Pytania i porady fryzjerskie - Strona 64 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-06-10, 10:57   #1891
malamyszka20
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 032
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Czy kto moze poleci dobra od篡wk fryzjerska wyg豉dzaj帷a?
malamyszka20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-10, 12:40   #1892
karola12b4
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 853

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Poka wiadomo嗆
Czy kto moze poleci dobra od篡wk fryzjerska wyg豉dzaj帷a?
Ja chwale sobie odzywke z biedronki, bo nie jest droga a wlosy sa po niej fajnie gladkie i super sie rozczesuja
Stary 2015-06-10, 13:29   #1893
malamyszka20
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 032

Cytat:
Napisane przez karola12b4 Poka wiadomo嗆
Ja chwale sobie odzywke z biedronki, bo nie jest droga a wlosy sa po niej fajnie gladkie i super sie rozczesuja
A jak sie nazywa?
malamyszka20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-10, 13:33   #1894
karola12b4
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 853
Dot.: pielegnacja wlosow

Diplona professiona, szara butelka z pompka. Jest z tego tez szampon. Ja akurat mam do wlosow farbowanych i rozjasnionych i to jest z czerwona pompka, ale jest tez z pomaranczowa
Stary 2015-06-10, 14:34   #1895
blablabla9
dupa

Wiadomo軼i: 51
Dlaczego w這sy po鄴趾造 po tej maseczce?

Domowej roboty: 鄴速ko, 1 造磬a maski drogeryjnej, 1 造磬a oliwy z oliwek, 1 造磬a miodu, 2 造瞠czki kawy rozpuszczalnej (bo gdzie przeczyta豉m 瞠 oliwa rozja郾ia w這sy). Zrobi造 si o takim 鄴速awym po造sku... a podobno kawa przyciemnia to jak to mo磧iwe, chyba 瞠 mo瞠 inna kawa..
blablabla9 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-10, 17:11   #1896
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Dlaczego w這sy po鄴趾造 po tej maseczce?

Cytat:
Napisane przez blablabla9 Poka wiadomo嗆
Domowej roboty: 鄴速ko, 1 造磬a maski drogeryjnej, 1 造磬a oliwy z oliwek, 1 造磬a miodu, 2 造瞠czki kawy rozpuszczalnej (bo gdzie przeczyta豉m 瞠 oliwa rozja郾ia w這sy). Zrobi造 si o takim 鄴速awym po造sku... a podobno kawa przyciemnia to jak to mo磧iwe, chyba 瞠 mo瞠 inna kawa..
Oliwa mog豉 za鄴販i (oliwa nie rozjasnia ), mi鏚 m鏬 nada z這tego odcienia.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-10, 19:58   #1897
mala55
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Question Pomocy! Czy krem koloryzuj帷y zostawi odrost?

Fryzjer szykowa mnie na pokaz fryzur i niestety pofarbowa mi w這sy kremem koloryzuj帷ym... Powiedzia, 瞠 to tylko ma podkresli moje w這sy i nada po造sk. Kocham m鎩 naturalny kolor i czuj si jakby kto mnie okrad... Koloryzacja ma kolor bardzo zbli穎ny do mojego naturalnego, jednak to nie to samo, nikt nie widzi r騜nicy, ale ja widz. Domy郵am si, 瞠 nie da si tego pozby, wypuka, ale chc tylko wiedzie czy w miar jak w這sy b璠 odrasta造 to czy b璠zie si odcina odrost? Nigdy wi璚ej nie chc farbowa w這s闚, b璠 d捫y do tego a mi odrosn naturalne... Mo瞠 jest jaki spos鏏, 瞠by za豉godzi r騜nic w wygl康zie w這sa farbowanego od naturalnego? A mo瞠 ten krem z czasem si b璠zie troszk zmywa i pod wp造wem s這鎍a w這sy si ujednolic i nie b璠zie tego wida?
Prosz, pom騜cie, porad嬈ie co, pocieszcie jako... siedz i p豉cz, po co ja si zg這si豉m na ten pokaz...

Edytowane przez mala55
Czas edycji: 2015-06-10 o 20:00
mala55 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-10, 20:26   #1898
Fram
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 251
Dot.: Pomocy! Czy krem koloryzuj帷y zostawi odrost?

Zale篡 co takiego fryzjer na這篡.
Je郵i mia這 amoniak lub jego pochodn i utleniacz - widoczny odrost jest bardzo prawdopodobny.
Je郵i nie mia這, pewnie wyp逝cze si prawie w ca這軼i
Pami皻asz nazw produktu albo np jak wygl康a?
Fram jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-10, 21:33   #1899
mala55
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Fram Poka wiadomo嗆
Zale篡 co takiego fryzjer na這篡.
Je郵i mia這 amoniak lub jego pochodn i utleniacz - widoczny odrost jest bardzo prawdopodobny.
Je郵i nie mia這, pewnie wyp逝cze si prawie w ca這軼i
Pami皻asz nazw produktu albo np jak wygl康a?
Alfapafr Color wear, pono to farba bez amoniaku, ale co do tych "pochodnych amoniaku" - nie mam poj璚ia, sk豉d uda這 mi si znale潭 tutaj: http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_efa990627.html
Czy wed逝g Ciebie s tam substancje wywo逝j帷e ten przykry efekt?
Pono jest to bardzo delikatna farba i w minimalnym stopniu utlenia, ale zawsze... Obawiam si tej etanoloaminy, czytam w necie, 瞠 to nawet gorsze od amoniaku.
Jak my郵isz, czy np. jaka regularna p逝kanka zio這wa pomo瞠 zminimalizowa widoczno嗆 odrostu? Czy powinnam teraz jako szczeg鏊nie zadba o w這sy?

Nie wiem ju co mam my郵e, boj si piekielnie i chyba pierwszy raz w 篡ciu czegokolwiek tak bardzo 瘸逝j

Edytowane przez mala55
Czas edycji: 2015-06-10 o 21:50
Stary 2015-06-10, 22:40   #1900
Fram
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mala55 Poka wiadomo嗆
Alfapafr Color wear, pono to farba bez amoniaku, ale co do tych "pochodnych amoniaku" - nie mam poj璚ia, sk豉d uda這 mi si znale潭 tutaj: http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_efa990627.html
Czy wed逝g Ciebie s tam substancje wywo逝j帷e ten przykry efekt?
Pono jest to bardzo delikatna farba i w minimalnym stopniu utlenia, ale zawsze... Obawiam si tej etanoloaminy, czytam w necie, 瞠 to nawet gorsze od amoniaku.
Jak my郵isz, czy np. jaka regularna p逝kanka zio這wa pomo瞠 zminimalizowa widoczno嗆 odrostu? Czy powinnam teraz jako szczeg鏊nie zadba o w這sy?

Nie wiem ju co mam my郵e, boj si piekielnie i chyba pierwszy raz w 篡ciu czegokolwiek tak bardzo 瘸逝j
Etanoloamina to w豉郾ie ta substancja dzia豉j帷a jak amoniak. Co do szkodliwo軼i to mi krzywdy nie zrobi豉, wol j od amoniaku.

Je郵i farba rozja郾i豉 w這sy, odrost b璠ziesz mie na pewno. Je郵i nie, mo磧iwe, 瞠 kolor zgra si z odrostem i nie b璠zie widoczny
Stary 2015-06-10, 22:59   #1901
mala55
Przyczajenie

Nie, chyba przeciwnie lekko przyciemni豉. Wida j g堯wnie na najdrobniejszych, cienkich w這skach i na ko鎍闚kach, kt鏎e by造 raczej ja郾iejsze od reszty w這sa. Mam nadziej, 瞠 nie b璠zie tego wida i ju nie mog si doczeka "odhodowania" moich "go造ch" w這s闚 Dzi瘯uj Ci za odpowiedzi, troch mnie uspokoi豉, pozdrawiam serdecznie!
Stary 2015-06-11, 13:09   #1902
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 085
Dot.: Dlaczego w這sy po鄴趾造 po tej maseczce?

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
Oliwa mog豉 za鄴販i (oliwa nie rozjasnia ), mi鏚 m鏬 nada z這tego odcienia.
Dok豉dnie.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-11, 20:34   #1903
Fram
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mala55 Poka wiadomo嗆
Nie, chyba przeciwnie lekko przyciemni豉. Wida j g堯wnie na najdrobniejszych, cienkich w這skach i na ko鎍闚kach, kt鏎e by造 raczej ja郾iejsze od reszty w這sa. Mam nadziej, 瞠 nie b璠zie tego wida i ju nie mog si doczeka "odhodowania" moich "go造ch" w這s闚 Dzi瘯uj Ci za odpowiedzi, troch mnie uspokoi豉, pozdrawiam serdecznie!
To trzymam kciuki, 瞠by by這 po Twojej my郵i. Pozdrawiam r闚nie
Stary 2015-06-11, 21:27   #1904
MissScareAll
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 931

Prosz o rad. Mam bardzo zniszczone rozja郾ianiem i farbowaniem, cienkie, delikatne, wypadaj帷e i ostatnio wykruszaj帷e si w這sy.
Poniewa nie znies ich koloru, id na farbowanie do fryzjera. Kupi豉m ca造 zestaw do keratynowej odbudowy Artego Dream Repair i zamierzam go przeprowadza co 2-3 tygodnie. I teraz, jak to si ma do farbowania - zrobi zabieg przed, od razu po, przed i po, po odczekaniu jakiego czasu? 疾by jak najlepiej zrobi w這som, a przy okazji, 瞠by farba si nie wyp逝ka豉 w kilka dni.
Stary 2015-06-11, 22:50   #1905
MissScareAll
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 931

I jeszcze do陰cz do tego pytanko, jak farb profesjonaln uzyska kolor ze zdj璚ia (na w這sach na poziomie jasno軼i 8-9, rudo-鄴速o-zielonych...lub chocia w teorii)
Celuj jutro w 9s, czyli piaskowy blond Artego i nie ma nigdzie w necie zdj耩 z efektu po farbowaniu tym kolorem.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg piaskowy.jpg (30,9 KB, 17 za豉dowa)
Stary 2015-06-11, 23:40   #1906
Kociowata
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Hej!
Zaczn mo瞠 od tego, 瞠 jestem bladziochem i m鎩 naturalny odcie moich w這s闚 to ciemny blond/mysi blond. Og馧em taki nijaki kolor, kt鏎y za nic mi si nie podoba . Obecnie mam pofarbowane w這sy farb SYOSS 5-1jasny br您.
Po jakim czasie od farbowania (mo瞠 2-3 miesi帷e) moje w這sy dostaj jakby rudego blasku . (nie wiem czy to istotna wiadomo嗆, ale mo瞠 pomo瞠 to osobie, kt鏎a co mi doradzi )
Ot騜, czy przy moich odrostach oraz kolorze jakim mam na reszcie w這s闚 da這by si je w miar fajnie i bez zbytniego rudego blasku na odrostach zmieni ich kolor na podobny do tych, kt鏎e s na zdj璚iach albo i nawet ciemniejszy. Chodzi mi o taki kolor, nie ostro czerwony. Mia豉m ju kiedy "pofarbowane" szamponem koloryzuj帷ym na bodaj瞠 maho i doskonale si czu豉m w tym kolorze .
Og鏊nie my郵a豉m o kolorach SYOSS 4-2 Machoniowy br您 i 4-22 Szkar豉tna czerwie oraz nawet i 4-23 Burgund.
I czy farby SYOSS s dobre, czy mo積a znale潭 lepsze od nich, ale w miar o podobnej cenie?
Prosz, dorad嬈ie co. Moje odrosty robi si coraz wi瘯sze a ja nie wiem co mam robi
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 37.jpg (31,9 KB, 3 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg sistarsoyugiveittomewal.jpg (74,2 KB, 2 za豉dowa)
Kociowata jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-12, 11:57   #1907
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kociowata Poka wiadomo嗆
Hej!
Zaczn mo瞠 od tego, 瞠 jestem bladziochem i m鎩 naturalny odcie moich w這s闚 to ciemny blond/mysi blond. Og馧em taki nijaki kolor, kt鏎y za nic mi si nie podoba . Obecnie mam pofarbowane w這sy farb SYOSS 5-1jasny br您.
Po jakim czasie od farbowania (mo瞠 2-3 miesi帷e) moje w這sy dostaj jakby rudego blasku . (nie wiem czy to istotna wiadomo嗆, ale mo瞠 pomo瞠 to osobie, kt鏎a co mi doradzi rosi: )
Ot騜, czy przy moich odrostach oraz kolorze jakim mam na reszcie w這s闚 da這by si je w miar fajnie i bez zbytniego rudego blasku na odrostach zmieni ich kolor na podobny do tych, kt鏎e s na zdj璚iach albo i nawet ciemniejszy. Chodzi mi o taki kolor, nie ostro czerwony. Mia豉m ju kiedy "pofarbowane" szamponem koloryzuj帷ym na bodaj瞠 maho i doskonale si czu豉m w tym kolorze .
Og鏊nie my郵a豉m o kolorach SYOSS 4-2 Machoniowy br您 i 4-22 Szkar豉tna czerwie oraz nawet i 4-23 Burgund.
I czy farby SYOSS s dobre, czy mo積a znale潭 lepsze od nich, ale w miar o podobnej cenie?
Prosz, dorad嬈ie co. Moje odrosty robi si coraz wi瘯sze a ja nie wiem co mam robi
A nie lepiej by這by kupi farby profesjonalne? Kolor na pewno b璠zie trwalszy.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-06-12, 12:02   #1908
XxX030
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
mo積a zafarbowa w這sy drugi raz nast瘼nego dnia? :)

hej zafarbowa豉m wczoraj w這sy farb z garniera miedziana czerwi,kolor wyszed taki jak chcia豉m. Niestety po wysuszeniu w這s闚 pojawi si problem, niekt鏎e pasma w這s闚 w og鏊e si nie zafarbowa造 i moje pytanie jest nast瘼uj帷e Czy je瞠li farbowa豉m w這sy wczoraj to czy dzi mog zafarbowa jeszcze raz na ten sam kolor 瞠by farba pokry豉 te niezafarbowane pasma w這s闚?

Edytowane przez XxX030
Czas edycji: 2015-06-12 o 12:03
XxX030 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-12, 16:24   #1909
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Zafarbuj tylko te pasma, kt鏎ych nie z豉pa豉 farba.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-12, 17:46   #1910
SceneQueene
Zakorzenienie

Dok豉dnie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-12, 20:34   #1911
blackrebelion
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Cool Rozja郾ianie po這wy w這s闚

Witam, mam zamiar przemalowa w這sy w do嗆 kontrowersyjny spos鏏, mianowicie p馧 g這wy czarne, p馧 czerwone, tak jak ma Ashley Costello. W這sy mia豉m ju farbowane na fiolet, robi豉m to kolejno: henn, farb, roztworem wodnym fioletu gencjanowego, jednak nic nie przynios這 oczekiwanego skutku na moich naturalnie do嗆 ciemno br您owych w這sach, wi璚 teraz chcia豉m rozja郾i przysz陰 czerwon po這w I tu moje pytanie: 1. U fryzjera, czy w domu? Koszt i tak b璠zie wysoki, bo b璠 potrzebowa豉 2 farb, wi璚 chcia豉m przyci望 nieco koszty i 2. je郵i w domu to czym? Mam na my郵i konkretne firmy- produkty. Dzi瘯i za pomoc B)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg MG_1752s.jpg (71,6 KB, 13 za豉dowa)
blackrebelion jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-13, 12:13   #1912
megi1828
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 42

Witam. Moje pytanie dotyczy odrostow. Naturalne wlosy - 75 % siwe, 25 % czarne. Te kolory sa rozlozone nierowno czyli przod siwy, z tylu i na czubku glowy czarne pasma. Od dluzszego czasu mam sredni braz ( poziom 7 lub 6 ) , wczesniej byla dekoloryzacja, kapiel rozjasniajaca. Chcialabym przy pomocy kapieli rozjasniajacych uzyskac jasny miedziany zloty blond, juz taki mialam, niestety z przyczyn technicznych nie posiadam zdjec ( byc moze tu juz wstawialam ale nie potrafie znalezc opcji, zeby zobaczyc wszystkie moje posty, gdzies tam widzialam wrzucone przeze mnie w brazie, tych jasniejszych nie moge znalezc) . Moje pytanie - co potem zrobic z odrostami skoro wiekszosc jest siwa a czesc czarna ?
megi1828 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-13, 21:28   #1913
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Rozja郾ianie po這wy w這s闚

Cytat:
Napisane przez blackrebelion Poka wiadomo嗆
Witam, mam zamiar przemalowa w這sy w do嗆 kontrowersyjny spos鏏, mianowicie p馧 g這wy czarne, p馧 czerwone, tak jak ma Ashley Costello. W這sy mia豉m ju farbowane na fiolet, robi豉m to kolejno: henn, farb, roztworem wodnym fioletu gencjanowego, jednak nic nie przynios這 oczekiwanego skutku na moich naturalnie do嗆 ciemno br您owych w這sach, wi璚 teraz chcia豉m rozja郾i przysz陰 czerwon po這w I tu moje pytanie: 1. U fryzjera, czy w domu? Koszt i tak b璠zie wysoki, bo b璠 potrzebowa豉 2 farb, wi璚 chcia豉m przyci望 nieco koszty i 2. je郵i w domu to czym? Mam na my郵i konkretne firmy- produkty. Dzi瘯i za pomoc B)
Zrobi豉bym dwie k徙iele rozja郾iaj帷e- rozja郾iacz Alfaparf + oxydant 9% + troch szamponu. Potem czerwie spokojnie powinna si przyj望.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez megi1828 Poka wiadomo嗆
Witam. Moje pytanie dotyczy odrostow. Naturalne wlosy - 75 % siwe, 25 % czarne. Te kolory sa rozlozone nierowno czyli przod siwy, z tylu i na czubku glowy czarne pasma. Od dluzszego czasu mam sredni braz ( poziom 7 lub 6 ) , wczesniej byla dekoloryzacja, kapiel rozjasniajaca. Chcialabym przy pomocy kapieli rozjasniajacych uzyskac jasny miedziany zloty blond, juz taki mialam, niestety z przyczyn technicznych nie posiadam zdjec ( byc moze tu juz wstawialam ale nie potrafie znalezc opcji, zeby zobaczyc wszystkie moje posty, gdzies tam widzialam wrzucone przeze mnie w brazie, tych jasniejszych nie moge znalezc) . Moje pytanie - co potem zrobic z odrostami skoro wiekszosc jest siwa a czesc czarna ?
Szczerze m闚i帷 w tym przypadku uda豉bym si do fryzjera, bo samej ci篹ko b璠zie Ci to precyzyjnie zrobi.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-13, 21:55   #1914
megi1828
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆

Szczerze m闚i帷 w tym przypadku uda豉bym si do fryzjera, bo samej ci篹ko b璠zie Ci to precyzyjnie zrobi.

Niestety nie ma takiej opcji, mieszkam za granica i fryzjer jest drogi . Ktos moze mi pomoc nalozyc, prosze tylko o rade jak to trzeba zrobic, na siwe odrosty klasc jedna farbe a na czarne odrosty jakis rozjasniacz ? Chyba jest jakis sposob Chyba ze latwiej bedzie robic pasemka ? Moze bys mi poradzila ?
Stary 2015-06-13, 23:02   #1915
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Niestety nie ma takiej opcji, mieszkam za granica i fryzjer jest drogi . Ktos moze mi pomoc nalozyc, prosze tylko o rade jak to trzeba zrobic, na siwe odrosty klasc jedna farbe a na czarne odrosty jakis rozjasniacz ? Chyba jest jakis sposob Chyba ze latwiej bedzie robic pasemka ? Moze bys mi poradzila ?
Jasne. Powiedz tylko jakie marki farb masz dost瘼ne. I rozja郾iaczy.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-13, 23:32   #1916
megi1828
Raczkowanie

Cytat:
Jasne. Powiedz tylko jakie marki farb masz dost瘼ne. I rozja郾iaczy.

Sporo jest tego. Ja ostatnio uzywalam Lisap Diapason bo sa dosc tanie i wydajne. Wczesniej Wella, Loreal jest drogi, Indola, Goldwell, Keune, Swarzkopf Igora Royal.

Czy rozjasniacz to jest to samo co dekoloryzator ? Na opakowaniu pisze : blondeerpoeder

Wczesniej mialam Elgon proszek plus aktywator, potem Comair niebieski, a ostatnio rozjasniacz z efektem platyna nie pamietam jakiej marki i wzielam aktywator Schwarzkopf .
Stary 2015-06-14, 00:05   #1917
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie. Deko 軼i庵a farbowany pigment z w這s闚, czyli u Ciebie si nie przyda. Skoro wi瘯szo嗆 w這s闚 jest siwa, po堯 na ca造 odrost Welle Koleston na 9%, odcie 8.0. Dla pewno軼i mo瞠sz te doda na folii kilka rozja郾ionych pasemek.

Okiem Julii
Facebook
Instagram

Edytowane przez SceneQueene
Czas edycji: 2015-06-14 o 00:49
Stary 2015-06-14, 10:00   #1918
megi1828
Raczkowanie

Cytat:
Nie. Deko 軼i庵a farbowany pigment z w這s闚, czyli u Ciebie si nie przyda. Skoro wi瘯szo嗆 w這s闚 jest siwa, po堯 na ca造 odrost Welle Koleston na 9%, odcie 8.0. Dla pewno軼i mo瞠sz te doda na folii kilka rozja郾ionych pasemek.
Ale wiesz ze mam teraz na calej dlugosci poziom 6-7, ktory teraz troche sie wyplukal i wyglada na sredni braz ? Chcialabym sciagnac kolor zeby wyszedl jasny miedziany zloty blond. Taki efekt uzyskiwalam kapielami rozjasniajacymi. I potem dopiero zabrac sie za odrosty.
Stary 2015-06-14, 11:13   #1919
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Ale wiesz ze mam teraz na calej dlugosci poziom 6-7, ktory teraz troche sie wyplukal i wyglada na sredni braz ? Chcialabym sciagnac kolor zeby wyszedl jasny miedziany zloty blond. Taki efekt uzyskiwalam kapielami rozjasniajacymi. I potem dopiero zabrac sie za odrosty.
Oj! Czemu ja my郵a豉m, 瞠 d馧 masz 8? Ok, co do g鏎y podtrzymuje. D馧 potraktuj k徙iel. My郵 瞠 jedna starczy.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-14, 12:05   #1920
megi1828
Raczkowanie

Cytat:
Oj! Czemu ja my郵a豉m, 瞠 d馧 masz 8? Ok, co do g鏎y podtrzymuje. D馧 potraktuj k徙iel. My郵 瞠 jedna starczy.
Pewnie za duzo informacji na raz Wczesniej mialam 8. Slicznie dziekuje:roza : za jakis czas sie odezwe i wstawie fotke
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-07 13:41:38

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.