Pytania i porady fryzjerskie - Strona 66 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-06-24, 20:34   #1951
ulamisiula
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Hmm, a warkocze?
niestety, warkocze daj tylko konkretny uk豉d fal a mi chodzi o to by te fale zatrzyma na d逝瞠j ni na godzin.
ulamisiula jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-25, 15:33   #1952
unmarky
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Nieufno嗆 do fryzjera, czy aby dobrze zrobione?

Taki tytu jak i w sumie pytanie. Przesz豉m przez kilku fryzjer闚 i ostatecznie sko鎍zy這 si to tragedi... Przez rok zapuszczam w這sy z krytycznej dla mnie d逝go軼i do ramion (zapu軼i豉m ju nad piersi, juppi ). Teraz mam mniejsze zaufanie co do fryzjer闚. W najbli窺zym czasie, gdy podro郾ie mi jeszcze troszk odrost wiec mniej wi璚ej w planach 3 tygodni planuje nowa fryzur, kt鏎 ma mi robi kole瘸nka - fryzjerka. Rozmawia豉m z ni i wysz這, ze taka jak na za陰czonym zdj璚iu fryzura wymaga baleja簑, z do逝 po prostu poprzeci庵ania grzebieniem od p璠zla rozja郾iaczem i na sam dol ju p璠zlem. I teraz pytanie dla mnie istotne... Czy to dobry spos鏏? Moje w這sy s podatne od zawsze na wszystkie farbowania itd... Ale nie chce mie ich zniszczonych tak jak po ostatnim razie, 軼i窸am w這sy z d逝go軼i do pasa by odros造 zdrowsze. Dodam te, 瞠 aktualnie mam jasny blond wi璚 nie b璠zie za du穎 roboty z ni窺za parti( tak mia豉m t逝maczone, jako 瞠 kolor w miar przeniknie w siebie) Czy moja kole瘸nka - fryzjerka dobrze m闚i w kwestii robienia tego typu koloryzacji ze zdj璚ia? Chodzi mi o to, 瞠 nie farbowa豉bym wtedy ca這軼i w這s闚, bo naturalny mam podobny (hm... ja郾iejszy i cieplejszy, ale nie du穎 ja郾iejszy).
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 11651011_861235840628254_1511939413_n.jpg (45,6 KB, 14 za豉dowa)
Stary 2015-06-25, 20:41   #1953
xxxmajaxxx
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Exclamation Pomocy !!!

Witam.mam ma造 problem,ale mam nadziej,瞠 znajdzie sie kto,kto mi dobrze doradzi.jaki czas temu wpad豉m na pomys,aby pofarbowa w這sy,jednak niestety wybra豉m z造 kolor i wysz這 nieciekawie. zdecydowa豉m sie na dekoloryzacje,jednak w這sy wtedy wysz造 mi rude.ostatnio pofarbowa豉m na br您.kolor jest napraw 豉dny,jednak niestety zosta造 rudawe refleksy.za pol miesi帷a jade na wakacje i nie chce 幢e wygl康ac.co robi? Chcia豉bym jeszcze zaznaczy,瞠 wola豉bym nie ryzykowa znowu z farbami,瞠by znowu nie namiesza

Edytowane przez xxxmajaxxx
Czas edycji: 2015-06-25 o 20:43
xxxmajaxxx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-25, 21:10   #1954
mikara
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 56
Dot.: Pomocy !!!

id do fryzjera
mikara jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-26, 10:21   #1955
ppyska
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
pomocy! nie udane rozjasnianie

Wczoraj rozjasnialam sobie wlosy rozjasniaczem w celu przejscia na blond. Mialam jedno opakowanie i nie wiedzialam ze nie starczy mi nawet na pol glowy.. A wlosy mam lekko za ramiona.. No i tak to teraz wyglada IMG_20150626_101011.jpg

Ten rozjasniacz byl chyba dosyc mocny byl tam utleniacz 6% i jakis proszek, nie wiem co w nim bylo.. Pokrylam nim glowe u gory i resztki niego nalozylam tez na dol glowy, ale jakos prawie wogole nie zlapalo.. I teraz pytaniw co robic dalej. Kiedy moge znowu uzyc takiego rozjasniacza zeby nie popalic sobie wlosow i przede wszystkim skory glowy? Mysle zeby zaczac od tylu glowy i rozjasnic tyl, potem wszystkie wlosy a przod ominac.. Co o ttm myslicie? I kiedy myslicue zeby to zrobic?
ppyska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-26, 15:38   #1956
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 097
Dot.: pomocy! nie udane rozjasnianie

My郵 瞠 rozja郾iacz ma wy窺zy oxydant to raz. Dwa, powinna omin望 sk鏎 g這wy jak si da. Trzy, dwa porz康ne mycia i mo瞠sz dzia豉 ponownie. Cztery, nie zapomnij o dobrej piel璕nacji.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-26, 15:40   #1957
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Pomocy !!!

Po堯 popielaty br您 b康 te dzia豉j srebrna p逝kanka lub dodaj do maski szarego lub niebieskiego tonera.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb

Edytowane przez SceneQueene
Czas edycji: 2015-06-26 o 15:48
Stary 2015-06-26, 20:51   #1958
foxy313
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 420
Dot.: komu pasuje?

ukladasz pewnie rek i suszarka, ale moim zdaniem takie fryzurki pasuja tr鎩k徠nym twarzom
foxy313 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-26, 23:07   #1959
pieskotkura
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Czerwony na turkus :)

Cze嗆 Od oko這 5 lat farbuj w這sy na r騜ne odcienie trwa貫j czerwieni- raczej te "dzikie" jak na drogeryjne farby. Chcia豉bym przej嗆 w turkus- naczyta豉m si o dekoloryzacji, rozja郾ianiu, tonerach, piankach... Czy kt鏎a z Was mo瞠 mi co poleci? Wiem, 瞠 pierwsze co si nasuwa to "id do fryzjera", ale zabijcie mnie- jestem jedn z tych co si boj odda swoje w這sy w r璚e obcego cz這wieka, zap豉ci kup kasy i potem plu sobie w brod. M鎩 naturalny kolor to mysi jasny br您, mam do嗆 grube i mocne w這sy, kt鏎e staram si zapuszcza.

Z g鏎y dzi瘯i za odzew i pomoc
Stary 2015-06-27, 10:17   #1960
Mija62
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 317
Dot.: Czerwony na turkus :)

Wiesz jak kto chce sobie zej嗆 z czerni i zrobi sobie sam k徙iel rozja郾iaj帷, czy dekoloryzatorem 軼i庵nie to do jakiego br您iku to jest to wykonalne.
Ale je郵i masz czerwone i g瘰te w這sy to trzeba by je przypuszczam rozja郾i prawie do bia這軼i, bo na 鄴速ych turkus pewnie wyszed by zielony.
Nie kombinuj nic sama.
Mija62 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-27, 17:36   #1961
SceneQueene
Zakorzenienie

Skoro je zapuszczasz wiedz, 瞠 stan ucierpi. Najpierw musia豉by zrobi dekoloryzacje, np. produktem Rene Blanche, potem k徙iel/e rozja郾iajace. Musisz mie bardzo jasne w這ski na poziomie 10 co najmniej - i to bardzo jasny stonowany blond, nie z這ty czy rudy. Potem tonera albo koloryzacja trwa豉 np Goldwell.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-27, 17:36   #1962
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 844

Nieprawda. Mo積a pr鏏owa.
Je郵i w這sy s w bardzo dobrym stanie i, jak autorka pisze, grube i mocne, to mo積a spr鏏owa 軼i庵n望 farb, a p騧niej zrobi prawdopodobnie z 2 k徙iele rozja郾iaj帷e. Stonowa farb/tonerem, 瞠by kolor nie by tak intensywnie 鄴速y i, je郵i po tym otrzyma si bardzo jasny blond, nawet delikatnie 鄴速awy (bardzo delikatnie), to akurat turkus powinien na tym wyj嗆. Jeszcze te zale篡, co kto ma na my郵i, pisz帷 "turkus", bo dla mnie to taki "ciep造" niebieski, odrobin mo瞠 zielonkawy, ale jeszcze nie morski.
Poka mo瞠 zdj璚ie tego oczekiwanego turkusu
I swoich w這s闚, bo nie do ko鎍a wyobra瘸m sobie t "dzik" czerwie.

W這sy na pewno by musia豉 po takich zabiegach lekko podci望, cho熲y ko鎍闚ki. Nie wiem, jak wygl康a Twoja piel璕nacja, ale o rozja郾iane w這sy trzeba mocno zadba.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2015-06-27 o 17:40
martaakow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-28, 09:27   #1963
MissScareAll
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 941

Z czym po陰czy farb "Bardzo jasny piaskowy blond" (Artego 9s), 瞠by wysz豉 bardziej szaro-popielato?

Chodzi mi o zgaszony kolor bez z這tych ton闚, sam farb sprawdzi豉m i daje 豉dny kolor, tylko w豉郾ie wola豉bym bardziej st逝miony szaro軼i, a nie chc sama kombinowa, 瞠by nie wyszed zielony. Mia豉m pomys na niebieski mixton albo po堯wk innej farby, lub farby specjalnej z popielem- chc co z palety Artego, 瞠by 陰czy t sam firm
Chc te rozja郾i w這sy bez rudych ton闚, jaki da oksydant? Wcze郾iej robi豉m na 6% 瞠by nie popali ju bardzo zniszczonych w這s闚, ale wysz這 do嗆 ciemno. Czy teraz kolejne na這瞠nie 6% z podobn mieszank farby spowoduje kolejne rozjasnienie, czy farbowanie ton w ton? Jaki utleniacz polecacie (%, firma), 瞠by 豉dnie z豉pa, a nie dobi w這s闚?
Stary 2015-06-28, 14:46   #1964
InteligentnaBlondynka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

Dziewczyny, teraz ja mam pytanie/problem wczoraj pierwszy raz zrobi豉m sobie ombre u fryzjera oczywi軼ie. No i na pocz徠ku by豉m za豉mana efektem. Ale po kolei. Mam boba lekko za brod. Ombre g鏎a ciemny blond poziom 6, ko鎍e poziom 9/10. Ombre og鏊nie jest 鈍ietne, ale tylko przy grzywce podpietej do g鏎y. Przy grzywce rozpuszczonej jest tragedia:/ ta grzywka wygl康a jakby by造 na niej paskudne pasemka a'la lata 2000 :/ i psuje ca陰 fryzur :/ jak powinna wygl康a grzywka przy ombre na w這sach takiej d逝go軼i?
InteligentnaBlondynka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-28, 15:14   #1965
checkout
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29
Fryzjer 幢e 軼i掖 mi w這sy. Mo積a to jeszcze naprawi?

Witajcie.
We wtorek tydzie temu by豉m u fryzjera, aby 軼i望 i wycieniowa w這sy. Problem polega na tym, 瞠 軼i窸a mi je bardzo 幢e, nie tak jak chcia豉m i teraz wygl康aj one strasznie. Nie wiem co teraz z nimi zrobi, 瞠by wygl康a造 豉dnie. Chcia豉m tylko, aby je skr鏂i豉 i wycieniowa豉, 瞠bym mia豉 takie fajne, lekkie i faluj帷e ko鎍闚ki, tak jak mia豉m zawsze, a wysz這, 瞠 mam je ciachni皻e na prosto. W這sy wygl康aj tak, 瞠 mam trzy warstwy, kt鏎e s strasznie krzywe, jedna jest kr鏒sza od drugiej. W這sy nie s wycieniowane, tylko ciachni皻e i tak jak wcze郾iej napisa豉m, s 3 warstwy, kt鏎e nak豉daj si na siebie i wygl康a to bardzo brzydko. Mam paragon i zamierzam do nich jutro i嗆. Czy wiecie ile czasu jest na reklamacj 幢e 軼ietych w這s闚? Czy poprawi mi je jako, aby nie 軼i望 za du穎? Zrobi to za kolejna op豉t? Jak to jest? Przyznam, 瞠 od razu tego nie zauwa篡豉m, i my郵a豉m, 瞠 jest dobrze. Czy da si to naprawi?
checkout jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-29, 13:35   #1966
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Poka wiadomo嗆
Z czym po陰czy farb "Bardzo jasny piaskowy blond" (Artego 9s), 瞠by wysz豉 bardziej szaro-popielato?

Chodzi mi o zgaszony kolor bez z這tych ton闚, sam farb sprawdzi豉m i daje 豉dny kolor, tylko w豉郾ie wola豉bym bardziej st逝miony szaro軼i, a nie chc sama kombinowa, 瞠by nie wyszed zielony. Mia豉m pomys na niebieski mixton albo po堯wk innej farby, lub farby specjalnej z popielem- chc co z palety Artego, 瞠by 陰czy t sam firm
Chc te rozja郾i w這sy bez rudych ton闚, jaki da oksydant? Wcze郾iej robi豉m na 6% 瞠by nie popali ju bardzo zniszczonych w這s闚, ale wysz這 do嗆 ciemno. Czy teraz kolejne na這瞠nie 6% z podobn mieszank farby spowoduje kolejne rozjasnienie, czy farbowanie ton w ton? Jaki utleniacz polecacie (%, firma), 瞠by 豉dnie z豉pa, a nie dobi w這s闚?
Maska oxy nie nie ma znaczenia. Chodzi o st篹enie. Do tej farby rzeczywi軼ie dobra豉bym inny popiel, ale k豉dlabym ja na 9procent, nie na 6.

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez checkout Poka wiadomo嗆
Witajcie.
We wtorek tydzie temu by豉m u fryzjera, aby 軼i望 i wycieniowa w這sy. Problem polega na tym, 瞠 軼i窸a mi je bardzo 幢e, nie tak jak chcia豉m i teraz wygl康aj one strasznie. Nie wiem co teraz z nimi zrobi, 瞠by wygl康a造 豉dnie. Chcia豉m tylko, aby je skr鏂i豉 i wycieniowa豉, 瞠bym mia豉 takie fajne, lekkie i faluj帷e ko鎍闚ki, tak jak mia豉m zawsze, a wysz這, 瞠 mam je ciachni皻e na prosto. W這sy wygl康aj tak, 瞠 mam trzy warstwy, kt鏎e s strasznie krzywe, jedna jest kr鏒sza od drugiej. W這sy nie s wycieniowane, tylko ciachni皻e i tak jak wcze郾iej napisa豉m, s 3 warstwy, kt鏎e nak豉daj si na siebie i wygl康a to bardzo brzydko. Mam paragon i zamierzam do nich jutro i嗆. Czy wiecie ile czasu jest na reklamacj 幢e 軼ietych w這s闚? Czy poprawi mi je jako, aby nie 軼i望 za du穎? Zrobi to za kolejna op豉t? Jak to jest? Przyznam, 瞠 od razu tego nie zauwa篡豉m, i my郵a豉m, 瞠 jest dobrze. Czy da si to naprawi?
Id i reklamuj. Musz Ci 軼i望 jak chcesz i to bezp豉tnie.

Jednak ja bym si obawiala, 瞠 z czystej z這郵iwo軼i mi 幢e zetna. Pewnie wybra豉bym inny salon. Niby w這sy nie r瘯a, odrosn, ale szkoda. ;-)

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-29, 14:36   #1967
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Maska oxy nie nie ma znaczenia. Chodzi o st篹enie. Do tej farby rzeczywi軼ie dobra豉bym inny popiel, ale k豉dlabym ja na 9procent, nie na 6.

Dzi瘯uj
Te w這sy mi zaprz徠aj my郵i przez ca陰 dob Poczyta豉m troch i chyba jednak zdecyduj si na Alfaparf, niby mniej niszczy i lepiej rozja郾ia. No i wod 9%, mo瞠 co mi jeszcze zostanie na g這wie.

Ale mam jeszcze pytania
Odpowiednikiem tego piaskowego odcienia w Alfaparf jest 9.13 i chcia豉bym go u篡, ale z jakim popielem b璠zie dobrze wsp馧gra? Czystym popielem, czy fioletowawym? Nie chc zielonego, 鄴速ego, rudego, albo jakiego kolejnego niepowodzenia.
My郵a豉m o dodaniu do ca貫j 9.13 po堯wki 10.1 albo 10.21 - kt鏎y lepszy? Czy doda co te z poziomu 9? Alfaparf podobno wychodzi i tak jasno? Teraz mam w這sy farbowane 9, ale raczej na poziomie 8.

Z do鈍iadczenia wiem, 瞠 same popiele bardzo szybko mi si wymywaj, 幢e mi te w odcieniach per這wych i opalizuj帷ych.

Kolorek chcia豉bym mniej wi璚ej taki: (tym razem linki)

to na pewno znasz - http://4.bp.blogspot.com/-ZxhpmvVYGs...0/_DSC0850.JPG http://4.bp.blogspot.com/-6S91TlkSU-...0/_DSC0847.JPG
fotki st康, tylko nie chc takiego, jak na zdj璚iach bez flesza, a taki, jak wyszed z fleszem, czyli szarawy, zatem nie skorzystam z mieszanki podanej na blogu i nie wiem, jak to wykombinowa

ewentualnie taki, jak tu: http://1.bp.blogspot.com/-GR_RC1Yri0...s1600/123.jpeg

albo tu: http://img.styl.fm/resize/watermark/...9b/cf/3a28.jpg
Stary 2015-06-29, 14:56   #1968
SceneQueene
Zakorzenienie

Oj znani ;-) To typowy be, wi璚 9.13 jest bardzo dobrym pomys貫m. 10 wchodz ja郾iej z tego co wiem, wi璚 raczej mieszalabym z 9.21

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-29, 15:02   #1969
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Oj znani ;-) To typowy be, wi璚 9.13 jest bardzo dobrym pomys貫m. 10 wchodz ja郾iej z tego co wiem, wi璚 raczej mieszalabym z 9.21

Super, to tak zrobi za jaki tydzie Mo瞠 znajd fryzjera, kt鏎y na這篡豚y mi moj w豉sn farb, 瞠by po drodze nie zrobi jakiego b喚du. Ja郾iejszy te w sumie mog mie, tak瞠 jeszcze pomy郵, czy doda 9, czy 10.
Stary 2015-06-29, 15:05   #1970
SceneQueene
Zakorzenienie

To ju zale篡 od preferencji. B璠 trzyma kciuki. Wi瘯szo嗆 fryzjer闚 nie lubi jak kto przychodzi z w豉sn farba, bo to w ko鎍u mniejszy zysk dla nich, ale mo瞠 uda Ci si jakiego znale潭.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-29, 20:31   #1971
Esteria
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Hey kobietki Pom騜cie mi odgadn望 kolor w這s闚 Pani Dakoty, jak na tym zdj璚iu.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg dakota.jpg (56,5 KB, 6 za豉dowa)
Esteria jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-30, 11:46   #1972
InteligentnaBlondynka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

Dziewczyny, to znowu ja-maruda :p postanowi豉m zrezygnowa z tego ombre, bo strasznie ci篹ko mi je u這篡, 瞠by dobrze wygl康a這. Po prostu jest kiepsko zrobione. A wi璚 tak, g鏎a 6.0 i 6.16 , d馧 co 9/10... posz豉m dzisiaj do innej fryzjerki zapyta co ona by z tym zrobi豉. Powiedzia豉, 瞠 na g鏎 po這篡 rozjasniacz i b璠zie go przeci庵a na d逝go軼i tych nieszczesnych przej嗆 kolorystycznych. Co my郵icie o tej metodzie? Jak My郵icie, I嗆 do niej jutro na t umowiona wizyt czy zrezygnowa?
InteligentnaBlondynka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-30, 16:50   #1973
Carrigaline
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Dziewczyny,

mam w planach po這瞠nie profesjonalnej farby superrozja郾iaj帷ej Opalizuj帷ej (z Majirel High Lift).

W tej chwili mam na g這wie niewiadomoco 鄴lte i chc si tego pozby. Chc mie mega jasne w這sy.

Tylko mam taki ma貫 pytanie: co potem po這篡 na g這w jak mi si nie spodoba/znudzi per豉?

Podobaj mi si bardzo jasne blondy, ale nie mam poj璚ia w czym si b璠 dobrze czu豉: czy w naturach, czy w be瘸ch, czy mo瞠 w samej platynie.
Stary 2015-06-30, 16:52   #1974
SceneQueene
Zakorzenienie

Je郵i teraz b璠ziesz k豉嗆 perl, potem bez problemu b璠ziesz mog豉 zmieni odcie farby- cho熲y na be czy czysty naturalny, bo per豉 si z nimi nie gryzie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-30, 17:20   #1975
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Zada豉m pytanie w innym w徠ku ale nie dosta豉m odpowiedzi. Czy kt鏎a z was u篡wa豉 Schwarzkopf Nectra Color 845 Pralina? Wiecie jaka woda utleniona jest dodana do farby? 6% czy 9%?
201610111032 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-30, 17:55   #1976
kasienka129
BAN sta造

Wiadomo軼i: 658
Jak ochlodzic 8.2.

Mam zrobione wlosy na farbie 8.2, mial byc ch這dny bez ale jednak wydaje mi sie ten kolor za cieply, chcialabym tez o ton rozjasnic, wiec rozumiem ze mam kupi farbe 9 ale jaki numerek po, zalezy mi na odcieniu bezu
kasienka129 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-30, 19:57   #1977
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Jak ochlodzic 8.2.

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Poka wiadomo嗆
Mam zrobione wlosy na farbie 8.2, mial byc ch這dny bez ale jednak wydaje mi sie ten kolor za cieply, chcialabym tez o ton rozjasnic, wiec rozumiem ze mam kupi farbe 9 ale jaki numerek po, zalezy mi na odcieniu bezu
9.13 - trzynastka to be.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-30, 22:04   #1978
kasienka129
BAN sta造

Wiadomo軼i: 658

Dzi瘯uj za odp
kasienka129 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-30, 22:38   #1979
Mickey1011
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 359
Wymarzony kolor- pokaza zdj璚ie fryzjerowi?

Witajcie. Od kilku miesi璚y mam zamiar p鎩嗆 do fryzjera i rozja郾i w這sy. Problem w tym, 瞠 nie trafi豉m jeszcze na idealnego fryzjera. Dwa razy farbowa豉m w這sy w salonach i wysz豉m niezadowolona. Marzy mi si odcie taki jak ma pewna blogerka ale g逝pio mi p鎩嗆 do fryzjera ze zdj璚iem dziewczyny z internetu.. Z drugiej strony jak opisa kolor,aby fryzjer m鏬 podobny efekt wyczarowa na w這sach? Wiem, 瞠 nigdy nie wyjdzie mi w 100% taki jak na zdj璚iu, ale chocia zbli穎ny..
Drugi problem, 瞠 mam kilka odcieni w這s闚- na g鏎ze naturalny du篡 odrost, poni瞠j mocno rozja郾ione w這sy 鄴速o-z這ty od domowych, nieudanych zabieg闚 fryzjerskich.. Czy najpierw potrzebna jest dekoloryzacja, aby fryzjer m鏬 r闚nomiernie pofarbowa w這sy na jeden odcie ciemnego blondu?

Edytowane przez Mickey1011
Czas edycji: 2015-06-30 o 22:41
Mickey1011 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-30, 22:42   #1980
Karinchan
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 76
Dot.: Wymarzony kolor- pokaza zdj璚ie fryzjerowi?

Dobry fryzjer sobie poradzi bez problemu z tym 瞠 masz nier闚nomierny kolor.

Co do p鎩軼ia ze zdj璚iem - jak najbardziej we zdj璚ie. Nawet kilka! Nie bez powodu s katalogi fryzur po to w豉郾ie 瞠by widzie co chcemy osi庵n望.
Karinchan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-09 23:04:46

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.