reszta.. Nie wiem co mam zrobi. Co mam powiedzie fryzjerom by mi zrobili platynowy blond i nie marudizli. Z drugiej strony 造sa nie chc by. Do ucha moje w這sy s zdrowe, tylko dwa razy farbowane, reszta jest podnieszona i troch wypada, ale co jaki czas je 軼inam.. Nie wiem ju co mam robi. Skoro woda 12% niszczy mocno to mo瞠l epszy by豚y rozja郾iacz.. A mo瞠 rozja郾iacz do ucha a potem farba.. Nie wiem :/ Chcia豉bym trafi do dobrego salonu, kt鏎y mi to zrobi, ale wszyscy mi odmawiaj albo maj ceny a 300 z nie chc p豉ci za fryzjera... Porad嬈ie co.
Mia豉m keidy bia貫 pasemko, wysz這 mi po takiej farbie kt鏎a jest wycofana i dobrze si czu豉m. Jestem blada wi璚 platyna mi bardzo pasowa豉.. Chc tak ciep陰 platyn. Nie chc czeka 2 lat a zetne resztki kt鏎e by造 rozja郾iane.. Zale篡 mi na tym kolorze, a wszysyc mnie zbywaj. Chce mie co takiego np http://ucesy-sk.happyhair.sk/celebri...lton1a1211.jpg
Paris, moim zdaniem, ma 鄴速e w這sy, nie platynowe, a mo瞠 to kwestia zdj璚ia. U mnie (ale uprzedzam, 瞠 mam du穎 鄴速ego pigmentu) w豉郾ie takie ciep這-platynowe wychodz farby z popielem po kropce

Cytat:
Napisane przez natalalaala Poka wiadomo嗆
Dzie dobry
Jakie p馧 roku temu zafarbowa豉m u fryzjerki m鎩 naturalny kolor w這s闚(br您owy) na blond. By豉m z niego zadowolona i po jaki trzech miesi帷ach zn闚 posz豉m je od鈍ie篡. Ostatnio jednak zacz窸y mi si podoba rudo軼i i chcia豉m najpierw spr鏏owa pofarbowa je w domu. Wybra豉m do tego farb z loreal paris prodigy bez amoniaku o kolorze bursztynu. Zafarbowalo mi si g堯wnie odrosty, a ko鎍e jedynie si przyciemni造. Dzisiaj by豉m u tej samej fryzjerki aby mi to naprawia. W這sy co prawda s teraz ca貫 rude, ale na odrostach jest intensywniejszy kolor, a ko鎍e wygl康aj na wyp這wia貫, tak jakby by造 ju po paru myciach. Powiedzia豉m o tym fryzjerce, na co ona odpowiedzia豉 mi, 瞠 te w這sy po prostu nie przyj窸y do ko鎍a tej farby bo by造 wcze郾iej farbowane na blond, i 瞠 mo瞠 tak by, 瞠 dopiero za kt鏎ym razem jak b璠 farbowa na rudy to one wyjd normalnie. Co mog teraz z tym zrobi? Jutro mam wa積e przyj璚ie i chcia豉m wygl康a jak najlepiej.
Na wyp這wia貫 ko鎍e potrzebna pigmentacja, bo farby z w這s闚 rozjasnianych zawsze si b璠a spiera.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Poka wiadomo嗆
D逝gi czas mia豉m ciemne w這sy i teraz zachcia這 mi si jakiej zupe軟ej odmiany, st康 bardziej chcia豉bym mie srebrne, ni ciemno grafitowe. Z tym mixtonem 0/81 niby tak ma wyj嗆, mo瞠 dam go troch wi璚ej. Wiadomo, 瞠 ca趾owicie szare nie b璠, bo mam za ciep造 kolor wyj軼iowy, ale na pewno b璠 siwawe Poszpera豉m w necie i ten 0/81 wydaje si by przyjemny, taka 鈔ednia szaro嗆, natomiast 0/11 jest bardzo ciemny.

A Ty kt鏎y dok豉dnie chcesz? Bo 0/11 to ciemny grafit, a niebieski to 0/88. Nie bior niebieskiego, bo mam niebieski toner My color reflex Artego, kt鏎y daje cudowny efekt, zupe軟ie nie niszczy w這s闚, szybko i wygodnie si go stosuje. Wi璚 jak wszystko po陰cz, to licz na po膨dany dziwny kolor Mam te fioletowy toner z tej linii, ale po nim z kolei w這sy wychodz bak豉瘸nowe albo r騜owawe. P鏦i co lec odebra m鎩 mixton, bo dosta豉m smsa, 瞠 w豉郾ie przyszed i jutro farbowanie.
No to powodzenia, pochwal si potem efektami
Ja bym chcia豉 0/11
Stary 2015-05-23, 17:34   #1857
SceneQueene
Zakorzenienie

Zgadzam si, zgadzam oczywi軼ie :-D. Ja bym doda豉 jedna trzecia tubki czerwieni plus dwie trzecie blondu.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-05-24, 12:59   #1858
nitka0108
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Nieudane ombre - przefarbowa ponownie?

Czasami mo瞠 wyj嗆 inny kolor ni br您. Czyta豉m gdzie 瞠 mo瞠 wyj嗆 rudy lub zielony jak si daj na farbowany blond..

Edytowane przez nitka0108
Czas edycji: 2015-05-24 o 13:01
nitka0108 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-24, 13:33   #1859
Aredhel125
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez calliope86 Poka wiadomo嗆
Co tam si dzieje na Twoich w這sach ale rzeczywi軼ie niewiele tych refleks闚 . Nich Ci zrobi t g鏎 farb ale moim zdaniem bez rozja郾iacza na ko鎍闚ki si nie obejdzie.
No w豉郾ie nic prawie nie wida, ja nie rozumiem dlaczego tak si sta這. Nie jestem w stanie tego poj帷. Chce mie efekt jak u tej dziewczyny na zdj璚iu, kt鏎ej zdj璚ia zamie軼i豉m wy瞠j, ale nie da rady.
Boj si troch tego rozja郾iacza, nie chc popali w這s闚. Naprawd innym sposobem si nie da? Nie chce mie jakich super jasnych tych ko鎍闚, tylko po prostu ja郾iejszy br您.

Boj sie, 瞠 znowu p鎩d do fryzjera z tymi zdj璚iami i znowu nic z tego. Znowu zap豉c i tylko si zdenerwuj. jak ja mam fryzjerce wyt逝maczy o co mi chpdzi, zeby jednoczesnie mi nie poniszczy豉 w這s闚.
Stary 2015-05-24, 18:36   #1860
Alien :*
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 112

Pozw鏊cie, 瞠 i ja poprosz tu o porad. Za這篡豉m wczoraj temat, kt鏎y zosta przeniesiony jako post do niezbyt trafnego w徠ku.

Farbuj w這sy na ciemny br您. Najpierw u篡wa豉m farby zio這wej Khadi, nie zda豉 egzaminu - kolor by bury, zmywanie - ekspresowe. Potem zacz窸am chodzi do fryzjerki, ale problem jest podobny - kolor taki jaki chc mam do pierwszego mycia - potem jest du穎 ja郾iejszy, jak przy szamponetce, a po 3 tygodniach ca造 pofarbowany odrost odcina si widocznie od do逝 w這s闚, bo farba si z niego strasznie zmywa. Br您 si zmywa, zostaje miedziany czy nawet czerwonawy odcie. Nie chc i nie mog farbowa tak cz瘰to ci庵le tych samych w這s闚, bo mam s豉be. Zacz窸am nawet my tylko 2 razy w tygodniu, co mi niezbyt pasuje, ale efekt w豉軼iwie bez zmian.
Postanowi豉m wypr鏏owa szamponetk, z nadziej, 瞠 b璠 ni malowa w這sy co 2 tygodnie, efekt spierania b璠zie taki sam jak po farbie, a zniszczenia mniejsze no i b璠 mog豉 malowa sama. Niestety, szamponetka (zmiesza豉m Joann z Deli) praktycznie zmy豉 si po 1 myciu, po造sk jaki tam zosta, ale wida ju odrosty gdzie zmy豉 si farba.
Co by軼ie mi poradzi造? Pr鏏owa jeszcze z szamponetk, mo瞠 nast瘼nym razem b璠zie lepiej? Zmieni fryzjerk? A mo瞠 farb, mo瞠 to wina tego, 瞠 br您 ma czerwony poblask?
Panicznie obawiam si, 瞠 jak b璠 ci庵le farbowa te same w這sy, zaczn 豉ma si jak kiedy po wielokrotnym rozja郾ianiu. Dodam, 瞠 u篡wam szamponu do w這s闚 farbowanych, mam w這sy zadbane.
Alien :* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-01 22:31:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.