Pytania i porady fryzjerskie - Strona 68 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-07-08, 12:04   #2011
Panqu
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Ciemny bl康 na ciemnym br您ie?

Jak uzyska ciemny blond na ciemnym br您ie. Mam w這sy naturalne i nie chce u篡wa rozja郾iacza :P

Z g鏎y dzi瘯uje za pomoc
Panqu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-08, 15:29   #2012
Annulka21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 992
Dot.: Ciemny bl康 na ciemnym br您ie?

Bez wcze郾iejszego rozja郾ienia nie ma szans przej軼ia na blond. W dodatku z ciemnego br您u

Annulka21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-09, 11:27   #2013
ShawtyImmaParty
Przyczajenie

Farbowanie w這s闚 po rozja郾ianiu?

Witam wszystkie panie!
Mam ma造 problem i potrzebuj rady
Mianowicie, przedwczoraj rozja郾i豉m w這sy "super rozja郾iaczem" firmy Marion. Niestety, nie starczy這 mi go na ca貫 w這sy (w這sy mam kr鏒kie ale za to bardzo g瘰te) i wczoraj rozja郾ia豉m ich pozosta陰 cz窷, tylko 瞠 przy pomocy rozja郾iacza z Joanny.
Nie wiem co mnie podkusi這, 瞠by sie w og鏊e bra za rozja郾ianie ale moje w這sy maj teraz jasny kolor o 鄴速awym odcieniu. Wygl康a to idiotycznie. M鎩 naturalny kolor to najcz窷ciej spotykany, ciemny blond. Chcia豉bym przefarbowa w這sy na jasny br您 ale nie wiem ile czasu od rozja郾iania musi min望 瞠by kolor si przyj掖 bo czyta豉m, 瞠 czasem wystarczy odczeka kilka dni/ dwa tygodnie 瞠by wszystko by這 dobrze, ale spotka豉m si te z historiami w kt鏎ych nawet po up造wie tego czasu kolor sp逝kiwa si. A nie u鄉iecha mi si farbowa w這sy kilka razy. Chyba warto r闚nie doda 瞠 to by m鎩 pierwszy eksperyment na w這sach. Nie chc r闚nie wydawa kupy pieni璠zy na fryzjerk :/ Co o tym my郵icie? Jakiej farby powinnam u篡?
ShawtyImmaParty jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-09, 22:40   #2014
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 058
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dwa mycia i mo瞠sz k豉嗆 farb. Wybierz jasny per這wy blond.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-11, 18:07   #2015
alenkaa95
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Moja metamorfoza od blondu az po czern!

Witam wszystkich
Chcia豉bym pokaza wam moj metamorfoz sprzed miesi帷a, kt鏎a okaza豉 si nie by dobrym wyborem.
Moj naturalny blond (zdj 1) mi si znudzi wi璚 postanowi豉m pofarbowa w這sy farb Palette ciep造 kawowy br您. (zdj 2) Wysz造 niestety nie takie jakich pragn窸am. Zdecydowanie za ciemne!(zdj 3)
Teraz po oko這 miesi帷u kolor si wyp逝ka(zdj 4 5). Kolor w sumie fajny, ale pod s這鎍e lub na zdj璚iach z fleszem Jednak w pozosta造ch przypadkach w這sy mam wci捫 za ciemne (zdj 6)
Dlatego wi璚 chcia豉bym zmieni kolor na nieco ja郾iejszy. Rozja郾i w這sy rozja郾iaczem z Joanny i dorad嬈ie mi jak farb?
Znalaz豉m dwie, kt鏎e mog by ca趾iem fajne.
Kt鏎a lepsza? Czekoladowy br您 czy orzechowy blond? A mo瞠 jeszcze inna?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (365,2 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (68,7 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (103,2 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: png 4.png (799,9 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (82,6 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (51,8 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 7czeko.jpg (66,0 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 8orzech.jpg (69,5 KB, 2 za豉dowa)
alenkaa95 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-11, 18:23   #2016
zielonymigotek
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 190
Dot.: Moja metamorfoza od blondu az po czern!

Wyjd ci czarne. Jedyn z rad jest dekoloryzator i farba wyj軼iowa. Spr鏏uj my w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym, potrzymaj go z 10 min na w這sach i sp逝cz. Potem spora porcja nawil瞠nia.

27.08.2016r - w這sy naturalne do ramionek efekt osi庵ni皻y
od 24.11.2014 r. - ucz si j瞛yka angielskiego sama, m鎩 blog https://jezykowepoczatki.wordpress.com/

m鎩 suwaczek http://www.suwaczki.com/tickers/ckai9jcgig5tct6t.png
zielonymigotek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-11, 20:18   #2017
alenkaa95
Przyczajenie

Od razu dekoloryzacja? Zaznaczam, 瞠 nie chce wr鏂i do blondu, tylko mie nieco ja郾iejszy br您.
Stary 2015-07-11, 20:26   #2018
zielonymigotek
Zadomowienie

W豉郾ie mam obawy, czy na tak ciemnych w這sach da si po這篡 ja郾iejszy kolor. Farby drogeryjne s dziwnie na pigmentowane, chyba Garnier najmocniej i trzeba uwa瘸. Umiem czyta i wiem, 瞠 nie chcesz jasnego blondu, ale z tego co wiem, to na ciemne ja郾iejsz farb trudno po這篡.

od 24.11.2014 r. - ucz si j瞛yka angielskiego sama, m鎩 blog https://jezykowepoczatki.wordpress.com/

Stary 2015-07-11, 20:54   #2019
alenkaa95
Przyczajenie

Te my郵, 瞠 na ciemne w這sy nie da si po這篡 ja郾iejszego, ale pisa豉m r闚nie, 瞠 przed na這瞠niem farby u篡j rozja郾iacza do w這s闚.
Wybacz, 瞠 wypytuj i powtarzam, ale nie mam na celu obra瞠nia Ci. Po prostu nie jestem do鈍iadczona w tym temacie i chc dowiedzie si jak najwi璚ej
Stary 2015-07-11, 20:56   #2020
zielonymigotek
Zadomowienie

To chyba dekoloryzator lepszy, nie ma amoniaku i chemii jak farba rozja郾iaj帷a. Poczytaj na blogu kokardka mysia blogspot... chyba jako tak to leci.

Stary 2015-07-12, 12:22   #2021
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 844

Dekoloryzator mniej niszczy na pewno, ale mo瞠 mniej rozja郾i w這sy. By mo瞠 b璠ziesz musia豉 wykona 2 dekoloryzacj, chocia... farba by豉 k豉dziona tylko raz, tak? Mo瞠 wyjdzie nie幢e.
Rozja郾iacza te mo瞠sz u篡, ale akurat Joanna chyba jest najgorsza. Tylko musisz si liczy z tym, 瞠 zniszczysz troch w這sy i pewnie b璠 do delikatnego podci璚ia. Chyba 瞠 masz je bardzo mocne

Kolor 4.8 (ten z za陰cznika) wyjdzie Ci podobnie do tego, co masz obecnie. We farb z wy窺zym numerkiem na pierwszym miejscu - 5 lub nawet 6. Nie wiem, jaki efekt chcesz uzyska.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2015-07-12 o 12:24
martaakow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-12, 15:30   #2022
Deborah100
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 845

/

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2015-08-24 o 10:04
Deborah100 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-13, 10:10   #2023
emma-e4
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 623

zielonymigotek 瞠by teraz uzyska jasny br您 musisz w這sy rozja郾i prawie do blondu przed na這瞠niem farby - na pewno musisz uzyska o wiele ja郾iejszy kolor ni chcesz mie na sta貫
farby kt鏎y poda豉 to chyba poziom 5 z palette i 4 z syoss, obie na w這sach rozja郾ionych albo po dekoloryzatorze wyjd ciemne, prawie czarne
w這sy po dekoloryzacji cz瘰to ciemniej i jak dodasz do tego jeszcze farb ciemn to sko鎍zysz z tak ciemnymi jak mia豉 na pocz徠ku
farbowa mog豉by poziomem 7 albo 6, ja nawet pierwszy raz pr鏏owa豉bym 8, bo 豉twiej przyciemni kolejnym razem ni ponownie 軼i庵a farb
je郵i chcesz taki kolor jak na opakowaniu syoss, to spokojnie poziomem 7 go uzyskasz
emma-e4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-15, 10:47   #2024
claude7
Przyczajenie

Witam serdecznie
Jestem tu nowa i chcia豉m zasi璕n望 porady Postanowi豉m w te wakacje troszk zaszale. Mam d逝gie kr璚one, ciemne w這sy. Nie s one ca趾iem czarne. W s這鎍u wida br您owe refleksy (a nawet i czerwone). Postanowi豉m je 軼i望 po ramiona i zastanawiam si nad zafarbowaniem. My郵a豉m po prostu o jakim br您ie, 瞠by "ociepli" wygl康 tych w這s闚. Moje pytanie brzmi: czy taki efekt uzyskam u篡waj帷 farby? je郵i tak to jak polecacie? Nie ukrywam, 瞠 by豚y to dla mnie chyba najprostszy spos鏏
Za陰czam zdj璚ia moich w這s闚 oraz kolor jaki chcia豉bym uzyska.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00297.jpg (162,6 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00678.jpg (58,0 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg jesien.jpg (41,2 KB, 22 za豉dowa)
claude7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-15, 16:36   #2025
marudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 316

cze嗆!
aktualny kolor: jasny rudy, z momentami blondu
chc przejsc do blondu
kupi豉m farb 'mycolor' 10.03 (100ml)i kobieta doradzi豉 mi utleniacz z joanny 6% (130g)
jak to wymiesza? w jakich proporcjach?
Stary 2015-07-16, 17:34   #2026
tellya
Przyczajenie

Co z tego wyjdzie?

Moje w這sy s obecnie koloru rudego, a chcia豉bym pofarbowa je na blond. Nie chc korzysta z rozja郾iaczy, gdy boj si, 瞠 bardzo zniszczy mi to w這sy. Wybra豉m t farb http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...alizujacy.aspx
Wiem, 瞠 w這sy nie b璠 takiego koloru jak na opakowaniu, ale obawiam si czy po farbowaniu nie wyjdzie mi jaka kanarkowa 鄴單?Jaki kolor prawdopodobnie wyjdzie?
W za陰czniku zdj璚ie moich w這s闚.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這sy.jpg (33,2 KB, 10 za豉dowa)
tellya jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-16, 18:53   #2027
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie rozja郾isz farby farba. Mo瞠 g鏎a p馧 tonu. A ju tym bardziej rudego, kt鏎ego ci篹ko si pozby.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-07-18, 18:36   #2028
CELINEparis
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Z jak odzywka mozna polaczyc toner la riche?

Czyta豉m wiele opinii na temat mieszania tonera z od篡wk, ale wci捫 nie wiem czy ma to jaki wp造w na nasycenie i trwa這嗆 koloru. Zamierzam u篡 odcie violet i chc, 瞠by by wyrazisty i d逝go si trzyma, czy powinnam wi璚 miesza go z od篡wk? Je郵i tak, to czy ma to znaczenie jaka to od篡wka?
CELINEparis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-18, 19:54   #2029
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 844
Dot.: Z jak odzywka mozna polaczyc toner la riche?

Cytat:
Napisane przez CELINEparis Poka wiadomo嗆
Czyta豉m wiele opinii na temat mieszania tonera z od篡wk, ale wci捫 nie wiem czy ma to jaki wp造w na nasycenie i trwa這嗆 koloru. Zamierzam u篡 odcie violet i chc, 瞠by by wyrazisty i d逝go si trzyma, czy powinnam wi璚 miesza go z od篡wk? Je郵i tak, to czy ma to znaczenie jaka to od篡wka?
Nie.
Mieszanie z od篡wk daje pastelowy, zgaszony kolor.
疾by otrzyma wyrazisty, musisz na這篡 sam toner.
martaakow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-18, 20:31   #2030
CELINEparis
Przyczajenie

Dot.: Z jak odzywka mozna polaczyc toner la riche?

Ok dzi瘯i wielkie
CELINEparis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-18, 20:51   #2031
klaudynka098
Przyczajenie

Jaka maseczka na 軼i庵ni璚ie farby ?

Wczoraj , zafarbowa豉m w這sy farb palette ciemny br您 i wyszed totalnie czarny ! Dzi pomiesza豉m z szamponem sode oczyszczonom i po 15 min sp逝ka豉m to gor帷om wod z kwasem cytrynowym ociupinke sie sp逝ka豉 ... jakie maseczki moge zrobi jutro ? Mam du穎 jajek, czosnku, sody oczyszczonej i cytryny . Pom騜cie prosze ! Za tydzie ide na wesele a tu taka tragedia na g這wie zale篡 mi najbardziej na 軼i庵ni璚iu farby przy g這wie bo tam wyszed taki sztuczny czarny a ni瞠j taki bardziej wpadaj帷y pod br您. Pozdrawiam
klaudynka098 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-18, 21:21   #2032
Annulka21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 992
Dot.: Jaka maseczka na 軼i庵ni璚ie farby ?

Kup dro盥瞠 i to z nich zr鏏 maseczk. Dodaj do nich troch soku z cytryny i par 造瞠k maski. Mi鏚 ewentualnie te mo積a.

http://www.anwen.pl/2013/12/czytelni...ypukujaca.html

Edytowane przez Annulka21
Czas edycji: 2015-07-19 o 14:05
Annulka21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-23, 13:20   #2033
kiertolainen
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29
Czy mo積a rozcie鎍zy farb?

Hej! Potrzebuj pilnie pomocy! Mam bardzo g逝pi problem :<
Chodzi o to, 瞠 z poprzedniego farbowania zosta這 mi p馧 tubki farby, by這 to zamierzone, bo zawsze taka ilo嗆 wystarcza豉 na od鈍ie瞠nie koloru, jednak by豉m na wakacjach i przez s這ne morze, albo nie wiem co jeszcze kolor wyp逝ka si bardziej ni przewidywa豉m, z rudo-czerwonego praktycznie do rudo-blondu (WTF?). Chcia豉bym go poprawi, ale jestem przekonana, 瞠 ta po堯wka mi nie wystarczy. Za 3 dni zn闚 wyje盥瘸m, a moja farba w sklepie jest tylko na zam闚ienie, wi璚 nie mog tyle czeka. Czy jest jaki spos鏏, aby rozcie鎍zy farb, 瞠by by這 jej odrobink wi璚ej, albo by by豉 rzadsza, to mo瞠 b璠zie si 豉twiej rozprowadza? Doda od篡wki, wody? Albo czy jak dodam troch wi璚ej utleniacza, zamiast 1:1 to b璠zie tragedia?
kiertolainen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-23, 18:29   #2034
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Czy mo積a rozcie鎍zy farb?

Co do od篡wki- odradzam.
Je郵i farb zaleca si miesza w proporcji 1-1, odradzam tak瞠 dodanie wi璚ej opcji.
Jedyn rozs康n opcj jest dodanie do mieszanki wody (ale nie za du穎, bo b璠zie Ci si ci篹ko nak豉da oraz proporcja zostanie zaburzona).

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-07-25, 14:23   #2035
ZonaSzatana
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
Czy po na這瞠niu blond farby na br您owe w這sy wyjdzie mi rudy kolor?

Pi徠ego lipca rozja郾ia豉m czarne w這sy. Kolorem docelowym by rudy, jednak z jakiego niezrozumia貫go powodu zamiast, jak zwykle rudego koloru, wyj徠kowo wysz造 mi do嗆 ciemne w這sy. To znaczy, przy rozpuszczeniu s one br您owo rude, jednak po zwi您aniu ich w kucyka - w fryzur, w kt鏎ej chodz zawsze - wygl康aj one gdzieniegdzie na ciemno br您owe, a gdzieniegdzie na prawie czarne. Tylko w niekt鏎ych sztucznych o鈍ietleniach s one naprawd rude. I w tych niekt鏎ych o鈍ietleniach najbardziej mi si podobaj moje w這sy oraz moja twarz w tych w這sach. B璠 teraz robi豉 wszystko 瞠by przy zwi您aniu, cho熲y tylko przy nasadzie moje w這sy by造 rude. My郵a豉m o ponownym na這瞠niu rozja郾iacza na chwilk, jednak w tym roku u篡豉m go oko這 sze軼iu razy i pr鏏uj znale潭 mniej drastyczny spos鏏 na rozja郾ienie w這s闚. Moja matka twierdzi, 瞠 kiedy na這篡豉 blond farb na czarne w這sy i wysz造 jej rude. Jeszcze gdzie czyta豉m o takim przypadku. Czy blond farba pomo瞠 mi rozja郾i br您owe-ciemnobr您owe w這sy do rudego koloru? Dodam, 瞠 mam na my郵i konkretnie palette a10 - blond farb zawieraj帷 w sobie 9% rozja郾iacz.
ZonaSzatana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-25, 14:46   #2036
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Odpowied brzmi NIE. Farba z 9% oksy nie rozja郾i farby. Mama pewnie farbowa豉 naturalne w這sy albo u篡豉 superrozja郾iaj帷ej farby (nie rozja郾iacza).
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-26, 18:20   #2037
Betty955
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Rozja郾iacz - Joanna

Witam. U篡wa kto rozja郾iacza w sprayu z Joanny ? Jak efekty ? Warto go kupi ?
Betty955 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-26, 21:01   #2038
NoNo123
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
Exclamation Jak uzyska taki blond?

Witam, mam w這sy koloru mi璠zy blond, a rudy. Chcia豉 bym uzyska taki 豉dny jasny blond jak na drugim zdj璚iu i mam do was takie pytanie jaka drogeryjna farba da豉 by mi taki kolor, ale by nie wysz豉 platyna.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 11076798_796698360400015_1294630178_n - Kopia.jpg (9,2 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Dove_Cameron_Beach.jpg (123,1 KB, 4 za豉dowa)

Edytowane przez NoNo123
Czas edycji: 2015-07-26 o 21:03
NoNo123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-27, 09:24   #2039
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 630
Dot.: Czy po na這瞠niu blond farby na br您owe w這sy wyjdzie mi rudy kolor?

Cytat:
Napisane przez ZonaSzatana Poka wiadomo嗆
Czy blond farba pomo瞠 mi rozja郾i br您owe-ciemnobr您owe w這sy do rudego koloru? Dodam, 瞠 mam na my郵i konkretnie palette a10 - blond farb zawieraj帷 w sobie 9% rozja郾iacz.
Ja uwa瘸m, 瞠 mo瞠sz spr鏏owa. Nie znam akurat Palette ale na w徠ku br您owowlosych ju kilka dziewczyn, r闚nie ja - rozjasnialysmy br您y za pomoc blondu My stosowalysmy Garnier 110 i w zale積o軼i od koloru wyj軼iowego uzyskiwalysmy od rudego po jasne br您y. Trzy osoby zrobi造 si na jasny blond.
Ja sama schodzi豉m z czerni do br您u.
A wi璚 zasada : 'nie rozja郾isz farby farb ' na tamtym w徠ku przesta豉 obowi您ywa
Weronisia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-27, 13:58   #2040
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Rozja郾iacz - Joanna

Cytat:
Napisane przez Betty955 Poka wiadomo嗆
Witam. U篡wa kto rozja郾iacza w sprayu z Joanny ? Jak efekty ? Warto go kupi ?
Efekt dobry na naturalnych w這sach. Na d逝窺z mete wysusza.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-01 22:31:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.