Pytania i porady fryzjerskie - Strona 71 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-08-16, 18:32   #2101
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 060
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Zale篡 od w這s闚, tego jak chwytaj, ale my郵 瞠 jasny poziom 9 starczy stonowac przez 10 no mo瞠 15 min.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-16, 21:46   #2102
czarnula00
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Hej dziewczyny
Ja z takim pytaniem bo ju sama nie wiem co mam myslec. Mieszkam w innym kraju niz Polska i niestety nie mam dostepu do dobrych fryzjerow
Ta pseudo fryzjerka do ktorej chodzilam okazala sie, ze wcale nie jest fryzjerk tylko samoukiem. I odkry豉m juz dlaczego moje wlosy zostaly spalone n ciezko mi je odbudowac ale powoli do przodu…
Ostatnio by豉m i zachwalanego "stylisty". Umowilam sie do go軼ia p馧torej miesiaca przed. Posz豉m z nadzieja na lepsza fryzure bo odrost mam juz bardzo duzy. A on mnie odes豉 z kwitkiem m闚i帷, ze nie zrobi 瘸dnego farbowania bo moje wlosy sa za bardzo rozjasnione i zniszczone.Choc po poxniejszym strzyzeniu stwierdzi, ze nie wygl康a to najgorzej i ze jest przyzwoicie. Umowil wizyte za tydzien obiecuj帷, 瞠 zamowi mi jak najszybciej jakies ampu趾i dzi瘯i kt鏎ym m鏬豚y wykona koloryzacje… problem w tym, ze mi zalezy na czasie bo w tym tyg dzien po wizycie mam wylot na wakacje… a ampulek wci捫 nie ma… nie dzwoni. Moja kolezanka dzi by豉 u niego i powiedzia jej, 瞠 jesli o mnie chodzi to nie powinnam farbowac wlos闚 przed wyjazdem… to dlaczego um闚i mnie na wizyte? 瞠by zaj望 mi kolejny czas jak przyjde i zn闚 mnie ode郵e z kwitkiem? Nie wiem co robic… przez niego pojade z odrostem na p馧 g這wy. a do kogos innego boje sie p鎩嗆… co doradzacie czy zrezygnowac ca趾owiecie z farbowania? ( nie farbuje juz od pol roku). Czy rzeczywi軼ie jest taka technika ampu趾owa przed farbowaniem? Dzieki za rade
czarnula00 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-17, 14:00   #2103
echme
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 949

Czy ostateczny kolor w pigmentacji mo瞠 by po陰czeniem dw鏂h kolor闚? Np robi pigmentacj 6.3 i na to 6.06 plus 7.0? Taki przyklad
Stary 2015-08-18, 16:29   #2104
annebeth89
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
koloryzacja farba opalizujaca ekko zielono szarych wlosow

Mam pytanie. Posiadam w這sy naturalne clip in. Wiem 瞠 nie powinno ich si rozja郾iac, poniewa nniszczy to ich struktur, ale wcze郾iejsze dolin

Dopinki rozjasnialam i przy odpowiedniej piel璕nacji nie straci造 na "jako軼i". Ale nie o tym. Ich kollor nieco r騜ni si od moich naturalnych w這s闚. By za 鄴速y. Typowo jajeczny. Psikalam je mgielka marion anti yellow i ochlodzily si znacz帷o, ale to jeszcze nie by這 to. Nadal r騜ni造 si od naturalnych. Wi璚 postanowi豉m potraktowac je fioletowym szampanem z Joanny. I tu katastrofa. W這sy jako 瞠 s martwe za bardzo chwycily pigment i zrobi造 si gdzie nie gdzie takie szaro bure . mylam je nizoalem ok 10razy i nic. Kolor nie jest tragiczny bo to nadal blond ale maja lekk po鈍iat burosci i mi ju to przeszkadza. Mam pytanie . Czy je瞠li po這瞠 na nie kolor 10.21 casting creme gloss bez amoniaku czyli kolor opalizuj帷e to te szaro軼i si zneutralizuja? Pytam poniewa swoje w這sy naturalne farbuje takim kolorem i chcia豉bym 瞠by clipy byly w mniej wi璚ej takiej tonacji. Do陰czane zdj璚ie naturalnych i clipow(niestety zdj璚ie robione telefonem i na zdj璚iu prawie nie wida tej burosci)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150817_171633.jpg (126,8 KB, 12 za豉dowa)
annebeth89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-18, 16:48   #2105
Ertix
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

Potrzebuj porady w sprawie piel璕nacji w這s闚.
Wszystko jest w tym w徠ku: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...9#post52429079
Ertix jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-18, 18:29   #2106
Serena125
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 67
GG do Serena125

witam, mam taki problem z farbowanymi na blond w這sami. farbowa豉m ju kilkoma farbami, jednak po ka盥ej wychodz mi 鄴速e odcienie, a pod s這鎍e wr璚z rude. pr鏏owa豉m tonowa to szamponem marion jednak niewiele to da這. ostatnio farbowa豉m w這sy mieszank joanny be穎wy blond + z這ty piasek, wysz這 豉dnie je郵i chodzi o jasno嗆, ale jednak odcie ciep造, bardzo. i teraz mam pytanie, jak to stonowa? jak捷 inn farb czy dalej bawi si szamponem/gencjan? my郵a豉m o domieszaniu do tego be穎wego blondu szlachetnej per造, ale boj si 瞠 wyjdzie mi zbyt jasny kolor, a tego bym nie chcia豉... pom騜cie jako
Serena125 jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-18, 19:27   #2107
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez echme Poka wiadomo嗆
Czy ostateczny kolor w pigmentacji mo瞠 by po陰czeniem dw鏂h kolor闚? Np robi pigmentacj 6.3 i na to 6.06 plus 7.0? Taki przyklad
Mo瞠.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez annebeth89 Poka wiadomo嗆
Mam pytanie. Posiadam w這sy naturalne clip in. Wiem 瞠 nie powinno ich si rozja郾iac, poniewa nniszczy to ich struktur, ale wcze郾iejsze dolin

Dopinki rozjasnialam i przy odpowiedniej piel璕nacji nie straci造 na "jako軼i". Ale nie o tym. Ich kollor nieco r騜ni si od moich naturalnych w這s闚. By za 鄴速y. Typowo jajeczny. Psikalam je mgielka marion anti yellow i ochlodzily si znacz帷o, ale to jeszcze nie by這 to. Nadal r騜ni造 si od naturalnych. Wi璚 postanowi豉m potraktowac je fioletowym szampanem z Joanny. I tu katastrofa. W這sy jako 瞠 s martwe za bardzo chwycily pigment i zrobi造 si gdzie nie gdzie takie szaro bure . mylam je nizoalem ok 10razy i nic. Kolor nie jest tragiczny bo to nadal blond ale maja lekk po鈍iat burosci i mi ju to przeszkadza. Mam pytanie . Czy je瞠li po這瞠 na nie kolor 10.21 casting creme gloss bez amoniaku czyli kolor opalizuj帷e to te szaro軼i si zneutralizuja? Pytam poniewa swoje w這sy naturalne farbuje takim kolorem i chcia豉bym 瞠by clipy byly w mniej wi璚ej takiej tonacji. Do陰czane zdj璚ie naturalnych i clipow(niestety zdj璚ie robione telefonem i na zdj璚iu prawie nie wida tej burosci)
Mo瞠 lepiej by這by je potraktowa jakim be瞠m? Co z ko鎍闚k .13.

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Serena125 Poka wiadomo嗆
witam, mam taki problem z farbowanymi na blond w這sami. farbowa豉m ju kilkoma farbami, jednak po ka盥ej wychodz mi 鄴速e odcienie, a pod s這鎍e wr璚z rude. pr鏏owa豉m tonowa to szamponem marion jednak niewiele to da這. ostatnio farbowa豉m w這sy mieszank joanny be穎wy blond + z這ty piasek, wysz這 豉dnie je郵i chodzi o jasno嗆, ale jednak odcie ciep造, bardzo. i teraz mam pytanie, jak to stonowa? jak捷 inn farb czy dalej bawi si szamponem/gencjan? my郵a豉m o domieszaniu do tego be穎wego blondu szlachetnej per造, ale boj si 瞠 wyjdzie mi zbyt jasny kolor, a tego bym nie chcia豉... pom騜cie jako
Najlepiej by這by po這篡 jak捷 perl w豉郾ie

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-08-18, 19:30   #2108
Serena125
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 67
GG do Serena125

dzi瘯uj a przy takiej mieszance to normalnie na 40min, czy jako kr鏂ej?
Serena125 jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-19, 23:05   #2109
echme
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Mo瞠.
SceneQueen - a mo積a u篡 jako baz do pigmentacji 7NB z alfaparf?
Stary 2015-08-20, 06:30   #2110
Ertix
Przyczajenie

Czy uzyskam odpowied na swoje pytanie?
Stary 2015-08-20, 09:57   #2111
echme
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ertix Poka wiadomo嗆
Czy uzyskam odpowied na swoje pytanie?
Na innym w徠ku dziewczyny ju Ci odpisa造 przecie.
Stary 2015-08-20, 12:41   #2112
Ertix
Przyczajenie

Nie na wszystkie pytania.
Tutaj jeszcze nie uzyska貫m odpowiedzi, a mo瞠 kto co jeszcze doda.
Stary 2015-08-20, 12:41   #2113
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez echme Poka wiadomo嗆
SceneQueen - a mo積a u篡 jako baz do pigmentacji 7NB z alfaparf?
Tak. Natura plus be jest w porz康ku, gorzej by這by przy samej naturze, bo ta zawiera w sobie troch zieleni.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-08-20, 13:20   #2114
echme
Zakorzenienie

Cytat:
Tak. Natura plus be jest w porz康ku, gorzej by這by przy samej naturze, bo ta zawiera w sobie troch zieleni.
Dzi瘯uj a powiedz mi jeszcze: z jakim utleniaczem s przedstawione kolory na pr鏏nikach? Bo wiadomo, 瞠 z r騜nymi poziomami uzyskamy inne odcienie.
Stary 2015-08-20, 19:32   #2115
SceneQueene
Zakorzenienie

To zazwyczaj kolory zrobione na w這sach naturalnych, wi璚 oxydant najlepiej dobra pod swoje w這sy, by efekt by jak najbardziej zbli穎ny.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-08-20, 23:48   #2116
Wutkje
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 208

Cytat:

No nie do ko鎍a, ja u篡wa豉m do pigmentacji 9NB z Alfaparfu i wysz造 mi ch這dne, na ko鎍ach zielonkawe w這sy. Lepiej nie bra niczego z natur.
Wutkje jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-21, 22:04   #2117
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo, najlepsza do pigmentacji jest ciep豉 tonacja, ale mieszanki natury z czym zazwyczaj nie robi krzywdy. Niestety, te si zdarza, zale篡 od w這s闚.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-08-24, 19:29   #2118
Deborah100
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 845

Czy sombre wykonuje si rozja郾iaczem?
Deborah100 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-24, 21:49   #2119
SceneQueene
Zakorzenienie

Tak. Chyba, 瞠 chcesz takie lekkie, np o ton ja郾iejsze a w這s闚 nie masz bardzo ciemnych.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-08-25, 21:13   #2120
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 545

Na czym polega koloryzacja 3d? Jak to sie wykonuje? Moze kto posiada zdj璚ie?

Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-25, 21:23   #2121
SceneQueene
Zakorzenienie

Pasma maj r騜ne odcienie. A poza tym, tu jest to fajnie opisane. http://novatio-fryzjer.pl/koloryzacja-wlosow-w-3d/

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-08-26, 09:46   #2122
JadoreFashion
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 56

Znalaz豉m takie zdj璚ie z koloryzacji 3D w necie: http://novatio-fryzjer.pl/wp-content...13/07/3d-1.jpg ale powiem szczerze, 瞠 chcia豉bym widzie zdj璚ia por闚nuj帷e zwyk貫 farbowanie i 3D. Niestety nie mog si doszukac takiego por闚nania
JadoreFashion jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-26, 19:24   #2123
SceneQueene
Zakorzenienie

https://zyskacz.pl/AnnaCholota-SalonFryzjerski np tutaj jest

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-08-26, 19:55   #2124
Czinczilla
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Jak wr鏂i do naturalnego koloru?!

Ot騜 jestem ciemn blondynk przefarbowa豉m w這sy ma czerwie granatu palette i teraz ty mam blond a prz鏚 rudy i chc zrobi szampon przeciw逝pie穎wy + soda oczyszczona nie wiem pom騜cie!! Ja chc swoje w這ski ;/ nie ma mowy o fryzjerze domowymi sposobami z g鏎y dzi瘯i
Czinczilla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-26, 20:44   #2125
PanSkoczyslaw
Przyczajenie

Pilna pro軸a o pomoc do Kobiet... Farbowanie w這s闚

Witam
Drogie Panie, potrzebna mi Wasza pomoc...
2 tygodnie temu farbowa貫m si. M鎩 naturalny kolor to blond. Postanowi貫m go zmieni na br您owy. Efekt wyszed...hmmm...czerwono-rudy. Pod wp造wem mycia i cypryjskiego s這鎍a zmieni si on na jasny rudy (jak na za陰czonym obrazku). I teraz pytanie (a w豉軼iwie dwa): Czy mog taki kolor farbowa na ciemny blond (po tym zaj軼iu odpuszcz sobie br您y wink) i, je郵i tak, jak farb mi polecacie? Pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150826_19_18_32_Selfie[1].jpg (98,1 KB, 8 za豉dowa)
PanSkoczyslaw jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-26, 21:34   #2126
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Jak wr鏂i do naturalnego koloru?!

Cytat:
Napisane przez Czinczilla Poka wiadomo嗆
Ot騜 jestem ciemn blondynk przefarbowa豉m w這sy ma czerwie granatu palette i teraz ty mam blond a prz鏚 rudy i chc zrobi szampon przeciw逝pie穎wy + soda oczyszczona nie wiem pom騜cie!! Ja chc swoje w這ski ;/ nie ma mowy o fryzjerze domowymi sposobami z g鏎y dzi瘯i
Nie polecam. Soda bardzo placze w這sy. Myj szamponem przeciw逝pie穎wym, je郵i nie da rady to wtedy zostaje dekoloryzacja lub rozja郾ienie.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez PanSkoczyslaw Poka wiadomo嗆
Witam
Drogie Panie, potrzebna mi Wasza pomoc...
2 tygodnie temu farbowa貫m si. M鎩 naturalny kolor to blond. Postanowi貫m go zmieni na br您owy. Efekt wyszed...hmmm...czerwono-rudy. Pod wp造wem mycia i cypryjskiego s這鎍a zmieni si on na jasny rudy (jak na za陰czonym obrazku). I teraz pytanie (a w豉軼iwie dwa): Czy mog taki kolor farbowa na ciemny blond (po tym zaj軼iu odpuszcz sobie br您y wink) i, je郵i tak, jak farb mi polecacie? Pozdrawiam
Mo瞠sz. Powiniene szuka czego na poziomie 7.1, popiel zgasi rudo嗆- jednak uwa瘸j, si鏚emki cz瘰to wychodz ciemniej.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-08-26, 22:17   #2127
PanSkoczyslaw
Przyczajenie

Dot.: Jak wr鏂i do naturalnego koloru?!

Dzi瘯uje za pomoc.
T farb masz na my郵i? http://www.rossnet.pl/Produkt/LOreal...e-1-szt,100414

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Nie polecam. Soda bardzo placze w這sy. Myj szamponem przeciw逝pie穎wym, je郵i nie da rady to wtedy zostaje dekoloryzacja lub rozja郾ienie.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Mo瞠sz. Powiniene szuka czego na poziomie 7.1, popiel zgasi rudo嗆- jednak uwa瘸j, si鏚emki cz瘰to wychodz ciemniej.

Dzi瘯uje
T farb mia豉 na my郵i? http://www.rossnet.pl/Produkt/LOreal...e-1-szt,100414
PanSkoczyslaw jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-26, 23:08   #2128
Wutkje
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 208

U篡j oboj皻nie jakiej 7.1, byleby mia豉 jedynk po kropce. Ten L'oreal wychodzi baaardzo naturalnie, troch buro, ale 豉dnie zgasi rudy i wyp逝cze si do 豉dnego koloru. Nie przestrasz si tu po farbowaniu, kolor dojdzie po kilku myciach i b璠zie fajny
Wutkje jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-26, 23:22   #2129
SceneQueene
Zakorzenienie

Yup, jak wy瞠j

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-08-27, 11:38   #2130
Grazia31
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

farb z jakiej firmy polecacie do natrualnych w這s闚? kole瘸nka ma naturalne w這sy i zastanawiamy si, jakie farby najlepiej u篡 do takich w這s闚.
Grazia31 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-01 22:31:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.