Pytania i porady fryzjerskie - Strona 73 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-09-02, 21:32   #2161
innaodmienna
Ruda

Wiadomo軼i: 30
GG do innaodmienna
Z rudo軼i w popielaty blond i co dalej?

Hey, od 4 lat farbowa豉m si na rudo. Dzi prze這m, k徙iel rozja郾iaj帷a i farbowanie. Fryzjer zafundowa mi wyj軼ie z moich czerwono-pomara鎍zowych rudo軼i w szaro-popielato-khaki blond. Powiedzia, ze kolor si troch znormalizuje i wyp逝cze z czasem, potem mo瞠my dalej dzia豉, Zanim farbowa豉m si na rudo mia豉m s這neczny ciep造 jasny blond, chcia豉bym do tego wr鏂i. Po jakim czasie, jak farba, jakim odcieniem radzi造by軼ie co zadzia豉? Kolor sam w sobie obecnie kt鏎y mam mi si w miar podoba, ale chcia豉bym, 瞠by by cieplejszy, bardziej blond i bardziej z這cisty. W przysz這軼i chcia豉bym wyj嗆 do swoich i nie musie ju si farbowa.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 215281_206451962708309_7447521_n.jpg (76,0 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 11947679_987525177934313_3104480629316205985_n.jpg (54,7 KB, 22 za豉dowa)
innaodmienna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-02, 22:50   #2162
Wutkje
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 208
Dot.: Z rudo軼i w popielaty blond i co dalej?

Cytat:
Napisane przez innaodmienna Poka wiadomo嗆
Hey, od 4 lat farbowa豉m si na rudo. Dzi prze這m, k徙iel rozja郾iaj帷a i farbowanie. Fryzjer zafundowa mi wyj軼ie z moich czerwono-pomara鎍zowych rudo軼i w szaro-popielato-khaki blond. Powiedzia, ze kolor si troch znormalizuje i wyp逝cze z czasem, potem mo瞠my dalej dzia豉, Zanim farbowa豉m si na rudo mia豉m s這neczny ciep造 jasny blond, chcia豉bym do tego wr鏂i. Po jakim czasie, jak farba, jakim odcieniem radzi造by軼ie co zadzia豉? Kolor sam w sobie obecnie kt鏎y mam mi si w miar podoba, ale chcia豉bym, 瞠by by cieplejszy, bardziej blond i bardziej z這cisty. W przysz這軼i chcia豉bym wyj嗆 do swoich i nie musie ju si farbowa.
Masz pi瘯ny kolor! Skoro dzisiaj by造 rozja郾iane i farbowane, radz poczeka oko這 miesi帷a do na這瞠nia kolejnej farby. Kolor z pewno軼i si mocno ociepli i rozja郾i Poza tym, nie ma sensu nak豉da farby na mocno napigmentowane w這sy tu po farbowaniu, poniewa kolor z豉pie du穎 s豉biej.
Mo瞠sz spr鏏owa p逝kanek; odpowiedni by豚y cyklamen lub p逝kanka z 逝pin cebuli.
Wutkje jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-02, 23:02   #2163
innaodmienna
Ruda

GG do innaodmienna

Oky, to poczekam ten miesi帷 i zobacz. Musz si na nowo przyzwyczai do takich w這s闚, po kilku latach czerwieni. No fryzjer radzi mi, 瞠bym p鏦i co nie robi豉 p逝kanek bo wyp逝cz sobie popiel i przebije mi kurczakowy 鄴速y z rozja郾iania. Niemniej, masz racj wstrzymam si i zobacz jak si rozwinie temat.
Z takich rudo軼i wysz豉m do takiego 鄴速ka, wi璚 jaka jest szansa, 瞠 ten popielaty neutralny blond przerodzi si w co cieplejszego?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4238.jpg (97,8 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 11866473_976517319035099_6369951765861894006_n.jpg (90,6 KB, 6 za豉dowa)

Edytowane przez innaodmienna
Czas edycji: 2015-09-02 o 23:57
Stary 2015-09-03, 08:09   #2164
emma-e4
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 627

Chyba po raz pierwszy pojawia si tu kto, kto chce ociepli blond, a nie och這dzi
farba na pewno wyp逝cze si, ju po 2-3 tygodniach kolor b璠zie mniej popielaty. Do nast瘼nego farbowania po prostu kup cieplejszy blond, z這ty b璠zie mia numer 3 po kropce.
emma-e4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-03, 09:12   #2165
echme
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 949

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Poka wiadomo嗆
farba na pewno wyp逝cze si, ju po 2-3 tygodniach kolor b璠zie mniej popielaty. Do nast瘼nego farbowania po prostu kup cieplejszy blond, z這ty b璠zie mia numer 3 po kropce.

Ale je郵i teraz ma na這穎ny popiel i za miesi望 pofarbuje z .3 jak radzisz to nie wyjdzie zielony?
Stary 2015-09-03, 09:39   #2166
innaodmienna
Ruda

GG do innaodmienna

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Poka wiadomo嗆
Haha, no chcia豉bym wr鏂i do swojego s這necznego blondu chocia w jakim drobnym stopniu, mam nadziej 瞠 moje w這sy odrasta b璠 ju w takim klimacie. Ch這dny blond mi si jako nie podoba, wol naturalny efekt dla kogo pomi璠zy jasny, a 鈔ednim blondem.
Niemniej, tak jak kole瘸nka ni瞠j napisa豉. Nie wyjdzie zielonkawy/khaki na tym popiele?
Stary 2015-09-03, 10:50   #2167
Wutkje
Raczkowanie

Cytat:
Haha, no chcia豉bym wr鏂i do swojego s這necznego blondu chocia w jakim drobnym stopniu, mam nadziej 瞠 moje w這sy odrasta b璠 ju w takim klimacie. Ch這dny blond mi si jako nie podoba, wol naturalny efekt dla kogo pomi璠zy jasny, a 鈔ednim blondem.
Niemniej, tak jak kole瘸nka ni瞠j napisa豉. Nie wyjdzie zielonkawy/khaki na tym popiele?
Wydaje mi si, 瞠 popiel si wyp逝cze do tego stopnia, 瞠 b璠ziesz ju wtedy mie be穎wy, o ile nie po prostu ciep造 kolor w這s闚. Ziele raczej nie wyjdzie, najbezpieczniej b璠zie jednak kiedy poka瞠sz nam zdj璚ia ju wyp逝kanego koloru

Zawsze mo積a te zrobi kolor ko鎍闚k /7 lub /73, wczoraj robi豉m w這sy Inebry 9/7 i zakocha豉m si w tym ciep造m odcieniu blondu
Stary 2015-09-03, 11:02   #2168
innaodmienna
Ruda

GG do innaodmienna

Cytat:
Napisane przez Wutkje Poka wiadomo嗆
Wydaje mi si, 瞠 popiel si wyp逝cze do tego stopnia, 瞠 b璠ziesz ju wtedy mie be穎wy, o ile nie po prostu ciep造 kolor w這s闚. Ziele raczej nie wyjdzie, najbezpieczniej b璠zie jednak kiedy poka瞠sz nam zdj璚ia ju wyp逝kanego koloru

Zawsze mo積a te zrobi kolor ko鎍闚k /7 lub /73, wczoraj robi豉m w這sy Inebry 9/7 i zakocha豉m si w tym ciep造m odcieniu blondu
W sumie mog tak zrobi, miesi帷 poczekam myj帷 regularnie swoimi kosmetykami i zobaczymy co si stanie. Chocia fryzjer mi powiedzia, 瞠 kolor mi si nie ociepli… No ale wiadomo ile ludzi tyle zda, oka瞠 si w praniu dos這wnie i w przeno郾i . Jak wyp逝cz troch to co mam, to wklej zdj璚ie i b璠ziemy kombinowa w takim razie.
A mo瞠sz pokaza efekt z t farb?
Stary 2015-09-03, 11:14   #2169
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 844
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Je郵i nie mia豉 bardzo mocno przeja郾ionych w這s闚, to na pewno kolor si ociepli Swoj drog zazdroszcz takiego problemu, bo ja bym chcia豉 ch這dniejszy blond, a mam taki z這to-rudawy

A je郵i chcesz po popielu zafarbowa czym ze z這tem, mo瞠sz u篡 .31 lub .13 i nie b璠zie zieleni.
martaakow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-03, 11:17   #2170
innaodmienna
Ruda

GG do innaodmienna

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka wiadomo嗆
Je郵i nie mia豉 bardzo mocno przeja郾ionych w這s闚, to na pewno kolor si ociepli Swoj drog zazdroszcz takiego problemu, bo ja bym chcia豉 ch這dniejszy blond, a mam taki z這to-rudawy

A je郵i chcesz po popielu zafarbowa czym ze z這tem, mo瞠sz u篡 .31 lub .13 i nie b璠zie zieleni.
Gdzie wy瞠j wrzuci豉m zdj璚ie z etapu rozja郾iania, z豉pa這 r騜nie gdzieniegdzie pomara鎍z, przy nasadzie by造 bia貫 ale tylko gdzieniegdzie. Og鏊nie by造 rozja郾ione do takiego pomara鎍zowo-鄴速ego kurczaczka, mimo ze na niskiej wodzie i w k徙ieli rozja郾iaj帷ej to moje w這sy szybko i mocno z豉pa造.
No widzisz, jak to bywa z kobietami… Ja w豉郾ie chcia豉bym z這to-rudawy… Nigdy si nikomu nie dogodzi.
Stary 2015-09-03, 11:39   #2171
Wutkje
Raczkowanie

Inebrya 9/7, naturalnie mam odrost w kolorze popielatego blondu poziom 7. Jestem z tych, kt鏎zy w這sy chc jak najbardziej ociepli, u mnie popiel si wybija naprawd mocno
Nast瘼nym razem zastanowi si nad zrobieniem 9/73.

P.S. W這sy s mocno odkszta販one od gumki.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0519.jpg (119,8 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0533.JPG (145,2 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0515.JPG (182,0 KB, 7 za豉dowa)

Edytowane przez Wutkje
Czas edycji: 2015-09-03 o 11:40
Stary 2015-09-03, 11:48   #2172
innaodmienna
Ruda

GG do innaodmienna

Cytat:
Inebrya 9/7, naturalnie mam odrost w kolorze popielatego blondu poziom 7. Jestem z tych, kt鏎zy w這sy chc jak najbardziej ociepli, u mnie popiel si wybija naprawd mocno

Ooo! Powiedzmy, 瞠 mniej wi璚ej o to w豉郾ie mi chodzi . Poczekam ten miesi帷 i skusze si chyba na to co Ty
Stary 2015-09-03, 11:48   #2173
maJolie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 197

Cytat:

Moim zdaniem ch這dniejszy blond jest 豉dniejszy ni ciep造, szczeg鏊nie do bladych karnacji.
maJolie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-03, 12:16   #2174
Wutkje
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez maJolie Poka wiadomo嗆
Moim zdaniem ch這dniejszy blond jest 豉dniejszy ni ciep造, szczeg鏊nie do bladych karnacji.
No tak, ale akurat do mojego koloru t璚z闚ki, czerwieni ust i innych pasuj ciep貫 kolory. W zimnych wygl康am jak topielica To ju s bardziej indywidualne kwestie, zimne blondy r闚nie mi si podobaj, ale ju niekoniecznie na moich w這sach.

EDIT: innaodmienna, 9/73 jest jeszcze cieplejszy, wi璚 je郵i z Twoich w這s闚 farba s豉bo si spierze, na堯 ten odcie

Edytowane przez Wutkje
Czas edycji: 2015-09-03 o 12:18
Stary 2015-09-03, 12:31   #2175
innaodmienna
Ruda

GG do innaodmienna

A powiedzcie mi moje drogie, je郵i mam ciemno br您owe oczy, ciemne brwi i rz瘰y, a do tego jasn cer w odcieniach 鄴速ych i lubi mocne kolory szminki, to lepsze by造by blondy ciep貫 czy ch這dne? Bo na dobr spraw, nastawi豉m si tak na te ciep貫, a mog mi nie pasowa zupe軟ie, bo jednak za dzieciaka to na to si inaczej patrzy這, by blond i tyle.
Stary 2015-09-03, 12:45   #2176
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
A powiedzcie mi moje drogie, je郵i mam ciemno br您owe oczy, ciemne brwi i rz瘰y, a do tego jasn cer w odcieniach 鄴速ych i lubi mocne kolory szminki, to lepsze by造by blondy ciep貫 czy ch這dne? Bo na dobr spraw, nastawi豉m si tak na te ciep貫, a mog mi nie pasowa zupe軟ie, bo jednak za dzieciaka to na to si inaczej patrzy這, by blond i tyle.
Moim zdaniem ch這dne, ale to te kwestia gustu, bo mnie prawie wcale nie podobaj si ciep貫. Toleruj jedynie be瞠, czyli w sumie to jest taki do嗆 neutralny blond.
Ale ciep造 blond + ciemna oprawa oczu mo瞠 wygl康a (moim zdaniem oczywi軼ie!) jak nieudolnie rozja郾ione w這sy.

A to zdj璚ie, kt鏎e pokazywa豉 (sprzed lat) - to jak najbardziej jest ciep造 blond, ale chyba rozja郾iony od s這鎍a, w dodatku w takim 鈍ietle, 瞠 jeszcze bardziej z這ty si chyba wydaje. I na pewno nie ma w nim rudo軼i. Tylko taki kolor ci篹ko uzyska farb. Jedynie koloryzacj 3D, bo jedna farba zawsze wyjdzie p豉sko i sztucznie w por闚naniu do naturalnego blondu z refleksami po s這鎍u.

Uwa瘸m, 瞠 bardzo 豉dnie wygl康asz w tym kolorze, kt鏎y masz teraz. Pasuje Ci do urody.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2015-09-03 o 12:46
Stary 2015-09-04, 15:42   #2177
kerihaz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
nowe w這sy?

Zdecydowa豉m sie na drastyczna zmian jesli chodzi o wygl康 moich w這s闚. Wybra豉m nawet farby idealne- wella kolor touch, z tym ze.. To nie jest trwala farba.

W wellatonie bardzo podoba造 mi die chlodne blondy.

Czy kt鏎a mog豉by mi poleci jakies r闚nie dobre farby? Nie chce 瘸dnych drogeryjnycj, bo ich kolory zwykle ronia sie od tych kt鏎e powinny wyj嗆.
kerihaz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-05, 12:11   #2178
anka310576
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Licz na Wasz pomoc w doborze odpowiedniej farby. Aktualnie mam w這sy w kolorze blond na poziomie 10, kt鏎e wg mnie s nieco zbyt jasne. Marz o kolorze, kt鏎y ma Katarzyna Bujakiewicz na poni窺zych zdj璚iach. Prosz o rad, jak farb i odcie powinnam wybra.
Stary 2015-09-05, 14:06   #2179
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 085
Dot.: nowe w這sy?

Cytat:
Napisane przez kerihaz Poka wiadomo嗆
Zdecydowa豉m sie na drastyczna zmian jesli chodzi o wygl康 moich w這s闚. Wybra豉m nawet farby idealne- wella kolor touch, z tym ze.. To nie jest trwala farba.

W wellatonie bardzo podoba造 mi die chlodne blondy.

Czy kt鏎a mog豉by mi poleci jakies r闚nie dobre farby? Nie chce 瘸dnych drogeryjnycj, bo ich kolory zwykle ronia sie od tych kt鏎e powinny wyj嗆.
Wella Koleston!

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-06, 16:45   #2180
Weasellow
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45
Wpisy w blogu: 2

mam pytanie,
u篡豉m naturalnej henny(raz),
ale kolor wyszed nier闚ny-chwyci farbowane w這sy, ale odrost tylko lekko i r騜nica jest widoczna,
czy mog teraz wr鏂i do klasycznej farby?
ile powinnam odczeka?
prosz o pomoc
Stary 2015-09-06, 16:50   #2181
_Olczi_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Smile Jasny czy ciemny blond

Od jakiego czasu jestem "zagubiona" w tym jakiego koloru chc mie w這sy-raz pragn baaardzo jasnego, a raz ciemnego blondu. Nigdy ich nie farbowa豉m a ca貫 moje 篡cie kolor moich w這s闚 waha si od bardzo jasnego blondu (gdy by豉m ma豉) po bardzo ciemny blond (naturalnie, sam si zmieni w okresie dojrzewania-skutkiem tego nie by這 zbyt rzadkie mycie w這s闚 *w這sy my豉m i myj codziennie*), a po 鈔edni blond (ciemniejszy, z jasnymi refleksami od s這鎍a i od stosowania rumianku). Teraz bardzo pragn mie w這sy niemal瞠 br您owe. Macie jakie sposoby na NATURALNE rozja郾ienie w這s闚 (np. jakie zio這we p逝kanki, maski itp.) Nie chc ich farbowa, ale mam ochot na zmian. Zazwyczaj takie sposoby na mnie bardzo dobrze dzia豉j (wiem po tym jak rozja郾ia豉m rumiankiem). Prosz o pomoc i przepisy na naturalne maski, p逝kanki i innego typu sposoby
_Olczi_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-06, 17:15   #2182
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Weasellow Poka wiadomo嗆
mam pytanie,
u篡豉m naturalnej henny(raz),
ale kolor wyszed nier闚ny-chwyci farbowane w這sy, ale odrost tylko lekko i r騜nica jest widoczna,
czy mog teraz wr鏂i do klasycznej farby?
ile powinnam odczeka?
prosz o pomoc
Mo瞠sz wr鏂i, nic z貫go si nie stanie. Wydaje mi si, 瞠 nie ma okre郵onego czasu, jaki powinna odczeka, o ile w og鏊e trzeba. Ja bym odczeka豉 kilka my na wszelki wypadek, 瞠by jakie resztki henny takie powierzchowne si wymy造 i tyle.
Stary 2015-09-06, 18:59   #2183
Soupir bordeaux
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 069
Dot.: Jasny czy ciemny blond

P逝kanki to dobry pomys, do ich przygotowania wykorzystaj np.:
- kor d瑿u
- sza逕i (uwa瘸j bo farbuje tak瞠 r璚znik i 豉zienk )
- kaw/czarn herbat
- orzech w這ski
- pokrzywa
- skrzyp
- malwa czarna
- olej Amla Dabur do ciemnych w這s闚 r闚nie pog喚bi mi kolor

tylko pami皻aj, 瞠by nie sp逝kiwa.

btw by這 ju o tym, zajrzyj do archiwum

Soupir bordeaux jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-06, 19:27   #2184
echme
Zakorzenienie

Robi豉m pigmentacj 7.3 i na to 6.32 i kolor wyszed bardzo ciemny. Czy jest szansa, 瞠 po paru myciach kolor troche si spierze? Czy po pigmentacji bedzie sie trzyma?
Stary 2015-09-06, 19:48   #2185
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez echme Poka wiadomo嗆
Robi豉m pigmentacj 7.3 i na to 6.32 i kolor wyszed bardzo ciemny. Czy jest szansa, 瞠 po paru myciach kolor troche si spierze? Czy po pigmentacji bedzie sie trzyma?
Pr鏏uj my szamponem przeciw逝pie穎wym.
Swoj drog lepiej chyba by這 zrobi odwrotnie - zapigmentowa ciemniejsz farb ni docelowa.
Stary 2015-09-06, 21:47   #2186
echme
Zakorzenienie

Cytat:
Pr鏏uj my szamponem przeciw逝pie穎wym.
Swoj drog lepiej chyba by這 zrobi odwrotnie - zapigmentowa ciemniejsz farb ni docelowa.

Na blogu mysi przeczyta豉m, 瞠by pigmentowa o ton ja郾iejsza i tak te zrobi豉m.

Postaram si my przeciw逝pie穎wym.
Stary 2015-09-06, 23:44   #2187
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Na blogu mysi przeczyta豉m, 瞠by pigmentowa o ton ja郾iejsza i tak te zrobi豉m.

Postaram si my przeciw逝pie穎wym.
Ja w豉郾ie na blogu Mysi widzia豉m r騜ne pigmentacje albo na poziomie ciemniejszym ni docelowy, albo na tym samym.
Stary 2015-09-07, 08:07   #2188
echme
Zakorzenienie

Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Ja w豉郾ie na blogu Mysi widzia豉m r騜ne pigmentacje albo na poziomie ciemniejszym ni docelowy, albo na tym samym.

Teraz to juz po ptokach mam nadziej, 瞠 ten kolor sie wyp逝cze bo 幢e mi w takim ciemnym na razie my豉m w這sy 4x i kolor ani drgn掖.

W og鏊e to u篡wa豉m alfaparf i chyba nie wr鏂 do niej wi璚ej. Ma fajne odcienie i jest bardzo wydajna, ale wg mnie niszczy w這sy, cie磬o mi doprowadzi je teraz do porz康ku.

Edytowane przez echme
Czas edycji: 2015-09-07 o 08:08
echme jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-07, 11:00   #2189
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Teraz to juz po ptokach mam nadziej, 瞠 ten kolor sie wyp逝cze bo 幢e mi w takim ciemnym na razie my豉m w這sy 4x i kolor ani drgn掖.

W og鏊e to u篡wa豉m alfaparf i chyba nie wr鏂 do niej wi璚ej. Ma fajne odcienie i jest bardzo wydajna, ale wg mnie niszczy w這sy, cie磬o mi doprowadzi je teraz do porz康ku.
Te nie by豉m z niej zadowolona. Mia豉m jeden wielki ko速un przy zmywaniu farby, a nak豉danie by這 m瘯, bo nigdy nie spotka豉m tak dusz帷ej i 鄉ierdz帷ej farby. Wszystkie inne farby przy niej to pachn fio趾ami.
Nie wiem, od czego to zale篡, bo rzadko s造sz, 瞠by kto z tej farby by niezadowolony. Wi瘯szo嗆 os鏏 zachwala. Mo瞠 wol przecierpie to wszystko, bo pono alfaparf ma jedne z lepszych ch這dnych odcieni.
Ale mnie si alfaparf zmy do嗆 szybko. Tylko mnie si ka盥a farba zmywa豉 z moich w這s闚. No ale alfaparf jako tak szybciej, a przynajmniej do momentu kiedy ju mi tak nie przeszkadza kolor, bo te mi wysz這 po tej farbie bardzo ciemno. Po tym pierwszym wymyciu do czego sensownego ju si w miar trzyma kolor.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2015-09-07 o 11:02
Stary 2015-09-07, 13:13   #2190
echme
Zakorzenienie

Cytat:
Te nie by豉m z niej zadowolona. Mia豉m jeden wielki ko速un przy zmywaniu farby, a nak豉danie by這 m瘯, bo nigdy nie spotka豉m tak dusz帷ej i 鄉ierdz帷ej farby. Wszystkie inne farby przy niej to pachn fio趾ami.
Nie wiem, od czego to zale篡, bo rzadko s造sz, 瞠by kto z tej farby by niezadowolony. Wi瘯szo嗆 os鏏 zachwala. Mo瞠 wol przecierpie to wszystko, bo pono alfaparf ma jedne z lepszych ch這dnych odcieni.
Ale mnie si alfaparf zmy do嗆 szybko. Tylko mnie si ka盥a farba zmywa豉 z moich w這s闚. No ale alfaparf jako tak szybciej, a przynajmniej do momentu kiedy ju mi tak nie przeszkadza kolor, bo te mi wysz這 po tej farbie bardzo ciemno. Po tym pierwszym wymyciu do czego sensownego ju si w miar trzyma kolor.

Jak zacz窸am ja miesza w zamkni皻ej 豉zience to a mnie przydusi這.
Kolor naprawd wyszed ciemny i jak powiedzia豉m ch這pakowi 瞠 nadal jestem blondynka to parskn掖 鄉iechem
Nie wytrzyma豉m i na這篡豉m sobie na w這sy mieszank miodu, cytryny, oliwy z oliwek i cynamonu i do tego du穎 odzywki nawil瘸j帷ej. Zobaczymy co to bedzie.

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-07 13:41:38

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.