Pytania i porady fryzjerskie - Strona 65 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-06-14, 12:39   #1921
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 097
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Trzymam kciuki

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-14, 15:13   #1922
Iillkoada
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Farbowanie w這s闚 na ciemniejszy odcie a pasemka

Witam Was serdecznie
Ostatnio nasz豉 mnie ochota przyciemni swoje w這sy. Aktualnie mam na g這wie majirel 10,1 z wod 9% plus jasne refleksy . Moje pytanie brzmi : czy jak pofarbuj w這sy inoa 9.2 z woda 3% to czy refleksy nie wyjd p騧niej niebieskie czy r騜owe?
Iillkoada jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-14, 15:32   #1923
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Farbowanie w這s闚 na ciemniejszy odcie a pasemka

Cytat:
Napisane przez Iillkoada Poka wiadomo嗆
Witam Was serdecznie
Ostatnio nasz豉 mnie ochota przyciemni swoje w這sy. Aktualnie mam na g這wie majirel 10,1 z wod 9% plus jasne refleksy . Moje pytanie brzmi : czy jak pofarbuj w這sy inoa 9.2 z woda 3% to czy refleksy nie wyjd p騧niej niebieskie czy r騜owe?
Nie
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-15, 20:38   #1924
judis
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 980

Hej, przychodz po porad

Jak naj豉twiej pozby si rudo軼i? Chcia豉bym uzyska ch這dniejszy odcie (w miar mo磧iwo軼i), najlepiej do嗆 prostym sposobem bo boj si pora磬i a farbuj sama. Dot康 stosowa豉m loreal casting, ostatnio ciemny blond 600 ale zupe軟ie nie pokry wcze郾iejszej ognistej czekolady ;/
M鎩 naturalny odcie to mysi ciemny blond i chcia豉m co zbli穎nego aby odrosty by造 mniej widoczne.
W za陰czeniu m鎩 aktualny wyp這wia造 kolor (miesi帷 bez farbowania) oraz taki jaki chcia豉bym uzyska.
Czy najlepiej u篡 profesjonalnej farby czy jaka drogeryjna r闚nie da rad? Czy poziom 7 by豚y dobry i np woda 6%?
Prosz o pomoc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (34,9 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg modne-kolory-wlosow-2013-isabel-Marant.jpg (38,6 KB, 9 za豉dowa)
judis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-15, 22:31   #1925
SceneQueene
Zakorzenienie

Je郵i nie chcesz by by rudy, wybierz odcie popielaty typu 6.1 lub 7.1

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-06-16, 19:47   #1926
judis
Rozeznanie

Scene my郵isz 瞠 majirel 6.1 z wod 6% by豚y dobry by pokry obecny rudy kolor i nie przyciemni zbytnio? Tylko mam teraz lekko ja郾iejsze odrosty i boje si nier闚nego pokrycia.. czy na odrostach farb trzyma jako d逝瞠j?
Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc
Stary 2015-06-16, 19:49   #1927
SceneQueene
Zakorzenienie

Kochana, a pode郵ij mi link do fotki (zalinkuj na Tinypic.com na przyk豉d) bo ju nie pami皻am dok豉dnie kolorku a telefon mi teraz nie chce fotki wczyta.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-16, 20:13   #1928
judis
Rozeznanie

http://i61.tinypic.com/oaq4nc.jpg - to m鎩 obecny kolor
Stary 2015-06-17, 08:36   #1929
ORIENT Music
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 177

Dziewczyny ktora farba nr uzyskam taki kolor ?tylko nie Koleston,moze LOREAL Inoa suprime?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg JAKI TO KOLOR.jpg (30,7 KB, 9 za豉dowa)
Mam Jasna mleczna karnacje (r騜ano-be穎wa chlodna) typ Kr鏊owa Sniegu,Snie磬a.Szukam podkladu w odcieniu"Ecru ",badz Czysty be(jasny)+ r騜. I pudru kompaktowego ,niepostarzajacego w odcieniu "Ecru".do skory mieszanej dajacy wykonczenie miekkie,nie plaskie,nie twarde.

Edytowane przez ORIENT Music
Czas edycji: 2015-06-17 o 08:37
ORIENT Music jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-17, 22:21   #1930
asia2821
Przyczajenie

W這sy

czy przed逝瘸nie w這sow metoda micro ring jest bardzo niszczace w這sy

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

asia2821 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-18, 15:43   #1931
Vexxa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104

Mam pytanie - co to za kolor w這s闚? Chyba blond - ale jaki poziom? On jest ciep造 czy zimny i jaki ma refleks? Farby z jakim refleksem taki zapewni? http://www.celebryci.com.pl/uploads/...lgosia_025.JPG
Vexxa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-18, 18:14   #1932
ulamisiula
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

Witam!
Chcia豉bym zapyta jakich kosmetyk闚 mog u篡 by zakr璚i takie w這sy jak moje.Problemem jest to, 瞠 mimo i nie s grube czy g瘰te to nie chc si w og鏊e zakr璚a.Pr鏏owa豉m stosowa pianki, zele, lakiery i po do嗆 kr鏒kim czasie w這sy si prostuj i tylko wida naniesione na nie kosmetyki.
Trwa陰 te my郵a豉m by zrobi ale fryzjerki, kt鏎e znaj moje w這sy m闚i, 瞠 nie ma sensu bo i tak to nic nie da.
Wiec pytam czy s jakie kosmetyki by zakr璚i je chocia na jeden dzie?
A najlepiej na kilka dni?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0027.jpg (63,7 KB, 9 za豉dowa)
ulamisiula jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-18, 19:30   #1933
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez judis Poka wiadomo嗆
http://i61.tinypic.com/oaq4nc.jpg - to m鎩 obecny kolor
My郵, 瞠 powinien sobie poradzi. Ten rudy wygl康a na 鈔ednio intensywny i mniej wi璚ej na poziomie 6, wi璚 moim zdaniem b璠zie ok.

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Vexxa Poka wiadomo嗆
Mam pytanie - co to za kolor w這s闚? Chyba blond - ale jaki poziom? On jest ciep造 czy zimny i jaki ma refleks? Farby z jakim refleksem taki zapewni? http://www.celebryci.com.pl/uploads/...lgosia_025.JPG
Ja tutaj widz 9.23.

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez ulamisiula Poka wiadomo嗆
Witam!
Chcia豉bym zapyta jakich kosmetyk闚 mog u篡 by zakr璚i takie w這sy jak moje.Problemem jest to, 瞠 mimo i nie s grube czy g瘰te to nie chc si w og鏊e zakr璚a.Pr鏏owa豉m stosowa pianki, zele, lakiery i po do嗆 kr鏒kim czasie w這sy si prostuj i tylko wida naniesione na nie kosmetyki.
Trwa陰 te my郵a豉m by zrobi ale fryzjerki, kt鏎e znaj moje w這sy m闚i, 瞠 nie ma sensu bo i tak to nic nie da.
Wiec pytam czy s jakie kosmetyki by zakr璚i je chocia na jeden dzie?
A najlepiej na kilka dni?
S pi瘯ne, niezniszczone i niskoporowate , dlatego mog by niepodatne na stylizacj. Mog si te szybko prostowa ze wzgl璠u na d逝go嗆. Nie ma sensu chodzi do fryzjerki i ich niszczy lok闚kami i innymi rzeczami. Moim zdaniem s przepi瘯ne jakie s.
A mo瞠 robienie tzw. 郵imak闚 by Ci pomog這? Albo jakie papiloty na ca陰 noc?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-18, 19:45   #1934
ulamisiula
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

[/COLOR]

S pi瘯ne, niezniszczone i niskoporowate , dlatego mog by niepodatne na stylizacj. Mog si te szybko prostowa ze wzgl璠u na d逝go嗆. Nie ma sensu chodzi do fryzjerki i ich niszczy lok闚kami i innymi rzeczami. Moim zdaniem s przepi瘯ne jakie s.
A mo瞠 robienie tzw. 郵imak闚 by Ci pomog這? Albo jakie papiloty na ca陰 noc?[/QUOTE]

Dzi瘯uj za komplement.Faktycznie s niezniszczone poniewa nie s malowane i schn same be u篡cia suszarki.
Papiloty, 郵imaki , wa趾i to wszystko przerabia豉m i niestety po rozwini璚iu ich rano nim wyjd z domu to w這sy s ju prawie proste i nie wa積e jakiego specyfiku u篡j by je utrwali.
Nied逝go mam kilka okazji(zako鎍zenie roku, wyjazd oraz wesele) gdzie chcia豉bym w這sy je郵i nie kr璚one to przynajmniej faluj帷e ale nie wiem czy jest to mo磧iwe.
ulamisiula jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-18, 19:53   #1935
SceneQueene
Zakorzenienie

Hmm, a warkocze?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-19, 08:42   #1936
Vexxa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104

Czy jak na這輳 na rozja郾ione, wypadaj帷e, w這sy jak guma (kolor mniej wi璚ej taki http://afrossip.com/wp-content/uploa...97135f94e2.jpg ale bardziej 鄴速y) kolor z poziomu 9 Per這wy to chwyc, czy si sp逝cz? Czy musz robi pigmentacje u fryzjera i dopiero potem farb? Jestem za豉mana efektem rozja郾ienia, czuje si rozmyta, a dobija mnie fakt, 瞠 mam ciep造 kolor, musz mie ch這dny by mi pasowa造 -jakby wyszed per這wy blond poziom 9? I czy chwyci spokojnie odrost ciemny blond? Czy nie wy造siej jak zapigmentuje i po這輳 farby na w這sy kt鏎e mi tak bardzo wypadaj? Bo nie wiem co robi -nie chc chodzi w tym co mam na g這wie, zanim odro郾 naturalne to troch potrwa.. :/ A nie mog znale潭 豉godnej farby kt鏎a by mia豉 perlowy odcie typu biokap, color&soin, chyba nie maj po prostu per這wych odcieni z poziomu 9. Czy jak po這輳 t farb poziom 9 na calo嗆 to przyciemni si? Nie rozja郾i御i jeszcze bardziej, mam nadziej? Boje si to robi sama, 瘸l mi kasy na fryzjerk, ale chyba b璠 musia豉 i嗆 do fryzjera.. Tylko boje si 瞠 wy造siej. 畝逝j 瞠 je rozja郾i豉m wiedz帷 jak kiedy ju mi rozja郾iacz spali w這sy.. U篡wam szamponu,odzywki Joico,hydratora i rekonstruktora ,olejeju, pryskam wcierk nawilzajaca wiec po umyciu wygladaja ok, jak lekko podniszczone. Dopiero jak s mokre to jest widoczna guma. Przepraszam za chaotyzm.

Edytowane przez Vexxa
Czas edycji: 2015-06-19 o 11:19
Vexxa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-19, 10:34   #1937
szalonybiszkopcik
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78
Unhappy jak zmy SZYBKO szampon koloryzuj帷y?!

Dziewczyny pomocy!
Wczoraj co we mnie wst徙i這 i gdy by豉m w drogerii kupi豉m szampon koloryzuj帷y Palette. Przysz豉m do domu i pofarbowa豉m, ale wysz造 stanowczo za ciemne! Na opakowaniu jest narysowana dziewczyna z o wiele je郾iejszymi w這sami. W ulotce przeczyta豉m 瞠 trzyma si to do 24 my. Umy豉m je ju 6 razy, i troche kolor zeszed, ale bardzo malutko. Co mam robi? Za tydzie mam wesele i nie moge mie a takich ciemnych w這s闚. Do tego jeszcze mama mnie zjecha豉 瞠 si zeszpeci豉m i wygl康am jak wrona Chcia豉m ja郾iutki br您, ciemny blond, a wyszed taki do嗆 ciemny br您
My je jeszcze te 18 razy zeby by這 w sumie 24 mycia i zejdzue tak jak pisze producent czy zrobi z nimi co innego? Nie chce ich bardzo zniszczy
Stary 2015-06-19, 11:22   #1938
gusia825
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 422
Dot.: jak zmy SZYBKO szampon koloryzuj帷y?!

Cytat:
Napisane przez szalonybiszkopcik Poka wiadomo嗆
Dziewczyny pomocy!
Wczoraj co we mnie wst徙i這 i gdy by豉m w drogerii kupi豉m szampon koloryzuj帷y Palette. Przysz豉m do domu i pofarbowa豉m, ale wysz造 stanowczo za ciemne! Na opakowaniu jest narysowana dziewczyna z o wiele je郾iejszymi w這sami. W ulotce przeczyta豉m 瞠 trzyma si to do 24 my. Umy豉m je ju 6 razy, i troche kolor zeszed, ale bardzo malutko. Co mam robi? Za tydzie mam wesele i nie moge mie a takich ciemnych w這s闚. Do tego jeszcze mama mnie zjecha豉 瞠 si zeszpeci豉m i wygl康am jak wrona Chcia豉m ja郾iutki br您, ciemny blond, a wyszed taki do嗆 ciemny br您
My je jeszcze te 18 razy zeby by這 w sumie 24 mycia i zejdzue tak jak pisze producent czy zrobi z nimi co innego? Nie chce ich bardzo zniszczy
Mo瞠sz spr鏏owa doda do porcji szamponu ok 1 造瞠czk sody oczyszczonej. Tak papk spieni na w這sach i zostawi na kilka/kilkana軼ie minut. Na koniec nale篡 przep逝ka w這sy kwa郾 p逝kank (np. woda z dodatkiem soku z cytryny) by domkn望 逝ski w這s闚. Tego typu szampon nie zmyje si w ca這軼i, bo tak na prawd niewiele r騜ni si od farby trwa貫j. Z czasem powinien jednak poja郾ie, wyblakn望. Obawiam si, 瞠 do wesela si tego nie pozb璠ziesz.
Stary 2015-06-19, 12:37   #1939
Aciaz1000
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 284

Cze嗆 dziewczyny

Bardzo prosz Was o porad. Mam problem z bardzo g瘰tymi ale zarazem sztywnymi w這sami.

Uk豉daj si tak jak one chc, s bardzo ci篹kie wygl康aj jak 篡趾i. Wygl康aj bardzo zdrowo, b造szcz si ale ta sztywno嗆 :/
Postanowi豉m moje d逝gie w這sy obci望 na kr鏒ko, jest troch lepiej ale problem nadal wyst瘼uje. Wymy郵i豉m wi璚 瞠 je "troch zniszcz" i zafarbowa豉m - trzyma豉m nawet d逝瞠j ni trzeba. Ale nic z tego..

Dodam 瞠 niestety bardzo szybko si przet逝szczaj.Myj g這w niemal codziennie. Szukam sposobu 瞠by je zmi瘯czy, nie chc takiej szczeciny na g這wie.
Aciaz1000 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-19, 15:59   #1940
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Vexxa Poka wiadomo嗆
Czy jak na這輳 na rozja郾ione, wypadaj帷e, w這sy jak guma (kolor mniej wi璚ej taki http://afrossip.com/wp-content/uploa...97135f94e2.jpg ale bardziej 鄴速y) kolor z poziomu 9 Per這wy to chwyc, czy si sp逝cz? Czy musz robi pigmentacje u fryzjera i dopiero potem farb? Jestem za豉mana efektem rozja郾ienia, czuje si rozmyta, a dobija mnie fakt, 瞠 mam ciep造 kolor, musz mie ch這dny by mi pasowa造 -jakby wyszed per這wy blond poziom 9? I czy chwyci spokojnie odrost ciemny blond? Czy nie wy造siej jak zapigmentuje i po這輳 farby na w這sy kt鏎e mi tak bardzo wypadaj? Bo nie wiem co robi -nie chc chodzi w tym co mam na g這wie, zanim odro郾 naturalne to troch potrwa.. :/ A nie mog znale潭 豉godnej farby kt鏎a by mia豉 perlowy odcie typu biokap, color&soin, chyba nie maj po prostu per這wych odcieni z poziomu 9. Czy jak po這輳 t farb poziom 9 na calo嗆 to przyciemni si? Nie rozja郾i御i jeszcze bardziej, mam nadziej? Boje si to robi sama, 瘸l mi kasy na fryzjerk, ale chyba b璠 musia豉 i嗆 do fryzjera.. Tylko boje si 瞠 wy造siej. 畝逝j 瞠 je rozja郾i豉m wiedz帷 jak kiedy ju mi rozja郾iacz spali w這sy.. U篡wam szamponu,odzywki Joico,hydratora i rekonstruktora ,olejeju, pryskam wcierk nawilzajaca wiec po umyciu wygladaja ok, jak lekko podniszczone. Dopiero jak s mokre to jest widoczna guma. Przepraszam za chaotyzm.
Z rozja郾ianych w這s闚 mo瞠 si szybciej sp逝ka, dlatego zrobi豉bym pigmentacje- ona nie powinna szkodzi. Po堯 sobie 9.22 bez oxy, nie zmywaj i po堯 po odpowiednim czasie ju z oxy. Wzi窸abym 3% - bo tylko tonujesz i bo dzi瘯i temu si bardziej nie rozja郾ia. Majirel ma taki odcie, to do嗆 delikatna farba. Mo瞠sz te spr鏏owa fioletowego szamponu, odrobiny fioletowego toneru lub gencjany do maski.

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Aciaz1000 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny

Bardzo prosz Was o porad. Mam problem z bardzo g瘰tymi ale zarazem sztywnymi w這sami.

Uk豉daj si tak jak one chc, s bardzo ci篹kie wygl康aj jak 篡趾i. Wygl康aj bardzo zdrowo, b造szcz si ale ta sztywno嗆 :/
Postanowi豉m moje d逝gie w這sy obci望 na kr鏒ko, jest troch lepiej ale problem nadal wyst瘼uje. Wymy郵i豉m wi璚 瞠 je "troch zniszcz" i zafarbowa豉m - trzyma豉m nawet d逝瞠j ni trzeba. Ale nic z tego..

Dodam 瞠 niestety bardzo szybko si przet逝szczaj.Myj g這w niemal codziennie. Szukam sposobu 瞠by je zmi瘯czy, nie chc takiej szczeciny na g這wie.
Olejek arganowy na ko鎍e, olejowanie od ucha w d馧, mocno nawil瘸j帷e maski - co z tego powinno im troch pom鏂.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-19, 16:41   #1941
Klaudia0911
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Pomara鎍z po rozja郾ieniu w這s闚

Witam kobitki mam do was pytanie, ostatnio by豉m u fryzjera na "ombre" kt鏎e niestety nie wysz這 pani fryzjerce, a zap豉ci豉m 90 z, postanowilam sobie je poprawi samodzielnie w domu poci庵n帷 je tylko wy瞠j bo ona zrobi豉 mi jakby samo rozja郾ienie konc闚 gdzie nijak nie bylo przej嗆 i wygl康a豉 to tragicznie, kupi豉m sama rozja郾iacz i podzia豉豉m, my郵e,瞠 jest lepiej ni by這 tylko kolorek wpada w pomara鎍z, gdzieniegdzie w okropny blond Czy poleci造by軼ie jak御 farbk chodzi mi nie o ciemne odcienie lecz raczej ciep貫 i ja郾iejsze np: karmel,cynamon, bardzo jasny br您.Ostatnio wpad豉 mi w oko farba s這dkie cappucino Joanny co s康zicie? Prosz o jakie m康re wypowiedzi, i czy kto mia doczynienia z Joann? z g鏎y bardzo dzi瘯uje!
Dodaje zdj璚ia obecnego koloru bez flesza i z
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC07323.JPG (46,1 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC07324.JPG (66,5 KB, 19 za豉dowa)

Edytowane przez Klaudia0911
Czas edycji: 2015-06-19 o 16:50
Klaudia0911 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-19, 19:33   #1942
Aciaz1000
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 284

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Z rozja郾ianych w這s闚 mo瞠 si szybciej sp逝ka, dlatego zrobi豉bym pigmentacje- ona nie powinna szkodzi. Po堯 sobie 9.22 bez oxy, nie zmywaj i po堯 po odpowiednim czasie ju z oxy. Wzi窸abym 3% - bo tylko tonujesz i bo dzi瘯i temu si bardziej nie rozja郾ia. Majirel ma taki odcie, to do嗆 delikatna farba. Mo瞠sz te spr鏏owa fioletowego szamponu, odrobiny fioletowego toneru lub gencjany do maski.

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Olejek arganowy na ko鎍e, olejowanie od ucha w d馧, mocno nawil瘸j帷e maski - co z tego powinno im troch pom鏂.

Tylko teraz mam bardzo kr鏒kie wi璚 od ucha w d馧 to ju maszynk obci皻e wi璚 musia豉bym je olejowa ca貫 i troch si boj ze wzgl璠u na przet逝szczanie.
Aciaz1000 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-20, 15:51   #1943
krokodylelzy
Przyczajenie

komu pasuje?

Jeste軼ie w stanie powiedzie komu pasuje ten typ fryzury? Czy wa積y jest tu kszta速 twarzy i czaszki? A co z g瘰to軼i w這s闚? Czy taka fryzura mo瞠 by ci篹ka do u這瞠nia?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg fryzura.jpg (100,3 KB, 12 za豉dowa)
krokodylelzy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-23, 14:43   #1944
polacca
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16
Koleston st篹enie oxydantu

Witajcie,

mam ciemne w這sy i chc Kolestonem farbowa na kolory z poziomu 7 (mam teraz na g這wie 7/44). Chcia豉m zacza farbowa sama z dodatkiem farbek dodatkowych ( z palety 0), konkretnie czerwie i pomara鎍z. Czy oxydant 9% b璠zie OK?

Gosia
polacca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-23, 17:03   #1945
SceneQueene
Zakorzenienie

My郵, 瞠 i 6% by starczy這. Cho nie wiem czy dobrze rozumiem, masz teraz 7.44 a zamierzasz pofarbowac czym dok豉dnie?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-23, 17:38   #1946
polacca
Przyczajenie

teraz chc pomiesza 7/43 z pomara鎍z Wla郾ie tego 6% si nieco ba豉m, 瞠 nie wyjdzie 篡wy kolor, dlatego pytam
Stary 2015-06-23, 17:59   #1947
SceneQueene
Zakorzenienie

A! Je郵i Twoja obecna 7 nie jest ciemna to na spokojnie powinno by ok. Je郵i chcesz troch ja郾iej ni teraz to 9.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-23, 20:12   #1948
polacca
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
A! Je郵i Twoja obecna 7 nie jest ciemna to na spokojnie powinno by ok. Je郵i chcesz troch ja郾iej ni teraz to 9.

Dzi瘯uj
Stary 2015-06-24, 15:23   #1949
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie ma za co.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-24, 20:28   #1950
Carrigaline
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Mam brzydki 鄴速o-rudawy blond a przy g這wie na這穎n farb br您ow.

Fryzjerce nie wysz這.

I teraz postanowi豉m ratowa si sama przy pomocy m篹a

W planach mam: po這瞠nie br您owej farby na odrost (nadal chce 瞠by to wygl康a這 jak naturalne odrosty) oraz wyr闚nanie blondu i och這dzenie go. Marzy mi si platyna lub bardzo jasny blond per這wy.

Od czego zacz望? Najpierw blond czy ciemny? Co zrobi 瞠by przej軼ie by這 w miar naturalne?

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-09 23:04:46

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.