Pytania i porady fryzjerskie - Strona 9 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-04-23, 12:21   #241
sylwia78
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 228
Po farbowaniu p逝ka w這sy tak d逝go a woda b璠zie czysta ...

Witajcie
Dzi zafarbowa豉m w這sy Castingiem - 28 my.
P逝cz w這sy i p逝cz, a woda dalej mocno kolorowa. Umy豉m w這sy szamponem 6 razy! A woda dalej kolorowa!
Nigdy wcze郾iej mi si co podobnego nie przytrafi這. Zawsze po koloryzacji woda po kilkunastominutowym p逝kaniu by豉 czysta, a dzi?
Mog豉bym tak my g這w do wieczora, a woda i tak b璠zie kolorowa ...
Odpu軼i豉m sobie te mycie g這wy, bo nie ma sensu ...

Czy kt鏎a te tak mia豉?
Kupi豉m jak捷 felern farb?
Trzyma豉m farb za kr鏒ko?
Zawsze trzyma豉m 25 minut, dzi 20 minut bo nie chcia豉m, 瞠by wyszed za ciemny kolor ...
sylwia78 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-23, 12:47   #242
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069
Dot.: Po farbowaniu p逝ka w這sy tak d逝go a woda b璠zie czysta ...

wszystko ok, z tym plukaniem az woda bedzie czysta chodzi o to, ze pluczesz poki splywa farba i pieniaca sie woda.
przy ciemniejszych farbach albo o intensywnym pigmencie bedzie kolorowa woda zawsze do kilku a nawet kilkunastu myc.

mycie szamponem raz wystarczy- niepotrzebnie skatowalas w這sy.
Stary 2013-04-23, 14:23   #243
sylwia78
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 228
Dot.: Po farbowaniu p逝ka w這sy tak d逝go a woda b璠zie czysta ...

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
wszystko ok, z tym plukaniem az woda bedzie czysta chodzi o to, ze pluczesz poki splywa farba i pieniaca sie woda.
przy ciemniejszych farbach albo o intensywnym pigmencie bedzie kolorowa woda zawsze do kilku a nawet kilkunastu myc.

mycie szamponem raz wystarczy- niepotrzebnie skatowalas w這sy.
Bardzo ci dzi瘯uj za odpowied
Faktycznie farba jest z mocnym pigmentem, wzi窸am sobie czarn porzeczk Wielkie dzi瘯i blond bunny
sylwia78 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-24, 19:11   #244
crafty
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Blagam pomozcie!!! Otoz robie kurs fryzjerstwa i obecnie odbywam praktyki w salonie,jutro mam klientke ,ktora musze "zrobic"sama,otoz klientka chce pasemka,starsza kobieta(ok 50-60lat)ma wlosy siwe ale pomalowala ostatnio na jeden kolor,baza 6-7,zazyczyla ona sobie pasemka w trzech kolorach i ja mam je odpowiednio dobrac.Moje pytanie jest :jakie kolory beda najodpowiedniejsze,jezeli blond to rozjasniacz czy farba-ale przeciez farba nie rozjasni farby prawda?i jak rozjasniacz to na jakiej wodzie i w ogole,prosze pomozcie!!!Dodam ze pracujemy na kosmetykach z firmy Clynol.Z gory dziekuje
crafty jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-24, 21:29   #245
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 914
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Odp: Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez crafty Poka wiadomo嗆
Blagam pomozcie!!! Otoz robie kurs fryzjerstwa i obecnie odbywam praktyki w salonie,jutro mam klientke ,ktora musze "zrobic"sama,otoz klientka chce pasemka,starsza kobieta(ok 50-60lat)ma wlosy siwe ale pomalowala ostatnio na jeden kolor,baza 6-7,zazyczyla ona sobie pasemka w trzech kolorach i ja mam je odpowiednio dobrac.Moje pytanie jest :jakie kolory beda najodpowiedniejsze,jezeli blond to rozjasniacz czy farba-ale przeciez farba nie rozjasni farby prawda?i jak rozjasniacz to na jakiej wodzie i w ogole,prosze pomozcie!!!Dodam ze pracujemy na kosmetykach z firmy Clynol.Z gory dziekuje
Farba rozja郾iaj帷a najlepiej je郵i ma by ja郾iej, ci篹ka sprawa bo 3 kolory dla kobiety w jej wieku to totalna wiocha...czerwie 6.66, mied 7.44, czekolada 5.3 - taki zestaw trio najlepiej widz, bez 瘸dneg blondu

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-25, 16:40   #246
nataszka1001
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Witam chcia豉m si zapyta co jest najlepsze na przy酥ieszenie wzrostu w這s闚 mo瞠 jakie szampony czy inne....
nataszka1001 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-25, 16:50   #247
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez nataszka1001 Poka wiadomo嗆
Witam chcia豉m si zapyta co jest najlepsze na przy酥ieszenie wzrostu w這s闚 mo瞠 jakie szampony czy inne....
zdrowe od篡wianie i codzienny masa skalpu

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2013-04-25, 16:58   #248
nataszka1001
Przyczajenie

Dot.: Odp: Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

ahaa a jakie suplementy, witaminy czy mo瞠 Pani co poleci o ile s one warte i pomagaj Bo s造sza豉m o szampoonie Seboradin ale opinie s r霩ne
Stary 2013-04-25, 18:41   #249
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
ahaa a jakie suplementy, witaminy czy mo瞠 Pani co poleci o ile s one warte i pomagaj Bo s造sza豉m o szampoonie Seboradin ale opinie s r霩ne
Nie suplementy, warzywa owoce, itp...mi瘰o

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
Nie suplementy, warzywa owoce, itp...mi瘰o mi kiedy pomog造 radical ampu趾i mia豉m 2 cm zamiast 1 cm.

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2013-04-29, 12:02   #250
xxxgoxxx
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Witam,
Bardzo potrzebuj porady. Od 6 lat farbuj w這sy na bardzo jasny zimny blond, by nawet okres, 瞠 by造 one niemal瞠 bia貫, nie wiem niestety czym robi je m鎩 fryzjer, chodzi豉m do salonu matrix i wiem, 瞠 pracowali r闚nie na kosmetykach loreal. M鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond, tzw mysi blond, a chcia豉bym uzyska na ca這軼i w這s闚 r闚nie bardzo jasny blond, ale nie zimny tylko cieplejszy, lekko z這cisty. Obecnie pracuj na po逝dniu Europy i chcia豉m tu p鎩嗆 do fryzjera, ale gdy us造sza豉m, 瞠 tutejszy fryzjer 篡czy sobie 90 euro zrezygnowa豉m z tego pomys逝, bo nie sta mnie za bardzo na taki wydatek. Tak wi璚 poczyta豉m w internecie opinie o farbach i w豉郾ie na wiza簑 polecano mi bardzo loreal luo color w odcieniu 10, jedna Pani, kt鏎a stosuje j od kilku lat zamie軼i豉 nawet zdj璚ie i jej kolor by dla mnie niemal瞠 idealny, wi璚 zam闚i豉m przez internet t farb i oryginaln do niej wod. Na這篡豉m farb najpierw na odrosty, kt鏎e by造 spore, mia造 oko這 4cm, odczeka豉m 10min i na這篡豉m na reszt, zamiast zalecanych 25min, po kt鏎ych moje odrosty by造 do嗆 ciemne odczeka豉m 50min i stwierdzi豉m, 瞠 trzeba ju zmy, cho widzia豉m, 瞠 farba nie chwyci豉 zbyt dobrze odrost闚. Efekt tego farbowania jest nast瘼uj帷y: moje odrosty s w kolorze truskawkowego blondu, a reszta nadal bardzo jasny i zimny blond, kt鏎y po farbie troch zszarza. Chcia豉m prosi o porad profesjonalist czym i jak farbowa, 瞠by uzyska na ca這軼i ciut ciemniejszy i z這cisty blond, a pozby si mojego zimnego koloru, no i 瞠by odrosty mia造 ten sam odcie co reszta. Czyta豉m co o tym, 瞠 powinno si najpierw po這篡 jedn farb ciut ciemniejsz, na to kolor kt鏎y chc uzyska, ale nie wiem do ko鎍a o co w tym chodzi czy to za豉twi m鎩 problem. Bardzo prosz o porad jakie farby u篡, jakich firm, jakie kolory, jak je nak豉da i jak d逝go trzyma. Za 2 tygodnie przyje盥瘸 do mnie siostra i mog豉by mi przywie潭 z polski odpowiednie specyfiki ze sklepu fryzjerskiego. Bardzo b璠 wdzi璚zna za odpowied.
Gosia
xxxgoxxx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-29, 21:18   #251
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez xxxgoxxx Poka wiadomo嗆
Witam,
Bardzo potrzebuj porady. Od 6 lat farbuj w這sy na bardzo jasny zimny blond, by nawet okres, 瞠 by造 one niemal瞠 bia貫, nie wiem niestety czym robi je m鎩 fryzjer, chodzi豉m do salonu matrix i wiem, 瞠 pracowali r闚nie na kosmetykach loreal. M鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond, tzw mysi blond, a chcia豉bym uzyska na ca這軼i w這s闚 r闚nie bardzo jasny blond, ale nie zimny tylko cieplejszy, lekko z這cisty. Obecnie pracuj na po逝dniu Europy i chcia豉m tu p鎩嗆 do fryzjera, ale gdy us造sza豉m, 瞠 tutejszy fryzjer 篡czy sobie 90 euro zrezygnowa豉m z tego pomys逝, bo nie sta mnie za bardzo na taki wydatek. Tak wi璚 poczyta豉m w internecie opinie o farbach i w豉郾ie na wiza簑 polecano mi bardzo loreal luo color w odcieniu 10, jedna Pani, kt鏎a stosuje j od kilku lat zamie軼i豉 nawet zdj璚ie i jej kolor by dla mnie niemal瞠 idealny, wi璚 zam闚i豉m przez internet t farb i oryginaln do niej wod. Na這篡豉m farb najpierw na odrosty, kt鏎e by造 spore, mia造 oko這 4cm, odczeka豉m 10min i na這篡豉m na reszt, zamiast zalecanych 25min, po kt鏎ych moje odrosty by造 do嗆 ciemne odczeka豉m 50min i stwierdzi豉m, 瞠 trzeba ju zmy, cho widzia豉m, 瞠 farba nie chwyci豉 zbyt dobrze odrost闚. Efekt tego farbowania jest nast瘼uj帷y: moje odrosty s w kolorze truskawkowego blondu, a reszta nadal bardzo jasny i zimny blond, kt鏎y po farbie troch zszarza. Chcia豉m prosi o porad profesjonalist czym i jak farbowa, 瞠by uzyska na ca這軼i ciut ciemniejszy i z這cisty blond, a pozby si mojego zimnego koloru, no i 瞠by odrosty mia造 ten sam odcie co reszta. Czyta豉m co o tym, 瞠 powinno si najpierw po這篡 jedn farb ciut ciemniejsz, na to kolor kt鏎y chc uzyska, ale nie wiem do ko鎍a o co w tym chodzi czy to za豉twi m鎩 problem. Bardzo prosz o porad jakie farby u篡, jakich firm, jakie kolory, jak je nak豉da i jak d逝go trzyma. Za 2 tygodnie przyje盥瘸 do mnie siostra i mog豉by mi przywie潭 z polski odpowiednie specyfiki ze sklepu fryzjerskiego. Bardzo b璠 wdzi璚zna za odpowied.
Gosia
103 Vitalitys lub 10.3 Alfaparf ewentualnie inne o tej numeracji.
Oxydant 9% przy odro軼ie natomiast 6% po d逝go軼i nast瘼ne farbowanie, potem mo瞠 wystarczy 3% po d逝go軼i.
Je郵i nadal odrost b璠zie troche inny to od d逝go軼i to odrost: 10.31 Alfaparf, reszta jak opisa豉m.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-04-29 o 21:20
Stary 2013-04-30, 10:50   #252
xxxgoxxx
Przyczajenie

Dot.: Odp: Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Bardzo, bardzo, bardzo dzi瘯uj
xxxgoxxx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-30, 14:48   #253
nataszka1001
Przyczajenie

Witam pisa豉m jaki czas temu malowa豉m w這sy na rudy wyszed mi taki pomoidorowy, i poleci豉 mi Pani wellaton 5/0 pomalowa豉m i teraz jak farba sie zmy豉 po ok 3 tygodniach s prze鈍ity tego czerwonego koloru. Chcia豉m mie kolor w這s闚 blond s這mkowy co w tym kierunku ale nie wiem wog鏊e jak farbe kupi i co z tymi czerwonymi prze鈍itami... Prosz o pomoc
Stary 2013-05-01, 10:28   #254
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Witam pisa豉m jaki czas temu malowa豉m w這sy na rudy wyszed mi taki pomoidorowy, i poleci豉 mi Pani wellaton 5/0 pomalowa豉m i teraz jak farba sie zmy豉 po ok 3 tygodniach s prze鈍ity tego czerwonego koloru. Chcia豉m mie kolor w這s闚 blond s這mkowy co w tym kierunku ale nie wiem wog鏊e jak farbe kupi i co z tymi czerwonymi prze鈍itami... Prosz o pomoc
Przyda豉 by si k徙iel rozja郾iaj帷a, przepis na blogu wiza穎wym.

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2013-05-01, 21:30   #255
wiioletta
Przyczajenie

zbyt du瘸 ilo嗆 farby?

Witam,
mam pytanie odno郾ie farbowania, znajoma w zaciszu domowym farbowa豉 mi w這sy stwierdzi豉 po mojej d逝go軼i 瞠 zdecydowanie 1 opakowanie farby nie wystarczy, wi璚 zakupi豉m 2. W po酥iechu to co by這 w opakowaniu wymiesza豉 w butelce i tak zrobi豉 z 2 opakowaniem, wi璚 mam pytanie czy to co wymiesza豉 w butelce czyli ca豉 farb nic nie ruszon, ale jednak wymieszan musz to wyrzuci czy b璠zie to jeszcze dobre do nast瘼nego farbowania?? mo瞠 to troch pokr璚one ale prosz o rad
wiioletta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-01, 21:48   #256
Belushi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 152
Dot.: zbyt du瘸 ilo嗆 farby?

Jak dobrze rozumiem po陰czy豉 utleniacz z kolorem, tak? Je郵i tak to niestety mieszanki nie b璠ziesz mog豉 u篡 p騧niej i nie nale篡 jej przechowywa.

Piotru
Belushi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-01, 21:59   #257
wiioletta
Przyczajenie

dok豉dnie tak, bardzo dzi瘯uje za informacj butelka l康uje w koszu
wiioletta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-01, 23:08   #258
sheisnot
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 675
GG do sheisnot

Jak masz rudy mo瞠sz mi odda ;P
sheisnot jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-02, 13:53   #259
nataszka1001
Przyczajenie

a co po tej k徙ieli rozja郾iaj帷ej??? mam malowa w這sy??? i ile odczeka dni tygodni do malowania???
Stary 2013-05-02, 14:26   #260
chimay
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 186

Mam dwa pytania:

1. W w徠ku o farbach profesjonalnych dziewczyny poleci造 mi mask koloryzuj帷 jako metod na utrzymanie odpowiedniego odcienia. Ch皻nie sobie tak kupi, ale prosz o porad z wybraniem odcienia. U篡wam Professional By Fama odcie 8.17, chc unikn望 stopniowego za鄴販enia. Mam na oku Inebrya Kromask, tylko nie wiem czy przy moim kolorze wybra:
-srebrny - w這sy siwe, jasny blond, rozja郾iane; eliminuje 鄴速e refleksy, roz鈍ietla w這sy dodaj帷 im blasku, ch這dzi kolor
-be穎wy - blond, rozja郾iane; os豉bia 鄴速e odcienie i tony w這s闚 blond, wydobywaj帷 naturalny odcie.

Ewentualnie jeszcze mam do wyboru Oyster Directa, gdzie sprawa jest prostsza, bo do blondu jest tylko odcie No Yellow.

2. Pierwszy raz b璠 farbowa samodzielnie u篡waj帷 Famy 8.17, farb zam闚i豉m, ale niestety w ulotce jest napisane, 瞠by stosowa j tylko z odpowiednimi utleniaczami Fama Color Developers, czego na karcie produktu w sklepie nie raczyli napisa, wi璚 kupi豉m tylko farb. Czy w tym przypadku musz u篡 zalecanego utleniacza (koszty wysy趾i b璠 wy窺ze ni jego cena) czy mog spokojnie miesza z np Joann?
chimay jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-02, 15:28   #261
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez wiioletta Poka wiadomo嗆
Witam,
mam pytanie odno郾ie farbowania, znajoma w zaciszu domowym farbowa豉 mi w這sy stwierdzi豉 po mojej d逝go軼i 瞠 zdecydowanie 1 opakowanie farby nie wystarczy, wi璚 zakupi豉m 2. W po酥iechu to co by這 w opakowaniu wymiesza豉 w butelce i tak zrobi豉 z 2 opakowaniem, wi璚 mam pytanie czy to co wymiesza豉 w butelce czyli ca豉 farb nic nie ruszon, ale jednak wymieszan musz to wyrzuci czy b璠zie to jeszcze dobre do nast瘼nego farbowania?? mo瞠 to troch pokr璚one ale prosz o rad
farba wymieszana z oxydantem nie moze le瞠 wi璚ej ni ok 40 min

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
a co po tej k徙ieli rozja郾iaj帷ej??? mam malowa w這sy??? i ile odczeka dni tygodni do malowania???
\
mozna od razu, s這mkowy wyjdzie na twoich w這sach jak wyp這wia造 wi璚 mo瞠 zastan闚 si na nieco bardziej wyrazistym kolorem moze bardziej w kierunku rudym.

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Poka wiadomo嗆
Mam dwa pytania:

1. W w徠ku o farbach profesjonalnych dziewczyny poleci造 mi mask koloryzuj帷 jako metod na utrzymanie odpowiedniego odcienia. Ch皻nie sobie tak kupi, ale prosz o porad z wybraniem odcienia. U篡wam Professional By Fama odcie 8.17, chc unikn望 stopniowego za鄴販enia. Mam na oku Inebrya Kromask, tylko nie wiem czy przy moim kolorze wybra:
-srebrny - w這sy siwe, jasny blond, rozja郾iane; eliminuje 鄴速e refleksy, roz鈍ietla w這sy dodaj帷 im blasku, ch這dzi kolor
-be穎wy - blond, rozja郾iane; os豉bia 鄴速e odcienie i tony w這s闚 blond, wydobywaj帷 naturalny odcie.

Ewentualnie jeszcze mam do wyboru Oyster Directa, gdzie sprawa jest prostsza, bo do blondu jest tylko odcie No Yellow.

2. Pierwszy raz b璠 farbowa samodzielnie u篡waj帷 Famy 8.17, farb zam闚i豉m, ale niestety w ulotce jest napisane, 瞠by stosowa j tylko z odpowiednimi utleniaczami Fama Color Developers, czego na karcie produktu w sklepie nie raczyli napisa, wi璚 kupi豉m tylko farb. Czy w tym przypadku musz u篡 zalecanego utleniacza (koszty wysy趾i b璠 wy窺ze ni jego cena) czy mog spokojnie miesza z np Joann?
utleniacz Joanny spokojnie mozesz uzy, widzia豉m twoje w這sy na zdj璚iu wi璚 kupi豉bym srebrny.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-05-02 o 15:32
Stary 2013-05-02, 15:32   #262
nataszka1001
Przyczajenie

i od razu na s這mkowy bl康??? a jak farb poleca Pani???
Stary 2013-05-02, 15:34   #263
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
i od razu na s這mkowy bl康??? a jak farb poleca Pani???
dopisa豉m w po軼ie poprzednim,

kolor np wellaton 8.74 albo loreal 7.43

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2013-05-02, 16:00   #264
nataszka1001
Przyczajenie

Dzi瘯i nie doczyta豉m
Stary 2013-05-02, 19:34   #265
chimay
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 186

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
utleniacz Joanny spokojnie mozesz uzy, widzia豉m twoje w這sy na zdj璚iu wi璚 kupi豉bym srebrny.
Dzi瘯uj
chimay jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-03, 13:50   #266
mag12
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Witam dziewczyny
chcia豉bym 瞠by軼ie doradzi造 mi jak mam ufarbowa w這sy. aktualnie mam pasemka jasny blond a odrost ciemny blond chyba poziom 7.
chcia豉bym zafarbowa w這sy na jeden kolor. zale篡 mi na ja郾iejszych w這sach ni naturalne tak 2,3 poziomy chce rozja郾i. nie chce otrzyma 鄴速ych a raczej takie be穎we lub naturalne.
jak farb mog ufarbowa w這sy? polecicie mi jak捷 farb i odcie jaki mam wybra?
mag12 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-03, 14:19   #267
olcia7
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 610
GG do olcia7

M鎩 w徠ek jest przenoszony przez moderatora, niekoniecznie trafnie, trudno mi uzyska porad, wi璚 mo瞠 tutaj kto mi pomo瞠....
Mam pytanie do ekspert闚 albo maj帷ych doswiadczenie z przyciemnianiem blondu.
M鎩 naturalny odcie nawet nie wiem jaki jest obecnie, ale na pewno co z pogranicza 鈔edniego lub nawet ciemnego blondu (ale od 20 lat rozja郾iam w這sy ). Typ urody raczej ch這dny. Bardzo mi pasowa造 pasemka platynowe, swego czasu modne, zmieszane z ch這dnym ciemnym blondem, ca這嗆 niemal siwa ale pasowa豉 do mojej karnacji. Od d逝giego juz czasu farbuje w這sy na popielate blondy- bardzo bardzo jasne, z tym, ze wychodz nie az tak jasno i nie a tak popielato... niestety. Ci庵le zmagam si z miodowym odcieniem, kt鏎y nie pasuje do mojej szarawo-r騜owej karnacji. Zim moje w這sy traktowane t sama farb wychodz niemal miodowe. Latem moje w這sy p這wiej prawie do bia貫go, co te 鈔ednio mi odpowiada. Ci庵le zastanawiam sie nad przyciemnieniem lub jak御 farb ton w ton.
Czy Casting Glossy Blonds to by豚y dobry wyb鏎? Teraz mam w這sy bardzo jasne z mimo wszystko ciep造m odcieniem. My郵e o lodowym blondzie (a przynajmniej chialabym uzyskac taki efekt jak ma pani na zdj璚iu )lub nawet satynowym o ile wychodzi ch這dny.Pewnie by豉bym chwilowo zadowolona z efektu (byc mo瞠) Ale co z odrostami/dalszym farbowaniem? (Casting na bank w przysz這軼i nie pokryje odrost闚, sa do軼 ciemne) Jak potem farb farbowa, 瞠by uzyska ciemniejszy zimny blond? Co mozecie poleci? Jak farb/szampon/ odcie? M鎩 obecny kolor postaram si przyblizy poni瞠j.... I ten odcie mi sie ju znudzi. Zdj璚ia s sprzed roku, tez z wiosny, ale w tej chwili sa nawet ciut cieplejsze, bez tych platynowych przeb造sk闚, bardziej jak na zdj璚iu, ale przy nasadzie wlos闚. Chcialabym cos naturalnego, nie ca趾iem ciemnego, o 2 tony ciemniejszego, zdecydowanie ch這dnego i chcia豉bym sie pozbyc tego miodowo-zielonego odcienia (w tej chwili jest bardziej miodowy ni zielony na szcz窷cie, ale nie pasuje do mojej karnacji)! Staram si traktowa w這sy szamponem fioletowym, ale szczerze m闚i帷 nie daje to zadowalaj帷ego efektu. Czasem wlosy wpadaj mi w ziele.

U篡wam w tej chwili L'oreal Preference bardzo bardzo jasny blond popielaty, u篡wa豉m w zesz造m roku latem bbj. blond opalizujacy- ale ten odcie nie rozja郾ia tak bardzo. Kiedy pr鏏owa豉m palette r闚nie bb jasnego blondu popielatego, ale ten wyszed zupe軟ie 鄴速y.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20120405019.jpg (64,4 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20120405008-001.jpg (69,4 KB, 5 za豉dowa)

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post68212696
olcia7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-03, 14:57   #268
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez mag12 Poka wiadomo嗆
Witam dziewczyny
chcia豉bym 瞠by軼ie doradzi造 mi jak mam ufarbowa w這sy. aktualnie mam pasemka jasny blond a odrost ciemny blond chyba poziom 7.
chcia豉bym zafarbowa w這sy na jeden kolor. zale篡 mi na ja郾iejszych w這sach ni naturalne tak 2,3 poziomy chce rozja郾i. nie chce otrzyma 鄴速ych a raczej takie be穎we lub naturalne.
daj fotk bo nie wiem na jakim poziomie s twoje farbowane w這sy

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez olcia7 Poka wiadomo嗆
M鎩 w徠ek jest przenoszony przez moderatora, niekoniecznie trafnie, trudno mi uzyska porad, wi璚 mo瞠 tutaj kto mi pomo瞠....
Mam pytanie do ekspert闚 albo maj帷ych doswiadczenie z przyciemnianiem blondu.
M鎩 naturalny odcie nawet nie wiem jaki jest obecnie, ale na pewno co z pogranicza 鈔edniego lub nawet ciemnego blondu (ale od 20 lat rozja郾iam w這sy ). Typ urody raczej ch這dny. Bardzo mi pasowa造 pasemka platynowe, swego czasu modne, zmieszane z ch這dnym ciemnym blondem, ca這嗆 niemal siwa ale pasowa豉 do mojej karnacji. Od d逝giego juz czasu farbuje w這sy na popielate blondy- bardzo bardzo jasne, z tym, ze wychodz nie az tak jasno i nie a tak popielato... niestety. Ci庵le zmagam si z miodowym odcieniem, kt鏎y nie pasuje do mojej szarawo-r騜owej karnacji. Zim moje w這sy traktowane t sama farb wychodz niemal miodowe. Latem moje w這sy p這wiej prawie do bia貫go, co te 鈔ednio mi odpowiada. Ci庵le zastanawiam sie nad przyciemnieniem lub jak御 farb ton w ton.
Czy Casting Glossy Blonds to by豚y dobry wyb鏎? Teraz mam w這sy bardzo jasne z mimo wszystko ciep造m odcieniem. My郵e o lodowym blondzie (a przynajmniej chialabym uzyskac taki efekt jak ma pani na zdj璚iu )lub nawet satynowym o ile wychodzi ch這dny.Pewnie by豉bym chwilowo zadowolona z efektu (byc mo瞠) Ale co z odrostami/dalszym farbowaniem? (Casting na bank w przysz這軼i nie pokryje odrost闚, sa do軼 ciemne) Jak potem farb farbowa, 瞠by uzyska ciemniejszy zimny blond? Co mozecie poleci? Jak farb/szampon/ odcie? M鎩 obecny kolor postaram si przyblizy poni瞠j.... I ten odcie mi sie ju znudzi. Zdj璚ia s sprzed roku, tez z wiosny, ale w tej chwili sa nawet ciut cieplejsze, bez tych platynowych przeb造sk闚, bardziej jak na zdj璚iu, ale przy nasadzie wlos闚. Chcialabym cos naturalnego, nie ca趾iem ciemnego, o 2 tony ciemniejszego, zdecydowanie ch這dnego i chcia豉bym sie pozbyc tego miodowo-zielonego odcienia (w tej chwili jest bardziej miodowy ni zielony na szcz窷cie, ale nie pasuje do mojej karnacji)! Staram si traktowa w這sy szamponem fioletowym, ale szczerze m闚i帷 nie daje to zadowalaj帷ego efektu. Czasem wlosy wpadaj mi w ziele.

U篡wam w tej chwili L'oreal Preference bardzo bardzo jasny blond popielaty, u篡wa豉m w zesz造m roku latem bbj. blond opalizujacy- ale ten odcie nie rozja郾ia tak bardzo. Kiedy pr鏏owa豉m palette r闚nie bb jasnego blondu popielatego, ale ten wyszed zupe軟ie 鄴速y.
10.10 S2 Alfaparf to kolor bez z這ta, skoro masz siwe w這sy wymiesza豉bym go z natur o numerze 10 p馧 na p馧.

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2013-05-04, 00:02   #269
olcia7
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 610
GG do olcia7

10.10 S2 Alfaparf to kolor bez z這ta, skoro masz siwe w這sy wymiesza豉bym go z natur o numerze 10 p馧 na p馧.[/QUOTE]

Nawet nie wiem czy mam siwe tak dawno nie widzia豉m swoich naturalnych Wiadomo, przy takim rozja郾ianiu odrosty ciemne widac od razu a wi璚 z miejsca je farbuj. O "siwych" w po軼ie wspomina豉m kiedy mialam na g這wie baleja- ca這軼 dawa豉 niemal taki efekt
A ponizej zdj璚ia z ostatniej chwili moich k豉czk闚. I powiedzmy na tym poziomie rozja郾ienia wola豉bym poprzesta, o ile nie przyciemni jeszcze o ton. No i odcie... oczywi軼ie! Dodam, ze taki efekt na moich w這sach po farbie L'oreal Preference bardzo bardzo jasny blond popielaty.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 3-ci maja-001.jpg (31,4 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3-ci maja-002.jpg (43,4 KB, 8 za豉dowa)

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post68212696

Edytowane przez olcia7
Czas edycji: 2013-05-04 o 01:03
olcia7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-04, 11:33   #270
mag12
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Witam dziewczyny

daj fotk bo nie wiem na jakim poziomie s twoje farbowane w這sy

w豉郾ie mam problem z dodaniem zdj耩. ale pasemka s rozja郾iane rozja郾iaczem wi璚 s bardzo jasne. nie wiem jakiej farby mam u篡 na odrosty z poziomu 7 瞠by uzyska co na poziomie 9. taki blond be穎wy lub naturalny. 瞠by nie by rudy ani 鄴速y. nie wiem czy jaka farba tak rozja郾i moje w這sy

mag12 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-07 13:41:38

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.