Pytania i porady fryzjerskie - Strona 69 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-07-27, 16:21   #2041
Alicyja69
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 123
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witajcie, mam pytanie.
Farbuj si na rudo, w這sy by造 rozja郾iane, kolor na odro軼ie wychodzi mi taki, jaki chcia豉bym mie na ca這軼i w這s闚, a ca豉 reszta rozja郾iana po czasie robi si wyp這wia這 ruda. Czy trzeba farbowac do skutku i poczeka, a farba si wgryzie, czy jest inna mo磧iwo嗆?
Alicyja69 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-27, 17:18   #2042
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 100

Rudy ma to do siebie, 瞠 szybko si plucze. Mo瞠 od篡wka koloryzuj帷a, pianka czy troch tonera do maski do od鈍ie瞠nia co jaki czas?

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-29, 17:13   #2043
blablabla9
dupa

Wiadomo軼i: 51
Question Czy mo積a tak podzieli farb do w這s闚?

Chcia豉m zrobi tak, 瞠 wszystkie te tubki i i g堯wn emulsj rozwijaj帷 podzieli na p馧 i p馧 farby tak jakby zu篡, a drugie p馧- to co zostanie zostawi na nast瘼ny raz. Farba kt鏎ej u篡wam ma w opakowaniu 2 tubki i i g堯wny ten rozwijaj帷y preparat w pojemniku. Instrukcja jest taka 瞠 ca貫 2 tubki trzeba wycisn望 do pojemnika z emulsj.Wi璚 ten preparat przela豉bym do innego pojemnika (takiego normalnego zakr皻k) a po堯wki tych tubek te do jakich mniejszych opakowa. Tylko nie wiem czy to nie wyschnie.. albo te od razu wszystko zmiesza i po prostu gotow mikstur podzieli na p馧. Ale wtedy to raczej wyschnie..Da si tak zrobi jako?
blablabla9 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-30, 19:02   #2044
Malenka0408
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Farbowanie w ci捫y

Witam!

Jestem w 7 miesi帷u ci捫y i zastanawiam si nad p鎩軼iem do fryzjera, aby ufarbowa w這sy, bo ju mam straszne odrosty. Jednak mam obawy, poniewa nie chce, aby to zaszkodzi這 mojemu dziecku. Pewnie jestem przewra磧iwiona na tym punkcie. A Wy co mi radzicie?

Pozdrawiam A.
Malenka0408 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-30, 19:32   #2045
onelittlegirl
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Talking ZMIANA KOLORU WΜS紟- Metamorfoza z br您u do miedzianego

Witam,
chcia豉bym sie Was doradzi poniewa mam plany na zmiane koloru. Mam dosy ciemne w這sy - ciemny br您, ale nie farbowa豉m ju z 3 miesiace wiec kolor sie w sumie zmy ale nadal sa ciemne. Promienie s這neczne r闚nie dzia豉j rozja郾iaj帷o wiec mam istne szale雟two na g這wie
Mam ochote rozja郾i w這sy na taki miedziany/jasny rudy. Jaki rozja郾iacz powinnam kupic? Ile trzymac? Z jakiej firmy nastepnie polecacie mi farbe? Musze doda ze mam w這sy za pas wiec mega d逝gie-ile opakowa rozjasniacza kupic?
Z G紑Y DZIEKUJE BUZIAKI
ZAㄐCZAM ZDJECIE MOICH WLOS紟 (zdj. robione pol roku temu) ORAZ ZDJECIA Z KOLOREM JAKI BYM CHCIALA UZYSKAC
onelittlegirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-30, 20:12   #2046
qKimberly
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Zmywanie farby szamponem przeciw逝pie穎wym

Witam, to m鎩 pierwszy w徠ek na forum. Wiem, 瞠 jest pe軟o podobnych o takim temacie, bo przeczyta豉m niemal瞠 ka盥 stron i pozna豉m wiele sposob闚 na powr鏒 do PRAWIE swojego naturalnego koloru w這s闚, ale i tak mam pytania. Od d逝窺zego czasu chcia豉m lekko rozja郾i swoje w這sy, wi璚 korzystaj帷 z tego, 瞠 przebywam na wakacjach u mamy (wychowa豉m si z samymi ch這pakami bez 瘸dnej kobiecej r瘯i, wi璚 niewiedza na temat kosmetyk闚 czy farbowania u mnie jest jak najbardziej) poprosi豉m j aby pomog豉 mi wybra co co by pomog這 mi troch rozja郾i w這sy. Posz造鄉y do drogerii i wda造鄉y si w dyskusj ze sprzedawczyni, co lepsze, co gorsze, co stosowa. P騧niej odwiedzi造鄉y fryzjerk, kt鏎a ju moje w這ski troszk zna i doradzi豉 mi farb loreal preference ice blonde, czy co takiego, wi璚 wraz z mam zakupi造鄉y. Wracamy do domu i farbujemy, sp逝kuj a tu w這sy w odcieniu takim 鄴速o-rudawym. No i oczywi軼ie p豉cz i kolejne farbowanie z my郵 o powrocie do naturalnego koloru (bardzo ciemny blond), tym razem henna jasny br您. Nie trzyma豉m zbyt d逝go, bo ba豉m si, 瞠 wyjdzie czarny. Patrz - rudy. Jeszcze wi瘯szy p豉cz, 瞠 nie wr鏂 do swojego pi瘯nego naturalnego koloru. Ca陰 noc z tego stresu nie spa豉m, a rano mama polecia豉 po kolejn farb z garniera ciemny blond. Na szcz窷cie zmy這 mi ten rudy i w這sy mam br您owe, ale i tak marz o moim naturalnym kolorze. P騧niej rozmawiaj帷 z pewn pani, wyt逝maczy豉 mi, 瞠 do rozja郾iania w這s闚 to tylko woda utleniona, bo inaczej wszystko mo瞠 wyj嗆 鄴速e :/ To by ostatni raz kiedy farbowa豉m w這sy. Wyczyta豉m, 瞠 da si zmy farb szamponem przeciw逝pie穎wym i tu jest moje pytanie - ile mniej wi璚ej takich my potrzeba, 瞠by pozby si farby i zbli篡 kolor do naturalnego? Dzisiaj przesiedzia豉m w wannie chyba godzin i zafundowa豉m sobie dwa mycia head & shoulders citrus breeze, zostawi豉m na g這wie szampon z jakie 10 minut i dopiero p騧niej sp逝kiwa豉m. Kolor wida, 瞠 schodzi, bo siedzia豉m w wodzie a br您owej, ale na w這sach minimalna, wr璚z prawie niedostrzegalna zmiana. Czy jest mo磧iwe, 瞠 ten kolor przemieni si w rudawy? O fryzjerze nie ma mowy, bo raz za du穎 kosztuje, a dwa s造sza豉m, 瞠 dekoloryzacja rzadko kiedy ko鎍zy si sukcesem + niszczy w這sy.
Moje w這sy s takiej d逝go軼i (w za陰czniku) i boj si, 瞠 w niekt鏎ych miejscach ta farba zostanie, a w niekt鏎ych wyblaknie i wszystko b璠zie nier闚ne...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Bq14oGsCEAEhAKw.jpg (47,4 KB, 23 za豉dowa)
qKimberly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-31, 08:40   #2047
emma-e4
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 627
Dot.: Zmywanie farby szamponem przeciw逝pie穎wym

czy zdj璚ie przedstawia te kolor twoich w這s闚 aktualny? bo jest dosy jasny i 瞠by wr鏂i do ciemnego blondu to tu trzeba by raczej przyciemnia a nie wyp逝kiwa kolor?
zrobi豉 b陰d farbuj帷 henn, on zawsze wychodzi ruda/czerwona i trudno si j potem farbuje normalnymi farbami
prawdopodobnie spod ciemnego koloru wyjdzie ci troch rudego po造sku z henny, w這sy powinny wymy si po kilkunastu myciach i by wyra幡ie ja郾iejsze, b康 cierpliwa.
Nie mog ci doradzi co zrobi je郵i wyjdzie ci z powrotem ten kolor po hennie, bo nie wiem jak farbowa w這sy traktowane henn, ale gdzie by o tym w徠ek
poza tym wcale nie jest powiedziane 瞠 po wymyciu tego br您u w這sy nie b璠 豉dnie wygl康a, mo瞠 akurat uzyskasz kolor podobny do naturalnego
nie wiem kto ci doradza rozja郾ianie w這s闚 sam wod utlenion, ale w豉郾ie wtedy b璠ziesz mia豉 rudo-鄴速e w這sy, wi璚 nawet nie pr鏏uj sposob闚 tej pani, bo wida 瞠 nie zna si na farbowaniu
emma-e4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-31, 16:09   #2048
qKimberly
Przyczajenie

Nie, to nie jest m鎩 kolor, aktualnie po tych wszystkich farbowaniach mam ciemny br您 Mam nadziej, 瞠 w這sy si rozja郾i od tego szamponu, bo ju na pewno nie eksperymentuj z farbami...Chodzi豉m po domu z lusterkiem i obserwowa豉m czy przy jakim 鈍ietle nie wida rudych refleks闚, ale na szcz窷cie nie. Dzisiaj ponownie szorowa豉m w這sy, farba si zmywa, od ramion w d馧 nawet przebija si kolor zbli穎ny do mojego naturalnego, ale najgorszy jest sam czubek, tak ciemny, 瞠 szok, jednak na szcz窷cie nie jest czarny :/ Boj si robi p逝kanek z cytryn czy miodu, bo wydaj mi si, 瞠 mog uzyska kolor rudy, a wtedy to ju bym chyba waln窸a na ziemi i tak le瘸豉...Wieczorem by mo瞠 spr鏏uj z sod oczyszczon a jutro zakupi szampon z rumiankiem. Dzi瘯uj za odpowied i s這wa otuchy
qKimberly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-31, 16:51   #2049
DarkDevil
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 920

Witam
Planuj sobie zrobi ombre na moich farbowanych czarnych w這sach. Istnieje jaki spos鏏, 瞠by podczas farbowania g鏎nej cz窷ci w這s闚 na czarno, podczas ich sp逝kiwania ta czarna farba nie zafarbowa豉 mi w這s闚 rozja郾ionych?
Kiedy mia豉m problem z tym, bo po zmyciu farby w這sy blond by造 szare :/

https://www.instagram.com/jestem.oliwka
DarkDevil jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-31, 19:36   #2050
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Czy mo積a tak podzieli farb do w這s闚?

Cytat:
Napisane przez blablabla9 Poka wiadomo嗆
Chcia豉m zrobi tak, 瞠 wszystkie te tubki i i g堯wn emulsj rozwijaj帷 podzieli na p馧 i p馧 farby tak jakby zu篡, a drugie p馧- to co zostanie zostawi na nast瘼ny raz. Farba kt鏎ej u篡wam ma w opakowaniu 2 tubki i i g堯wny ten rozwijaj帷y preparat w pojemniku. Instrukcja jest taka 瞠 ca貫 2 tubki trzeba wycisn望 do pojemnika z emulsj.Wi璚 ten preparat przela豉bym do innego pojemnika (takiego normalnego zakr皻k) a po堯wki tych tubek te do jakich mniejszych opakowa. Tylko nie wiem czy to nie wyschnie.. albo te od razu wszystko zmiesza i po prostu gotow mikstur podzieli na p馧. Ale wtedy to raczej wyschnie..Da si tak zrobi jako?
Od razu nie radz robi. Gotowa mieszanka mo瞠 sta max 10 minut.

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Malenka0408 Poka wiadomo嗆
Witam!

Jestem w 7 miesi帷u ci捫y i zastanawiam si nad p鎩軼iem do fryzjera, aby ufarbowa w這sy, bo ju mam straszne odrosty. Jednak mam obawy, poniewa nie chce, aby to zaszkodzi這 mojemu dziecku. Pewnie jestem przewra磧iwiona na tym punkcie. A Wy co mi radzicie?

Pozdrawiam A.
Polecam koloryzacje flamboyage. Dzi瘯i temu 瞠 mieszanka nie ma styczno軼i ze sk鏎 g這wy nie musisz si martwi.

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez onelittlegirl Poka wiadomo嗆
Witam,
chcia豉bym sie Was doradzi poniewa mam plany na zmiane koloru. Mam dosy ciemne w這sy - ciemny br您, ale nie farbowa豉m ju z 3 miesiace wiec kolor sie w sumie zmy ale nadal sa ciemne. Promienie s這neczne r闚nie dzia豉j rozja郾iaj帷o wiec mam istne szale雟two na g這wie
Mam ochote rozja郾i w這sy na taki miedziany/jasny rudy. Jaki rozja郾iacz powinnam kupic? Ile trzymac? Z jakiej firmy nastepnie polecacie mi farbe? Musze doda ze mam w這sy za pas wiec mega d逝gie-ile opakowa rozjasniacza kupic?
Z G紑Y DZIEKUJE BUZIAKI
ZAㄐCZAM ZDJECIE MOICH WLOS紟 (zdj. robione pol roku temu) ORAZ ZDJECIA Z KOLOREM JAKI BYM CHCIALA UZYSKAC
Witaj. Zrobi豉bym k徙iel rozja郾iajaca na 9%, oczywi軼ie nak豉daj帷 od do逝 w這s闚. P騧niej na這篡豉bym farb ton jasniejsza od docelowej. Po k徙ieli pewnie b璠zie rudy, wi璚 nie powinno by problemu. Co do rozja郾iacza, polecam Alfaparf, Vincent Ledier. Co do farb, fajne rude odcienie ma rr line.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-08-01, 10:23   #2051
Wutkje
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 208
Dot.: Czy mo積a tak podzieli farb do w這s闚?

Z ciekawo軼i - w jakich przypadkach u篡wamy korektora bia貫go ("neutro")?
Wutkje jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-01, 14:02   #2052
SceneQueene
Zakorzenienie

http://www.fryzart.pl/product-pol-88...RO-ARTEGO.html tu jest fajnie opisane.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-08-03, 15:08   #2053
rubellca
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Witam,
chcia豉bym uzyska porad, mianowicie planuj zmieni swoj prostownic, fryzjerka doradzi豉 mi Remingtona... wybra豉m wi璚 dwa modele Remington S3500 oraz Remington S8510. O tej pierwszej jest wiele pozytywnych opinii, natomiast o drugiej niewiele, dok豉dnie chodzi mi o t od篡wk, kt鏎 p造tki s nas帷zone, czy ona po jakim czasie znika z tych p造tek i czy rzeczywi軼ie jest ten efekt, 瞠 w這sy si nie kr璚 przy d逝giej wilgotno軼i powietrza Bardzo prosz o rad Pozdrawiam
rubellca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-03, 22:10   #2054
kejsza89
Kotisia89

prosz o porad! Od 3 miesi璚y nie farbowa豉m w這s闚, pod koniec sierpnia planowa豉m wizyt u fryzjera na rutynowe farbowanie odrost闚, jednak ostatnio przyszed mi pomys, 瞠by wstrzyma si z farbowaniem i spr鏏owa uzyska efekt ombre. W tej chwili moje odrosty maj oko這 4 cm. Co radzicie? Wstrzyma si jeszcze z farbowaniem, "zapuszczaj帷" odrosty i wybra si do fryzjera za堯禦y w grudniu, by dopracowa ombre (zrobi refleksy, itp.)? Czy lepiej zafarbowa odrosty, jak robi豉m dotychczas? Przyznam, 瞠 ten pomys z ombre jest spowodowany nie tylko ch璚i na zmian, ale tak瞠 ch璚i poprawy kondycji w這s闚 (s suche i zniszczone). Mo瞠 macie jakie inne pomys造 na moje w這sy? Prosz o porady!

Za陰czam moje zdj璚ia, jak i ombre, kt鏎e mnie zainspirowa造.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150803_20_00_44_Pro.jpg (78,9 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150803_20_01_20_Pro.jpg (73,5 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150803_20_02_08_Pro.jpg (68,1 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ombre1.jpg (59,1 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ombre2.jpg (59,2 KB, 3 za豉dowa)
kejsza89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-04, 15:54   #2055
emma-e4
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 627

Cytat:
Napisane przez rubellca Poka wiadomo嗆
Witam,
chcia豉bym uzyska porad, mianowicie planuj zmieni swoj prostownic, fryzjerka doradzi豉 mi Remingtona... wybra豉m wi璚 dwa modele Remington S3500 oraz Remington S8510. O tej pierwszej jest wiele pozytywnych opinii, natomiast o drugiej niewiele, dok豉dnie chodzi mi o t od篡wk, kt鏎 p造tki s nas帷zone, czy ona po jakim czasie znika z tych p造tek i czy rzeczywi軼ie jest ten efekt, 瞠 w這sy si nie kr璚 przy d逝giej wilgotno軼i powietrza Bardzo prosz o rad Pozdrawiam
ja mam frizz therapy - moim zdaniem ta od篡wka to 軼iema, chocia prostownica jest dobra - mam mocno kr璚one i pusz帷e w這sy, po niej s g豉dkie po 1-2 przejechaniu prostownic
ale nie oczekuj trwa這軼i na wilgoci, w這sy kt鏎e maj tendencj do puszenia i kr璚enia b璠 to robi - wi瘯sz rol odgrywaj tu kosmetyki do stylizacji ni sama prostownica
ja jednak remingtona polecam, pod warunkiem 瞠 nie oczekujesz cud闚 to b璠ziesz zadwolona
emma-e4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-04, 16:15   #2056
rubellca
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Dzi瘯uj za rad
Rozja郾i豉 mi wyb鏎
rubellca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-05, 12:26   #2057
Wutkje
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 208

Tonera nie mo積a 陰czy z wod utlenion, co oznacza, 瞠 nie mog da odrobiny r騜owego do mieszanki farby? Dalej kombinuj nad tym delikatnym, r騜anym blondem My郵, 瞠 w豉郾ie taki toner w odcieniu r騜owym nada豚y 豉dniejszy odcie, ni czerwony mixton.

A mo瞠 zmiesza by go z mask i na這篡 na w這sy od razu po farbowaniu?

Edytowane przez Wutkje
Czas edycji: 2015-08-05 o 12:53
Wutkje jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-06, 19:57   #2058
echme
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 949

Dziewczyny, mam nadziej, 瞠 pomo瞠cie mam do嗆 zniszczone w這sy w niekt鏎ych partiach (prawie spalone). Od jaki 3 miesi璚y zawsze jak farbuje w這sy, to kolor na ko鎍ach jest 鄴速o-zielony, o wiele ja郾iejszy od reszty w這s闚, mimo 瞠 ko鎍闚ki obcinam regularnie. Planuj za jaki czas znowu pofarbowa w這sy, ale boj si, 瞠 znowu b璠 鄴速e. Odcie 7 wychodzi u mnie bardzo jasno, po wyp逝kaniu mam 8-9 na w這sach, co bardzo mi nie odpowiada.
Stary 2015-08-07, 02:07   #2059
SceneQueene
Zakorzenienie

W這sy s przejasnione. Polecam pigmentacje. I no篡czki.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-08-07, 07:52   #2060
echme
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
W這sy s przejasnione. Polecam pigmentacje. I no篡czki.

Dzi瘯uj, zrobi zatem pigmentacj A je郵i chodzi o no篡czki to podcinam ko鎍闚ki regularnie, ale wi璚ej nie zetn bo i tak mam kr鏒kie w這sy
Stary 2015-08-07, 10:15   #2061
olgawizaz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Wczoraj farbowane... Niestety 幢e si czuje w tak jasnym kolorze, pytanie jak to przyciemni? Mam w domu farby Syoss 7-10 naturalny blond i Garnier Olia 7.13 be穎wy ciemny blond. Kt鏎 doradzacie? Czy wyjdzie efekt "zielonej po鈍iaty" Prosz o rady!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0141.jpg (121,9 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0140.jpg (120,2 KB, 7 za豉dowa)
olgawizaz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-07, 14:56   #2062
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez echme Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj, zrobi zatem pigmentacj A je郵i chodzi o no篡czki to podcinam ko鎍闚ki regularnie, ale wi璚ej nie zetn bo i tak mam kr鏒kie w這sy
Trzymam kciuki. Znam ten problem. Zatem, porz康nie nawil瘸c i regularnie skracac a zniszczone cz窷ci znikn

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez olgawizaz Poka wiadomo嗆
Wczoraj farbowane... Niestety 幢e si czuje w tak jasnym kolorze, pytanie jak to przyciemni? Mam w domu farby Syoss 7-10 naturalny blond i Garnier Olia 7.13 be穎wy ciemny blond. Kt鏎 doradzacie? Czy wyjdzie efekt "zielonej po鈍iaty" Prosz o rady!
Nie chce mi si fotka otworzy, ale .13 mo瞠sz k豉嗆 na spokojnie, niezale積ie od obecnej Po鈍iaty, je郵i jednak w這sy s lekko 鄴速e lub z這te, absolutnie nie k豉dz .1.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-08-07, 15:07   #2063
echme
Zakorzenienie

Cytat:
Trzymam kciuki. Znam ten problem. Zatem, porz康nie nawil瘸c i regularnie skracac a zniszczone cz窷ci znikn

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Nie chce mi si fotka otworzy, ale .13 mo瞠sz k豉嗆 na spokojnie, niezale積ie od obecnej Po鈍iaty, je郵i jednak w這sy s lekko 鄴速e lub z這te, absolutnie nie k豉dz .1.

Teraz mam kolor na poziomie 7. Chcia豉bym 6. Czy po這篡 najpierw 7.0 a na to kolor docelowy na poziomie 6, czy od razu po這篡 6.0 a potem docelowy?
Stary 2015-08-07, 16:26   #2064
Chikorita
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Prosz o pomoc.
Posiadam w domu Kallos Bleaching Powder Puder utleniaj帷y w saszetkach po 35g. Chc zrobi k徙iel rozja郾iaj帷. I mam pytanie w jakich proporcjach zmiesza tak saszetk z wod utlenion?
Chikorita jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-07, 17:25   #2065
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez echme Poka wiadomo嗆
Teraz mam kolor na poziomie 7. Chcia豉bym 6. Czy po這篡 najpierw 7.0 a na to kolor docelowy na poziomie 6, czy od razu po這篡 6.0 a potem docelowy?
6 i potem docelowy.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
6 i potem docelowy.

W sensie, najpierw 6 bez oxy, nie myjesz tylko po okre郵onym czasie 6 ju z oxy.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Chikorita Poka wiadomo嗆
Prosz o pomoc.
Posiadam w domu Kallos Bleaching Powder Puder utleniaj帷y w saszetkach po 35g. Chc zrobi k徙iel rozja郾iaj帷. I mam pytanie w jakich proporcjach zmiesza tak saszetk z wod utlenion?
1-1. Tyle samo oxydantu co rozja郾iacza.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-08-07, 17:47   #2066
echme
Zakorzenienie

Cytat:
6 i potem docelowy.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

W sensie, najpierw 6 bez oxy, nie myjesz tylko po okre郵onym czasie 6 ju z oxy.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

1-1. Tyle samo oxydantu co rozja郾iacza.

I kolor wyjdzie jak docelowy czy co innego? bo mojej siostrze po pigmentacji 9.3 i na to 8.3 wysz造 zielone w這sy.
Stary 2015-08-08, 10:25   #2067
NikiTWD
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Unhappy Problem z farbowaniem

Cze嗆
Moim problemem jest... Sp逝kiwanie si farby. Ot騜 jaki czas temu u篡豉m szamponu koloryzuj帷ego ciemny br您. Kilka dni potem kupi豉m farb (czarn) i zafarbowa豉m w這sy, pomimo tego 瞠 szampon by jeszcze troch widoczny na tych moich nieszcz瘰nych w這sach. Przy myciu mam najpierw szar, a potem lekko br您ow pian. G堯wnym problemem jest jednak fakt, 瞠 kolor blednie i zmienia si w br您. Co mog z tym zrobi? Czy nast瘼ne farbowanie (bo to by這 moim pierwszym) za豉twi spraw?
Dzi瘯uj z g鏎y za pomoc
NikiTWD jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-08, 17:09   #2068
SceneQueene
Zakorzenienie

Powinien wyj嗆 jak docelowy. By mo瞠 siostra mia豉 ch這dny odcie, wtedy .3 odpada.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-08-08, 18:56   #2069
echme
Zakorzenienie

Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Powinien wyj嗆 jak docelowy. By mo瞠 siostra mia豉 ch這dny odcie, wtedy .3 odpada.

A na zimny nie mo積a k豉嗆 ciep貫go? My郵a豉m ze tylko odwrotnie nie wolno bo to ziele. Ja mia豉m farbowane 7.21, wyjdzie dobrze z 6.0 i 6.43?

Edytowane przez echme
Czas edycji: 2015-08-08 o 18:59
echme jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-08, 19:04   #2070
SceneQueene
Zakorzenienie

Ani tak ani tak. Je郵i jest z這to, nie k豉dziemy popielu, je郵i jest popiel, nie k豉dziemy z這ta.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-09 23:04:46

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.