Pytania i porady fryzjerskie - Strona 89 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2016-04-19, 09:45   #2641
emma-e4
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 627
Dot.: Czy naprawde moge rozja郾i farb w這sy farbowane?

Cytat:
Napisane przez Olenka20 Poka wiadomo嗆
Do tej pory wydawa這 mi si, 瞠 w這sy farbowane rozja郾i tylko rozja郾iaczem. Ale dzis wyczyta豉m, 瞠 mo積a to stopniowo robic farb.
farb superrozja郾iaj帷 zadzia豉sz tylko na w這sy farbowane na niezbyt ciemne kolory. Np jakby farbowa豉 poziomem 7 czy 8 ale zdecydowa豉, 瞠 chcesz mie jeszcze ja郾iejsze w這sy. Ale to te wymaga cierpliwo軼i i kombinowania, 瞠by odrosty nie by造 du穎 ja郾iejsze od farbowanej d逝go軼i.

Jak bardzo chcesz rozja郾i w這sy? Mo瞠sz kupi dekoloryzator albo zrobi k徙iel rozja郾iaj帷 (rozja郾iacz i wod utlenion do niego mieszasz z szamponem i od篡wk - rozja郾ia delikatniej i nie niszczy w這s闚).
emma-e4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-04-19, 10:38   #2642
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Poka wiadomo嗆
farb superrozja郾iaj帷 zadzia豉sz tylko na w這sy farbowane na niezbyt ciemne kolory. Np jakby farbowa豉 poziomem 7 czy 8 ale zdecydowa豉, 瞠 chcesz mie jeszcze ja郾iejsze w這sy. Ale to te wymaga cierpliwo軼i i kombinowania, 瞠by odrosty nie by造 du穎 ja郾iejsze od farbowanej d逝go軼i.

Jak bardzo chcesz rozja郾i w這sy? Mo瞠sz kupi dekoloryzator albo zrobi k徙iel rozja郾iaj帷 (rozja郾iacz i wod utlenion do niego mieszasz z szamponem i od篡wk - rozja郾ia delikatniej i nie niszczy w這s闚).
Da si rozja郾i farb superrozja郾iaj帷 w這sy farbowane na ciemne kolory, ale... musz by mocno zniszczone sprawdzone info
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-04-19, 10:45   #2643
etitka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43
Z br您u na blond

Dziewczyny czy mo瞠cie pom鏂?
Mam w這sy w kolorze (farbowanym) czekoladowy br您 chcia豉bym zrobi sobie jasniejsze refleksy. Tak jak na zdj璚iu ponizej, czy mozecie mi doradzic jak konkretnie farb to zrobic?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg sombre-209x300.jpg (21,5 KB, 9 za豉dowa)
etitka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-04-19, 10:46   #2644
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 844

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
Da si rozja郾i farb superrozja郾iaj帷 w這sy farbowane na ciemne kolory, ale... musz by mocno zniszczone sprawdzone info
Mocno zniszczone w這sy da si nawet i rozja郾i kilkukrotnym mocnym myciem w這s闚. Te sprawdzone info. Kolor schodzi a mi這.
martaakow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-04-19, 10:57   #2645
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka wiadomo嗆
mocno zniszczone w這sy da si nawet i rozja郾i kilkukrotnym mocnym myciem w這s闚. Te sprawdzone info. Kolor schodzi a mi這.
:d
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-04-19, 11:34   #2646
Olenka20
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

teraz kolor jest taki jak na zdjeciu

a chcia豉bym taki 7.1

a jakbym zrobila sombre to by to mialo rece i nogi na tym kolorze?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0256[1].jpg (141,5 KB, 14 za豉dowa)

Edytowane przez Olenka20
Czas edycji: 2016-04-19 o 11:36
Olenka20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-04-19, 15:49   #2647
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 085

Cytat:
Napisane przez Denriada Poka wiadomo嗆
Witam.
Mam pytanie odno郾ie strzy瞠nia w這s闚 metod gor帷ych no篡czek.
Czy takie ci璚ie powinno odbywa si na w這sach mokrych czy suchych? Jest jaka r騜nica?
Pozdrawiam
Na suchych.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-04-22, 09:04   #2648
cebulki
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 917
GG do cebulki

bardzo prosze o pomoc,
do tej pory farbowa豉m w這sy u fryzjera, ale ostatnio p豉ce coraz wiecej i jestem coraz mniej zadowolona z uzyskanego koloru, dlatego postanowi豉m ze wr鏂e do samodzielnego farbowania.
W czym mam problem:
w這sy przy odroscie s na poziomie 5 i tak farb je farbuje+woda6%, natomiast reszta w這s闚 jest na poziomie 6 moze 7 i tu mam problem poniewaz nie chcialabym ich przyciemnic i nie wiem w jaki numer farby celowac i jakie oxy. Chcia豉m zafarbowac Majirel Cool Cover nr 7 i 7.1 w proporcji 50/50 na oxy 6% lub 6 i 6.1 na tym samym oxy. Boje sie ze 7 nie chwyci nic a 6 przyciemni mi za bardzo to co mam . Nie znam tych farb , nigdy nimi nie farbowa豉m. Chce sie pozbyc tez z這to-czerwonej poswiaty, lubie ch這dne kolry. Moze jakim rozwiazaniem by這by pomieszanie poziomu 6 i 7 np. 6 i 7.1?

* Dsquared She Wood- Crystal Creek -10ml
* Armani Diamonds Summer, Summer Fraiche- 10ml

+ Puder Secret Brightening Laura Mercier - odsypka
+ Puder sypki Laura Mercier - odsypka

cebulki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-04-22, 17:49   #2649
SceneQueene
Zakorzenienie

Zrobi豉bym mieszank jak piszesz, albo po這篡豉 po prostu farb na poziomie 6, skoro na tym poziomie masz w這sy.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2016-04-23, 15:03   #2650
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Mam pytanko. Czy w這sy naturalne w kolorze 鈔edni blond z lekk siwizn warto my szamponami fioletowymi? My郵icie czy to co w og鏊e zmieni?
201610111032 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-04-23, 18:30   #2651
emma-e4
Wtajemniczenie

ale po co? siwe w這sy b璠a 豉pa barwnik i robi si jeszcze bardziej srebrne.
Stary 2016-04-24, 10:24   #2652
cebulki
Zadomowienie

GG do cebulki

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Zrobi豉bym mieszank jak piszesz, albo po這篡豉 po prostu farb na poziomie 6, skoro na tym poziomie masz w這sy.

Dzi瘯i, a czy mog spokojnie po這篡 mieszank 6+6.1 je郵i mam po鈍iat czerwon? Boje si czy nie wyjdzie jaki gloniasty odcie i jeszcze jedno - oxy 6%?

Stary 2016-04-24, 11:02   #2653
ally5
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 564

Cytat:
Napisane przez miszona Poka wiadomo嗆
Mam pytanko. Czy w這sy naturalne w kolorze 鈔edni blond z lekk siwizn warto my szamponami fioletowymi? My郵icie czy to co w og鏊e zmieni?
Ja te uwa瘸m, 瞠 to tylko podkre郵i siwe. Nie ma sensu
Stary 2016-04-25, 02:48   #2654
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cebulki Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i, a czy mog spokojnie po這篡 mieszank 6+6.1 je郵i mam po鈍iat czerwon? Boje si czy nie wyjdzie jaki gloniasty odcie i jeszcze jedno - oxy 6%?
3%. Do tonowania najlepiej. Chyba 瞠 s siwe w這ski to wtedy 6.
Je郵i Po鈍iata jest tylko czerwona, nie masz si czego obawia. Je郵i jednak masz z這to czy 鄴速y, nie k豉dz .1- to mo瞠 a nawet powinno da ziele. Po鈍iat czerwon mo瞠sz te zniwelowa odcieniem zielonym, metalicznym. Niestety niewiele farb je ma. Alfaparf 6.7 dla przyk豉du. Lub te majirel 6.17 - metaliczno popielaty.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-04-25, 11:15   #2655
cebulki
Zadomowienie

GG do cebulki

Cytat:
3%. Do tonowania najlepiej. Chyba 瞠 s siwe w這ski to wtedy 6.
Je郵i Po鈍iata jest tylko czerwona, nie masz si czego obawia. Je郵i jednak masz z這to czy 鄴速y, nie k豉dz .1- to mo瞠 a nawet powinno da ziele. Po鈍iat czerwon mo瞠sz te zniwelowa odcieniem zielonym, metalicznym. Niestety niewiele farb je ma. Alfaparf 6.7 dla przyk豉du. Lub te majirel 6.17 - metaliczno popielaty.

napewno nie mam z馧tego koloru,ale raz widze czerwona poswiate a raz z這t- zale篡 w jakim 鈍ietle, moze faktycznie bezpieczniejsz opcja jest po這zenie metalicznego z Majirel czyli np.6,17?
Z oxy tez sie zakreci豉m - na d逝gosci nie mam siwych wlos闚 czyli 3% wystarczy Siwe mam tylko przy sk鏎ze i tam robie na wodzie 6% w豉snie.

Stary 2016-04-25, 16:13   #2656
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
napewno nie mam z馧tego koloru,ale raz widze czerwona poswiate a raz z這t- zale篡 w jakim 鈍ietle, moze faktycznie bezpieczniejsz opcja jest po這zenie metalicznego z Majirel czyli np.6,17?
Z oxy tez sie zakreci豉m - na d逝gosci nie mam siwych wlos闚 czyli 3% wystarczy Siwe mam tylko przy sk鏎ze i tam robie na wodzie 6% w豉snie.
Czyli z oxy wszystko jasne.
Kochana, powiem tak. Przypatrz si, zapytaj kilku znajomych, bo je郵i jest z這to i wtedy polozysz popiel czy metaliczny odcie, b璠zie glonek jak nie wiem. Przy metalicznym w takim przypadku nawet gorszy! Ale je郵i jest porz康na Po鈍iata czerwieni, k豉dz .17 na spokojnie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-04-26, 10:25   #2657
kingae
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
GOldwell Topchic prosz o rad

WItam,
Mam dosy wydawania kasy na farbowanie. W這sy naturalne - 鈔edni podchodz帷y pod ciemny blond. Takie ciemniejsze mysie. Farbowane mam na blond raczej z這ty w ciep造m odcienie. Wybra豉m farby goldwell topchic mieszank w odcieniu 9g i 9gn. Czyta豉m gdzie 瞠 odcie naturalny na odrost mo瞠 wyj嗆 z zielonkaw po鈍iat. Czy dobrze wybra豉m? Czy kto farbowa tym odcieniem?
kingae jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-04-27, 09:57   #2658
cebulki
Zadomowienie

GG do cebulki

Cytat:
Czyli z oxy wszystko jasne.
Kochana, powiem tak. Przypatrz si, zapytaj kilku znajomych, bo je郵i jest z這to i wtedy polozysz popiel czy metaliczny odcie, b璠zie glonek jak nie wiem. Przy metalicznym w takim przypadku nawet gorszy! Ale je郵i jest porz康na Po鈍iata czerwieni, k豉dz .17 na spokojnie.

dzi瘯uje za rady

Stary 2016-04-27, 17:40   #2659
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: GOldwell Topchic prosz o rad

Cytat:
Napisane przez kingae Poka wiadomo嗆
WItam,
Mam dosy wydawania kasy na farbowanie. W這sy naturalne - 鈔edni podchodz帷y pod ciemny blond. Takie ciemniejsze mysie. Farbowane mam na blond raczej z這ty w ciep造m odcienie. Wybra豉m farby goldwell topchic mieszank w odcieniu 9g i 9gn. Czyta豉m gdzie 瞠 odcie naturalny na odrost mo瞠 wyj嗆 z zielonkaw po鈍iat. Czy dobrze wybra豉m? Czy kto farbowa tym odcieniem?
Wybra豉 dobrze, to ciep貫 odcienie, wi璚 nie b璠zie zielono. Jednak odrost mo瞠 nie z豉pa Ci po samej zwyk貫j farbie.

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
dzi瘯uje za rady
Nie ma za co.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-04-28, 11:31   #2660
emma-e4
Wtajemniczenie

Pytanie do dziewczyn, kt鏎e u篡wa造 tonera do tonowania blondu. Mam blond na poziomie 8-9, miejscami nawet 9-10. Odcienie i bardziej rudawe, szczeg鏊nie pod spodem i odrost, oraz bardziej z這te. Kupi豉m toner, popielaty - bez wzgl璠u na ryzyko zieleni na ja郾iejszych w這sach, musz co zrobi z t rudo軼i. Tonowanie robi豉m mieszaj帷 toner (3cm) z wod utlenion, od篡wk i szamponem. Nie by豉m pewna proporcji - w przepisie jaki mia豉m by這 porcja wody utlenionej, szamponu i od篡wki plus tyle tonera ile wychodzi z poziomu jasno軼i w這s闚. Da豉m po r闚no szamponu i od篡wki, i troch mniej wody, bo mia豉m tylko 9%, wi璚 瞠by jej moc troch zmniejszy, plus 3cm tonera, razem by這 tego 100ml. Na這篡豉m na ca這嗆 na 20 minut.
I co? jasne pasma z przodu g這wy sta造 si troch stalowe (ale wcale nie zielone czy bure). reszta prawie w og鏊e si nie zmieni豉, a naturalny 1cm odrostu jakby lekko si wyz這ci i rozja郾i, wi璚 pewnie woda by豉 za mocna. Co teraz? Dawa wi璚ej tonera? Jakie proporcje zrobi, 瞠by u篡waj帷 9% wody zmniejszy jej moc do 6% czy nawet mniej procent?
Wol, 瞠by moje w這sy ukaza造 si 鈍iatu w kolorze brudnej 軼ierki ni dalej 鈍ieci造 t rudo軼i wi璚 jestem gotowa na wszystko
Stary 2016-04-28, 15:01   #2661
Lena00569
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

Dziewczyny mam wa積e pytanie!
Je郵i powtarzam si to przepraszam, ale nie wiem co mam zrobi z moimi w這sami (d逝go嗆 - lekko za ramiona)

Niestety mam bardzo zniszczone, wysuszone ko鎍闚ki od u篡wania prostownicy! Czy jest jaki spos鏏 OPR笏Z podcinania aby si nie xMAΧ? strasznie si 豉mi i nie mog ich zapu軼i, ale szkoda mi mojej d逝go軼i... Chyba nigdy ich nie zapuszcz bez odpowiedniego 軼i璚ia, prawda?

-- Je瞠li to jest jedynie wyj軼ie, to:
Czy je郵i nie zetn od razu wszystkich zniszczonych w這s闚 tyle cm ile powinnam 瞠by by造 zdrowe to te nie 軼i皻e (czyli z 3 cm zniszczonych mi zostanie) b璠 musia豉 potem i tak 軼i望? Czy one ju nie b璠 si 豉ma je郵i sko鎍z z prostownic? G逝pie pytanie, ale ju sama nie wiem jak to jest..

Zale篡 mi na tym 瞠by 軼i望 wszystkie zniszczenia za jednym zamachem, ale z drugiej strony nie chc w這s闚 kr鏒szych ni do ramion (je郵i zetn te 3 cm o kt鏎ych wcze郾iej pisa豉m to b璠 jeszcze kr鏒sze..) Przeczuwam, 瞠 je瞠li chc jedn wizyt u fryzjera to b璠 musia豉 pozby si wszystkich cm zniszczonych w這s闚 :-/

Pomocy
Lena00569 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-04-28, 15:26   #2662
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Pytanie do dziewczyn, kt鏎e u篡wa造 tonera do tonowania blondu. Mam blond na poziomie 8-9, miejscami nawet 9-10. Odcienie i bardziej rudawe, szczeg鏊nie pod spodem i odrost, oraz bardziej z這te. Kupi豉m toner, popielaty - bez wzgl璠u na ryzyko zieleni na ja郾iejszych w這sach, musz co zrobi z t rudo軼i. Tonowanie robi豉m mieszaj帷 toner (3cm) z wod utlenion, od篡wk i szamponem. Nie by豉m pewna proporcji - w przepisie jaki mia豉m by這 porcja wody utlenionej, szamponu i od篡wki plus tyle tonera ile wychodzi z poziomu jasno軼i w這s闚. Da豉m po r闚no szamponu i od篡wki, i troch mniej wody, bo mia豉m tylko 9%, wi璚 瞠by jej moc troch zmniejszy, plus 3cm tonera, razem by這 tego 100ml. Na這篡豉m na ca這嗆 na 20 minut.
I co? jasne pasma z przodu g這wy sta造 si troch stalowe (ale wcale nie zielone czy bure). reszta prawie w og鏊e si nie zmieni豉, a naturalny 1cm odrostu jakby lekko si wyz這ci i rozja郾i, wi璚 pewnie woda by豉 za mocna. Co teraz? Dawa wi璚ej tonera? Jakie proporcje zrobi, 瞠by u篡waj帷 9% wody zmniejszy jej moc do 6% czy nawet mniej procent?
Wol, 瞠by moje w這sy ukaza造 si 鈍iatu w kolorze brudnej 軼ierki ni dalej 鈍ieci造 t rudo軼i wi璚 jestem gotowa na wszystko
Z tonerami przy jasnym blondzie jest taki problem, 瞠 te ju jasne idealne pasma niestety od razu 豉pi za mocno. Mo瞠 kto m鏬豚y pom鏂 Ci na這篡 toner tylko na wybrane pasma, kt鏎e trzeba wyr闚na? Plus, do tonowania zawsze u篡wam 3%. Wy窺ze oxy tylko wybijaja z這te tony.

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Lena00569 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mam wa積e pytanie!
Je郵i powtarzam si to przepraszam, ale nie wiem co mam zrobi z moimi w這sami (d逝go嗆 - lekko za ramiona) rosi:

Niestety mam bardzo zniszczone, wysuszone ko鎍闚ki od u篡wania prostownicy! Czy jest jaki spos鏏 OPR笏Z podcinania aby si nie xMAΧ? strasznie si 豉mi i nie mog ich zapu軼i, ale szkoda mi mojej d逝go軼i... Chyba nigdy ich nie zapuszcz bez odpowiedniego 軼i璚ia, prawda?

-- Je瞠li to jest jedynie wyj軼ie, to:
Czy je郵i nie zetn od razu wszystkich zniszczonych w這s闚 tyle cm ile powinnam 瞠by by造 zdrowe to te nie 軼i皻e (czyli z 3 cm zniszczonych mi zostanie) b璠 musia豉 potem i tak 軼i望? Czy one ju nie b璠 si 豉ma je郵i sko鎍z z prostownic? G逝pie pytanie, ale ju sama nie wiem jak to jest..

Zale篡 mi na tym 瞠by 軼i望 wszystkie zniszczenia za jednym zamachem, ale z drugiej strony nie chc w這s闚 kr鏒szych ni do ramion (je郵i zetn te 3 cm o kt鏎ych wcze郾iej pisa豉m to b璠 jeszcze kr鏒sze..) Przeczuwam, 瞠 je瞠li chc jedn wizyt u fryzjera to b璠 musia豉 pozby si wszystkich cm zniszczonych w這s闚 :-/

Pomocy
Najlepiej by這by od razu 軼i望 to co zniszczone, bo zniszczenia id w g鏎. Dalej b璠 si 豉ma. Jednak mo瞠sz spr鏏owa zrobi to na przyk豉d na dwa razy a w tym czasie zabezpiecza ko鎍e olejkami, serum, nak豉da porz康ne maski i oleje. To taka sztuczna reanimacja na czas zapuszczenia tej ilo軼i, kt鏎a musisz 軼i望. Niestety, co spalone tego nie skleisz.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-04-28, 15:26   #2663
emma-e4
Wtajemniczenie

Je郵i w這sy s uszkodzone mocno, to b璠 si 豉ma i rozdwaja dalej. Zostawianie mocno zniszczonych w這s闚 ze wzgl璠u na d逝go嗆 naprawd nie ma sensu - czasem takie ko鎍闚ki przesuszone tylko odejmuj w這som urody. Te nie lubi kr鏒szych ni do ramion, ale lepiej raz obci望 w這sy i zapuszcza zdrowe i g豉dkie. U篡wasz olej闚 na w這sy? Kuracja olejowa bardzo poprawia elastyczno嗆 w這sa
Stary 2016-04-28, 18:39   #2664
Lena00569
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

Cytat:
Najlepiej by這by od razu 軼i望 to co zniszczone, bo zniszczenia id w g鏎. Dalej b璠 si 豉ma. Jednak mo瞠sz spr鏏owa zrobi to na przyk豉d na dwa razy a w tym czasie zabezpiecza ko鎍e olejkami, serum, nak豉da porz康ne maski i oleje. To taka sztuczna reanimacja na czas zapuszczenia tej ilo軼i, kt鏎a musisz 軼i望. Niestety, co spalone tego nie skleisz.

Rozumiem, dzi瘯i za odpowied. Tak my郵a豉m, 瞠 niestety nie ma innej opcji. No c騜, pozostaje mi tylko uda si na 軼i璚ie do fryzjera.

Cytat:
Je郵i w這sy s uszkodzone mocno, to b璠 si 豉ma i rozdwaja dalej. Zostawianie mocno zniszczonych w這s闚 ze wzgl璠u na d逝go嗆 naprawd nie ma sensu - czasem takie ko鎍闚ki przesuszone tylko odejmuj w這som urody. Te nie lubi kr鏒szych ni do ramion, ale lepiej raz obci望 w這sy i zapuszcza zdrowe i g豉dkie. U篡wasz olej闚 na w這sy? Kuracja olejowa bardzo poprawia elastyczno嗆 w這sa
Masz ca趾owit racj, jednak czasami ci篹ko jest si "prze豉ma", bo w這sy praktycznie od zawsze mi si 豉mi, nie mog ich zapu軼i i to niestety wina prostownicy, z kt鏎ej ci篹ko mi zrezygnowa, ale obieca豉m sobie 瞠 tym razem b璠zie inaczej. Tak, u篡wam olej闚, jednak chyba bez sensu olejowa zniszczone w這sy tak mi si wydaje.
Dzi瘯i za odpowied!
Lena00569 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-04-28, 20:34   #2665
SceneQueene
Zakorzenienie

Schowaj prostownice g喚boko, zadbaj intensywnie o piel璕nacj zdrowych ju w這s闚 po scieciu. Za kilka miesi璚y zobaczysz pi瘯ny efekt. Warto.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-04-29, 08:25   #2666
emma-e4
Wtajemniczenie

Cytat:
Z tonerami przy jasnym blondzie jest taki problem, 瞠 te ju jasne idealne pasma niestety od razu 豉pi za mocno. Mo瞠 kto m鏬豚y pom鏂 Ci na這篡 toner tylko na wybrane pasma, kt鏎e trzeba wyr闚na? Plus, do tonowania zawsze u篡wam 3%. Wy窺ze oxy tylko wybijaja z這te tony.
Dzi瘯i, spr鏏uj najpierw wymiesza wod utlenion ze zwyk豉, tak, 瞠by mie 3% a potem robi reszt mieszanki. Z na這瞠niem na wybrane pasma dam sobie rad, bo najja郾iejsze w這sy mam tylko na wierzchu i z przodu g這wy, 豉two je b璠zie oddzieli.
Stary 2016-04-29, 13:55   #2667
SceneQueene
Zakorzenienie

Mam nadziej, 瞠 tak wyjdzie du穎 lepiej.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-04-30, 16:14   #2668
kamasal
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

Oto jak wysz豉 wella koleston 12/96 z 12% oksy na p馧 naturalnych p馧 ombre. Chcia豉m mie leciutko r騜owy blond, st康 decyzja o 12/96 (9 - cendre (blue/violet), 6 - violet (cool)).
Powiem szczerze, 瞠 by豉m przera穎na zmian, my郵a豉m, 瞠 s rude (by豉 ju noc) i nie przytomna tonowa豉m alfaparf 10.21, co jak si domy郵acie nic nie zmieni這 (rudy niwieluje si x.11, czyli niebieskim, nie fioletowym). Nast瘼nego dnia tonowa豉m sam g鏎 (z malaksem na 2minuty) tonerem profesionnal by fama 0.98 z 3%oksy, ale szczerze to kompletnie nic si nie zmieni這.
W prawdziwym 鈍iecie nie s, a tak nasycone, kolor jest bardzo naturalny, ale i orginalny, nie umia豉m si dopatrze drugiej z takim mniej wi璚ej kolorem.
Kolor z豉pa w miar r闚no (uffff) i tylko ja widz resztki po ombre, co i tak chce zakry refleksami u fryzjera pod koniec maja.
Dolna cz窷, czyli ta rozja郾iana jest bardziej popielata, ale mi si kolor MNIEJ podoba, ale te najja郾iesze pasma s super, dodaj przestrzenno軼i.
Przez miesi帷 kolor si nie zmieni, nie zrudzia ani nie z鄴販i si.
Zastosowa豉m najmocniejsz mieszank farb rozja郾iaj帷 z 12% oksy i nie ma blondu na poziomie 10, czy to znaczy, 瞠 mam trudne w這sy? Czy powinnam w takim razie spr鏏owa odrosty zrobi z wod 9%, czego mog si spodziewa po takiej zmienie?
Czy daj帷 alfaparf 11.21 uzyskam podobny efekt? A jaki odcie uzyskam daj望 11.11?
Czy robi帷 teraz inn farb albo st篹eniem b璠zie wida poziomy 2cm pasek (taki odrost po miesi帷u ) i z ka盥ym nast瘼nym takim eksperymentem dojdzie kolejny odcie? Sytuacja nr 1 farbuj 11.11, ale jest przechyla si w stron 鄴販i, a ja np wol w stron rudo軼i/r騜u, wi璚 nast瘼nym razem robi 11.21.
Sytuacja nr 2 teraz spr鏏uj z 9%oksy i b璠zie za ciemno to co zrobi z takim paskiem nast瘼nym razem, przecie nie przeci庵n na to farby z 12% oksy z odrost闚?
Takie 鈍ie穎 blondynkowe dylematy, ale wdzi璚zna bym by豉 gdyby kt鏎a z Was podyskutowa豉 ze mn na ten temat.
Za陰czam to do czego d捫e
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (41,7 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ladny0.jpg (59,6 KB, 11 za豉dowa)
kamasal jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-05-01, 01:46   #2669
SugarScarlett
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Exclamation Gdy farba nie chwyta na odrostach

Hej!

Dziewczyny mam spory problem!

Farba chwyta mi na ca造ch w這sach opr鏂z rozja郾ionego i 鄴速ego odrostu. Nie pomagaj szamponetki, podw鎩ne po這瞠nia farby i tonery do w這s闚.

Nie wiem co robi wygl康a to naprawd okropnie! Czym potraktowa ten diabelski rozja郾iony odrost, aby mia taki sam kolor jak reszta w這s闚 a nie 鄴單?

Co do niwelowanie 鄴速ka u篡wam fioletowych p逝kanek i szampon闚. Efekt 鈔edni..

Eh... kochane porad嬈ie co zrobi z tym odrostem. Niech ta farba w ko鎍u jako chwyci na nim
SugarScarlett jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-05-02, 14:42   #2670
SceneQueene
Zakorzenienie

A mo瞠 pigmentacja?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-07 13:41:38

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.