Pytania i porady fryzjerskie - Strona 80 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-11-29, 23:13   #2371
Ciuciu_2005
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez pastelpink Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny! Ja郾iejszy d馧 moich w這s闚 jest totalnie zniszczony nieumiej皻nym farbowaniem w domu; ciemniejsza g鏎a jest w 鈍ietnej kondycji dzi瘯i fryzjerskiej farbie. M鎩 naturalny kolor to ciemny szaro-blond, poziom 6-7, trudno rozja郾iaj帷y si. Farbuj odrosty na poziom 10. W這sy cz瘰to miewaj bad hair days, dzi瘯i niesprzyjaj帷ej, deszczowej pogodzie mam ci庵造 puch. Ko鎍闚ki nale篡 podcina minimum raz na 2 miesi帷e, inaczej robi si niesforne i rozdwajaj si. I tutaj si rodzi moje pytanie Czy Olaplex m鏬豚y w jaki spos鏏 uratowa t katastrof? Zale篡 mi g堯wnie na wyg豉dzeniu w這s闚 i na wzmocnieniu ich (uparcie zapuszczam, ale z marnym skutkiem). Czyta豉m wiele opinii, ale s one podzielone - jedni twierdz, 瞠 Olaplex 鈍ietnie wyg豉dza i dyscyplinuje, a drudzy, 瞠 dzia豉 tylko od wewn徠rz i sprawia, 瞠 troch mniej si 豉mi. Zastanawia豉m si r闚nie nad encanto, ale przera瘸 mnie wizja super-prostych w這s闚 przez kilka miesi璚y. Poza tym m鏬豚y mi spali w這sy. Bardzo prosz o rad oraz ewentualn propozycj innego zabiegu. Pozdrawiam.
Pierwsze zdj璚ie to typowy bad hair day w deszczowy dzie - wida wyra幡 granic mi璠zy zdrowymi w這sami, a tymi zniszczonymi. Drugie zdj璚ie to ko鎍闚ki w mniej deszczowy dzie
pastelpink uwa瘸m 瞠 Twoje w這sy s w ca趾iem niez造m stanie Nie wydaje mi si 瞠by ktokolwiek tylko po umyciu mia od razu pi瘯ne, l郾i帷e i g豉dkie w這sy.
Co do Olaplexu i innych zabieg闚 mog Ci powiedzie na w豉snym do鈍iadczeniu. Olaplex jest fajny ale rzeczywi軼ie tylko wewn皻rznie. To znaczy chroni w這s przed intensywn chemi, regeneruje w這s ale nie jest to efekt wow jakiego oczekujesz. To raczej zabieg po kt鏎ym przestaj 豉ma si w這sy. Nawet jak kupi豉m do domu Ollaplex no.3 to i tak nie widzia豉m jakiego ogromnego efektu.
Co do kreatyny nie polecam bo jednak trzeba j wt豉cza na bardzo gor帷o i potrafi mocno zniszczy w這sy. Chocia u Ciebie mo瞠 i by co da豉 ale cena w stosunku do efekt闚 powala! (A jak trafisz na kiepskiego fryzjera to b璠zie katastrofa).
Z w豉snego do鈍iadczenia polecam Ci olejowanie. Najpierw okre郵 sobie porowato嗆 swoich w這s闚 a p騧niej dobierz odpowiedni olej. U mnie efekt by ju po pierwszym razie ale niekt鏎zy widz co dopiero po paru miesi帷ach.
Co wa積e Ollaplex to wydatek ok. 160z u fryzjera (do zabiegu) + no.3 do domu 150z na ok 5 razy. (Bez wizyty u fryzjera i u篡cia no.1, no.2 w og鏊e nie ma co kupowa no.3 !!)
Keratyna mo瞠 kosztowa ok 500z ale zale篡 od fryzjera.
Olejowanie to kwota od 30 do 70z za ok 150ml dobrej jako軼i oleju nierafinowanego wi璚 radz zacz望 od tej opcji.
Poni瞠j link do testu i troszk o olejach:
wysokopory.blogspot.com/p/blog-page.html
Ciuciu_2005 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-30, 09:18   #2372
pastelpink
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Cytat:
Napisane przez Ciuciu_2005 Poka wiadomo嗆
pastelpink uwa瘸m 瞠 Twoje w這sy s w ca趾iem niez造m stanie Nie wydaje mi si 瞠by ktokolwiek tylko po umyciu mia od razu pi瘯ne, l郾i帷e i g豉dkie w這sy.
Co do Olaplexu i innych zabieg闚 mog Ci powiedzie na w豉snym do鈍iadczeniu. Olaplex jest fajny ale rzeczywi軼ie tylko wewn皻rznie. To znaczy chroni w這s przed intensywn chemi, regeneruje w這s ale nie jest to efekt wow jakiego oczekujesz. To raczej zabieg po kt鏎ym przestaj 豉ma si w這sy. Nawet jak kupi豉m do domu Ollaplex no.3 to i tak nie widzia豉m jakiego ogromnego efektu.
Co do kreatyny nie polecam bo jednak trzeba j wt豉cza na bardzo gor帷o i potrafi mocno zniszczy w這sy. Chocia u Ciebie mo瞠 i by co da豉 ale cena w stosunku do efekt闚 powala! (A jak trafisz na kiepskiego fryzjera to b璠zie katastrofa).
Z w豉snego do鈍iadczenia polecam Ci olejowanie. Najpierw okre郵 sobie porowato嗆 swoich w這s闚 a p騧niej dobierz odpowiedni olej. U mnie efekt by ju po pierwszym razie ale niekt鏎zy widz co dopiero po paru miesi帷ach.
Co wa積e Ollaplex to wydatek ok. 160z u fryzjera (do zabiegu) + no.3 do domu 150z na ok 5 razy. (Bez wizyty u fryzjera i u篡cia no.1, no.2 w og鏊e nie ma co kupowa no.3 !!)
Keratyna mo瞠 kosztowa ok 500z ale zale篡 od fryzjera.
Olejowanie to kwota od 30 do 70z za ok 150ml dobrej jako軼i oleju nierafinowanego wi璚 radz zacz望 od tej opcji.
Poni瞠j link do testu i troszk o olejach:
wysokopory.blogspot.com/p/blog-page.html

Dzi瘯i za odpowied! W這sy olejuj regularnie 鈔ednio trzy razy w tygodniu od jakich dw鏂h lat Uwa瘸m, 瞠 obok masek proteinowych, olej awokado to najwi瘯sze cudo jakie mog na這篡 na w這sy
Mieszkam w UK, wi璚 bardzo cz瘰to jest tu deszczowo i st康 ten puch. Chyba b璠 musia豉 zosta przy produktach wyg豉dzaj帷ych, bo na to ju raczej nie ma rady. Chocia s造sza豉m, 瞠 rekonstrukcja Joico K-Pak jest 鈍ietna je郵i o chodzi i wizualn popraw stanu w這s闚. Co do 豉mliwo軼i to chyba spr鏏uj Olaplexu, bo na pewno nie zaszkodzi, a mo瞠 tylko pom鏂. Wiem, 瞠 musz stopniowo 軼ina te najbardziej zniszczone partie - 1/3 moich w這s闚 pochodzi z czas闚, gdy totalnie nic nie jad豉m, bo si "odchudza豉m" Poza tym rozja郾ia豉m i farbowa豉m je sama w domu jakie 20 razy (czasem codziennie [*]) w pogoni za ukochanym blondem Bardzo zale篡 mi na w這sach do pasa i po prostu st康 to zainteresowanie zabiegami wzmacniaj帷ymi. Chyba na razie b璠 musia豉 o nich zapomnie i skupi si na kondycji Jeszcze raz dzi瘯i za odpowied!
pastelpink jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-30, 12:23   #2373
Ciuciu_2005
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Ja my郵!
Masz dost瘼 do farb fryzjerskich?

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.
SceneQueene oto rezultaty. Po這篡豉m Loreal majirel 9.03 bez wody na 20 min a p騜niej na to na這篡豉m 9.23 na 3% na 35min.
Wysz這 troch ciemniej ale bardzo naturalnie. P騧niej doczyta豉m 瞠 do Loreala trzeba kupowa min. 6% wod no ale trudno.
Podejrzewam 瞠 odrosty b璠 musia豉 robi na 6% i nie wiem czy nie trzeba b璠zie miesza tych dw鏂h farb bo wydaje mi si 瞠 ten cieplejszy odcie te troch chwyci. Jak my郵isz?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg po koloryzacji.jpg (62,3 KB, 21 za豉dowa)
Ciuciu_2005 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-01, 09:43   #2374
Nathaliana
BAN sta造

Wiadomo軼i: 10

Zapuszczam w這sy ju 2 lata i (tu pewnie nie zostan pochwalona) nie by豉m u fryzjera ani razu Nic si nie skruszy這 itp. W這sy co prawda si rozdwajaj, ale u mnie tak jest, 瞠 2 dni po 軼i璚iu ju pojawiaj si bia貫 kropeczki. U篡wam waxa i od篡wek z l'biotica.
Nathaliana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-01, 09:52   #2375
Marceljana
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3

Cytat:
Napisane przez Nathaliana Poka wiadomo嗆
Zapuszczam w這sy ju 2 lata i (tu pewnie nie zostan pochwalona) nie by豉m u fryzjera ani razu Nic si nie skruszy這 itp. W這sy co prawda si rozdwajaj, ale u mnie tak jest, 瞠 2 dni po 軼i璚iu ju pojawiaj si bia貫 kropeczki. U篡wam waxa i od篡wek z l'biotica.
A ja w豉郾ie nie mog nigdzie znale潭 od篡wek z l'biotica, tych 鄴速ych. Czasem s w rossmanie. Ale ostatnio by豉m i by造 tylko te do w這s闚 farbowanych. Gdzie w Krakowie mog by?
Marceljana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-01, 14:15   #2376
Katatonia17
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Jak och這dzi kolor w這s闚? ciemny blond

Jak w tytule... mam w這sy w kolorze ciemnego blondu z tendencj do rozja郾iania ku koncom. Nie podoba mi si jednak ciep造 odcie kt鏎y jest tego efektem i 鄴速o rude refleksy. Zastanawiam si czy uzyskam ch這dny efekt samodzielnie, wybieraj帷 farb blond na poziomie 10 o ch這dnym odcieniu? Pr鏏owala kt鏎a? Zaznaczam 瞠 nie zale篡 mi na staniu si platynow blondynk(jakby wskazywala farba) a na zgaszeniu tych 鄴販i. A z tego co zd捫y豉m wyczyta chyba tak to powinno zadzia豉...
Ciekawa jestem Waszych rad i do鈍iadczenia w tym zakresie.
Ps: gancjane i niebieskie produkty pr鏏owalam i nie zadowala mnie ich czasowy efekt
Katatonia17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-01, 15:44   #2377
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 844
Dot.: Jak och這dzi kolor w這s闚? ciemny blond

Cytat:
Napisane przez Katatonia17 Poka wiadomo嗆
Jak w tytule... mam w這sy w kolorze ciemnego blondu z tendencj do rozja郾iania ku koncom. Nie podoba mi si jednak ciep造 odcie kt鏎y jest tego efektem i 鄴速o rude refleksy. Zastanawiam si czy uzyskam ch這dny efekt samodzielnie, wybieraj帷 farb blond na poziomie 10 o ch這dnym odcieniu? Pr鏏owala kt鏎a? Zaznaczam 瞠 nie zale篡 mi na staniu si platynow blondynk(jakby wskazywala farba) a na zgaszeniu tych 鄴販i. A z tego co zd捫y豉m wyczyta chyba tak to powinno zadzia豉...
Ciekawa jestem Waszych rad i do鈍iadczenia w tym zakresie.
Ps: gancjane i niebieskie produkty pr鏏owalam i nie zadowala mnie ich czasowy efekt
Przy rozja郾ianiu w這s闚, nawet farb o ch這dnym odcieniu, mo瞠 wyj嗆 jeszcze wi璚ej ciep造ch ton闚, je郵i w這sy maj do tego tendencj. Efekt tu po b璠zie prawdopodobnie zadowalaj帷y, ale ch這dne pigmenty szybko si wyp逝kuj. Lepiej wybierz farb o 1 ton ja郾iejsz od Twoich naturalnych w這s闚, np. 8.21 (zak豉daj帷 瞠 ten Tw鎩 ciemny blond to poziom ok. 7) i na堯 j z oxy 3%, 瞠by nie rozja郾i, a jedynie stonowa.
martaakow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-01, 21:04   #2378
wenszyca
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 044

lepiej podcina cz瘰to i ma這 czy rzadko i du穎 w這s闚? opinie s chyba bardzo podzielone
wenszyca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-02, 05:53   #2379
_Tinkerbell
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 867
GG do _Tinkerbell

ja podcinam ok. 1 cm co 3 miesi帷e.
Stary 2015-12-02, 23:25   #2380
Aleksandraknichnicka71
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Pytanie jak stonowa ombre w domu??

Heyka wszystkim! Jako, 瞠 nie potrafi sobie sama poradzi z tym problemem pisze do was Z nadziej, 瞠 mi pomo瞠cie ; -) w za陰czniku przesy豉m wam zdj璚ia moich w這s闚 i poczyna kt鏎e z nimi zrobi豉m. Na pocz徠ku pa寮ziernika zdecydowa豉m si na rozja郾ianie w這s闚 po przez ombre w salonie. Moje w這sy do pasa by造 koloryzowane r騜nymi farbami typu casting olia r騜nymi odcieniami ciemnych braz闚. Z racji tego 瞠 po ci捫y w這sy rosn mi baaaardzo szybko a odcien na d逝go軼i si znacznie wyp逝kal postanowi豉m zapu軼i sw鎩 naturalny odrost . Po rozja郾ianiu w salonie moje w這sy nabra造 z這to rudego odcienia. Chc帷 uzyska docelowy kolor ciep貫go be簑 a nie odcieni rudosci potraktowa豉m w這sy farba do ombre z loreala po kt鏎ej moje w這sy nabra造 odcienia miodowego blondu. I teraz pytanie do was co dalej mam zrobi 瞠by osi庵n望 odcien jak na ostatnich zdj璚iach.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2015-12-02_23.24.19.jpg (81,5 KB, 16 za豉dowa)
Aleksandraknichnicka71 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-03, 01:25   #2381
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 083

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Poka wiadomo嗆
ja podcinam ok. 1 cm co 3 miesi帷e.
Tak samo. Najlepiej.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-03, 12:16   #2382
martaakow
Zakorzenienie

Jak teraz pozbywam si farbowanych i zniszczonych cz窷ci w這s闚, to podcinam ok. 3 cm co 2-4 miesi帷e.

Jak zapuszczam, podcinam 2-3 cm co ok. p馧 roku. Jak nie mam zniszczonych rozja郾ianiem w這s闚, to jest to nawet a nadto dla nich, je郵i chodzi o jako嗆 ko鎍闚ek, ale kszta速 zawsze po ok. p馧 roku mo瞠 si troch zepsu.
Stary 2015-12-03, 16:24   #2383
emillyrose
rose rose

Wiadomo軼i: 220
Dot.: Pytanie jak stonowa ombre w domu??

warto stosowa p逝kanki do w這s闚
emillyrose jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-04, 09:33   #2384
SceneQueene
Zakorzenienie

A Tw鎩 post to odpowied na...?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-12-04, 12:30   #2385
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
A Tw鎩 post to odpowied na...?

Na pytanie sporo wy瞠j, patrz帷 po tytu豉ch post闚.
Posty przeniesione z innego tematu i tak si dzieje - wskakuj nie jeden po drugim, tylko chronologicznie, mieszaj帷 si z innymi postami.
Stary 2015-12-04, 14:39   #2386
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka wiadomo嗆
Na pytanie sporo wy瞠j, patrz帷 po tytu豉ch post闚.
Posty przeniesione z innego tematu i tak si dzieje - wskakuj nie jeden po drugim, tylko chronologicznie, mieszaj帷 si z innymi postami.
Aaa. Tak, wiem, 瞠 tak si dzieje, nie widzia豉m tu wcze郾iej nic takiego i si zdziwi豉m.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-12-07, 10:19   #2387
cebulki
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 915
GG do cebulki

Da豉m sie ostatnio zbajeowac mojej fryzjerce i teraz mam problem - dlatego prosze Was o pomoc
Mam na g這wie ombre - g鏎a br您 na poziomie 5 d馧 to poziom w tej chwili 6 wczesniej jasniejszy. Gdy w這sy dolne wybarwia造 sie mi na miedziano-rudo-z這to dosta豉m od fryzjerki taki chyba to jest toner w kolorze czerwonym i raz na jakis czas naka豉da豉m to na w這sy . Kolor miedziany znika a pojawial sie odcien czerwony. To mi pasowa這. Po ostatniej wizycie kiedy chcialam wr鏂ic do poprzedniego jasnego br您u na konc闚kach fryzjerka nam闚i豉 mnie na farbe w kolorze czekoladowo-czerwonym bo i tak przeciez sobie robie tym tonerem i lubie to. Toner mi pasowa teraz farba na w這sach juz nie. Chcia豉bym sie pozbyc czerwonej po鈍iaty kt鏎 mam i z czasem wyjsc na zwyk造 br您. Czy jest jakis kolor toneru kt鏎y mi ta czerwien wyciszy? Jesli tak to gdzie go mam szukac.
Bede wdzieczna za pomoc.

* Dsquared She Wood- Crystal Creek -10ml
* Armani Diamonds Summer, Summer Fraiche- 10ml

+ Puder Secret Brightening Laura Mercier - odsypka
+ Puder sypki Laura Mercier - odsypka

cebulki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-12, 22:22   #2388
SceneQueene
Zakorzenienie

Czerwony niweluje zielony, wi璚 mog豉by doda ze 2- 3 cm takieg tonera do maski i chwil potrzyma na g這wie. La Riche chocia瘺y ma go w ofercie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-12-18, 19:49   #2389
Julia34
Lila

Wiadomo軼i: 3
Unhappy Jak farb na這篡 na w這sy ? :)

Witajcie , mam pewien wielki problem odno郾ie koloru w這s闚
Mam farbowane w這sy w kolorze (wyp逝kanego) ciemnego popielatego br您u.Kolor z ciemnego wyp逝ka si do 鈔edniego br您u . Ale chodzi o to 瞠 kolor ten jest ciep造.:pro si:I mam odrost mojego naturalnego koloru-popielaty zimny br您 o wiele ja郾iejszy ni reszta w這s闚 . A chcia豉bym nak豉da rozja郾iacz . Co zrobi by mie jednolity kolor a nie 2 kompletnie inne ..Zafarbowa najpierw ten odrost czy jak ?! pomocy -_-:pros i:
Julia34 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-18, 21:29   #2390
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Co chcesz rozja郾ia? Po rozja郾ianiu zawsze b璠 ciep貫. Nie lepiej kupi p逝kank albo mix ton i och這dzi kolor farbowanych?
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-19, 17:49   #2391
Fuzukatsu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 471

Dziewczyny, potrzebuje waszej pomocy. Zwykle farbuje w這sy mieszanka majirel 7.23+9.23 p馧 na p馧(czyli de facto 8.23) i dodaje do tego tyle samo natury, czyli w uproszczeniu jest to co w stylu 1/2 tubki 8.23 + 1/2 tubki 8.
Dzisiaj kupi豉m przypadkiem 8.0, czyli g喚bok natur i nie wiem jak w takim razie mam to zmiesza, 瞠by kolor wyszed dobrze, ale tez pokry這 siwe. Niby moge 8.0+8.23 p馧 na p馧, ale pewnie ta g喚bia natury zdominuje odcie.
Dorad嬈ie

Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk

Uda si!

"Ko軼i馧 to korporacja, a krzy to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-19, 18:31   #2392
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, potrzebuje waszej pomocy. Zwykle farbuje w這sy mieszanka majirel 7.23+9.23 p馧 na p馧(czyli de facto 8.23) i dodaje do tego tyle samo natury, czyli w uproszczeniu jest to co w stylu 1/2 tubki 8.23 + 1/2 tubki 8.
Dzisiaj kupi豉m przypadkiem 8.0, czyli g喚bok natur i nie wiem jak w takim razie mam to zmiesza, 瞠by kolor wyszed dobrze, ale tez pokry這 siwe. Niby moge 8.0+8.23 p馧 na p馧, ale pewnie ta g喚bia natury zdominuje odcie.
Dorad嬈ie

Mieszanie poziom闚 7 i 9 p馧 na p馧 nie daje wcale poziomu 8, tylko co pomi璠zy 8 a 7.
Da豉bym 1/3 tubki 8.0 + 1/3 tubki 8.23 + 1/3 tubki 7.23
Albo 1/4 tubki 8.0 + 1/2 tubki 8.23 + 1/4 tubki 7.23
Stary 2015-12-19, 18:57   #2393
cassie91910
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 478
GG do cassie91910

Jak najskuteczniej i najszybciej och這dzi blond bez wizyty u fryzjera?
Stary 2015-12-19, 19:17   #2394
Fuzukatsu
Zadomowienie

Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Mieszanie poziom闚 7 i 9 p馧 na p馧 nie daje wcale poziomu 8, tylko co pomi璠zy 8 a 7.
Da豉bym 1/3 tubki 8.0 + 1/3 tubki 8.23 + 1/3 tubki 7.23
Albo 1/4 tubki 8.0 + 1/2 tubki 8.23 + 1/4 tubki 7.23

Dzi瘯i za rad. Bazuj na informacjach zawartych na blogach, tam wsz璠zie pisz, ze mieszanie w ten spos鏏 daje poziom po鈔edni. Dzi瘯i za u鈍iadomienieW豉郾ie problem w tym, ze 8.23 nie wyst瘼uje w palecie Majirel, wiec w ten spos鏏 zawsze miesza豉m te 2, kt鏎e ju mam w domu.

A jakbym zmiesza豉 1/4 8.0 + 1/2 9.23 + 1/4 7.23 to wyjdzie dobrze? Nak豉dam mamie, kt鏎a siwych ma bardzo du穎 i potrzebne nam tez krycie. 1/4 8.0 w mieszance da tyle krycia?

Uda si!

Stary 2015-12-19, 23:28   #2395
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cassie91910 Poka wiadomo嗆
Jak najskuteczniej i najszybciej och這dzi blond bez wizyty u fryzjera?
Je郵i blond jest 鄴速y -> fioletow p逝kank lub farb o odcieniu per這wym

Cytat:
A jakbym zmiesza豉 1/4 8.0 + 1/2 9.23 + 1/4 7.23 to wyjdzie dobrze? Nak豉dam mamie, kt鏎a siwych ma bardzo du穎 i potrzebne nam tez krycie. 1/4 8.0 w mieszance da tyle krycia?
Wyjdzie ja郾iej ni z poprzednich mieszanek. Da豉bym pr璠zej 1/2 8.0 + 1/4 9.23 + 1/4 7.23
Ci篹ko mi odpowiedzie na pytanie, ile pog喚bionej natury warto da dla siwych w這s闚 bo sama nie mam wcale. Ale na pewno pog喚biona natura w takim wypadku nie zaszkodzi. W przypadku siwych warto te stosowa ni窺ze st篹enia oksydantu. Chyba 瞠 pozosta貫 w這sy s ciemne i wymagaj lekkiego rozja郾ienia, to zastosuj tak jak zawsze.
No i my郵, 瞠 nie ma co si ba a tak bardzo tego, 瞠 jest to 8.0, a nie 8. I tak dajesz tego po這w, a po這w innych farb. Kolor mo瞠 si delikatnie r騜ni, ale nie na tyle, 瞠by to dostrzec, tak my郵. No i nie wydaje mi si, 瞠by p騧niej by problem, je郵i by chcia豉 farbowa z powrotem t mieszank co kiedy.

A co do tego "poziomu po鈔edniego" - no tak, jest to kolor po鈔edni, ale nie idealnie po 鈔odku, bo ciemniejsza farba zawsze ma wi瘯szy wp造w na ko鎍owy kolor, jest mocniej napigmentowana i jakby przewa瘸 szal na swoj stron

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2015-12-19 o 23:30
Stary 2015-12-19, 23:52   #2396
Fuzukatsu
Zadomowienie

Cytat:
Je郵i blond jest 鄴速y -> fioletow p逝kank lub farb o odcieniu per這wym

Wyjdzie ja郾iej ni z poprzednich mieszanek. Da豉bym pr璠zej 1/2 8.0 + 1/4 9.23 + 1/4 7.23
Ci篹ko mi odpowiedzie na pytanie, ile pog喚bionej natury warto da dla siwych w這s闚 bo sama nie mam wcale. Ale na pewno pog喚biona natura w takim wypadku nie zaszkodzi. W przypadku siwych warto te stosowa ni窺ze st篹enia oksydantu. Chyba 瞠 pozosta貫 w這sy s ciemne i wymagaj lekkiego rozja郾ienia, to zastosuj tak jak zawsze.
No i my郵, 瞠 nie ma co si ba a tak bardzo tego, 瞠 jest to 8.0, a nie 8. I tak dajesz tego po這w, a po這w innych farb. Kolor mo瞠 si delikatnie r騜ni, ale nie na tyle, 瞠by to dostrzec, tak my郵. No i nie wydaje mi si, 瞠by p騧niej by problem, je郵i by chcia豉 farbowa z powrotem t mieszank co kiedy.

A co do tego "poziomu po鈔edniego" - no tak, jest to kolor po鈔edni, ale nie idealnie po 鈔odku, bo ciemniejsza farba zawsze ma wi瘯szy wp造w na ko鎍owy kolor, jest mocniej napigmentowana i jakby przewa瘸 szal na swoj stron

No dobra, to tak wtedy zrobi. Najwa積iejsze to pokry odrosty, na pewno 瘸dna tragedia si nie zdarzy mimo wszystko czyta豉m tylko, 瞠 g喚boka natura zmieszana z czymkolwiek p馧 na p馧 da najwy瞠j "zwyk陰" natur bo zneutralizuje zmieszany odcie. No, ale nawet je郵i tak bedzi, to si nic z貫go nie stanie zawsze miesza豉m z 6%, zgodnie z instrukcj odno郾ie siwych
Dzi瘯i

Uda si!

Stary 2015-12-20, 00:38   #2397
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
No dobra, to tak wtedy zrobi. Najwa積iejsze to pokry odrosty, na pewno 瘸dna tragedia si nie zdarzy mimo wszystko czyta豉m tylko, 瞠 g喚boka natura zmieszana z czymkolwiek p馧 na p馧 da najwy瞠j "zwyk陰" natur bo zneutralizuje zmieszany odcie. No, ale nawet je郵i tak bedzi, to si nic z貫go nie stanie zawsze miesza豉m z 6%, zgodnie z instrukcj odno郾ie siwych
Dzi瘯i

No to daj 1/3 8.0 + 1/3 7.23 + 1/3 9.23
Ale my郵, 瞠 te proporcje to i tak mocno umowna sprawa, bo odcie nie b璠zie si przy tak niewielkich odchy趾ach jako specjalnie r騜ni, a przy nast瘼nym farbowaniu 豉two b璠zie zrobi jak捷 korekt.
Nie ma za co
Stary 2015-12-24, 23:20   #2398
okapi
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 591

M鎩 naturalny kolor to ciemny br您. Aktualnie mam na g這wie 7/43 z kolestonu. Czy do przej軼ia na naturalny/ch這dny blond wystarczy這by po prostu po這瞠nie farby w odpowiednim odcieniu (za堯禦y, 瞠 te koleston), czy jednak wypada這by najpierw zdekoloryzowa t rudo嗆, zanim zaczn dzia豉?

Edytowane przez okapi
Czas edycji: 2015-12-24 o 23:25
okapi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-25, 11:09   #2399
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez okapi Poka wiadomo嗆
M鎩 naturalny kolor to ciemny br您. Aktualnie mam na g這wie 7/43 z kolestonu. Czy do przej軼ia na naturalny/ch這dny blond wystarczy這by po prostu po這瞠nie farby w odpowiednim odcieniu (za堯禦y, 瞠 te koleston), czy jednak wypada這by najpierw zdekoloryzowa t rudo嗆, zanim zaczn dzia豉?
Po dekoloryzacji te b璠 rude
Na jakim poziomie ma by ten blond?
Stary 2015-12-25, 17:18   #2400
okapi
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 591

Najlepiej co z przedzia逝 7-9 w odcieniu naturalnym/ch這dnym.

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-07 13:41:38

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.