Pytania i porady fryzjerskie - Strona 83 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2016-01-20, 16:48   #2461
Wiktus123
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Thumbs down dekolorozycja

Hej
miesiac temu chciala豉m przyciemni w這sy na ciemny br您. Moja naturalne w這sy to jasny br您 z jasnymi refleksami. Nigdy nie farbowa豉m w這s闚, u篡豉m szamponu koloryzuj帷ego Loreal (darkest brown). Niestety niestarannie pofarbowa豉m w這sy i mam w ty逝 ja郾iesze refleksy... Wygl康a to strasznie i nie nosze rozpuszczonych w這s闚 bo wtedy wygl康am 鄉iesznie
Tak wi璚 mam pytanie czy w moim przypadku mo磧iwa jest dekoloryzacja lub 軼i庵anie koloru? Szuka豉m w necie, tutaj , na forach ale wszedzie dziewczyny sci庵aj farb i farbuj znowu na nowy kolor. Czy macie jaki spos鏏 (opr鏂z szamponu przeciw逝piezowego bo nie dziala niestety a nie chc cz瘰to go u篡wac). Od razu zaznaczam ze nie chcialabym wykonywa dekoloryzacji sama w domu bo sie boj znowu co sama robi.Dlatego pytanie do Was, czy znacie jaki inny spos鏏 i czy kt鏎a z was zdejmowa豉 szamponetk u fryzjerki? Dzi瘯i za odpowiedzi !
Wiktus123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-20, 17:02   #2462
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 844
Dot.: dekolorozycja

Cytat:
Napisane przez Wiktus123 Poka wiadomo嗆
Hej
miesiac temu chciala豉m przyciemni w這sy na ciemny br您. Moja naturalne w這sy to jasny br您 z jasnymi refleksami. Nigdy nie farbowa豉m w這s闚, u篡豉m szamponu koloryzuj帷ego Loreal (darkest brown). Niestety niestarannie pofarbowa豉m w這sy i mam w ty逝 ja郾iesze refleksy... Wygl康a to strasznie i nie nosze rozpuszczonych w這s闚 bo wtedy wygl康am 鄉iesznie
Tak wi璚 mam pytanie czy w moim przypadku mo磧iwa jest dekoloryzacja lub 軼i庵anie koloru? Szuka豉m w necie, tutaj , na forach ale wszedzie dziewczyny sci庵aj farb i farbuj znowu na nowy kolor. Czy macie jaki spos鏏 (opr鏂z szamponu przeciw逝piezowego bo nie dziala niestety a nie chc cz瘰to go u篡wac). Od razu zaznaczam ze nie chcialabym wykonywa dekoloryzacji sama w domu bo sie boj znowu co sama robi.Dlatego pytanie do Was, czy znacie jaki inny spos鏏 i czy kt鏎a z was zdejmowa豉 szamponetk u fryzjerki? Dzi瘯i za odpowiedzi !
No to w ko鎍u to szampon koloryzuj帷y (taki do 24 my) czy szamponetka (5-8 my)?

To pierwsze samo si nie zmyje. Po dekoloryzacji nie b璠ziesz mia豉 z powrotem swojego naturalnego koloru. Jest to niemo磧iwe z tego wzgl璠u, 瞠 do szampon闚 koloryzuj帷ych dodawany jest oksydant, kt鏎y usuwa cz窷ciowo naturalny pigment, by w jego miejsce m鏬 wej嗆 sztuczny pigment z farby. Szampon koloryzuj帷y to taka 豉godna, mniej trwa豉 farba.
Po u篡ciu wy陰cznie dekoloryzatora Twoje w這sy b璠 mia造 rudawy odcie. Wi璚 瞠by mie sw鎩 kolor musisz zrobi dekoloryzacj, a nast瘼nie po這篡 farb maksymalnie zbli穎n do Twojego naturalnego koloru. Fryzjer powinien wiedzie, jak na這篡, 瞠by zneutralizowa rudo軼i. Kolor mo瞠 si po d逝窺zym czasie ociepla. Mo瞠sz si wtedy ratowa szamponetkami lub srebrnymi p逝kankami i cierpliwie zapuszcza swoje w這sy.

Je郵i to jednak by豉 szamponetka, to cierpliwo軼i - zmyje si sama.

Jak b璠ziesz szuka豉 fryzjera, kt鏎y zrobi Ci t dekoloryzacj, dopytaj, czy aby na pewno to jest tzw. color remover, czy mo瞠 pod nazw dekoloryzacji rozumie zwyk貫 rozja郾ianie. Na rozja郾ianie si nie decyduj Szkoda w Twoim przypadku w這s闚 na to.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2016-01-20 o 17:04
martaakow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-22, 13:50   #2463
echme
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 949
Pytania i porady fryzjerskie

Dzwoni豉m dzi do salonu fryzjerskiego, do kt鏎ego chcia豉m sie uda i niestety okaza這 sie ze pod s這wem dekoloryzacja w cenniku kryje sie zwykle rozja郾ianie w這s闚. I teraz nie wiem czy sie zdecydowa z moimi zniszczonymi w這sami (2 tony chce rozja郾i) ale nie chce robi tego sama w domu.
Stary 2016-01-22, 14:16   #2464
Must
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 952
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Eyjafjallajokull Poka wiadomo嗆
Mam pytanie na temat odzywek z Ziai. Kt鏎a z nich jest najlepsza? S造sza豉m, ze sa bardzo dobrze i w豉snie nie wiem na kt鏎 z tych tutaj xxx powinnam sie zdecydowac? :<
Dla mnie czerwona .

Dziewczyny mam pytanie.

Ile cm musz waszym zdaniem podci望, aby w這sy lepiej wygl康a造 ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: png Bez☠tytu逝.png (796,8 KB, 15 za豉dowa)
Must jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-22, 18:00   #2465
ahali123
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 161

Witam

Chcia豉bym zmieni kolor swoich w這s闚 i prosz Was o porad jakich produkt闚 u篡:

to co wida na zdj璚iu to w wi瘯szo軼i m鎩 naturalny kolor tylko zrudzia造 od s這鎍a, prostownicy i pewno pozosta這軼iach po lekkim baleja簑 z lata;

chcia豉bym troch rozja郾i w這sy i przede wszystkim pozby si tej rudo軼i

Prosz Was o pomoc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20160121_205129(1).jpg (583,6 KB, 16 za豉dowa)

Edytowane przez ahali123
Czas edycji: 2016-01-22 o 18:13 Pow鏚: zapomnia豉m o zdj璚iu
ahali123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-25, 13:40   #2466
karinecka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Rozja郾ianie w這s闚

Witam wszystkie wiza瘸nki Zdaj sobie spraw, 瞠 takie pytania ju by造 wiele razy, ale ka盥a sytuacja jest inna, wi璚 pozwol sobie zada moje pytanie.
Ostatnim razem mia豉m robione ombre, na g鏎ze po這穎ny kolor 鈔edni br您 idealnie pasuj帷y do mojego naturalnego koloru, a na dole kolor zbli穎ny do platyny.
Postanowi豉m teraz wr鏂i do ca這軼i w kolorze platyny. Po這篡豉m na ca陰 g這w farb bodaj瞠 12/1 z firmy wellaton. D馧 jest idealny, g鏎a natomiast zrobi豉 si ni to 鄴速a, ni to jasnoruda.
Co proponujecie teraz zrobi? W這sy farbowa豉m dwa dni temu, od篡wia豉m maskami. S w stanie bardzo dobrym. Czy polecacie teraz po這篡 na to jak捷 farb jasny popielaty blond czy jaki inny czy wog鏊e poczeka z farbowaniem jeszcze troch? Dodam 瞠 wcze郾iej kiedy mia豉m kolor platynowy to u篡wa豉m szamponu z Joanny albo rossmanna fioletowego przeciw 鄴趾ni璚iu w這s闚.
Z g鏎y dzi瘯uj za wszystkie podpowiedzi.
Pozdrawiam,
Inezka
karinecka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-25, 14:12   #2467
kamkamila90
Przyczajenie

Dot.: Rozja郾ianie w這s闚

Dlatego nie powinno sie przeprowadzac koloryzacji w domu, tylko u fryzjera. Mo瞠 plukanki Ci pomog?
kamkamila90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-25, 17:19   #2468
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 078

Cytat:
Napisane przez karinecka Poka wiadomo嗆
Witam wszystkie wiza瘸nki Zdaj sobie spraw, 瞠 takie pytania ju by造 wiele razy, ale ka盥a sytuacja jest inna, wi璚 pozwol sobie zada moje pytanie.
Ostatnim razem mia豉m robione ombre, na g鏎ze po這穎ny kolor 鈔edni br您 idealnie pasuj帷y do mojego naturalnego koloru, a na dole kolor zbli穎ny do platyny.
Postanowi豉m teraz wr鏂i do ca這軼i w kolorze platyny. Po這篡豉m na ca陰 g這w farb bodaj瞠 12/1 z firmy wellaton. D馧 jest idealny, g鏎a natomiast zrobi豉 si ni to 鄴速a, ni to jasnoruda.
Co proponujecie teraz zrobi? W這sy farbowa豉m dwa dni temu, od篡wia豉m maskami. S w stanie bardzo dobrym. Czy polecacie teraz po這篡 na to jak捷 farb jasny popielaty blond czy jaki inny czy wog鏊e poczeka z farbowaniem jeszcze troch? Dodam 瞠 wcze郾iej kiedy mia豉m kolor platynowy to u篡wa豉m szamponu z Joanny albo rossmanna fioletowego przeciw 鄴趾ni璚iu w這s闚.
Z g鏎y dzi瘯uj za wszystkie podpowiedzi.
Pozdrawiam,
Inezka
Przy kolejnym farbowaniu odrost powinien wyj嗆 ju ok. Powinna wst瘼nie rozja郾ic g鏎 na niskim oxy zanim po這篡豉s tamta farb. Nie radz teraz k豉嗆 popielu, bo na z這to popiel mo瞠 da ziele.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-26, 19:59   #2469
karinecka
Przyczajenie

Przy kolejnym farbowaniu odrost powinien wyj嗆 ju ok. Powinna wst瘼nie rozja郾ic g鏎 na niskim oxy zanim po這篡豉s tamta farb. Nie radz teraz k豉嗆 popielu, bo na z這to popiel mo瞠 da ziele.

Kupi豉m farb firmy Syoss mro幡y per這wy blond. My郵isz 瞠 mog po這篡 g堯wnie na g鏎n cz窷 w這s闚?
karinecka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-27, 19:22   #2470
SzAnElKa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 336
Pytanie o pasemka :) Co daj?

Witam

Co daj pasemka? Jak zmieniaj twarz? Poszerzaj j czy wyszczuplaj? Roz鈍ietlaj, odm豉dzaj? Jaki efekt daj (wiem, 瞠 to pewnie indywidualna sprawa ale pytam tak og鏊nie). Jednym s這wem DO JAKIEGO EFEKTU ROBI SI PASEMKA (blond) ???

M鎩 naturalny kolor w這s闚 to naturalny/mysi blond.
W這sy s cieniowane - d逝go嗆 w這s闚 od 簑chwy za 這patki.
W這sy mam proste i zapuszczam do pasa
Chcia豉m sobie zrobi troch ja郾iejszych pasemek, 瞠by w這sy by造 ja郾iejsze ... ale nie wiem czy nie pofarbowa ca這軼i.

Edytowane przez SzAnElKa
Czas edycji: 2016-01-27 o 19:23
SzAnElKa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-27, 19:43   #2471
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 496
Dot.: Pytanie o pasemka :) Co daj?

Cytat:
Napisane przez SzAnElKa Poka wiadomo嗆
Witam

Co daj pasemka? Jak zmieniaj twarz? Poszerzaj j czy wyszczuplaj? Roz鈍ietlaj, odm豉dzaj? Jaki efekt daj (wiem, 瞠 to pewnie indywidualna sprawa ale pytam tak og鏊nie). Jednym s這wem DO JAKIEGO EFEKTU ROBI SI PASEMKA (blond) ???

M鎩 naturalny kolor w這s闚 to naturalny/mysi blond.
W這sy s cieniowane - d逝go嗆 w這s闚 od 簑chwy za 這patki.
W這sy mam proste i zapuszczam do pasa
Chcia豉m sobie zrobi troch ja郾iejszych pasemek, 瞠by w這sy by造 ja郾iejsze ... ale nie wiem czy nie pofarbowa ca這軼i.
Witaj .
Raczej nie slyszalam zeby pasemka poszerzaly czy wyszczuplaly twarz, zmiana fryzury tak.
Kolory wlosow napewno zmieniaja urode ale trzeba dobrze dopasowac do karnacji twarzy. Moga odmlodzic ,ale nie kazdemu to pasuje .
Wstaw zdj; dopiero mozna ocenic mniej wiecej czy pasuja do Ciebie pasemka.

Mnie przykladowo blond odmladza.

Galeria Moje wlosy

RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2016-01-27 o 19:47
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 496 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-28, 12:14   #2472
etitka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

Cytat:
Napisane przez Must Poka wiadomo嗆
Dla mnie czerwona .

Dziewczyny mam pytanie.

Ile cm musz waszym zdaniem podci望, aby w這sy lepiej wygl康a造 ?
Moim zdaniem powinna podci望 je delikatnie na ko鎍ach, ale najlepsze co mog這by poprawic wygl康 Twoich w這s闚 to porz康ne cieniowanie A jesli mysla豉s o farbowaniu to moze rozjasnij ko鎍闚ki? Wygl康a豉bys pieknie
etitka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-28, 15:15   #2473
miska23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 98

a co my郵icie o flamboyage, albo o sombre?
miska23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-28, 17:09   #2474
Weasellow
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45
Wpisy w blogu: 2

mam pytanie,
czy w這sy o kolorze 7,43 pokryje farba 6,11 czy dopiero 5,11???
prosz o pomoc
Stary 2016-01-30, 17:31   #2475
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Weasellow Poka wiadomo嗆
mam pytanie,
czy w這sy o kolorze 7,43 pokryje farba 6,11 czy dopiero 5,11???
prosz o pomoc
Na 3% powinna z豉pa. Cho na pewno lepiej pokryje poziom 5.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2016-01-31, 15:24   #2476
Sveja
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Farbowanie ca造ch w這s闚

Cze嗆. Mam k這pot, a raczej obaw "co mi wyjdzie" ? Od kilku lat robi baleja blond. Chc帷 uzyska efekt jednolitego koloru kupi豉m farb Garnier 8 i chc na這篡 na ca這嗆. Czy kt鏎a z Was robi豉 podobne zakrywanie baleja簑 blond br您em i jakie by造 tego efekty lub czego ja mog si spodziewa ?
Sveja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-31, 16:46   #2477
Weasellow
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45
Wpisy w blogu: 2

Dzi瘯uj za pomoc ,
dobrze wiedzie, 瞠 powinien to by oksydant 3% a nie 6% (jak my郵a豉m)
Stary 2016-02-01, 23:12   #2478
grandowelove
Przyczajenie

Przej軼ie do blondu

Hej kobitki.

Ostatnimi czasy majac 5 cm odrost zachcia這 mi sie zafarbowa na kolor zbli穎ny do naturalnego ( ciemny blond ) wiec si璕n窸am po farbe zloty braz z garniera. Wyszedl mi bardzo ciemny braz z tylu majac jasny a na czubku bardzo ciemny. Spiera mi sie wiec na ko鎍ach mialam wrecz rudy. Zachcialam znowu blond wiec poszlam do fryzjera i machnekam sb pasemka ktore w po陰czeniu z tym br您em wygl康a造 na szare. Po dwoch dniach nie wytrzyma豉m i kupilam farbe z loreal paris bardzo jasny blond i ponownie zafarbowalam. Na czubku wyszell mi kolor bardzo jasny blond podchodz帷y pod rudy natomiast reszta wlosow na gorze wyszla mi jasno rudo br您owa z blond pasemkami. Nie wiem co mam teraz zrobic a chcia豉bym szybki efekt aby po powrocie do szkoly nie wygladac jak straszyd這. Mysle nad ponownym rozjasnieniem ale boje sie ze znowu nie wyjdzie jak chce i nie zakryje to ani pasemek ani ciemnych ko鎍ach wlosow. Pom騜cie mi prosze. Dodaje rowniez za陰cznik wlosow zrobionych dzisiaj farba bardzo jasny blond
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160201_205327.jpg (98,3 KB, 12 za豉dowa)
grandowelove jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-02, 11:28   #2479
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie ma za co. Chyba 瞠 masz siwe w這sy- wtedy 6%

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Sveja Poka wiadomo嗆
Cze嗆. Mam k這pot, a raczej obaw "co mi wyjdzie" ? Od kilku lat robi baleja blond. Chc帷 uzyska efekt jednolitego koloru kupi豉m farb Garnier 8 i chc na這篡 na ca這嗆. Czy kt鏎a z Was robi豉 podobne zakrywanie baleja簑 blond br您em i jakie by造 tego efekty lub czego ja mog si spodziewa ?
Kolor mo瞠 nie wyj嗆 r闚no.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-02-05, 15:52   #2480
Sveja
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

w豉郾ie tego si obawiam, dlatego p鏦i co si wstrzymam ... widz 瞠 nikt nic nie poradzi, to trudno
Sveja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-07, 10:36   #2481
dolla200
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28
Krzywo zafarbowany odsrost

Hej,
farbowalam odrost farba garnier olia.
Mialam bardzo duzy odrost i w niektorych miejscach nalozylam za malo farby (tzn powinnam nalozyc na 4cm od dkory, a nalozylam tylko na 3cm) i na tym kawalku mam nadal odrost
Mam nadzieje, ze rozumiecie o co mi chodzi.

Czy jak nastepnym razem naloze farbe na te fragmenty tokolor sie wyrowna?
Czy moze nalozyc juz teraz farbe na te miejsca? (to bedzie trudne, chyba musialabym pacynk)

O chyba, ze sobie b璠e rumiankem to miejsce rozjasniac

Nie widac tego bardzo, ale mnie to denerwuje... i musze cos z tym zrobic
dolla200 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-09, 18:45   #2482
Saaarah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69
Wysokie czo這

Hej czy opr鏂z prostej grzywki macie jakie pomys造 jak odwr鏂i od wysokiego czo豉 uwag?
Wiadomo nie kt鏎zy te takie maj i wygl康aj fajnie, lecz ja mam owaln twarz i co kolwiek robi tu czuje, 瞠 wygl康a to 幢e...
Saaarah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-09, 20:34   #2483
Catalys
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29
Dot.: Wysokie czo這

Ja mam wysokie czo這 i tzw. dzi鏏ek. Grzywk 軼inam na skos, dzi鏏ek kr鏂ej, tak by si w這ski wyr闚na造 i zaczesuj na prawo. W gr nie wchodzi prosta grzywka, bo mam wtedy "p豉sk" g這w i jak捷 tak kr鏒k twarz.
Catalys jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-10, 18:39   #2484
aralka1234
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 302
Question Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

czy jest sens w sp逝kiwaniu w這s闚 zimn wod pod koniec ich mycia, 瞠by zamkn望 逝ski, gdy i tak zaraz je szusz gor帷 suszark?:rolle yes:
aralka1234 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-10, 19:44   #2485
Yen89
Przyczajenie

Z czerwonych w這s闚 na jasny br您

Cze嗆,

Od prawie trzech lat farbuj w這sy na mo積a powiedzie czerwie. Od jakiego roku u篡wam farby Palette Deluxe numer 678 (rubin). Moje naturalne w這sy to taki mysi kolor, co mi璠zy jasnym br您em, a ciemnym blondem, kt鏎y jako odrost przy czerwonych w這sach prezentuje si fatalnie
Jestem ju zm璚zona cz瘰tymi farbowaniami w這s闚, kt鏎e przy czerwonym kolorze w這s闚 s niestety konieczne i zapragn窸am zmiany a mianowicie br您u, najlepiej jakiego jasnego zbli穎nego do mojego naturalnego koloru co bym nie musia豉 ich farbowa z tak du膨 cz瘰totliwo軼i jak obecnie. Wiadomo, 瞠 tak cz瘰te farbowania nie wp造waj najlepiej na kondycj w這s闚, niestety bole郾ie przekona豉m si o tym na moich w這sach.
Zmierzaj帷 do meritum sprawy mam pytanie drogie Wiza瘸nki czy farbuj帷 moje obecne w這sy na kolor br您owy jestem w stanie co zdzia豉? Czy jaki jasny br您 jest w og鏊e w stanie utrzyma si na farbowanych na czerwono w這sach? Je郵i tak to jaki wybra kolor z jakiej firmy? Czy kt鏎a z Was robi豉 co podobnego? Od razu uprzedz, 瞠 absolutnie w gr nie wchodz ani dekoloryzacja, ani rozja郾ianie. Mam za bardzo zniszczone w這sy na tego typu zabiegi.

Poni瞠j zdj璚ie moich k豉k闚

Z g鏎y dzi瘯uje za pomoc, b璠 wdzi璚zna za ka盥e rady
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00942.jpg (82,6 KB, 14 za豉dowa)
Yen89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-10, 20:04   #2486
Injector
Przyczajenie

Chcia豚ym rozja郾i swoje w這sy, ale na g這wie mam du穎 pieprzyk闚. Czy s jakie przeciwwskazania? Czy mog to zrobi bez problemu?
Injector jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-11, 01:38   #2487
Lenax333
Przyczajenie

Z brazu po ciemny blond

Man duuzy (jak dla mnie problem) jeszcze kilka dni temu mialam.bardzo jasny blond I OK 4 cm odrostami. Chcialam go przyciemnic wiec wybralam farbe ognista czekolada loreal bez amoniaku. Czuje sie 幢e w tym kolorze i chce wr鏂i do blondu chociaz ciemnego ale mam strasznie liche wlosy i nie chcialabym u篡wa rozjasniacza. Wiecie moze co powinnam zrobic? I czy jest mozliwosc ze ta farba spierze sie do blondu? (Jak sie myje to woda jest cala br您owa od tej farby) moje wlosy aktualnie wygl康aj tak jak na zdjeciu
Lenax333 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-11, 15:46   #2488
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Z brazu po ciemny blond

Myj szamponem przeciw逝pie穎wym, opr鏂z tego p逝kanka z miodu b康 sam miod na這穎ny na d逝瞠j na w這sy dobrze 軼i庵a kolor. W徠pi jednak, 瞠 zejdzie ca趾owicie i ob璠zie si bez dekoloryzacji.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-02-11, 15:47   #2489
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Z czerwonych w這s闚 na jasny br您

Jasny br您 z豉pie- aczkolwiek czerwony b璠zie mocno przebija. Jesli ju to spr鏏owa豉bym z ch這dnym, metalicznym poziomem 5, kt鏎y lekko t czerwie zneutralizuje.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-02-11, 20:06   #2490
zuzia1103
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17
Dot.: Z czerwonych w這s闚 na jasny br您

Cytat:
Napisane przez Yen89 Poka wiadomo嗆
Cze嗆,

Od prawie trzech lat farbuj w這sy na mo積a powiedzie czerwie. Od jakiego roku u篡wam farby Palette Deluxe numer 678 (rubin). Moje naturalne w這sy to taki mysi kolor, co mi璠zy jasnym br您em, a ciemnym blondem, kt鏎y jako odrost przy czerwonych w這sach prezentuje si fatalnie
Jestem ju zm璚zona cz瘰tymi farbowaniami w這s闚, kt鏎e przy czerwonym kolorze w這s闚 s niestety konieczne i zapragn窸am zmiany a mianowicie br您u, najlepiej jakiego jasnego zbli穎nego do mojego naturalnego koloru co bym nie musia豉 ich farbowa z tak du膨 cz瘰totliwo軼i jak obecnie. Wiadomo, 瞠 tak cz瘰te farbowania nie wp造waj najlepiej na kondycj w這s闚, niestety bole郾ie przekona豉m si o tym na moich w這sach.
Zmierzaj帷 do meritum sprawy mam pytanie drogie Wiza瘸nki czy farbuj帷 moje obecne w這sy na kolor br您owy jestem w stanie co zdzia豉? Czy jaki jasny br您 jest w og鏊e w stanie utrzyma si na farbowanych na czerwono w這sach? Je郵i tak to jaki wybra kolor z jakiej firmy? Czy kt鏎a z Was robi豉 co podobnego? Od razu uprzedz, 瞠 absolutnie w gr nie wchodz ani dekoloryzacja, ani rozja郾ianie. Mam za bardzo zniszczone w這sy na tego typu zabiegi.

Poni瞠j zdj璚ie moich k豉k闚

Z g鏎y dzi瘯uje za pomoc, b璠 wdzi璚zna za ka盥e rady
Bez k徙ieli rozja郾iaj帷ej si nie ob璠zie,a tego br您u nawet nie ma sensu nak豉da, bo i tak nic nie b璠zie wida.
zuzia1103 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-01 22:31:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.