Pytania i porady fryzjerskie - Strona 75 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-09-16, 19:25   #2221
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 083
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Abo sama jedynka to popiel, samo z這to to tr鎩ka, za to je郵i masz .13 to jak be. Tak瞠 zdarza si, 瞠 wyjdzie co niepo膨danego, ale najcz窷ciej nie ma z tym odcieniem problemu.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-17, 16:13   #2222
karolajnas89
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Dzi zrobi豉m pr鏏ne pasemko 7.1 majirel cool cover, kolor jaki farba przybra豉 to niebieski, po wysuszeniu na pasemku w s這鎍u widz niebieski prze鈍it... co si sta這?
karolajnas89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-17, 18:12   #2223
SceneQueene
Zakorzenienie

Dobrze, 瞠 nie zielony. Na z這te tony nigdy popiel. Powinna wybra perl.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-09-17, 20:20   #2224
karolajnas89
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Dzi瘯i za odp, jednak ju nie b璠 sama pr鏏owa豉 p鎩d do fryzjera i mam nadziej 瞠 b璠 mia豉 idealny kolor jaki chce
karolajnas89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-17, 20:30   #2225
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie ma sprawy.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-09-23, 20:12   #2226
niewiadomojak
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Farbowanie naturalnych doczepianych w這s闚

Hej pr鏏owa豉 kt鏎a z Was farbowa doczepki?
Moje po wakacjach wyja郾ia造 i r騜ni si od moich naturalnych w這s闚 .

Chc ich g鏎n cz窷 przy spinkach przyciemni 瞠by przechodzi這 w ombre. Jaki numer farby polecacie 瞠by by najbardziej zbli穎ny do mojego odrostu?
My郵 瞠 odcie po kropce -1 (popiel) ale nie wiem na jakim poziomie ma by fabra profesjonalna. Wa積e , 瞠by nie wpada豉 w rude, z這te i 鄴速e odcienie. za陰czam zdj璚ia
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150923_170941_053.jpg (56,5 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150923_170915_272.jpg (66,8 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150923_170646_083.jpg (74,5 KB, 4 za豉dowa)
niewiadomojak jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-23, 23:35   #2227
alexandia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19
Farbowanie blond w這s闚 czarn szamponetk.

Mam ochot zrobi pewien eksperyment, mam farbowane w這sy (jasny blond). I mam ochot pofarbowa je czarn szamponetk ,ale tak na 2 dni do 鄉iechu. Czy je瞠li potem pofarbuje w這sy normalna blond farb ,kt鏎ej zawsze u篡wam b璠 mia豉 normalny kolor?
alexandia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-24, 01:47   #2228
cassie91910
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 478
GG do cassie91910
Dot.: Farbowanie blond w這s闚 czarn szamponetk.

Obawiam si, 瞠 po szamponetce efekt wyjdzie nieciekawy, mog by zielone albo bardzo wyblak貫. Mo瞠 by te tak, 瞠 nie wyjdzie nic :P A jak si b璠zie sp逝kiwa kolor to te nie wiadomo, mo瞠 si nie sp逝ka wcale. Ja bym nie ryzykowa豉
Stary 2015-09-24, 15:15   #2229
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 545

Mam bardzo jasny blond poziom 10 nawet ja郾iej robi豉m u fryzjera ale wyglada koszmarnie za jasno do mojej cery. Nak豉da豉 mi ciep造 odcie i przy tym chce pozosta. Jak to zrobic ? 9.3 na wodzie 6% jak d逝go to trzyma ?

Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-24, 22:10   #2230
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Farbowanie blond w這s闚 czarn szamponetk.

Cytat:
Napisane przez alexandia Poka wiadomo嗆
Mam ochot zrobi pewien eksperyment, mam farbowane w這sy (jasny blond). I mam ochot pofarbowa je czarn szamponetk ,ale tak na 2 dni do 鄉iechu. Czy je瞠li potem pofarbuje w這sy normalna blond farb ,kt鏎ej zawsze u篡wam b璠 mia豉 normalny kolor?
Nie radz. B璠zie schodzi w tonacji buro-zielonej.O ile nie wyjdzie buro-zielona, przy tak wielkiej r騜nicy poziom闚.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka wiadomo嗆
Mam bardzo jasny blond poziom 10 nawet ja郾iej robi豉m u fryzjera ale wyglada koszmarnie za jasno do mojej cery. Nak豉da豉 mi ciep造 odcie i przy tym chce pozosta. Jak to zrobic ? 9.3 na wodzie 6% jak d逝go to trzyma ?

Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk
Normalny czas i na 3%. Spokojnie mo瞠sz 9.3, je郵i teraz np. popielu nie masz.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-09-28, 16:10   #2231
selvatico
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Prosz o rad - zaprzesta farbowania czy wyr闚na kolor?

Cze嗆, porad嬈ie mi prosz w moim w這sowym dylemacie, b璠 wdzi璚zna

Mam d逝gie w這sy, kt鏎e par 豉dnych lat farbowa豉m na ciemny br您/czarny. Mniej wi璚ej p馧 roku temu stwierdzi豉m, 瞠 wola豉bym jednak ja郾iejszy kolor, wybra豉m si wi璚 do fryzjera. Pani fryzjerka rozja郾i豉 mi w這sy na ca貫j d逝go軼i w stopniu do嗆 znacznym - z salonu wysz豉m z ca趾iem przyjemnym, ciemnym blondem.
Nie trwa on jednak d逝go, w這sy szybko po鄴趾造, a opr鏂z tego do嗆 szybko pojawi si widoczny odrost (jestem niestety na punkcie odrost闚 do嗆 przeczulona...).
Na kolejnej swojej wizycie w salonie za篡czy豉m sobie wi璚 przyciemnienia i koloru zbli穎nego do naturalnego. Niestety, on te wyp逝ka si do嗆 szybko.

Zacz窸o zale瞠 mi na kondycji moich w這s闚 (kt鏎a po rozja郾ianiu nieco ucierpia豉, cho mimo wszystko tragedii nie ma), dlatego chcia豉bym sko鎍zy z farbowaniem. Mimo wszystko, dla wyr闚nania i zagnie盥瞠nia pigmentu, od tamtego czasu dwa razy na這篡豉m farb w kolorze zbli穎nym do mojego naturalnego.
Starczy這 to na do嗆 d逝go i kilka miesi璚y mog豉m nie my郵e o moim kolorze.

Ostatnio jednak m鎩 odrost sta si ju do軼 pot篹ny, a na d逝go軼i kolor nieco si wyp逝ka, r騜nica jest wi璚 widoczna: przy nasadzie ciemny, ch這dny blond/br您, a na d逝go軼i lekko wyblak造, z這tawy. P鏦i co nie przypomina to nawet ombre, gdy granica jest wyra幡a.

I teraz pojawia si pytanie: co zrobi? Poczeka, a w這sy odrosn i granica zatrze si na skutek r騜nego tempa wzrostu w這s闚? Mo瞠 s jakie sposoby, by delikatnie przyciemni w這sy na d逝go軼i, bez ingerencji w cz窷 przy nasadzie? A mo瞠 na這篡 jeszcze raz farb, staraj帷 si omin望 nasad (w tym wypadku jednak ba豉bym si wzmocnienia granicy mi璠zy farbowan, a nie farbowan cz窷ci)?

Chcia豉bym jako 豉godnie i 豉dnie przej嗆 na w這sy naturalne, poniewa widz, 瞠 s one w o wiele lepszej kondycji ni te naruszone przez farby.

Prosz o rady

(Za陰czam zdj璚ie w這s闚 w kolorze podobnym do mojego naturalnego)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 60_500x640.jpg (74,2 KB, 3 za豉dowa)
selvatico jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-28, 21:39   #2232
SceneQueene
Zakorzenienie

A mo瞠 pigmentacja pod naturalny kolor na t ja郾iejsza cze嗆? Nie musisz nak豉da farby na ca這嗆.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-09-29, 08:47   #2233
selvatico
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Zastanawiam si w豉郾ie czy:
- kolor ma szans wyj嗆 taki jak m鎩 naturalny,
- nie sp逝ka si on te zbyt szybko.
Kompletnie si na tym nie znam.
selvatico jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-29, 15:18   #2234
SceneQueene
Zakorzenienie

Z dobrze zrobiona pigmentacja kolor powinien d逝瞠j potrzymaa.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-09-30, 20:45   #2235
Sykaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
z造 kolor

Witam.
Mia豉m ciemne w這sy po 軼i庵ni璚iu koloru mia豉m farbowane w這sy na br您owy kolor, ale wyszed rudy , a chce mie br您owy jaki kolor i jakiej farby najlepiej u篡 i czy mog 3-4 dni po zrobi to ???
Sykaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-01, 10:29   #2236
oczyTygrysa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Porad嬈ie mi prosz ,obecnie mam kolor wlosow ciemny blond z brzydkimi 鄴速ymi refleksami ,gdzieniegdzie refleks szary, jaka farbe badz szampon-koloryzujacy u篡 w jakm odcieniu-ktory numerek?by pozbyc sie tego?

Edytowane przez oczyTygrysa
Czas edycji: 2015-10-01 o 10:36
oczyTygrysa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-01, 14:31   #2237
elca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 238

Hej.
Od roku mam rozja郾iane w這sy, zaczynaj帷 od refleks闚, ombre, po sombre.
To co mam teraz to niby sombre, na kt鏎e wyda豉m 300z jakie dwa miesi帷e temu. Chcialabym ten kolor och這dzi. Kolor odrostu jest m鎩 naturalny. My郵a豉m nad po這瞠niem farby Per這wy blond 1010 - Schwarzkopf Color Mask
Jak farb polecicie?
Jak j zaaplikowa?
W za陰czniku zdj璚ia. - 鈍iat這 sklepowe.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 12053331_10205377032602319_132855604_n.jpg (142,6 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 12077299_10205377031442290_403659015_n.jpg (98,8 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 12048696_10205377039482491_1724503052_n.jpg (83,2 KB, 7 za豉dowa)

www.choccolate.pinger.pl

Zakr璚ona w這somaniaczka, 180cm ponad chodnikami ;D
elca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-01, 16:17   #2238
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: z造 kolor

Cytat:
Napisane przez Sykaa Poka wiadomo嗆
Witam.
Mia豉m ciemne w這sy po 軼i庵ni璚iu koloru mia豉m farbowane w這sy na br您owy kolor, ale wyszed rudy , a chce mie br您owy jaki kolor i jakiej farby najlepiej u篡 i czy mog 3-4 dni po zrobi to ???
Mo瞠sz. Skoro w這sy s rude, poszukaj popielatego br您u typu 5.1. K豉dz na 3%.

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez oczyTygrysa Poka wiadomo嗆
Porad嬈ie mi prosz ,obecnie mam kolor wlosow ciemny blond z brzydkimi 鄴速ymi refleksami ,gdzieniegdzie refleks szary, jaka farbe badz szampon-koloryzujacy u篡 w jakm odcieniu-ktory numerek?by pozbyc sie tego?
To mo瞠 jakie 9.23?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-10-05, 17:42   #2239
kinga10204
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 158
Co robi z w這sami ? Jak doj軼 do blondu ?

Dziewczyny potrzebuje pomocy .W sierpniu schodzi豉m z rudego mia豉m dekoloryzacje i wchodzi豉m w jasny br捫/ciemniejszy blond co takiego pare razy by豉m u fryzjera i by這 ok no ale by這 szkoda mi kasy . Kupi豉m sobie z loreala migda這wy blond i by這 郵icznie na pocz徠ku troch ciemno ale p霩niej super A ostatnio sobie kupi豉m z garniera blond i wyszed ciemny br您 I tu pytanie co robi ? Czy mog豉bym sobie zrobi pasemk blond ,瞠by rozja郾i ? Chodzi mi o t z Loerala . Jak s康zicie boje si ,瞠 wyjda mi 鄴速e ale nie chc mie takich ciemnych w這s闚 . My郵a豉m jeszcze ,瞠by kupi jaki ch這dny odcie blondu i farbowac ale boje si ,瞠 albo nie pokryje albo pokryje ale nier闚nomiernie Chcia豉m farbowa w pzysz造m tygodniu .W這sy mam grube .Na fryzjera mnie nie sta niestety
kinga10204 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-07, 16:39   #2240
asa878
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Problem z w這sow g逝pot :)

Witam!
Nie ca貫 4 miesi帷e temu temu by豉m jeszcze naturalnie jasn blondynk. Jako 瞠 zawsze nienawidzi豉m mojego koloru w這s闚 mimo, 瞠 na co-dzie wiele os鏏 m闚i這 mi, jak bardzo im si podoba (jaki to pi瘯ny z這ty kolor i oh ah - twierdzi豉m uparcie, 瞠 po prostu nie wiedz co m闚i ) i nas逝chawszy si opr鏂z tego wielu 瘸rt闚 o blondynkach (tak, tak wiem...) stwierdzi豉m, 瞠 koniec i przefarbowa豉m w這sy farb L'Oreal Casting Creme Gloss kolor Chocolate Brownie.
Kolor na pocz徠ku wyszed do嗆 ciemny, po paru myciach przechodzi delikatnie w rudy, ale nadal by bardzo 豉dny, tylko niestety przeszkadza造 mi blond odrosty wi璚 traktowa豉m je szamponem Palette Color Shampoo na pocz徠ku na ca陰 d逝go嗆, 瞠by je delikatnie przyciemni i zniwelowa rudy a potem ju tylko odrosty.
By豉m baaardzo zadowolona z tego ze wreszcie nie jestem blondynk, ale niestety... dosz這 do mnie, 瞠 nie mam czasu na w miar cz瘰te ogarnianie z這tych odrost闚 (kt鏎e ju po dw鏂h i p鏊 tygodnia wygl康a造 bardzo kiepsko w po陰czeniu z br您em) i bole郾ie dotar這 te do mnie, 瞠 nie ma co na d逝窺z met igra z matk natur i mo瞠 lepiej wr鏂i do blondu.

St康 moje pytanie, moje drogie i moi drodzy. W tym momencie nie farbowa豉m odrost闚 szamponem ju od 3 tygodni. W jaki spos鏏 i dzi瘯i jakiej farbie wr鏂 do koloru zbli穎nego mojemu naturalnemu czyli do z這tego blondu? I czy po takim zabiegu nie wyjd mi zielone k豉czki?
Dzi瘯uj bardzo za szybkie odpowiedzi
asa878 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-07, 16:42   #2241
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez kinga10204 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny potrzebuje pomocy .W sierpniu schodzi豉m z rudego mia豉m dekoloryzacje i wchodzi豉m w jasny br捫/ciemniejszy blond co takiego pare razy by豉m u fryzjera i by這 ok no ale by這 szkoda mi kasy . Kupi豉m sobie z loreala migda這wy blond i by這 郵icznie na pocz徠ku troch ciemno ale p霩niej super A ostatnio sobie kupi豉m z garniera blond i wyszed ciemny br您 I tu pytanie co robi ? Czy mog豉bym sobie zrobi pasemk blond ,瞠by rozja郾i ? Chodzi mi o t z Loerala . Jak s康zicie boje si ,瞠 wyjda mi 鄴速e ale nie chc mie takich ciemnych w這s闚 . My郵a豉m jeszcze ,瞠by kupi jaki ch這dny odcie blondu i farbowac ale boje si ,瞠 albo nie pokryje albo pokryje ale nier闚nomiernie Chcia豉m farbowa w pzysz造m tygodniu .W這sy mam grube .Na fryzjera mnie nie sta niestety
Farba nie rozja郾i w這s闚 farbowanych na ciemniejszy kolor. Chyba 瞠 farba rozja郾iaj帷a (nie rozja郾iacz), o jaki ton-dwa (maks.)

Cytat:
Napisane przez asa878 Poka wiadomo嗆
Witam!
Nie ca貫 4 miesi帷e temu temu by豉m jeszcze naturalnie jasn blondynk. Jako 瞠 zawsze nienawidzi豉m mojego koloru w這s闚 mimo, 瞠 na co-dzie wiele os鏏 m闚i這 mi, jak bardzo im si podoba (jaki to pi瘯ny z這ty kolor i oh ah - twierdzi豉m uparcie, 瞠 po prostu nie wiedz co m闚i ) i nas逝chawszy si opr鏂z tego wielu 瘸rt闚 o blondynkach (tak, tak wiem...) stwierdzi豉m, 瞠 koniec i przefarbowa豉m w這sy farb L'Oreal Casting Creme Gloss kolor Chocolate Brownie.
Kolor na pocz徠ku wyszed do嗆 ciemny, po paru myciach przechodzi delikatnie w rudy, ale nadal by bardzo 豉dny, tylko niestety przeszkadza造 mi blond odrosty wi璚 traktowa豉m je szamponem Palette Color Shampoo na pocz徠ku na ca陰 d逝go嗆, 瞠by je delikatnie przyciemni i zniwelowa rudy a potem ju tylko odrosty.
By豉m baaardzo zadowolona z tego ze wreszcie nie jestem blondynk, ale niestety... dosz這 do mnie, 瞠 nie mam czasu na w miar cz瘰te ogarnianie z這tych odrost闚 (kt鏎e ju po dw鏂h i p鏊 tygodnia wygl康a造 bardzo kiepsko w po陰czeniu z br您em) i bole郾ie dotar這 te do mnie, 瞠 nie ma co na d逝窺z met igra z matk natur i mo瞠 lepiej wr鏂i do blondu.

St康 moje pytanie, moje drogie i moi drodzy. W tym momencie nie farbowa豉m odrost闚 szamponem ju od 3 tygodni. W jaki spos鏏 i dzi瘯i jakiej farbie wr鏂 do koloru zbli穎nego mojemu naturalnemu czyli do z這tego blondu? I czy po takim zabiegu nie wyjd mi zielone k豉czki?
Dzi瘯uj bardzo za szybkie odpowiedzi
A jak si ten szampon spiera? Do jakiego koloru? Mo瞠 dekoloryzacja?
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-07, 16:54   #2242
asa878
Przyczajenie

@kaguya
Kolor zmywa sie od delikatnie ciemnego br您u u g鏎y do jasnego u do逝
S造sza豉m, ze dekoloryzacja pono niezmiernie niszczy w這sy i nie wiem czy mo瞠 jest jakie inne wyj軼ie
Stary 2015-10-07, 17:12   #2243
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
@kaguya
Kolor zmywa sie od delikatnie ciemnego br您u u g鏎y do jasnego u do逝
S造sza豉m, ze dekoloryzacja pono niezmiernie niszczy w這sy i nie wiem czy mo瞠 jest jakie inne wyj軼ie
Deko nie niszczy, na pewno nie tak jak rozja郾iacz.
Skoro ty farbowa豉s na ciemniejszy kolor, mo磧iwa jest (do pewnego stopnia) dekoloryzacja. Oczywi軼ie, nie uzyskasz koloru naturalnego, ale na pewno b璠zie mniej ciemny

Chocia...i tak powinna si cieszy, 瞠 nie wysz造 ci zielone. Moja kole瘸nka mia豉 鈔edni blond, zafarbowa豉 na czarno (szamponetk), schodzi造 jej na zielono.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-07, 17:41   #2244
asa878
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
Deko nie niszczy, na pewno nie tak jak rozja郾iacz.
Skoro ty farbowa豉s na ciemniejszy kolor, mo磧iwa jest (do pewnego stopnia) dekoloryzacja. Oczywi軼ie, nie uzyskasz koloru naturalnego, ale na pewno b璠zie mniej ciemny

Chocia...i tak powinna si cieszy, 瞠 nie wysz造 ci zielone. Moja kole瘸nka mia豉 鈔edni blond, zafarbowa豉 na czarno (szamponetk), schodzi造 jej na zielono.
hmm... A my郵isz, 瞠 w tym wypadku przefarbowanie na kolor bardzo zbli穎ny do naturalnego co da? W sensie na這瞠nie jasnej farby na obecn do嗆 ciemn sytuacj
Stary 2015-10-07, 17:55   #2245
echme
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 949

Cytat:
hmm... A my郵isz, 瞠 w tym wypadku przefarbowanie na kolor bardzo zbli穎ny do naturalnego co da? W sensie na這瞠nie jasnej farby na obecn do嗆 ciemn sytuacj

Nic nie da
Stary 2015-10-07, 19:15   #2246
SceneQueene
Zakorzenienie

Pewnie. Farba farby nie rozja郾i.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-10-08, 08:36   #2247
IvaSky
Przyczajenie

Hej.
Wydaje mi si, 瞠 moje w這sy maj kolor 8.3 i ko鎍闚ki rozjasniane ombre. Chc po這篡 loreal majirel cool color 7. Chcia豉m u篡 wody 3%, ale zastanawiam si, czy to odpowiednia woda do koncowek. Poradzicie mi cos?
IvaSky jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-08, 08:36   #2248
SceneQueene
Zakorzenienie

Owszem, ale nie bra豉bym natury, tylko np perl. Natura zawiera w sobie troch zieleni, co na z這tym mo瞠 da z造 efekt.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-10-08, 11:25   #2249
asa878
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Pewnie. Farba farby nie rozja郾i.
Naczyta豉m sie bardzo du穎 o zmywaczu do w這s闚 firmy Uber. Na facebooku i nie tylko bardzo go chwal. My郵icie ze pozb璠zie si on ciemnobr您owego szamponu nak豉danego co 3 tyg przez 4 miesi帷e? Jest szansa wr鏂enia do z這tego blondu?
Stary 2015-10-08, 12:08   #2250
SceneQueene
Zakorzenienie

My郵 瞠 tak. Pewnie kolor po deko b璠ziesz musia豉 jeszcze stonowac, ale deko to najlepsza opcja.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (0 u篡tkownik闚 i 2 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-07 13:41:38

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.