Pytania i porady fryzjerskie - Strona 63 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-05-24, 20:51   #1861
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Mam pytanie. Je瞠li do farby drogeryjnej do陰czony jest utleniacz 9% a chc uzyska troszk ciemniejszy odcie to mog z powodzeniem u篡 profesjonalnego 6%? Chodzi akurat o farb Joanna karmelowy blond.
201610111032 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-25, 11:35   #1862
emma-e4
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 626

oczywi軼ie 瞠 mo瞠sz u篡wa innego utleniacza ni do陰czony do farby.
Tylko zastanowi豉bym si, jaki efekt da tutaj u簑cie s豉bszego utleniacza - mocniejszy powoduje, 瞠 farba dzia豉 bardziej intensywnie - czyli bardziej rozja郾ia lub bardziej przyciemnia
ten karmelowy blond to chyba nie jest blond rozja郾iaj帷y? Zastanawiam si czy u篡cie s豉bszej wody nie spowoduje tutaj, 瞠 kolor b璠zie mniej rudy
emma-e4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-25, 12:48   #1863
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 083

Cytat:
Napisane przez Alien :* Poka wiadomo嗆
Pozw鏊cie, 瞠 i ja poprosz tu o porad. Za這篡豉m wczoraj temat, kt鏎y zosta przeniesiony jako post do niezbyt trafnego w徠ku.

Farbuj w這sy na ciemny br您. Najpierw u篡wa豉m farby zio這wej Khadi, nie zda豉 egzaminu - kolor by bury, zmywanie - ekspresowe. Potem zacz窸am chodzi do fryzjerki, ale problem jest podobny - kolor taki jaki chc mam do pierwszego mycia - potem jest du穎 ja郾iejszy, jak przy szamponetce, a po 3 tygodniach ca造 pofarbowany odrost odcina si widocznie od do逝 w這s闚, bo farba si z niego strasznie zmywa. Br您 si zmywa, zostaje miedziany czy nawet czerwonawy odcie. Nie chc i nie mog farbowa tak cz瘰to ci庵le tych samych w這s闚, bo mam s豉be. Zacz窸am nawet my tylko 2 razy w tygodniu, co mi niezbyt pasuje, ale efekt w豉軼iwie bez zmian.
Postanowi豉m wypr鏏owa szamponetk, z nadziej, 瞠 b璠 ni malowa w這sy co 2 tygodnie, efekt spierania b璠zie taki sam jak po farbie, a zniszczenia mniejsze no i b璠 mog豉 malowa sama. Niestety, szamponetka (zmiesza豉m Joann z Deli) praktycznie zmy豉 si po 1 myciu, po造sk jaki tam zosta, ale wida ju odrosty gdzie zmy豉 si farba.
Co by軼ie mi poradzi造? Pr鏏owa jeszcze z szamponetk, mo瞠 nast瘼nym razem b璠zie lepiej? Zmieni fryzjerk? A mo瞠 farb, mo瞠 to wina tego, 瞠 br您 ma czerwony poblask?
Panicznie obawiam si, 瞠 jak b璠 ci庵le farbowa te same w這sy, zaczn 豉ma si jak kiedy po wielokrotnym rozja郾ianiu. Dodam, 瞠 u篡wam szamponu do w這s闚 farbowanych, mam w這sy zadbane.
Spr鏏owa豉bym pigmentacji natura. I dopiero potem po這瞠nie farby.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-25, 13:44   #1864
Alien :*
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 112

A o co chodzi z t natur? Pewnie mam si gdzie cofn望 w w徠ku, 瞠by doczyta?
Interesuje mnie te taka sprawa, czy to ma wp造w, 瞠 jak robi豉m ju szamponetk i wiadomo, 瞠 ona mi si nie zmyje do ko鎍a, a potem na這輳 kolejn, to czy ona mo瞠 przez to lepiej z豉pie? Tak jak farba lepiej 豉pie na ju malowane
Alien :* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-25, 14:31   #1865
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Poka wiadomo嗆
oczywi軼ie 瞠 mo瞠sz u篡wa innego utleniacza ni do陰czony do farby.
Tylko zastanowi豉bym si, jaki efekt da tutaj u簑cie s豉bszego utleniacza - mocniejszy powoduje, 瞠 farba dzia豉 bardziej intensywnie - czyli bardziej rozja郾ia lub bardziej przyciemnia
ten karmelowy blond to chyba nie jest blond rozja郾iaj帷y? Zastanawiam si czy u篡cie s豉bszej wody nie spowoduje tutaj, 瞠 kolor b璠zie mniej rudy

Nie jest to farba rozja郾iaj帷a. Zreszt taka nie jest mi potrzebna bo jestem blondynk i w super jasnych w這sach nie jest mi dobrze. U篡wa豉m jej kiedy z oryginalnym, do陰czonym utleniaczem i dla mnie by豉 za jasna i za ma這 karmelowa. Chc jej da jeszcze jedn szans i spr鏏owa z 6%. Jest tania wi璚 nawet jak nie wyjdzie tak jak tego oczekuj nie b璠 marudzi. Ha, a jeszcze tydzie temu mia豉m wraca do naturalek
Stary 2015-05-25, 14:38   #1866
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Alien :* Poka wiadomo嗆
A o co chodzi z t natur? Pewnie mam si gdzie cofn望 w w徠ku, 瞠by doczyta?
Interesuje mnie te taka sprawa, czy to ma wp造w, 瞠 jak robi豉m ju szamponetk i wiadomo, 瞠 ona mi si nie zmyje do ko鎍a, a potem na這輳 kolejn, to czy ona mo瞠 przez to lepiej z豉pie? Tak jak farba lepiej 豉pie na ju malowane
Zazwyczaj za druga koloryzacja kolor 豉pie mocniej, ale nie w ka盥ym przypadku. Co do pigmentacji, chodzi o na這瞠nie najpierw samej farby bez oxy, najlepiej natury, czyli takiej z zerem po kropce, bo ta ma najwi璚ej pigmentu, kt鏎y wnika we w這sy. Nie zmywasz jej, tylko po up造wie danego czasu, od razu nak豉dasz farb docelow. Poziom farb powinien by ten sam, np je郵i farbujesz 6.1, na pigmentacje k豉dziesz 6.0.

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez miszona Poka wiadomo嗆

Nie jest to farba rozja郾iaj帷a. Zreszt taka nie jest mi potrzebna bo jestem blondynk i w super jasnych w這sach nie jest mi dobrze. U篡wa豉m jej kiedy z oryginalnym, do陰czonym utleniaczem i dla mnie by豉 za jasna i za ma這 karmelowa. Chc jej da jeszcze jedn szans i spr鏏owa z 6%. Jest tania wi璚 nawet jak nie wyjdzie tak jak tego oczekuj nie b璠 marudzi. Ha, a jeszcze tydzie temu mia豉m wraca do naturalek
W豉snie to chcia豉m napisa. :-D
Moim zdaniem mo瞠sz zmniejszy oxy, kolor powinien wyj嗆 po prostu ciemniejszy.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-05-25, 14:44   #1867
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
W豉snie to chcia豉m napisa. :-D
Moim zdaniem mo瞠sz zmniejszy oxy, kolor powinien wyj嗆 po prostu ciemniejszy.

Ci篹ki ze mnie przypadek Trudno mi dogodzi, bywam zmienna. Tak瞠 nie zdziwcie si jak za miesi帷 zapytam was o br您 Oczywi軼ie 瘸rtuj. Nie planuj takich kolor闚 bo po prostu wygl康am 幢e w br您ie i czarnym.
Stary 2015-05-25, 17:38   #1868
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: pielegnacja wlosow

Taki ju nasz kobiecy charakter... :-D

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-05-25, 22:16   #1869
Aredhel125
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 640

Prosz porad嬈ie,k czy przy efekcie jaki chce uzyska na moich w這sach rozja郾iacz bardzo zepsuje mi ko鎍e? Mo瞠 jednak da這by si delikatnie poja郾i innym sposobem, bez rozja郾iacza i po prostu farb przyciemni g鏎e, wtedy by豚y ten efekt ombre.
Widze, 瞠 niekt鏎e dziewczyny przechodz z ciemnego na blond, albo czesto farbuj w這sy na r騜ne kolory nie wy造sia造, ani nie maj poniszczonych w這s闚, mo瞠 u mnie tez nic si nie stanie? Og鏊nie mam zdrowe w這sy, nie poniszczone niczym.
Aredhel125 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-25, 22:40   #1870
Alien :*
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 112

Cytat:
Zazwyczaj za druga koloryzacja kolor 豉pie mocniej, ale nie w ka盥ym przypadku. Co do pigmentacji, chodzi o na這瞠nie najpierw samej farby bez oxy, najlepiej natury, czyli takiej z zerem po kropce, bo ta ma najwi璚ej pigmentu, kt鏎y wnika we w這sy. Nie zmywasz jej, tylko po up造wie danego czasu, od razu nak豉dasz farb docelow. Poziom farb powinien by ten sam, np je郵i farbujesz 6.1, na pigmentacje k豉dziesz 6.0.

Farbuj u fryzjera, a moja fryzjerka w 篡ciu o takim zabiegu nie s造sza豉 skoro mi nic takiego nie zaproponowa豉. Wi璚 b璠 pr鏏owa dalej z szamponetkami skoro piszesz, 瞠 efekt mo瞠 by nast瘼nym razem lepszy, mo瞠 przetestuj r騜ne firmy je郵i nie b璠zie zniszcze (po pierwszym razie mia豉m wr璚z wra瞠nie, 瞠 mi w這sy od篡wi豉), dzi瘯uj bardzo za rady
Alien :* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-26, 11:09   #1871
SceneQueene
Zakorzenienie

By mo瞠.
Nie ma sprawy, 篡cz powodzenia. Co do szamponetek, polecam Joann, nie polecam Marion. Pami皻aj te, 瞠 to koloryzacja w za這瞠niu do 8 my, by mo瞠 Twoje w這sy traktuj ja poprawnie, czyli jako koloryzacj nietrwa豉.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-05-27, 07:50   #1872
dzasta944
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37
przejscie z blondu na braz- POMOCY!

Moje naturalne wlosy sa koloru jasny braz. ale od 2lat rozjasnialam je na b jasny blond. Od roku staralam sie je przyciemnic na troche ciemniejszy blond. Wszystko juz farba, u fryzjerki. 2tyg temu postanowilam przemalowac sie. Wrocic do brazu. Juz jak fryzjerka mi zrobila mialam ombre. Na gorze wlasciwy braz taki, jaki mial byc, a od uszu (nawet wyzej) jasniejszy braz (na wlosach ktore wczesniej byly rozjasniane).. Nic nie mowilam, bo nawet mi sie to podobalo. Ale minely nawet niecaldm 2tyg a kolor diametralnie sie splukal z rozjasnianych wlosow i pojawil sie nawet... zielony odcien!!!! Podobno fryzjerka uzyla farby loreal mijarel... ale b nie podoba mi sie ten kolor, wiec chce malowac ponownie, sama. Jaka farbe polecacie w tej sytuacji??? W rossmannie kobieta powiedziala ze klientki jej polecaly garnier olia. Ale wiadomo jak to doradzaja w drogerii- byle sprzedac. Jaka Wy polecacie farbe?? By byla trwala i nie niszczyla b mocno wlosow
dzasta944 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-27, 09:11   #1873
bernikula
mOLDerator

Wiadomo軼i: 8 667
Dot.: przejscie z blondu na braz- POMOCY!

Ja ostatnio k豉d豉m na ombre Garniera 7 i dobrze wysz這, chocia wola豉bym mie taki blond ciemny oko這 8. Ta 7 豉dnie pokry豉 odrosty i fajnie wysz豉 na dole jak j rozci庵n窸am na 10 minut. Potem chcia豉m rozja郾i i da豉m 9.23 Garniera. Nigdy nie wysz造 mi zielone.
Stary 2015-05-27, 10:32   #1874
dzasta944
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37
Dot.: przejscie z blondu na braz- POMOCY!

No mi z kolei fryzjerka polozyla farbe na 40 min na gore (odrost i to co bylo malowane tylko farba) a tylko na 20min na to rozjasniane
dzasta944 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-31, 23:47   #1875
Morthi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Farbowanie w這s闚 - jaki kolor?

Hejka, mogliby軼ie doradzi jaki kolor do kr鏒kich/鈔ednich w這s闚? Mam blad karnacje, niebieskie oczy, w這sy koloru ciemnego br您u(og鏊nie trudno nazwa ten kolor haha) i raczej czyst cere Og鏊nie my郵a貫m nad jakim blondem - my郵icie, 瞠 b璠zie pasowa? Aaa no i jestem facetem ^^
Morthi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-01, 09:19   #1876
emma-e4
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 626
Dot.: Farbowanie w這s闚 - jaki kolor?

dla faceta doradza豉bym kolor o ton ja郾iejszy od naturalnego, 瞠by nie wygl康a jak wielbiciel techno z lat 90. (chyba 瞠 to w豉郾ie jest twoim celem)
i lepiej wybra si na farbowanie do fryzjera, najlepiej doradzi i wykona naturalnie wygl康aj帷y kolor
emma-e4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-01, 09:34   #1877
bernikula
mOLDerator

Wiadomo軼i: 8 667

Cytat:
Napisane przez Morthi Poka wiadomo嗆
Hejka, mogliby軼ie doradzi jaki kolor do kr鏒kich/鈔ednich w這s闚? Mam blad karnacje, niebieskie oczy, w這sy koloru ciemnego br您u(og鏊nie trudno nazwa ten kolor haha) i raczej czyst cere Og鏊nie my郵a貫m nad jakim blondem - my郵icie, 瞠 b璠zie pasowa? Aaa no i jestem facetem ^^
Je郵i masz jasn karnacj, niebieskie oczy to na pewno nie robi豉bym 瘸dnego jasnego blondu, bo mo瞠 by za blado, ale mo瞠 zrobi lekko ja郾iejsze od swoich, np. ciemny blond oko這 poziomu 7. Ci篹ko te tak zgadywa bez zdj耩.
Stary 2015-06-01, 20:14   #1878
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Poka wiadomo嗆
dla faceta doradza豉bym kolor o ton ja郾iejszy od naturalnego, 瞠by nie wygl康a jak wielbiciel techno z lat 90. (chyba 瞠 to w豉郾ie jest twoim celem)
i lepiej wybra si na farbowanie do fryzjera, najlepiej doradzi i wykona naturalnie wygl康aj帷y kolor
Zgadzam si. Z koloryzacja u faceta, 瞠by nie wysz這 sztucznie, jest sporo wi璚ej zachodu.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-03, 18:19   #1879
Morthi
Przyczajenie

Dziewczyny, a mo瞠 jakie pasemka na grzywk(stawiam do g鏎y)?

Edytowane przez Morthi
Czas edycji: 2015-06-03 o 19:03
Stary 2015-06-03, 21:34   #1880
JustAFlake
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Czy s tutaj dziewczyny, kt鏎e znaj si na technice obcinania w這s闚? Bo chcia豉bym wiedzie pewn rzecz, mianowicie mam obecnie fryzur jak na obrazku nr 1 (z tym 瞠 mam proste w這sy), a chcia豉bym uzyska co w stylu zdj璚ia nr 2, z podwini皻ymi do 鈔odka ko鎍闚kami. Czy jak poka輳 to 2 zdj璚ie fryzjerce, to mam szans uzyska taki efekt dzi瘯i samemu ci璚iu? Chodzi mi o to, czy tak jakby technika obcinania fryzury 2 jest inna niz tej 1 i jak poka輳 to fryzjerce to mnie tak obetnie i to b璠zie tak wygl康a, czy to zale篡 od rodzaju w這s闚, 瞠 np. jedne si wywyjaj a drugie nie?
EDIT gdzie w internecie widzia豉m obrazek, 瞠 pomaga obci璚ie w這s闚 tak, 瞠 g鏎na warstwa jest d逝窺za od dolnej
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg jjj.jpg (14,3 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg nov18.jpg (42,7 KB, 6 za豉dowa)

Edytowane przez JustAFlake
Czas edycji: 2015-06-03 o 21:41
JustAFlake jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-03, 22:59   #1881
sunofabeach
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witam, mam pytanie czy z takich g瘰tych w這s闚 jak na zdj璚iach jest mo磧iwo嗆 czesa to na kucyka ?
Czy b璠zie to pasowa do mojej postury ? mam dosy ma陰 g這w wiek ~20~

dzieki, pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00035.jpg (64,0 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00036.jpg (91,1 KB, 2 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00037.jpg (113,8 KB, 2 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00038.jpg (55,8 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00039.jpg (73,6 KB, 7 za豉dowa)
sunofabeach jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-04, 01:46   #1882
Morthi
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sunofabeach Poka wiadomo嗆
Witam, mam pytanie czy z takich g瘰tych w這s闚 jak na zdj璚iach jest mo磧iwo嗆 czesa to na kucyka ?

dzieki, pozdrawiam
Jasne, bez problemu b璠 si czesa na kucyka(jak podrosn) a czy b璠 pasowa to nie wiem^^
Stary 2015-06-04, 15:48   #1883
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Morthi Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, a mo瞠 jakie pasemka na grzywk(stawiam do g鏎y)?
Jakie refleksy (tylko nie regularne pasemka!!!) to ca趾iem niez豉 opcja, je郵i stawiasz grzywke. Wybra豉bym ciemny ciep造 blond, skoro w這sy masz w ciemnym br您ie, lub karmelowy jasny br您.

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez sunofabeach Poka wiadomo嗆

dzieki, pozdrawiam
Z ka盥ych w這s闚 mo積a uczesac kucyk.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-04, 20:08   #1884
karola12b4
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 853

Hej mam taki problem ;( zawsze marzy mi si taki 豉dny jasny popielaty blond i przez jaki czas mia豉m taki kolor, ale jak zasz豉m w ci捫e moje w這sy zrobi造 si jakie uparte i nie chcia造 mi si rozja郾iacz. wi璚 po urodzeniu dziecka stwierdzi豉m 瞠 zainwestuj i p鎩d do fryzjera 瞠by zrobi mi jeden kolor ale ku mojemu zdziwieniu wysz豉 tragedia. rozja郾i造 mi w這sy rozja郾iaczem i potem na這篡造 mi farb koloryzuj帷 i niby by這 okej, ale w這sy by造 鄴速e, najlepsze jest to 瞠 odrost mia豉m ja郾iejszy od ca貫j reszty. czy mo瞠 by tak 瞠 ju nawet rozja郾iaczem nie uda mi si rozja郾i w這s闚??
karola12b4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-07, 19:59   #1885
SceneQueene
Zakorzenienie

Raczej nie, nigdy o tym nie s造sza豉m. Dobry salon z dobrym fryzjerem powinien sobie z tym poradzi.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-07, 20:37   #1886
karola12b4
Wtajemniczenie

[QUOTE=SceneQueene;5166615 5]Raczej nie, nigdy o tym nie s造sza豉m. Dobry salon z dobrym fryzjerem powinien sobie z tym poradzi.

No ale wydaje mi sie ze sam rozjasniacz powinien sobie poradzic ze sciagnieciem zoltego koloru, a to nic nie dalo
Stary 2015-06-08, 13:58   #1887
SceneQueene
Zakorzenienie

Skoro s 鄴速e, mo瞠 warto by je stonowac per這wa farba zamiast rozja郾iac?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-08, 14:04   #1888
karola12b4
Wtajemniczenie

Cytat:
Skoro s 鄴速e, mo瞠 warto by je stonowac per這wa farba zamiast rozja郾iac?

Probowalam juz wszystkiego i zadna farba nie chce mi rozjasnic tego koloru
Stary 2015-06-08, 14:41   #1889
SceneQueene
Zakorzenienie

A wcze郾iej by造 ja郾iejsze? Niekt鏎e w這sy rozja郾iaja si tylko do pewnego poziomu i dalej nic.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-08, 14:49   #1890
karola12b4
Wtajemniczenie

Cytat:
A wcze郾iej by造 ja郾iejsze? Niekt鏎e w這sy rozja郾iaja si tylko do pewnego poziomu i dalej nic.

Wczesniej mialam b.jasne wlosy, wszystko sie zmienilo w ciazy. i po prostu te wlosy co mi urosly w ciazy sa takie oporne a teraz te co mi rosna rozjasniaja sie bez problemu

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-07 13:41:38

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.