Pytania i porady fryzjerskie - Strona 86 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2016-03-10, 13:38   #2551
beabsei
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
Smile Dekoloryzacja

Hey kobietki zaczn od tego, i miesi帷 temu by豉m czarnulka a od wczoraj ju szcz窷liw posiadaczk br您owych w這s闚:P Wszystko by這by pi瘯nie gdyby nie to,ze kolor na ca貫j d逝go軼i 郵iczny,jednolity ALE(i tu zaczyna si m鎩 problemik) z ty逝 tak po鈔odku w這s闚 zosta這 mi pasmo poziome czarne ,taki pasek i to troszk si odcina teraz nie wiem co z tym fantem zrobi. Pani fryzjerka wybra豉 taki kolor po rozja郾ianiu ,瞠by si wtapia這 lekko ale w s這鎍u widz to pasmo jak to rozja郾i..przecie nie b璠 si bawi w rozja郾ianie zn闚 ca貫j d逝go軼i tylko dla tego pasma ,zostawi to czy bawi si dalej..albo rozpowiada ze jestem trendsetterk i to nowe dwupoziomowe ombre na g這wie,co radzicie? Powiem jeszcze ,ze dekoloryzacja wypad豉 鈍ietnie w這sy nie s zniszczone,nie musia豉m ich 軼ina!!tylko uwaga..1 cm podci望kolejna dekoloryzacja mog豉by ju uszkodzi w這sy a po co skoro kolor finalny mi si podoba..?
beabsei jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-13, 11:13   #2552
Inachis
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 663
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej
Czy 瞠by z w這s闚 farbowanych 7.43 zrobi co ko這 7.1-8.1 wystarczy machn望 t farb w kolorze docelowym, czy ewentualnie zrobi wcze郾iej pigmentacj? Naiwniaczka ze mnie, co? Jakie s zanse, 瞠 rudo嗆 nie wylezie na wierzch? Ewentualnie czy nie zrobi si z tego bura 軼iera? Czy doj軼ie do tego koloru (w豉軼iwie to m鎩 naturalny, wi璚 mo瞠 豉twiej zapu軼i? ) to teraz b璠zie jaka grubsza operacja?

Ps. Jak wyjdzie odrobin ciemniej to si te nie pogniewam.

Edytowane przez Inachis
Czas edycji: 2016-03-13 o 11:14
Inachis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-13, 11:40   #2553
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 844

Cytat:
Napisane przez Inachis Poka wiadomo嗆
Hej
Czy 瞠by z w這s闚 farbowanych 7.43 zrobi co ko這 7.1-8.1 wystarczy machn望 t farb w kolorze docelowym, czy ewentualnie zrobi wcze郾iej pigmentacj? Naiwniaczka ze mnie, co? Jakie s zanse, 瞠 rudo嗆 nie wylezie na wierzch? Ewentualnie czy nie zrobi si z tego bura 軼iera? Czy doj軼ie do tego koloru (w豉軼iwie to m鎩 naturalny, wi璚 mo瞠 豉twiej zapu軼i? ) to teraz b璠zie jaka grubsza operacja?

Ps. Jak wyjdzie odrobin ciemniej to si te nie pogniewam.
Mo瞠sz spr鏏owa pofarbowa 7.1 (8.1 nie wyjdzie), ale rudo嗆 prawie na pewno b璠zie wy豉zi po kilku-kilkunastu myciach.
Inna opcja to kr鏒ka k徙iel rozja郾iaj帷a, 瞠by zej嗆 o chocia ton ni瞠j. Wtedy mog豉by zmiesza 8.1 i 7.1, 瞠by kolor nie by zbyt ciemny (bo 7.1 wyjdzie ciemno) pod warunkiem, 瞠 w這sy dalej b璠 rudawe po k徙ieli. Je郵i 鄴速o-rude - farba musi mie ko鎍闚k .21
martaakow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-13, 15:49   #2554
Inachis
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka wiadomo嗆
Mo瞠sz spr鏏owa pofarbowa 7.1 (8.1 nie wyjdzie), ale rudo嗆 prawie na pewno b璠zie wy豉zi po kilku-kilkunastu myciach.
Inna opcja to kr鏒ka k徙iel rozja郾iaj帷a, 瞠by zej嗆 o chocia ton ni瞠j. Wtedy mog豉by zmiesza 8.1 i 7.1, 瞠by kolor nie by zbyt ciemny (bo 7.1 wyjdzie ciemno) pod warunkiem, 瞠 w這sy dalej b璠 rudawe po k徙ieli. Je郵i 鄴速o-rude - farba musi mie ko鎍闚k .21
Hm... u mnie teraz jest sporo 鄴速ego... rudo軼i mi si tak wyp逝kuj, 瞠 masakra. Plus ko鎍闚ki pami皻aj ju wcze郾iej robione k徙iele - robi豉m w zesz造m roku ko這 lipca, powtarza tego raczej nie b璠ė.

No dobra, czyli spod 7.1 b璠zie mi przebija. Mo瞠 zaryzykuj.
Tylko co z tym 鄴速ym? Serio mam z這tych pasemek od cholery. Bra od razu 7.21? Czym grozi 7.1?
Stary 2016-03-13, 15:55   #2555
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 844

Cytat:
Napisane przez Inachis Poka wiadomo嗆
Hm... u mnie teraz jest sporo 鄴速ego... rudo軼i mi si tak wyp逝kuj, 瞠 masakra. Plus ko鎍闚ki pami皻aj ju wcze郾iej robione k徙iele - robi豉m w zesz造m roku ko這 lipca, powtarza tego raczej nie b璠ė.

No dobra, czyli spod 7.1 b璠zie mi przebija. Mo瞠 zaryzykuj.
Tylko co z tym 鄴速ym? Serio mam z這tych pasemek od cholery. Bra od razu 7.21? Czym grozi 7.1?
Bierz 7.21
7.1 na 鄴速e/z這te da zielonkawy, glonowaty odcie.
martaakow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-13, 16:21   #2556
Inachis
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka wiadomo嗆
Bierz 7.21
7.1 na 鄴速e/z這te da zielonkawy, glonowaty odcie.

Tak zrobi.
Stary 2016-03-15, 23:04   #2557
kalinacelina
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

ja stosuje olejki na noc i musz przyzna ze jest lepiej...
kalinacelina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-16, 15:28   #2558
*milka*
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 350
GG do *milka*

Hej dziewczyny mam pytanie odnoscie wmulsji utleniajacej z Wella Colour Touch Emulsion 1.9% czy te 1/9% to inaczej stezenie 6% bo sie zamotalam CZy ta emulsja nadaje sie do mieszania jej z innymi farbami ? Zastanawiam sie czy dobrze pomaluje wlosy Matrix Socolor. Z gory dziekuje za odpowiedz
*milka* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-16, 20:03   #2559
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 067

Cytat:
Napisane przez *milka* Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny mam pytanie odnoscie wmulsji utleniajacej z Wella Colour Touch Emulsion 1.9% czy te 1/9% to inaczej stezenie 6% bo sie zamotalam CZy ta emulsja nadaje sie do mieszania jej z innymi farbami ? Zastanawiam sie czy dobrze pomaluje wlosy Matrix Socolor. Z gory dziekuje za odpowiedz
To jest 1.9% - niskie oxy do tonowania.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-18, 14:11   #2560
wasienka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 000
z czerni do 鈔edniego blondu, ale bez rudego! :)

Hej pisz tutaj z pro軸 o porad, mo瞠 ju kt鏎a dziewczyna mia豉 ten sam problem i sobie poradzi豉
Ot騜, jeszcze w styczniu mia豉m na w這sach czer - i to farbowan!
W ci庵u dw鏂h miesi璚y zesz豉m do poziomu 8, ale.... strasznie przebija p這mienna marchewka w niekt鏎ym 鈍ietle! z reszt wida po zdjeciach - sefie w windzie a selfie w malo oswietlonym pomieszczeniu

1. https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...3d&oe=56EDFF4C

2. https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...0a&oe=56EF331D

Mo瞠 powiem czego u篡wa豉m - naturalnie, 瞠 rozjasniacz z nanoplex wychodzi豉 typowa marchewa, a na to k豉d豉m be穎wy blond na poziomie 8 wi璚 lekko przyt逝mi t marchewe ale nie wystarczaj帷o.
Od razu m闚i, 瞠 p鏦i co chc pozosta na tym samym poziomie kolorystycznym.

kto pomo瞠?
wasienka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-18, 18:32   #2561
SceneQueene
Zakorzenienie

Ano faktycznie jest nie幢e rudo! Ja bym spr鏏owa豉 tonowac popielata farba na 3%- 8.1 lub nawet 8.11.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2016-03-18, 19:35   #2562
wasienka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 000

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Ano faktycznie jest nie幢e rudo! Ja bym spr鏏owa豉 tonowac popielata farba na 3%- 8.1 lub nawet 8.11.

A nie wyjd zielone? Tego bym nie chcia豉
wasienka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-18, 20:37   #2563
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie, rudy tonujemy w豉郾ie popielem. Popielu nie wolno nak豉da na 鄴速y, wtedy jest ryzyko zieleni.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-03-19, 16:12   #2564
Nieoficjalnie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 389

Dziewczyny jak farb na這篡 na w這sy ciep這 br您owe/mleczna czekolada, 瞠by uzyska 豉dny mahoniowy br您?
Bardzo prosz o mark i kolor
Stary 2016-03-20, 00:26   #2565
SceneQueene
Zakorzenienie

Mo瞠 Wella koleston 6.5? http://images.tapatalk-cdn.com/16/03...cda04ddc7c.jpg

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-03-20, 11:55   #2566
Blondynka__90
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Dziewczyny pomo瞠cie?
Zdecydowa豉m si na ma貫 przyciemnienie w這s闚 z poziomu 11 na 9. Farbowa豉m g堯wnie popielami, albo miesza豉m popiele z per陰. Z powodu do嗆 ograniczonego bud瞠tu kupi豉m Lond sklepow 12/9 Per這wy blond. Chc na odrost (m鎩 naturalny to do嗆 ciemny popielaty blond) po這篡 normalnie farb z utleniaczem (czyli 9%) a na d逝go軼i rozcie鎍zy utleniacz p馧 na p馧 z wod. Moje pytanie- ile minut mniej wi璚ej mam trzyma farb na odro軼ie a ile na d逝go軼iach?
Blondynka__90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-21, 14:55   #2567
kiertolainen
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Nie, rudy tonujemy w豉郾ie popielem. Popielu nie wolno nak豉da na 鄴速y, wtedy jest ryzyko zieleni.
A czym tonowa w豉郾ie 鄴速y? Zak豉dam, 瞠 opalizujacym/fioletem, ale wol si upewni. A chyba najgorszy przypadek to jednocze郾ie pomara鎍zowy i 鄴速y... Czyli to co ja mam. W za陰czniku pokazuj swoje w這sy, wklejam link do takich, jakie mniej-wi璚ej chc. Dodam, 瞠 jestem ju po 4 k徙ielach rozja郾iaj帷ych, czubek ju jest mega rozja郾iony, jednak pomara鎍zowe refleksy bardzo ci篹ko schodz (schodzi豉m z rudego). Czy jest szansa uzyska to, co pokaza豉m bez dalszego rozja郾iania? Dodam, 瞠 w nadziei, 瞠 rudo軼i i 鄴販ie si stonuj po這篡豉m farb z Joanny Srebrny py, ale nie by這 涉DNEGO efektu, nawet na d逝go軼i.
To chc: http://z5.kowbojki.pl/597adae3f542b5...87_n_large.jpg
To mam ((((
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160320_135213.jpg (90,1 KB, 15 za豉dowa)
kiertolainen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-21, 19:25   #2568
Merys
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 140

Spr鏏uj Koleston Perfect Special Mix 0/81 z 6% wod.
Merys jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-21, 20:52   #2569
RastaGirl89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 371

Prosz o porad!
Do niedawna mia豉m jasne w這sy farbowane na blond mniej wi璚ej na poziomie 9-10. Postanowi豉m zrobi ombre, ciemne na g鏎ze, pomara鎍zowo-r騜owe na dole. Niestety farba sp逝ka豉 si po 2 myciach i wygl康a to lekko m闚i帷 bardzo nieciekawie. Chcia豉bym zatem pokry je jak捷 ciemn farb, 瞠by by造 wyr闚nane i 瞠by nie by這 wida odrostu, 瞠bym mog豉 wr鏂i do naturalnego koloru (mia豉m taki ciemny ok. 7 poziom naturalnie - w sumie taki jak obecnie mam na g鏎ze). Dodam, 瞠 w這sy by造 farbowane u fryzjera, g鏎a 7.0 wella color touch, d馧 elumen.
Potrzebuj jakiej drogeryjnej farby na ju ale nie wiem jaki odcie si nada? Czy farba ma szans si utrzyma na tych w這sach i pokry to okropne ombre?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160321_204146317.jpg (69,3 KB, 9 za豉dowa)

Kosmetyki Burberry i inne
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=987721

Edytowane przez RastaGirl89
Czas edycji: 2016-03-21 o 21:03
RastaGirl89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-22, 10:18   #2570
BeataBeatka
Przyczajenie

Czy ma kto jaki pomys co zrobi z w這sami, kt鏎e nie chc si rozja郾i? Naturalnie poziom ok 6. Za pierwszym razem rozjasnione Garnierem 111. Wysz這 rudo-鄴速o, poziom 9. Nast瘼nie po這穎ny alfaparf 11.21 na 9%, Nouvelle 12.8 na 9% a potem Nouvelle 12.20 na 12%. Kolor zmienia si po farbowaniach jedynie na per這wy (mniej lub bardziej), ale si nie rozja郾ia. Chcemy uzyska zimny blond na poziomie 11-12. Jak mo積a to uzyska?
BeataBeatka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-22, 10:41   #2571
emma-e4
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 624

poziom 11-12 to w豉軼iwie bia貫 w這sy? chyba nie do uzyskania farb, tylko rozja郾iaczem i potem farbowanie 瞠by stonowa na zimny odcie.
Ja mam naturalne w這sy poziom 6-7 i u篡waj帷 farb super rozja郾iaj帷ych numer 11 i wody 12% uzyskuj poziom 9.
emma-e4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-22, 10:43   #2572
BeataBeatka
Przyczajenie

Pozostaje jedynie k徙iel rozjasniajaca? Rozjasniacz dla cieniutkich, s豉bych w這s闚 to zbyt du瞠 z這
BeataBeatka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-22, 18:39   #2573
Atmi
Maniaczka Anime

Wiadomo軼i: 10
Z brunetki w blond

Witajcie wszystkowiedz帷e

Mam tak spraw, jestem pocz徠kuj帷 cosplayerk i potrzebuje na dzie lub 2 rozja郾i w這sy. Jestem naturalna brunetk o w這sach po pas (wi璚 raczej d逝gie) i nie chwia豉bym stosowa zwyk貫j peruki (mia豉m kiedy i wysz這 mi uczulenie), a na razie nie mam 200 z na co konkretnego.
Do stroju potrzebuje by blondynk o d逝gich w這sach i niebieskich oczach. Kwestia soczewek jest do ogarni璚ia ale co z w這sami?
Zjazd trwa 5 dni i na 2 dni potrzebuje by blondynk o prostych w這sach a na 2 moj naturaln brunetk o kr璚onych w這sach.

Mo瞠 znacie jakie rozwi您ania
Dzi瘯uje za porady.
Atmi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-22, 19:05   #2574
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 805
Dot.: Z brunetki w blond

Rozja郾ianie takich w這s闚 do blondu to zabawa rozja郾iaczem. Tak ciemnych w這s闚 raczej farba nie doprowadzi do prawdziwego blondu. Je瞠li nie masz mo磧iwo軼i p鎩嗆 do fryzjera to mo瞠sz sobie zrobi z w這s闚 masakr. Zamiast blondu b璠ziesz mia豉 np. rudawy blond w ciapki. Nie m闚i帷 ju, 瞠 kondycja ucierpi. Takie d逝gie w這sy ci篹ko zamieni w 豉dny blond nie maj帷 wiedzy i do鈍iadczenia.

A 瞠by wr鏂i do naturalnego koloru musia豉by znale潭 odpowiedni farb i liczy, 瞠 z podniszczonych w這s闚 nie sp造nie za szybko.

Od rozja郾iacza te mo瞠 Ci wyj嗆 uczulenie.

Moim zdaniem na dwa dni nie warto robi takiej rewolucji. No chyba, 瞠 w razie czego nie b璠ziesz p豉ka, 瞠 zniszczone w這sy trzeba b璠zie znacznie skr鏂i

A nie masz mo磧iwo軼i po篡czy od kogo lepszej peruki?

Je瞠li jeste zdecydowana na tak rewolucj na w豉snych w這sach to zerknij do w徠ku o rozja郾ianiu http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=57335916
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 805 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-22, 19:26   #2575
Atmi
Maniaczka Anime

Rozumiem, czyli to nie jest taka sprawa na szybko, my郵a豉m 瞠 szampon koloryzuj帷y to za豉twi, zafarbi na ja郾iejsze jedn saszetk, a p騧niej zafarbie ma br您 i b璠zie si zmywa to jako szybko.
Skoro to jednak gra nie warta 鈍ieczki (faktycznie szkoda mi w這s闚) trzeba b璠zie pomy郵e o peruce.
Dzi瘯i bardzo.

p.s.
Pi瘯ny "dolf" na zdj璚iu awatarka
Stary 2016-03-22, 19:37   #2576
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 805

Cytat:
Napisane przez Atmi Poka wiadomo嗆
Rozumiem, czyli to nie jest taka sprawa na szybko, my郵a豉m 瞠 szampon koloryzuj帷y to za豉twi, zafarbi na ja郾iejsze jedn saszetk, a p騧niej zafarbie ma br您 i b璠zie si zmywa to jako szybko.
Skoro to jednak gra nie warta 鈍ieczki (faktycznie szkoda mi w這s闚) trzeba b璠zie pomy郵e o peruce.
Dzi瘯i bardzo.

p.s.
Pi瘯ny "dolf" na zdj璚iu awatarka
Rozja郾ianie to zawsze trwa造 proces, pozbywanie si pigmentu. Szamponetki mog jedynie przyciemnia, ewentualnie podbija kolor. Nigdy realnie nie rozja郾i. To b鏊 wielu os鏏 marz帷ych o jasnych w這sach. Gdyby to by這 takie proste, nie by這by tylu zniszczonych, jasnych czupryn.

To tak jakby pr鏏owa豉 na這篡 bia陰 plakat闚k na swoje w這sy, ciemny kolor b璠zie prze鈍itywa. Z soczewkami mo積a pewnym stopniu udawa, 瞠 ma si jasne oczy, ale z w這sami ju nie.

Powodzenia z kompletowaniem element闚 wizerunku i dobrej zabawy

Te mi si podoba, mo瞠 kiedy sprawi sobie tak pi瘯n peruk
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 805 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-22, 19:46   #2577
Atmi
Maniaczka Anime

Mo積a temat zamkn望 i przenie嗆 gdzie trzeba, dzi瘯uj
Stary 2016-03-24, 13:34   #2578
mirami95
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Cze嗆 dziewczyny
Bardzo prosi豉bym o porad dot. moich w這s闚. S one po 2 k徙ielach rozja郾iaj帷ych (rozja郾ia豉m marchewkowy rudy) no i pozosta taki nijaki 鄴速awy rudy/blond, nawet sama nie potrafi okre郵i tego koloru. Jakie s szanse przyciemnienia tego koloru do naturalnego, w domu? Czy pozosta tylko fryzjer? Dla zobrazowania problemu dodaj zdj璚ie, odrosty to m鎩 naturalny kolor w這s闚
Z g鏎y dzi瘯uj za odpowiedzi
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg FullSizeRender.jpg (106,6 KB, 14 za豉dowa)
mirami95 jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-25, 18:06   #2579
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mirami95 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny
Bardzo prosi豉bym o porad dot. moich w這s闚. S one po 2 k徙ielach rozja郾iaj帷ych (rozja郾ia豉m marchewkowy rudy) no i pozosta taki nijaki 鄴速awy rudy/blond, nawet sama nie potrafi okre郵i tego koloru. Jakie s szanse przyciemnienia tego koloru do naturalnego, w domu? Czy pozosta tylko fryzjer? Dla zobrazowania problemu dodaj zdj璚ie, odrosty to m鎩 naturalny kolor w這s闚
Z g鏎y dzi瘯uj za odpowiedzi
Musia豉by zrobi pigmentacje i dopiero po這篡 docelowy kolor. Pigmentacja ciep造m odcieniem, np z這tym 瞠by nie wysz這 zielono i na to np per這wy br您 czy ciemny blond.

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kiertolainen Poka wiadomo嗆
A czym tonowa w豉郾ie 鄴速y? Zak豉dam, 瞠 opalizujacym/fioletem, ale wol si upewni. A chyba najgorszy przypadek to jednocze郾ie pomara鎍zowy i 鄴速y... Czyli to co ja mam. W za陰czniku pokazuj swoje w這sy, wklejam link do takich, jakie mniej-wi璚ej chc. Dodam, 瞠 jestem ju po 4 k徙ielach rozja郾iaj帷ych, czubek ju jest mega rozja郾iony, jednak pomara鎍zowe refleksy bardzo ci篹ko schodz (schodzi豉m z rudego). Czy jest szansa uzyska to, co pokaza豉m bez dalszego rozja郾iania? Dodam, 瞠 w nadziei, 瞠 rudo軼i i 鄴販ie si stonuj po這篡豉m farb z Joanny Srebrny py, ale nie by這 涉DNEGO efektu, nawet na d逝go軼i.
To chc: http://z5.kowbojki.pl/597adae3f542b5...87_n_large.jpg
To mam ((((
草速y zawsze tonujemy per豉, czyli fioletem w豉郾ie. Je郵i jest u Ciebie mieszanka rudego i 鄴速ego, spr鏏uj np Alfaparf 9.21 na 3%. Albo Wella color touch 9.16 na 1.9%

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez RastaGirl89 Poka wiadomo嗆
Prosz o porad!
Do niedawna mia豉m jasne w這sy farbowane na blond mniej wi璚ej na poziomie 9-10. Postanowi豉m zrobi ombre, ciemne na g鏎ze, pomara鎍zowo-r騜owe na dole. Niestety farba sp逝ka豉 si po 2 myciach i wygl康a to lekko m闚i帷 bardzo nieciekawie. Chcia豉bym zatem pokry je jak捷 ciemn farb, 瞠by by造 wyr闚nane i 瞠by nie by這 wida odrostu, 瞠bym mog豉 wr鏂i do naturalnego koloru (mia豉m taki ciemny ok. 7 poziom naturalnie - w sumie taki jak obecnie mam na g鏎ze). Dodam, 瞠 w這sy by造 farbowane u fryzjera, g鏎a 7.0 wella color touch, d馧 elumen.
Potrzebuj jakiej drogeryjnej farby na ju ale nie wiem jaki odcie si nada? Czy farba ma szans si utrzyma na tych w這sach i pokry to okropne ombre?
Ja bym zrobi豉 dekoloryzacje tych wszystkich odcieni i dopiero po這篡豉 docelowy kolor.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-03-27, 12:59   #2580
metamorf0za
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Cze嗆 dziewczyny Postanowi豉m ca趾owicie zmieni swoje w這sy po wielu latach farbowania ciemnymi br您ami ( wszystkim co by這 w drogeriach) zapragn窸am jak podejrzewam wiele z nas powr鏂i do ciemnego blondu czyli mojego naturalnego. Temat wa趾owany wiem... dlatego nie owijaj帷 w bawe軟e jestem na tym etapie kiedy trace cierpliwosc na g這wie mam te wstr皻ne rudo軼i farbowa豉m juz kilka razy fraba alfaparf 7.1 efekt wychodzi ca趾iem ca趾iem tyle 瞠 kilka my i zn闚 to samo. Pytanie czy da si ten kolor och這dzi czy musze jeszcze je rozja郾i co mam robi????

Kilka fotek jak obecnie wyglada m鎩 kolor.

tutaj zdj璚ia
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_5910.JPG (88,4 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_5924.JPG (75,6 KB, 12 za豉dowa)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2016-03-27 o 15:14 Pow鏚: post pod postem
metamorf0za jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-01 22:31:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.