Pytania i porady fryzjerskie - Strona 85 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2016-02-25, 20:25   #2521
Madzialenka205
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 71
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Czyli nast瘼nym razem podzieli farbowanie na 3 etapy: od g鏎y najciemniejszy odcie, po 鈔odku 鈔edni i na dole najja郾iejszy farby?
Madzialenka205 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-26, 01:41   #2522
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 067

My郵 瞠 dwa by starczy造. Jakiego oxy u篡wasz?

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-26, 10:38   #2523
kamasal
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

Super, dzi瘯uj za podpowied
Oj zapomnia豉m napisa, 瞠 ombre by這 robione bez br您owej farby, do po這wy ucha mam naturalne z 豉godnym przej軼iem zrobionym na rozja郾iaczu (miejscami mniej 豉godnym ).
Napewno najpierw zrobie test na pasemku i jak b璠zie fail to rezygnuj z samodzielnej pr鏏y.
Ale z twojej wypowiedzi wynika: zastosowa X.11 a nie X.21 skoro rudo嗆 b璠zie wybija i odwrotnie ni my郵a豉m, czyli na rozja郾ion cz窷 11.11, a na d逝ugi odrost co w takim razie?(masz racj poziom 10 jako wynik jest za jasny)
kamasal jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-27, 15:17   #2524
Madzialenka205
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 71

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
My郵 瞠 dwa by starczy造. Jakiego oxy u篡wasz?

6%. Znalaz豉m ju idealn farb, 瞠by jeszcze ten kolor r闚nomiernie wypada
Madzialenka205 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-04, 10:45   #2525
echme
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 949

By豉m wczoraj u fryzjera. Najpierw mia豉m robiona k徙iel rozja郾iaj帷a, potem na 鄴速e w這sy zosta豉 na這穎na mieszanka popielu i per造 i w這sy nadal s 鄴速e. Zastanawiam sie czy to fryzjerka zrobi豉 co nie tak (watpi bo to dobry salon ) czy ja mam takie w這sy ze chc byc 鄴速e i koniec?
Stary 2016-03-04, 11:28   #2526
Kori_Yoitama
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Czy maj帷 naturalnie proste w這sy op豉ca si robi ombre (g鏎a ciemna bronzo-czerwie, a ko鎍闚ki czerwone)? Mam te 軼i皻e w這sy na prosto, bez cieniowania. Bo ogl康aj帷 zdj璚ia w internecie wi璚ej zdj耩 z ombre jest na w這sach kr璚onych, albo falowanych ni na prostych. Przyznam, 瞠 bardziej efektownie wygl康a na falowanych, przez co mam dylemat czy to kiczowato nie wygl康a w oczach innych (jakby ombre kto sobie na si喚 robi)
Kori_Yoitama jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-04, 12:07   #2527
pastelpink
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Hej! Mam zamiar zrobi pigmentacj w這s闚. Mam naturalny odrost na poziomie 6 (grube w這sy, trudno si rozja郾iaj), a rozja郾ianie ko鎍e na poziomie 10. U篡j farby na poziomie 8, kt鏎a w rzeczywisto軼i da 7. W takim razie jakiego oxy mam u篡 na odro軼ie, aby 豉dnie po陰czy si z zapigmentowanym do貫m? 6% wystarczy czy lepiej u篡 9% i sprawdza jak reaguj w這sy podczas rozja郾iania? A mo瞠 7,5%?

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Poka wiadomo嗆
Czy maj帷 naturalnie proste w這sy op豉ca si robi ombre (g鏎a ciemna bronzo-czerwie, a ko鎍闚ki czerwone)? Mam te 軼i皻e w這sy na prosto, bez cieniowania. Bo ogl康aj帷 zdj璚ia w internecie wi璚ej zdj耩 z ombre jest na w這sach kr璚onych, albo falowanych ni na prostych. Przyznam, 瞠 bardziej efektownie wygl康a na falowanych, przez co mam dylemat czy to kiczowato nie wygl康a w oczach innych (jakby ombre kto sobie na si喚 robi)

Kr璚one w這sy faktycznie wygl康aj nieco lepiej - granica mi璠zy kolorami jest praktycznie niewidoczna. Osobi軼ie nie jestem fank ombre, szczeg鏊nie 幢e zrobionego. My郵a豉 mo瞠 o sombre? My郵, 瞠 takie refleksy lepiej by si komponowa造 i mimo czerwonych ko鎍闚, wygl康a這by bardziej naturalnie.
pastelpink jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-04, 13:23   #2528
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Poka wiadomo嗆
Jasne, 瞠 si op豉ca. Je郵i jest pi瘯nie profesjonalnie zrobione to i na prostych i na kr璚onych wygl康a super.

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez pastelpink Poka wiadomo嗆
Hej! Mam zamiar zrobi pigmentacj w這s闚. Mam naturalny odrost na poziomie 6 (grube w這sy, trudno si rozja郾iaj), a rozja郾ianie ko鎍e na poziomie 10. U篡j farby na poziomie 8, kt鏎a w rzeczywisto軼i da 7. W takim razie jakiego oxy mam u篡 na odro軼ie, aby 豉dnie po陰czy si z zapigmentowanym do貫m? 6% wystarczy czy lepiej u篡 9% i sprawdza jak reaguj w這sy podczas rozja郾iania? A mo瞠 7,5%?

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Kr璚one w這sy faktycznie wygl康aj nieco lepiej - granica mi璠zy kolorami jest praktycznie niewidoczna. Osobi軼ie nie jestem fank ombre, szczeg鏊nie 幢e zrobionego. My郵a豉 mo瞠 o sombre? My郵, 瞠 takie refleksy lepiej by si komponowa造 i mimo czerwonych ko鎍闚, wygl康a這by bardziej naturalnie.
Moim zdaniem 6 starczy.

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez echme Poka wiadomo嗆
By豉m wczoraj u fryzjera. Najpierw mia豉m robiona k徙iel rozja郾iaj帷a, potem na 鄴速e w這sy zosta豉 na這穎na mieszanka popielu i per造 i w這sy nadal s 鄴速e. Zastanawiam sie czy to fryzjerka zrobi豉 co nie tak (watpi bo to dobry salon ) czy ja mam takie w這sy ze chc byc 鄴速e i koniec?
Mo瞠 faktycznie masz bardzo du穎 tego pigmentu... A mo瞠 farba by豉 po這穎na na za wysokiej wodzie?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2016-03-04, 13:40   #2529
pastelpink
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Dzi瘯uj bardzo za odpowied!
pastelpink jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-04, 13:43   #2530
echme
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 949

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Jasne, 瞠 si op豉ca. Je郵i jest pi瘯nie profesjonalnie zrobione to i na prostych i na kr璚onych wygl康a super.

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Moim zdaniem 6 starczy.

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Mo瞠 faktycznie masz bardzo du穎 tego pigmentu... A mo瞠 farba by豉 po這穎na na za wysokiej wodzie?

M鎩 naturalny kolor w這s闚 nie ma ciep造ch ton闚 wiec tym bardziej dziwi mnie ta sytuacja. Chce sie pozby tej 鄴販i ale farbowa znowu? I zastanawiam sie czy znowu i嗆 do tego samego salonu...
Stary 2016-03-04, 13:50   #2531
izzsa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Ale wiesz, nam trudno jest podpowiedzie. Je瞠li nie masz alternatywy - to id.
izzsa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-04, 18:22   #2532
dolla200
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Kt鏎y odcien jest chlodny? garnier olia 10.1 czy olia 10.21?

Ile mam trzymac taka farbe na calej dlugosci wlosow, zeby wyrownac kolor ale ich nie spalic?
dolla200 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-04, 19:03   #2533
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 844

Cytat:
Napisane przez dolla200 Poka wiadomo嗆
Kt鏎y odcien jest chlodny? garnier olia 10.1 czy olia 10.21?

Ile mam trzymac taka farbe na calej dlugosci wlosow, zeby wyrownac kolor ale ich nie spalic?
Oba s ch這dne.
Pierwszy och豉dza rudo軼i, a drugi 鄴速e/z這te odcienie. Je郵i masz obecnie co neutralnego, 10.1 b璠zie ch這dniejszy, bardziej szarawy.

Trzymaj tyle, ile w instrukcji zalecaj, ewentualnie skr鵵, je郵i uwa瘸sz, 瞠 nie potrzebujesz pe軟ego czasu.
martaakow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-04, 19:38   #2534
dolla200
Przyczajenie

Dzi瘯uje, czyli rozjasniaja tak samo?
Mam mysi blond.
Ta farba ma oksy 9%?
Stary 2016-03-04, 20:25   #2535
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Dzi瘯uje, czyli rozjasniaja tak samo?
Mam mysi blond.
Ta farba ma oksy 9%?
Tak, to ten sam poziom jasno軼i i powinny rozja郾ia tak samo.
Mysi blond, czyli masz naturalne? To w takim razie 10.1 wyjdzie ch這dniej i lepiej si sprawdzi.
Prawdopodobnie ma 9%, ale pewno軼i nie mam.
Stary 2016-03-05, 10:33   #2536
dolla200
Przyczajenie

Tak, naturalnie mysi blond, ale chce nalozyc tez na ten fragent, ktory ostatnio farbowa豉m i nie wysz這 dobrze...
Farbowa豉m olia 9,1 i wysz造 za ciemne.
Stary 2016-03-05, 12:09   #2537
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Tak, naturalnie mysi blond, ale chce nalozyc tez na ten fragent, ktory ostatnio farbowa豉m i nie wysz這 dobrze...
Farbowa豉m olia 9,1 i wysz造 za ciemne.
Co znaczy "fragment"? Pasemko na pr鏏 czy ca貫 w這sy, tylko odrost masz mysi?
Je郵i ta stara farba jest 鈍ie瘸, to mo瞠 wyj嗆 na jej miejscu ciemniej. Je郵i si ju wyp逝ka豉, to powinno z豉pa r闚no.
Stary 2016-03-05, 14:38   #2538
Kori_Yoitama
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Szczerze m闚i帷 nie wiem czy trafi na salon gdzie mi tak super profesjonalnie zrobi ombre ^^' Nigdy nie farbowa豉m w這s闚 u fryzjera. Do tej pory farbowa豉m na czerwono, ale z racji braku znajomo軼i i umiej皻no軼i farbowania wychodzi造 ciemno br您owo-czerwone co na szcz窷cie mi si podoba. A wiem, 瞠 samej nie uda mi si zrobi ombre, a nie chcia豉bym eksperymentowa na sobie, tym bardziej, 瞠 moje ombre by這by w do嗆 szalonym kolorze, a nie w odcieniach br您闚 i blond闚. Na czerwieniach jakbym co zepsu豉 to my郵, 瞠 by si bardziej rzuca這 w oczy ni za jasne ko鎍闚ki przy br您owych w這sach xP
Kori_Yoitama jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-05, 16:36   #2539
madzias1987
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 40
POMOCY co na taki kolor po這篡

Witam, mam nadziej tutaj znajdzie si kto kto mi doradzi.. Ot騜 kr鏒ka historia w這s闚 w ostatnim czasie- schodz帷 z czarnego by造 najpierw dekoloryzowane (軼i庵aczem koloru) , p騧niej rozja郾iane co da這 efekt ju poziomu gdzie 8/9 natomiast w這sy by造 鄴速e..tzn rude z 鄴速ym po造skiem. Gdzie czyta豉m aby nie nak豉da popieli wi璚 po這篡豉m be 9.13 natomiast to nic nie da這...jedynie lekko ujednolici這 w這sy. W dalszym ci庵u 鄴速y po造sk najbardziej przebija przy nasadzie. Po這篡豉m wi璚 nature -8.0 na odrost oraz 9.0 na reszte i nie ma ju a takiego 鄴速ka natomiast przy nasadzie te 鄴速e refleksy nadal przebijaj w na ca這軼i niekt鏎e pasemka s hmm..zielonkawo-szaro-bure.. W徠pie, 瞠 p逝kanki co daj skoro farba nie zdo豉豉 przykry 鄴速ych ton闚. Najwa積iejsze jaki mam cel? -Chc 豉dnego ciep貫go, blondu (nasada mo瞠 by ciemniejsza).. Prosz pom騜cie.. K豉d豉m wcze郾iej Joanne Professjonal a teraz Wellaton gdy gdzie czyta豉m, 瞠 豉dnie pokrywa w這sy ale niestety nie moje.. Mo瞠 jakie inne farby znacie, kt鏎e pi瘯nie by przykry造 te 鄴速e tony, nie daj帷 przy tym zielonkawego refleksu?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 12792345_873751956057107_7321303528392365408_o.jpg (95,9 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 701958_873752229390413_643694045280573507_o.jpg (110,6 KB, 8 za豉dowa)
madzias1987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-05, 16:47   #2540
dolla200
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka wiadomo嗆
Co znaczy "fragment"? Pasemko na pr鏏 czy ca貫 w這sy, tylko odrost masz mysi?
Je郵i ta stara farba jest 鈍ie瘸, to mo瞠 wyj嗆 na jej miejscu ciemniej. Je郵i si ju wyp逝ka豉, to powinno z豉pa r闚no.
Farbowalam miesiac temu sam odrost farba 9,1 i wyszlo za ciemno
Stary 2016-03-05, 17:33   #2541
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madzias1987 Poka wiadomo嗆
Witam, mam nadziej tutaj znajdzie si kto kto mi doradzi.. Ot騜 kr鏒ka historia w這s闚 w ostatnim czasie- schodz帷 z czarnego by造 najpierw dekoloryzowane (軼i庵aczem koloru) , p騧niej rozja郾iane co da這 efekt ju poziomu gdzie 8/9 natomiast w這sy by造 鄴速e..tzn rude z 鄴速ym po造skiem. Gdzie czyta豉m aby nie nak豉da popieli wi璚 po這篡豉m be 9.13 natomiast to nic nie da這...jedynie lekko ujednolici這 w這sy. W dalszym ci庵u 鄴速y po造sk najbardziej przebija przy nasadzie. Po這篡豉m wi璚 nature -8.0 na odrost oraz 9.0 na reszte i nie ma ju a takiego 鄴速ka natomiast przy nasadzie te 鄴速e refleksy nadal przebijaj w na ca這軼i niekt鏎e pasemka s hmm..zielonkawo-szaro-bure.. W徠pie, 瞠 p逝kanki co daj skoro farba nie zdo豉豉 przykry 鄴速ych ton闚. Najwa積iejsze jaki mam cel? -Chc 豉dnego ciep貫go, blondu (nasada mo瞠 by ciemniejsza).. Prosz pom騜cie.. K豉d豉m wcze郾iej Joanne Professjonal a teraz Wellaton gdy gdzie czyta豉m, 瞠 豉dnie pokrywa w這sy ale niestety nie moje.. Mo瞠 jakie inne farby znacie, kt鏎e pi瘯nie by przykry造 te 鄴速e tony, nie daj帷 przy tym zielonkawego refleksu?
Bo 幢e si od samego pocz徠ku do tego zabra豉. Be na 鄴速e tony nic nie da nigdy. Na przykrycie 鄴速ych ton闚 stosuje si farby z ko鎍闚k .2, ewentualnie .21 - lepsza ta pierwsza, ale troch trudniej znale潭.

Cytat:
Farbowalam miesiac temu sam odrost farba 9,1 i wyszlo za ciemno
Czyli to taki ciemniejszy pasek? Troch kiepsko, bo nie ma jak go wybra. Po堯 na ca這嗆, ale mo瞠 by tak, 瞠 po pierwszym farbowaniu nie wyjdzie r闚no. Z czasem powinno si jednak wyr闚na. Mo瞠sz spr鏏owa my szamponem przeciw逝pie穎wym na kilka dni przed farbowaniem, 瞠by maksymalnie wyp逝ka z w這s闚 t farb 9.1 sprzed miesi帷a.
Stary 2016-03-05, 18:40   #2542
dolla200
Przyczajenie

Cytat:
Bo 幢e si od samego pocz徠ku do tego zabra豉. Be na 鄴速e tony nic nie da nigdy. Na przykrycie 鄴速ych ton闚 stosuje si farby z ko鎍闚k .2, ewentualnie .21 - lepsza ta pierwsza, ale troch trudniej znale潭.

Czyli to taki ciemniejszy pasek? Troch kiepsko, bo nie ma jak go wybra. Po堯 na ca這嗆, ale mo瞠 by tak, 瞠 po pierwszym farbowaniu nie wyjdzie r闚no. Z czasem powinno si jednak wyr闚na. Mo瞠sz spr鏏owa my szamponem przeciw逝pie穎wym na kilka dni przed farbowaniem, 瞠by maksymalnie wyp逝ka z w這s闚 t farb 9.1 sprzed miesi帷a.

Mam nadzieje, 瞠 sie to wyrowna jakos..
9.1 powinnien miec wode 6%, a 10.1 juz 9%, wiec mam nadzieje, 瞠 sie rozjasni.

edit; jednak od poziomu 8 ma wode 9%.

Na opakowaniu pisze, zeby trzymac 30 minut. Myslicie, ze moge przedluzyc czas do 40minut?

Edytowane przez dolla200
Czas edycji: 2016-03-05 o 18:48
Stary 2016-03-05, 19:21   #2543
madzias1987
Raczkowanie

Martaakow...dodam jeszcze, 瞠 od razu po tym jak wysz這 鄴速ko zrobi豉m k徙iel w豉郾ie na bazie szamponetki Joanny "szlachetna per豉" ale kompletnie nic nie chwyci這.. a co by teraz poradzi豉 gdy cz窷 w這s闚 jest rudo-鄴速a a cz窷 ju lekko zielona ?

Edytowane przez madzias1987
Czas edycji: 2016-03-05 o 19:25
Stary 2016-03-05, 19:44   #2544
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Martaakow...dodam jeszcze, 瞠 od razu po tym jak wysz這 鄴速ko zrobi豉m k徙iel w豉郾ie na bazie szamponetki Joanny "szlachetna per豉" ale kompletnie nic nie chwyci這.. a co by teraz poradzi豉 gdy cz窷 w這s闚 jest rudo-鄴速a a cz窷 ju lekko zielona ?
Najpierw trzeba zlikwidowa ziele - mo積a zacz望 od po這瞠nia koncentratu pomidorowego na ok. 2h. Je郵i nie pomo瞠 - mo瞠sz na這篡 czerwon szamponetk lub toner na dos這wnie kilka minut (max 5). Je郵i i to nie pomo瞠, musisz zafarbowa farb o czerwonym odcieniu lub z dodatkiem czerwonego mixtonu.
To oczywi軼ie ociepli jeszcze bardziej kolor (najmniej opcja z koncentratem, dlatego jej spr鏏uj jako pierwszej)
I dopiero jak ziele zniknie, to och豉dzaj kolor - .21 na 鄴速o-rude
Stary 2016-03-05, 22:26   #2545
madzias1987
Raczkowanie

Cytat:
Najpierw trzeba zlikwidowa ziele - mo積a zacz望 od po這瞠nia koncentratu pomidorowego na ok. 2h. Je郵i nie pomo瞠 - mo瞠sz na這篡 czerwon szamponetk lub toner na dos這wnie kilka minut (max 5). Je郵i i to nie pomo瞠, musisz zafarbowa farb o czerwonym odcieniu lub z dodatkiem czerwonego mixtonu.
To oczywi軼ie ociepli jeszcze bardziej kolor (najmniej opcja z koncentratem, dlatego jej spr鏏uj jako pierwszej)
I dopiero jak ziele zniknie, to och豉dzaj kolor - .21 na 鄴速o-rude

Przecier nie pom鏬...spr鏏uj szamponetk tylko czy nie przyciemni mi ona koloru?? mo瞠 pomiesza j z jakim bardzo jasnym blondem?
Stary 2016-03-06, 01:11   #2546
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Przecier nie pom鏬...spr鏏uj szamponetk tylko czy nie przyciemni mi ona koloru?? mo瞠 pomiesza j z jakim bardzo jasnym blondem?
Pomieszanie z jasnym blondem spowoduje, 瞠 w mieszance b璠zie mniej czerwonego pigmentu, a wi璚 przykrycie zieleni mo瞠 by gorsze. Ja bym zaryzykowa豉 na te kilka minut z sam czerwieni. Szamponetk wg instrukcji trzyma si ok. 30 minut, wi璚 na pewno nie z豉pie baaardzo ciemno, je郵i po這篡sz j na 4-5 min. Poza tym wyp逝cze si i tak. Niestety mo瞠 by te tak, 瞠 jak si wyp逝cze, to ziele zn闚 wybije. Ale no musisz spr鏏owa. Jak nie pomo瞠, to zostaje farba.
No i my郵, 瞠 zawsze lepsze w這sy o ton ciemniejsze ni si planowa這 ni ziele na g這wie
Stary 2016-03-06, 11:43   #2547
madzias1987
Raczkowanie

Martaakow -a polecasz jakie farby drogeryjne z odcieniem per這wym??
Stary 2016-03-06, 12:00   #2548
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Martaakow -a polecasz jakie farby drogeryjne z odcieniem per這wym??
Nic nie podpowiem w tej kwestii, bo moja przygoda z blondem ograniczy豉 si w praktyce do 2 czy 3 farbowa Od roku zapuszczam naturalny kolor.
Na pewno nie dostaniesz nic z ko鎍闚k .2, czyli samego per這wego odcienia. B璠ziesz musia豉 szuka .21. Nie wiem, jaki poziom Ci interesuje w ko鎍u. 8? 9? Bo z tego, co napisa豉, farbowa豉 tymi odcieniami na zmian w zasadzie, mimo 瞠 moim zdaniem jest mi璠zy nimi ca趾iem spora r騜nica
Wydaje mi si, 瞠 L'oreal ma takie odcienie. Garnier mo瞠 te, ale nie mam pewno軼i. Uwa瘸j na Syossa, bo u nich 2 to nie per豉.

Mimo wszystko polecam farby profesjonalne, bo przy drogeryjnych jest zwykle problem z per豉mi czy w og鏊e ch這dnymi odcieniami. A zakup farby profesjonalnej przez internet nie wychodzi wcale du穎 dro瞠j ni farba z drogerii.
Stary 2016-03-09, 01:09   #2549
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 545

Moje w這sy w dolnej cz窷ci s nieco ja郾iejsze ni u nasdy, pozosta這軼 po flamboyage, niestety farba nak豉dana po ca這sci nie wyrownuje koloru jak to fryzjerki twierdza powinna, jak to powwinno zosta wyrownane?
o_Khaleesi_o jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-09, 13:38   #2550
SceneQueene
Zakorzenienie

Mo瞠 w這sy potrzebuj repigmentacji?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-01 22:31:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.