Pytania i porady fryzjerskie - Strona 77 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-10-24, 20:59   #2281
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

7 to jest 鈔edni blond chyba, ja mam odrobin ciemniejsze i mam si鏚emk, wiec dla mnie to jest 鏀emka.
a czy b璠zie si wyp逝kiwa na ciep這, to zale篡 od twojego w這sa.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-24, 21:21   #2282
agatkaw300i
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
GG do agatkaw300i

Cze嗆 dziewczyny Ostatnio zakocha豉m si w jednym odcieniu w這s闚, podpatrzony w serialu. Sama mam w這sy ciemny blond, lekko rozjasniane, ale jedynie 瞠lem loreal sunkiss, wi璚 to nie by這 jakie ekstremalne rozja郾ianie.
Wysy豉m w za陰czniku swoje zdj璚ie + fotki wymarzonego koloru. I prosz o pomoc jaki to jest kolor w這s闚 tej aktorki? Patrzy豉m na r騜ne farby i nie mog znale潭 takiego koloru. Wed逝g mnie to jasny br您, ale z takim fajnym odcieniem... lekko rudym, ale na pewno nie wyszed豚y mi ten kolor, gdybym pofarbowa豉 si np. na mied. Za to gdybym wybra豉 jakikolwiek br您, to na pewno wyszed豚y zbyt ciemny jak my郵icie? B璠 wdzi璚zna za ka盥 odpowied.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (62,7 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg affair.jpg (55,0 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg alison (2).jpg (52,7 KB, 6 za豉dowa)

S. Grochowiak Upojenie
agatkaw300i jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-24, 21:44   #2283
agnieszkaijustyna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49
Exclamation Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witajcie,
Co s康zicie o takiej lok闚ce? Czy jest warta uwagi? Czy nie ci庵nie i nie niszczy w這s闚? Do嗆 g這郾o si o nich zrobi這 wi璚 zastanawiam si nad jej kupnem.
https://www.youtube.com/watch?v=3YPRNZJtrbs
Pozdrawiam
agnieszkaijustyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-25, 02:33   #2284
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 085

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
7 to jest 鈔edni blond chyba, ja mam odrobin ciemniejsze i mam si鏚emk, wiec dla mnie to jest 鏀emka.
a czy b璠zie si wyp逝kiwa na ciep這, to zale篡 od twojego w這sa.
6 ciemny blond
7 blond
8 鈔edni blond
9 jasny blond
10 bardzo jasny blond
Dalej odcienie rozja郾iajace

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-25, 21:17   #2285
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
6 ciemny blond
7 blond
8 鈔edni blond
9 jasny blond
10 bardzo jasny blond
Dalej odcienie rozja郾iajace

Oczywi軼ie, mia豉m na my郵i "zwyk造" blond
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-26, 14:30   #2286
mrowa0007
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72

Cytat:
Napisane przez yes Poka wiadomo嗆
linki nie dzia陰j
oooo faktycznie

Zalaczam w takim razie zdjecia Co sadzicie- ktora bedzie lepsza na slub?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Fryzura-郵ubna.jpg (53,5 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg moj-swiat.jpg (84,8 KB, 7 za豉dowa)
mrowa0007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-26, 17:18   #2287
Mimi08
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 184

Zwracam si do Was z pro軸 o rade.

Przez d逝窺zy czas farbowa豉m w這sy na blond i by這 to bardzo wygodne dla mnie, bo zazwyczaj farbowa豉m tylko odrosty. Ale pewnego dnia chcia豉m sobie przyciemni troche ten blond i wyszed mi za ciemny, taki byle jaki wi璚 zafarbowa豉m na bordowy. Problem jest w tym, 瞠 strasznie si spiera. W 1,5 miesi帷a z bordowego zrobi mi si br您owy tylko wpadaj帷y w bordo (zdj璚ie). Wiadomo, 瞠 teraz ju nie wr鏂 tak szybko do blondu a poza tym zniszy豉bym bardzo w這sy. Chcia豉by zafarbowa na jaki kolor, kt鏎y by豚y trwa造, 瞠bym mog豉 tak jak kiedy farbowa tylko odrosty. Jest to mo磧iwe?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpeg received_10206632448428679.jpeg (66,2 KB, 8 za豉dowa)
Stary 2015-10-26, 19:15   #2288
Gosia8814
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99

zr鏏 k徙iel rozja郾iaj帷 je郵i chcesz wr鏂i do blondu na 10 min ale obserwuj w這sy jak b璠 si rozja郾ia, odrost masz widz ciemny blond wi璚 te powinna go chwycic szybko wi璚 na堯 k徙iel unikaj帷 odrostu. Je郵i chcesz zosta przy tym obecnym kolorze zr鏏 pigmentacje wtedy na pewno Ci si szybko nie zmyje. Mo瞠 na pocz徠ku wyj嗆 troche ciemniejszy ale spokojnie wyp逝ka si
Gosia8814 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-26, 20:52   #2289
Mimi08
Zadomowienie

Bardziej chcia豉bym zosta przy ciemnych w這sach. Pigmentacja a potem jaki kolor, tak? Czy sama pigmentacja wystarczy?
Stary 2015-10-27, 01:44   #2290
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie. Po pigmentacji zawsze farba docelowa.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-10-27, 09:39   #2291
Mimi08
Zadomowienie

Dzi瘯uje bardzo za rady
Ostatnie pytanie. Czy je郵i zapigmentuje farb 6.0 a potem na這輳 6.35 b璠zie dobrze?
Stary 2015-10-27, 13:59   #2292
ewelinkie_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Unhappy Koloryzacja

Witam Was, mam pytanie, kt鏎e nurtuje mnie od kilku dni, bo nie znam na nie odpowiedzi, mam nadziej 瞠 mi pomo瞠cie
Mam w這sy w kolorze jasnego blondu, planuje przefarbowa je na bardzo ch這dny blond podchodz帷y w szary, mam zimny typ urody wi璚 wiem, 瞠 b璠zie to dobrze wygl康a i teraz pytanie: Czy gdy w przysz這軼i b璠 chcia豉 zakupi sobie doczepy to b璠 je mog豉 pomalowa na ten kolor? Wiem, 瞠 w這s闚 doczepianych nie mo積a rozja郾ia i zastanawiam si czy taki kolor, kt鏎y chc mie uzyskam sam farb? I jaki kolor w這s闚 mam kupi, planuje je zam闚i ze strony doczepiane.pl Ni瞠j umieszczam zdj璚ie, jaki kolor chc uzyska Pom騜cie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: png 0cKZFttCJD.png (376,1 KB, 7 za豉dowa)
ewelinkie_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-27, 19:36   #2293
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mrowa0007 Poka wiadomo嗆
oooo faktycznie

1

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinkie_ Poka wiadomo嗆
Witam Was, mam pytanie, kt鏎e nurtuje mnie od kilku dni, bo nie znam na nie odpowiedzi, mam nadziej 瞠 mi pomo瞠cie
Mam w這sy w kolorze jasnego blondu, planuje przefarbowa je na bardzo ch這dny blond podchodz帷y w szary, mam zimny typ urody wi璚 wiem, 瞠 b璠zie to dobrze wygl康a i teraz pytanie: Czy gdy w przysz這軼i b璠 chcia豉 zakupi sobie doczepy to b璠 je mog豉 pomalowa na ten kolor? Wiem, 瞠 w這s闚 doczepianych nie mo積a rozja郾ia i zastanawiam si czy taki kolor, kt鏎y chc mie uzyskam sam farb? I jaki kolor w這s闚 mam kupi, planuje je zam闚i ze strony doczepiane.pl Ni瞠j umieszczam zdj璚ie, jaki kolor chc uzyska Pom騜cie
Aquarely 12.7 daje taki efekt, ale nie tylko.
Kup jak najja郾iejsze. W stu procentach naturalne w這sy mo積a rozja郾ia.

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Mimi08 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uje bardzo za rady
Ostatnie pytanie. Czy je郵i zapigmentuje farb 6.0 a potem na這輳 6.35 b璠zie dobrze?
Nie ma sprawy. Generalnie na ciemnych w這sach tak. Przy jasnych pigmentacja cieplymi odcieniami, nigdy natur.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-10-27, 20:15   #2294
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 844

Cytat:
oooo faktycznie

Obie s dobre, a kt鏎a b璠zie lepsza ju zale篡 od Twojej urody czy od tego, jak b璠ziesz mia豉 sukienk.
Przy prostej sukience pierwsza fryzura b璠zie wygl康a super, ale my郵, 瞠 je郵i sukienka ma ju koronki czy inne zdobienia, to taki "ba豉gan" i kwiaty we w這sach razem z ozdobn sukienk to mo瞠 by za du穎 i wtedy lepsza by豉by fryzura druga.

Ale to wszystko jest te kwesti gustu.
martaakow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-28, 11:43   #2295
for_fun_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Witam Was!
przeczyta豉m w徠ek i chc si upewni czy dobrze my郵
interesuje mnie och這dzenie koloru i zatuszowanie/przygaszenie tych rudo軼i.
Foto 1 - Zesz豉m z koloru b.ciemny br您 po deko i dw鏂h k徙ielach, obecnie posiadam na g這wie co w rodzaju, na to zosta po這穎ny ciemny blondGranier, kolor jednak szybko si wyp逝kuje i przewa瘸j rude refleksy przebicia, 幢e si czuj w tym kolorze.
Foto 2 - obecny kolor (na zdj璚iu modelka), czytaj帷 forum natchn窸am si na mieszank Joanny per豉+py czy zastosowanie jej na ca貫j d逝go軼i (wszystkie od g鏎y do do逝) zniweluje te rudawe tony?
Foto 3- to chcia豉bym - ale wiem ze na razie nie do zrealizowania.

Czy ten a'la mahoniowy ciemny blond na czubku g這wy, rudy w 鈔odkowej partii i ko鎍闚ki (koloru s這my he) zostan stonowane och這dzone? Jakich kolor闚 mog si spodziewa (bo to mo積a mniej wi璚ej przewidzie "w kt鏎 stron p鎩dzie kolor").

Porad嬈ie co szampony na niewiele si zdaj
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (14,0 KB, 3 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (40,9 KB, 2 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (61,1 KB, 3 za豉dowa)
for_fun_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-28, 22:07   #2296
Lady_Mrok
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103
GG do Lady_Mrok

Cze嗆, nie wiem czy pisz we w豉軼iwym miejscu, je瞠li nie- najmocniej przepraszam. Mam taki problem ze swoimi w這sami. Ot騜 we wierzchniej warstwie w這s闚(tu przy samym czubku g這wy) mam jakie 2-3 pasma zniszczonych w這s闚. S napuszone, w dotyku jakby spalone, maj jak捷 tak pokarbowan faktur, obrzydliwie si pl帷z i s kr鏒sze od reszty w這s闚-czyli takie siano.
W這sy mam po przej軼iach, cho obecnie nie katuj ich tak jak kiedy, ba tamte w這sy zosta造 dawno obci皻e, gdy chc zrezygnowa z farbowania i zapu軼i swoje. Ostatnio uda這 mi si nawet uzyska kolor zbli穎ny do mojego naturalnego.
Og鏊nie o w這sy dbam, stosuje oleje, maski (g這wnie profesjonalne) mam kilka r騜nych kt鏎e stosuj na zamiennie. Nie kr璚, nie prostuj, susz tylko wtedy kiedy naprawd musz, czyli bardzo rzadko, nie u篡wam kosmetyk闚 do stylizacji oraz gumek z metalowymi 陰czeniami, regularnie podcinam w這sy.
Zwykle po prostu obcinam takie w這sy(problem mam ju kilka lat) jednak po jakim czasie zn闚 mi si takie robi. Zawsze w tym samym miejscu i na podobnej wysoko軼i. Chcia豉bym to w ko鎍u wyeliminowa, bo te pasma nie rosn albo rosn tylko si krusz 豉mi czy co, a ja bym chcia豉 zapu軼i. Poza tym te pasma wizualnie zajmuj sporo miejsca i wygl康am przez nie jakbym wcale nie dba豉 o swoje w這sy.
Czy kto na forum spotka si ju z czym takim? Ma kto jaki pomys, co mog豉 bym zrobi z tymi pasmami? Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc.

Przed nami jest otwarty 鈍iat i wszystko w nim mo磧iwe, nie przestawaj marzy, bo stracisz t chwil.
Bierz od 篡cia ile si da, wyrywaj mu na si喚, i trzymaj mocno tak, jakby straci je mia.
...

Edytowane przez Lady_Mrok
Czas edycji: 2015-10-28 o 22:57
Lady_Mrok jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-29, 08:11   #2297
Gosia8814
Raczkowanie

Rozumiem 瞠 masz co a'la faluj帷e w這sy jak u murzynki? Ja zrobi豉bym im keratynowe prowanie od samej nasay (z tym 瞠 w這sy b璠 oklapni皻e) je郵i masz w這sy za ucho kosztowa這 by Ci to jakie 50-60 z wi璚 nie za drogo i masz spok鎩 od razu z podowat struktur w這sa, namiernym kr璚eniem/falowaniem i pl徠aniem. Tak bym ja zrobi豉 Co do prostowania jedt osobny w徠ek ale polecam Cocochoco(nie zawiera formaldehyd)
Stary 2015-10-29, 11:18   #2298
mrowa0007
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka wiadomo嗆
Obie s dobre, a kt鏎a b璠zie lepsza ju zale篡 od Twojej urody czy od tego, jak b璠ziesz mia豉 sukienk.
Przy prostej sukience pierwsza fryzura b璠zie wygl康a super, ale my郵, 瞠 je郵i sukienka ma ju koronki czy inne zdobienia, to taki "ba豉gan" i kwiaty we w這sach razem z ozdobn sukienk to mo瞠 by za du穎 i wtedy lepsza by豉by fryzura druga.

Ale to wszystko jest te kwesti gustu.
Bede miala suknie z koronka, wiec tak sobie mysle ze faktycznie za duzo wtedy tego wszystkiego by bylo i chyba zrezgnuje z tych kwiatow tylko sama fryzure nr 1. W sumie na dole ta suknia jest prosta tylko u gory jest koronka, wiec moze bedzie ok
Stary 2015-10-29, 11:50   #2299
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Bede miala suknie z koronka, wiec tak sobie mysle ze faktycznie za duzo wtedy tego wszystkiego by bylo i chyba zrezgnuje z tych kwiatow tylko sama fryzure nr 1. W sumie na dole ta suknia jest prosta tylko u gory jest koronka, wiec moze bedzie ok
Jak sukienka ma prosty kr鎩, a koronka jest bardzo delikatna, to mo瞠 i te kwiaty by nie przeszkadza造. Zawsze te mo積a da inne lub mniej. Sama b璠ziesz najlepiej wiedzia豉, czy czujesz, 瞠 kwiaty we w這sach razem z sukienk i Twoj bi簑teri to b璠zie za du穎, czy te 豉dnie si skomponuj. A mam wra瞠nie, 瞠 ta fryzura pierwsza bez kwiat闚 straci ca造 urok. B璠zie po prostu ba豉gan na g這wie. Te kwiaty go uzupe軟iaj i jakby "usprawiedliwiaj", ale bez ozd鏏 mo瞠 wygl康a dziwnie.
Stary 2015-10-29, 15:23   #2300
Gosia8814
Raczkowanie

ale do fryzur 郵ubnych jest inne formu moze tam udziel Ci wiecej odp bo wszystkie si hajtaj
Stary 2015-10-29, 20:41   #2301
SceneQueene
Zakorzenienie

ForFun, spr鏏uj popieli- z rudo軼iami na spokojnie sobie poradz.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-10-30, 08:35   #2302
for_fun_
Przyczajenie

Jestem Ci bardzo wdzieczna za odp jeszcze chcialam dopyta bo ten rudy przechodzi w z馧ty troch be穎wy, czy ta mieszanka srebrny py+per豉 poradzi sobie czy mo瞠 lepiej znmiesza go喚bi popiel(wi璚ej napigmentowana)+per豉 ? Bo teraz nie wiem, chcia豉bym aby zgas造 kompeltnie te rudo軼i. Prosz Ci o odp bo jutro wykona豉bym sobie farbowana

Edytowane przez for_fun_
Czas edycji: 2015-10-30 o 14:54
Stary 2015-10-30, 14:34   #2303
SceneQueene
Zakorzenienie

Ja bym wzi窸a popiel i perl.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-10-30, 15:08   #2304
mrowa0007
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka wiadomo嗆
Jak sukienka ma prosty kr鎩, a koronka jest bardzo delikatna, to mo瞠 i te kwiaty by nie przeszkadza造. Zawsze te mo積a da inne lub mniej. Sama b璠ziesz najlepiej wiedzia豉, czy czujesz, 瞠 kwiaty we w這sach razem z sukienk i Twoj bi簑teri to b璠zie za du穎, czy te 豉dnie si skomponuj. A mam wra瞠nie, 瞠 ta fryzura pierwsza bez kwiat闚 straci ca造 urok. B璠zie po prostu ba豉gan na g這wie. Te kwiaty go uzupe軟iaj i jakby "usprawiedliwiaj", ale bez ozd鏏 mo瞠 wygl康a dziwnie.
Musze przemyslec sprawe, bo z kwiatami to bardzo ladnie wyglada, i rzeczywiscie uzupelniaja to wszystko...
Stary 2015-10-30, 23:51   #2305
for_fun_
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Ja bym wzi窸a popiel i perl.

SceneQueene napisz mi pprosz jeszcze czy jak u篡j tego popielu (podw鎩nego )i per造 z Joanny to nie b璠 mie glona ? Bo mam r闚nie gdzieniegdzie pasemka 鄴速e
Stary 2015-10-31, 12:27   #2306
SceneQueene
Zakorzenienie

Ojej, na 鄴速ych mo瞠 wyj嗆 nie za fajnie. Mo瞠 kto pom鏬豚y Ci na這篡 mieszank tak, by te miejsca omin望? Mo瞠sz w tym czasie da na nie mask np.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-10-31, 12:45   #2307
martaakow
Zakorzenienie

A ja mam tak rozkmin od jakiego czasu, tak zupe軟ie teoretyczn.

Czy maj帷 鄴速e i rude pasma, je郵i da si je od siebie oddzieli, mo積a by np. zafarbowa na 2 razy? Najpierw wybra 鄴速e pasma i zafarbowa je per陰, a p騧niej na ca這嗆 da popiel?

Podejrzewam, 瞠 zaraz po farbowaniu wysz這by to dobrze, ale zastanawia mnie, czy te pasma, kt鏎e by造 przed farbowaniem 鄴速e, nie b璠 si brzydko wyp逝kiwa. Jako gloniasto z racji na這瞠nia na nie popielu, mimo wcze郾iejszej per造.
Stary 2015-10-31, 22:22   #2308
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie pr鏏owa豉m, ale moim zdaniem mo積a jak najbardziej. Je郵i per豉 si przyjmie dobrze to nie powinno by problemu z popielem.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-11-01, 14:46   #2309
tyna31
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 188

Mo瞠cie podpowiedzie jak uzyska kolor zbli穎ny do tego ze zdj璚ia?
Nie mog go rozszyfrowa, wydaje mi si 瞠 nie jest to ani popielaty blond ani be...
Kupuj farby fryzjerskie wi璚 b璠 wdzi璚zna za podpowied z numeracj.

Obecnie mam na g這wie 10/23 z do嗆 du篡m odrostem (m鎩 naturalny kolor to ciemny, mysi blond, 豉two si rozja郾ia). Mocno widoczny jest z這ty odcie. Wczoraj u篡豉m fioletowej p逝kanki i kolor si och這dzi, ale nadal jest ciep造, 鄴速awy.

Nie chcia豉bym mie glonowatego odcienia dlatego zanim kupi farb musz mocno si zastanowi
Dobrze kojarz 瞠 na 鄴速y odcie nie mog po這篡 natury ani popielu bo to grozi w豉郾ie zieleni?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (5,3 KB, 5 za豉dowa)
Stary 2015-11-01, 16:07   #2310
SceneQueene
Zakorzenienie

Ja bym zmiesza豉 2/3 10.13 plus 1/3 10.2

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-07 13:41:38

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.