Pytania i porady fryzjerskie - Strona 78 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-11-01, 18:24   #2311
kondermin
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cze嗆 dziewczyny
Mam pytanie odno郾ie farbowania
W tej chwili na w這sach mam ombre, ko鎍闚ki s tylko rozja郾ione rozja郾iaczem, od g鏎y mam ju sw鎩 odrost w rzadko spotykanym kolorze szaro mysim (oczywi軼ie 鄉ieje si, chyba najbardziej oklepanym). Chce przej嗆 na kolor blond, na ca貫j d逝go軼i.
Naczyta豉m si mn鏀two sposob闚, st康 te moje pytanie bo tak ju wszystko mi si w g這wie pomiesza這, 瞠 nie wiem jaki scenariusz wybra
Gdyby kto udzieli mi porady by豉bym wdzi璚zna
Ot騜 scenariusze mam takie ( wspomn tylko, 瞠 chc zakupi farby z loreal majirel):
1. rozja郾i ca貫 w這sy rozja郾iaczem lub druga opcja zrobi tylko k徙iel rozja郾iaj帷
2. a nast瘼nie po kroku pierwszym zafarbowa farb 9.22 bardzo jasny blond opalizuj帷y g喚boki i tu nasuwa si nast瘼ne pytanie czy musz wymiesza farb np. z 9, lub zapigmentowa w這sy ? czyta豉m 瞠 po rozja郾ieniu wystarczy jak na odrost po這輳 9.22 z 9%oxy na 45min a na d逝go嗆 9.22 z 6%oxy na 15 min, ale nie jestem pewna czy po rozja郾iaczu kolor nie b璠zie si ultra szybko wyp逝kiwa
zale篡 mi na efekcie koloru w miare naturalnego, ch這dnego blondu, r闚nomiernego na ca造ch w這sach
nie wiem czy to istotne, ale b璠 ewentualnie rozja郾ia i farbowa si z dawk olaplexu u fryzjera
z g鏎y dzi瘯i za sugestie!
ps. za陰czam 2 zdj na 1 m鎩 kolor niestety w sztucznym 鈍ietle w dyskotece, a 2zdj kolor kt鏎y chc uzyska
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: png 1.png (93,9 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: png 2.png (162,0 KB, 15 za豉dowa)
kondermin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-02, 09:22   #2312
Gosia8814
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99

kondermin wow masz super kolor w這s闚 (chocia ja bym si sk這ni豉 do okre郵enia ich ju jako bardziej br您owych jasny br您 ni mysi blond) my郵 瞠 k徙iel da rad skoro to tylko mysi blond. Nie musisz pigmentowa w這s闚 Twoje przemy郵enia co do czasu i st篹enia oxy s jak najbardziej okej powinno wszystko wyj嗆
po k徙ieli odrost b璠zie mega rudy a reszta 鄴速ko - wi璚 na odrost 9 i 45 min a reszta 6 wystarczy aby juz nie przesusza i musisz obserwowa bo mo積a nawet wyd逝篡 czas
Gosia8814 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-02, 11:12   #2313
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 844

To jest zdecydowanie blond, w dodatku bardzo 豉dny (m闚i o pierwszej fotce, o wy窺zych partiach w這s闚, kt鏎e Gosia okre郵i豉 jako br您)
Po k徙ieli faktycznie mo瞠 wyj嗆 bardzo rudo, chocia du穎 zale篡 od Twojego naturalnego barwnika i tego, przez jakie kolory si Twoje w這sy rozja郾iaj (moje o podobnym mysim blondzie na przyk豉d przez 鄴販ie, nie rudo軼i - m闚i o naturalnych, bo wszelkie farby faktycznie mi si przez rudo軼i rozja郾ia造)
Rzecz w tym, 瞠 je郵i wyjdzie rudo, to 9.22 tego nie zneutralizuje. 9.22 b璠zie 鈍ietny na 鄴販ie i z這to, ale z rudym sobie nie poradzi. Ewentualnie przygasi lekko 瘸r闚 i rudo嗆 b璠zie mniej intensywna, ale tyle to zrobi ka盥a farba.
martaakow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-02, 20:10   #2314
Weasellow
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45
Wpisy w blogu: 2

mam pytanie,
czy kto u篡wa mo瞠 farby igora royal?
ciekawa jestem jak wp造wa na kondycj w這s闚,
i jak trwa這嗆 maj kolory?
Stary 2015-11-03, 13:36   #2315
zuzannapik
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 105
Majirel high lift, czy majiblond?

Hej, Chc uzyska platynowe, wr璚z srebrno siwe w這sy, ale m鎩 naturalny kolor jest dosy ciemny. Do tej pory najlepszym co znalaz豉m by造 Majiblondy z loreala, ale natkn窸am si w sieci na co nowego, mianowicie Majirel High Lift, ale nie wiem, czym one si r騜ni....? A konkretnie, to chcia豉bym si dowiedzie, kt鏎a z nich jest silniejsza? B璠 wdzi璚zna za odpowied.
zuzannapik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-06, 13:37   #2316
Natalia_Xx
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Szare w這sy ! Prosz o porady ;(

Zawsze farbowa豉m w這sy farbami Loreal Preference na jasne blondy , m鎩 naturalny kolor to ciemny blond ... Ostatnio m鎩 odrost mia juz oko這 2 cm i postanowi豉m zrobi cos a'la ombre . Kole瘸nka pseudo fryzjerka pracuj帷a zreszta w salonie kupi豉 ze mn farb z Joanny w odcieniu naturalny blond i na這篡豉 mi go do po這wy w這s闚 od g鏎y bo chcia豉m je lekko przyciemni .,, po zmyciu farby i wysuszeniu w這s闚 kolor na gorze czyli odrost z豉pa 豉dny odcie ciemniejszy ale reszta moich kwa郾ych w這s闚 zrobi豉 sie szara !!!! Nie mam poj璚ia co zrobi zeby pozby sie tego brzydkiego zimnego szarego koloru Moze kt鏎a z Was by豉 w podobnej sytuacji ? Prosz o jakie rady bo nie mam poj璚ia co z tym zrobi ;(

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Mia這 byc jasnych nie kwa郾ych
Natalia_Xx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-06, 15:30   #2317
FabricOfBeauty
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
Dot.: Szare w這sy ! Prosz o porady ;(

Mog豉by da zdj璚ie w這s闚? Mo瞠 豉twiej b璠zie co wymy郵i...a co kole瘸nka fryzjerka Ci zaproponowa豉? Musza pewnie troch odrosn望 niestety
Stary 2015-11-06, 15:32   #2318
FabricOfBeauty
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Co ja bym da豉 za taki cudny z這ty odcie w這s闚...ale mo瞠 to ju tak jest 瞠 jak ma si kr璚one to chce si proste. Jak ma si proste to si chce kr璚one i pewnie tak z kolorem jest
Stary 2015-11-06, 17:49   #2319
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 097
Dot.: Szare w這sy ! Prosz o porady ;(

Cytat:
Napisane przez Natalia_Xx Poka wiadomo嗆
Zawsze farbowa豉m w這sy farbami Loreal Preference na jasne blondy , m鎩 naturalny kolor to ciemny blond ... Ostatnio m鎩 odrost mia juz oko這 2 cm i postanowi豉m zrobi cos a'la ombre . Kole瘸nka pseudo fryzjerka pracuj帷a zreszta w salonie kupi豉 ze mn farb z Joanny w odcieniu naturalny blond i na這篡豉 mi go do po這wy w這s闚 od g鏎y bo chcia豉m je lekko przyciemni .,, po zmyciu farby i wysuszeniu w這s闚 kolor na gorze czyli odrost z豉pa 豉dny odcie ciemniejszy ale reszta moich kwa郾ych w這s闚 zrobi豉 sie szara !!!! Nie mam poj璚ia co zrobi zeby pozby sie tego brzydkiego zimnego szarego koloru Moze kt鏎a z Was by豉 w podobnej sytuacji ? Prosz o jakie rady bo nie mam poj璚ia co z tym zrobi ;(

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Mia這 byc jasnych nie kwa郾ych
Mo磧iwe 瞠 po kilku myciach si wyplucze.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-07, 19:07   #2320
VetK
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Zmiana koloru

Serdecznie witam wszystkie wiza瘸nki: )
Przeszuka豉m forum, ale nie znalaz豉m w徠ku, kt鏎y rozwi您a豚y m鎩 problem. Natomiast je瞠li gdzie taki ju jest to ogromnie przepraszam.

Zapragn窸am wreszcie pi瘯nych w這s闚. Powiem szczerze, 瞠 na to co z nimi robi s i tak w naprawd dobrej kondycji.
W skr鏂ie bardzo jasny blond, ta sama farba od lat na g這wie - Garnier Nutrisse Creme - 100 - super rozja郾iaj帷y rumianek (w ciemnych kolorach wygl康am bardzo niekorzystnie).
Na dodatek mam nerwic skutkuj帷 tym, 瞠 bior pasmo w這s闚 i je m璚z, pl帷z, robi si sup造 nie do rozpl徠ania (mini dredy) a wi璚 konieczno嗆 wyrwania (Studiuj weterynari, post瘼: ju 4 dzie si pilnuj).
Choruj ju od roku na niedoczynno嗆 tarczycy - bardzo specyficzn bo jestem mega szczup豉, ale posypa造 si w這sy, paznokcie i sk鏎a.

Bardzo prosi豉bym o rad, w pierwszej kolejno軼i chcia豉bym zmieni kolor w這s闚, ale boj si, 瞠 幢e dobior farb bo nie rozr騜niam kolor闚 zimnych i ciep造ch (a ju glona na g這wie mia豉m ) Interesuje mnie farba Garnier nutrisse creme kolor 80 - vanille blond. Ale czy nie wywo豉 u mnie zielonego stanu ponownie? : ))

Czy co poza tym mo瞠cie mi poleci jako suplement diety? Pilnuje si brania skrzypu polnego, czy istnieje co jeszcze bardziej skutecznego?

Serdecznie pozdrawiam wszystkich, kt鏎zy mi odpowiedz: )
VetK jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-09, 12:46   #2321
Kisia_1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 186
Dot.: Zmiana koloru

Ja odno郾ie wzmocnienia i regeneracji , polecam picie na czczo 1 szkl- dwie 造瞠czki siemienia lnianego zalewanego na noc wrz徠kiem- pi razem z ziarenkami
Kisia_1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-09, 16:27   #2322
PatrysssQa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 70

Hej! Czuj ogromn potrzeb zmiany i potrzebuj pomocy Mam w這sy d逝gie, farbowane (ostatni raz ok rok temu) na kolor bardzo zbli穎ny do mojego naturalnego... (wiem, 瞠 farbowanie w這s闚 na taki sam kolor jak naturalny jest pozbawione sensu - nie mam zielonego poj璚ia dlaczego wcze郾iej to robi豉m ) Jak widac na zdj璚iu mam nier闚ny kolor, gdzieniegdzie prze鈍ituj rudo軼i. Stan w這s闚 oceniam jako og鏊nie dobry, bardzo du穎 energii wk豉dam w ich piel璕nacj. Jak wida na ko鎍ach s przerzedzone, jednak raczej niezniszczone. I po tak wyczerpuj帷ym wprowadzeniu pytanie.. czy mam szans na zej軼ie na blond? Jako nastolatka rozja郾ia豉m w這sy, zawsze fryzjerzy byli pod wra瞠niem podatno軼i moich w這s闚 na wszelkie zabiegi... jednak wtedy nie oblepia豉m ich 瘸dnymi ciemnymi farbami... Obecnie mieszkam za granic, nied逝go planuj przyjazd do Polski i du膨 metamorfoz... jednak nie mam czasu na du穎 podej嗆 do rozja郾iania... czy w moim przypadku da si to zrobi jednorazowo? Oczywi軼ie przy minimalnym zniszczeniu w這s闚. Bardzo prosz o pomoc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 12233102_10208051221027908_196798357_n.jpg (69,5 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0005.jpg (82,7 KB, 8 za豉dowa)

< 3
PatrysssQa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-09, 18:32   #2323
SceneQueene
Zakorzenienie

Jasne, 瞠 si da. Dekoloryzacja czy k徙iele rozja郾iajace z OlapleX i stonowanie kolorem i b璠zie w porz康ku

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-11-10, 18:41   #2324
AnjjaK7
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Wyrownanie szamponetka ombre ciemny braz-karmel-blond

Czesc, nie znalazlam zadnej satysfakcjonujacej mnie odpowiedzi na forum wiec zalozylam nowy watek - nie bijcie.. mam wlosy dlugie naturalne w kolorze ciemnego brazu, ktore rozjasnialam dwukrotnie na ombre. W konsekwencji mam pi瘯ne trzykolorowe przejscia z brazu do karmelu a na koncach blond (dosc jasny).. ko鎍闚ki regularnie podcinam, ale mimo to sa jednak zmeczone rozjasnianiem.

Postanowilam wrocic do naturalnego koloru wlosow, bez ich scinania (a na pewno nie w takiej ilosci w jakiej musialabym sciac). Czy uzycie szamponetki w kolorze jasny braz z delii wyrowna choc troche kolor i zostawi pigment w tych rozja郾ianych koncowkach? Specjalnie wybralam jasniejszy kolor bo rozchylona luska mocniej wciaga kolor a nie chcialam uzyskac efektu czarnych koncowek. Na poczatku chcialam wypr鏏owa szamponetke zeby sprawdzic jak sie to ombre zachowa a dopiero pozniej trwala farbe bez amoniaku..

Co o tym my郵icie? To dobry pomys czy jednak zdecydowac sie na cos innego? Dzieki z g鏎y

Zdjecie w zalaczniki pokazuje orientacyjne kolory na mojej glowie, nie jest moja wlasnosia. Zrodlo - pinterest
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 51144a9f4416ceca5bd9080b446f6732.jpg (155,9 KB, 3 za豉dowa)
AnjjaK7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-10, 19:13   #2325
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Szamponetka nie zostawi pigmentu, raczej zejdzie znowu do blondu, cho jaki odcie na w這sach mo瞠 zosta.
Zetnij lepiej te najja郾iejsze ko鎍e, na te karmelowe zr鏏 pigmentacj i wtedy zafarbuj, a potem ju tonuj szamponetkami.
Albo jak nie chcesz, to ci庵le farbuj szamponetk
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-11, 11:39   #2326
Rosa Porta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 107

B豉gam o pomoc. Niech kto zdejmie z造 czar z moich w這s闚 Wczoraj chcia豉m od鈍ie篡 kolor br您owy szamponem koloryzuj帷ym Palette - 鈔edni br您 221, trzyma豉m na ca這軼i tyle ile by這 wskazane i w這sy wysz造.... potwornie ciemne, prawie czarne, zw豉szcza na ko鎍ach. Jestem za豉mana. To wygl康a na mnie okropnie. Ca造 Koszmar zacz掖 si w kwietniu gdy 軼ie豉m w這sy ok 10 cm i zamarzy這 mi sie ombre - r您 + jasne konc闚ki. Wi璚 fryzjerka po這篡豉 mi rozja郾iacz i w這sy zrobi造 si po nim.... zielone (nigdy wczesniej nie mialam kontaktu z rozja郾iaczem). Tak farbowa豉m wcze郾iej henn kahadi. Tak fryzjerka o tym wiedzia豉. Tak, min窸o od czasu ostatniej henny do farby i rozja郾iacza ponad 9 miesiecy.

Moje pytanie, je郵i kt鏎a z was mia豉 podobn sytuacj albo wie jak si ratowa:
- czym mo積a wyciagn望 ten cholerny kolor z w這s闚? Czy k徙iel rozja郾iajaca tu pomo瞠? Nigdy tego nie stosowa豉m.
Teraz boj si po prostu ka盥ego fryzjera. Na moich w這sach wszystko wariuje teraz, nie moge doj嗆 do 豉du. co jedna rzecz to wi瘯sza katastrofa. Marzy豉m o powrocie do ja郾iejszych w這s闚, 鈔edni br您 z ja郾iejszymi refleksami, ale teraz jestem w czarnej d*pie. Najch皻niej chodzi豉bym w worku na g這wie Ratujcie dziewczyny!!!:pros i:
Stary 2015-11-11, 11:51   #2327
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 545

Prosz o jakas sugestie, sprawa wyglada tak:
W這sy farbowane by造 9.14 3% woda, kole瘸nka chcia豉 zmieni juz u innego fryzjera odcien na 9.3 i takowy zosta na這穎ny, w這sy wysz造 szaro niebieskie, fryzjer zaproponowa cotygodniowa pigmentacje bo nie trzyma jej sie wogole z這ty odcien, teraz juz chce normalnie isc tam na farbowanie i pewnie na這膨 jej 9.3, czy tym razem po pigmentacji wyjdzie tak jak powinno ?

Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-11, 20:23   #2328
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rosa Porta Poka wiadomo嗆
B豉gam o pomoc. Niech kto zdejmie z造 czar z moich w這s闚 Wczoraj chcia豉m od鈍ie篡 kolor br您owy szamponem koloryzuj帷ym Palette - 鈔edni br您 221, trzyma豉m na ca這軼i tyle ile by這 wskazane i w這sy wysz造.... potwornie ciemne, prawie czarne, zw豉szcza na ko鎍ach. Jestem za豉mana. To wygl康a na mnie okropnie. Ca造 Koszmar zacz掖 si w kwietniu gdy 軼ie豉m w這sy ok 10 cm i zamarzy這 mi sie ombre - r您 + jasne konc闚ki. Wi璚 fryzjerka po這篡豉 mi rozja郾iacz i w這sy zrobi造 si po nim.... zielone (nigdy wczesniej nie mialam kontaktu z rozja郾iaczem). Tak farbowa豉m wcze郾iej henn kahadi. Tak fryzjerka o tym wiedzia豉. Tak, min窸o od czasu ostatniej henny do farby i rozja郾iacza ponad 9 miesiecy.

Moje pytanie, je郵i kt鏎a z was mia豉 podobn sytuacj albo wie jak si ratowa:
- czym mo積a wyciagn望 ten cholerny kolor z w這s闚? Czy k徙iel rozja郾iajaca tu pomo瞠? Nigdy tego nie stosowa豉m.
Teraz boj si po prostu ka盥ego fryzjera. Na moich w這sach wszystko wariuje teraz, nie moge doj嗆 do 豉du. co jedna rzecz to wi瘯sza katastrofa. Marzy豉m o powrocie do ja郾iejszych w這s闚, 鈔edni br您 z ja郾iejszymi refleksami, ale teraz jestem w czarnej d*pie. Najch皻niej chodzi豉bym w worku na g這wie Ratujcie dziewczyny!!!rosi:rosi:
Mo瞠 zejdzie troch po kilku myciach? Lekka k徙iel rozja郾iajaca pomo瞠 na pewno. Ale najpierw spr鏏uj umy kilka razy szamponem przeciw逝pie穎wym, po堯 te mask z miodu na w這sy. Mo瞠 pomo瞠.

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka wiadomo嗆
Prosz o jakas sugestie, sprawa wyglada tak:
W這sy farbowane by造 9.14 3% woda, kole瘸nka chcia豉 zmieni juz u innego fryzjera odcien na 9.3 i takowy zosta na這穎ny, w這sy wysz造 szaro niebieskie, fryzjer zaproponowa cotygodniowa pigmentacje bo nie trzyma jej sie wogole z這ty odcien, teraz juz chce normalnie isc tam na farbowanie i pewnie na這膨 jej 9.3, czy tym razem po pigmentacji wyjdzie tak jak powinno ?

Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk
By mo瞠. To zale篡 od stanu w這s闚 i tego jak przyjmuj pigment.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-11-12, 00:11   #2329
Angeeeliqueee
Przyczajenie

Hej dziewczyny Chcia豉bym si upewni czy sposobem o kt鏎ym my郵 nie zrobi sobie kuku w postaci glona na w這sach M鎩 odrost-z這ty blond poziom 6. Reszta w這s闚 farbowana 2 miesi帷e temu wellatonem 4/0-w chwili obecnej wyp逝kany. Chcia豉bym uzyska 豉dny,ch這dny ocie blondu Wiem 瞠 alfa spisuje si genialnie je瞠li chodzi o traktowanie jej solo na naturalne w這sy. Przej do konkret闚. Pierwszym krokiem b璠zie k徙iel rozja郾iaj帷a-b璠 nak豉da do skutku dop鏦i nie uzyskam w miar r闚nego,jasnego 鄴速ka. Teraz zaczyna si m鎩 dylemat Odrosty traktowa b璠 Alfparf 11.11 z wod 12%. W這sy po k徙ieli chcia豉m zafarbowa r闚nie 11.11 z wod 3% jednak boj si zieleniny na g這wie! My郵icie 瞠 wysz這by okey? Czy mo瞠 lepiej pierw rozja郾iane w這sy potraktowa farb naturaln na poziomie 10/11 z wod 3% i dopiero p騧niej po這篡 11.11 r闚nie z wod 3%? POMOOOCY
Angeeeliqueee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-12, 11:35   #2330
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Angeeeliqueee Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny Chcia豉bym si upewni czy sposobem o kt鏎ym my郵 nie zrobi sobie kuku w postaci glona na w這sach M鎩 odrost-z這ty blond poziom 6. Reszta w這s闚 farbowana 2 miesi帷e temu wellatonem 4/0-w chwili obecnej wyp逝kany. Chcia豉bym uzyska 豉dny,ch這dny ocie blondu Wiem 瞠 alfa spisuje si genialnie je瞠li chodzi o traktowanie jej solo na naturalne w這sy. Przej do konkret闚. Pierwszym krokiem b璠zie k徙iel rozja郾iaj帷a-b璠 nak豉da do skutku dop鏦i nie uzyskam w miar r闚nego,jasnego 鄴速ka. Teraz zaczyna si m鎩 dylemat Odrosty traktowa b璠 Alfparf 11.11 z wod 12%. W這sy po k徙ieli chcia豉m zafarbowa r闚nie 11.11 z wod 3% jednak boj si zieleniny na g這wie! My郵icie 瞠 wysz這by okey? Czy mo瞠 lepiej pierw rozja郾iane w這sy potraktowa farb naturaln na poziomie 10/11 z wod 3% i dopiero p騧niej po這篡 11.11 r闚nie z wod 3%? POMOOOCY
Popiel + 鄴速ko da ziele.
Na 鄴速y kolor powinna na這篡 kolor opalizuj帷y, czyli np. 11.22 czy 11.2, nie wiem, jakie znajdziesz w palecie. Nie b璠zie tak ch這dno jak po popielu, ale na pewno nie b璠zie glona. P騧niej, je郵i farba nie b璠zie si wymywa do 鄴速ka, mo瞠sz na這篡 11.11

(M闚i豉m oczywi軼ie o farbie k豉dzionej na w這sy po k徙ieli. Na odrosty mo瞠sz na這篡 11.11, je郵i uda Ci si dobrze omin望 reszt w這s闚)

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2015-11-12 o 11:36
Stary 2015-11-12, 21:37   #2331
marysia0017
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Du瞠 odrosty, w這sy blond

Witam. Mam takie odrosty jak na zdj璚iu. Rozja郾ia豉m je do嗆 d逝go,ale postanowilam 瞠 chc dla nich odpoczynku, bo sa bardzo zniszczone.P鏦i te odrosty nie by造 du瞠 nie przeszkadza這 mi to... Teraz mam wra瞠nie 瞠 ka盥y je widzi i zwraca na nie uwag Do meritum. Co radzicie? Jestem gotowa je obci望 (do d逝go軼i "ma貫j kitki" po zwi您aniu) oraz kolorozowa (byle nie na blond. Mo瞠 da si瞛 nich zrobi jakie ombre bez potrzeby malowania odrost闚 瞠by stopniowo przechodzi do swojego koloru? My郵alam o fryzurze kt鏎 daje na koniec.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20151112.JPG (55,7 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20151112_1.JPG (45,3 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg orginal_2015_11_Tue_21_19_47_orginal_2015_07_tue_11_02_27_fhf.jpg (94,8 KB, 6 za豉dowa)
marysia0017 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-13, 20:10   #2332
SceneQueene
Zakorzenienie

Polecam Ci sombre. Przy wracaniu do naturalnego koloru nie ma nic lepszego.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-11-15, 22:06   #2333
whispersin
Przyczajenie

Dylemat farbowania w這s闚....

Witajcie kobiety na forum. Mam do嗆 dziwne pytanie mianowicie co my郵icie o farbowaniu cz窷ci w這s闚 na wyrazisty, np. czerwony kolor, kiedy reszta w這s闚 jest naturalnie br您owa? Takie np. ombre czy farbowanie w這s闚 od spodu (w moim przypadku ch耩 takiej grzywki) podoba mi si,kiedy ca貫 w這sy s farbowane, tzn kiedy nawet naturalny br您 uzyskany jest farb, bo taki naturalne naturaly zawsze jest taki...inny. M鎩 kolor w這s闚 to
http://www.khadi.pl/sites/khadi.pl/f...ry/182_1_0.jpg
w ka盥ym razie bardzopodobny, tylko ciut jakby wyp這wia造. Czy dodanie kilku pasm w bardzo 篡wym kolorze nie bedzie wygl康a這 zbyt kiczowato?

Edytowane przez whispersin
Czas edycji: 2015-11-15 o 23:06
whispersin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-15, 22:22   #2334
Dollynka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 89
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Dylemat farbowania w這s闚....

osobi軼ie nie lubi takich kontrast闚. No i chyba b璠zie wida, 瞠 cz窷 w這s闚 jest naturalna i cz窷 pofarbowana. Tak jakby zaniedba豉 odrost? Je郵i masz taki naturalny kolor jak na zdj璚iu to jest pi瘯ny. 奸iczny. Gdybym mia豉 taki naturalny kolor nie farbowa豉bym w這s闚. Decyzja nale篡 do Ciebie
Stary 2015-11-16, 11:54   #2335
Gosia8814
Raczkowanie

SceneQueene, prosz Ci o porad jakiego koloru mo瞠my spodziewa si po zmieszaniu 238 Mro幡y br您+215 zimny blond z Joanny. Czy on b璠zie oscylowa w kierunku ciemnego blondu, jakiego refleksu mog si spodziewa(zimne+mro幡e to pewnie co w popielu?). Interesowa豉by mnie poziom 6 (w najgorszym wypadku 6), czy to b璠zie dobra kombinacja? Zale積y mi na Joannie bo wygra豉m ca陰 palet farb i bawi si
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg co.JPG (47,7 KB, 3 za豉dowa)

Edytowane przez Gosia8814
Czas edycji: 2015-11-16 o 11:56
Stary 2015-11-16, 12:43   #2336
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gosia8814 Poka wiadomo嗆
SceneQueene, prosz Ci o porad jakiego koloru mo瞠my spodziewa si po zmieszaniu 238 Mro幡y br您+215 zimny blond z Joanny. Czy on b璠zie oscylowa w kierunku ciemnego blondu, jakiego refleksu mog si spodziewa(zimne+mro幡e to pewnie co w popielu?). Interesowa豉by mnie poziom 6 (w najgorszym wypadku 6), czy to b璠zie dobra kombinacja? Zale積y mi na Joannie bo wygra豉m ca陰 palet farb i bawi si
Nie do mnie pytanie, ale odpowiedzie mog - przy mieszaniu farb kolor zawsze b璠zie bardziej zbli穎ny do koloru ciemniejszego. Im wi瘯sza r騜nica mi璠zy poziomami farb, tym mniejsze znaczenie w efekcie ko鎍owym b璠zie mia ja郾iejszy kolor, bo ciemniejsze farby po prostu maj wi璚ej pigmentu.
Nie wiem, jakie oznaczenia stosuje Joanna w swoich farbach, ale po zdj璚iu mnie to wygl康a na co w stylu 3 lub 4 dla tej ciemniejszej farby i 8 dla ja郾iejszej i raczej wyjdzie z tego co bliskiego poziomowi 5, moooo瞠 6, ale jakby mi zale瘸這 na 6, to chyba bym nie ryzykowa豉 tego zestawu.
Stary 2015-11-16, 13:54   #2337
Gosia8814
Raczkowanie

okej kombinuje dalej w takim razie tak my郵alam ale wola豉m si upewni dzi瘯i wielkie za pomoc
Stary 2015-11-16, 18:45   #2338
SceneQueene
Zakorzenienie

Gosiu, w tym przypadku ciemny kolor praktycznie ca趾owicie zje jasny. Mo瞠 b璠zie o ton ja郾iejszy, ni sam ciemny.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-11-17, 14:16   #2339
Gosia8814
Raczkowanie

okej, wpad豉m na jeszcze jeden pomys poniewa zosta這 mi si po 1/2 opakowa farb Garnier i Joanny mo瞠 by tak je zmiesza:

Garnier 6.0 (ciemny blond)1/2 op. + Joanna (srebrny py) 1/2 op.+oxydant 3% lub 6% =delikatnie przyciemnione w這sy?
rozrobi 6 czy zostawi i zrobi malaksowanie na 15-20 minut? Zalezy mi na delikatnym przyciemnieniu tak o 0,5 tonu :P hee... ale wymy郵am
Stary 2015-11-17, 17:07   #2340
SceneQueene
Zakorzenienie

Ciekawe co z tego wyjdzie. Zostawi豉bym 6% z racji tego srebrnego py逝.

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Ps Moim zdaniem wyjdzie brudny jasny br您, nie wiem czy chcesz taki kolorek.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (0 u篡tkownik闚 i 2 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-09 23:04:46

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.