Pytania i porady fryzjerskie - Strona 84 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2016-02-12, 11:42   #2491
Must
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 952
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez etitka Poka wiadomo嗆
Moim zdaniem powinna podci望 je delikatnie na ko鎍ach, ale najlepsze co mog這by poprawic wygl康 Twoich w這s闚 to porz康ne cieniowanie A jesli mysla豉s o farbowaniu to moze rozjasnij ko鎍闚ki? Wygl康a豉bys pieknie

Gdy mam wycieniowane w這sy mam loki, a nie lubi bardzo kr璚onych w這s闚. Trac wtedy te na obj皻o軼i i kucyk wygl康a bardzo s豉bo.

Rozja郾ianie odpada, bo si zniszcz i koniec ko鎍闚 nie b璠a juz tak b造szcz帷e

tylko podci璚ie wchodzi w gr.
Must jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-13, 09:08   #2492
zuzia1103
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Cytat:
Napisane przez aralka1234 Poka wiadomo嗆
czy jest sens w sp逝kiwaniu w這s闚 zimn wod pod koniec ich mycia, 瞠by zamkn望 逝ski, gdy i tak zaraz je szusz gor帷 suszark?:rolle yes:
Oczywi軼ie, 瞠 ma sens. Ch這dniejsza wod sp逝kujemy od篡wk, w闚czas w這sy staj si l郾i帷e, b造szcz帷e i g豉dsze. ㄆska w這sa pod wp造wem ch這dniejszej wody si zamyka i w這sy staj si mniej porowate. Ja dodatkowo, co kilka my p逝cz w這sy wod z octem. Uprzedzam pytania w這sy nie 鄉ierdz octem, a mniej si przet逝szczaj i dodatkowo kolor d逝瞠j si trzyma. Generalnie w這sy po umyciu powinno si zawin望 w r璚znik i jak jest taka mo磧iwo嗆 pochodzi w tym turbanie przynajmniej p馧 godzinki.

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
Napisane przez dolla200 Poka wiadomo嗆
Hej,
farbowalam odrost farba garnier olia.
Mialam bardzo duzy odrost i w niektorych miejscach nalozylam za malo farby (tzn powinnam nalozyc na 4cm od dkory, a nalozylam tylko na 3cm) i na tym kawalku mam nadal odrost
Mam nadzieje, ze rozumiecie o co mi chodzi.

Czy jak nastepnym razem naloze farbe na te fragmenty tokolor sie wyrowna?
Czy moze nalozyc juz teraz farbe na te miejsca? (to bedzie trudne, chyba musialabym pacynk)

O chyba, ze sobie b璠e rumiankem to miejsce rozjasniac

Nie widac tego bardzo, ale mnie to denerwuje... i musze cos z tym zrobic
Skoro tak bardzo nie wida tej r騜nicy wstrzymaj si z miesi帷. Przy kolejnym farbowaniu na堯 farb na ca造 odrost, 陰cznie z tym wcze郾iejszym 4cm odrostem. Potrzymaj 20min, a p騧niej przeczesz grzebieniem na d逝go軼i i ko鎍e na 10 min. Kolor si wyr闚na.
zuzia1103 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-13, 15:46   #2493
magaw2810
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Unhappy Wiele odieni w這s闚-jak sobie poradzi?

Witam. Mam d逝gie g瘰te w這sy naturalnie ciemny blond,lecz zamarzy豉 mi si czer,na tak te pomalowa豉m kilka razy szamponem koloryzuj帷ym. Kolor si zmywa,ale zapragne豉m ombre i tu ca豉 historia si zaczyna....posz豉m do poleconej fryzjerki z my郵 ,,b璠 mia豉 super ombre " a co wysz這? Ziele! tak tak, fryzjerka postanowi豉 zrobi mi refleksy na w這sach i wierzchnia wartwa w這s闚 zosta豉 rozja郾iona,przy czym pozosta豉 zielona po鈍iata,a pod spodem obecnie w這sy maj ciemny br您. Oczywi軼ie nie oby這 si bez podci璚ia w這s闚. Ja pragn帷 wr鏂i do swojego naturalnego koloru i zrobi ombre,pomalowa豉m w這sy jasnym br您em,lecz teraz moje r騜nokolorowe w這sy gryz si. Czy jakbym pomalowa豉 ca貫 w這sy br您em, a nast瘼nie dokona豉 samodzielnej koloryzacji ombre to co by z tego wysz這? Nie chce wraca do ciemnych w這s闚, a chce co zmieni w sobie,ale te chce zlikwidowa t pstrokato嗆;/ POMOCY
magaw2810 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-13, 18:33   #2494
aralka1234
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 302
Question Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez zuzia1103 Poka wiadomo嗆
Oczywi軼ie, 瞠 ma sens. Ch這dniejsza wod sp逝kujemy od篡wk, w闚czas w這sy staj si l郾i帷e, b造szcz帷e i g豉dsze. ㄆska w這sa pod wp造wem ch這dniejszej wody si zamyka i w這sy staj si mniej porowate. Ja dodatkowo, co kilka my p逝cz w這sy wod z octem. Uprzedzam pytania w這sy nie 鄉ierdz octem, a mniej si przet逝szczaj i dodatkowo kolor d逝瞠j si trzyma. Generalnie w這sy po umyciu powinno si zawin望 w r璚znik i jak jest taka mo磧iwo嗆 pochodzi w tym turbanie przynajmniej p馧 godzinki.

niestety myj w這sy rano i nie mam czasu na chodzenie z r璚znikiem na g這wie.. ale tak g堯wnie chodzi這 mi o to, 瞠 w這sy zawsze susz suszark, czyli leci na nie gor帷e powietrze i czy wtedy ma sens wcze郾iejsze p逝kanie ich zimn wod? wydawa這 mi si 瞠 w sytuacji gdy suszymy suszark nie, ale nie jestem pewna , mog si myli, dlatego pytam

Edytowane przez aralka1234
Czas edycji: 2016-02-13 o 18:35
aralka1234 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-14, 08:31   #2495
zuzia1103
Przyczajenie

Jak najbardziej ma sens. Zapewniam, 瞠 zauwa篡sz r騜nic.

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Jak mo瞠sz wystaw dok豉dne zdj璚ie swoich w這sk闚.
Stary 2016-02-14, 21:10   #2496
chloeeee
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38
Szampon a p逝kanka

dziewczyny, czy zmieni si w豉軼iwo軼i szamponu i nie b璠zie on ju taki myj帷y czy co, je瞠li dodam do niego troch srebrnej p逝kanki i kilka kropelek gencjany?
Stary 2016-02-15, 09:59   #2497
ona!!!
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 249

Chcia豉bym uzyska ch這dny blond, bardziej popielaty. Odrost闚 nie farbuje, bo zapuszczam. Czy farba loreal prodige 9.1 chwyci mi?
W za陰czniku moje w這sy bez lampy i z lamp.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20160207_120053.jpg (66,7 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20160207_120018.jpg (61,4 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20151212_201148.jpg (64,0 KB, 9 za豉dowa)
Stary 2016-02-15, 13:35   #2498
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Szampon a p逝kanka

Nie, dodawaj 鄉ia這
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-16, 10:57   #2499
zuzia1103
Przyczajenie

Na pewno chwyci. Zastanawiam si jaka jest woda w tych farbach, bo 9% za wysoka. D逝go軼i i ko鎍e masz jasne, wi璚 nie trzeba ich podja郾ia.Zwr鵵 uwag na t seri Loreal Paris ten 9.1 jest chyba ciut ch這dniejszy.
Stary 2016-02-16, 12:01   #2500
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 844

A ja przy Twoich w這sach obawia豉bym si zielonkawego odcienia po zafarbowaniu 9.1 i chyba najpierw zafarbowa豉bym 9.21, a dopiero p騧niej 9.1
Bo blond, kt鏎y masz w tej chwili, wygl康a na lekko 鄴速y, z這ty. Popiel na takich odcieniach lubi wyj嗆 glonowato.

Ale mo瞠 jestem przewra磧iwiona
martaakow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-16, 13:07   #2501
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 058

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka wiadomo嗆
A ja przy Twoich w這sach obawia豉bym si zielonkawego odcienia po zafarbowaniu 9.1 i chyba najpierw zafarbowa豉bym 9.21, a dopiero p騧niej 9.1
Bo blond, kt鏎y masz w tej chwili, wygl康a na lekko 鄴速y, z這ty. Popiel na takich odcieniach lubi wyj嗆 glonowato.

Ale mo瞠 jestem przewra磧iwiona
Zgadzam si z Tob.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-16, 19:53   #2502
cichazabka
...

Wiadomo軼i: 1 528

Mam problem. By豉m wczoraj u fryzjera, z zamiarem zmiany koloru (w這sy rozjasnione z poziomu 3, 瞠by pozby si czerwonego pigmentu). Docelowo d捫y豉m do szaro軼i. Wysz豉m z ombre (i to bardzo ciep造m, cho o ko鎍闚ki pretensji nie mam, by造 jeszcze mocno rude). Niestety grzywka jest o wiele ciemniejsza od reszty. Ciemne zosta造 zafarbowane kolorem 5.7, ale grzywka jest ciemniejsza. Mocno odcina si od reszty, kt鏎a wymiesza豉 si z blondem. W dodatku br您 podbi czerwone pigmenty (kt鏎ych po rozja郾ianiu praktycznie nie by這).
Czy jest szansa jako to odratowa inaczej ni zafarbowanie ca這軼i na ciemno?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1455648586253.jpg (28,3 KB, 3 za豉dowa)

13.10
27.11
cichazabka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-16, 20:07   #2503
Aredhel125
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 640

Ja mam pytanie odno郾ie kondycji w這s闚 i farbowania. Srednio farbuj si raz na 3 miesi帷e, nie cuduj z w這sami nic wymy郵nego, swoje szatynowe przyciemniam i ko鎍闚ki mam rozjasnione, czyli ombre. Dzisiaj posz豉m znowu od鈍ie篡 w這sy, ale niestety jakim cudem g鏎a wysz豉 za jasna, wi璚 fryzjerka ten dziwny "odrost" musia豉 potraktowa jeszcze raz farb na chwil. Przy pierwszym na這瞠niu farby odczuwa豉m lekkie pieczenie, ale w zasadzie tak si zdarza. Przy drugim nak豉daniu piek這 ju mocniej. Og鏊nie nic tam si nie dzia這, ale ja zacz窸am w duchu panikowa, 瞠 zaraz o造siej, albo za tydzie wypadn mi wszystkie w這sy. Fryzjerka m闚i豉, 瞠 to stosunkowo delikatne farby, 造sa nie wysz豉m, ale i tak si boj. Og鏊nie mam cienkie w這sy, a teraz mi lekko podprostowa豉, pada deszcz i wygl康am licho z tymi w這sami. Martwi si, 瞠 bo tych dzisiejszych zabiegach mocno je os豉bi豉m i naprawd zaczn lecie.
Czy mam powody do obaw, czy panikuj jak zwykle? mam wra瞠nie, ze czuj na sk鏎ze g這wy jaki dziwny dyskomfort.
Aredhel125 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-17, 08:44   #2504
zuzia1103
Przyczajenie

Wystarczy doda troch natury do farby i nie wyjd "glonowate". Zreszt w這sy nie wygl康aj na przeja郾ione od rozja郾iania, wi璚 dlaczego maj wyj嗆 zielone?

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Czy te rozja郾ione ko鎍e mia豉 tonowane jak捷 farb?
Stary 2016-02-17, 10:31   #2505
miedziane
miedziane

Wiadomo軼i: 1
miedziane w這sy - rozja郾ianie

Zafarbowa豉m dzi moje ciemnoblond/jasnobr您owe w這sy na kolor A2 5.43 Kenya Miedziany Bursztyn z firmy L'Oreal. Wyszed mi taki kolor, jak na pierwszym zdj璚iu. Jak rozja郾i go do tego z opakowania albo takiego, jak na nast瘼nym zdj璚iu?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Lomogram_2016-02-17_10-03-33-AM.jpg (35,4 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg jak-dobrac-kolor-wlosow-8-wskazowek.jpg (68,1 KB, 7 za豉dowa)
miedziane jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-17, 12:23   #2506
emma-e4
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 623
Dot.: miedziane w這sy - rozja郾ianie

moim zdaniem to co jest na opakowaniu farby, to troch ja郾iej ni poziom 5. % to taki 鈔edni br您, 瞠by uzyska taki kolor jak na opakowaniu farby albo w zdj璚iu przez ciebie dodanym, powinna farbowa raczej 7,43.
Poczekaj ile farby si wyp逝cze po kilku tygodniach, je郵i dalej b璠zie du穎 ciemniej ni twoje naturalne, zr鏏 lekk k徙iel rozja郾iaj帷 a potem farbuj ja郾iejszym kolorem.
emma-e4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-17, 13:11   #2507
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Wystarczy doda troch natury do farby i nie wyjd "glonowate". Zreszt w這sy nie wygl康aj na przeja郾ione od rozja郾iania, wi璚 dlaczego maj wyj嗆 zielone?

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Nie wystarczy. Chyba 瞠 da tubk natury i 1/10 tubki 9.1.
Nie s przeja郾ione, tylko 鄴速e/z這te.
Popiel to niebieski pigment.
草速y + niebieski = zielony, jak z farbami na plastyce. A farba per這wa (9.2) ma pigment fioletowy, kt鏎y (jak na kole barw) w po陰czeniu z 鄴速ym daje kolor neutralny, tj co podchodz帷ego pod natur. A natur mo積a ju zafarbowa czymkolwiek.

Cytat:
Napisane przez miedziane Poka wiadomo嗆
Zafarbowa豉m dzi moje ciemnoblond/jasnobr您owe w這sy na kolor A2 5.43 Kenya Miedziany Bursztyn z firmy L'Oreal. Wyszed mi taki kolor, jak na pierwszym zdj璚iu. Jak rozja郾i go do tego z opakowania albo takiego, jak na nast瘼nym zdj璚iu?
Poczekaj, a si wyp逝cze.
Je郵i sporo si poja郾i kolor, po堯 nast瘼nym razem 6.43, ewentualnie wymieszaj 6.43 i 7.43 (p馧 na p馧 lub z lekk przewag 6.43).
Je郵i kolor si nie poja郾i, faktycznie trzeba b璠zie zrobi kr鏒k, delikatn k徙iel rozja郾iaj帷. I dopiero po niej po這篡 farb (tak jak napisa豉m wcze郾iej)
Stary 2016-02-17, 16:05   #2508
BeataBeatka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Mam nadziej, 瞠 mi te pomo瞠cie 😃 mam naturalny kolor blond na ok poziomie 7, kt鏎y w lecie rozja郾ia si do 8. Dwa lata temu rozjasnilam je sprayem Joanny i pojawi造 si rude refleksy. Najpierw zakrylam je farb color&soin 9N, potem biokapem 9.0. Rozjasnily si znacznie, ale rude refleksy nie znikn窸y. Potem kombinowalam z oli 9.1 i 10.21 ale nic to nie da這. By豉m nawet u fryzjera, zafarbowane mia豉m farba Majirel 9.1 (albo 9.11 je郵i taki odcie istnieje - nie pami皻am). Nast瘼nie zdecydowa豉m si na u篡cie mieszanki farb Joanny srebrny py + szlachetna per豉, ale oczywi軼ie kolor na d逝go軼i bez zmian (odrost za to zrobi si rudawy, a poprzednie farby rozjasnialy go do blondu). Robi豉m raz tonowanie farb Joanny Go喚bi Popiel. Wysz這 szaro i ciemno, utrzyma這 si 3 dni. Mam nierownomierny kolor - z przodu jasniejsze ni z ty逝 i lekko zimniejsze. Co mam zrobi, 瞠by je wyr闚na? Moje w這sy tak jakby nie przyjmuj farby. Niekoniecznie chcia豉bym przyciemniac, bo wygl康am w naturalnych zbyt... Pospolicie 😀 rozjasnianie te niech皻nie, bo mam bardzo cienkie i wra磧iwe w這sy, kt鏎e dopiero niedawno uros造 wi璚ej ni przez ca貫 篡cie 😀 i s troch d逝窺ze ni do ramion. 😢 pomocy!! 😢
BeataBeatka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-17, 17:51   #2509
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BeataBeatka Poka wiadomo嗆
Mam nadziej, 瞠 mi te pomo瞠cie �� mam naturalny kolor blond na ok poziomie 7, kt鏎y w lecie rozja郾ia si do 8. Dwa lata temu rozjasnilam je sprayem Joanny i pojawi造 si rude refleksy. Najpierw zakrylam je farb color&soin 9N, potem biokapem 9.0. Rozjasnily si znacznie, ale rude refleksy nie znikn窸y. Potem kombinowalam z oli 9.1 i 10.21 ale nic to nie da這. By豉m nawet u fryzjera, zafarbowane mia豉m farba Majirel 9.1 (albo 9.11 je郵i taki odcie istnieje - nie pami皻am). Nast瘼nie zdecydowa豉m si na u篡cie mieszanki farb Joanny srebrny py + szlachetna per豉, ale oczywi軼ie kolor na d逝go軼i bez zmian (odrost za to zrobi si rudawy, a poprzednie farby rozjasnialy go do blondu). Robi豉m raz tonowanie farb Joanny Go喚bi Popiel. Wysz這 szaro i ciemno, utrzyma這 si 3 dni. Mam nierownomierny kolor - z przodu jasniejsze ni z ty逝 i lekko zimniejsze. Co mam zrobi, 瞠by je wyr闚na? Moje w這sy tak jakby nie przyjmuj farby. Niekoniecznie chcia豉bym przyciemniac, bo wygl康am w naturalnych zbyt... Pospolicie �� rozjasnianie te niech皻nie, bo mam bardzo cienkie i wra磧iwe w這sy, kt鏎e dopiero niedawno uros造 wi璚ej ni przez ca貫 篡cie �� i s troch d逝窺ze ni do ramion. �� pomocy!! ��
Spr鏏uj wcze郾iej je zapigmentowa. Tzn. na這篡 farb bez oxydantu (lub oxy max 1,5%, rozcie鎍z niedu穎 swoj farb, ma by po prostu wygodnie nak豉da) na ok. 15-20 minut, nie sp逝kiwa jej i bezpo鈔ednio na to po這篡 farb z oxydantem 3 lub 6%, nie wi璚ej!
My郵, 瞠 do pigmentacji w Twoim przypadku nada si natura - 9.0
A docelowa farba 9.1 lub 9.11
Pami皻aj - do pigmentacji bez oxydantu lub max 1,5% (mieszasz z wod lub wod i rozcie鎍zonym oxy)
P騧niej 9.1 z oxy 3% najlepiej, skoro nie chcesz dalej rozja郾ia, a masz na takim poziomie ju w這sy.
Najlepiej 瞠by farby by造 tej samej firmy. I lepiej profesjonalne, s chyba mocniej napigmentowane.

Ale to a dziwne, 瞠 po tylu farbowaniach dalej Ci si tak wyp逝kuje farba.

Edit.
Je郵i masz odrost, to oxy 3% na niego nie wystarczy i trzeba wy窺ze.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2016-02-17 o 17:53
Stary 2016-02-17, 18:05   #2510
BeataBeatka
Przyczajenie

Super! My郵a豉m 瞠 bez k徙ieli rozjasniajacej si nie obejdzie bardzo dzi瘯uj! Czy mo積a tez zapigmentowac farba 10.0 + 10.11 na np 6% (mam odrosty)? Wtedy te wyjdzie dobrze?
Stary 2016-02-17, 18:14   #2511
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Super! My郵a豉m 瞠 bez k徙ieli rozjasniajacej si nie obejdzie bardzo dzi瘯uj! Czy mo積a tez zapigmentowac farba 10.0 + 10.11 na np 6% (mam odrosty)? Wtedy te wyjdzie dobrze?
To zale篡, jaki masz obecnie kolor. Z poprzedniego postu wywnioskowa豉m, 瞠 co na poziomie 9. Farba farby nie rozja郾i, wi璚 nie do嗆, 瞠 pigmentacja b璠zie s豉bsza (im ja郾iejsza farba, tym mniej w niej pigmentu), to bardzo mo磧iwe, 瞠 wyjdzie Ci inaczej na d逝go軼i ni na odro軼ie - farba 10.11 z 6% raczej nie rozja郾i Twoich obecnych farbowanych w這s闚.
Wi璚 si zdecyduj, czy chcesz je rozja郾ia, czy nie, bo w poprzednim po軼ie napisa豉, 瞠 niech皻nie.
Stary 2016-02-17, 18:19   #2512
BeataBeatka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka wiadomo嗆
Wi璚 si zdecyduj, czy chcesz je rozja郾ia, czy nie, bo w poprzednim po軼ie napisa豉, 瞠 niech皻nie.
Mia豉m na my郵i rozjasniacz lub k徙iel rozjasniajaca
Dzi瘯uj za pomoc zrobi t 9 w takim razie
Stary 2016-02-17, 18:57   #2513
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Mia豉m na my郵i rozjasniacz lub k徙iel rozjasniajaca
Dzi瘯uj za pomoc zrobi t 9 w takim razie
Nie ma za co
Poziom 9 powinien wyj嗆 lepiej ni 10 na Twoich w這sach (a przynajmniej po tym, co wnioskuj z opisu)
Stary 2016-02-18, 10:50   #2514
ona!!!
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 249

Cytat:

Fryzjerka robi豉 mi tylko pasemka, nie dawa豉 na to juz 瘸dnej farby.
Wcze郾iej przed tymi pasemkami robi豉m czasami casting 801 satynowy blond, ale szybko sie splukiwal.
Stary 2016-02-19, 10:49   #2515
dolla200
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Cytat:

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Skoro tak bardzo nie wida tej r騜nicy wstrzymaj si z miesi帷. Przy kolejnym farbowaniu na堯 farb na ca造 odrost, 陰cznie z tym wcze郾iejszym 4cm odrostem. Potrzymaj 20min, a p騧niej przeczesz grzebieniem na d逝go軼i i ko鎍e na 10 min. Kolor si wyr闚na.
dzi瘯uje za odpowiedz
Powinnam u篡 jakiejs rozjasniaj帷ej farby?
czy np. garnier color naturals 10 b璠zie dobry? czy moze co z wod 12?
Nie chce, 瞠by odrost wyszed jasniejszy niz reszta...
dolla200 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-19, 12:28   #2516
kamasal
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

Cze嗆
Dziewczyny prosz Was o pomoc
Chce zrezygnowa z rozja郾iacza, fryzjer nie chce je瞠li chce g鏎 ja郾iej ni mam , dlatego jestem ju prawie przekonana, 瞠by spr鏏owa sposobu Natalii z blondeme.pl, czyli Alfaparf 11 + 12%.
A takim problemem nie s naturalne odrosty, ale ombre kt鏎e mam, nie wiem jak je potraktowa. Czy malaks 15min czy inny poziom farby i oxy?
Tu foto na zewn徠rz 1,5tyg temu:
http://imgur.com/r1vv1qF
Tu foto dzisiejsze z uci皻ymi zniszczonymi ko鎍闚kami i skr鏂on d逝go軼i i po zabiegu samym Olaplexem:
http://imgur.com/ObpRpqt
Na 篡wo nie wygl康aj, a tak '篡wo' tzn nie wybija si tak nasycenie z馧ci/rudo軼i jak na foto.
Chce blondu, na pewno nie platyny ani baaardzo jasnego, bo nie mam takiego typu urody. Nie lubie p豉skich' bez refleks闚 kolor闚 w這s闚, ciesz si, 瞠 mam baz ombre, bo mam wi瘯sz szans na uzyskanie takiego efektu
Z photoshopowych zabaw z fryzurami wydaje mi si, 瞠 ani ca趾iem ciep貫 ani ca趾iem zimne blondy mi nie pasuj.
Tu link z podgl康em i numerkiem kt鏎y odcie mi najbardziej pasowa do mojej twarzy (to nie moja twarz, a modelki z konfiguratora) co wcale nie musi by jakim wyznacznikiem
http://i.imgur.com/udSejVA.jpg
My郵a豉m nad odrostem 11.20 lub 11.21 +12%, a reszt albo malaks, albo 9.21 lub 9 z 9%?
Co my郵icie ?

Edytowane przez kamasal
Czas edycji: 2016-02-19 o 16:32
kamasal jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-23, 10:00   #2517
kamasal
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

Podpowie kto ?
kamasal jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-23, 16:44   #2518
ama09
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 746

Chcia豉bym zapyta jak zrobi co takiego jak w linku? Co to jest w豉軼iwie? Sombre/ombre? Bardzo chcia豉bym uzyska taki kolor w這s闚. Czy ka盥y fryzjer mi co takiego zrobi?
<jestem totalnie zielona w temacie>
https://www.facebook.com/Maniewski.H...type=3&theater
ama09 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-23, 17:23   #2519
Madzialenka205
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 71

Dziewcz皻a, dorad嬈ie. Jestem po farbowanie RRline 7.44 i 8.44, niestety nie wyszed mi r闚ny kolor Z g鏎y s marchewkowe, po 鈔odku miedziane a na dole kasztanowe. Czy da si jako wyr闚na, najlepiej do tego koloru ze 鈔odka, i jak zapobiega w przysz這軼i takim r騜nicom?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg farbowanie2.jpg (43,9 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie21.jpg (51,5 KB, 2 za豉dowa)
Madzialenka205 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-25, 16:51   #2520
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 058

Cytat:
Napisane przez kamasal Poka wiadomo嗆
Cze嗆
Dziewczyny prosz Was o pomoc
Chce zrezygnowa z rozja郾iacza, fryzjer nie chce je瞠li chce g鏎 ja郾iej ni mam ala:, dlatego jestem ju prawie przekonana, 瞠by spr鏏owa sposobu Natalii z blondeme.pl, czyli Alfaparf 11 + 12%.
A takim problemem nie s naturalne odrosty, ale ombre kt鏎e mam, nie wiem jak je potraktowa. Czy malaks 15min czy inny poziom farby i oxy?
Tu foto na zewn徠rz 1,5tyg temu:
http://imgur.com/r1vv1qF
Tu foto dzisiejsze z uci皻ymi zniszczonymi ko鎍闚kami i skr鏂on d逝go軼i i po zabiegu samym Olaplexem:
http://imgur.com/ObpRpqt
Na 篡wo nie wygl康aj, a tak '篡wo' tzn nie wybija si tak nasycenie z馧ci/rudo軼i jak na foto.
Chce blondu, na pewno nie platyny ani baaardzo jasnego, bo nie mam takiego typu urody. Nie lubie ��p豉skich' bez refleks闚 kolor闚 w這s闚, ciesz si, 瞠 mam baz ombre, bo mam wi瘯sz szans na uzyskanie takiego efektu
Z photoshopowych zabaw z fryzurami wydaje mi si, 瞠 ani ca趾iem ciep貫 ani ca趾iem zimne blondy mi nie pasuj.
Tu link z podgl康em i numerkiem kt鏎y odcie mi najbardziej pasowa do mojej twarzy (to nie moja twarz, a modelki z konfiguratora) co wcale nie musi by jakim wyznacznikiem
http://i.imgur.com/udSejVA.jpg
My郵a豉m nad odrostem 11.20 lub 11.21 +12%, a reszt albo malaks, albo 9.21 lub 9 z 9%?
Co my郵icie ?
Po這瞠nie na d逝go軼i farby rozja郾iajacej poziomu 11 ma odrobin sensu- z tym oxydantem powinien rozja郾ic o dwa tony co najmniej. Jednak pami皻aj, farba farby nie rozja郾i, je郵i ju to rozja郾iajaca i to nie tak jak powinna. Licz si z tym 瞠 zrobi si najpewniej porz康nie rudo, na pewno nie blond. Na odrosty nie k豉dlabym tej farby, poniewa w闚czas odrosty b璠 du穎 ja郾iejsze ni reszta w這s闚 (obstawiam z這ty blond poziom 10).

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez ama09 Poka wiadomo嗆
Chcia豉bym zapyta jak zrobi co takiego jak w linku? Co to jest w豉軼iwie? Sombre/ombre? Bardzo chcia豉bym uzyska taki kolor w這s闚. Czy ka盥y fryzjer mi co takiego zrobi?
<jestem totalnie zielona w temacie>
https://www.facebook.com/Maniewski.H...type=3&theater
To jest bardzo delikatne ombre lub sombre, jak kto woli. Jak dla mnie to sombre. Radz poszuka dobrego salonu.

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzialenka205 Poka wiadomo嗆
Dziewcz皻a, dorad嬈ie. Jestem po farbowanie RRline 7.44 i 8.44, niestety nie wyszed mi r闚ny kolor Z g鏎y s marchewkowe, po 鈔odku miedziane a na dole kasztanowe. Czy da si jako wyr闚na, najlepiej do tego koloru ze 鈔odka, i jak zapobiega w przysz這軼i takim r騜nicom?
Na g鏎 na odrosty zawsze farba ton ciemniejsza.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-01 22:31:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.